Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Zarysowuje się planowany obraz, Piotr Bein

Posted by grypa666 w dniu 22/08/2009

odliczania ciąg dalszy...

odliczania ciąg dalszy...

Zarysowuje sie planowany obraz *, autor: Piotr Bein,  21 Sie,2009
W  Europie, „szczepionki” moim zdaniem, będą zawierać wirusa PTASIEJ grypy, która w połączeniu z rozpuszczonym wcześniej łagodnym wirusem ŚWIŃSKIEJ grypy stanie się naprawdę zabójczy.
Moim zdaniem, głównym celem oficjalnego przeciwdziałania „pandemii” nie tyle jest niezwłoczne zabicie miliardów ludzi (biologicznie niemożliwe), co  totalitarne przykręcenie śruby w USA i rebelianckich, nieujarzmionych jeszcze narodach jak Grecy.
Polacy nawet już nie wchodzą w rachubę. Doszło do tego, że nawet się ich nie informuje, co się naprawdę dzieje na świecie.
W USA było to przygotowywane od dawna. Obozy koncentracyjne — od czasów prezydenta Cartera. Totalitarne ustawy Patriot Act, nowa bezpieka Department of Homeland Security, specjalne uprawnienia prezydenckie, specjalne wojska po kampanii irackiej do walki z cywilami w USA oraz wiele innych po „atakach” 11.09. 2001 r. Chodzi o to, że Amerykanie wciąż cieszą się najszerszymi w świecie swobodami obywatelskimi (posiadanie broni, nietykalność osobista i własności bez nakazu sadowego, nieograniczona wolność słowa…) — zmora dla globalistów, którzy nie uznają innych wolności niż danych przez siebie. Sam terror przez  zapowiadanie pandemii i przygotowywanie represji może pchnąć Amerykanów do walki z silami rządowymi i ONZ.
Pretekst pandemii prawdopodobnie wyzwoli przygotowane przeciw Amerykanom siły, włącznie z pokojowymi ONZ, które wielokrotnie obserwowano na „szkoleniach” w bazach USA. A jaki to problem opłacić morderców na kontrakcie, jak to było po stronie USA w Iraku?
Jak w rewolucjach francuskiej, bolszewickiej czy naszej solidarnościowej, poprzez umiejętnie ulokowanych agentów, patriotyczne narodowe siły „globaliści” wykorzystali do przejęcia władzy lub skierowania biegu historii na swa korzyść. Amerykanów już próbowano podburzyć do zamieszek, jeśli nie rewolucji z okazji „kryzysu finansowego”.
W krajach takich jak Polska jest to niepotrzebne, bo naród jest już ujarzmiony. Natomiast Grecy czy Francuzi wciąż są zdolni stanąć okoniem. Stąd dramatyczne zapowiedzi stanu wyjątkowego we Francji (właśnie odwołane – jednak dlaczego?), gdzie naród milionami wyszedł na ulice protestować nie tyle przeciwko „kryzysowi finansowemu” co instalacji agenta Mosadu, Sarkozego, na prezydenta. Natomiast Grecję wyznaczono na pierwszy kraj w UE na przymusowe szczepienia (i to z podpisaniem przez każdego delikwenta, że się dobrowolnie na to zgadza!!!), chyba żeby mieć pretekst do aresztowań przywódców, rekwizycji broni (cywilni Grecy podobno ją mają),  zmian w bezpiece.
Przypomnę, że w całej Europie tylko Grecy jak jeden mąż wyszli protestować przeciwko napadowi NATO na Jugosławię. Ba! Postawili barykady na drogach konwojów wojskowych jadących do Jugosławii z portu w Salonikach i atakowali je.
Niektóre plany państwowe szczepień zawierają dziwne specyfikacje grup pod igłę. Np. W Kanadzie wyodrębniono aborygenów – Indian. Nieustannie walczą oni o suwerenność i wyzwolenie spod systemu, który im narzucono, poważnie nadwyrężając tym ich liczebność i zdrowie, niszcząc ich środowisko naturalne i kulturę.
„Globaliści” (tak będę ich nazywać do czasu uchylenia rąbka i tej „tajemnicy”) zasieją nienawiść odpowiednio do swych  potrzeb w każdej sytuacji. Następne tygodnie, najdalej miesiące pokażą, czy uda się stłamsić resztki wolnościowe zachodniego świata. Polacy, niestety wbrew samo-poklepywaniu się i pretensjom do ratowania tzw. cywilizacji łacińskiej, odpadli w przedbiegach. Nawet nie znajdzie się prawnik, ktory by za darmo podjąłby się oficjalnie opracować pozwy. Byli przywódcy patriotyczni z podziemia milczą, a polonijni nawet nie potrafią wykrzesać pozwów na wzór podstawiony im pod nos!
I tak dochodzimy do często padającego pytania o przywództwo, kierunek, metody. Żadna formalna struktura nie zda egzaminu, jak widzimy z ostatnich lat. Naród musi, jesli chce przetrwac biologicznie i kulturowo, po pierwsze dźwignąć się duchowo, odwrócić demoralizację i przekształcenia społeczne globalistów, uwolnić z brzemienia sprzedawczyków za srebrniki w Sejmie, Senacie, Rządzie, instytucjach państwowych, mediach…. Jakiekolwiek będą struktury – muszą byc rozproszone, niemal konspiracyjne (tymczasem młodzież wytresowano jak psy Pawłowa do samoszpiegującej się komórki przy uchu). Działania muszą wypływać bez przywództwa z nakazów moralnych i racji narodowych – jak u Greków.

Polacy! Macie teraz życiową szansę obrócić w czyn wasze, poprawne instynktownie, umiłowanie Ameryki. Macie szansę różnymi sposobami, z których niektóre opisaliśmy i pokazaliśmy na blogu, wesprzeć jednych z ostatnich obrońców wolności człowieka, w myśl której powstała Konstytucja Stanów Zjednoczonych. Koniec tej Konstytucji i narodu amerykańskiego oznacza dla zachodniego świata ostateczne wpędzenie w diabelskie ramiona „globalistów”.  Podobnie z Grekami, którzy dali podstawy tzw. cywilizacji zachodniej, mimo że wyznają prawosławie, religię uważaną przez zbyt wielu w Polsce za religię Wschodu, jakby katolicyzm nie wywodził się z prawosławia (schizma w XI wieku)…
Polacy Katolicy! Z Nowego Testamentu wiemy, że Bóg działa przez ludzi dobrej woli, męczenników, ludzi bezinteresownych, z zasadami.
Globalisci, Iluminaci, Bilderbergi… zastępcze słowa, organizacje do wykorzystania i wyrzucenia na śmietnik historii przez prawdziwych uzurpatorów światowej władzy. Skazani na śmierć po spełnieniu zadania …tak jak np.  paszkwilant chrypa666, czy służący mamonie agenci na naszych forach dyskusyjnych.

*opinia autora, zgodna z definicją tzw. „wolności słowa”

Komentarze 163 to “Zarysowuje się planowany obraz, Piotr Bein”

 1. Fresh said

  Panie Piotrze widzę,że Pan jest bardzo przywiązany do tego gestu ..

  • angie- poland said

   Tym gestem należałoby potraktować każdego ignoranta…

  • grypa666 said

   Chyba ręka sama się podnosi na widok takich plakatów…

  • Adam said

   ach ten środkowy palec 🙂 a takimi plakatami i artykułami o podobnyeh „Wartości” to ten czerwony szmatławiec od 20 lat hoduje Polaków- idiotów..tzw. „inteligencję”, która de facto jest prostactwem..

  • hjk said

   ‚ Jakiekolwiek będą struktury – muszą byc rozproszone, niemal konspiracyjne (tymczasem młodzież wytresowano jak psy Pawłowa do samoszpiegującej się komórki przy uchu). Działania muszą wypływać bez przywództwa z nakazów moralnych i racji narodowych – jak u Greków.'”

   100% racji

  • hjk said

   gdzies na necie znalzlem artykul, ze ptasia nie wypalila, bo wirus jest przystosowany do ptakow, a te w nozdrzach maja temp. ok 40 st.C, podczas gdy u ludzi to najzimniejsza czesc ciala i wirus ginął…Zarazal tylko tych ktorzy juz wczesniej czemus mieli wysoka temperaturę….

 2. angie- poland said

  Brawo! Kwintesencja rzeczywistości nas otaczającej!
  Btw-jestem po rozmowie z przedstawicielami służby zdrowia, wydaje się, że coś tam świta w niektórych głowach, trzymam kciuki.

  • marcus said

   przesledzilem komentarze pod artykulami o grypie na oficjalnych portalach „X”. Srednio co trzeci komentarz jest na zasadzie cos tu nie gra, „to jakis walek na kase” itp. Ludzie sie powoli budza. Na portalach biznesowych tez sporo bardzo krytycznych komentarzy w stosunku do FEDu.

   Do Pana Piotra
   Zgadzam sie z Pana artykulem w 100% (szczegolnie z analiza USA, to bedzie kroczek do Amero)
   PS. Nie jestem katolikiem ale mam nadzieje, ze to mnie nie skresla jako Polaka (choc na pierwszym miejscu zawsze jestem czlowiekiem)
   Pozdrawiam

   • Piotr Bein said

    ja tez nie jestem katolikiem
    polak to narodowosc
    kazdy kto sie utozsamia z polska kultura, historia, jezykiem oraz czuje wiez z narodem– jest polakiem

   • jerzy said

    Nie tylko śledź takie komentarze na forach oficjalnych mediów, ale umieszczaj swoje posty, z treściwymi lakonicznymi tytułami w polu tytułu, aby się ludziom chciało otworzyć i przeczytać. Ja zacząłem tak robić na forach i blogach Rzeczypospolitej. Ty zamieszczaj wpisy np. na forach GW.
    Po artykułach o grypie i szczepieniach. Niech będą stonowane i tylko podstawowe fakty, bo nikt z owieczek wychowanych na tych mediach nie uwierzy Ci od razu w NWO itp. Podawaj fakty, np że 21 bezdomnych zaszczepionych na próbę przez Novartis w Grudziądzu zmarło,
    że Baxter International Inc, słynie z tego, że została zidentyfikowana w 1996 jako sprawca 6,000-10,000 infekcji wirusem HIV próbek wstrzykiwanych chorym na hemofilię. Podawaj odsyłacz: http://educate-yourself.org/cn/pricebaxterfluhysteriadiversion26apr09.shtml
    Taka aktywność nic nie kosztuje, jak np. ulotki i płatne ogłoszenia, a formuje się tak opinia publiczna.

  • jerzy said

   Brawo! Przeczytaj to, co niżej odpowiedziałem Marcusowi, też możesz to wykorzystać np na forum „Dziennika”.
   Zaczęłaś rozmawiać z przedstawicielami służby zdrowia, zdziwisz się jak wielu ludzi mających przecie dzieci da się przekonać rzetelną informacją.

 3. Piotr Bein said

  w tekscie powinno byc: „aborygenow – Indian”

  • 22.08.2009 said

   Jest jeszcze inny błąd: powinno być 11.09.2009 jako data FAŁSZYWEGO tzw. „false flag” ataku na Amerykę zamiast 11.11.2001.

 4. lolek said

  czemu nie lubicie nowych uzytkownikow,i ich opinie nie zamieszczacie.

  • Adam said

   Lolek, chodzi o to, że czasem opinie „nie wskakują” bo są traktowane np jako spam. zmieniaj wtedy adres mailowy, albo próbuj wkleić jeszce raz. Ja miałem z tym problemy parokrotnie

 5. Tak tylko pytam.... said

  panie Bein, tak pan atakuje wyborcza jak i zapewne ludzi z tego obozu. To ja się zapytam: czego siedział pan w Kanadzie, zamiast przyjechać do Polski i walczyć z komuną? Czemu nie odważył się pan oberwać pałą zomowca po plecach? czemu nie zechciał pan być internowanym?

  Teraz najlepiej zgrywać papierowego bohatera….

  • 22.08.2009 said

   Taki z Ciebie chojrak to zrób chociaż jedną rzecz z tych, które Pan Piotr uczynił, czyli ujawnił się z imienia i nazwiska. Aaaa zapewne boisz się? nie dziwię się bo odwaga w dzisiejszych czasach jest w cenie i rzadko spotykana.

  • angie- poland said

   Wolny wybór to raz. Dwa-zerknij na profesję „szpiegu z krainy deszczowców”. Trzy-pytał się Ciebie ktoś o coś kiedys coś?:P

  • Adam said

   a co by to dało? Przecież w Solidarności było 10 mln ludzi i WIELU Z NICH DOSTAŁO PAŁĄ OD ZOMOWCA. I ZMIENIŁO SIĘ COŚ? NIC !!!

   Geremek, Mazowiecki i Wałęsa przeprowadzili komunistów do „demokracji” i „wolnego państwa” suchą stopą przez Morze Czerwone. I mogło i 20 mln ludzi dostać pałą od ZOMO i nic by się nie zmieniło, bo „kierownictwo” S, jej nurt mainstreamowy, i tak by te 20 mln sprzedało, tka jak zrobilo to w Magdalence.

   I jeszcze jedno: strasznie irytuje mnie ten mit rozpowszechniony przez Wyborczą, szlachentego bojownika-pacyfisty, który jest internowany, dostaje pałą po plecach, dzielnie to wszystko znosi, a tak naprawdę gówno z tego wychodzi, a finał jest taki jaki był w 89. Do tego nie trzeba odwagi, tylko głupoty.

   • grypa666 said

    Okazało się, że byliśmy skończonymi frajerami. Wyruchali nas do cna. Nie ma o czym gadać…

   • allseiingeye said

    Zabrakło odwagi by osądzić i powiesić winowajców.

