Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

czarny scenariusz

Posted by grypa666 w dniu 25/08/2009

Globalnaswiadomos publikowała scenariusz na dwóch płaszczyznach:
1.pandemicznej
2.ekonomicznej
1) PANDEMIA
– sierpień / wrzesień 2009: pandemia świńskiej grypy przybiera na sile i rządy wielu krajów podejmują akcje przygotowujące narody do czarnego scenariusza (już się tak częściowo dzieje w UK, Holandii i wielu innych państwach UE). Być może już wtedy zaczynają też zapadać decyzje o przymusowych szczepieniach całych społeczeństw, albo ich wybranych (licznych) grup..
– wrzesień / październik 2009: rozwój pandemii “przerasta oczekiwania”, w związku z czym rządy podejmują decyzje o przyspieszaniu działań prewencyjnych, czyli szczepień, nie zważając na fakt, ze pierwsze wyniki testów szczepionek będą dopiero w grudniu 2009. Media bombardują nas informacjami o przypadkach zgonów, chorych na świńską grypę, zasiewając w nas coraz więcej niepewności i strachu. Rządy w tym samym czasie apelują o rozwagę, “współodpowiedzialność obywatelską” i “zdrowy rozsadek”, próbując z wolna przekonać nas do szczepienia się.
– październik / listopad 2009: akcje szczepień w toku a grypa sieje pierwsze spustoszenia. Alarmujące informacje w mediach. Wszyscy wstrzymują oddech. Rządy „musza” podjąć działania kryzysowe, w celu “utrzymania gospodarki” i “normalnego funkcjonowania Państwa”.
– listopad / grudzień 2009: Nikt już nie kontroluje rozwoju pandemii. Docierają do nas tylko luźne informacje o tym, że tu i tam jest źle. Nikt nie kontroluje też, czy zaszczepieni się tak naprawdę uchronili przed grypą. Media podają pojedyncze przykłady tych co wyzdrowieli lub nie zachorowali “dzięki szczepionce” oraz tych co umarli,
“ponieważ się nie szczepili”. Informują o tym, mimo plotek, że właśnie
wśród tych co się szczepili, jest najwięcej ofiar.

Cóż, plotki to tylko plotki…. Kiedy jednak przestają nimi być ? Dopiero w momencie, kiedy media o tym poinformują ? (!) Ludzie się boja i są kompletnie zdezorientowani. Tu i ówdzie wybuchają niepokoje społeczne. Rządy podejmują kroki w celu zachowania bezpieczeństwa państw i w ramach sytuacji kryzysowych wprowadzają zaostrzone rygory, porównywalne ze stanem wyjątkowym. W USA FEMA staje się w pełni aktywnym (wszechmocnym) ośrodkiem zarządzania kryzysowego, podlegając bezpośrednio Prezydentowi i mając do dyspozycji dobrze uzbrojona, sprawna i liczna milicję obywatelską (jej organizacja już się rozpoczęła)..

