Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Czy szczepionki przeciw “pandemii” spowodują bezpłodność?

Posted by grypa666 w dniu 27/08/2009

Ludobójstwo: Czy szczepionki przeciw “pandemii” spowodują bezpłodność?bociany
Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa XX i XXIwieku, 26.08.2009

Konwencja dot. Zapobiegania i Karania Zbrodni Ludobójstwa, [www.hrweb.org/legal/genocide.html ] w Artykule 2 określa co to jest ludobójstwo:
“jakikolwiek z poniższych aktów z intencja zniszczenia, w całości lub częściowo, grupy jako takiej: narodowej, etnicznej, rasowej lub religijnej:
(a) Zabicie członków grupy;
(b) Spowodowanie poważnej szkody cielesnej lub umysłowej u członków grupy;
(c) Rozmyślne narzucenie grupie warunków życia obliczonych na wywołanie fizycznego zniszczenia całej grupy lub jej części;
(d) Narzucenie środków z zamiarem zapobieżenia urodzeniom wewnątrz grupy
(e) Przymusowe przemieszczenie dzieci z jednej grupy do innej.”
Zaś Artykuł 3 określa zbrodnie karalne przez Konwencję:
“(a) Ludobójstwo;
(b) Spisek celem popełnienia ludobójstwa;
(c) Kierowanie i publiczne zachęcanie do popełnienia ludobójstwa;
(d) Próba popełnienia ludobójstwa;
(e) Współudział w ludobójstwie.”

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i koncerny farmaceutyczne wdały się w ludobójstwo. we wczesnych latach 1990-tych, kiedy WHO nadzorowało masowe szczepienia przeciw tężcowi w szeregu państw. [http://thinktwice.com/birthcon.htm ]  W Meksyku znaleziono wtedy w szczepionkach hormon hCG niezbędny w przebiegu ciąży. Wprowadzony do organizmu wraz ze szczepionką,  hCG pobudza wydzielanie ciałek obrony przeciw tężcowi jak i hormonowi hCG.  Organizm  “nie orientuje się”, że wstrzyknięta substancja jest przyjazna, więc atakuje ją. Gdy zaszczepiona kobieta zachodzi w ciąże, przeciwciala zabijają jej własny hormon, często prowadząc do bezpłodności. hCG w szczepionkach znaleziono na Filipinach, gdzie zaszczepiono ponad  3.4 mln kobiet, oraz w Nikaragui. W Meksyku i Nikaragui szczepiono na tężca wyłącznie kobiety w płodnym wieku, jakby inne osoby nie nie były zagrożone. Szczepiono 3 – 5 razy, a jedno szczepienie wystarczyłoby na 10 lat ochrony! Przez ponad 20 lat WHO brało udział w rozwoju szczepionek z hCG.

Wspólnikami w ludobójczym spisku byli: WHO, UNFPA, UNDP, Population CouncilAll India Institute of Medical Sciences i szereg uniwersytetów. Państwowy Instytut Zdrowia Dziecka i Rozwoju Człowieka  w USA dostarczył hormonu hCG do niektórych doświadczeń z ludzką reprodukcją. Do 1993 r. WHO wydało 356 mln dolarów na rozwój aborcyjnej szczepionki, finansowany przez Szwecję, Wielką Brytanię, Norwegię, Danię, Niemcy, USA, UNFPA, Bank Światowy, fundację Rockefellera i Forda oraz kanadyjską agencję IRDC.

Gdy przedstawiono dowody laboratoryjne (3 z 4 zbadanych fiolek zawierały hormon), WHO i ministerstwo zdrowia Filipin wybrzydzały wyniki jako pochodzące ze “źródeł katolicko-antyaborcyjnych”. Szczepionkę przetestowano więc na uniwersytecie luterańskim w Manili, który znalazł hCG we wszystkich czterech próbkach. Argumenty zmieniły się z wybrzydzania w rzekomo “nieznaczne” ilości hCG, niewystarczające do wytwarzania przeciwciał. Filipińskie grupy katolickie i ochrony życia zorganizowały dalsze testy kobiet zaszczepionych ludobójczą szczepionką.  Z 30 przetestowanych kobiet, 26 wykazało wysoki poziom antyciał przeciw hCG.

Jeśli nie byłoby hCG w szczepionce, lub hormon dodano by do niej w “nieznacznych” ilościach, to skąd wziełyby się antyciała u  zaszczepionych kobiet?
WHO i filipińskie władze  nie miały na to odpowiedzi. Za to wymyśliły nowe argumenty: rzekoma obecność hCG w szczepionce spowodowana miała być “fałszywymi potwierdzeniami”, wynikającymi ze składu szczepionki lub procedury laboratoryjnej. Nawet jeśli hCG był by w szczepionce, argumentowali zbrodniarze, wynikałoby to z procesu produkcji szcepionki. Tymczasem nie ma innego sposobu na wytworzenie antyciał przeciw hCG niż sztuczne wprowadzenie hCG do organizmu kobiety.

Żadnej z kontrowersyjnych przeciwtężcowych szczepionek (produkcji kanadyjskich firm  Connaught Laboratories Ltd. i Intervex oraz australijskiej CSL Laboratories) nie licencjonowano  ani nie zarejestrowano w filipińskim urzędzie BFAD, łamiąc tym prawo. Szef BFAD tłumaczył się, że firmy “nie złożyły wniosków o rejestrację”, a minister zdrowia  oświadczył, że certyfikacja przez WHO jest wystarczającą gwarancją, bo “szczepionki pochodzą od producentów cieszących się dobrą sławą”. W latach 1980-tych, Connaught Laboratories przyłapano na świadomym rozprowadzaniu produktów z krwi, zanieczyszczonych AIDS.

Instynkt samozachowawczy a bio-terror

Zasadę wytwarzania przeciwciał, wrogich substancjom potrzebnym człowiekowi, zastosowano w szczepionkach przeciw “świnskiej grypie” dla USA. Skwalen, dodatek do szczepionek, to zawiesina tłuszczu w wodzie, występująca np. w mózgu. Po wstrzyknięciu skwalenu organizm wytwarza przeciwciała atakujące również skwalen w narządach zaszczepionego. Czy dlatego ogłoszono w USA testowanie szczepionki bez skwalenu?

Europejska agencja EMEA przyznała, że zatwierdzonych dla UE szczepionek na pandemię “nie da się wypróbować klinicznie”. W USA i w Europie wzmaga się więc protest.  Stanowczo zaprotestowali lekarze i farmaceuci w USA, Kanadzie, Szwecji, Niemczech, Nowej Zelandii, Francji, Australii, Zjednoczonym Królestwie… W tym ostatnim, 1/2 lekarzy i 1/3 pielegniarek nie da się zaszczepić (https://grypa666.wordpress.com/2009/08/19/474/ ). Rząd  Nowej Zelandii samowolnie obniżył  poziom  “pandemii” do 5-go, pokazując tym odpowiedni palec WHO i bilderbergowskim planom Jednego Globalnego Departamentu Zdrowia. Rząd Indii pandemię zignorował. [www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=374%3Aindians-reject-qswine-fluq-pandemic-hype&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64%E2%8C%A9=en ]

A w Polsce polityczna cisza… Tylko agenciaki chrypią na onecie i „komentują” na naszym blogu. Nie zdołali zrobić ze mnie “ruskiego agenta”, “antysemity”, “terrorysty”, “wichrzyciela”, “katola”  (w takiej kolejności od kwietnia br, kiedy pojawiłem sie w kraju). Obecnie jestem  “guru lewaków”. W sprawie firmy, której szczepionki testowano w Polsce z fatalnymi skutkami, też jest “postep”. “Nie ma” dokumentów z prób na ofiarach, a motywem zbrodni była „chciwość polskich lekarzy i pielęgniarek”.  [www.pulsmedycyny.com.pl/index/archiwum/9779,bezprawne,testy,bezdomnych.html ].
Żyje tradycja służenia globo-interesom, wyrażona w 2008 r. przez Marka Czarkowskiego, który zdegradował uczciwe raporty o ofiarach ludobójczych szczepień w Grudziądzu.    [http://wiadomosci.onet.pl/1497166,2677,bangladesz_nad_wisla,kioskart.html ]

Błaganie o szczepionkę

Niedawno w stanie Maine w USA odbyły się ćwiczenia Gwardii Narodowej i policji w symulowanych zamieszkach: w ośrodku szczepień obywatele spanikowani, że dla nich zabraknie szczepionek, chcą się wedrzeć pod igłę bez kolejki. Stróże ładu (Nowego Świata) odpędzają atakujących pałkami, gazem łzawiącym, pieprzem i paralizatorami. Pod artykułem na ten temat, wśród obraźliwych  wyrażeń jak “Barakula” i “Obama-lama-ding-dong”, kandydaci na  lokatorów schronisk FEMA nawołują do zamieszek:

“Amerykanie posiadają 200 milionów sztuk broni!! Nie myśl, że ich nie użyjemy…! Zaopatrz się w broń, amunicję i żywność,  póki dolar ma jeszcze jakąś wartość.”  “To tylko gra, żeby postawic wojsko na ulicach i zaprogramować sheeple [ang. połączenie “owce + ludzie”].  Tak, na pewno będa “błagania” o szczepionkę.” [www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=417%3Agreece-force-vaccinates-whole-population-with-qbird-fluq-vaccine&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=en ]
To tak, jak w Grecji rząd jest przekonany, że naród przyjmie szczepionkę dając do podpisania formularz z dodatkiem: “bez podpisania na dole możesz nie otrzymać szczepionki na nowy wirus ptasiej grypy A (H1N1)”. Najwyraźniej chodzi o sprowokowanie bojowych narodów do rzezi i aresztowania przeciwnikow NWO. Grecy, także ich Cerkiew, od samego początku przeciwstawiali się kodowi kreskowemu, bio-czipom i innym wynalazkom globalistów.