    DLaczego?
    Ponieważ to komuniści pozwolili na transformacje, oni sami ją przeprowadzili, nie solidarność. Heh to wszystko to był kontrolowany spektakl, a tiry z alko stały na granicy i czekały…..

  • zyta said

   Ty i tobie podobni „walczyli” i wywalczyli to co mamy. Widocznie za malo was spalowano, jesli w ogole. Do krytyki to jestescie pierwsi. A ty jakim jestes bohaterem? Chyba nawet nie papierowym. Zamilcz i nie wchodz tu wiecej „prawdziwy bohaterze” jesli masz takie dawac komentarze.

  • ymym said

   Nie lepiej zostawić ten komentarz, odpowiedzi osoby do której jest adresowany?

   Myślę iż p.Piotr sobie na pewno poradzi z odpowiedzią.

   Po za tym umówmy się nie jedna wyborcza w tym kraju nawala, można by wymieniać…

   Nie wiem czy to miejsce na to, ale też nie należy chyba każdego od szpiegów i agentów wyzywać – choć i tych pewnie nie brakuje…

   Jestem za ignorowanie takich komentarzy. Taki atak, jaki tu widzę jest równie bezsensowny jak sam wpis który oceniacie.

  • Piotr Bein said

   @tak tylko pytam

   pana/pani godnosc i miejsce zamieszkania?
   prosze tez o cefalke (teczke?) — moja na „O nas”

   z polski wyjezdzalem w 1972 roku z ulga, ze zostawiam za soba koltunizm, chamstwo, brud, zaszczane bramy, brak perspektyw dla ambitnego mlodziaka (niewiele sie zmienilo)

   nie dalem sie spalowac, bo nie palowali w kanadzie
   a bylem tam dlatego, ze jak sie czlek zadomowi na obczyznie, nauczy wreszcie jezyka, dzieci chodza do szkoly, ma sie prace zawodowa itd, to nie widzi sie potrzeby powrotu do bajzla

   wtedy dzialalem w solidarnosci oddzial kanada: wojna z agentura w halifax (obrona wyborow do stowarzyszenia polonusow przed esbekami, spotkania oswiatowe dla kanadyjcow), zbiorka pomocy humanitarnej dla polakow pod jaruzelskim (2 kontenery z vancouveru, w tym przemyt sprzetu technicznego dla solidarnosci), koncert benefitowy w filharmonii, regularna ulotka z tlumaczeniami z polskiej literatury podziemnej, rozprowadzanie magazynu solidarnosci wsrod polonii…

   a ty czego dokonales?
   niewielu prawdziwych solidarnosciowcow zostalo w kraju po wskazaniu im przejscia granicznego w jedna strone
   zaden z nich nie kocha obcych mediow polskojezycznych

   nic nie widzisz wrogiego Narodowi na banerach, ktore palcem wytykam?
   to jestes od nich…

   nie tylko z bolkiem nas zmylili — z KAZDYM nastepnym
   i takoz bedzie w nastepnych wyborach

   na zimne dmuchata kiedy ktos chce wam bezinteresownie pomoc, a w kazdych wyborach wrogow polski wybierata…

   „zgrywac”?
   „bohatera”?
   „papierowego”?

   jesli masz na mysli, ze sie pojawilem jak bolek motorowka dla wladzy i mamony, to wiedz, ze jak tylko skonczymy z pandemia, uciekam od was jak szybko sie da

   dzieki takim jak ty nie moglem nawet wydac ksiazki „NATO na Balkanach”, zeby sie z czegos moc utrzymac

   a jak wydalem, to tacy jak ty opluwali „agent kgb, ruski”

   idota ze mnie, chcialem dla polakow pisac — ta sama ksiazka po angielsku moglaby byc bestsellerem

   jestem bezpieczniejszy w kanadzie niz tu wsrod waszej esbecji, a i ludzie przyjemniejsi i normalniejsi

   dlaczego sie wiec pojawilem znikad?
   tylko dla ciebie znikad
   polonia, ktora gardzicie wg esbeckiego skryptu i indoktrynacji, zna moje zaangazowanie dla polskiej racji stanu
   nie potrzebuje sie tlumaczyc niegramotnym petakom, co w googlu poszukac nie potrafia
   okazuje sie ze lepiej mnie znaja serbowie, dysydenci zachodni niz (podobno) rodacy

 6. Magda said

  A ja widzę to u nas czarno.Ludzie ogłupiani przez media nie mają nawet bladego pojęcia,że coś się szykuje.
  Jak ogłoszą wiadomość o pandemii,oczywiście odpowiednio udramatycznioną przez media,będą się bić w kolejkach do szczepień.
  W razie potrzeby( nie wiem czy tak będzie wg mnie zależne jest to od tego, ile osób zaszczepi się dobrowolnie)wprowadzą szczepienia obowiązkowe i tu mogą(?) użyć wypróbowanych już na warszawskich kupcach z KDT – ochroniarzy.
  W sytuacji ,gdy wirus będzie się przenosił z zaszczepionego na niezaszczepionego,przymusowe szczepienia nie będą konieczne.
  Pożytecznych idiotów nigdy u nas nie brakowało-niestety.

  • Fresh said

   Pandemia została ogłoszona w czerwcu i trwa ..

   • Magda said

    Ale w mediach o tym chyba nie było, ja przynajmniej nie słyszałam.Owszem wcześniej,jak podnosili z 4 na 5 stopień.Tego o 6 nie słyszałam.

  • Fresh said

   No ja słyszałam i to w znienawidzonych mediach publicznych bodajże w Faktach ..

   I pamiętam jak dziś ( taka mała retrospekcja 😛 ) Pomyślałam sobie : że co k****(no cóż) przy takiej ilości zachorowań pandemia?!?!

   Pierwsza myśl jasna rzecz :.. czyli będą trzepać niezła kasę na lekach ..

   Co do teorii ludobójstwa dalej nie jestem przekonana .. ale co do chęci zysku i zastraszenia ludzi .. 100%

   • grypa666 said

    Pamiętajmy, że niedawno WHO ZMIENIŁA DEFINICJĘ PANDEMII !!!!!
    Dlatego ją mogła ogłosić. Z definicji teraz każda sraczka jest PANDEMIĄ!

 7. rafał said

  Życzę Panu wytrwałości. Większość naszego społeczeństwa ocknie się dopiero gdy „dostanie kopa w dupę”…

 8. PONTON21 said

  z globalizacja wygrac mozna tylko w jeden sposob ODCIAC BANKIEROW OD KORYTA odbierajac im prawo kreacji naszych narodowych walut ktore sobie po cichu przywlaszczyli. Bezodsetkowy kredyt i 100% zabezpieczenia jak chca prowadzic banki, emisja tylko dla NBP i zaraz powietrze zacznie sie oczyszczac!!!!

  • marcus said

   Chcial to zrobic prezydent Kennedy jak to sie skonczylo wiadomo. Jest wiele ciekawych pomyslow posrod ekonomistow jak zbudowac nowy alternatywny system finansowy. Problem w tym, ze usuniecie FED nie jest takie proste.

   • Jose said

    Święte słowa. Jeśli nie wypleni się bankierów trzymających władzę, nie zmieni się tu nic. Jeżeli nie wypali jeden plan, wykombinuje się inny. Siedząc przy korycie i drukując przy okazji pieniądze z powietrza można niemal wszystko. Ludzie się zbuntują? Niech się buntują, poczekamy kilka lat i zrobimy swoje. Tu leży pies pogrzebany.

 9. rafał said

  Wyczytałem na stronie „narkopolaków” ,że chcą brać przykład z innych krajów europejskich. Niech biorą przykład z Holandii:) Tam mają dość zepsucia i szykują się do akcji likwidacji kofiszopów. Słyszałem od mojego kolegi z Belgii, że narasta wielki bunt „zwykłych” Holendrów. Mają dość burdelu

  • ymym said

   Umówmy się, temat legalizacji naturalnych substancji znanych od setek lat – to temat rzeka i nie ma po co tych sporów między przeciwnikami i tymi którzy są ZA tutaj zaczynać.

   Blog jest o grypie i niech tak pozostanie.

 10. allseiingeye said

  Kilka słów krytycznych:

  – Panie Bein, coś tu nie gra!
  Wrócił Pan z Kanady na ratunek nieświadomym rodakom, niczym zbawiciel. Ma Pan jakąś teorię, ma Pan jakieś lekarstwo, ale „jeszcze nie czas”… Niby stopniowo uchyla Pan rąbka tajemnicy, grając w tą grę w pewien sposób, układa Pan sobie ludzi, nie wspomnę już o grze na czas. Znam te metody manipulacji, to samo stosuje się w serialach, gdy każdy odcinek kończy się akcją kluczem , oczywiście urwaną w połowie i napisem cdn. Mam duży dystans do ludzi inteligencji, ludzie którzy zostali na uczelniach i mają tytuły często są totalnymi pachołkami systemu, są korupcjogenni (dotyczy to w nie tylko uczelni ale rónież lekarzy, prawników, polityków itd), z mojej uczelni mogę powiedzieć, że co najmniej kilku wykładowców podczas zajęć wstawiało teksty popierające jakiś obóz polityczny. Prawie wszystkie „szychy” na czele z dziekanami to była agentura, tylko takich awansowano i mieli szansę na karierę. Nie wierzę by na zachodzie było inaczej, jeżeli ten cały światowy spektakl z NWO naprawdę się rozgrywa, to nie ominął on zachodnich, tym bardzie północnoamerykańskich instytutów i uczelni. Większość zachodnich naukowców, badaczy, całych wydziałów, laboratoriów i dużych uczelni w USA jest sponsorowana oficjalnie przez fundacje Rockefellera. Myślę że Pana działalność nakręca ludzi do wyjścia na ulicę, a jak Pan sam mówi „globaliści” właśnie na to liczą. No i po co te tajemnice – normalny człowiek pomyśli, że Pan ma coś do ukrycia, jakaś wiedzę której ujawnienie może Panu zaszkodzić bo uderzy w elitę i jest lekarstwem na całe zło, no dobrze, to nie mówi się nic, tajemnica to tajemnica!… – „ja coś wiem, ale to tajemnica i nie powiem”. Nikt nie jest naiwny, po co te gierki? Jaki jest w tym cel? Trochę dużo tu znaków zapytania.

  Panie Bein, wyłóż Pan karty na stół i graj Pan uczciwie, albo skłonny jestem pomyśleć, że to agenturalna zagrywka.

  A my, zwyczajny motłoch, to możemy liczyć tylko sami na siebie, żadnych „zbawicieli”, żadnych nowych przywódców. Wszyscy razem, jak jeden organizm, jedna życiowa istota, tylko tak można pokonać zło. Następny przywódca tak jak w przypadku poprzednich rewolucji, też będzie od „nich”.

  • ja oczywiście tylko w swoim imieniu.. chciałem wkleić fragment wpisu Dr. Beina i spytać gdzie tu jest mowa czy nawet sugestia jakiejkolwiek centralizacji czy odgórnego przywodztwa? (wyrazy z dużej litery – emfaza)

   (…) Jakiekolwiek będą struktury – muszą byc ROZPROSZONE, niemal konspiracyjne (…) Działania muszą wypływać BEZ PRZYWÓDZTWA (…)

   • 22.08.2009 said

    Dokładnie, partyzantka jest najlepsza bo nikt nic nie wie a razem tworzy się społeczność, która wie wszystko! Popieram!

   • grypa666 said

    Dlatego udzielamy zezwolenia na re-publikację wszystkiego co się znajduje na blogu w jakiejkolwiek formie. Prosimy tylko o informację o autorze, ew. że pochodzi z naszego blogu. Zakładajcie blogi, to nic nie kosztuje!

  • marcus said

   Cierpliwosci!!!!
   Nie jestem adwokatem Pana Piotra ale zdaje sie, ze Pan Piotr napisal pare stron wczesniej o przygotowaniu na ten temat (kto za tym stoi) artykulu ale obecnie jest w podrozy i to troche potrwa. Problem z tym, ze jezeli sie przedstawi bractwo „X” mozna w tym kraju zostac posadzonym o grzech przeciwko narodowi (takze ofiary) pokrewnemu do bractwa „X”. Doskonale rozumiem tutaj obawy Pana Piotra. Aczkolwiek osobiscie uwazam, ze nad bractwem „X” stoi jeszcze cos innego co nie do konca jest zrobione z naszej krwi i naszej kosci.

   • 22.08.2009 said

    > Marcus. Jakbyś zgadł 😉

    Kilka tematów temu w postach napisałem jaka jest składnia piramidy władzy na ziemi.

  • rafał said

   „coś tu nie gra”…a po za tym wszystko gra jak w TVN :)? Dla mnie człowiek, który pokazuje fuck na takim tle musi być OK.

  • ymym said

   Siedząc na kanapie i sącząc kakao piszesz od niechcenia i oceniasz, oceniasz…

   Cóż z tych suchych słów, liczą się fakty.
   Przeczytaj raz jeszcze życiorys p.Beina, przeczytaj artykuły (mnóstwo ich), przeczytaj historii fragment – o tym jak Polonia za granicą będąca polaków informowała zawczasu o niebezpieczeństwach…

   Potem chwile odetchnij, odłóż kubeczek z kakałkiem i pomyśl. Chociaż lepiej nie, kakałko wylej, bo krowie mleko niezdrowe. Wyrzuć też ze swojej łazienki pastę z fluorem. Odczekaj tydzień, przeczytaj wszystko jeszcze raz – i potem pogadajmy. Choć to i tak wszystko mało, w porównaniu do ludzi którzy w temacie siedzą całe lata…

   Najprawdopodobniej na wielu uczelniach jest jak mówisz.
   Ale trzeba mieć jaja i dużo zaparcia, żeby się od tego korytka odciąć i być „niezależnym”.

