Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Tego nie znajdziesz w polskiej prasie – makabryczna tematyka Konferencji Świńskiej Grypy

Posted by grypa666 w dniu 21/08/2009

Nowozelandczycy przeciw „planom zarządzania w przypadku masowych zgonów” podczas Międzynarodowej Konferencji Świńskiej Grypy (New Zealanders protest „mass fatality management plans” at International Swine Flu Conference)
autor: Jane Burgermeister 19.08.2009  tłum. Piotr Bein, skrót

Penny Bright z Nowej Zelandii  kieruje protestem przeciw Międzynarodowej Konferencji Świńskiej Grypy, która odbywa się  w Waszyngtonie. W programie wyróżniają się tematy zarządzania dużą ilością zmarłych ofiar, być może przewidywaną z uwagi na planowane stosowanie  śmiercionośnej szczepionki przeciw „świńskiej grypie”, którą mamy zostać zaszczepieni.  Jeśli rządy były tak pewne bezpieczeństwa i skuteczności  tej szczepionki,  to po co te plany, do tego z takim wyprzedzeniem?
Sesja konferencji dnia 21.08.2009, pt. Planowanie Zarzadzania Masową Śmiercią ma następujące pod-tematy:
Kierowanie taktyką zarządzania śmiertelnością;  Przeprowadzanie działań w kostnicach;  Zarządzanie danymi przedśmiertnymi;  Przeprowadzanie ostatecznego usunięcia.
Penny Bright zauwaza, że przedstawiciele firmy Baxter i Światowej Organizacji Zdrowia regularnie spotykają się  na dyskusje o „dostarczaniu szczepionki przeciw pandemii” – ta informacja znalazła się w notce prasowa Baxtera z 7.5.2009. Filmiki z protestu będą na Youtube.
Dodatkowe informacje od Penny Bright:  plakat:  $WINIE WYNALAZŁY GRYPĘ! broszura konferencji: www.new-fields.com/ISFC/brochure.pdf […]

Sesja 6: Agencje bezpieczeństwa i porządku:
Chronienie policji od zachorowań i poranienia w zamieszkach;  Zabezpieczanie dostaw szczepionek i zasadniczych dóbr i usług;  Opanowanie wzrostu przestępczości przy zachowaniu  rutynowej zdolności pomocy. Panowanie nad zamieszkami  i zaburzeniami porządku oraz doprowadzenie do ich zakończenia. Zabezpieczenie więzień i innych obiektów.
Sesja 7:  Służby pierwszej reakcji – Straż pożarna:
Ochrona strażaków od zachorowań i poranień w zamieszkach; Skuteczneń przejście do reakcji pt. „Kierowanie wypadkami wszelkiego zagrozenia”; Skuteczne przeprowadzanie masowych szczepie; Wprowadzenie kwarantanny.
Sesja 8:  Służby szybkiego ragowania.  Służby obiektów publicznych:
Ochrona służb obiektów publicznych od zachorowań i poranień w zamieszkach; Kierowanie ruchem, ewakuacjami i komunikacją zbiorową. Zapewnienie minimalnych dostaw czystej wody i usług sanitarnych; Zapewnienie stabilności zsadniczych sieci telekomunikacyjnych;  Zarządzanie przeładowanym systemem telekomunikacyjnym.
Sesja 12:  Szkoly i uczelnie:
Szkolenie nauczycieli w rozpoznawaniu symptomów choroby i procedury działania w przypadku gdy uczniowie i nauczyciele zachorują; Przewóz chorych uczniów; Poedejmowanie decyzji o ograniczeniu nauki lub całkowitym zamknięciu szkoły; Skutecznie przekształcenie szkół w schroniska; Kontunuacja nauczania alternatywnymi sposobami jak internet, telefon, poczta, radio, tv;
…TO JEST WŁAŚCIWIE NAJBARDZIEJ CENZOROWANA INFORMACJA W ŚWIECIE W TEJ CHWILI!  […]

Komentarzy 17 to “Tego nie znajdziesz w polskiej prasie – makabryczna tematyka Konferencji Świńskiej Grypy”

 1. ma ska said

  Pozwolę sobie, że umieszczę to raz jeszcze:

  Witam wszystkich myślących inaczej,
  wczoraj wpadłem na pewien POMYSŁ.
  Zrodził się w momencie jak zapoznałem się
  z tematem chemtrial’sów. Co się okazało:
  wczoraj w Krakowie były dwie smugi, nad centrum
  unoszące się do późna. Również słyszałem dwa kursy
  samolotów, które normalnie się nie odbywają (ok. południa).

  POMYSŁ jest taki:
  ktoś poruszył temat sms’ów, żeby zjednać społeczeństwo.
  Jednak jest inna OPCJA. Założyć MASKĘ, taką prawdziwą, przeciw
  gazową (na całą twarz) i wyruszyć na miasto.
  Nie ma możliwości, żeby ktoś tego nie zauważył.
  Ludzie pomyślą, że to jakaś akcja promocyjna…
  Ale jak dodamy np. hasło chemtrial, gdzieś na plecach,
  na torbie, to nie dość, że zaczną się obawiać, to zaczną
  szukać informacji. Jak dowiedzą się, że są podtruwania od
  dawna to zaczną szukać dalej. Może być również hasło “grypa666″,
  wtedy jest szansa, że i starsze społeczeństwo to podchwyci.