Panie, zmiluj sie! Lord, have mercy! Kyrie, eleison! Gospodi, pomiluj!

Komentarzy 68 to “Czy szczepionki przeciw “pandemii” spowodują bezpłodność?”

 1. Bruno said

  W Polsce juz mase dziewczynek w wieku 12-16 lat wzięło szczepionke HPV i będa bezpłodne
  Mogę wskazać takie osoby co są bezpłodne i brały tą szczepionke

  Głupota czy kryminalne działanie Rady Miasta Gdynia?

  Ostrzezenie do wszystkich rodzicow przed tzw szczepionka przeciwko HPV!

  Dnia 23.05.2008 napisałem do Prezydenta i Radnych Miasta Gdynia:

  Szanowny Panie Prezydencie,
  Szanowni Radni Miasta Gdynia,
  Szanowni Państwo,

  Zwracam się do Państwa w związku z informacja przedstawiona na stronie
  internetowej Waszego miasta o tym iż:
  *”Gdynia rozpoczyna wielki program profilaktyczny przeciw wirusowi HPV!!!”*
  http://www.gdynia.pl/wydarzenia/70_46595.html

  informacje tutaj podane, są nieprawdziwe (kłamliwe) i bezczelnie
  wprowadzające Polskie społeczeństwo w błąd!

  *Kto jest autorem tej inicjatywy? Zakładam, ze autorem tej inicjatywy
  jest człowiek, który to bezwiednie został wprowadzony w błąd, lub tez
  jest to osoba o wysokim kryminalnym potencjale!

  *_Zaszczepione „szczepionka” HPV kobiety (przyszłe matki) będą rodziły
  genetycznie upośledzone dzieci. Polskie Dzieci!_

  Dlaczego w dzisiejszej Polsce w dalszym ciągu zaszczepia się przymusowo
  (obowiązkowo) ludzi?

  Jest to nowoczesny HOLOKAUST na Polskim narodzie!

  Dlaczego parę kilometrów dalej (RF Niemiec) nie ma takiego przymusu?!
  Wszelkie szczepienia są dobrowolne, tak ja to ma miejcie w innych
  państwach prawa!

  Czym rożni się Polska, dlaczego w dalszym ciągu (63 lata po wojnie) wyniszcza się systematycznie Polski naród, degenerując jego umysłowy potencjał?

  Adjuwanty zawarte w szczepionkach (tlenki rtęci tlenki aluminium,
  aktywne cząstki DNA, nanopartykuly, i inne) są to trucizny centralnego
  układu nerwowego oraz substancje uszkadzające mitochondria. Szkody te są
  z pokolenia na pokolenie sumowane. Mitochondria, dziedziczone są na
  następne pokolenia Polek i Polaków!
  *
  Zaszczepianie dzieci i młodych kobiet ta „szczepionka” jest kryminalnym
  działaniem (kryminalna inicjatywa przedstawicieli gdyńskiej społeczności
  – Rada Miasta?)
  Nie wspominając o bezpodstawnych wydatkach publicznych pieniędzy.

  *Tzw. wirus HPV jest fantomem, brak naukowej pracy przedstawiającej
  jego istnienie (pseudonaukowe oszustwo). Brak jest także jakichkolwiek
  empiryczno – naukowych dowodów na to, ze tzw wirus HPV jest (może być)
  powodem raka szyjki macicy, wręcz przeciwnie szczepionka ta może być
  powodem takowych zachorowań.*

  Tutaj ostatnie informacje z amerykańskiej agencji dopuszczającej
  medykamenty (*Food and Drug Administration* (*FDA*)która to:
  już od roku 2003 FDA, wiedziała dokładnie ze tzw wirus (fantom) HPV nie
  ma żadnego związku z rakiem szyjki macicy! W związku z tym testery na
  HPV firmy HiFi DNA Tech LLC. nie maja żadnej walidacji!.

  „at least 2003, the FDA has changed its position on the relationship between
  Human Papilloma Virus and cervical cancer, stating that the HPV strain
  is „not associated with cervical cancer”.
  Patrz tutaj: (Załącznik: FDA 07p-0210-ccp0001-01-vol1.pdf) The
  Reclassification Petition, dated March 7, 2007, FDA’s website:
  http://www.fda.gov/ohrms/dockets/dockets/07p0210/07p-0210-ccp0001-01-vol1.pdf
  /The FDA news release of March 31, 2003 acknowledges that „most
  infections (by HPV) are short-lived and *not associated with cervical
  cancer*”, in recognition of the advances in medical science and
  technology since 1988. In other words, since 2003 the scientific staff
  of the FDA *no longer considers HPV infection to be a high-risk disease*
  when writing educational materials for the general public whereas the
  regulatory arm of the agency is still bound by the old classification
  scheme that had placed HPV test as a test to stratify risk for cervical
  cancer in regulating the industry.//
  /
  Dalej FDA stwierdziła ze, przez zaszczepianie szczepionka HPV podwyższa
  się ryzyko zachorowania na raka o 44,6 % !!!
  /”PCR-based HPV detection device with provision for accurate HPV
  genotyping is more urgently needed now because vaccination with Gardasil
  of the women who are already sero-positive and PCR-positive for
  vaccine-relevant genotypes of HPV has been found to *increase the risk
  of developing high-grade precancerous lesions by 44.6%,* according to an
  FDA VRBPAC Background Document : Gardasil HPV Quadrivalent Vaccine. May
  18, 2006 VRBPAC Meeting.
  http://www.fda.gov/ohrms/dockets/ac/06/briefing/2006-4222B3.pdf
  /
  Ponieważ cytowany dokument zniknął ze strony internetowej FDA załączam
  go w załącznikach. – FDA-Gardasil.pdf
  /*”Observed Efficacy
  (minus) – 44.6%*
  I*t appeared that subjects in this subgroup of study 013 who received
  Gardasil™ might have had enhanced risk factors for development of CIN
  2/3 or worse compared to placebo recipients.”*/

  W USA po zaszczepieniu szczepionka HPV zmarło już 11 osób (oficjalnie)!
  W Niemczech zmarły po zaszczepieniu trzy osoby (oficjalnie)!
  W Austri zmarły po zaszczepieniu dwie osoby (oficjalnie)!
  W Australii zmarły po zaszczepieniu trzy osoby (oficjalnie) inne sa w
  szpitalach!
  http://v.mercola.com/blogs/PrintArticle.aspx?PostID=21325&SectionID=37

  GARDASIL Vaccine Turns Girl into a Gimp? (Gardasil robi z dziewczynek
  kaleki?)
  Dr. Kim Mulvihill on 21 May, 2008 09:16:00 | 1821 times read
  http://www.nationalexpositor.com/News/1239.html

  Zwracam uwagę, ze w związku z wprowadzeniem w Polsce do obiegu tzw.
  szczepionki przeciwko tzw. wirusowi HPV toczy się postępowanie
  (podejrzenie o przestępstwo) z *art. 165 § 1 kk*
  w Sadzie Okręgowym w Warszawie. Syg. Akt. V Ds. 35/07.

  *Moje zawiadomienie do Prokuratury Krajowej (wydział do spraw
  przestępczości zorganizowanej) z dnia 19 lutego 2007 roku.
  Patrz ponizej:

  Apeluje do Rady Miast oraz Prezydenta Miasta *o natychmiastowe
  zastopowanie tej diabelskiej inicjatywy* oraz podjecie wszelkich starań
  aby w całej Polsce odbyła się debata na temat zasadności obowiązkowych
  tzw „szczepień ochronnych”!

  Służę dalszymi informacjami.

  ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY KRAJOWEJ

  Hamburg dnia 19 Lutego 2007

  Tylko poprzez telefaks 00 48 22 6272289
  Razem stron 7 (siedem)

  PROKURATURA KRAJOWA
  Biuro do Spraw Przestępczości Zorganizowanej
  Al. Ujazdowskie 11,
  Warszawa 00–950
  faks. 48 (22) 62–72–289

  Dotyczy.: Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez dotychczas nieznanego, z powodu dopuszczenia na Polski rynek genetycznie zmodyfikowanej trucizny pod nazwa Gardasil ® – tzw. szczepionki przeciwko „wirusowi” HPV / Wnoszę o wszczęcie i przeprowadzenie postępowania w niniejszej sprawie.

  Oraz zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez dotychczas nieznanego, z racji masowej aplikacje naukowo nieuzasadnionej trucizny układu nerwowego w postaci Aluminiumhydroxid w tzw. „szczepionkach ochronnych”./ Wnoszę o wszczęcie i przeprowadzenie postępowania w niniejszej sprawie.

  Szanowni Państwo.

  Z prasy dowiedziałem się, ze w Polsce została dopuszczona do obrotu szczepionka przeciwko wirusowi HPV (human papilloma virus) firmy Merck & Co USA lub Sanofi pod nazwa Gardasil ®. Nazwa może być inna w zależności od producenta np. GlaxoSmithKline – Ceravix ®

  Jeżeli rzeczywiście w Polsce dojdzie do aplikacji takowej „szczepionki“ będą to czyny karalne (nie ulęgające przedawnieniu) na podstawie Międzynarodowego Trybunału Karnego

  Artykuł 6 Ludobójstwo
  (b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy;
  lub
  Artykuł 7 Zbrodnie przeciwko ludzkości
  (k) inne nieludzkie czyny o podobnym charakterze celowo powodujące ogromne cierpienie lub poważne uszkodzenie ciała albo zdrowia psychicznego lub fizycznego.