2) EKONOMIA
– sierpień / wrzesień 2009: media informują o coraz to nowych faktach, pogarszających stan ekonomii na świecie, co “oczywiście odbija się negatywnie” na lokalnych / krajowych gospodarkach. Kreowana jest opinia o powszechnym “pechu”, ze względu na dotychczas raczej pozytywne sygnały z rożnych stron o usilnych działaniach rządów, ciężko przecież pracujących nad wyjściem z kryzysu. Pech ten, nie pozwala jednak odmienić negatywnego trendu i tłumaczy nowe niepowodzenia.
– wrzesień / październik 2009: wciąż narastające problemy, związane z sytuacją ekonomiczną, zostają zepchane wyraźnie na bok, ze względu na rozwój pandemii świńskiej grypy. Rządy musza w trybie natychmiastowym podjąć “właściwe działania zapobiegawcze”.
– październik / listopad 2009: UE ogłasza duże zmiany, biorąc pod uwagę rozwój sytuacji w Europie i na świecie. Założenia ekonomiczne zostają zamrożone. Prowadzi się zażarte kłótnie w ramach UE na bazie tzw. interesów państwowych. Los UE wisi na włosku, a ekonomia jest w opłakanym stanie. Średnie bezrobocie w Europie przekroczyło już najczarniejsze scenariusze i dochodzi do 15%. USA ogłasza stan kryzysowy i postanawia dokonać “głębokich reform”. Jedna z nich jest aktywowanie już stworzonej Unii Północnoamerykańskiej, wraz z wprowadzeniem waluty “Amero”. Faktycznie oznacza to upadłość ekonomiczna i instytucjonalną USA oraz
pozbycie się konstytucji jako nadrzędnego aktu prawnego USA.
– listopad / grudzień 2009: panujący na świecie chaos polityczny, pandemia i totalne załamanie ekonomii powodują “konieczność” zebrania się rządów czołowych gospodarek świata, w celu ustanowienia jednego spójnego programu wyjścia z tej ciężkiej sytuacji, a co za tym idzie stworzenia instytucji wykonawczej – Rządu Światowego. Kraje, które nie przyłączają się do tej inicjatywy zostają “wykluczone” z wspólnych programów handlowych, militarnych i zdrowotnych. Rosja jest obserwatorem (niepewny partner) a Chiny stają się niebezpieczną enklawą w świecie, z którą trzeba będzie jednak
nadal współpracować.
Jeśli wcześniej się to już nie stało, to jest to okres, kiedy najprawdopodobniej wybuchnie wojna. Nie zacznie się ona od kłótni mocarstw. Jak zwykle jej początkiem będzie cos małego i błahego. Prawdopodobnie zatarg na Bliskim Wschodzie.
Moim zdaniem jest to o tyle prawdopodobne,że w pewnym sensie epidemia grypy-pozamykane banki,sklepy etc.może -na potrzeby ludu- tłumaczyć załamanie się amerykańskiej gospodarki.
To jest logiczne w tym kontekście.
Tu może chodzić o załatwienie kliku spraw przy jednej okazji.
Dziękujemy Magdzie za podesłanie tego tekstu. Możemy się pod tym podpisać w 100%

Komentarzy 39 to “czarny scenariusz”

 1. frasobliwy said

  Globalna świadomość porusza min. następujące tematy:

  UFO i obce cywilizacje
  2012 i Przepowiednie

  Doradzałbym lekką powściąglowość w doborze źródeł i cytowanych autorytetów. Chyba, że chcecie kisić się sosie nastoletnich internetowych napinaczy do walki z NWO. To jest po prostu gol do własnej branki. Nie warto sobie wrzucać kłod pod nogi, a ufoki i 2012 to taka kłoda…

  • Piotr Bein said

   to do powyzszego tekstu?
   pomylka czy dla odwrocenia uwagi?
   odwrocenia uwagi od strzalu w 10?

   • frasobliwy said

    @Piotr Bein. Nie, nie do artykułu, ale do strony globalnaswiadomosc.com Załóżmy, że zaczynam ludziom opowiadać o grypie, podaję linka na grypa666. Wchodzą, czytają artykuł „globalnaswiadomosc”, klikają na link i widzą UFO oraz 2012. Aha – myślą sobie – to takie pitu, pitu nastolatków podjaranych urban legends i…odpuszczają sobie poważne traktowanie tematu. Tak działa ludzka psychika.

    To jest strzał we własną stopę, dyskredytacja na własne życzenie. W ten sposób temat przykleja się do ufoków, yeti itp. Nie wyjdzie poza wariatów i osoby intelektualnie niewyrobione, ktore łykają każdą dziwność jaką znajdą w sieci. Dla przykładu, David Icke tłumaczy manipulacje mediów, ale niestety lansuje równogle teorie o ludziach-jaszczurach. Zatem David Icke nie jest dobrym sprzymierzeńcem by komuś otwierać oczy. Podobnie ma się rzecz z Alexem Jonesem. Niby demaskuje, niby „nasz”, ale ślizga się po obrzeżach problemu, a co jakiś robi totalne wygłupy, np. zakłada maskę Vadera i po prosu ośmiesza ruch.

    Nie brak też świadomych agentów, którzy jako nadskakujacy sojsuznicy okraszają temat bzdurami, np. hologramami z WTC.

    Taki stary wyga powinien mieć tego świadomość!

  • Magda said

   To tylko scenariusz w/g mnie w jakiś sposób mogący tłumaczyć to ,co się dzieje.
   Może jest nieprawdziwy ,a może jest w jakimś stopniu prawdopodobny.
   Ja nie wiem,jednak jest w tym jakaś logika.