  Nie wiem jak wygląda to prawnie, czy zakładając MASKĘ nie wzbudzimy
  paniki (co wg mnie jest PRIORYTETEM) i służby się nami zajmą.

  Dziękuję Wam, że mogłem tu znaleźć informacje, których
  nigdzie indziej nie ma. Cała ta sprawa z NWO i pochodnymi
  zaczyna się układać.

  Nie mniej jednak uważam, że jest już za późno.

  pozdrawiam serdecznie
  ma ska

  ps.
  z tego co widziałem, to takie maski są dostępne w marketach bhp,
  które ostatnio pojawiły się, gdy weszła ustawa o szkoleniu pracowników…

  • Tahti said

   Pomysł świetny, przypomniał mi się film „V for Vendetta” scena z maskami wciąż wywołuje dreszcze – TAK CHCĘ TO ZROBIĆ!! Ruszyć lawinę, chyba obudził się we mnie rewolucjonista …

   • zawodzenie said

    jestem z krakowa i jak cos to piszcie, mozemy kupic jedna maske na spolke i sobie ja pozyczac hehe

   • Tahti said

    bardzo to błyskotliwa propozycja, doprawdy 😉 aż muszę się nad nią chwilę zastanowić…hmmm…nie, ze względów logistycznych pomysł by nie wypalił 😉

 2. 21.08.2009 said

  FEMA CAMPS w satanach zjedn. już od dawna czekają. Jacyś jasnowidze z tych globalistów 😉 skąd z kilkunasto-letnim wyprzedzeniem wiedzieli, że będzie pandemia i panika z tym związana i profilaktycznie pobudowali obozy.
  Bestia o której mówił przedśmiertnie J.F.K nabiera rozpędu a tam gdzie jest moloch (Bohemian Grove) zawsze jest masa ofiar vide II w. św. i holocaust oraz spisek okultystów stojących za Hitlerem i II w. św. służących czystemu złu.

  Polecam na choroby również psychoimmunologię, coś jak Silva to potęga naszych umysłów tyle, że trenowanych ale nie papką z tv. To jedyne naturalne co zawsze mamy przy sobie 🙂

 3. angie- poland said

  Dobre! Sama ostatnio wymyśliłam pomysł na koszulkę z odp napisami = adres tego bloga. Ale te maski to rewela! Mogłyby być tez takie zwykłe chirurgiczne, łatwo dostepne-też w bhp. Rozmawiam ze znajomymi, żeby robić pochody w grupach. Do tego ulotki dla ludzi, proste z namiarami na strony internetowe z info. Najgorzej mnie wkurza ignorancja ludzka. w mordę! tak jakby ktoś im krzywdę robił, albo darmowy cyrk! Oszołomy z full dostępem do netu, a żyją jak w malignie, klapki na oczach i pęd za kasą, bo kryzys, a nawet nie rozumieją skąd to się bierze. Wczoraj koleś mi powiedział- wiesz, ja info to czerpię z wiadomości i onetu, bo to są „źródła”, a nie jakieś oszołomskie blogi cudaków. Wykształceni ludzie…Czarno to widzę, ale trzeba próbować!
  Osobista wycieczka-skończyłam zarządzanie finansami i pamiętam jak na historii gospodarczej powiedziałam profesorowi, że to co mówi się kupy nie trzyma i znalazłam info z alternatywnych źródeł, a nie ksiązki akademicznej- dot II w.św.- mniejsza o szczegóły- a ten na to: jak pani chce prawdy, to trzeba się było urodzić w tych czasach na stanowisku dowodzenia, ja dysponuję informacjami autorytetów i wybitnych historyków. Łeee?

  • Piotr Bein said

   prosze podac zrodla i uchylic rabka „tajemnicy”, angie
   w encyklopedii bialych plam (wyd. encyklopedyczne (bodajze), radom, do nabycia u wydawcy , polecam) sa dobrze opisane narzedzia inzynierii i manipulacji spolecznej, np. propaganda, autorytatyzm…

 4. zaozi said

  Manipulacją jest tytuł tego wpisu. Tematyka zagadnień związanych z epidemiologią (i ogółem medycyną) zawsze wydawać się będzie makabryczna przeciętnemu człowiekowi – na takich spotkaniach w sposób naukowy (chłodno, bez emocji, zimno kalkulując) mówi się o rzeczach związanych z umieraniem ludzi. No cóż, ktoś to musi robić, skoro zwykły człowiek tego nie potrafi. Czy komuś przeszło przez myśl, że takie plany na najgorszą ewentualność muszą być tworzone „na wszelki wypadek”? Gdyby tego nie zrobiono, raz, że gdyby doszło do najgorszego, zapanowałby chaos, dwa, że ruszyła by fala oburzenia (słusznego), że jak zwykle nikt niej jest przygotowany, trzy, że płacimy im za to, by byli przygotowani. W sytuacjach kryzysowych trzeba działaś metodycznie i rozsądnie.
  [Akurat] tu nie widzę niczego niezwykłego.

