Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Stan wojenny w wersji „pandemicznej”?

Posted by grypa666 w dniu 25/08/2009

Stan wojenny w wersji „pandemicznej”? opracował Piotr Bein 25.08.2009

W sielankowych krajach jak Kanada, ludzie nie znają jaruzelszczyzny, zamordyzmu, ubecji. Dopiero mord Dziekańskiego na lotnisku w Vancouverze przez Kanadyjską Królewską Policję Konną (RCMP), uzbrojoną w paralizatory elektryczne, otworzył im oczy. W 2003 roku, państwowe media CBC zdefiniowały Kanadyjczykom stan wyjątkowy na podstawie ustawy [www.cbc.ca/news/background/stateofemergency/ ]:

“nagła i krytyczna sytuacja  o charakterze przejściowym”, która przekracza zdolność rządu prowincjonalnego do poradzenia sobie z nią i która zagraża bezpieczeństwu Kanadyjczyków oraz która przekracza zdolności rządu federalnego Kanady w utrzymaniu “suwerenności, bezpieczeństwa i terytorialnej integralności Kanady.”

Wspomnę tu przemilczany w mediach układ między Kanadą i USA, o przechodzeniu sił bezpieczeństwa jak i wojskowych między obu państwami, w przypadku stanu wyjątkowego. Ustawa usuwa wymóg  zgody parlamentarnej na takie działania “przyjacielskiej inwazji”. Oficjalny sygnał pandemii ze Światowej Organizacji Zdrowia  będzie zaczątkiem stanu wyjątkowego w obu państwach i zastosowania tej ustawy. Jak inaczej niż przez połączenie sił można chronić dziesiątki tysięcy kilometrów granic, lądowej i morskiej, w większości  przez bezludzie, przed “islamofaszystami” przemycającymi  wirusa-zabijakę?

CBC informuje dalej, że premier Kanady i rzad federalny są uprawnieni do ogłoszenia stanu wyjątkowego i  może on potrwać do 90 dni oraz być przedłużany, a deklaracja określi, w których częściach kraju on obowiązuje. Rząd federalny, jeśli uzna to za stosowne,  może tam dokonać natępujących czynności:
regulować lub zabronić podróży, jeśli uzna to za stosowne ze względów zdrowotnych lub bezpieczeństwa,
usuwać osoby i ich własność z domów i mieszkań,
używać lub pozbywać się własności nie należącej do rządu według uznania,
zatwierdzać i opłacać usługi uważane za konieczne,
racjonować i kontrolować niezbędne: żywność, usługi i zasoby,
zatwierdzać wypłaty na cele wyjątkowe,
zakładać schroniska dla ludności i szpitale,
mieć dostęp do infrastruktury z prawem do jej naprawy,
skazywać lub oskarżać tych, którzy przeciwstawiają się ktoremukolwiek z powyższych.

stan wojenny w wersji pandemicznej?

stan wojenny w wersji pandemicznej?

Agata Łukaszewicz opisala w Rzeczpospolitej (31.07.2009) [www.rp.pl/artykul/4,342253.html ]  uprawnienia państwa w czasie epidemii: “Przymusowe doprowadzenie na badania, izolacja chorego oraz zamykanie szkół, urzędów, a nawet prywatnych firm”.  Konstytucjonalista prof. Piotr Winczorek z Uniwersytetu Warszawskiego potwierdził ograniczanie praw człowieka w Konstytucji RP: “Najważniejsze jest dobro wyższe, czyli całego społeczeństwa. Przecież jeden zarażony i nieizolowany człowiek mógłby zarazić dziesiątki osób”.
Łukaszewicz relacjonuje zapisy tyczące stanu wyjątkowego epidemii w Art. 46 i 47 ustawy o chorobach zakaźnych: “Jeśli obszar zagrożenia jest większy [niz wojewodztwo], decyzję podejmuje minister zdrowia […] władni w tych sprawach mogą np. zarządzić obowiązkowe szczepienia ochronne, badania sanitarnoepidemiologiczne, zabiegi sanitarne, kwarantannę lub izolację. W wypadku chorób szczególnie niebezpiecznych i wysoce zakaźnych, które stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia innych osób, wobec opornego chorego, który odmawia przyjęcia leku, może być użyty środek przymusu bezpośredniego. W grę wchodzi przetrzymywanie, unieruchomienie (nie może trwać dłużej niż cztery godziny, maksymalny czas po przedłużeniu to doba) lub przymusowe podanie leku.”
Epidemia chorób poważnych i zakaźnych upowaznia państwo do zmuszenia chorego do obowiązkowego leczenia i pobytu w szpitalu. Rząd może też wtedy “ograniczyć niektóre sposoby przemieszczania się (np. wyłączyć komunikację miejską czy kolejową), a nawet zakazać spożywania określonych produktów czy też używania wskazanych przedmiotów (wszystko zależy od rodzaju wirusa). Może nawet zdecydować o zamknięciu szkół, przedszkoli, kin, zakładów pracy oraz wprowadzić zakaz organizowania widowisk, koncertów itd.”
Okazuje sie wiec, ze przymus i ograniczenia swobód wystapiłyby w Polsce nawet bez stanu wyjatkowego i kierowania akcją przeciw pandemii z ONZ.  (podkreślenia red.)