   • Piotr Bein said

    tu bylyby pomocne przeszpiegi z najnowszego (na dniach) spotkania bilderbergow w jackson hole
    sledzcie na google, moze ktos cos opublikuje

   • frasobliwy said

    Jakbyś Magdo nie zauważyła, to odnosiłem się do tematów jakie podejmuje strona z której pochodzi ten scenariusz….UFO, obce cywilizacje, 2012 i Przepowiednie – to są działy ze strony tego „analityka”. Sorry, ale jak ktoś bawi się proroctwami Oriona i kosmitami, to nie jest dla mnie niczym ponad folklor, a w tym wypadku jest nawet przeciwnikiem bo łączy sprawę życia i śmierci z jawnymi idiotyzmami. To jest dywersja.

    Sam wpis jest mierny. W sposób oczywisty dla każdego rozumiejacego temat, czarny scenariusz powinien tak wyglądać. Natomiast dla osoby niewtajemniocznej jest to nieprzekonująca opinia internetowa.

    Panu Beinowi oraz paru innym osobom doradzałbym trochę rozwagi, bo niestety zaczyna już być widoczny u was syndrom oblężonej twierdzy. Objawia się to w nerwowych reakcjach na zwykłe uwagi. Np. Wojciech Pastuszka (może i w złej wierze – ale miał rację) zwrócił jakiś czas temu uwagę na jakość tłumaczenia (było manipulatorskie) i reakcją była agresja. Przyznanie się do błedu byłoby w tym miejscu dużo lepsze i rozwiało ewentualne watpliwości. Teraz ja powatpiewam w dobór źródeł i otrzymuje łatkę odracacza uwagi.

    Niedobrze panowie.

   • Magda said

    Do Frasobliwy
    A gdyby ten scenariusz pojawił się na onecie lub na np.niezaleznej to też być to ośmieszył?
    Pewnie nie ,bo te portale nie zajmują się ufoludkami.
    Spytam inaczej, jeśli przyszedł by do Ciebie pijak,menel i złodziej w jednej osobie i powiedział by Ci,że za rogiem Twój syn miał wypadek,to czy zignorowałbyś to,bo informacja pochodzi od mało wiarygodnej osoby,czy też poszedłbyś sprawdzić tak na wszelki wypadek?
    Dyskredytujesz informacje ze względu na źródło.
    A czy zastanowiłeś się nad jej sensem?????

   • Bartłomiej said

    Panie Bein Alex Jones i Jim Tucker na pewno będą w okolicy. Mam nadzieję, że relacje trafia szybko na YouTube i infowars.com.

  • Fresh said

   Czy spotkania Grupy Bilderberg nie odbywają się raz do roku? Czy owo spotkanie już nie miało miejsca …tak mi coś świta,że już gdzieś tu czytałam o tegorocznym odbytym spotkaniu ..

   • Magda said

    Jedno było wiosną , zdaje się,że w Grecji-jeśli dobrze pamiętam.

   • Fresh said

    Dokładnie. Podobno spotkania są właśnie raz do roku ..

  • pyrek said

   Już sama nazwa strony sugeruje że mamy się globalizować heh. No i drastyczny czarny scenariusz raczej ma ludzi doprowadzić do depresji 😉

 2. Bromba said

  A tu mamy podobne działania,w imieniu Narodów Świata oskarżenie dot.ludobójstwa i innych zbrodni przeciwko ludzkości
  http://www4.dr-rath-foundation.org/pdf-files/complaint/polish-complaint.pdf

  • Piotr Bein said

   pdobne do czego?
   czy ja zbyt zmeczony, bo nie rozumiem pierwszych dwu wpisow pod chyba najwazniejszym dotychczas tekstem na blogu

   • Bromba said

    To ja już zmęczona,opisane podejmowane wcześniej przez nich działania,sięgające okresu II wojny przedstawione przez dr Ratha.

