Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

walka o krzyż czy edukacja?

Posted by grypa666 w dniu 28/08/2009

W komentarzach do wpisów dr Piotra Beina padało wiele pytań o profesjonalność autora. „Posądzano” go też o przyjaźń z Kazimierzem Świtoniem, tak jakby było to coś złego. Kampania medialna wokół Świtonia wyrządziła wiele krzywdy jednemu z największych polskich patriotów. To on przeciez zakładał pierwszy wolne związki zawodowe – jeszcze przed Solidarnoscią. Piotr Bein spotkał się raz z panem Kazimierzem – w kwietniu tego roku. W tym czasie Jane Burgermeister założyła pierwsze sprawy kryminalne przeciwko kryminalnemu „syndykatowi”. Dr Bein nic o tym wówczas nie wiedział, jednak wspomniał o „biologicznym zagrożeniu”. Mówi także coś więcej o tym „syndykacie”. Prosimy to obejrzeć.

Komentarzy 67 to “walka o krzyż czy edukacja?”

 1. Aleksandra said

  Panie Piotrze, skromnym DZIEKUJE chce bardzo podziekowac za to co Pan robi i stara sie przekazac. Jedno co jest najwazniejsze, to wiedza i edukacja.Bez tego nawet nie ma o czym marzyc. Wiedza i dobry nauczyciel daje zrozumienie jak to wszystko „biega” i dlaczego dzieje sie to ,co sie dzieje. Swiat Orwellowski zaczal sie juz dawno i nawet przerosl samego Orwella. Prawda tez jest, ze niewiele ludzi wie o grupie Bilderberg i jej wplywach na polityke. Niewiedza czyni nas wspolczesnymi niewolnikami.
  Serdecznie pozdrawiam

 2. ziom said

  PRAWDA wyjdzie na jaw jak będzie za późno…

 3. allseiingeye said

  Dla mnie Świtoń nie ma szans na jakiekolwiek poparcie, ponieważ gość ma klapki na oczach…

  • Piotr said

   21.08
   Pentagon zwrócił się do Kongresu o udzielenie zezwolenia Sekretarzowi Obrony USA na rozmieszczenia na terenie USA około 400 000 żołnierzy, w przypadku zagrożenia katastrofą. Możliwość taka spowodowała już wcześniej gorącą dyskusję pomiędzy Gubernatorami stanowymi, ponieważ oznaczało by to patrolowanie ulic przez uzbrojonych żołnierzy, we wszystkich miastach Stanów Zjednoczonych, a to pozostawało by w sprzeczności z Ustawą z 1878 roku. Już w czerwcu tego roku Amerykański „Northern Command” (Północne Dowództwo) przedstawiło dokument tzw. „Congressional Fact Sheet”, który zatytułowali „Legislative Proposal for Activation of Federal Reserve Forces for Disasters.” (Legislacyjna propozycja aktywowania krajowych rezerw militarnych w sytuacji zagrożenia katastrofa), która pozwoliła by Sekretarzowi Obrony, w przypadku katastrofy, powoływać rezerwistów w trybie natychmiastowym do służby.”

   • LJ said

    Teraz juz robi sie dla mnie jasne to co mi sie przydarzylo kiedy przebywalem w USA. Otoz sam jestem rezerwista chociaz nigdy nie bylem w US Armii. Na podstwaie samego faktu, ze posiadam tzm Social Security Number przyszlo do mnie pismo, mowiace, ze musze sie zarejestrowac jako potencjalny poborowy i w czasie powszechnej mobilizacji byc dostepny na uslugi US Army.
    Chociaz ni emieszkam juz w USA, karte mam do tej pory.
    Oni wykorzystywali imigrantow w ten sposob aby ich uzyc jako „mieso armatnie w przyszlosci”.

 4. Piotr said

  ink do powyższego:
  http://www.progressive.org/wx081209b.html?page=1

  coś się dzieje…

 5. Michau said

  Usunięty – youtube coraz ostrzej pogrywa.
  Jest gdzieś indziej ten filmik jeszcze?