Komentarze 34 to “Stan wojenny w wersji „pandemicznej”?”

 1. Artur said

  Kto przyjdzie po mnie, KTO? Coraz więcej ludzi rozpoznało już ten bajzel. Czy będzie więc wystarczająca grupa głupców, aby świadomie lub nie, dokonywać gwałtu na ludziach.
  Przecież nie trzeba czytać tego blogu, aby wiedzieć że to jakaś paranoja.
  Jestem odporny na informację naszych hipnotycznych portali, ale czytam je, aby obserwować poziom ich głupoty i bezczelności.
  Nawet ktoś o IQ – 70 widzi co piszą. Że nasza wspaniała, wszechwiedząca who, już od dawna przewidziała pandemię – taka informacja w obliczu obecnej sytuacji każdego rozśmieszy.

  W obliczu zagrożenia życia mojego, lub mojej rodziny i to ze strony państwa, wszelkie prawo jakie mnie obowiązuje to moje prawo.

  Nie rozumiem tutaj jednego.
  Czytam jednocześnie:
  – o wnoszeniu pozwów do sądu
  – i o tym, że w sytuacjach jaka może mieć miejsce, państwo może zrobić ze mną co chce a prawo nie działa.
  Jedyną bronią jaką posiadamy to świadomość i informowanie na ten temat jak największej grupy ludzi, co czynie każdego dnia.
  Tych, których nie jestem w stanie przekonać odsyłam do informacji na tej stronie.

 2. JAGA said

  „Nie rozumiem tutaj jednego.
  Czytam jednocześnie:
  – o wnoszeniu pozwów do sądu
  – i o tym, że w sytuacjach jaka może mieć miejsce, państwo może zrobić ze mną co chce a prawo nie działa.
  Jedyną bronią jaką posiadamy to świadomość i informowanie na ten temat jak największej grupy ludzi, co czynie każdego dnia.
  Tych, których nie jestem w stanie przekonać odsyłam do informacji na tej stronie.”

  Podtrzymuje ja tez nie rozumiem…mam pisac pozew ,a czytam ,że w naszym kraju to nie działa,wiec po co ten pozew??Skoro nic nie moge to moze lepiej,ze poszlabym nieswiadoma na szczepionke,zmarla w spokoju,a tak zyje w stresie juz kilka tygodni a do tego nic nie moge zrobic…

  • ymym said

   „…a tak zyje w stresie juz kilka tygodni a do tego nic nie moge zrobić”
   – przerabiam już to chwile temu. Strach, w nadmiarze nie jest dobry, po co się stresujesz – to tak jakby się bać wychodzić z domu, bo może nas przecież w każdej chwili ktoś np. potrącić…

   Zasada jest prosta, nie przewidzisz przyszłości, ale jeśli odpowiednio pokierujesz teraźniejszością to przyszłość może się zmienić.

   A pozwy – no jak nie nic nie dadzą? Jeśli np. w jednym dniu w paru miejscach w polsce, parę osób zgłosi te sprawy – media nie będą mogły o tym NIE powiedzieć, Jeśli tego nie zrobią, to wiadomo będzie iż nic już im nie pomoże.

   Powinno być w tej sprawie śledztwo, w TV niech pokazują – tak jak komisje śledcze 😉 a czy doczekamy kiedyś tego…? kto wie?!