  Należy natychmiast wprowadzić monitoring wszystkich pacjentów którym zaaplikowano „szczepionkę” HPV.

  Uzasadnienie

  1. Jak wynika z informacji podanych przez producenta szczepionki firmy (Merck & Co)
  http://www.merck.com/product/usa/pi_circulars/g/gardasil/gardasil_pi.pdf
  do produkcji „szczepionki” zastosowano technikę genetyczna – tzw. nowoczesna szczepionka.

  Proteiny zawarte w Gardasil zostały wytworzone w procesie tzw. Rekombinowanej Technologii DNA –. Zostały one wyprodukowane na drożdżach do których to wprowadzono dodatkowo jeden gen (DNA) poprzez co umożliwiona została produkcja Proteiny (Białka) L1

  Po raz pierwszy w niemieckim czasopiśmie „Deutsches Ärzteblatt z grudnia 1997 (29) strona A-3456 – A-3467 http://www.aerzteblatt.de/v4/archiv/artikel.asp?src=suche&id=8940
  podano do publicznej wiadomości, ze cząstki DNA używane w technice genetycznej, mając kontakt (np. poprzez iniekcje) z innymi komórkami organizmu niekontrolowanie niszczą jądra komórkowe.

  Organizm, próbując w ten sposób wymienić (odnowić) zniszczone komórki produkuje w znacznej ilości globulinę. Tą globulinę, która ma zdolności łączenia się ze wszystkimi białkami, pseudo naukowcy nazywają ad hoc antyciałami.
  Koncentracja substancji kitującej (globulina) komórek i tkanek jest zwiększona, ponieważ próbuje naprawić szkody wyrządzone przez obce cząstki DNA i tą naturalna reakcję „sprzedaje” się jako pozytywną odpowiedz immunologiczną!

  Inne informacje znalazły światło dzienne w czasopiśmie „New Scientist” (nr. 14 z marca 1998 roku, strona 7) http://www.newscientist.com/ar…..roken.html
  opublikowano badania naukowe, które to pokazują, ze poprzez techniką genetyczna także atakowane są komórki jajeczek u kobiet i plemniki u mężczyzn poprzez co będą cierpiały dzieci cyt.: „Suffer the children – The great taboo of gene therapy may have been broken”
  Przy czym trzeba zauważyć, jak podaje producent firma Merck & Co, ta „profilaktyczna szczepionka” przeznaczona jest tylko dla dziewczynek i młodych kobiet w wieku od 10 do 26 lat. A wiec dla przyszłych Polskich matek.

  Zaszczepione kobiety (matki) będą rodziły genetycznie upośledzone dzieci! Polskie Dzieci!

  2. Jak można wyczytać z informacji producenta (Merck & Co)
  http://www.merck.com/product/usa/pi_circulars/g/gardasil/gardasil_pi.pdf
  każda dawka (0,5 ml) szczepionki zawiera około 225 mcg aluminum hydroxyphosphate!
  „Each 0.5-mL dose of the vaccine contains approximately 225 mcg of aluminum (as amorphous
  aluminum hydroxyphosphate sulfate adjuvant), 9.56 mg of sodium chloride, 0.78 mg of L-histidine,
  50 mcg of polysorbate 80, 35 mcg of sodium borate, and water for injection.”

  Ten metal tzw. pomocniczy (adjuwant) w postaci Aluminiumhydroxid ma takie same działanie, niszczy komórki dokładnie tak samo jak gołe cząstki DNS jednak trochę wolniej!
  Trzeba tutaj dodać, ze aluminium połączony lub rozpuszczony w ludzkiej tkance lub płynach fizjologicznych jest największym ionem metalu z jakim człowiek może być skonfrontowany.
  To obce ciało w postaci Aluminiumhydroxid (adjuwant) raz za implantowane w ciele, organizm ludzki i zwierzęcy nie jest w stanie w żaden sposób zneutralizować ani tez usunąć. To obce ciało w postaci Aluminiumhydroxid jest magazynem (depot) trucizny na cale życie!

  Zaszczepione kobiety (matki) będą rodziły genetycznie upośledzone dzieci. Polskie Dzieci!

  Niemieckie naukowe studia (Mainzer Studie) stwierdziły, ze systematyczna toksynacja ludności poprzez tzw. adjuwanty w szczepionkach, które to deklarowane przez przemysł farmaceutyczny bagatelizująco jako środki pomocnicze, odzwierciedlają się podwojeniem urodzeń dzieci z niedorozwojem. Z 2,9% w roku 1992 do 6,9% w roku 2002. Dla informacji podam, ze w Niemczech nie ma przymusowych tzw. szczepień ochronnych tak jak to ma miejsce w Polsce!

  Jeżeli przyjmiemy taki rozwój jako liniowy proces, to za dziesięć lat będzie takich upośledzonych urodzeń 14% w 2012 roku a za 20 lat będzie ich 28%
  Żadne społeczeństwo nie będzie w normalnym stanie skompensować skutków tego działania, jedyna droga wyjścia to eutanazja – rządowa kontrola urodzeń. A jak to jest w Polsce?. Czy są badania GUS?

  Dla podkreślenia ważności tego tematu informuje, ze wszelki tzw. „szczepionki ochronne” czy to przeciw grypie, odrze, polio, wściekliźnie, WZW czy tez innych tzw. chorób zakaźnych zawierają to makabryczna truciznę jakim jest ALUMINIUMHYDROXID. (wcześniej także tlenki rtęci).

  Ostatnia naukowa publikacja z dnia 23 marca 2006 roku na temat adjuwantu w postacie Aluminiumhydroxid przedstawił Prof. Christopher Shaw UBC (University of British Columbia) Vancouver Kanada.
  Wyniki badań Prof. C. Shaw na myszach są zastraszające. 35% komórek nerwowych w mózgu zostało zniszczonych już po 20 tygodniu życia!

  Orginal (w języku angielskim) załączam poniżej.
  http://www.straight.com/article/vaccines-show-sinister-side

  W świecie nauki nigdzie nie ma naukowej publikacji, ze takowy wirus HPV (human papilloma virus) został odkryty i metodami nowoczesnej mikrobiologii bezpośrednio wyizolowany (Gold Standad).
  Wirus ten jest fantomem – hipotezą. Na podstawie hipotezy nie można dopuścić na polski rynek genetycznie zmodyfikowanej „szczepionki” wyprodukowanej na podstawie hipotezy zawierającej udowodnione w medycynie szkolnej, trucizny! – ALUMINIUMHYDROXID

  Minister Zdrowia albo podlegle lub podporządkowane mu jednostki służby zdrowia musi przedstawić niezbite i potwierdzone naukowe dowody (źródło opublikowanej i zweryfikowanej pracy naukowej) na to, ze taki wirus (HPV) został bezpośrednio wyizolowany wraz z chemiczna charakterystyka, wraz ze zdjęciem spod mikroskopu elektronowego, oczyszczonego z wszelkich ciął obcych tegoż to wirusa.
  To jest absolutny standard w dzisiejszej nauce!

  Taka naukowa publikacja nie istnieje!

  Należy natychmiast wprowadzić monitoring wszystkich pacjentów którym zaaplikowano „szczepionkę” HPV.

  Wnoszę o natychmiastowe podjecie wszelkich stosownych działań w sprawie.!

  Przy czym przypominam, ze sprawa aplikacji trucizny (adjuwantu) w postaci aluminiumhydroxid dotyczy także innych tzw. „szczepionek ochronnych”, które to w Polsce wstrzykuje się przymusowo setkom tysięcy polskich dzieci.

  Śmiem twierdzić, ze pod płaszczykiem przymusowych tzw. „szczepień ochronnych” urzędy zdrowia oraz odpowiedzialni urzędnicy świadomie i umyślnie pomimo wiedzy o trującym działaniu, aplikują naukowo absolutnie nieuzasadnione trucizny układu nerwowego. Jest to przestępstwo,
  którego czyny na podstawie Międzynarodowego Trybunału Karnego
  Artykuł 6 Ludobójstwo lub Artykuł 7 Zbrodnie przeciwko ludzkości nie ulęgają przedawnieniu!

  Konstytucja Rzeczpospolitej Polski nie przewiduje tolerowania dyktatury Światowej Organizacji Zdrowia, Europejskiej agencji dopuszczającej medykamenty do obrotu EMEA (European Agency fort he Evaluation of Medicinal Products) ani tez globalnego przemysłu farmaceutycznego.

  Szanowni Państwo w razie potrzeby dalszych informacji służę pomocą.
  Łączę wyrazy szacunku,

  Proszę wszystkich ludzi dobrej woli o rozpowszechnianie tego zawiadomienia.

  • imieNNiczka said

   A może by Pan napisał takie pismo do prokuratury krajowej odnośnie szczepionki na ”świńską grypę”?Tak tu o nie głośno!

   • Bruno said

    To nie ja napisałęm to pismo ja tylko z kopiowałem. Uwazam ze jest ono bardzo wazne bo w większości miast juz od chyba roku albo nawet 2 szczepia w szkolach dzieci a szczepionke finansują rady miast. Tak było w Gdyni w Zakopanem w Lublinie w Opolu to wiem napewno . w Lublinie we wszystkich szkołach były te szczepienia .Szczepionka jest bardzo droga ale jak zakupi ją miasto to kosztuje zaledwie 25% ceny i stąd taka masowość się robi z tego

   • Piotr Bein said

    „masowosc” diabelskiej szczepionki z upustem – szatanski spisek!