 6. rafał said

  UWAGA UWAGA…Kolejna prowokacja Rosjan!!!
  Wczoraj o tym pisałem…Naliczyłem ich 13 w ostatnim tygodniu.
  http://fakty.interia.pl/raport/70-rocznica-wybuchu-ii-wojny/news/kolejny-rosyjski-atak-na-polske,1359280

  • Piotr Bein said

   lol lol lol
   potrzeba obrony wlasnej zsrr!!
   to po co tajny uklad z hitlerem o wykanczaniu elit i dzialaczy polskich — pisal o tym Iwo Cyprian Pogonowski w jednej ze swych prac historycznych

   komu w „rosji” zalezy na takiej manipulacji wlasnie teraz i po co?

   ponad pol wieku mieli, zeby sie gesto tlumaczyc — smierdzi mi to podobnie, jak „odkrycia” grossa lub ostatnie o „polskich” zbrodniach na niemcach

   tak na intuicje: ten sam element rzadzil za kulisami w III rzeszy co w zsrr w tym czasie, te same banki popieraly obie strony

   ten sam element rozsiewa dzis nienawisc na balkanach, miedzy polakami a ukraincami, miedzy rosjanami a polakami …czyby ten sam element ukrywal sie za „rosyjskimi” oswiadczeniami?

   pisalem juz ze we wlasnym panstwie rosjanom nie wolno zwalczac antyrusycyzmu, podobnie jak nam nie wolno mowic o antypolonizmie pod grozba oskarzenia o antysemityzm

   komu wiec naprawde sluzy medvedev, dlaczego to on niby jako konkurent dla banksterow zapowiada walute supra?

   na pewno cos sie szykuje i polska znow moze zostac kozlem ofiarnym

   niestety nie ma NIKOGO w „polskiej” wierchuszce, kto by za nami stanal

   wniosek: jest gorzej niz przed II wojna swiatowa

   zydzi powinni krzyczec podobnie — lunatycy izraela sa gotowi na nuklearny armageddon, ktory usmiercilby miliony zwyklych, otumanionych izraelczykow — wygooglijcie „wolfgang eggert petition”

   • frasobliwy said

    Też tak myślę. W takiej czarnej propandzie z jaką teraz wystartowała Rosja trzeba mieć cel. Niemcy cel mają – z roli sprawcy wojny przejdą do roli ofiary i otworzą sobie drogę do odzyskania wschodnich rubieży. Żydzi podobnie. Status wiecznej ofiary i szukania winnych u innych to ich główna metoda. Nawet z najechanych przez siebie Palestynczyków zrobili agresora, a z chwilowego zwycięztwa polskich komunistów nad komunistami żydowskimi w 1968 (w Polsce!) – zdarzenia antysemickie. Owszem, ucierpieli wtedy przy okazji niewinni Żydzi, ale czy ktoś wogóle odważy się powiedzieć, że w latach 40 i 50 w PRL cierpieli niewinni goje? Nie. Tak mówić nie wolno, bo zaraz brzmi antysemicko. Choć nie da się porównać AKowca, któremu fanatyczna Żydówka na przesłuchaniu miażdzyła za pomocą szuflady penisa z Żydem, którego w 68 zmuszano do wyjechania na tak pozadany pzez wielu Zachód. Podobnie jak w przypadku Palestyny mamy całkkowite odwrócenie ról sprawcy i ofiary, kata i ofiary.

    W zasadzie każda agresywna organizacja wykorzystuje do swojej walki między innymi kłamstwo polegające na bezczelnym oczernieniu przeciwnika. Kampania propagandowa jest jak ostrzał artyrelysjki. Nie może odbywać się bez celu. Jaki cel ma tu Rosja? Może dogadali się po cichu z Niemcami? Tzn. Niemcy nie będą z entuzjazmem popierać natowskiego podgryzania, w zamian Rosja uzna ich strefę wplywów w Polsce, a do tego przyda się by polskich tubylców lekko pogrążyć… A może jest jak pisał Piotr Bein – ktoś odgórnie stosuje zasadę „dziel i rządź”. To bardzo skuteczna technika, bo zamiast trwonić siły na samotną walkę ze wszystkim, sprawca wykorzystuje malutką dźwigienkę, iskrę ledwie, a resztę robią ofiary. Bardzo łatwo rozegrać resentyemnty historyczne i animozje. Założe się, że np. kilka lat propagandy i Polacy mogliby z Czechami skakać sobie do gardeł. To bardzo proste. Zdecydowana większość ludzi działa bezrefleksyjnie, daje sie bezmyślnie poszczuć.

   • frasobliwy said

    Jeszcze o aktualnym celu Rosji. Abstrahując już od ewentualnej umowy z Niemcami i szczucia przez siłę trzecią. Zobaczmy co Rosja zyskuje na czarnym historycznym pijarze wobec Polski.