 3. cavaderous said

  wielu nie wierzyło w wybuch II wojny światowej , wielu nie wierzyło że może stać się holocaust i obozy, wielu nie wierzyło że sponsorowany komunizm pokona sponsorowany faszyzm , który po części zamieni się w kapitalizm i na końcu wielu się zdziwiło….świadomy umysł nie odrzuca możliwości , a jedynie gromadzi wiedzę i wdrąża w nie logikę oraz krytycyzm…nieświadomy przyjmuje i nie analizuje ,a dziś w czasach możliwości informacyjnych ten kto nie analizuje jest ignorantem….

  kto zapomina o historii będzie musiał ja przeżyć od nowa….pozdrawiam

  • grypa666 said

   Tak, dzisiaj ignorancja oznacza śmierć. I nie ważne, że jakiś tam procent nie jest ignorantami – oni pójdą na pierwszy ogień… Tu musi być MASA żeby zwyciężyć.

   • Piotr Bein said

    ignorancja o zamiarach hitlerowcow dla zydow w gettach zgubila tych ostatnich
    gdyby wiedzieli, ze pojada do treblinki, walczyliby golymi rekoma
    wysmiewali sie z ostrzezen od polskiego podziemia – az tak wierzyli hitlerowcom, ze endloesung znaczy ziemia obiecana

 4. jiri said

  Rząd USA nie ma złudzeń – umrze 90 tys. osób

  Kathleen Sebelius, fot. PAP/EPA
  PAP
  Wirus grypy H1N1 może doprowadzić do śmierci 90 tysięcy Amerykanów, głównie dzieci i młodych osób dorosłych, jeśli rozwinie się na jesień, tak jak spodziewają się eksperci. Takie ostrzeżenie pojawiło się w raporcie, który został właśnie opublikowany przez prezydenckich doradców w Stanach Zjednoczonych.
  Wirus H1N1, popularnie znany jako wirus świńskiej grypy, może zarazić tej jesieni i zimy od 30 do 50 procent amerykańskiej populacji, doprowadzając do tego, że 1,8 mln ludzi zostanie przyjętych do szpitali – podała prezydencka Rada Doradców ds. Nauki i Techniki (Council of Advisors on Science and Technology).
  Więcej na ten temat

  * Podano przyczynę śmierci Jacksona 06:30
  * USA: poważne ostrzeżenie ws. nowej grypy 00:12
  * Tajne akta CIA: wiertarka była narzędziem tortur 24.08.2009 15:15

  W raporcie rady czytamy, że w ramach „wiarygodnego scenariusza” specjaliści przewidują, że może umrzeć od 30 do 90 tysięcy ludzi, ze względu na dużą liczbę zachorowań w szkołach, niewystarczające zapasy leków przeciwwirusowych, a także oczekiwanie na skuteczną szczepionkę.

  Każdego roku w Stanach Zjednoczonych z sezonową grypą łączonych jest do 40 tysięcy zgonów, przy czym największa śmiertelność występuje wśród ludzi powyżej 65 roku życia. W przypadku grypy sezonowej oraz H1N1, eksperci przewidują, że liczba przypadków śmiertelnych zwiększy się, a oddziały opieki intensywnej w całym kraju znajdą się pod „ogromnym naciskiem”, ponieważ normalnie działają już one na skraju swych możliwości – czytamy w raporcie.

  Do zwiększonej liczby zachorowań może dojść już we wrześniu, na początku roku szkolnego, a najwięcej infekcji może wystąpić w połowie października – informuje rada. Niestety szczepionka może być dostępna dopiero w połowie października, a nawet wtedy osoby zaszczepione będą potrzebowały trochę czasu, aby rzeczywiście się uodpornić.

  Możliwy problem czasowy może znacznie zmniejszyć korzyści płynące ze szczepionki przeciwko H1N1 – czytamy w raporcie.

  – Nawet przy największym zaangażowaniu, doprowadzi to do zachorowań, w niektórych przypadkach ostrych, i niestety również do śmierci – powiedział Thomas Frieden, dyrektor Centrum Kontroli Chorób i Zapobiegania (Centers for Disease Control and Prevention).

