Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

artykuły bieżące – Rosja

Posted by grypa666 w dniu 22/08/2009

Rosjanie zostaną zaszczepieni zastrzykami przeciw grypie ze Światowej Organizacji Zdrowia [dwuznaczność w orginale – pb] ( Russians to get the WHO flu jab )
TheFluCase.com, 20.VIII.2009 tłum. Piotr Bein
Rosjanom zostanie wstrzyknięta  szcepionka przeciw „świnskiej grypie” począwszy od października.  Państwowy Ośrodek Grypy, biuro Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w St. Petersburgu przekazalo „doświadczalne szczepionki” firmom, by wyprodukowały  pilotowe partie szczepionek, donosi agencja Itar-Tass. Pilotowe szczepionki mają być wypróbowane na ochotnikach po 7  września. „Doświadczenia” mogą potrwać  z miesiąc, powiedział Oleg Kiselew, szef ośrodka grypy WHO w Rosji.
Instytut Badań nad Grypą oświadczył, że partie pilotowe szczepionek wyprodukuje się w St Petersburgu, Irkutsku i Ufie. Ufa w południowym Uralu leży blisko tzw. miasta zamkniętego  w b. ZSRR, założonego ok. 1979 roku i zwanego Ufa-105. Ufa-105 mieści szereg wojskowych i naukowych placówek. Uważa się, że w ZSRR był to ośrodek badań nad bronią biologiczną i że dziś kontynuuje podobne badania równolegle z działalnością komercyjną.
————————————————-
Kanada będzie wytwarzać broń biologiczną w byłym Związku Radzieckim ( Canada to build bioweapons lab in former Soviet Union )
TheFluCase.com, 20.VIII.2009 tłum. Piotr Bein
Kanada zbuduje laboratorium broni biologicznej w Kirgistanie w b. ZSRR, gdzie trzymać się będzie wąglik, dżumę i in.  niebezpieczne choroby. ZSRR miało ogromny program broni biologicznej, ow postaci setek ton rozmaitych środków biologicznych wywołujących dżumę, tularemię, nosaciznę, wąglik, ospę i ebolę. Decyzja rządu Kanady, by zbudować „nowe laboratorium z przeznaczeniem na centralny skład i  placówkę badawczą patogenów”, w tym cholery, brucelli oraz rodzaju gorączki krwotokowej mózgu, wzbudza obawy, że nastąpi skryte wyzwolenie biologicznej broni przeciw ludności przez  rządy pod kontrolą bankierów, ktorzy są właścicielami Rezerwy Federalnej (USA) i mają kontrolę nad wieloma rządami narodowymi, w tym USA i  Kanadą.
[Źródło kanadyjskiego artykułu, wypunktowalem dodatkowe informacje – pb]
Canada protects deadly bio-lab. Ottawa will spend $30M on facility in central Asia, Tom BlackwellNational Post www.nationalpost.com
– Inwestycja w ramach programu wszczętego przez G8 w 2002 r.:
– Koszt inwestycji 30 mln dolarów kanadyjskich, dar Kanady [nikt mnie, obywatela Kanady nie pytał, czy się zgadzam – pb].
– Motyw inwestycji: niebezpieczeństwo przejęcia rosyjskich materiałów biologicznych przez niesprecyzowanych terrorystow.
– Kirgiskie laboratorium w części wzorowane na kanadyjskim w Winnipeg, eksploatowane przez rząd Kirgizji.
-„Kanada ufunduje także badania dla niektórych naukowcow kirgiskich, zwiększajac ich dochody za pracę dla pokoju.” (?!)
– „Kanada wydała już pół miliarda dolarów przeznaczonych na pomoc m.in. w rozbieraniu radzieckich atomowych łodzi podwodnych, ‚przekierowywaniu’ b. badaczy broni  do zajęć bardziej pokojowych oraz na poprawę prawodawstwa”.
– Kirgistan wciąż ma wybuchy epidemii ww. chorób, czym uzasadnia się inwestycje.
Zubożali pracownicy niedoinwestowanych obiektów tego rodzaju rzekomo są podatni na przekupstwo przez terrorystow. Prof. Sonia Ben-Ouagrham Gormley z  programu obrony biologicznej na George Mason University w stanie Virginia powiedziała, że od zdobycia próbki np. wąglika do wyprodukowania z niego broni biologicznej dla terrorystow droga jest niełatwa, chyba że mają potrzebną wiedzę.
Jonathan Tucker z Ośrodka Studiów nad Nierozprzestrzenianem  w Waszyngtonie powiedział, że USA zbudowało podobne obiekty w innych byłych republikach ZSRR, lecz zakwestionował, czy to jest uzasadnione stopniem zagrożenia: „Wygląda mi to na dużą przesadę”.

Komentarzy 21 to “artykuły bieżące – Rosja”

 1. Piotr Bein said

  webmajster zmienil tytul artykulu z sajtu theflucase — powinno byc:
  „Kanada zbuduje laboratorium broni biologicznej w bylym Zwiazku Radzieckim”

  tytul kanadyjskiego artykulu
  „Canada protects deadly bio-lab: Ottawa will spend $30M on facility in central Asia ”
  czyli
  „Kanada zabezpiecza smiertelne bio-laboratorium: Ottawa wyda 30 mln dolarow na obiekt w Azji Srodkowej”

 2. angie- poland said

  O jak miło, ciekawe, że akurat tam… Już wszystkich mają???