 2. Bruno said

  A tutaj optymistyczne Inaczej wiadomości

  http://www.zakopane.pl/news.php?id=9129

  http://www.rp.pl/artykul/60534,237070_Korupcja_nawet_w_fundacji_noblowskiej__.html

  Gardasil to nazwa nowej szczepionki intensywnie zachwalanej rodzicom
  dziewczynek w wieku od 9 lat. Podobno chroni ona przed dwoma szczepami
  ludzkiego wirusa brodawczaka (HPV), które uważa się za sprawcę około 70%
  przypadków raka szyjki macicy. W rzeczywistości wirus HPV jest bardzo
  pospolity i mozna go znaleźć u 80% kobiet i mężczyzn. Większość z nas z całą
  pewnością zetknęła się z nim w swoim życiu przy jakiejś okazji i większości z
  nas nie zaszkodził on, i nie umarliśmy na raka szyjki macicy. Prawdę mówiąc,
  rak szyjki macicy rozwija się tylko u 1% kobiet. Dane statystyczne z roku 2000
  mówią, że w USA na 100 000 kobiet na raka szyjki macicy umarły zaledwie 3,3 a
  w Australii 4 kobiety.

  Krajowy Instytut Raka USA twierdzi, że jak dotąd nie udowodniono bezpośredniej
  przyczynowości wirusa HPV. Kontrolowane badania kobiet w odpowiednim wieku, z
  których 67% cierpiało na raka szyjki macicy, a 33% nie chorowały na niego,
  dały w ich przypadku pozytywny wynik testu na HPV. Rak występuje dopiero po
  20-50 latach od zainfekowania (patrz
  http://www.virusmyth.net/aids/data/pdlatvir3.htm). O co więc chodzi? Czy ten
  wirus rzeczywiście wywołuje raka szyjki macicy?

  Nicholas Regush napisał w “Vaccine Madness” (”Szaleństwo szczepień”): “Jednak
  w roku 1992 pojawiła się wątpliwość w sprawie dominującej i coraz bardziej
  umacniającej się teorii, że przyczyną raka szyjki macicy jest HPV. Wątpliwość
  tę zgłosił Peter Duesberg i Jody Schwartz, biolodzy molekularni z Uniwersytetu
  Kalifornijskiego w Berkeley. Wśród różnych wątpliwości, jakie zgłosili w
  sprawie uznania HPV za przyczynę raka szyjki macicy, najważniejszą był brak
  systematycznego występowania sekwencji DNA HPV oraz systematycznego
  występowania obrazu genu HPV w guzach, które były HPV dodatnie. Zaproponowali
  w rezultacie, że «raka szyjki macicy indukują rzadkie samorzutne lub
  chemicznie wywołane anomalie chromosomów, które są systematycznie obserwowane
  w HPV DNA negatywnych i pozytywnych guzów szyjki macicy»”.

  Krótko mówiąc, Peter Duesberg i Jody Schwartz wskazali na możliwość, że
  “głównymi sprawcami nienormalnej proliferacji komórek są raczej kancerogeny a
  nie HPV”. I dalej: “Biorąc pod uwagę, że proliferujące komórki [komórki
  rozrastające się w sposób nie kontrolowany] są bardziej podatne na infekcję
  niż reszta komórek, wirusy są raczej wskaźnikiem a nie przyczyną raka” (patrz
  http://www.redflagsweekly.com/se…02_nov25.html).
  Skąd więc wniosek, że raka szyjki macicy powoduje wirus ludzkiego brodawczaka?
  naukowcy szacują, że około 80% wszystkich rodzajów raka ma związek z paleniem
  tytoniu, z tym, co jemy i pijemy, i – w mniejszym stopniu – z wystawieniem
  naszych organizmów na promieniowanie lub rakotwórcze czynniki występujące w
  środowisku i miejscu pracy (patrz
  http://www.medicinenet.com/cancer_causes/page2.htm). Być może więc prawda
  wygląda tak, że to kancerogeny, a nie wirusy, powodują nie kontrolowany
  rozrost komórek.

  Należało by oczekiwać, że szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy została
  dobrze sprawdzona i mozna ją bezpiecznie podawać dziewczynom, a może i
  chłopcom. Niestety, jak podaje organizacja o nazwie Sojusz na rzecz Ochrony
  Badań Człowieka (Alliance for Human Research Protection, w skrócie AHRP),
  wcale tak nie jest. AHRP twierdzi, że ta szczepionka nie została uznana za
  bezpieczną i efektywną w badaniach klinicznych, albowiem amerykański Urząd ds.
  Żywności i Leków (Food and Drug Administration; w skrócie FDA) zezwolił firmie
  Merck na użycie potencjalnie reaktywnego i zawierającego aluminium placebo
  jako środka kontrolnego podawanego większości ochotników biorących udział w
  testach zamiast niereaktywnego roztworu soli. To placebo z dodatkiem aluminium
  jest używane po to, aby sztucznie zwiększyć pozory bezpieczeństwa
  eksperymentalnego leku lub szczepionki w próbach klinicznych. Co więcej,
  Gardasil zawiera 225 mikrogramów aluminium, a nie od dziś wiadomo, że
  faszerowanie szczepionek aluminiowymi adjuwantami może prowadzić do kumulacji
  aluminium w mózgu oraz do powstawania stanu zapalnego w miejscu wstrzyknięcia
  szczepionki prowadzącego do przewlekłego bólu stawów i mięśni oraz
  chronicznego zmęczenia. Około 60% tych, którym podano aluminiowe placebo,
  cierpiało z powodu efektów ubocznych, takich jak bóle głowy, gorączka,
  nudności, zawroty głowy, biegunka i mięśniobóle, natomiast ci, którym podano
  Gardasil, cierpieli na jeszcze poważniejsze dolegliwości, takie jak bóle
  głowy, niezyty żołądka i jelit, ostre zapalenie miednicy, astma, skurcz
  oskrzeli i zapalenie stawów (patrz http://www.ahrp.org/cms/content/view/263/28/).

  Tak więc, w sytuacji gdy rak szyjki macicy jest przyczyną około 1% zgonów
  kobiet oraz gdy wciąż nie wiadomo co go powoduje, nie mówiąc już o tym, że nie
  wykazano nieszkodliwości tej szczepionki, zapytać należy, po co namawia się
  rodziców, aby szczepili córki. Oczywista odpowiedź brzmi, że ktoś chce na
  Gardasilu zarobić. Gardasil ma być głownym źródłem dochodów firmy Merck i
  przewiduje się, że jego sprzedaż osiągnie wartość co najmniej 2 miliardów
  dolarów. To dochód, którego Merck bardzo potrzebuje po skandalu z Vioxxem. Aby
  osiągnąć taki dochód, Gardasil będzie musiał być wprowadzony do szkół (patrz
  http://www.honesthuman.com).
  Autor: Helen Lobato (hlobato@dodo.com.au, http://www.informyourself.com.au)
  Źródło: “Nexus” nr 4 (54) 2007
  Dalsze publiczne rozpowszechnianie tylko za pisemną zgodą “Nexusa”!

  OD REDAKCJI

  Na masowe szczepienia Gardasilem zdecydowała się dotychczas tylko Australia i
  kilka stanów USA. Do obowiązkowych szczepień Gardasilem przymierza się polskie
  Ministerstwo Zdrowia. Planuje się, że szczepienia obejmą dziewczęta w wieku 12
  i 13 lat. Koszt zaszczepienia jednego rocznika (trzynastolatek) wyniesie 297
  milionów złotych. W Polsce co roku na raka szyjki macicy umiera 2000 kobiet.

 3. rafał said

  Każdy prezydent nas kocha, a Tusk jest miłością 🙂

 4. rafał said

  Genialny rosyjski strateg:
  http://www.energybulletin.net/node/23259

 5. Podaje linki – ważne petycje w języku polskim – w tym petycja Matthiasa Ratha

  Zarzuty postawione w niniejszym oskarżeniu dotyczą dwóch zasadniczych
  obszarów działalności przestępczej:
  – Ludobójstwa i innych zbrodni przeciwko ludzkości, popełnionych w
  związku z farmaceutycznym „robieniem interesów na chorobach”.
  – Zbrodni wojennych i aktów agresji oraz innych zbrodni przeciwko
  ludzkości, popełnionych w związku z niedawną wojną w Iraku, jak również
  międzynarodowej eskalacji działań prowadzących do wybuchu wojny
  światowej.
  http://www.jonizator.pl/w_imieniu_narodow_swiata.pdf

  oraz List do polityków w sprawie zabezpieczenia suwerenności Polski
  http://fronda.pl/news/czytaj/list_wzywajacy_polskich_politykow_do_zabezpieczenia_suwerennosci

  na podstawie
  http://goscniedzielny.wiara.pl/index.php?grupa=6&cr=0&kolej=0&art=1247734068&dzi=1207812935&katg=

  • Nie chce wklejać tu treści całego oskarżenia ale to bardzo ważne – bardzo dobrze tłumaczy działanie karteli farmaceutycznych i wg mnie Administrator winien zrobić z tego oddzielny długi artykuł – to nic że było to już poruszane wcześniej – wg mnie dając ten link znajomym – prosząc ich o zapoznanie sie z jego treścią przekonacie tych którzy mają to wszystko za teorie spiskową.
   Oskarżenie jest moim zdaniem wielkim narzędziem walki o prawde.
   http://www.jonizator.pl/w_imieniu_narodow_swiata.pdf

 6. 27.08.2009 said

  Wierzyć się nie chce ale to prawda, plany „elit”. Przebudzenie dla wielu będzie bolesne, ale uczyć się nie chciało ergo będzie się cierpiało. Za przykład można podać II w. św. w którą też mało kto „wierzył” a minęło już blisko 70 lat. Po nwo też będą kiedyś w muzeach oprowadzać, ciekawy jestem reakcji zwiedzających 😉

  • Piotr Bein said

   jestem ciekaw, kto zalozy te muzea i czyja strone beda nawijac

   • angie- poland said

    pytanie, co w tych muzeach pokażą…
    „Muzeum utylizacji odpadków”?