  – Ale wiele rzeczy poszło już zdecydowanie dobrze – dodał Friedel. – Wszystko jest na dobrej drodze, by szczepionka trafiła do dystrybucji, testy diagnostyczne dostępne są w ponad stu laboratoriach, leczenie dopracowane w całym kraju… oraz wydano odpowiednie wskazówki dla lekarzy i przychodni, szkół, firm i innych społeczności – podkreślił.

  Niektóre z zaleceń wynikających z raportu to:

  • Przygotować kilka możliwych scenariuszy, aby ustalić zapotrzebowanie na lekarstwa i opiekę lekarską.

  • Stworzyć systemy monitorowania, aby śledzić informacje o chorobach przypominających grypę.

  • Stworzyć plany, które będą miały na celu ochronę najbardziej narażonych grup, takich jak kobiety w ciąży oraz osoby, które mają problemy zdrowotne.

  • Przyspieszyć produkcję szczepionki przeciwko H1N1 oraz przygotować wstępną partię – wystarczającą dla 40 milionów ludzi, zwłaszcza tych z grupy ryzyka – do połowy września.

  Sekretarz ds. Zdrowia, Kathleen Sebelius, poinformowała, że jak dotychczas testy kliniczne szczepionki przeciwko H1N1 nie wskazują na występowanie szkodliwych efektów ubocznych, poza tymi, które występują przy innych szczepionkach przeciwko grypie.

  Nie będzie jednak formalnej decyzji o rozpoczęciu kampanii szczepień, dopóki testy te nie zostaną zakończone – powiedziała Sebelius. Ta decyzja należy do mnie – powiedziała sekretarz, podkreślając, że uczestnictwo w programie szczepień będzie całkowicie dobrowolne.

  Jak dodaje Sebelius, wśród najbardziej zagrożonych osób są kobiety w ciąży, pracownicy opieki zdrowotnej oraz rodzice lub opiekunowie dzieci poniżej szóstego miesiąca życia. Dorośli poniżej 65 roku z przewlekłymi chorobami, takimi jak astma, również bardziej narażeni są na zachorowanie na H1N1.

  Wytyczne dla firm i szkół, dotyczące świńskiej grypy, zostały opublikowane tydzień temu. Są one dostępne na stronie rządowej http://www.flu.gov.

  W przypadku szczepienia przeciwko H1N1 trzeba przyjąć dwa zastrzyki, drugi trzy tygodnie po pierwszym. Odporność na wirus powstaje dopiero po dwóch tygodniach od drugiego zastrzyku.

  Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła pandemię świńskiej grypy 11 czerwca. Od wiosny, kiedy po raz pierwszy poinformowano o zachorowaniach, zmarło 1490 ludzi na całym świecie – poinformowała WHO w zeszłym tygodniu.

 5. zbyszek said

  czytajcie to
  Jesteśmy w trakcie pisania dłuższego artykułu na temat kryzysu, aktualnej sytuacji w świecie i możliwych scenariuszy działań Rządów i Banków, w najbliższych tygodniach.

  Artykuł ten jest jednak dłuższy i trudniejszy, niż nam się na początku wydawało. Dlatego też, biorąc pod rozwagę pilność informacji, jakie pragniemy Wam przekazać, zdecydowaliśmy się na umieszczenie krótszej notatki, w celu umożliwienia Wam jak najszybszego, samodzielnego zapoznania się z tym tematem i podjęcia ewentualnych działań zapobiegawczych.

  Otóż od jakiegoś czasu krąży po świecie pogłoska, także powtarzana przez znane autorytety, iż pod koniec sierpnia, lub we wrześniu, Rząd USA i FED może zdecydować się na tzw. Bankowy „Bankholiday”, co oznaczało by zamknięcie wszystkich banków i bankomatów, jak i zamrożenie wszelkich transakcji bankowych na czas nieokreślony (kilka dni do kilku tygodni). Nie trzeba chyba wszystkim wyjaśniać, jak potężny wpływ miało by to na gospodarkę światową i nasze codzienne życie.

  Nie bez kozery, w naszym artykule ” Czyżby już się zaczynało, pokazaliśmy Wam Prezydenta Medvedeva prezentującego nowa monetę światową – SUPRA. Chyba nie sądzicie, że Medvedev, uczestnicząc w szczycie G8 we Włoszech, pozwolił sobie na żart ?