 3. k_Ostrowiec_Św. said

  Co raz więcej osób dowiaduje się o niebezpiecznych szczepieniach. Kampania nagłaśniania niebezpieczeństwa związanego z przyjęciem szczepionki przynosi efekty. Uważam, że każdy z nas w jakikolwiek sposób jest to możliwe powinien informować swoje najbliższe otoczenie, a metoda łańcuszka będzie docierało do co raz większej rzeszy ludzi. Ja umieściłem w opisie gg link do tej strony i do wypowiedzi Pana dr Piotra Beina na youtube. Dodatkowo posiadając drukarkę mam zamiar wydrukować plakaty i porozwieszać je po mieście, w miejscach najczęściej uczęszczanych przez ludzi. Mam nadzieję, że Ci co wchodzą na tego bloga, a myślę, że jest ich dużo więcej niz można przypuszczać, pójdą w moje ślady i zaczną działać w jakikolwiek sposób aby nagłaśniając sprawę.
  Dużo zdrowia wszystkim !!!!

  • Fresh said

   ja mam w opisie gg linka do ulotki ;]

   • konspirator said

    ja mam w opisie linki do wszystkich stron o podobnej tematyce 🙂

  • Piotr Bein said

   takich dzialan potrzeba, obok dzialan prawnych, ktore zostawmy dla wyspecjalizowanych juz grup (niemniej jednak mozna do nich dolaczyc, jesli ma sie co zaoferowac: znajomosc prawa, koneksje, pieniadze, pomoc administracyjna)

  • grypa666 said

   12 tys wczoraj, tyle samo przedwczoraj….

 4. kellrez said

  fajnie by było jeśli by się ruski im sprzeciwiły

  • Piotr Bein said

   rosjanie maja tyle do gadania w „swoim” panstwie, co my w polsce czy kanadzie, usa
   zobacz http://www.rusidea.org/?a=2302

   na tym polega tragedia

   • angie- poland said

    Jakkolwiek byłam „świadoma” w tej kwestii, to jednak ta petycja jest poruszająca…whoaa

   • Piotr Bein said

    merdia osmieszyly petycje, ze przyczepila sie ona do rytualu krwi — moze jeden promil tresci, rzeczowej i udokumentowanej

   • angie- poland said

    Bo chyba na tym to polega-znalezienie mało istotnego szczegółu, jakoby dewaluował w sposób znaczący (bądź całkowity) merytorykę poruszanej kwestii. Każdy sposób jest dobry na deprecjację faktów. W pewnym sensie przypomina mi to działalność dezinformatorów – dodawanie do „prawdy” łyżeczki „spornej w sposób oczywisty treści”, tak aby było to stosunkowo łatwo wychwycić, po czym kładzie to całą teorię jakoby była niewiarygodna przez ten „szczegół”. Ponadto-ośmieszenie to wszak niezawodna broń.

 5. Adam said

  odnośnie walki z GMO:

  tu jest link do petycji przeciw GMO wchodźcie i podpisujcie się!!!

  http://www.naturalnegeny.pl/petycja/

  • Piotr Bein said

   SORKA, BEDZIEMY MUSIELI ZMIENIC POLITYKE REDAKCYJNA
   BLOG JEST W NIECIERPIACEJ ZWLOKI (!) SPRAWIE SZCZEPIONEK

   NATOMIAST WPISY ROZWLEKAJA SIE NA, OWSZEM, POWIAZANE TEMATY, ALE TO NIE JEST GLOWNY CEL NASZEGO BLOGA ANI KAMPANII MIEDZYNARODOWEJ, W KTOREJ BIERZEMY UDZIAL

   DLATEGO PROSZE SIE OGRANICZYC DO DYSKUSJI,A JESZCZE LEPIEJ, RAPORTOWANIA DZIALAN, NA DWOCH PLASZCZYZNACH:

   PRIMO. Do ok. konca 1-go tygodnia wrzesnia == POZWY itp. dzialania prawne.
   Wroccie prosze na strone glowna do:
   https://grypa666.wordpress.com/2009/08/22/stowarzyszenie-propozycje-celow-statutowych/
   i pomozcie czlowiekowi — on musi sfinalizowac statut przed udaniem sie do prawnika w poniedzialek

   DRUGIE PRIMO. Od teraz do konca szczepien itp. == ROZGLOSU MEDIALNEGO, ROZPOWSZECHNIANIA INFORMACJI, wojny informacyjnej z agenciakami itp, np. wpiszcie sie wezlowato chrypie666:
   http://chrypa666.blog.onet.pl/1,DA2009-08-18,index.html

   TO NIE NASZ WYMYSL, TYLKO PRIKAZ Z KOMITETU CENTRALNEGO WE WIEDNIU

   DZIEKUJEMY ZA ZROZUMIENIE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s