   • nieobojetny said

    A ja tu widzę pewne podobieństwa , przyjmijmy ze zostaliśmy zaszczepieni przeciwko świńskiej grypie .Przecież nie umrzemy na drugi dzień. Proces agoni będzie trwał zapewne kilka miesięcy jak nie lat . A co zrobi zdesperowany człowiek u schyłku swego życia? przeznaczy wszystkie pieniądze i dobra materialne by ratowac zycie swoje i bliskich. Jestem pewien ze po szczepieniach pojawią się cudowne leki poprawiające samopoczucie, nic tylko zażywać .A link do tematu podany przez bromba opisuje min. nielegalne zarabianie na środkach farmaceutycznych.

   • ymym said

    wydaje mi się iż trzeba byłoby osobny blog założyć na tzn „luźną dyskusję” – nawet już sprawdzałam, wordpress ma coś takiego jak „blog grupowy” – niestety z tego co mi wiadomo, tylko dla zalogowanych w serwisie :/

   • grypa666 said

    …A co zrobi zdesperowany człowiek u schyłku swego życia? …
    System się zmieni. Ludzie zostaną zaczipowani, każdy kto się wychyli zostanie zlikwidowany. Nic nie zrobisz jak im pozwolisz na realizację tego planu. W Nowej Zelandii na skutek oporu społecznego stopień zagrożenia pandemią ma być zmniejszony do 5, a co za tym idzie nie będzie akcji szczepienia!

   • Piotr Bein said

    @imieNNiczka
    jak zadzwonie z czapka w reku do wysokich progw telewizorni, to bedzie niewielki oddzwiek

    jak mnie zaprosza na dyskusje, wywiad itp. — inne merdia odpowiednio opluja, zdegraduja prezentacje i osobe

    sami dzwoncie, gremialnie,mowiac np.: dzieja sie niepokojace rzeczy takie a takie, czemu milczycie? nasz zdrowie i zycie moze byc zagrozone! w nowej zelandii obnizono stopien zagrozenia do 5 dzieki protestowi spolecznemu. a u nas? czemu siedzicie na d? za co wam placimy?

    placimy im, bez wzgledu na to, czy merdia sa publiczne czy nie

    bo w przypadku prywatnych, placa firmy reklamami, czyli obciazaja potem ciebie, konsumenta odpowiednio wyzsza cena za produkt czy usluge

    no a jesli bezposrednio finansuje rothschild (tfu!) to z forsy ukradzionej nam, lichwa i banksteryzmem

   • Eryk said

    Komu płacisz Bein? Czyżby udzielającym się tu dezinformatorom siejącym panikę?

 3. Magda said

  ” Znajdujemy się na granicy globalnej transformacji.Jedyne,czego potrzebujemy,to właściwy kryzys,a wszystkie narody zaakceptują Nowy Porządek Swiata” cytat z D.Rocefeller
  Alex Jones ‚Engame” part 4 time 3,33

 4. scenariuszy mozna napisac tyle ile sie narodzi pomysłów w umysłach twórczych autorów…Zasada modlitwy do butelki mleka, sie sprawdza po raz kolejny.

 5. TheEndi said

  Grypa666?

  Odezwijcie się proszę na mejla.
  Mogę pomóc w pewnej kwestii wizerunkowej i nie tylko…
  Pzdr

 6. Ciuchajka said

  Może trochę nie na temat:

  Kamery będą śledzić Anglików w ich domach

  http://republika.onet.pl/38477,26,1,51,fabryka.html

 7. Jose said

  Bernanke pozostaje na drugą kadencję jako szef FEDu. 🙂

  http://www.rmf.fm/fakty/?id=160780

 8. Rambo said

  Polacy mają trochę szczęścia, bo na przyszły rok planowane są wybory prezydenckie i wszelkie niepokoje społeczne, wywołane przymusowymi szczepieniami, pogrzebią ewentualną kandydaturę Tuska.
  Do wyborów dojdzie, bo są planowane zmiany ustaw osłabiające pozycję prezydenta. A może będzie tak, że Tusk już jest skazany na straty, a w jego miejsce wstąpi jakiś rasowy Bilderberg, np. Andrzej Olechowski lub J.K. Bielecki.