   • kellrez said

    Pomyślcie kto te muzea będzie odwiedzał? ;x

    ja byłem swojego czasu w auschwitz i zrobiło to na mnie wrażenie…
    a ten fema to wygląda jak auschwitz XXIv. tylko mam nadzieje ze obama nie kłamie ;xxx

   • Piotr Bein said

    kosci tych, co sie nie zaszczepili

 7. zbyszek said

  czytajac te niusy na tej stronce jak na innych postanowilem z rodzina robic zapasy.od kilku dni kupujemy puszki,soki,przetwory ktore sie nie popsuja,sol itp.nie wiem czy to wszystko sie wydarzy czy tez nie,ale wole miec przygotowane zapasy na jakis czas jak by co,w koncu to sie nie zmarnuje gdyz stopniowo mozna zjesc je,a moze mi wrecz pozwolic przetrwac te najgorsze poczatki.wam tez radze kupujcie,chomikujcie badzmy jak te przyslowiowe z pisma swietego „roztropne panny”.

  • Bruno said

   więc skoro się juz za to zabieracie to weźcie sie porządnie.
   przede wszystkim:
   1.ocenić na jak długo będą potrzebne zapasy (minimum trwania kryzysu) / na jak długo jesteśmy w stanie się zaopatrzyć
   2.obliczyć dzienne racje żywnościowe niezbędne do przeżycia
   3.określić rodzaj produktów które są wstanie wytrzymać przynajmniej nasz przewidywany okres kryzysu.

   jeśli zapasy się skończą a kryzys będzie nadal będziemy mogli być z siebie dumni że jakiś czas mieliśmy co jeść.
   u nas stan wojenny trwał 8 lat. żyjemy nadal

   • zbyszek said

    najgorsze beda 2-3 miesiace.na poczatku jak znamy historie powstanie chaos ludzie zaczna okradac sklepy szukac pozywienia.nalezy sobie policzyc kalorie min 2000kalori na osobe.

   • Bruno said

    Pozytywna informacja

    W lipcu Polacy zrobili zakupy o 5,7% większe niż w lipcu zeszlego roku . To pokazuje ze Polacy maja intuicję i robią zakupy na zapas wiedząc ze pieniądz będzie nic nie warty.

  • Bruno said

   tu filmik jak się przygotowac z zapasami

  • marcepan said

   A tu interesujaca pogawedka na temat nauczek wyniesionych z upadku ZSRR i jak je wykorzystac w obecnym czasie: http://fora.tv/2009/02/13/Dmitry_Orlov_Social_Collapse_Best_Practices

 8. wiktor said

  UWAGA !!!
  Dziś rozmawiałem z przedstawicielem hurtowni farmaceutycznej (oczywiście nic nie wie o planach depopulacji)
  i potwierdził mi, że do Polski sprowadzono już DWA RODZAJE SZCZEPIONEK problem w tym, że nie mają żadnych atestów….
  ale… zostaną oficjalnie dopuszczone w sprzedaży od 5 WRZEŚNIA !!!!!!!!!!!!!!!
  róbcie zapasy – to artykuł z 7 marca od pastora Davida Wilkersona naprawdę szanowanego człowieka w USA.

  http://davidwilkersoninpolish.blogspot.com/2009/03/pilne-przesanie.html

 9. Nie panikujcie – informujcie ludzi o kartelach farmaceutycznych. O tworzeniu chorób i podtrzymywaniu ich przy życiu – wszystko dla zysku. Działajcie – jeszcze można to powstrzymać.

  • zbyszek said

   jak mozna komus cos uswiadamiac jezeli ten ktos nie chce sluchac o tym.ja osobiscie dalem sobie juz spokoj z tym informowaniem innych,dlaczego?kiedy mowilem o zagrozeniach i o tym ze chca wprowadzic szczepionki nie atestowane ze sa szkodliwe,wiecie co mi powiedzieli abym puknol sie w glowe.

   • wiktor said

    …dokładnie, ludzie chodzą jak muchy w smole…
    ale jest też duży plus uświadamiania!!! – oni powtarzają to swoim znajomym, rodzinie, może tamci zaczną szukać!

   • angie- poland said

    heh, to i tak mało ci powiedzieli lol
    jeden yentelygent po kilku dniach mnie spytał czy widziałam te samoloty co pylą szczepionkę…pfff, sporo takich..
    (rozmawialiśmy o $wini, szczepionkach i chemtrails)

    inna grupa-„a co ja mogę zrobić, nic..”-ja na to-może ty nie możesz(nie chcesz nędzo!), ale jak powiesz innym, a ci inni puszcza to jeszcze dalej, to być może znajda się osoby, które mają możliwości „jakiejś reakcji”..powszechna odpowiedź: uznają mnie za wariata, nie mam czasu(moja ulubiona wymówka!-nie ma czasu, ale siedzieć i pieprzyć o nowej kiecce, ipodzie albo o wyrwikuflu z imprezowni to czas jest!)

    Idę dalej, robię swoje gdzie i kiedy się da…od młodziezy w bramach, babek w warzywniaku, ludków w urzędach, żelów z teczką(tragedia), biznesmenów etc. dziś zaatakowałam grupę stażystów med.;)

   • Piotr Bein said

    angie, tak trzymac!

    jesli kazdy porozmawia co dzien choc z jednym nieznajomym o szczepionkach, to juz cos

   • pyrek said

    @Zbyszek
    Nie zrażaj się, rozmawiaj z tymi którzy są otwarci i posługują się logicznymi argumentami w swoim myśleniu. Jeżeli ktoś zachowuje się po chamsku masz prawo się zrewanżować. Jeżeli ktoś bierze Cię za wariata to się uśmiechnij. Zachowaj dystans, nic na siłę i unikać kłótni bo szkoda na nie energii.
    Ludzi nie poinformowanych jak wiadomo jest przeważająca większość, tak więc ludzi którzy nie chcą wiedzieć należy zostawić w spokoju. A skupić się na tych co skłonni są słuchać. Nie rzadko też na ignoranta i lenia pomagają słowa zdrowej krytyki, ale z wyczuciem by nie doprowadzić do konfrontacji.

  • grypa666 said

   Tak – zostali zdemaskowani odpowiednio wcześnie. Teraz jest quest które narody okażą się mądre i to wykorzystają!

 10. Bruno said

  Wydrukować i schować może się przydać.

  Jak przekonacie się na końcu tego artykułu , śmierć z głodu nie grozi nam wcale tak szybko jak się wydaje.
  Dlatego też, zamiast przedstawiać sposoby polowania na zwierzęta, budowania misternych i pracochłonnych pułapek skoncentruję się na żywności pochodzenia roślinnego oraz niewielkich żyjątkach.
  Niewiele jest na świecie miejsc pozbawionych jakichkolwiek przejawów wegetacji, takich jak krzewy, winorośl, bluszcz, kwiaty, trawy czy porosty – które jako jadalne mogą dostarczać składników odżywczych. W samej Europie występuje około 10 000 jadalnych dziko rosnących gatunków roślin. Trzeba tylko wiedzieć jak je rozpoznać i gdzie znaleźć.
  Jednakże większość z nich, mimo iż jadalna, ma znikomą wartość odżywczą, warto więc dowiedzieć się, które z roślin zapewniają najlepszą odżywczość, zwłaszcza z tych najbardziej rozpowszechnionych i dostępnych przez cały rok. Napiszemy też, które odmiany są trujące, aby ich unikać.
  Rośliny są źródłem niezbędnych człowiekowi witamin i minerałów, są także bogate w białka i cukry. Niektóre zawierają również tłuszcz (szczególnie orzechy ), a wszystkie dostarczają błonnik, niezbędny do prawidłowej pracy organizmu.

  WYPRÓBOWYWANIE NOWYCH ROŚLIN
  NIE JEDZ na raz dużych ilości żadnej rośliny, a jeśli nie jesteś przyzwyczajony do jedzenia danego gatunku, zacznij od skubania odrobiny świeżo zerwanej rośliny i dodawania jej do potraw, stopniowo zwiększając dawkę. Jeśli będziesz przyzwyczajać żołądek do nowego typu pożywienia, twój organizm przystosuje się.
  NIE SĄDŹ pochopnie, że skoro ptaki, ssaki lub owady jedzą daną roślinę, jest ona jadalna również dla ludzi. Najwyżej małpy mogą dawać pewną wskazówkę, ale nie gwarancję, że spożywana przez nie roślina jest przyswajalna przez organizm ludzki.
  Wypróbowując przydatność do spożycia każdej kolejnej rośliny, postępuj zawsze wg opisanej poniżej procedury.
  Niech tylko jedna osoba testuje jedną roślinę;
  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości NIE należy jeść danej rośliny;
  Jeśli pojawią się sensacje żołądkowe, należy pić dużo gorącej wody i nie jeść niczego aż do ustania bólu;
  Jeśli ból się zaostrza, należy sprowokować wymioty łaskocząc krtań (nasadę języka). Można też połknąć parę tabletek węgla, który dobrze absorbuje toksyny. (biały popiół drzewny zmieszany z wodą na pastę również daje ulgę w bólach żołądka).
  Należy przeprowadzać pełen test.