   Pamiętaj też, że nikt tu żadnym „zbawicielem” nie jest. Każdy z nas to tylko człowiek. Tylko a może i aż!
   Żaden guru nie jest dobry. Ale czy dr.Bein jest guru? Sam mu tą nalepkę przylepiłeś? A teraz ktoś się ma tłumaczyć?

   Jeśli chodzi o wiadomości „niedopowiedziane”, cóż na tym blogu pojawiać się ma chyba więcej newsów niż na onecie?!
   Już teraz ilość notek tutaj jest moim zdaniem ogromna. Ledwo pojawia się jedna, to już za chwile następna…
   Zastanów się i przemyśl czy lepiej jest kogoś zalać toną informacji czy stopniować je powoli by miały szanse wchłonąć się choć przez chwile do świadomości odbiorców?

   Moim skromnym zdaniem artykuł jest dobry. Jeśli o zdjęcie chodzi, to osobiście uważam, że akcja nie jest zła – ale użycie czcionki symbolicznej bo solidarnościowej, jest grubo przesadzone. No i ten slogan „my narkopolacy”…

   Nie wiem czy ten palec to do wyborczej czy może do akcji, którą nie uważam wcale za coś złego. Jestem osobiści za legalizacją natury. Wszystko jest dla ludzi, tylko ludzie muszą z głową umieć z tego korzystać.

   P.S
   Nie musisz liczyć na „zbawiciela” sam możesz coś zrobić już dziś. Tylko do czynów trzeba trochę więcej energii niż do pisania postów.

   Odpisz – ale po tym tygodniu, jak już przeczytasz wszystkie materiały, przemyślisz, wylejesz kakao i wyrzucisz pastę…

   • rafał said

    Narkopolacy to dobra akcja???? Człowieku ocknij się…Mój tato jak zobaczył ten transparent to się uśmiechnął i powiedział, że żywcem metody wzięte z najciemniejszej historii UB i SB. Czy Wy nie dostrzegacie jak się manipuluje? Walka idzie o młodych, czyli główny elektorat Tuska….ech mógłbym pisać i pisać o tym co dostrzegam.
    Jeśli jeszcze nie widzieliście to zobaczcie:

   • ymym said

    nie nie – nie popieram samej akcji, tak jak napisałam plakat, hasło, czionka itd – to pomyłka!

    Widzę to o czym piszesz, wiem też iż jest to zagranie, uderzające w młode pokolenia („idzmy za Wyborczą oni są za legalizacją”)
    Jest to jak najbardziej właśnie przed wszystkim zagranie polityczne…

    Ale uważam jednocześnie legalizacja środków pochodzenia naturalne, jako taka nie zła. Jest to oczywiście tylko moja opinia. A swoją drogą taki news w temacie:
    http://www.medicalnewstoday.com/articles/153776.php

    I uważam, że nie jest to miejsce na takie dyskusje. Blog jest o grypie tak jak już wcześniej pisałam.

    Pozdrawiam

   • Piotr Bein said

    narkotyzacja, demoralizacja mlodego pokolenia jest punktem wykonawczym w planie nwo rotszylda z 1773 roku

    baner giewu uderzyl mnie w twarz natychmiast po przyjezdzie do polski

    znajac tlo merdiow i struktury wladzy, palec sam sie podniosl

    podobnie z „I [love] Poland”

    ten rotszyld w XVIII w. zaczynal od malego bankiera na rogu, o zupelnie innym nazwisku

    rodzic „sie” wtedy zaczela idea komunizmu, czerwonej krwi robotniczej wypijanej przez „kapitalistow”, jako narzedzia przejsciowego do nwo

    nasz bankier powiesil wiec swoj czerwony szyld i od niego przyjal nowe nazwisko — rothschild (roth + schild)

    banner michnikowskiego giewu z tym szyldem jest nie policzkiem, a zbrodnia wobec polakow!

  • Manix said

   do allseiingeye

   Jest dokladnie jak mowi Marcus

   Bractwo X wywodzi sie z narodu X i w zadmym karaju nie mozna nic na nich powiedziec pod grozba restrykcji czy wiezenia wiec jak by pan Piotr tu o nich otwarcie napisal zamkneli by ten blog jak nic.

   Jak nie wiezysz zaluz najlepiej w niemczech Blog o bractwie X i zaczni pisac prawde a pojada z toba ja ze swiniakiem w 5 minut nawet nie zdazysz zajazyc o co chodzi i tyle bedziesz mial z wolnosci slowa.

   Dla przypomnienia podam co juz wczesniej pisalem

   Jak chcesz wiedziec wszystko musisz przeczytac te dwie ksazki:
   http://www.amazon.de/Das-Medienmonopol-Gedankenkontrolle-Manipulation-Dunkelm%C3%A4chte/dp/3981095197/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1250806072&sr=8-1

   http://www.amazon.de/Erst-Manhattan-Messianisten-Netzwerke-treiben-Weltenende/dp/393584509X/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1250806255&sr=1-1

   Ja przeczytalem setki a tu masz wszystko w pigolce nic tylko same fakty przez kazdego do sprawdzenia ale ostroznie prawda nie zawsze uszczsliwia.

   Jako uzupelnienie jeszcze ten film.

   http://www.nuoviso.tv/index.php?option=com_content&view=article&id=324:wolfgang-eggert&catid=38:interviews&Itemid=58

   PS,
   Super pozycja jest: Jan van Helsing / Geheimgesellschaften

   Niestety jest na indxie i w wolnej sprzedazy nie jest dostepna ta ksiazka ja mam w orginale jako PDF jak ktos zainteresowany to moge przeslac

   • marcus said

    Markus do Manix
    szkoda, ze nie ma wydania po angielsku. Szukalem na amazon.com i w innych miejscach i maja tylko niemieckie wydanie. Moze masz jakies strzepy informacji po polsku albo angielsku. Ogolnie wiem o co chodzi z „X” tylko chcialem nieco wiecej informacji.

   • Manix said

    Do Markus

    Jan van Helsing / Geheimgesellschaften

    W amazonie nie ma no chyba ze w polsce nie jest ta ksiazka na indexie i tobie wyswietla bo mi w niemczech wyswietla zamiast tego: Die geheime Geschichte der Welt: Geheimgesellschaften und das okkulte Wissen der Menschheit (Gebundene Ausgabe)
    von Jonathan Black (Autor)

    Co do tej ksiazki Jan van Helsing / „Geheimgesellschaften” to moge powiedziec ze sa super wyjasnione powiazania bractwa X zreszta tajnych stowazyszen ktore im podlegaja i autor dochodzi jeszcze duzo glebiej niz by czlowiek przypuszczal.

   • marcus said

    Marcus do Manix
    Dzieki! Jakies podstawy niemieckiego mam ze szkoly. Moze to jest dobra okazja aby te podstawy rozwinac. Tak czy siak chyba kupie po niemiecku te ksiazki ktore podales poprzednio. Sprawdza sie teoria ze, im trudniej dostepna wiedza tym jest bardziej wartosciowa.
    Pozdrawiam
    Danke!!!

   • marcus said

    Marcus do Manix
    Jak mozesz to przesli mi tez
    posimon@interia.pl
    Danke!

   • anita said

    Czy mozna tylko na maila,czy da sie w formie linku?Bo ja tez zaczelam miec dziwne odczucia w stos.do p.P.Beina odnosnie tego..jak przyjdzie czas.Jesli zas idzie o bractwo X to pewne rzeczy moga byc uzasadnione.Musze jeszcze wspomniec o moich problemach z Yahoo(Poczta) ,a wlasciwie z Windowsem.Yahoo w Windowsie domaga sie ode mnie podania dodatkowych danych ,zeby otworzyc wlasna poczte,wlasciwie naprowadzajacych na haslo.Ciekawe jest to ,ze w Linuxie juz tego nie wymaga.Czyli wyszlo,ze tp Windows wprowadzil nowosci ,a nie Yahoo.W zwiazku z powyzszym tylko w jednym komputerze moge otwierac wlasna poczte.

   • Piotr Bein said

    dobrym zrodlem w pigulce po angielsku (takze po niemiecku) jest
    http://www.apocalypse-no.net/en/

    artykul wprowadzajacy, piora kanadyjca zydowskiego pochodzenia, henry makowa:
    http://www.henrymakow.com/historian_demands_action_on_do.html

  • allseiingeye said

   Ok, bractwo X, dobrze rozumiem sprawe, ale po co wogóle wspominać o tajemnicy i wodzić ludzi za nos? Jak przyjdzie czas to wtedy powiedzieć i opublikawać szkujące informacje.

   Jeżeli informacja byłaby prawdziwa, uchylenie rombka tajemnicy może sprowadzić na Pana Piotra niebezpieczeństwo, bo „on wie!” I oni (x) też już by wiedzieli że „on wie”. Taki 44 strzeliłby z ucha i Pan piotr by zniknął. Jako inteligentna osoba napewno by o tej opcji pomyślał. No chyba że nie potrafi utrzymać emocji na wodzy…

   Uważajcie żebyście nie poszli w dekonspiracje, bo NWO ponoć zakłada czerwone, niebieskie i żółte listy. Jak myślicie na której liście jesteście?

   • allseiingeye said

    Uważajcie, wśród tworzącego się właśnie oporu, będzie więcej agentów, wtykanych prosto na szczyt struktury, niż UBecji w solidarności. Trzeba być ostrożnym i wszystko głęboko analizować. Wystarczy że ktoś wśród swoich rewelacji, mówiąc w 99% prawdę, wciśnie jeden kluczowy procen kitu, który nastawi odbiorcę w złym kierunku.

    Osobiście nie zaufam żadnej „inteligencji”, „elicie”, która ma się za lepszą, bo niczym się nie różni od tych co teraz rządzą światem. Nie zaufam komuś kto dozuje przekazywaną wiedzę, nie udziela pełnych informacji, sądów czy ktoś dorusł do pewnych informacji, bo to są metody dokładnie takie same jak w tej chwili stosuje system.

    Wolałbym na prezydenta rastamana z blantem w ustach i kolorowej podkoszulce, lecz serce pełnym miłości, niż najwybitniejszego naukowca w garniturku i inteligencją 150IQ i bałaganem w głowie.

   • marcus said

    Ja wybieram liste w kolorze bezbarwnym. Moja opinia na temat podawania tych informacji jest taka:
    1.Podanie tego WPROST moze narazic na szwank istnienie tego bloga i ludzi z nim zwiazanych i moze nawet nas forumowiczow.Jak mawial moj profesor od zarzadzania: „kontrola to inwigilacja czysta z minimalizacja interwencji”.
    Po to wlasnie byl wytworzony pewien „event” w latach 1941 – 45, aby teraz kneblowac usta.
    2.Wszyscy jestesmy dorosli i kto szuka ten znajdzie. Informacje sa rozsypane w internecie i w ksiazkach zostaje tylko to poszukac i poskladac.
    3.Wlasne poszukiwania sa bardziej fascynujace niz czekanie na gotowce.

   • grypa666 said

    rąbka, nie rombka. Skąd jesteś, z Bliskiego Wschodu? Oni tak przekręcają…

   • allseiingeye said

    Człowieku mam swoje wątpliwości, nie czepiaj się literówki…

  • grypa666 said

   Piszesz bzdury, przestań się ośmieszać. Rockefeller to by wykupił pół TVN żeby to nagłośnić. My startujemy na darmowym blogu od zera z zerem w kieszeni. Chcesz wiedzieć jaki majątek ma Piotr? Rower.

   • allseiingeye said

    Ok, nie jestem wrogiem ani tego bloga, ani pana Piotra, podziwiam to co robicie, sam się do tego przyłączam, ale znamy przykłady z przeszłości, nie chcę by pan Piotr okazał się drugim Wałęsom, dlatego jeżeli coś mi nie pasuje w tej historyjce, wy gram w otwarte karty i zadaję pytania. Jeżeli coś się nie zagadza, jestem czujny, nie daję się zwodzić, dlatego zachowam w tym momencie dystans i zobaczymy co się będzie działo dalej.

    To że człowiek myśli samodzielnie i nie idzie za tłumem to jest ośmieszanie się?? Przecież my mamy z taką ideą walczyć a sam ją stosujesz!

   • konspirator said

    Przecież TVN należy pośrednio do Rockefellera. Konkretniej to wygląda tak, że TVN należy do ITI, ITI należy do SBS, jednym z właścicieli SBS jest KKR(Kohlberg Kravis Roberts) a Kravis jest członkiem CFR, który jak wiadomo pozostaje pod wpływami Rockefellera i brał udział w spotkaniu Bilderberg w 2008; reszty z wymienionej trójki nie udało mi się rozpracować.