  Istnieje podejrzenie, iż banki USA i banki europejskie, pod nadzorem Banku Światowego, będą chciały przeprowadzić przewalutowanie dolara na nowa monetę światową – SUPRA, co de facto będzie tez oznaczało ogłoszenie bankructwa USA, które w ten
  sposób spełni żądania Chin w kwestii monetarnej i uchroni się przed
  hiperinflacją.

  W takiej sytuacji zostaną też zamknięte banki europejskie i bankomaty nie będą w tym okresie działać. Nie będzie też można przeprowadzać żadnych transakcji finansowych.

  Podobną operacje przeprowadzono już w roku 1933, kiedy to Prezydent Roosevelt zdecydował się zamknąć banki na kilka dni i w tym samym czasie ustawowo nakazał wszystkim obywatelom oddać posiadane złoto, otrzymując w zamian papierki dolarowe.
  Był to największy rabunek stulecia.

  Przed konsekwencjami wprowadzenia w życie takiego scenariusza nie można się praktycznie ochronić. Można jedynie osłabić straty kupując środki trwale, typu ziemia , mieszkania i budynki (ale nie na bazie kredytów !), lub tez kupić trochę złota.

  My radzimy aby po prostu zaopatrzyć się w trochę gotówki, na wszelki wypadek. Pozwoli to Wam przetrwać te kilka (naście) dni zamknięcia banków.

  Wciąż pracujemy nad naszym artykułem i mamy nadzieje, ze ukaże się on jeszcze dzisiaj.

  Prosimy o cierpliwość…

  Leave a Rating
  (9 votes)
  Post a Comment Hide Comments (2)
  message
  preview

  Name:

  angryarrowbig grinblinkcool
  dryhuh?laughmadoh my!
  ph34rdisgustedroll eyessadsmile
  tongueunsurewinkexclamationquestion
  Message:
  please wait…
  PONTON21:
  http://urbas.blog.onet.pl/ Ciekawe spojrzenie na kryzys mlodego polskiego ekonomisty No Rating
  Gregor:
  http://www.youtube.com/watch?v=VeumK_pv 2XM&feature=PlayList&p=2B0E252F804158F8& index=2

  http://www.globalnaswiadomosc.com/uwagawielkazmiana.htm

  • Magda said

   Globalnaswiadomosc publikowała scenariusz na dwóch płaszczyznach:
   1.pandemicznej
   2.ekonomicznej

   1) PANDEMIA

   – sierpień / wrzesień 2009: pandemia świńskiej grypy przybiera na sile i rządy wielu krajów podejmują akcje przygotowujące narody do czarnego scenariusza (już się tak częściowo dzieje w UK, Holandii i wielu innych państwach UE). Być może już wtedy zaczynają też zapadać decyzje o przymusowych szczepieniach całych społeczeństw, albo ich wybranych (licznych) grup..

   – wrzesień / październik 2009: rozwój pandemii “przerasta oczekiwania”, w związku z czym rządy podejmują decyzje o przyspieszaniu działań prewencyjnych, czyli szczepień, nie zważając na fakt, ze pierwsze wyniki testów szczepionek będą dopiero w grudniu 2009. Media bombardują nas informacjami o przypadkach zgonów, chorych na świńską grypę, zasiewając w nas coraz więcej niepewności i strachu. Rządy w tym samym czasie apelują o rozwagę, “współodpowiedzialność obywatelską” i “zdrowy rozsadek”, próbując z wolna przekonać nas do szczepienia się.

   – październik / listopad 2009: akcje szczepień w toku a grypa sieje pierwsze spustoszenia. Alarmujące informacje w mediach. Wszyscy wstrzymują oddech. Rządy „musza” podjąć działania kryzysowe, w celu “utrzymania gospodarki” i “normalnego funkcjonowania Państwa”.

   – listopad / grudzień 2009: Nikt już nie kontroluje rozwoju pandemii. Docierają do nas tylko luźne informacje o tym, że tu i tam jest źle. Nikt nie kontroluje też, czy zaszczepieni się tak naprawdę uchronili przed grypą. Media podają pojedyncze przykłady tych co wyzdrowieli lub nie zachorowali “dzięki szczepionce” oraz tych co umarli,
   “ponieważ się nie szczepili”. Informują o tym, mimo plotek, że właśnie
   wśród tych co się szczepili, jest najwięcej ofiar.