    Polska jest pionkiem w struktrach NATO i UE. Poza strefą wpływów Rosji i wbrew temu co mówi u nas wyjątkowo prymitywna propaganda – poza możliwościami bojowymi armii rosyjskiej (lotnictwo tylko jednego dużego kraju europejskiego jest dla Rosji przeciwnikiem nie do zmiażdzenia).

    Obywatele Polski, jak i innych państw Euroatlantyckich są poza zasięgiem rosyjskiej propagandy. Co więcej, w Polsce niechęć i obawy do Rosji są wodą na młyn entuzjastów amerykańskich baz. Antypolskie wypowiedzi władz Rosji zamykają usta rusofilom, a rusofobom dają argumenty.

    Zupełnie bez sensu, zważywszy, że poważni gracze międzynarodowi nigdy nie urządzają dziecinnej napinki.

   • http://apocalipsistestamentum.blogspot.com/

    2. wojnę w Europie wydadzą Niemcy: Polsce, Czechom, Słowacji, Rosji-o odebranie dawnego Królewca, Litwie, Łotwie, Estonii, Danii i Niemcy chcą włączyć Austrię do „Wielkich Niemiec”. To chce zrobić partia NPD, aby ziścić idee Hitlera i swoje dążenia.

    Dla tych, co nie chcą uwierzyć, że partia NPD dojdzie do władzy, podaje, że to, jest zapisane w Biblii-Apokalipsie w rozdziale 13, 11., do 15., wersetu. Zapisane jest, w Biblii-Apokalipsie, że Stany Zjednoczone AP, mają pomagać w wojnie Niemcom, do ziszczenia idei Adolfa Hitlera, utworzenia „Wielkich Niemiec”. Wspólnie został podpisany „Sojusz Atlantycki”, o wzajemnej pomocy między Niemcami, a Stanami Zjednoczonymi. Natomiast jest podane w dalszej części Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej – Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlantyckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki, skupi się na Azji i tam będą lądowały Wojska USA.

    Niemiecka partia NPD, której szefem jest Pan Udo Voigt, dąży do ziszczenia idei Adolfa Hitlera, utworzenia „Wielkich Niemiec”. Aby ziścić

    dążenia do utworzenia „Wielkich Niemiec”, musi partia NPD dojść do władzy w Niemczech i wydać wojnę: Polsce i Rosji, w celu odebrania od Rosji dawnego Królewca- Kaliningradu, podczas wojny Chin z Rosją, po zdobyciu Królewca i pokonaniu w ciągu krótkiego czasu Polski i wymordowania ludności polskiej, która nie zdąży opuścić granic Polski. Niemcy wydadzą wojnę Czechom i Słowacji. Ludność, nie niemiecka będzie wymordowana lub opuści granice swego kraju. Następnie Niemiecka partia NPD, wyda wojnę: Litwie Łotwie Estonii, Danii i włączy Austrię do „Wielkich Niemiec”. Dążenia partii NPD i jej szefa byłyby spełnione, gdyby nie wspólna obrona Polski, Czech i Słowacji. Podane jest niżej: Polska Czechy i Słowacja wiedząc, że w razie zwycięstwa Niemiec czeka je zagłada, stworzą wspólną obronę przeciwko Niemcom.

    Rząd Polski nie chce przyjąć do wiadomości zagrożenie Polski ze strony Niemiec, czeka Polskę najazd wojsk Niemieckich i mord ludności polskiej.

    W swej nienawiści Niemcy nie zorientują się, że sympatia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji.

    Nastąpi atak przez zaskoczenie Niemiec. Rosja runie na Europę. Rosja

    po przegranej wojnie na wschodzie, odbije z rąk niemieckich Kaliningrad- Królewiec, którego ludność Niemcy wymordowali.

    Wg mnie ta Pani ostrzega co może sie zdarzyć – wg mnie jest kilka opcji przyszłości i to by tłumaczyło że raz Polska jest jednym z narodów które ocaleją a raz narodem który zostanie wymordowany. Z przepowiedni Fatimskich pewne jest tylko to że łagodnie potraktują nas kataklizmy naturalne

    Ciekawe co zostało przed nami ukryte:
    http://www.bibula.com/?p=903

  • Michau said

   Jeżeli ktoś się interesuje „Illuminati the Game” to przypomina się pewna karta p.t. „Rewriting History”. Wydaje się mi, że właśnie tę kartę „zagrali”.