  • Piotr Bein said

   @allseeingeye
   zdrowy sceptycyzm i strategia:
   „…jak jeden organizm, jedna życiowa istota, tylko tak można pokonać zło.’
   tu sie zgadzamy 100%

   natomiast wlasne dochodzenia, spostrzegawczosc — pala!

   na YT mowie, ze PRZYJECHALEM, a nie wrocilem do polski

   o tajemnicy pisze jak byk w cudzyslowie, no bo juz tyle razy we wpisach i na YT ujawnilem rzecz oczywista, a nie chodzi o to, zebym to ja jakims guru zostal, tylko zebyscie sami doszli wlasnymi oczyma, mozgiem i sercem

   bo jak mnie sprzatna, to zostaniecie jak sieroty i moze drugi bein sie nie pojawi zeby was delikatnie pchnac gdzie trzeba

   gdzie napisano, ze bylem pracownikiem naukowym na uczelni?

   zrobilem magistra w danii, doktorat w kanadzie i wio do roboty NIE NA UCZELNI — chyba jasne z mojej cefalki na zakladce „O nas”?
   na video tez jasno powiedziane, ze pracuje DLA uniwersytetu hiroszimskiego, a nie NA nim

   to nie znaczy jak u was, ze ma biurko, wyplate, honory, granty ojropejskie, guzik robi oby tylko nie wychylic sie

   to znaczy: 3 i pol roku temu zaproponowano mi przygotowanie niezaleznego referatu na sympozjum (bo komus spodobaly sie moja ekspertyza i niezaleznosc)
   propozycje przyjalem, przepracowawszy kilka lat dla Info nurtu i Wiru za frajer „dla polskiej racji stanu”
   obiecano jakies honorarium w setkach tysiecy jenow, tj. paredziesiat centow (pol zlotego) za godzine pracy — po kilkanascie godzin dziennie, oprocz paru-kilku miesiecy podrozy rocznie
   z jednego referatu i rozwoju wydarzen na swiecie powstaly do dzis 4 referaty, wszystkie przeznaczone do publikacji (za publikacje tego rodzaju nie ma honorarium od wydawcy!)

   „zarobilem” przez te 3 lata na tych 4 referatach ok. 1000 czy 1500 dolcow kanadyjskich — komputer mnie wiecej kosztuje na rok!

   ale zrobilbym identycznie, gdyby cofnac zegar
   bo uderzylem w sedno dranstwa, w rzeczy ktore gnebily mnie i zwodzily od dawna
   bo piorem „pomscilem” serbow, polakow, rosjan zamordowanych w bolszewizmie, ormian, zydow z szoa, dziesiatki milionow ludzi toczacych bratobojcze wojny dla czerwonego szyldu…

   stad poobgryzane paluchy…

   jeszcze jakies pytania?

   • grypa666 said

    Ludzie, coście się tak Beina czepili. Czepiajcie się tego co mówi, jeśli się macie już czepiać. Nikt nie kwestionuje autorów codziennych doniesień Wyborczej czy Rzepy, cytujecie ich bezmyślnie, a tu macie problem z messengerem. Czy wiecie, że byle gówniany pracownik Wiadomości TVP1 dostaje miesięcznie 12 tys? I dlatego robią co im każą.

   • allseiingeye said

    Panie Bein, adminie grypa666, zrozumcie, normalna rzecz, my ludzie którzy sami wpadli na to że coś n$ie gra, którzy zaczęliśmy poszukiwania sami, mamy otwarte rozumy, nie daliśmy się zindoktrynować, trafiliśmy na to forum, mamy teraz pewną nadzieję, że są ludzie tacy jak my, wierzący że wolność została nam dana od Boga, że można jeszcze coś z tym całym syfem jednak zrobić i że może nas być więcej. Jeżeli odbiorcami blogu byliby czytelnicy wyborczej czy widzowie TVN, pewnie żadnych pytań czy wątpliwości by nie było. Wiemy jak świat jest skonstruowany, jakie przebiegłe jest zło. Dlatego będziemy zadawać pytania, będziemy sprawdzać. Jesteśmy ostrożni, jesteśmy zdecydowani by działać dla dobra przyszłych pokoleń, naiwniacy jeszcze śpią. Jeżeli na początku skręcimy w złą ścieżkę, lub nic nie zrobimy, wejdziemy w drogę jednokierunkową, o nazwie NWO.

 11. zbyszek said

  no i przygotowuja .
  Rok 2030: brak wody, głód, wojny…

  21 Wiek | Piątek, 21 sierpnia 2009

  Dokąd ten świat zmierza? – można westchnąć po wysłuchaniu kolejnych wieczornych wiadomości. John Beddington, doradca rządu brytyjskiego, ma na to pytanie od dawna gotową odpowiedź: Zanosi się na globalny kryzys, który wykroczy daleko poza sferę ekonomii. Brak wody, głód, wojny…
  Ziemię mamy tylko jedną. Człowiek jednak nie szanuje jej zasobów naturalnych, eksploatując je ponad miarę. Naukowcy przewidują, że do 2030 r. ludzkość pogrąży się w chaosie – zagraża nam niedobór wody, głód, bieda, terroryzm oraz wojny. Znaleźliśmy się więc na krawędzi zagłady i tylko podjęcie zdecydowanych działań może przynieść jakąś poprawę.
  Ziemia wystawia rachunek

  Obecnie na Ziemi jest 6,8 mld ludzi. Naukowcy przewidują, że do 2030 r. będzie nas już 8,3 mld. Większość ludności zamieszkuje biedne kraje Afryki, Azji i Ameryki łacińskiej. WorldWide Fund (WWF) w swoim najnowszym raporcie Living Planet Report ostrzega przed niedoborem wody pitnej. Woda zajmuje prawie 75% powierzchni globu, z czego woda słodka stanowi 3%, a woda zdatna do picia – zaledwie 1%. Postępujące globalne ocieplenie sprawia, że coraz więcej terenów pustynnieje, a dostęp do wody pitnej staje się ograniczony lub nawet niemożliwy. Odnotowano również dwukrotny wzrost jej zużycia, w wyniku czego podziemne źrodła są eksploatowane szybciej, niż się odnawiają. Dodatkowo człowiek zanieczyszcza wody powierzchniowe Ściekami, odpadami czy arszenikiem. Według WHO 1 mld mieszkańców Ziemi nie ma zapewnionego dostępu do wody pitnej, a około 2,5 mld nie ma możliwości korzystania z urządzeń sanitarnych zaopatrzonych w wodo. Problem ten jest szczególnie dotkliwy w Afryce i Azji.

  Zanieczyszczona woda

  Kiedy brakuje czystej wody, ludzie gaszą pragnienie nawet w kałuży. Według szacunków ONZ każdego dnia z powodu braku dostępu do czystej wody umiera 40 tys. osób. Biegunki są przyczyną Śmierci 15 tys. dzieci dziennie Skażona woda jest przyczyną takich chorób jak cholera, dur brzuszny, filarioza, jaglica czy Ślepota rzeczna. Niektóre rejony Świata (m.in. Chiny, Indie, Bangladesz) borykają się z problemem zatrucia wody substancjami toksycznymi, głownie metalami ciężkimi i arszenikiem. Prowadzi to do zmian skórnych, nowotworów, cukrzycy czy bezpłodności. Dopuszczalny poziom arsenu w wodzie pitnej wynosi 0,05 mg/l. Przykładowo w Bangladeszu 20% wody zdatnej do picia przekracza tę normę. Naukowcy twierdzą, że używanie wody skażonej arszenikiem do prania czy kąpieli jest bezpieczne ze względu na nieznaczne przenikanie toksyny przez skórę.

  O krok od katastrofy

  John Beddington przestrzega przed nieracjonalnym korzystaniem z zasobów Środowiska. Niedobór wody oraz głód staną się przyczyną konfliktów zbrojnych oraz migracji na ogromną skalę. Specjaliści z FAO (agencja ds. żywności ONZ) biją na alarm – na Ziemi Głoduje ponad 1 mld ludzi!

  Paradoksalnie sytuacja ta ma miejsce nie z powodu braku pożywienia czy klęski nieurodzaju, ale z powodu kryzysu ekonomicznego na Świecie skutkującego obniżeniem dochodów i zwiększeniem bezrobocia. Ceny żywności poszybowały drastycznie w górę (w 2008 r. kosztowały o blisko 25% więcej niż jeszcze dwa lata temu) i ludzi zwyczajnie nie stać na jej zakup. Na przykład ryż podrożał aż o 80%, a ceny pszenicy wzrosły o 130%. Najubożsi mieszkańcy naszej planety, którzy niejednokrotnie muszą przeżyć za mniej niż 1 dolara dziennie, przeżywają więc prawdziwy dramat.
  TAGI: zagłada, globalny kryzys, brak wody, bieda, onz, kataklizm, wojna
  Jak walczyć z głodem?

  Walka z głodem nie jest prosta. Według FAO koszt pomocy krajom najbiedniejszym przekroczy 30 mld dolarów rocznie. Fundusze będą przeznaczone nie tylko na pomoc doraźną, ale także zostaną zainwestowane w rozwój rolnictwa (nowoczesne technologie, nawozy, edukacja). Żywność drożeje z powodu rekordowych cen ropy. Nie bez winy jest także dynamicznie rozwijający się rynek biopaliw. A głodni ludzie domagają się jedzenia i wychodzą na ulice (m.in. w Indiach, Afganistanie, Mauretanii, Mozambiku). Według danych ONZ mieszkańcy Somalii wydają na produkty spożywcze ponad 90% dochodów. Dla porównania Polacy wydają około 20%, a Amerykanie – 13%.
  Jeszcze mamy czas…

  Napływające zewsząd informacje o stanie planety nie nastrajają, więc optymistycznie. Wielu ludzi uważa, że problem dotyczy innych, daleko w Afryce czy Ameryce Południowej. Niestety, takie podejście jest szeroko rozpowszechnione w naszym społeczeństwie. Pomijając nawet moralny i etyczny aspekt podobnych postaw, należy zwrócić uwagę na uświadomienie ludziom, że tego typu problemy mogą efektem domina rozszerzyć się na cały Świat. Większość mieszkańców Polski korzysta z relatywnie wysokiego standardu życia, czerpiąc również z kapitału ekologicznego innych części Świata.

  Według Living Planet Report 2008 zajmujemy 33. Miejsce w rankingu obejmującym 152 „dłużników ekologicznych” – krajów, w których konsumuje się więcej zasobów, niż występuje na ich terenie. Wysokie miejsce Polski na tej liście wynika przede wszystkim z tego, że ponad 95% zużywanej energii pochodzi ze spalania węgla. Nasza gospodarka jest ciągle zbyt energochłonna, a tzw. stopa ekologiczna naszego kraju przewyższa ponad dwukrotnie wydolność biologiczną. Nie wszystko jednak stracone. – Dobra wiadomość jest taka, że ciągłe jeszcze jest czas na odwrócenie tych trendów. Nie jest za późno na prewencję i wprowadzenie koniecznych zmian – podsumowuje generalny dyrektor WWF James P. Leape. Jednak we wspólnym interesie niektóre rejony Świata, w tym i Polska, musiałyby ograniczyć swoje potrzeby.

  Czy znajdą na to dość siły?

  Oprac. Anna Bogusz
  http://www.media.wp.pl/kat,1022957,page,2,wid,11417843,wiadomosc.html

  • rafał said

   Piszesz…według FAO,,,,według WHO,,,według według według i przytaczasz instytucje. Ja bym sięgnął na Twoim miejscu do genezy powstania tych instytucji i kto je finansuje. Terroryzm, bieda itd jest właśnie wynikiem braku skuteczności takich instytucji. Miały walczyć z wieloma negatywami, a jak widać tylko powiększają biedę i narastają nowe konflikty. Wszystkie one są finansowane celowo, tzn maja jakiś cel. Nie pierwszy raz w historii. Wszyscy ludzie mogli by żyć bez problemu w Afryce i zostałyby wszystkie inne kontynenty nietknięte! Wystarczą podstawowe obliczenia matematyczne zasobów kontynentu / ilość ludności świata.

  • marcus said

   To co jest w tym artykule to w wiekszosci prawda sa takie zagrozenia ale zostaly one przez lata polityki i manipulacji „X” wygenerowane aby teraz dac nam rozwiazania w pakiecie NWO. Spoleczenstwu przedstawia sie te zagrozenia jako naturalny efekt dzialalnosci czlowieka. NIE MA NATURALNEGO EFEKTU DZIALALNOSCI CZLOWIEKA, sa tylko efekty sztucznie kreowane od tysiacleci.

  • rafał said

   Ten człowiek jest głównym doradcą Benedykta 16 do spraw polityki międzynarodowej

   • grypa666 said

    Mam nagranie wideo jak psy wyją gdy Kissinger mówi.

   • marcus said

    nie moge juz patrzec na tego „czlowieka”!!!!

   • 22.08.2009 said

    człowieka ? 😉 :))

   • marcus said

    Marcus do 22
    hybryda to w jakims sensie „czlowiek”

   • allseiingeye said

    Grypa 666, daj linka do nagrania z Kisingerem i wyjącymi psami. To jest chyba szczyt piramidy, jedne z ostatnich stopni, razem z Brzezińskim….. Na najwyszczym punkcie piramidy B16 😀 hehe, oczywiście to tylko strzał w ciemno 😉

  • Esia said

   A ja mam takie uwagi,przed stwierdzeniem mówiącym o przeludnieniu proponuję najpierw zaznajomić się z raportami na ten temat z różnych źródeł.Przewija ci się dobrze zakodowany paseczek Przeludnienie-Głód-Choroby itd,ponieważ ktoś zadecydował,że tak masz myśleć.W samej Afryce wg uzyskanych przeze mnie danych umiera DZIENNIE ok.40.000 ludzi,a rocznie na świecie z tego powodu ok.35-40mln ludzi.Biedne kraje afrykańskie pozyskują pomoc np w postaci pożyczek od MFW,które to pożyczki zazwyczaj później spłacają właśnie swoją żywnością.Zaś transport lotniczy wysłany po tę żywność w naprawdę większości wwozi tam ogromne ilości broni,zabiera żywność do Europy czy Stanów i wraca.Im pozostają np rybie szkielety i wnętrzności,którymi handluje się na targach,wzbudzane celowo konflikty plemienne,wojenne i broń do ich realizacji.A pod przykrywką wielu akcji humanitarnych realizuje się zupełnie inne cele.Warto zauważyć,że Afryka jest terenem na którym znajdują się duże złoża różnych dóbr i chyba wiele to wyjaśnia,czemu tak się tam dzieje…Ale to temat rzeka.Co do zanieczyszczeń środowiska np w Indiach,Chinach-zauważ,że właśnie Stany,ale również i Europa przeniosła tam większość produkcji (generalnie do Azji).”Globalne ocieplenie” jest powodem wprowadzania pakietów klimatycznych i tzw czystej energii w krajach bardziej rozwiniętych,które mogą więcej za nią zapłacić.Jak to się ma do zwiększenia zanieczyszczenia nad rejonem Azji i przenoszenia „brudnej”energii na jej tereny? Przecież to ocieplenie podobno jest globalne?! Ameryka Płd i nie tylko będzie niedługo rzeczywiście głodować,ponieważ jej rynek został zalany żywnością GMO i przez nią opanowany,to z kolei spowodowało ogromną umieralność pszczół,prawie już wyginęły(pisałam to już w innym poście, więc nie będę się powtarzać,ale w innych krajach również nie jest dobrze). Chciałabym też zauważyć,że krajem,który najwięcej na świecie konsumuje jest USA.A o innych przyczynach biedy,głodu i generalnie nieszczęścia na świecie nie będę już wspominać,ponieważ wiele osób pisało tu o zależnościach i powiązaniach obowiązujących w dzisiejszym świecie,chorym świecie.Dodam,że specjalnie tak urządzonym.