   Cóż, plotki to tylko plotki…. Kiedy jednak przestają nimi być ? Dopiero w momencie, kiedy media o tym poinformują ? (!) Ludzie się boja i są kompletnie zdezorientowani. Tu i ówdzie wybuchają niepokoje społeczne. Rządy podejmują kroki w celu zachowania bezpieczeństwa państw i w ramach sytuacji kryzysowych wprowadzają zaostrzone rygory, porównywalne ze stanem wyjątkowym. W USA FEMA staje się w pełni aktywnym (wszechmocnym) ośrodkiem zarządzania kryzysowego, podlegając bezpośrednio Prezydentowi i mając do dyspozycji dobrze uzbrojona, sprawna i liczna milicję obywatelską (jej organizacja już się rozpoczęła)..

   2) EKONOMIA

   – sierpień / wrzesień 2009: media informują o coraz to nowych faktach, pogarszających stan ekonomii na świecie, co “oczywiście odbija się negatywnie” na lokalnych / krajowych gospodarkach. Kreowana jest opinia o powszechnym “pechu”, ze względu na dotychczas raczej pozytywne sygnały z rożnych stron o usilnych działaniach rządów, ciężko przecież pracujących nad wyjściem z kryzysu. Pech ten, nie pozwala jednak odmienić negatywnego trendu i tłumaczy nowe niepowodzenia.

   – wrzesień / październik 2009: wciąż narastające problemy, związane z sytuacją ekonomiczną, zostają zepchane wyraźnie na bok, ze względu na rozwój pandemii świńskiej grypy. Rządy musza w trybie natychmiastowym podjąć “właściwe działania zapobiegawcze”.

   – październik / listopad 2009: UE ogłasza duże zmiany, biorąc pod uwagę rozwój sytuacji w Europie i na świecie. Założenia ekonomiczne zostają zamrożone. Prowadzi się zażarte kłótnie w ramach UE na bazie tzw. interesów państwowych. Los UE wisi na włosku, a ekonomia jest w opłakanym stanie. Średnie bezrobocie w Europie przekroczyło już najczarniejsze scenariusze i dochodzi do 15%. USA ogłasza stan kryzysowy i postanawia dokonać “głębokich reform”. Jedna z nich jest aktywowanie już stworzonej Unii Północnoamerykańskiej, wraz z wprowadzeniem waluty “Amero”. Faktycznie oznacza to upadłość ekonomiczna i instytucjonalną USA oraz
   pozbycie się konstytucji jako nadrzędnego aktu prawnego USA.

   – listopad / grudzień 2009: panujący na świecie chaos polityczny, pandemia i totalne załamanie ekonomii powodują “konieczność” zebrania się rządów czołowych gospodarek świata, w celu ustanowienia jednego spójnego programu wyjścia z tej ciężkiej sytuacji, a co za tym idzie stworzenia instytucji wykonawczej – Rządu Światowego. Kraje, które nie przyłączają się do tej inicjatywy zostają “wykluczone” z wspólnych programów handlowych, militarnych i zdrowotnych. Rosja jest obserwatorem (niepewny partner) a Chiny stają się niebezpieczną enklawą w świecie, z którą trzeba będzie jednak
   nadal współpracować.

   Jeśli wcześniej się to już nie stało, to jest to okres, kiedy najprawdopodobniej wybuchnie wojna. Nie zacznie się ona od kłótni mocarstw. Jak zwykle jej początkiem będzie cos małego i błahego. Prawdopodobnie zatarg na Bliskim Wschodzie.

   Moim zdaniem jest to o tyle prawdopodobne,że w pewnym sensie epidemia grypy-pozamykane banki,sklepy etc.może -na potrzeby ludu- tłumaczyć załamanie się amerykańskiej gospodarki.
   To jest logiczne w tym kontekście.
   Tu może chodzić o załatwienie kliku spraw przy jednej okazji.