 9. martinka said

  Śledzę ten blog już od dawna, zresztą samymi szczepieniami interesuję się od dawna – jeden z moich synów nie jest wogóle szczepiony. Polecam forum nt. szczepień, które stworzyliśmy jako przeciwstawienie się propagandzie szczepionkowej – http://www.szczepienia.org.pl

  CHciałam jednak zwrócić Waszą uwagę na jedną istotną rzecz – Pamiętajcie, że nasze myśli tworzą rzeczywistość, tam gdzie kierujemy naszą uwagę, tam płynie energia i kreowana przez nas rzeczywistość manifestuje się przed naszymi oczami. Dlatego nie warto zasilać tych negatywnych wibracji i skupić się na kreowaniu pozytywnej wizji świata. Nie ma jednej obiektywnej rzeczywistości, dlatego ty my możemy wybierać, na czym chcemy się skupiać i co kreować, zasilać strach (a o to im przecież chodzi) czy energię miłości, wdzięczności itp. Na początku może się to wydawać niedorzeczne, lecz na prawdę działa. Polecam filmy „Sekret” i „What the bleep? Down the rabbit hole” (można znaleźć na youtube)

  Z miłością, Marta

  • Panaceum said

   Masz rację. Też ostrzegałem gdzieś we wcześniejszym temacie, żeby nie siać paniki, tylko informować ludzi. Bez negatywnych myśli!

   Że myśl kreuje wszechświat. To jest potwierdzone doświadczeniami. Słyszałaś kiedyś o projekcie globalnej świadomości? Polega to na badaniu wpływu myśli na zdarzenia losowe (w tym wypadku używany jest generator liczb losowych). Największe zmiany zanotowano podczas zamachu na world trade center i globalnej medytacji (1,2 czerwca 2005).

   • Magda said

    Ja natomiast wychodzę z założenia,że jeśli umiem coś przewidzieć-to nie daję się czymś zaskoczyć.
    W/g mnie lepiej wiedzieć i odpowiednio się przygotować,niż później działać chaotycznie i na oślep.
    Dlatego uważam,że ten blog dobrze spełnia swoją rolę tzn. informuje i uwzględnia różne okoliczności.
    Między innymi dlatego często go odwiedzam.
    I jeszcze jedno-trzeba mieć jak najwięcej elementów układanki,aby zobaczyć pełen obraz.

 10. kellrez said

  Nowy porządek świata? Otóż to paranoja..

  Długo nie pożyją.. Nadejdzie nowa epoka lodowcowa i po nich..

  Dlatego mam wyjebane, jak nas wybiją to i siebie kiedyś cwele.

 11. Magda said

  Świat w sieci: Kto zarobi na świńskiej grypie?
  AFP

  Wtorek, 25 sierpnia (14:23)

  Świńska grypa podreperuje budżety koncernów farmaceutycznych;

  Kto zarobi na świńskiej grypie?

  Wirusem A/H1N1, wywołującym nową odmianę grypy, może zarazić się w nadchodzącym okresie jesienno-zimowym nawet połowa Amerykanów – stwierdza Prezydencka Rada Doradców ds. Nauki i Technologii w specjalnym, 86-stronicowym raporcie przygotowanym dla Białego Domu.

  Naukowcy są zdania, że symptomów choroby o zróżnicowanym natężeniu doświadczy prawdopodobnie od 60 do 120 milionów obywateli USA . „Świńska grypa” może spowodować hospitalizację prawie dwóch milionów osób i zgon aż 90 tysięcy zarażonych. W tej sytuacji panel ekspertów apeluje do administracji Baracka Obamy o przyspieszenie prac nad szczepionką przeciwko grypie A/H1N1.

  Na tle powszechnego strachu przed pandemią, biznesowy magazyn Forbes dyplomatycznie przypomina, że masowa histeria od zawsze sprzyjała interesom koncernów farmaceutycznych. Zakrojone na szeroką skalę działania mające zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa są dla producentów szczepionek (których skuteczności świat medycyny nie może stwierdzić ze stuprocentową pewnością) szansą na szybkie i znaczne zwiększenie przychodów.
  http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/08/24/AR2009082401733.html?hpid=topnews
  http://www.forbes.com/2009/07/21/gsk-swine-flu-markets-equity-earnings.html

 12. która to już próba według was „wybicia” nas i zniewolenia poprzez wprowadzenie NWO…Nie sądzicie że wasze domniemane plany można wprowadzić w o wiele prostszy sposób? Rozumiem że według większości tutaj należę do tych ciemnych, zaślepionych, którzy nie widzą prawdy…ale pytam gdzie u was można dostrzec rozsądek?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s