 7. rafał said

 8. rafał said

 9. zyta said

  Ja rowniez dziekuje panu Piotrowi za prace jaka wykonuje w celu ratowania ludzkosci.
  Proponuje wiecej filmow z udzialem pana Piotra, latwiej trafia do ludzi wiedza z filmow niz czytanie, do ktorego wielu ma wstret.
  Dodaje film, ktory przedstawia nasza przeszlosc i przyszlosc na podst. kalendarza Majow (reszta czesci na Y.T.).
  Film oglada sie z zapartym tchem. Kladzie on nacisk na duza role intuicji, na ktorej powinnismy polegac w tych dniach „ostatnich”(?).
  Mayan Calendar Comes North 1/19 (napisy PL)

  • frasobliwy said

   Kalendarz Majow – to wystarcza za rekomendację by filmu nie oglądać. Szkoda czasu na Danikenów. To jest model biznesowy oparty na nieuctwie klientów i nic więcej.

 10. Bruno said

  werset Łukasza 10:18
  „Rzekł więc do nich: Widziałem, jak szatan, niby błyskawica, spadł z nieba.”

  „Niby” lub „jak błyskawica”

  Błyskawica z nieba – po hebrajsku –

  BaraQ „O” Bam-Maw

  lub

  BaraQ „U” Bam-Maw

  W tym filmie autorzy puszczają od tyłu przemówienie Obamy, w którym powtarza on na okrągło – „Yes, we can.” (Tak, możemy)

  Puszczając to od tyłu słychać wyraźnie – Thank you satan (Dziękujemy szatanowi)

  Gdyby było to powiedziane raz i w penym konteście, większość z nas zakwalifikowałaby to jako czysty przypadek i takie przypadki nie są odosobnione.

  Tymczasem przemówienie Obamy jest praktycznie bezsensowne z logicznego punktu widzenia.

  Powtarza on wielokrotnie wyłącznie slogany propagandowe przypominające powtarzanie modlitw, zaklęć czy czarów.

  Jeżeli USA jest w straszliwym kłopocie polityczno finansowym, przemówienie powinno być logiczne, adresujące problemy oraz plan ich rozwązania.

  Tymczasem Obama powtarza bezsensowne slogany indoktrynacji…. lucyferiańskiej.

  „Tak- my możemy”

  • rafał said

   bez przesady…nie dajmy się zwariować z tym Lucyferem. Takie powiedzenia to znany zabieg socjotechniczny. Taki sam stosował Tusk podczas kampanii wyborczej, aby zwabić młodych naiwnych głupców.

   • Fresh said

    Już kiedyś pisałam,że ten filmik z you tube, z tym Thank you Satan .. to no commnent

    Zmienić scieżke dzwiękową to dla osoby kompetentnej w takich kwestiach żadna sztuka ..

    Ludzie litości ..

   • Fresh said

    a najlepsza jest teoria,że Książe William jest antychrystem ..

    sic!

  • Piotr Bein said

   serio imie i nazwisko obamy brzmi jak blyskawica w hebrajskim?

   a bush, clinton i inni prezydenci?

   dzwiek na odwyrtke i interpretacja pisana to nie czysty jezyk angielski czy amerykanski, tylko jakis slang

   nalezaloby przeanalizowac inne rodzaje tekstow, w tym Biblie czytana po angielsku, zeby ocenic wiarygodnosc tezy w powyzszym filmiku

   pamietacie „kod biblijny”? — okazuje sie ze byl „wynaleziony” przez matematykow bliskowschodnich

   w zastosowaniu do np. „wojny i pokoju” czy „dziel wszystkich lenina” otrzymamy podobne wyniki, z tym ze jest tam wiecej samoglosek niz w hebrajskim, wiec mozliwosc znalezienia i politycznie odpowiedniej interpretacji ciagow literowych jest nizsza

   czy wiecie, ze rzad „usa” kierowal sie „prxepowiedniami” kodu biblijnego w kluczowych decyzjach np. atak na irak?

   CZTAJCIE „WOLFGANG EGGERT PETITION”

   zobaczycie ze najwyzszy poziom wladzy i poziomy podlegle, w tym iluminaci, wierza w lucyferyzm

   • Fresh said

    Bush .. krzew .. jak pamiętamy w bibli bodajże Mojżeszowi Bóg ukazał się w postaci płonącego krzewu ..