   • pyrek said

    Nie będzie tak źle, nie dajmy się dołować bo o to właśnie im chodzi ;]
    Przynajmniej dla mnie globalnaswiadomosc nie jest stroną wiarygodną…

   • grypa666 said

    Wszystko należy uwzględnić. Pamiętajmy jednak, że nas jest dużo więcej. Sprawą interesują się nie tylko przeciętni zjadacze chleba jak my, ale również „ci wyżej” – nie każdemu odpowiada taki scenariusz. Na pewno go jednak należy uwzględnić. Nie można też dać się zdołować bo to paraliżuje.

   • pyrek said

    Wiem że wielu naszych żołnierzy jest kwestii NWO uświadomionych, niestety gorzej wygląda sprawa z Policją.
    No i masz racje nie należy się dołować, człowiek uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony może zdziałać więcej.

  • frasobliwy said

   Obserwator. Opanuj się z tymi ENTERami. Nigdy dłuższego tekstu nie pisałeś?

 6. groza said

  Witam.
  Od jakiegos czasu sledze ten blog.Jesli wszystko o czym tu czytamy to faktyczne dzialania wlodarzy swiata majace przynies koniec starych ,dobrych czasow to serce staje z przerazenia.Pozwole sobie na kilka przemyslen w tym temacie.
  1.Jesli chcialbym zmanipulowac/rozpoznac/zlikwidowac zaangazowanych przeciwnikow SPISKU wyslalbym czlowieka-lidera,takze zalozyl struktury rozganizowane,ktore w przyszlosci pozwola wylapac najwiekszych aktywistow ruchu anty.Czyli-najpierw zbierzmy ich do kupy a potem sie nimi zajmiemy.To o wiele latwiejsze niz walka z calkowicie nierozpoznanym podziemiem,lub rodzacym sie spontanicznie wskutek dzialan ludzi z charyzma.
  2.Szczepionki- co do oporu.Jesli odmowimy zaszczepienia mozemy byc np zwolnieni z pracy z wilczym biletem, ostatecznie pozbawieni mozliwosci zarobkowania/przezycia ( takze czipy? zniesienie obrotu gotowkowego?nie masz czipa nie masz srodkow na zycie.Jestes wrogiem,jestes poza SYSTEMEM,nie masz srodkow do przezycia).To na pierwszym etapie.Nastepnie mozemy byc internowani,zaszczepieni sila,lub poddani innych dzialaniom represyjnym.To wtedy kiedy padna wszelkie iluzje wolnosci/demokracji i panstwo zamieni sie w militarno-policyjny rezim na uslugach SYSTEMU.
  3.Tworzenie ruchu oporu-mozemy sie organizowac,lecz w Polsce wszelkie takie grupy beda szybko pacyfikowane , neutralizowane.Nie jestesmy w USA,gdzie istnieja milicje i spoleczenstwo moze rowniez z bronia w reku walczyc.Poza tym latwo sparalizowac funkcjonowanie spoleczenstwa.Wystarczy odciac prad ( np swego czasu paraliz Szczecina),gaz,wode i stajemy sie calkowicie bezsilni w codziennej egzystenji.Owszem, gromadzac zapasy, wode, paliwa,mozemy jakis czas przetrwac,ale ile ? miesiac? i co dalej?.
  4.Poniewaz szczepionki to temat nierozerwalnie zwiazany z NWO,jesli przeciwstawiamy sie szczepionkom jednoczesnie walczymy ze wszelkimi dzialaniami majacymi zniewolic ludzka rase.Aspekt ekonomiczny,medyczny,militarny jest scisle powiazany.
  5.Zasadniczo nie mam pojecia co robic :-).
  Przepraszam za moj osobisty belkot.To tylko kilka mysli,ktore sie pojawily po sledzeniu tego bloga.
  Generalnie nie ma gdzie uciec, nie ma sie gdzie schowac,zatem jak zyc dalej ?
  Czy to nadchodzi koniec swiata,ktory do tej pory wydawal sie nam wzglednie dobrym miejsce do zycia?
  Pozdrawiam.

  • Magda said

   ad.2 Jeśli większość odmówi-to mają problem,jeśli mniejszość=problem rozwiązuje się sam.
   ad.3 Musimy się zorganizować,tylko czy w czasie bezprawia(stan wyjątkowy,stan pandemiczny) można polegać na formalnych organizacjach,skoro wszystko staje na głowie?