   • Aga said

    Co do „przeludnienia” masz rację. Polecam artykuł Pana Jana Marii Jackowskiego
    http://www.jmjackowski.pl/news.asp?id=324

    „Mit o przeludnieniu
    „Przyrost albo postęp”, a więc slogan, który ukuli możni tego świata, jest fałszywy. Wiedzą o tym nawet neomaltuzjaniści, chyba że – co wątpliwe – są aż tak wielkimi ignorantami. Takie postawienie kwestii jest demagogicznym kamuflażem, który kryje w sobie istotę sprawy, mianowicie imperialne dążenia najbogatszych, którzy chcą za wszelką cenę utrzymać swoją hegemonię nad światem i zamiast międzynarodowej solidarności i rozwoju, narzucają język szantażu pod postacią demograficznego kolonializmu. Na świecie są przecież kraje słabo zaludnione, brudne i przeżywające głód, i jest też wiele krajów o dużej liczbie ludności i gęstym zaludnieniu, które cieszą się dobrobytem i są atrakcyjne. Gęstość zaludnienia nie jest zatem czynnikiem decydującym o wysokim poziomie życia.
    Na przykład Stany Zjednoczone to najbogatszy kraj świata, a jest słabo zaludniony (29 mieszkańców na kilometr kwadratowy), a Korea Południowa ma największą gęstość zaludnienia (420 mieszkańców na kilometr kwadratowy), ale też jest jednym z krajów o największym wzroście ekonomicznym. Tajwan posiada pięciokrotnie większą gęstość zaludnienia niż Chiny, a dochód narodowy w przeliczeniu na jednego mieszkańca jest tam sześciokrotnie wyższy niż w ChRL.
    Demografia jako nauka, niestety, stała się instrumentem w rękach potężnych grup politycznego nacisku. Poza tym kasandryczne przepowiednie naukowców się nie sprawdzają, co deprecjonuje raporty demografów, by nie powiedzieć, że je kompromituje. Katastroficzne prognozy z przełomu lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych całkowicie się nie sprawdziły. Zresztą tak to bywa z tego rodzaju przewidywaniami. U schyłku XIX wieku specjaliści przestrzegali, że w 1920 roku Paryż utonie w łajnie końskim, bo bardzo dynamicznie zwiększała się liczba mieszkańców stolicy Francji i w związku z tym zwiększyła się również liczba końskich zaprzęgów. Później okazało się, że ta zapowiedź nie spełni się w związku z rozwojem nauki i techniki, bo wynaleziono samochód oraz rozbudowano metro, więc konie zniknęły z ulic metropolii.
    Uczciwi demografowie zwracają uwagę, że każdy człowiek, który przychodzi na świat, jest nie tylko „kolejną gębą do wyżywienia”, ale również dwiema rękami i mózgiem do pracy. Profesor Gerard Fran ois Dumont, dyrektor Instytutu Demografii Politycznej na Sorbonie, argumentuje: „Przed 40 laty wszyscy eksperci twierdzili, że Azja jest kontynentem skazanym na niedorozwój. Japonia była uważana za kraj zacofany dlatego, że zdaniem ekspertów była przeludniona i miała za mało bogactw naturalnych. Ci sami eksperci uważali przed 40 laty, że Afryka stoi u progu wspaniałego rozkwitu, gdyż miała mało ludności i wiele zasobów naturalnych. Jak dobrze wiemy, historia potoczyła się zupełnie odwrotnie. A to z tego powodu, że w Azji był twórczy nacisk, który stworzył politykę odpowiadającą kreatywnym potrzebom ludzi. W Afryce natomiast, przy słabej dynamice ludności, mimo wielu bogactw takich jak ropa naftowa w Nigerii i Algierii, nastąpiła gospodarcza klęska” (G.F. Dumont, XVIII Międzynarodowy Kongres Rodziny, Warszawa 1994, s. 119-120).
    Argument o zagrożeniu głodem jest również niepoważny. W ostatnim pięćdziesięcioleciu miał miejsce ogromny postęp w produkcji rolniczej dzięki ulepszonej hodowli roślin, wzrostowi nawożenia mineralnego, wzrostowi zastosowania środków ochrony roślin, nowym technologiom uprawy roli. Szczególny przełom nastąpił po wprowadzeniu tzw. zielonej rewolucji, zwiększającej produkcję pszenicy, ryżu i kukurydzy w wielu krajach: w Meksyku, Indiach, Pakistanie, Indonezji, Korei Południowej, a ostatnio w Chinach, które stały się obecnie największym światowym producentem zbóż, zaspokajając nie tylko swoje potrzeby, ale również eksportując żywność.
    To prawda, że obecnie cierpi głód lub niedożywienie około miliarda osób na świecie. Nie jest to jednak skutek zbyt niskiej produkcji żywności, ale problem politycznych, ekonomicznych i ideologicznych sposobów jej dystrybucji. Zwrócił na to uwagę prof. Norman E. Borlaug, twórca „zielonej rewolucji” i jedyny przedstawiciel nauk rolniczych w gronie laureatów Nagrody Nobla. W swych wypowiedziach podkreśla on, że globalna produkcja żywności wystarcza na obecnym poziomie techniki do wyżywienia 7 mld ludzi. Zwiększenie produkcji żywności do poziomu dwukrotnie wyższego nie przedstawia dziś zbytnich trudności, choć rzecz jasna wymaga nakładu sił i środków. Tak więc według dzisiejszej miary jesteśmy w stanie wyżywić ludzkość do poziomu, jaki jest przewidywany pod koniec XXI wieku.
    Argument o braku miejsca na Ziemi jest również obliczony na niewiedzę i efekt propagandowy. Wszyscy ludzie obecnie żyjący na świecie mogliby zamieszkać na terytorium stanu Teksas. To nie znaczy, że we współczesnym świecie nie ma poważnych problemów. Zasadniczą kwestią pozostaje, jak je rozwiązywać. Czy obwiniając o wszelkie zło rzekome przeludnienie i działać przy pomocy neoliberalnego darwinizmu oraz metodami imperializmu populacyjnego, uzależniając pomoc dla krajów ubogich od wprowadzania antyludzkich programów kontroli urodzin, czy poprzez wdrażanie innowacji i nastawienie na rozwój?
    Dlaczego współczesnemu światu brakuje autentycznego czynnika jednoczącego, uniwersalnej solidarności, wspólnoty i braterstwa? Corocznie 30 milionów ludzi na świecie umiera z głodu, jedna piąta ludzkości cierpi na permanentne niedożywienie, 800 milionów nie ma dostępu do jakiegokolwiek lekarstwa. Miliard trzysta milionów ludzi żyje, mając mniej niż jednego dolara dziennie, a Bill Gates, założyciel Microsoftu i pionier rewolucji informatycznej, może sobie – jako prezent urodzinowy – corocznie zafundować najnowocześniejszy lotniskowiec. Rozwiązanie tragedii głodu we współczesnym świecie stanowi równowartość wydatków zbrojeniowych w postaci 50 strategicznych bombowców. 20 proc. bogatej ludności świata konsumuje 86 proc. wszystkich dóbr. Wartość majątku trzech najbogatszych ludzi świata jest równa produktowi krajowemu brutto 48 najbiedniejszych państw świata.”

  • grypa666 said

   Cała ludzkość może się zmieścić swobodnie na powierzchni dwukrotnie większej od Polski, zakładając że gęstość zaludnienia będzie taka jak w dużym mieście. Do tego nowoczesne technologie pozwoliłyby na wyżywienie jej z powierzchni upraw dajmy na to 5-10 krotnie większej. To jeszcze nie jest nawet powierzchnia Europy. Metody oczyszczania wody są już takie, że można by puścić ją w obiegu zamkniętym. Takie artykuły służyły i służą w kreowaniu chorej ideologii. Podobnie jak cała afera z globalnym ociepleniem, które naprawdę nie wiele wspólnego z emisją dwutlenku węgla, para wodna jest wielokrotnie bardziej „cieplarniana” niż dwutlenek węgla.

   • allseiingeye said

    Popieram redaktora Grypa666 w tym momencie!

   • Piotr Bein said

    to nie tak, grypo666
    pary jest od groma, ale bilans wody sie nie zmienia
    natomiast drobne zmiany w stezeniu co2 powoduja powazne zmiany w efekcie cieplarnianym
    dodajemy nilion yton co2 spalajac rope, gaz i wegiel
    drewno sie nie liczy, bo w koncu odnawia sie z co2 przez proces oddychania swiata roslinnego

    poza tym drobny przyrost co2 powodujac ocieplenie klimatu, ociepla wode w oceanach i zmienia prady morskie, przez co topia sie tzw. klatraty metanu (struktury lodu z pecherzykami metanu) zalegajace obficie pod dnem wszystkich oceanow

    poniewaz metan jest ponad 20 razy silniejszym gazem cieplarnianym niz co2 i poklady klatratow sa ogromne, ten efekt moze jak lawina przyspieszyc ocieplenia

    w druga strone, chlodzaco, dzialaja chmury, ktorych wystepowanie zalezy od stopnia ocieplenia

    nie rozpowszechniac propagandy!
    i jeszcze nie na temat pandemii!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • grypa666 said

    Piotr, oglądałeś „Global warming swindle” sprzed 2 czy 3 lat? Polecam:
    http://www.viddler.com/explore/micheleforan/videos/2/

   • marcus said

    Al Gore siedzi w biznesie global warming to mowi samo za siebie

   • pyrek said

    Ci naukowcy uważają trochę inaczej

    Poza tym inne źródła mówią że w przeszłości było znacznie większe stężenie CO2 m.in. dzięki częstym wybuchom wulkanów, a mimo to było zimniej niż obecnie. Jeszcze inne wątki są ale nie będę się rozpisywał.

   • Aga said

    http://www.eioba.pl/a89527/niewygodna_prawda_o_globalnym_ociepleniu

    Prawdziwe przyczyny globalnego ocieplenia

    W 1991 r. duńscy meteorologowie E. Friis-Christensen i K. Lassen wykryli, że temperatura powietrza Półkuli Północnej w latach 1861-1989 ściśle zależała od
    aktywności Słońca (Friis-Christensen and Lassen, 1991). Podważało to hipotezę o ogrzewaniu klimatu przez człowieka. Jednak przyczyna tej zależności nie była jasna, gdyż w czasie zmian aktywności Słońca ilość energii docierającej do Ziemi różniła się zaledwie ok. 0,3 proc. od średniego dopływu, co było wartością zbyt małą do wyjaśnienia wahań ziemskiej temperatury. Dopiero sześć lat później Svensmark i Friss-Christensen rozwiązali zagadkę: znaleźli ścisłą zależność pomiędzy wielkością zachmurzenia, a natężeniem promieniowania kosmicznego i nasłonecznieniem. Głównym mechanizmem okazały się promienie kosmiczne, których strumień docierający do Ziemi z głębi Wszechświata regulowany jest aktywnością Słońca, zmieniającą się cyklicznie co około 11 lat. W okresie dużej aktywności linie pola magnetycznego w rejonach tzw. plam słonecznych przebijają się ponad powierzchnię naszej gwiazdy, uciekają z wiatrem słonecznym aż do krańców Układu Słonecznego i odpychają po drodze nadlatujące ku nam promienie kosmiczne. W okresach małej aktywności Słońca więcej cząstek tego promieniowania dociera do troposfery, gdzie zderzają się z atomami powietrza i tworzą jądra kondensacji, wokół których skrapla się para wodna. Powstaje wtedy więcej chmur, które jak parasol chronią nas przed nadmiarem ciepła i chłodzą atmosferę. Parasol ten otwiera i przymyka Słońce. Przez ponad 100 lat, od roku 1890 do 2000, trwała faza tzw. współczesnego optimum solarnego. Po niej weszliśmy w fazę współczesnego minimum solarnego i od 2002 r. pomiary temperatury globu wskazują ochłodzenie, a nie ocieplenie. Astronomowie przewidują, że 25.cykl może stać się początkiem długotrwałej, znacznie obniżonej aktywności Słońca, podobnej do okresu Małej Epoki Lodowej (od około 1350 do 1900). W jej najzimniejszym okresie, zwanym minimum Maundera, średnia temperatura była o 2oC niższa niż obecnie (Archibald,2008). Wtedy rzeki w Europie i Bałtyk zamarzały całkowicie, a susze, nieurodzaje i głód były zjawiskiem powszechnym. Lodowce alpejskie wpływały w doliny, pokrywając domy i pola zwałami lodu i moren. Tak niska aktywność słoneczna i temperatura jak w minimum Maundera przewidywana jest około 2200 r. (Landscheidt, 2003). Ale już wcześniej, w latach 2012-2015 cykl słoneczny nr 24 przyniesie znaczne ochłodzenie, a największe zimno przypadnie na lata 2050-2060.