  WYGLĄD
  Spróbuj rozpoznać dany gatunek. Sprawdź, czy roślina nie jest obślizgła lub nadgryziona przez robaki, gdyż wówczas ma niską wartość odżywczą (nie licząc larw i robaków). Niektóre odmiany roślin starzejąc się zmieniają swój skład chemiczny i stają się trujące.

  ZAPACH
  Zgnieć małą porcję rośliny. Jeśli ma zapach gorzkich migdałów lub brzoskwiń – wyrzuć.

  PODRAŻNIENIE SKÓRY
  Potrzyj lekko roślinę lub wyciśnij trochę soku na wrażliwą część ciała (np. wewnętrzną część ramienia, między pachą a łokciem). Jeśli pojawi się wysypka, opuchlizna lub inne podrażnienie, odrzuć roślinę i nie próbuj ponownie.

  USTA, WARGI, JĘZYK
  Jeśli dotychczas nie pojawiło się podrażnienie skóry, przejdź do kolejnych etapów testu, czekając po każdym przynajmniej 5 sekund, aby sprawdzić, czy nie wystąpi jakaś niepożądana reakcja.
  o umieść małą porcję na wardze
  o połóż małą porcję w kąciku ust
  o połóż małą porcję na czubku języka
  o włóż małą porcję pod język
  o przeżuj małą porcję
  We wszystkich przypadkach: jeśli odczuwalny jest jakikolwiek dyskomfort, tj. ból gardła, podrażnienie, kłucie lub pieczenie – wypluj i nie próbuj ponownie.

  POŁYKANIE
  Połknij niewielką ilość i odczekaj 5 godzin. W tym czasie nie wolno NIC jeść ani pić

  JEDZENIE
  Jeśli nie wystąpią niepożądane reakcje, np. ból, obrzęk lub pieczenie ust, powtarzające się „odbijanie pokarmem” (czkawka), nudności, ból żołądka, silny ból w dolnej części brzucha ani inne niepokojące objawy, możesz uznać badaną roślinę za bezpieczną do jedzenia.

  ZBIERANIE ROŚLIN
  Łatwo jest zbierać rośliny tu i tam jak popadnie, jednak lepiej i bezpieczniej jest zbierać je systematycznie. Weź ze sobą na wycieczkę pojemnik, może to być pusta torba, worek z materiału, pudełko z kory brzozowej lub uplecione z dużych liści. Zapobiegnie to zduszeniu zbiorów, co prowadziłoby do ich szybkiego zepsucia.

  LIŚCIE I ŁODYGI
  Młode pędy, zazwyczaj jaśniejsze, są smaczniejsze i delikatniejsze. Starsze rośliny są twardsze i gorzkie. Odrywaj liście blisko łodygi. Liście odrywane byle jak łatwo ulegają zniszczeniu; mogą zwiędnąć i utracić swe zalety zanim trafią do garnka.

  KORZENIE I BULWY
  Wybieraj większe rośliny. Niektóre trudno wyrwać. Aby ich nie złamać, należy podkopać ziemię wokół rośliny, aby ją spulchnić i podważyć korzeń/ bulwę patykiem.

  OWOCE I ORZECHY
  Wybieraj większe okazy. Zrywaj tylko dojrzałe owoce. Twarde, zielonawe jagody są niestrawne nawet po długim gotowaniu. Wiele owoców, szczególnie w tropikach, ma twardą, gorzką skórę – obierz je. Orzechy leżące pod drzewem oznaczają, że już są dojrzałe. Jeśli drzewo jest nieduże, można owoce strząsnąć.

  NASIONA I ZIARNA
  Uwaga! Niektóre zawierają śmiertelne trucizny. Smakowanie ich nie wyrządza szkody, ale NIE NALEŻY ICH POŁYKAĆ. Przeprowadź test jadalności opisany wcześniej, odrzuć wszystkie nasiona, które są niesmaczne, gorzkie lub mają ostry, piekący smak (o ile nie jest to pieprz lub przyprawy korzenne).
  Kłosy niektórych zbóż w miejscu normalnych ziaren mają czarne „ostrogi”(narośle). Jest to trujący sporysz – rodzaj grzyba, który zmienia ziarna w powiększone fasolowate struktury. Zawiera on środek halucynogenny, bardzo trujący, prowadzący czasami do śmierci. USUŃ CAŁY KŁOS.

  GRZYBY
  Średniej wielkości są łatwiejsze do rozpoznania i rzadziej są uszkodzone przez owady. Zrywaj w całości; jeśli trzonek zostanie w ziemi, trudniej będzie zidentyfikować rodzaj zerwanego grzyba. Trzymaj grzyby oddzielnie – w ten sposób unikniesz zatrucia innych pokarmów. Z grzybów trujące są wszystkie muchomory ( z nakrapianymi kapeluszami i kołnierzykami na nóżce).
  Podobne do prawdziwków są dwa gatunki trujące – borowik szatan i ponury. Można je poznać po różowawych żyłkach na nóżce i tym że spód kapelusza jest żółtawo różowawy , często piecze jeśli dotkniemy go językiem.

  TRUCIZNY ROŚLIN
  W świecie roślin występują 2 stosunkowo pospolite trucizny, obie łatwe do rozpoznania.
  KWAS CYJANOWODOROWY (kwas pruski) ma smak i zapach gorzkich migdałów lub brzoskwiń. Najlepszym przykładem występowania kwasu jest Laurowiśnia wschodnia (Prunus laurocerasus) (występowanie: Płw. Balkański, Turcja, Kaukaz) o liściach podobnych do liści laurowych. Zmiażdż liście, powąchaj i zapamiętaj zapach. Odrzuć wszystkie rośliny o tym zapachu.
  KWAS SZCZAWIOWY, którego sole (szczawiany) występują w stanie naturalnym w niektórych roślinach, takich jak np. dziki rabarbar(zazwyczaj w liściach) czy też Szczawik zajęczy (Oxalis acetosella); jest rozpoznawalny po ostrym, suchym pieczeniu w zetknięciu ze skórą lub językiem. Odrzuć wszystkie rośliny, które pasują do tego opisu.
  UNIKAJ
  -wszelkich roślin o mlecznym soku, o ile nie rozpoznano, że jest to roślina bezpieczna, tak jak mlecz (Mniszek lekarski)
  -czerwonych roślin ( o ile nie rozpoznano jako bezpieczne), szczególnie w tropikach. Czerwono-pasiasta łodyga dzikiego rabarbaru jest jadalna, ale jego liście są trujące. Cykuta (Szczwół plamisty, Szalej pospolity) ma czerwonawo-fioletowe plamy na łodydze (trująca).
  – owoców, które są podzielone na 5 segmentów
  -traw i innych roślin z malutkimi wąsami na łodygach i liściach. Pod lupą widać, że są to raczej haczyki niż proste włoski, które mogą podrażnić usta i przełyk.
  -starych i zwiędłych liści. Liście niektórych drzew i roślin wydzielają trujący kwas pruski, kiedy więdną – zaliczyć tu można czarną jagodę, malinę, wiśnię, brzoskwinię i śliwę. Wszystkie wymienione mają liście jadalne, gdy są młode, świeże i suche.
  -dojrzałej orlicy (Pteridium) – rodzaj paproci, która po spożyciu niszczy wit. B w organizmie, zmienia skład krwi, doprowadzając do śmierci. Jedz tylko ciasno zwinięte główki paproci. Wszystkie 250 odmian paproci klimatu umiarkowanego jest jadalnych, choć niektóre są zbyt gorzkie w smaku i mają podrażniające włoski, które należy usunąć przed spożyciem. (…)

  • Piotr Bein said

   w kanadzie mamy przewodniki do roslin jadalnych z ilustracjami, mapami zasiegu wystepowania itd.
   poza tym mamy Indian z wiedza w tym zakresie

   • Bruno said

    Dla martwiących się co będzie gdy zapasy się wykończą:

    Dzikie rośliny jadalne Polski. Przewodnik survivalowy:
    tytuł
    Dzikie Rośliny Jadalne Polski

    Książka zawiera informacje na temat wszystkich potencjalnie jadalnych roślin Polski (w sumie ponad tysiąc gatunków). Znaczną ich część autor książki jadł osobiście. Szczególnie cenne są też mało znane opisy użytkowania różnych roślin przez ludy pierwotne Ameryki i Syberii.

  • Film „In to the Wild” dla wszystkich 😉

   Jeśli przyjdzie wielki głód to i lasy nie wystarczą..