   • ymym said

    magda ad3:
    – pewnie nie, ale trzeba przede wszystkim nie dopuścić by nas zaszczuto tą „psychozom”. Jeśli nam się to uda, to nie jest całkiem powiedziane, że dojdzie do wprowadzenia stanu wyjątkowego…
    Pamiętajmy iż akcja jest ogólno światowa, nie jesteśmy sami!

  • allseiingeye said

   Trafne przemyślenia, szczególnie punkt pierwszy mnie poruszył…

  • Piotr Bein said

   @groza
   ad 1
   swiezy na blogu?
   walkujemy od dawna: zadnych struktur, w rozproszeniu dzialac, myslec jak jeden maz: dobro jednostki, narodu, ludzkosci
   nie polegac na komorkach, kompach — to wszystko mogA JUTRO ZAMKNAC

   ad 2
   cos nowego wnosisz?

   ad 3
   patrz ad 2
   wszelkie zbrojne akcje wybij sobie z glowy, juz nie raz pisalismy dlaczego

   ad 4
   dowodzisz, ze rozumiesz temat, wiec dlaczego watpliwosc w 5?
   jesli nie masz wlasnego kompasu, rob co tu sugerujemy

  • pyrek said

   Internet nie jest anonimowy i nasze namiary już mają. Ale póki nie robimy nic niezgodnego z prawem i nie mają pretekstu by się nami zająć. Oczywiście mogą się nami zająć typy z pod ciemnej gwiazdy ale jest nas za dużo i nie mają ku temu sprzyjających okoliczności. Mogli by przy okazji sami zostać wykryci, no i sprawa mogła by zyskać zbyt duży rozgłos.
   Nasz strach to ich nieoceniony sprzymierzeńca!

 7. Tak tylko pytam.... said

  „Istnieje podejrzenie, iż banki USA i banki europejskie, pod nadzorem Banku Światowego, będą chciały przeprowadzić przewalutowanie dolara na nowa monetę światową – SUPRA”

  to już nie amero? czyli misterny i wiele lat przygotowywany plan wprowadzenia amero (którego rzekomo wyprodukowano już kilkadziesiąt bilionów) pójdzie w pizdu? Coś mi tu nie pasuje….

 8. Magda said

  Proszę o pomoc przy porównaniu zarzutów stawianych przez dr Rath’a w pozwie z 2003 r. z zarzutami stawianymi obecnie przez J.B.
  Ponadto-czy są jakieś informacje n/t tego co się stało z pozwem dr Rath’a?
  Czy ta sprawa jest już zakończona czy była oddalona – jaki rezultat tego?

 9. groza said

  Dzien dobry
  Tak,nowy na Forum.
  Piszac o organizowaniu sie nie mialem na mysli oficjalnych stowarzyszen itp,lecz skruktury podziemne,ruch oporu.Oczywiscie,ze w kwestii poruzumiewania sie,zdobywania informacji nie mozemy polegac na dostepnych nam aktualnie srodkach ,gdyz w razie stanow wyjatkowych wszelkie metody zostaja zablokowane(internet,telekomunikacja,gsm itd).Nawet jesli ktos posiada cb radio, radiostacje amatorskie bez zrodla zasilania tez nie pociagna za dlugo.Wiecie jak to moze wygladac w USA czy Europie,Azji?Przeciez jesli mowimy o globalnej zbrodni na ludzkosci to w gre wchodzi jedynie partyzantka,jesli w ogole jakikolwiek inny opor jest mozliwy/skuteczny.
  Co to pozwow przeciwko szczepionkom.Osobiscie pewnie dobry pomysle, ale tylko w przypadku gdy wierzymy,ze panstwo jest praworzadne a jego urzedy dzialaja dla dobra Narodu,Spoleczenstwa.Poza tym z tego co czytam moze sie okazac ,ze tzw Prawo jest tylko zbiorem pewnych zasad , ktore WCALE nie sa stworzone dla dobra spolecznego,lecz istnieja by potrzmywac struktury nacisku,dominacji,wyzysku.A wszelkie kodeksy prawnicze,tworzace porzadek prawny,moga zostac w kazdej chwili zawieszone/zmodyfikowane z takich czy innych wzgledow.Zatem czy poleganie na aktualnym prawodastwie daje mozliwosc wywalczenia cokolwiek na gruncie walki sadowniczej?To tak jakby prosic kata o ulaskawienie.
  Pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s