 12. rafał said

  można w ogóle się pogubić w rzeczywistości jaka nas otacza. Jest do niej jakiś „szyfr”, ale chyba jeszcze nikt nie doszedł kto stoi na samej górze.
  Przykładowo wujek samo zło Henry Kissinger (jak mawiają o nim Amerykanie), jest jednym z głównych doradców Obamy podczas wprowadzania NWO i UWAGA UWAGA UWAGA jeśli jeszcze ktoś nie wie! jest również głównym doradcą papieża Benedykta 16! Zaznaczam, że nie należy łączyć niektórych struktur Kościoła z wiarą. „Oni” walczą z każdą wiarą na świecie. Jestem wierzący i mi z tym dobrze. Znam wielu wspaniałych księży i niestety kilku którym bym dupsko skopał z chęcią.

  • ymym said

   Watykan to wiadomo… po Janie Pawle to już równia pochyła…
   Pewnie, że są i dobrzy księża, ale co z tego jak ich zawieszą, albo przeniosą do innej parafii, albo powiedzą, że romans ma – szybko można księdzu reputację zepsuć jak zaczyna „podskakiwać” i kazania mówić „po swojemu”…

   TAKA POLSKA WŁAŚNIE 😉

   • rafał said

    Z tego co wyczytałem :Henry Kissinger to zbrodniarz wojenny i może być natychmiast aresztowany w kilku krajach. Takiego człowieka powołuje Watykan na doradcę? Gdzie my się znajdujemy moi Koledzy i Koleżanki?????

   • grypa666 said

    Dajcie spokój Watykanowi. Oni i tak mają wiele problemów na głowie. Są ważniejsi w całej aferze.

   • zyta said

    “Rzym dzis uwaza, ze rezim fasztystowski jest najblizszy jego dogmatom i interesom. Jezuita, wielebny ojciec Coughlin nie jest jedynym wychwalajacym Wlochy pod panowaniem Mussoliniego jako chrzescijanska demokracje. Mamy takze oficjalne czasopismo jakim jest Civilta Cattolica to jest oficjalne jezuickie czasopismo , glowne narzedzie Jezuitow, w ktorym czytamy -faszyzm jest rezimem, ktory jest najbardziej zgodny z zalozeniami kosciola rzymskiego”.

    To fragment 7 cz.filmu (Walter Veith – Tajemnica Tajnych Stowarzyszeń 1/10).

    Fragment 9 cz.
    “Potrzeba miedzynarodowego porzadku w celu zaprowadzenia pokoju (3 styczen 2004r.)Jego noworoczne przemowienie w calosci poswiecone bylo prosbie wprowadzenia Nowego Porzadku Swiata. Jan Pawel II rozpoczal nowy rok mowiac, ze pokoj jest mozliwy i jest obowiazkiem i wzywal do nowego miedzynarodowego porzadku”

   • allseiingeye said

    I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, którzy mieli siedem czasz, i odezwał się do mnie, mówiąc: „Chodź, pokażę ci sąd nad wielką nierządnicą, która siedzi nad wieloma wodami, (2) z którą dopuszczali się rozpusty królowie ziemi, a zamieszkujący ziemię zostali upici winem jej rozpusty”. (3) I przeniósł mnie w mocy ducha na pustkowie. I ujrzałem niewiastę siedzącą na Bestii barwy szkarłatnej, pełnej bluźnierczych imion oraz mającej siedem głów i dziesięć rogów. (4) A niewiasta była przyobleczona w purpurę I szkarłat oraz ozdobiona złotem i drogocennym kamieniem, i perłami, a w swej ręce miała złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości swej rozpusty. (5) A na jej czole było napisane imię, tajemnica: „Babilon Wielki, matka nierządnic i obrzydliwości ziemi”. (6) I widziałem, że niewiasta była pijana krwią świętych i krwią świadków Jezusa. A gdy ją ujrzałem, zdumiałem się wielkim zdumieniem. (7) Anioł więc rzekł do mnie: „Dlaczego się zdumiałeś? Powiem ci tajemnicę niewiasty i bestii, która ją nosi, a ma siedem głów i dziesięć rogów: (8) Bestia, którą ujrzałeś, była, lecz jej nie ma, a jednak właśnie ma wyjść z otchłani i ma odejść na zagładę. A gdy mieszkający na ziemi zobaczą, iż bestia była, lecz jej nie ma, a jednak będzie obecna, zdumieją się pełni podziwu, ale ich imiona nie zostały zapisane na zwoju Życia od założenia świata. (9) „Tutaj wchodzi w grę rozum odznaczający się mądrością: Siedem głów oznacza siedem gór, na wierzchu których siedzi niewiasta. (10) I siedmiu jest królów: Pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie nadszedł, a gdy już nadejdzie, ma na krótką chwilę pozostać. (11) A bestia, która była, lecz jej nie ma, sama też jest ósmym królem, ale wywodzi się z tych siedmiu i odchodzi na zagładę. (12) „A dziesięć rogów, które ujrzałeś, oznacza dziesięciu królów, którzy jeszcze nie otrzymali królestwa, lecz na jedną godzinę otrzymują władzę jako królowie wraz z bestią. (13) Ci mają jedną myśl i dlatego dają bestii swą moc i władzę. (14) Ci stoczą bitwę z Barankiem, ale Baranek ich zwycięży, ponieważ jest Panem panów i Królem królów. Zwyciężą też ci, którzy są z nim powołani i wybrani, i wierni”. (15) I mówi do mnie: „Wody, które ujrzałeś, gdzie siedzi nierządnica, oznaczają ludy i rzesze, i narody, i języki. (16) A dziesięć rogów, które ujrzałeś, i bestia – ci znienawidzą nierządnicę i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i zjedzą Jej ciało, i doszczętnie spalą ją ogniem. (17) Bo Bóg włożył to do ich serc, żeby wykonali jego myśl, żeby wykonali swoją jedną myśl, dając swe królestwo bestii, aż się spełnią słowa Boga. (18) A niewiasta, którą ujrzałeś, oznacza wielką metropolię mającą królestwo nad królami ziemi”.
    (Apokalipsa (Objawienie) 17:1-18, Biblia w przekładzie Nowego �wiata)

  • Piotr Bein said

   watykan popiera polityke „pandemii” WHO i szczepien masowych
   http://www.flutrackers.com/forum/showthread.php?t=115950

  • Piotr Bein said

   prosze podac e-adres, to wysle referat po angielsku

 13. zrozpaczona said

  prosze o odpowiedz,
  czy w POLSCE będą tez przymusowe szczepienia??
  mieszkam w UK i wiem,ze tu takie szczepienia planują,
  jeśli w PL nie byłyby obowiązkowe to jestem gotowa wrócić do kraju.
  od kiedy są planowane szczepienia?
  heh bo może nie zdążę stad zwiać 🙂

  • Magda said

   O obowiązkowych szczepieniach jak dotąd nic nie słychać,przynajmniej na razie.

  • grypa666 said

   Nic nie wiadomo. Polska ponoć nie ma pieniędzy na szczepionki. Jane Burgermeister twierdzi, że wszystkie 194 kraje, które podpisały w 2005 r z WHO półtajną umowę (?) będą podlegać decyzjom WHO i ONZ (w Europie także UE). Decyzje więc nie będą w rękach polskich władz. Konstytucja zostanie zwieszona i wszystko będzie możliwe. To wg. Burgermeister, proszę postudiować jej opracowania na birdflu666.wordpress.com i na http://www.theflucase.com
   Inne publikacje niezależne potwierdzają argumenty tej dziennikarki. Nikt jej jeszcze nie aresztował ani nie zaskarżył – to też jest wymowne.

   • Fresh said

    a czy ja moge prosić o konktretną część owej hmm ustawy, która mówi o tym,że w czasie pandemii konstytucja przestaje obowiązywać ..

   • Magda said

    Do Fresh
    Nie wiem jaka to ustawa, ale o tym, że tak jest, wiedzą doskonale nasi lekarze.Można sprawdzić pytając jakiegoś znajomego.Mnie to potwierdził lekarz,że takie są procedury

   • grypa666 said

    Na ustawę powołuje się Burgermeister. Znaleźliśmy w internecie pewne informacje – po hiszpańsku, rosyjsku, ale nie po angielsku. Proszę przejrzeć poprzednie wpisy i komentarze. Było to jakieś 2-3 tygodnie temu. Być może konkrety są w oryginalnym pozwie B. Warto by to dokładnie przejrzeć. Nikt tego jeszcze nie zdementował, a ta informacja ciągle występuje w różnych audycjach i artykułach.

   • Piotr Bein said

    urywek jest w dokumentach burgermeister

    z sajtu kanadyjskiego http://www.falseflagflu.com :

    FALSE FLAG FLU and VACCINE NEWS – Aug. 3, 2008
    Refusing vaccination labels you a „criminal”, so says WHO
    By Marti Oakley 30 Jul 2009 The World Health Organization determined in 2005 it has the
    authority to dissolve sovereign governments and take control should there be a
    „pandemic”. This applies to any country signed onto WHO….which of course we are… From
    the WHO 2005 declaration: (excerpted) „Under special pandemic plans enacted around the
    world including the USA, in 2005, national governments are to be dissolved in the event of
    a pandemic emergency and replaced by special crisis committees, which take charge of
    the health and security infrastructure of a country, and which are answerable to the
    WHO and EU in Europe and to the WHO and UN in North America.” If the Model
    Emergency Health Powers Act is implemented on the instructions of WHO, it will be a
    criminal offence for Americans to refuse the vaccine. Police are allowed to use deadly
    force against „criminal” suspects.” [See: Refuse and Resist Mandatory Flu Vaccines
    (Petition) and CLG Pandemic Action Alerts.]
    (Comment: oh, I guess that makes us resistance organizers “terrorists” ?)

 14. Ola said

  Panie Piotrze, czy wiedział Pan o Międzynarodowej Konferencji nt świnskiej grypy, która odbyła się w Washington DC 19-20 sierpień? Żadna z gazet o tym nie napisała, nie ma też żadnego sprawozdania. Link do jej programu tutaj http://docs.google.com/gview?a=v&q=cache:ZpOH7E99BwAJ:www.new-fields.com/ISFC/brochure.pdf+intl+swine+flu+conference&hl=pl&gl=pl
  Pozdrawiam

 15. Piotr Bein said

  SORKA, BEDZIEMY MUSIELI ZMIENIC POLITYKE REDAKCYJNA
  BLOG JEST W NIECIERPIACEJ ZWLOKI (!) SPRAWIE SZCZEPIONEK

  NATOMIAST WPISY ROZWLEKAJA SIE NA, OWSZEM, POWIAZANE TEMATY, ALE TO NIE JEST GLOWNY CEL NASZEGO BLOGA ANI KAMPANII MIEDZYNARODOWEJ, W KTOREJ BIERZEMY UDZIAL

  DLATEGO PROSZE SIE OGRANICZYC DO DYSKUSJI,A JESZCZE LEPIEJ, RAPORTOWANIA DZIALAN, NA DWOCH PLASZCZYZNACH:

  PRIMO. Do ok. konca 1-go tygodnia wrzesnia == POZWY itp. dzialania prawne.
  Wroccie prosze na strone glowna do:
  https://grypa666.wordpress.com/2009/08/22/stowarzyszenie-propozycje-celow-statutowych/
  i pomozcie czlowiekowi — on musi sfinalizowac statut przed udaniem sie do prawnika w poniedzialek

  DRUGIE PRIMO. Od teraz do konca szczepien itp. == ROZGLOSU MEDIALNEGO, ROZPOWSZECHNIANIA INFORMACJI, wojny informacyjnej z agenciakami itp, np. wpiszcie sie wezlowato chrypie666:
  http://chrypa666.blog.onet.pl/1,DA2009-08-18,index.html

  TO NIE NASZ WYMYSL, TYLKO PRIKAZ Z KOMITETU CENTRALNEGO WE WIEDNIU

  DZIEKUJEMY ZA ZROZUMIENIE

  • Dla sprostowania: ta wizyta w poniedziałek ma dwa cele:

   (1) przekazanie materiałów do opracowania pozwu Novartis i wniosku o wydanie nakazu sądowego

   (2) przekazanie ustalonych celów statutowych stowarzyszenia do przygotowania właściwego statutu .. propozycje celów statutowych dodałem dziś rano @ https://grypa666.wordpress.com/2009/08/22/stowarzyszenie-propozycje-celow-statutowych/ i tam proszę o Wasze komentarze i propozycje

  • 22.08.2009 said

   OK, ja i kilku innych userów już wystarczająco dużo podało informacji powiązanych z nwo niezwiązanych bezpośrednio ze szczepionkami tak więc postaram trzymać się tematu szczepień.

  • marcus said

   to jest dobry pomysl bo od 2 tygodni jestem uzalezniony od tego bloga dlatego,ze polemizowalem i zamieszczalem glownie tematy powiazane i wazne ale nie scisle w sprawie pandemi. Dlatego ide na detox.
   pozdrawiam

  • ymym said

   Także już o tym pisałam.
   Temat szczepień jest najważniejszy teraz.