 11. angie- poland said

  http://pandemicflu.gov/
  chyba sobie z nimi pogadam

 12. A może jednak panikujcie? W sumie o 2003 roku kiedy to http://www.jonizator.pl/w_imieniu_narodow_swiata.pdf
  ujrzało światło dzienne minęło jakby nie patrzeć 6 lat – chyba nic przez ten czas nie zrobiono.. – także – róbcie jak uważacie 🙂

 13. Krzysztof z Poznania said

  Dużo osób czuje że coś wisi w powietrzu.
  To nie jest tekst dla sceptyków.
  Krótko.
  Wariant pesymistyczny

  ——————————————————————————–
  Lista
  suchary
  smalec(słoik,puszka)
  konserwy mięsne,rybne
  konserwy warzywne
  gotowe jedzenie(słoiki,puszki)
  cukier
  sól
  olej do smażenia
  makaron
  ryż
  woda
  herbata
  kawa
  worek, dwa ziemniaków(jak masz gdzie przechować)
  czosnek(naturalny antybiotyk)
  paliwo(ropa,benzyna)
  opał(drewno węgiel)
  maszynka do zagrzania wody(np gazowa lub benzynowa)i potraw
  zapas butli gazowych albo kartuszy gazowych
  mydło w płynie
  ręczniki kuchenne do przetarcia garnków bez użycia wody
  świece najlepiej takie długo się palące
  latarki + zestaw baterii lub akumulatorów

  ——————————————————————————–

  reklamówki(takie z hipermarketów) kilkaset szt(jak nie będzie prądu a za tym wody to na WC nie ma co liczyć)
  szeroka taśma samoprzylepna 10-20 szt do zamocowania reklamówki.
  papier toaletowy
  do tego zestawu przyda Ci się szpadel lub saperka

  ——————————————————————————–

  leki -po konsultacji z lekarzem, witaminy
  gaśnica a najlepiej dwie(przy braku prądu będziemy mieć często doczynienia z otwartym ogniem)
  jak ktoś ma dostęp do dachu to spora folia do zbierania deszczówki
  Zestaw produktów ma być dopasowany do ilości domowników na okres nie krótszy niż 2-3 miesiące.
  Jak uznasz to za stosowne w odpowiednim czasie prześlij tą listę osobom na których Ci zależy

  Pozdrawiam
  Krzychu

  • angie- poland said

   marmelada i dżam-dodałabym:P
   Fajna lista, niezbędnik.

  • Bruno said

   jedzenie:

   – konserwy po zdjęciu etykiety i całkowitym zamalowaniu lakierem moga przetrwać zakopane 40cm w wilgotnej ziemi nawet 25 lat po upływie ważności nadal nadając się do spożycia (te które się zepsują ładnie się zaokrąglą, i wiadomo – nie tykać!)
   – jedzenie w proszku: po zakupie przesyp do plastikowego pojemnika z możliwością odessania powietrza(po 20-30 torebek na pojemnik) i wsadź po odessaniu powietrza na 10 minut do mikrofalówki, potem ponownie odessij powietrze. trwałość nie mniejsza niż 10 lat (nie działa na preparaty w stylu „gorący kubek”), tak samo możemy przechowywać mąkę. Niektórzy radzą dodać do pojemnika płócienny woreczek z solą i malutki srebrny przedmiot.
   – i tak najlepsze są wojskowe racje żywnościowe, może nie najtańsze, ale zbilansowane i bardzo trwałe.
   – woda nie nadaje się do długotrwałego przechowywania, poza wodą destylowaną/demineralizowaną, ale składując taką wodę pamiętaj żeby razem z nią spakować tabletki rozpuszczalne z minerałami!

   2. Leki:

   – Przede wszystkim Biseptol – do stosowania doustnego, po rozkruszeniu na rany – niszczy organizm, ale jest diabelnie skuteczny
   – Piramidon: przeciwbólowy i przeciwgorączkowy
   – Jodyna – odkażanie (ran, wody, jedzenia) ważna w razie skażenia radioaktywnego
   – Wapno, witamina C – przecież chcemy być jak najdłużej zdrowi… inne witaminy – opcjonalnie, ale nie będą potrzebne.
   – Spirytus (broń matko naturo na rany!!) malutki kieliszek rozrobić w 1/2 szklanki wody, wypijać raz dziennie: bardzo obniżymy szanse infekcji żołądkowych i pasożytów przewodu pokarmowego
   – lekarstwo dla astmatyków – bardzo pomocne w wypadku wielu substancji drażniąco-duszących stosowanych przez wojsko i policję
   -Opatrunki, opaski, opaska, intubator ( z wiedzą jak używać!)
   – Żadnych antybiotyków! żadnych środków psychotropowych, żadnych dragów ani bardzo silnie działających leków przeciwbólowych!!
   a teraz odpowiadając:

   Środki homeopatyczne można sobie odpuścić – no chyba że jesteśmy do nich przywiązani emocjonalnie Razz
   Multitool – szkoda pieniędzy za połowę ceny mamy saperkę siekierę, piłę, kombinerki i nóż – a multitool jest fajny jako gadget – w pracy się nie sprawdza!
   Dopuszczalne ziele jako mocny środek przeciwbólowy! Smile

   i wiele wiele innych w tym:

   1. środki OPchem (maska, płaszczyk, środki odkażające)
   2. mocne ubrania w ciemnych kolorach (nie wojskowe ani myśliwskie!)
   3. koniecznie czerwony filtr do latarki
   4. zwój drutu (świetny jest cienki drut od migomatu)
   5. spray przeciw psom
   6. środki na rozwolnienie i wymioty
   7. dla ekstremistów kamuflak Razz
   i wymieniać można godzinami – tylko jak się potem z tym zapakować, gdzie to schować…

   I tu generalna zasada: Zawsze robimy 3 rodzaje zapasów:

   1. osobisty (ma wejść do plecaka 80L i nie przekraczać 25Kg wagi)
   2. zapasy rozrzucone – mają pozwolić na przetrwanie w ramach jednego punktu do miesiąca oraz na odtworzenie całkowite zapasu osobistego
   3. zapasy bazowe – tu ograniczeniem jest wielkość kryjówki/magazynu, zazwyczaj będzie to miejsce przewidziane na pierwszy etap walki o byt.

   Najlepszym towarem handlowym będzie między innymi: Podpaski/tampony, paliwo, biseptol, broń i amunicja…

   • Piotr Bein said

    @bruno: bron mysliwska rozumie sie…

    @webmajster: prosimy te przepisy kulinarne ladowac do jakiegos dzialu (jak sie bronic?)

    na YT sa filmiki z USA, jak pakowac zarcie i chowac w ziemi

    kto ma kawaleczek nawet ziemi, posadzic ziemniaki, beda gotowe za pare miesiecy
    takze posiac/posadzic teraz rozmaita zielenine, cebule, czosnek

   • Aga said

    Podczas wojny podobno przelicznik wyglądał tak
    złota obrączka = butelka wódki = bochenek chleba
    Czasu PRLu za bardzo nie pamiętam, ale brakowało ze środków higienicznych papieru toaletowego i podpasek. Ze wziątków sprawdzały się drogie alkohole i kawa. Na barter najlepiej się sprawdziłaby wódka i właśnie kawa. U nas tytoń się uprawia na miejscu, więc pewnie papierosami można by obracać w początkowym okresie, później ludzie i tak zaczną go hodować sami(tytoń jest teraz drogi, więc raczej bez sensu jest zaopatrzenie się akurat w papierosy w celach barterowych). Ogólnie używki będą w cenie.

  • Piotr Bein said

   zamiast tysiecy reklamowek, lopatka, wapno i dol — jesli masz teren

   • Aga said

    Ludziom się teraz wydaje, że to będzie jakiś survival. Czy wszyscy w czasie wielkiej depresji, czy drugiej wojny światowej uciekali do lasu?? Wystarczy też poszukać informacji na temat bankructwa Argentyny. Będą braki w żywności, blackouty jak za starych dobrych czasów PRLu i wszystko to co niewiele starsi ode mnie pewnie jeszcze dobrze pamiętają. Tylko PRL zapewniał bezpieczeństwo zwykłym obywatelom(trzymanie za mordę wszystkich miało pewne zalety), tym razem nikt nas nie będzie chronił przed przestępcami. Pod tym względem rozpęta się piekło.

 14. castor said

  Polecam lekturę „Przygotujcie się na wielki ucisk i erę pokoju” Johna Leiry, to o czym piszecie i nwo pisał już na początku lat 90-tych (podobnie jak z kartami illuminati).
  Książka (& ebook) jest trudna w odbiorze ponieważ napisano ją w kontekście religijnym; ale jak się czyta międzywierszami…
  jest o nwo, haarp, fema camps, redukcji populacji i wieeel innych ciekawych spraw o których autor nie miał żadnych szans się dowiedzieć gdyby nie… no właśnie… Przeczytajcie! a być może nawet przetrwacie.

  • Bruno said

   ja czytałem ją 10 lat temu a to co mówi teraz jest w 2 komentarzach wyżej prawie na początku

  • estimita said

   Adres do jego strony http://www.johnleary.com/

   • Piotr Bein said

    „…remove your TVs and computer monitors from your house so you are not misled by the Antichrist and his agents…”

   • angie- poland said

    Ależ P.Piotrze, gdyby nie ta stronka na monitorku to byśmy Mickiewicza wieczorami czytali, dzieci płodzili, aż by po nas przyszli, zaszczepili siłą i adieu!:) Świadomość tego co się dzieje (no ok, że w ogóle „coś” się dzieje)i możliwość choćby psychicznego przygotowania się na szajs są zdecydowanie lepsze aniżeli błoga niewiedza i pozorny spokój, do czasu…ehhh, wiem, wiem… Dobra wrzuta. TV oduczyło nas logicznego myślenia, zero analizy tylko przyjmowanie medialnej papki, grzecznie i bez dyskusji.