    TO czemuż nikt byłego prezydenta USA, nie porównał do tego? 😛

   • angie- poland said

    te filmy sa mocne, planowanie „ataków” na konkretne daty, które mają ukryty symbolizm itd, te słynne 11-tki

    Obama i „błyskawica z nieba”:
    http://www.globalnaswiadomosc.com/szatannaziemii.htm

    okultyzm $wiń:

   • Piotr Bein said

    @Fresh 28 sierpień 2009 @ 11:11 am
    wytez makowke
    chodzi o brzmienie nazwisk z polityki usa w jezyku hebrajskim
    to jest podejscie naukowe, kapewu?

   • Fresh said

    Im dłużej uczestnicze w tych rozmowach tym bardziej jestem zniechęcona do tego ..

    Doszukiwanie się we wszystkim znaków szatana ..

    Przed chwilą złożyłam 100 zł tak,że z N_arodo_W_y Bank P_O_lski wyszło mi NWO. .
    Nie raz używałam znaku V .. czy jestem wyznawczynią ciemnych mocy!?

    Ślepo zapatrzona część odbiorców blogu w filmy z YT gdzie jakiś oszołom siądzie i przedstawi swoje wizje .. ( nie o każdy film mi oczywiście chodzi)

    A teraz mamy też dowód dlaczego blokowane są filmy .. skoro ktoś zaczyna używać podkładu muzycznego bez zgody autora to co sie cholera dziwić!

   • angie- poland said

    lol Panie Piotrze
    to tak jak pewien gość rozwiązywał pewną zagadkę(zapodana w us) i tak w toku rozumowania doszedł do rzeki Ren, znalazł inne znaczenie ren- z filozofii konfucjańskiej i dorobił zarąbistą teorię. Tyle, że z angielskiego ta rzeka to Rhine(Rhein)lol

  • Fresh said

   Właśnie na globalnej świadomości jest teoria o tym,że również Książe William (sic!) jest antychrystem ..

   Czyli teraz znak Victoria-Zwycięstwo .. to również symbol satanistyczny .. great ..

   A co do tego : czy szatan jest już pośród nas? (http://www.globalnaswiadomosc.com/szatannaziemii.htm)

   A kiedy go nie było ? Dobro i zło krok w krok podąża razem od początku ..

   • Piotr Bein said

    wy naprawde nie widzice sztanskiego spisku w szczepionkach?
    co orbicie zeby uswiadomic rodakow?
    niekonczace sie tu dyskusje na tematy ezoteryczne nie pomoze zastopowac szczepien

  • Panga said

   mowimy o szczepionkach czy o jakis pierdulkach?

 11. rafał said

  Ja również mam nadzieję, że Pan nagra jakieś filmiki 🙂 Powinno być ich dużo więcej

  • Piotr Bein said

   nadzieje, prosimy, dawaj — a gdzie KASA kochani?
   gdzie chociaz jakies dzialania przeciw „pandemii”?
   chcecie ze mnie zrobic „guru”, wy „lewacy”!
   ;<))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • frasobliwy said

    Nie chcę nic zarzucać akurat Rafałowi, ale tak ogólnie to widać pewną kategorię ludzi (raczej młodych) dla których cała walka z NWO to obejrzenie „filmików” albo aktywniej – kręcenie filmików. Obejrzeli Zeitgeista, Loose Change itp. i już są zaprogramowani na filmiki, nie widząc nic np. w artykułach. Wystarczy, że prąd władza wyłączy i już ta cała „opozycja” się rozchodzi :). Film jak medium nie jest zły, ale zastanawia mnie jego dominacja w środowisku. Czyżby ludzie odwykali od czytania? Naprawdę bez emocjonalnych bajerów a la Alex Jones tak trudno trawić informacje?

   • Piotr Bein said

    uwazam, ze niebezpieczne, niemadre i niecelowe jest wytwarzac autorytety ws. szczepionek
    one juz istnieja: medycy, uczeni na calaym swiecie
    naszym zadaniem powinno byc rozpowszechnianie ich opinii jako przeciwwagi do oficjalnej propagandy
    sami zacznijcie nagrywac filmiki, organizowac spotkania informacyjne itd.
    meldujcie nam wyniki

    PROPOZYCJA DLA NASZEGO CENZORA: BANANOWAC WSZELKIE WPISY NA TEMATY DRUGORZEDNE, PO PROSTU ROBI SIE ZA POZNO NA TAKIE DYSKUSJE
    MUSIMY SIE SKUPIC NA CELU

 12. Piotr Bein said

  linki lacza ze strona ogolna, pelna filmikow == jak znalezc ten wlasnie?