   Ja bym olała gościa z crypa666, nasze zainteresowanie do jedynie powód jego podniety.
   Gdyby nie MY oglądalność na tym blogu miałby zerową, a tak jak jest wymieniany co chwile to wchodzą ludziska i czytają te wypociny.

   • marcus said

    dobry pomysl nie bedziemy wplywac na „rozbudowe” jego ego!

  • Mateusz said

   Postanowiłem, że warto by zebrać wszystkie materiały wideo nadsyłane przez użytkowników w jedną całość. Jako że ten blog jest poświęcony „świnskiej grypie”, stwierdziłem, że trzeba stworzyć osobny blog o tematyce NWO i pochodnych. http://www.stopnworder.blogspot.com

   Wszystkich zainteresowanych zapraszam do nadsyłania materiałów wideo na email stopnworder@gmail.com lub w komentarzach na blogu.

   Ps. Umieściłem tam również odnośnik do Grypa666.

   Pozdrawiam i przepraszam za „reklamę”, ale to tylko po to, aby było gdzie zamieszczać materiały osób komentujących tego bloga.

   • grypa666 said

    Doskonała inicjatywa, będziemy popierać i nadsyłac. W tym blogu również planujemy stworzenie działu „wideo”. Im więcej tym lepiej!

 16. rafał said

  Obejrzyjcie koniecznie do końca ulubiony film mojego ukochanego Dziadka o „Paryżu Północy” ,pięknej Warszawie, w której tylko niektórzy mieszkańcy byli świadomi skali nieszczęść, które ich wkrótce czekają. Bez żadnej Unii Polska w kilkanaście lat stała się ponownie potęgą. Mieliśmy jedne z najlepszych pociągów (Luxtorpedy), transatlantyków (Kościuszko, Pułaski), sieć tramwajów, najwyższy i najnowocześniejszy maszt nadawczy w Raszynie, najlepsze bombowce i myśliwce oraz samoloty sportowe RWD, huty, stocznie, echh wszystko naj naj naj i wiadomo co było potem…

  • 22.08.2009 said

   A miało być na temat SZCZEPIONEK I SZCZEPIEŃ, only… 😉

   • rafał said

    Wszystko splata się w jedną całość. UE, szczepionki, wojna, narkopolacy (wcześniej byli euroentuzjaści 🙂 ), feminizm, odmóżdżające programy w TV itd.. Co do całej akcji to sprawa jest o tyle skomplikowana, że wszystkie gałęzie machiny prawniczej są odpowiednio poukładane i ciężko będzie cokolwiek wskórać. Więcej można podziałać tworząc wielkie, pokojowe i nagłaśniane marsze. Homo mogą, feministki mogą to jaki problem zorganizować taką pikietę? Za akcją „Narkopolacy” stoi wielka finansjera i tu będzie problem.

   • 22.08.2009 said

    To ja wiem, że nwo bestia to jest cały wachlarz działań ale w tym przypadku sprawa jest zawężona (skonkretyzowana) do szczepionek oraz działań who, onz i innych agend.

  • Tak tylko pytam.... said

   to bandyci z Londynu wywołali pożogę, która doprowadziła do zrównania miasta z ziemią

 17. rafał said

  OK już więcej nic nie będę pisał o sprawach nie związanych bezpośrednio ze szczepieniami. Wydaje mi się, że nic nie podziałacie na drodze prawnej. Mój znajomy walczył z bankami i chociaż większość prawników przyznawała jemu rację to i tak wszystko na nic.

  • 22.08.2009 said

   Nic nie wskórał bo był sam, gdyby większość klientów się skrzyknęła i zbojkotowała ten konkretny bank, za kilka tygodni już zupełnie inaczej by śpiewał.
   To MY klienci rządzimy a nie oni nami.

   koniec off-top z mojej strony. Również odkładam riposty, tylko działania szczepionkowe i agend z tym związanych bo faktycznie robi się coraz większy misz-masz a nwo w całości zagości w komentach.

 18. paweł said

  sorry ale z całym szcunkiem dla Pana Panie Piotrze ale czy nie ma Pan innych ciuchów. Jakiś gajer byłby mile widziany a nie ta sama (moiom zdaniem )koszula hawajska. To osłabia wiarygodność .

  • 22.08.2009 said

   Koszula może i nie dodaje wiarygodności ale jak powiedział Jacek Kuroń o swoim garniturze którego nie nosił, że odbiera mu połowę inteligencji 😉
   Czy gdyby Einstein chodził na plażę nudystów to świat odrzucił by OTW z tego powodu? 🙂
   Ale taka jest mentalność, jak bankier złodziej i naciągacz ładnie wygląda to też i ładnie na kasę nas doi no ale przecież ładnie ubranemu można dać się wyr…
   Ręce opadają i nie tylko 😉 dlatego właśnie nwo jest tak silne – głupotą i ignorancją ludzi.

   „Nie czas żałować róż gdy lasy płoną”

   p.s.
   nie mogłem się powstrzymać od off-top ale nie wytrzymałem. Nawet w walce ze stonką byście przegrali.

  • Fresh said

   o looooooooooooooooosie .. ot i wizażysta się znalazł ..

   Na litość Boską ludzie!! Skupmy się żesz na tych szczepionkach!! na grypie!

  • marcus said

   Nie blagam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Te pajace od NWO zawsze sa w dobrych garniturach od Jacykowa Pajacykowa albo Fiugo Boss!!!

  • Piotr Bein said

   @pawel

   koszulce zdarzylo sie byc na obu zdjeciach z paluchem, bo byly zrobione w tym samym miesiacu (nie zmieniam bielizny, ubrania, dopoki sie nie przylepiaja, rzucone na sciane)

   mozesz mi kupic garnitur itd. do 4-go filmiku, obiecuje oddam wyprane po kampanii

   mam druga koszulke, patrz trzecie video

   majtki: jox, bez rozporka
   skarpetki: bezmarkowe, ale dobre, nie trzeba prac, wystarczy przejsc sie po kaluzach

   trzecia koszula, jedwabna z dlugim rekawem jest na rower: chroni od zimna, wiatru, a w upale mozna ja zlac woda i chlodzi

   tak przejechalem pare lat temu 45-stopniowy skwar (55 stopni na drodze) z grecji, przez bulgarie, rumunie, moldawie, ukraine
   stamtad bylo juz chlodniej az do hiszpanii: przez slowacje, austrie (slyszales o grossglocknersttrasse, najwyzej polozonej szosie w austrii?), wlochy, wybrzeze lazurowe, riwiere hiszpanska do lizbony

   stamtad pociagiem do chamonix i rowerem przez alpy francuskie, szwajcarskie, austriackie do bawarii i pragi, skad ucieklem przed deszczem i zimnem pociagami do jeszcze mizerniejszej polski

   wstawki kolejowe byly tez na pozostalej trasie == w sumie 5 tys. km rowerem i 2,5 tys. km koleja.

   a ty czego dokonales i jakiej marki majki nosisz?

   kocham kanade!!!

   no ale dosc, zapewne musisz isc sie zdeodorowac

   • marcus said

    O kurde jestem po wrazeniem z Grecji do Lizbony na rowerze!!! A ja przygotowuje sie na maraton lizbonski (mam fiola na punkcie tego miasta) w przyszlym roku i juz na treningach wymiekam. Pozdrawiam

   • angie- poland said

    lmao…. 100/100!!!

   • Adam said

    do Angie:

    lmao lol i omg.. 😀

 19. Piotr Bein said

  duzo gotowcow na sajcie http://www.falseflagflu.com
  pod zakladka ACTIVISM

  ———————————–
  ogolnokanadyjskie demonstracje — maja juz ulotke, wzor na sajcie

  „WE’RE NOT GONNA TAKE IT!”
  The Vaccine Resistance Movement in Canada is pleased to announce a Nationwide Informational Demonstration and Political Protest in Canada, Friday August 28th, 29th and 30th, 2009 and we need EVERYBODY who shares our concerns to get involved, to inform others about H1N1 and vaccines, to speak out, and to protest the vaccine agenda. We need good people in every city and town to take part and begin to give our governments, various health agencies, the WHO, as well as Big Pharma, a loud and clear message:
  „WE ARE NOT GOING TO TAKE IT!”
  We’re Not Gonna Take It!
  To this end, we are building an activist tool kit and have just added a good selection of printable signs that you can download (free) to help inform and / or protest. Please click here or scroll down to the „Activist Tools” section.
  READ MORE http://www.falseflagflu.com/NGTI.html
  (Info last updated Aug. 20th, 2009)

  ————————————————
  przyklad akcji oddolnej w miasteczku w kanadzie:

  ATTENTION RESIDENTS of the KOOTENAY REGION (BC)
  Time: September 2, 2009 from 7pm to 10pm
  Location: Manual Training School
  Street: 1212 2nd Street North
  City/Town: Cranbrook, BC
  Website or Map: http://maps.google.com/maps
  Event Type: film, screening
  Organized By: Brad B
  http://wearechangecranbrook.ning.com/events/vaccine-safety

  —————————————
  apel koncowy sajtu

  IT’S UP TO YOU TO STOP THE THREAT OF FORCED VACCINATIONS
  IT IS OUR OPINION THAT YOUR LIFE AND HEALTH, AS WELL AS YOUR MOST BASIC RIGHTS AND FREEDOMS MAY BE IN DANGER, NOT NECESSARILY FROM THE H1N1 VIRUS, BUT RATHER, FROM THE THREAT OF FORCED VACCINATIONS WITH INSUFFICIENTLY TESTED AND UNPROVEN, HIGHLY TOXIC VACCINES, AS MANDATED BY THE WORLD HEALTH ORGANIZATION (BINDING UPON ALL SIGNATORY COUNTRIES TO THE INTERNATIONAL HEALTH REGULATIONS), AND BY SOME UNSCRUPULOUS VACCINE MAKERS WHO ARE MOTIVATED BY PROFITS, AND WHO MAY BE UNBURDENED FROM ANY POTENTIAL LEGAL LIABILITY FOR DAMAGES THEY MAY CAUSE. WE SEE THIS AS MEDICAL AND SCIENTIFIC TYRANNY, AND WE THE PEOPLE CANNOT AND MUST NOT TOLERATE THIS. NOR SHOULD ANYONE BE SUBJECT TO ANY CONSEQUENCES OR PENALTIES FOR NON-COMPLIANCE.

  PLEASE DO ALL YOU CAN TO PROTECT YOURSELF and YOUR LOVED ONES by:
  1. informing yourself and others about ALL the issues, from all sides, from all available sources,
  2. protecting your own health through good nutrition, living habits, hygiene, and common sense,
  3. stocking up on essentials for possible periods of self-quarantine (voluntary or mandatory),
  4. protesting publicly by signing related petitions, writing letters, making phone calls to government members,
  and / or filing civil court injunctions, etc and resisting all attempts or suggestions of forced vaccination,
  5. by taking it upon yourself to organize meetings locally, in your town, and your neighborhood to
  discuss and to educate your fellow citizens about your concerns with H1N1 and Vaccine issues

  IF YOU BELIEVE IN FREEDOM OF CHOICE AND THE RIGHT OF INDIVIDUALS TO SAY NO TO ASSAULT ON THEIR PERSONS, WITH UNWANTED VACCINES, PLEASE DO YOUR PART! DO NOT ASSUME THAT SOMEONE ELSE WILL DO THIS FOR YOU, NOR THINK THAT THERE IS NOTHING YOU CAN DO.

  TIME IS OF THE ESSENCE and THE TIME IS NOW FOR YOU TO SPEAK UP.
  JOIN US, AND TAKE PEACEFUL, RESPONSIBLE, ACTION TODAY!

 20. paweł said

  spokojnie bez podniety , chodzi o to że panikuję , mam firmę ale tracę powoli motywację do jej prowadzenia ,staram się weryfikować pewne rzeczy, skoro Was poruszyłem to dobrze. Jestem po tej samej stronie co Wy. A jeśli chodzi o to czego dokonałem to mam 40l i pracowałem zawsze u siebie i jest mi OK.

  • mariokosmos said

   Pawle, jaki znaczenie mają ciuchy? Normalny człowiek, jak ja i Ty. Kto za rok będzie myślał o zakupach.
   A galerie handlowe – eh! To dopiero śmieszne. Wyszkolili sobie zakupoholików… Jak widzę te tłumy, na spacerze w markecie, zamiast do lasu, do natury – poddychać trochę, głowę przewietrzyć…

   W Krakowie, powstaje największa w europie, zaraz po Galerii Krakowskiej – i kto tam będzie na te „zakupy” chodził za chwile?!
   Mogli by tą przestrzeń na miejskie eko-farmy przerobić – przynajmniej by się na coś przydała… Tyle przestrzeni jest w miastach marnowane, tyle ludzi bezsenownie pracuje przycinając trawnika – a na tego miejsce tyle dobrego można było by ludziom zaproponować. No i już za niedługo, takie galerie, markety, handlowe pasaże (których jest przesyt w większych miastach) będą świecić pustkami, a potem straszyć jak wielki szkielet przy Mogilskim… Eh, szkoda słów…

   Panie Pawle, naprawdę – w garniturze czy w hawajskiej koszuli – prawda prawdą zostanie…

 21. JAGA said

  Pan Piotr napisal:”W krajach takich jak Polska jest to niepotrzebne, bo naród jest już ujarzmiony””Moim zdaniem, głównym celem oficjalnego przeciwdziałania “pandemii” nie tyle jest niezwłoczne zabicie miliardów ludzi (biologicznie niemożliwe), co totalitarne przykręcenie śruby w USA i rebelianckich, nieujarzmionych jeszcze narodach jak Grecy.
  Polacy nawet już nie wchodzą w rachubę”….nie rozumiem…skoro celem globalistow jest redukcja ludnosci a taka ma nastąpic wg Pana za pomocą szczepień to czemu Polakow wyeliminowali…czyzbysmy nie wchodzili wsklad ludzi ,ktorzy maja byc wyeliminowani…cos mi tu nie pasuje.Do tej pory wszystko co Pan mowil mialo sens…teraz nie…proszę to wyjaśnic.