 15. zbyszek said

  czyzby to poczatek?
  Iran ma czas do września
  KANCLERZE NIEMIEC OSTRZEGA TEHERAN

  Fot. EPA
  Netanjahu i Merkel domagają się od Iranu współpracy
  Jeśli we wrześniu Irańczycy nie odpowiedzią na międzynarodowe propozycje dotyczące jego programu atomowego, to grożą mu sankcje, ostrzegła kanclerz Niemiec Angela Merkel.
  – Mamy nadzieję na pozytywną odpowiedź Iranu. W przeciwnym razie będziemy musieli zastanowić się nad bardziej zdecydowanymi krokami – czyli sankcjami, w Iran odwirowuje wolniej

  W ciągu minionych trzech lat Irańczycy systematycznie zwiększali liczbę… czytaj więcej »
  takich dziedzinach, jak energetyka czy finanse. Iran odwirowuje wolniej

  W ciągu minionych trzech lat Irańczycy systematycznie zwiększali liczbę… czytaj więcej »Nie tylko będziemy się nad tym
  zastanawiać, ale także rozmawiać o możliwości ich wdrożenia – zapowiedziała szefowa niemieckiego rządu.

  Sankcje muszą boleć

  Towarzyszący jej w Berlinie izraelski premier Benjamin Netanjahu kolejny raz dodał, że irański program atomowy jest „zagrożeniem nie tylko dla Izraela, regionu, ale także dla pokoju światowego”.

  – Izrael oczekuje od wszystkich odpowiedzialnych członków wspólnoty międzynarodowej, by odnieśli się do tego zagrożenia. Nie ma tak wiele czasu – Iran wpuszcza inspektorów

  Władze Iranu zgodziły się, by oenzetowscy inspektorzy obejrzeli prawie… czytaj więcej »
  powiedział Netanjahu, dla któego najważniejsze byłoby Iran wpuszcza inspektorów

  Władze Iranu zgodziły się, by oenzetowscy inspektorzy obejrzeli prawie… czytaj więcej »wdrożenie sankcji, „które
  naprawdę zabolą” Iran.

  Zdaniem izraelskiego premiera, kroki takie mogłaby wprowadzić także część państw, „koalicja woli”, nawet bez decyzji Rady Bezpieczeństwa ONZ.

  Iran zaprzecza

  Państwa zachodnie ze Stanami Zjednoczonymi na czele podejrzewają Iran o potajemne prowadzenie prac nad bronią jądrową. Teheran twierdzi, że jego program nuklearny służy wyłącznie uzyskaniu paliwa do elektrowni atomowych i odrzuca oskarżenia od szykwoanie borni.

  Zachód, a w szczególności Izrael, pozostaje nieprzekonany.

  http://www.tvn24.pl/12691,1616756,0,1,iran-ma-czas-do-wrzesnia,wiadomosc.html

  • Piotr Bein said

   to moze oznaczac wojne z iranem przy okazji pandemii i banksterskiego kryzysu

   same syjonistyczne bezczelnosci:
   1. kilkanascie agencji usa stwierdzilo definitywnie, ze iran nie ma mozliwosci broni A
   2. retoryka odzwierciedla knut aod dawna syjonistyczna prowokacje iranu, atak atomowy falszywej flagi na ludnosc izraela, zeby uzasadnic atak izraela na iran, po czym wlaczy sie nato (patrz np. nezemroaya na global research), czlonek zachodu jak widac powyzej, jedyny warty przelewu gojowskiej krwi i napromieniowania globu
   3. ze merkel („niemcy”) to robi, powinno dac do myslenia jeszcze niewiedzacym (rothschild ma banki w berlinie,londynie, amsterdamie i bodajze paryzu); zauwaz, ze niemcy graja wazna role na wszystkich frontach wojen „usa”

 16. Krzysztof z Poznania said

  Do Bruno
  Niezła lista
  Są pytania.
  2. mocne ubrania w ciemnych kolorach (nie wojskowe ani myśliwskie!)
  Dlaczego?
  3. koniecznie czerwony filtr do latarki
  Czemu czerwony?
  4. zwój drutu (świetny jest cienki drut od migomatu)
  Po co drut?
  5. spray przeciw psom
  Ja bym lepiej kupił to.
  http://www.bron.pl/bron_pl/obrona/promocje/dogchaser_ii_ultradzwiekowy_odstraszacz_na_psy_z_latarka.Zaklejając latarkę.
  Piszcie dalej swoje listy
  przetrwania.
  Może się da przetwać.
  Pozdrawiam
  Krzychu

 17. kellrez said

  ja najwyżej będę jadł ziemniaczki z piwnicy ;D zawsze coś.. jak się wszystko skończy.. ;]
  tylko trzeba by było zrobić zapas gazu..

  trza powiedzieć ojcu żeby krówkę za rok sprzedał 🙂

 18. rafał said

  Panie Piotrze,
  Co Pan sądzi o ostatnich bardzo częstych prowokacjach w mediach na tematy polsko-rosyjskie? Kiedy nie spojrzę na „oficjalne” media internetowe, wtedy pojawiają się od kilku dni ciągłe prowokacje Rosjan dotyczące zaszłości historycznych. I jeszcze jakie tytuły wymyślają!!! Co to w ogóle ma być??
  http://wiadomosci.onet.pl/2032498,12,item.html

  Wydaje mi się (brrr), że to może być celowa gra służb specjalnych. Następnym krokiem może być sprowokowanie zamieszek na terenie Polski…i potem…….
  http://www.rmf.fm/fakty/?id=160059

  historia lubi się powtarzać…Cholera wie co oni na najwyższym szczeblu ustalają.

  • grypa666 said

   Tak, to gra na nienawiść. Z nienawiści biora się wojny. Ci sami ludzie rozrabiają Rosję od stuleci.

 19. Zguba said

  Cóż, tak czytam bloga od początku jego istnienia i złapało mnie absolutne zwątpienie, że jest jakakolwiek szansa. Prawdę mówiąc pogodziłem się ze śmiercią, jeżeli całość przybierze najczarniejszy obrót spraw. Próbowałem uświadamiać najbliższych, ale… akurat w tym przypadku, codzienność szarego życia spowodowało zobojętnienie, czasem widzę grymasy politowania.

  A ode mnie trochę ponadnaturalnie, ale ciekawy temat (z powiązaniem myślę) jest na tej stronie : http://magda-na-tropie.blog.onet.pl/Nostradamus-w-spodnicy,2,ID389777931,n A mówi między innymi, że 3 wojna światowa ma wybuchnąć już w 2010… nie zdziwiłbym się, gdyby do tego doszło w rezultacie szczepionek i załamania się gospodarczego.

  Chwała Wam za uświadamianie, człowiek przynajmniej nie jest lemmingiem… PS. Może spróbujcie jako stowarzyszenie sprzedaż koszulek „Nie bądź lemming, nie szczep się” ? 😉

  • grypa666 said

   Przyszłość zależy od nas samych – to my ją kształtujemy, przede wszystkim myślą. Od stuleci wie o tym ta wąska grupa rasistów, dlatego posiedli media – żeby kształtować nasze myślenie. Nie na ręke im modlitwy – te właśnie czynią „cuda”. Świat jest taki jakim go widzi „Obserwator” (nie ten z komentarzy). A obserwatorami jesteśmy my wszyscy. Jest nas dużo, jeśli wielu z nas dowie się prawdy i zacznie chcieć zmian to na pewno one nastąpią. I to szybko. Myślę, że to chce nam powiedzić też David Icke.

   • ymym said

    TRUE!
    Najpotężniejsza broń jaką posiadamy to nasze MYŚLI.
    Największa skyrwana nauka przez wszystkie wieki naszego istania…

    Wierze że obudzą się potomkowie Wedrussów, a nowy obraz świata narodzi się w ich sercach i za naszego życia jeszcze się ten piękny obraz stanie! 🙂
    To o czym musimy teraz także pamiętać to to iż Ziemia jest naszym domem, stańmy więc czasem chociaż bosymi stopami na trawie i poczujmy z nią związek, jak dawniej…

    Myśl była, jest i będzie początkiem wszystkiego.

 20. nina said

  Czytam to wszystko, i az mnie ciarki przechodza. Mieszkam w USA i szczerze mowiac, niezauwazylam jakies ogolnej swiadomosci zwyklych ludzi na to co sie dzieje, jest cicho. Zadna ulotka niewpadla mi w rece, a jak probuje o tym glosno mowic, to smieja sie zemnie, glownie polskie kregi. Kasa na pierwszym miejscu.Ludzie sie obudza po fakcie, a jak sie to zacznie to niebeda wiedziec o co biega:(Czyli co, mam z tad spadac, czy czekac na rozwoj wydarzen?

  • kellrez said

   a mój znajomy wierzy 😉
   Może uda mi się dziewczynę taką jedną zaedukować (14-LAT) ale raczej mi nie uwierzy..

 21. rafał said

  „Świat Amerykanina jest tak wielki, jak jego gazeta”
  — Albert Einstein

  Z przykrością stwierdzam, że większości Polaków również.

  Wyjątki są potwierdzeniem reguły.

 22. Taki sobie mały spamcio said


  „There is no conspiracy, get your damn vaccine!”

 23. Wapniack said

  Dosc ciekawe info pisze dzis BILD.de i nie wiadomo jak to odbierac:

  Wersja oryginalna po niemiecku:

  http://www.bild.de/BILD/news/2009/08/28/schweinegrippe/aerzte-gegen-massenimpfung.html

  Wersja przetlumaczona przez google z niem.na pol:

  http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=de&tl=pl&u=bild.de

  Co o tym sadzicie??
  BILD.de zazwyczaj tylko klamie a tutaj troche prawdy??

 24. My spouse and I stumbled over here by a different web page and thought I
  should check things out. I like what I see so i am just following you.
  Look forward to exploring your web page yet again.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s