 13. thot636 said

  wczoraj az mnie zatakalo , wlanczma radio 3 kolo 23 wiadomosci ..a tu slysze jhak gdy by nigdy nic…frnacja kupila iles tam milionow szczpionek przeciwko grype…i w polowie padziernika beda przymusowe szczpienia..szczepionki pochodza od JAKICHS koncernow nie sa przetestowane.. nie sadzilem ze to sie przebije do mainstreamowych mediow..robi sie coraz ciekawiej 😉

 14. rafał said

  • Piotr Bein said

   rafal, no co ty, „lewaku”
   przeciez kazdy widzi, ze to „ruska” propaganda z russia today, niby nie polaczona z agentem „kgb” w waszyngtonie
   te ruskie chca zniszczyc ameryke!
   ;<)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   serio: wg madsena na pdst. zrodel oficjalnych, pandemia zacznie sie we wrzesniu, zaszczytuje w pazdzierniku i zacznie odchodzic w listopadzie == tj. jesli "oni" nie maja dodatkowych srodkow spaprania swiata wirusow

   wg dra true otta w artykule przetlumaczonym tutaj
   https://grypa666.wordpress.com/2009/08/21/527/
   szczepionka zamowiona juz dla europy zawiera wirusa PTASIEJ GRYPY i rekombinacja z istniejacym juz w otoczeniu, niegroznym wirusem SWINSKIEJ GRYPY bedzie WYBUCHOWA!!!

   czy pandemia skonczy sie wiec wg zapewnien merdiow — Bog tylko wie i na Niego sie zdaje

 15. rafał said

  Połowa lekarzy odmawia
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-1208716/Half-GPs-refuse-swine-flu-vaccine-testing-fears.html

 16. rafał said

  :):)

 17. zyta said

  Bierzmy przykład z bawołów

  Opublikował/a astromaria w dniu 27/08/2009
  Battle at Kruger

 18. zyta said

  „Bog uzdrawia a lekarz pobiera oplate”,
  to cytat z nowego filmu o szczepionkach bardzo przemawiajacy do serca i rozumu.
  prawda o szczepionkach – prezentacja

  • Piotr Bein said

   wolalbym miec przed soba fachowy artykul na ten temat
   jako gatunek dla yt, filmik jest za suchy

 19. czujny said

  Dzień dobry, mam pewną wątpliwość dotyczącą podkładu muzycznego w filmiku ‚Piotr Bein w Krakowie’. Czy podkład został wykorzystany za wiedzą i zgodą polskiej formacji Aural Planet? Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam za offtop.

  • frasobliwy said

   Słuszna uwaga. Ludzie często dają tło muzyczne objęte (c), co jest świetnym pretekstem dla cenzorów. Nie warto ułatwiać pracy cenzorom.

  • kellrez said

   Jeśli nie to youtube ma podstawy żeby ten filmik usunąć..

  • grypa666 said

   Zgadza się. Wykorzystałem nutę z folderu „Royalty free”. Aural Planet zamieścił ten album za darmo w sieci do niekomercyjnego wykorzystania. Być może jeszcze tam jest.
   Zaraz poproszę by dano formacji kredyt na końcu. Niestety, nie miałem nazwy zespołu tylko utwór, więc nie zamieściłem. Mam wiele utworów royalty free – tym razem źle trafiłem.

 20. Kolejny dowód na istnienie grupy Bilderberg:
  http://www.bibula.com/?p=13396

 21. czerwony1917 said

  Jedzie mi tu prawicową głupotą :/

 22. Wojciech Wlazlinski said

  “walka o krzyż czy edukacja?”
  Oby to co powiedział Piotr Bein trafiło do umysłów. Bez tego „walka o krzyż” jest tylko potyczką w walce ale bardzo ważną potyczką.
  Wojciech Wlazlinski

 23. w takim bądź razie ja jestem Judeocentrykiem…moje korzenie wywodzą się z kompleksu J. szok!!!! o ciemnogrodzie katolicki…!!!szok! jak ja zbłądziłem!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s