  • angie- poland said

   Zapotrzebowanie na szarą bezmózgą masę, pozbawioną indywidualności we wszelkich możliwych aspektach. Ograniczenie praw i możliwości działania, państwa policyjne i cały ten szajs, który ma na celu ujarzmienie „niewiernych sług” NWO. Jakkolwiek cele się nie wykluczają, to jedynie kolejny element szerzej zakrojonego planu. Władza światowa wymaga „jedności niewolników”, „buntownicy” to podstawowa komplikacja więc uderzają tam, gdzie globalizacja jest odrzucana. Tyle z mojej „polskiej otumanionej szarej komórki”.

  • marcus said

   Markus do Jaga
   Wedlug badan polowa polakow regularnie chodzi do kosciola. Kosciol Katolicki (KK) oficjalnie jest za szczepieniami, zywnoscia GMO i NWO (encykliki papieskie). Te okolo 50% slucha kosciola, w demokracji jak 51% cos akceptuje to reszta musi sie dostosowac. Wiekszosc polakow nie jest przeciwko Traktatowi Lizbonskiemu – bo to jest 500 stron tekstu. Wskaznik czytelnictwa ksiazek w Polsce jest jednym z najnizszych w Europie. Jezeli ktos nie czyta to sie nie rozwija i jest podatny na manipulacje w TV. Dlatego pewnie wedlug „X” nam nie trzeba bata i rozwiazan przymusowo – szczepionkowych bo otepialy narod juz jest na progu NWO!!

   • JAGA said

    Nie jestem katoliczka,ale to w sumie nic nie zmienia.Ostatnio przez przypadek slyszalam jak w radio Maryja wlasnie wypowiadali sie przeciwko GMO.

  • Piotr Bein said

   w tych zdaniach chodzi o pandemi ejako pretekst do dobrania sie do niezaleznych elit, dzialaczy, dysydentow

   w Polsce ten element grubo powymordowywano przed, w czasie i po II wojnie swiatowej, rozproszono po swiecie na saksy solidarnosciowe a ostanio za chlebem ojropejskim, a pozstajace w polsce wybitne jednostki wpedzono na margines lub w podziemie, skad nie widac np. akcji przeciw obecnej „pandemii”, czy traktatowi lizbonskiemu

   • JAGA said

    Czyli zostali Amerykanie,Grecy i moze Francuzi,ktorzy mogą się zbuntować.Jeśli my im nie pomożemy to sami mogą nie dać rady.A jak my szarzy ludzie możemy im pomóc??Skoro jak pisalo na blogu nie ma nawet prawnika w kraju ,ktory by się tą sprawą zajął.To jak my mozemy coś zrobić…

   • grypa666 said

    jak my szarzy ludzie możemy im pomóc? Każde działanie nieprzychylne tworzeniu się totalitaryzmu jest pomocą. Nawet bojkot sklepów wielkich międzynarodowych firm. Nie kupujcie w hipermarketach tylko „od chłopa”. Jeśli „chłop” jest drogi to zbierzcie się z sąsiadami i kupcie hurtem – wyjdzie nawet taniej niż w hipermarkecie, nie mówiąc że zdrowiej. Nie kupujcie gazet – to są wyjątkowe dranie bo mają dostęp do informacji i manipulują. Drukujcie i rozprowadzajcie ulotki jak macie ku temu warunki. Metod obrony jest wiele.

 22. JAGA said

  To jest na youtube pod haslem globalne ocieplenie ,globalny szwindel.Ogladalam wczoraj.

 23. JAGA said

  Jestem na tym blogu chyba od początku.Wiele emocji tu zostawilam do tego stopnia,ze pochlonęlo to cała moja uwage,ale do rzeczy.Jesli faktycznie elita światowa chce nas zniszczyc to napewno to zrobi.Jeśli chce cos zrobic tak aby ludzkość się nie dowiedziala to napewno im sie to uda.Wczesniej czy pozniej nawet poprzez wprowadzenie Kodeksu nie mamy za wiele lat życia.To jedna sprawa a druga to to dlaczego Pan Piotr bawi sie nami jak marionetkami…jakieś sekrety ,tajemnice czemu to ma niby służyc.Jeśli mamy cos wiedziec pozniej,bo nie jest czas to po prostu lepiej nic nie mowic.Tak czlowiek traci swoja wiarygodność.
  Pozdrawiam

 24. Jose said

  Na Nautilusie w końcu ukazał się art. na temat grypy, zresztą dość nonszalancko potraktowany – moim zdaniem.
  Co ciekawe Fundacja podobno ma jakiegoś wysoko postawionego „kolegę” w firmie farmaceutycznej pracującej obecnie nad szczepionką przeciwko ŚG. „Kolega” zapewnia, że nikt nie próbuje kogokolwiek uśmiercić szczepionką 🙂
  W każdym razie, najciekawsze jest to, że (jeżeli faktycznie pracują nad szczepionką) jak mówi, szczepionka będzie gotowa za około 5 lat. Tyle czasu na to potrzeba. Więc od razu rodzi się pytanie:
  – czym w takim razie są szczepionki w które zaopatrzył się niemal cały świat?
  Jeżeli faktycznie „kolega” ma konkretną wiedzę i dokładnie wie ile czasu zabiera opracowanie w pełni działającej szczepionki, to jest to „lampka alarmowa” dla ignorantów i przeciwników „teorii spiskowych”, a dla nas kolejne potwierdzenie, że coś jest nie tak. Czyż nie?
  Chyba że to kolejna plotka dezinformacyjna.
  (nie wspominam już, że „kolega” chociaż wysoko postawiony w strukturach firmy, może nie mieć bladego pojęcia co jest grane. Poza tym, za pieniądze, nie tacy „koledzy” rolowali nie takich kolegów).
  A przy okazji, to „kolega” mógł by być chociaż trochę Dobrym Samarytaninem 🙂 i przeprowadzić testy szczepionek Baxtera, Novartisa itd., jakieś oficjalne i niezależne raporty? 🙂 (takie tam moje naiwne propozycje :)) (nie napisali dla kogo „kolega” pracuje)

  ps. nic nie mam do Fundacji, szanuję Ich, chociaż momentami brakuje im obiektywizmu.

  • Jose said

   http://www.nautilus.org.pl/?i=1878

  • grypa666 said

   Najlepszą „lampką” są zarzuty Burgermeister. To wystarczy żeby się zabrać do roboty.

  • marcus said

   Marcus do Jose
   Od lat badam tzw. zjawiska niewyjasnione i UFO. Jestem przekonany, ze fundacja Nautilus albo sama manipuluje albo jest manipulowana. Oni wysmiali teorie spiskowe o 9/11 a pan prezes R.Bernatowicz nazwal psychicznymi i debilami ludzi wierzacych w „inside job”. To samo z UFO przedstawiaja zjawiska jednostronie. Na ich stronach nie pojawiaja sie nazwiska wielu znanych swiatowych badaczy UFO ktorzy polaczyli to zjawisko z NWO. A teraz do tego dochodzi manipulacja ze szczepionkami. Wszystko jasne przynajmniej dla mnie.

   • Mira said

    Mareczku, fanie reptilianków – wszyscy są w spisku, ja też jestem małą jaszczureczką. Jesteś ostatnim „prawdziwym” człowiekiem na tej planecie. Boisz się, czy podniecasz?

   • ymym said

    Mira jak feniks z popiołów powraca 😉 hehe

    „…ja też jestem małą jaszczureczką” – szczerze współczuje…

 25. dna0nad said

  …..witam wszystkich niestety to co mówi pan Piotr to prawda…. ludzie ci szykowali sie od lat na te lata końcowe. Oni wiedzą o planecie x (NIBIRU) mają wiedzę o istotach inteligentnych zamieszkujących wszechświat. Maja wiedzę o skoku swiadomości w 2012 i dlatego teraz terrorem i strachem chcą podtrzyamać stary system ale z takimi siłami nie mogą konkurować ziemia i wszystkie istoty ją zamieszkujące mutują ich DNA ulega zmianom majowie to wiedzieli
  nasz świat podnosi wibracje a wszystko co ma niskie wibracje będzie musiało odejsc do końca cyklu.
  Prześledzcie Projekt CHEOPS to się dzieje. Zostawiam link do strony która przedstawia scenariusze przelotu planety x.

  http://www.instituteforhumancontinuity.org/

  • marcus said

   Project Cheops to manipulacja ludzi od NWO. Radze poszukac i poczytac wywiady z bylymi pracownikami tego projektu. Chodzi o znalezienie archeologicznych artefaktow i manipulacja ta informacja w celu przygotowania podstaw do symulowanej akcji ataku na ziemie istot z zewnatrz.

   • Esia said

    Marcus,co do owego projektu zgadzam się z tobą,jeśli prześledzi się treści np sesji, to mówią to samo co propaguje NWO. I dla mnie to jest ta zła strona mocy,której należy się kategorycznie wystrzegać!! Przestrzegać wręcz ludzi przed tą manipulacją.

   • ymym said

    a i owszem, też tak uważam. Tyle czasu już trwają te odkrywki w Egipcie, tyle od ludzi pieniędzy na to poszło…
    A ów Enki… – sumeryjski bóg, kabała itd.

    Myślę, że żadna istota która uważa się za lepszą, boską czy guru – nie jest niestety do końca dobra. Te istoty to zazwyczaj niskie siły…

  • rafał said

   Jesteś na maxa zwibrowany 🙂 Z całym szacunkiem ,ale takie wypowiedzi ośmieszają to forum i powinny być kasowane…Pomieszanie z poplątaniem..:)

   • marcus said

    zgadzam sie jestem na maxa zwibrowany dlatego mam oczy szeroko otwarte!!
    Bez obaw to jest ostatnia strona dla takich wypowiedzi od nastepnej strony wypowiedzi sa scisle reglamentowane. A ja juz nie bede osmieszal tego forum tylko trzymal sie tematyki pandemi.
    pozdrawiam
    PS. Zwibrowany to bardzo ladne slowo, zawsze lubilem Witkacego bo on w swoich ksiazkach tworzyl nowe zwibrowane slowa.

  • Piotr Bein said

   @dna0nad

   za pozwoleniem, wierze tylko teorii ze na tajnych stacjach, (ktore sfotografowal wspomniany przedtem amator i ktore raportowal m.in. na rense.com), moznaby rozwijac tajna bron, technologie i klony do sprowadzenia na Ziemie
   zolnierz nie bedzie strzelal do tlumu matek broniacych dzieci przed szczepieniem czy czipsami, a klon?
   jako chrzescijanin wierze rowniez, ze ufo jest zjawiskiem szatanskim, obserwowalnym przez uczciwych ludzi, np. pilotow
   niewykluczone ze wyzej wspomnane „istoty zwierzchnie” tez sa obserwowalne dla niektorych, ale sa tez sa produktem tegoz szatana

   referowalem przedtem na ten temat do pracy O. Serafima Rose z monastyru w Platinie, Pln. California

   wszelkie inne teorie z kosmitami prosze przypisywac zrodlom, zamiast powolywac sie na moj „autorytet”

 26. gruz said

  1,2,3

 27. SwineFlu said

  Za parę tygodni powstaje ruch obrony świata, przyłącz sie do nas i „walcz” z nami przeciwko Traktatom,GMO, mikrochipom,
  Kodeksem żywnościowym, jeżeli chcesz wstąpić lub pomóc naszemu stowarzyszeniu.napisz do nas na gadu gadu, podaj swój
  pseudonim i opowiedz coś o sobie, zainteresowaniach, predyspozycjach zawodowych. Nasz nr to 7194505

 28. Bruno said

  tu mozna podpisac petycje do Ministerstwa Zdrowia

  http://www.petycje.pl/petycja/4264/

 29. Michal said

  Panie Piotrze,
  Rozmawiałem z organizacją STOPCODEX
  http://www.stopcodex.pl Bardzo chętnie przyłączą się do napisania i opublikowania otwartego listu w ogólnopolskiej gazecie. Jest to organizacja zarejestrowana w sądzie a więc nie musimy marnować czasu na kwestie formalne. Do akcji prawdopodobnie dołączy się Polska wolna od GMO http://www.polska-wolna-od-gmo.org/
  Będę rozmawiał dzisiaj z organizacją na rzecz zdrowia dr Matthiasa Ratha, której jestem członkiem. Dr Rath jest naukowcem, i niejednokrotnie pisał listy otwarte do NY Times. Proszę zajżec TUTAJ: http://www4.dr-rath-foundation.org/open_letters/open_letter_overview.htm
  New York Times, November 06, 2007

  To the People of America – to the Governments
  of the World Represented at the UN
  Why Sarkozy and Bush
  Need World War III
  http://www4.dr-rath-foundation.org/open_letters/open_letter_2007_11_06.html

  http://www4pl.dr-rath-foundation.org/pharma_business/20080514_cochrane.html

  oraz fragment filmu z wykładem dr Ratha:

  Proszę nie czekajmy, przestańmy gadać. Ustalmy w trybie pilnym spotkanie zainteresowanych grup.
  Pozdrawiam
  Michał

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s