  • 21.08.2009 said

   Nie zapominaj, że przyczyny zostały wytworzone sztucznie podobnie jak kryzys finansowy.
   Wszystko ma na celu nwo czyli „ordo ab chao” kompletny totalitaryzm a poradzenie sobie z tym problemem to wielki test ludzkości, którą niestety słusznie „elita” określa bydłem, nic innego do kompletnych ignorantów niestety nie pasuje choćby nie wiadomo jak się wysilać.
   Pokażcie, że jednak się mylili.

   Problem – reakcja – rozwiązanie.

   • zaozi said

    Może tak, może nie. Rzeczywiście, trzeba by być ignorantem by nie dostrzec, że pewne grupy lubią dbać o swoje interesy i nie mają skrupułów przed robieniem tego w najkorzystniejszy dla siebie sposób, niezależnie od tego, czy powszechnie uważa się go za moralny, czy też nie – czy to korporacje, czy rządy czy ktokolwiek. Część z tych działań musi pozostać zakulisowa, siłą rzeczy. Ludźmi można manipulować, nie jest to niczyją wina, ma to swoje podstawy w ludzkiej – stadnej – naturze. Zgodzę się, że świat zmierza w kierunku totalitaryzmu. Nie wiem, czy stoi za tym światowy spisek NWO. Nikt nie pokazał mi bezsprzecznych dowodów. Na przykład – skąd właściwie wiemy, że za wybuchem pandemii A/H1N1 stoją jakieś mroczne siły?

    (A przede wszystkim to odniosłem się tylko do tego konkretnego wpisu, jest tak naprawdę o niczym a autorzy posługują się retoryką tabloidu)

  • froasobliwy said

   Taka konferencja nie byłaby niczym kuriozalnym, gdyby nie chodziło wprost o świńską grypę. To jasne, że wszystko się może zdarzyć, np. spaść jakiś duży, niezauważony meteor albo wybuchnąc wojna. Może nawet jakaś lepsza eobola wyjść z buszu.

   ale…

   Skąd u licha oni wiedzą, że akurat ta grypa zbierze tak wielkie żniwa? No skąd?! Nawet osoby małozainteresowane ogólnie pojętymi spiskami zaczynają się dziwić rozdzwiekowi między propagandą, a własnymi obserwacjami. To zupełnie jak z wysadzeniem WTC. Fuszerka na maxa, ale tak bezczelna, że niezauważona, bo przeciętnemu człowiekowi w głowie się nie mieści.

  • grypa666 said

   Po pierwsze, gdzie jest manipulacja w tytule? Czy tematyka nie jest makabryczna? Tytuł ma zwrócić uwagę na istotę informacji, a to chyba tu występuje. Po drugie, dlaczego nie robi się tego typu konferencji w przypadku corocznej „epidemii” zwykłej grypy, choć zbiera ona o wiele większe żniwa. Jeśli dobrze poszukasz w blogu to znajdziesz informację, że przewiduje się mutację wirusa po przekroczeniu jakiejś tam bariery ilości zachorowań. Ta ilość nigdy by nie przekroczyła krytycznej gdyby epidemii w tym nie pomóc. Zatem wskazuje to na intencjonalność stworzenia śmiertelnej zarazy. Po trzecie, też jak przeczytasz poprzednie wpisy to dowiesz się, że Baxter celowo wypuścił zakażoną szczepionkę sztucznie stworzony w laboratorium wirusem (to są opinie ekspertów i są dołączone do pozwu Burgermeister). Dodajmy, że stworzenie broni biologicznej w postaci wirusa w laboratorium nie jest przestępstwem, ale jest nim dystrybucja – a z tym mieliśmy do czynienia gdy Baxter wysłał zakażoną szczepionkę do laboratoriów w kilku krajach. Jest to o wiele bardziej skomplikowane, ale wyraźnie wskazuje na kryminalne zamiary.

   • zaozi said

    Być może rzeczywiście w polskiej prasie nie pojawiła się informacja o tym, że odbyła się konferencja. Ale co z tego wynika? Że ukrywa się przed nami fakty? No litości, kogo obchodzą coroczne konferencje dotyczące różnorakich chorób? Nawet jeśli jest to sytuacja wyjątkowa (a mówi nam się, że jest), to sam fakt zwołania takiej konferencji jest tak naturalny jak produkty z pełnego ziarna.
    Skąd wiemy, że nie robi się tego typu konferencji dla „zwykłej grypy”? Może wynika to z faktu, iż nie przeczytaliśmy o nich w polskiej prasie, jako, że nikt nie interesuje się „zjazdami jajogłowych” które odbywają się co roku i z których, z punktu widzenia przeciętnego człowieka (nie zaś de facto), tak naprawdę nic nie wynika – ot, pogadają sobie, popiszą plany, etc…

    > Jeśli dobrze poszukasz w blogu to znajdziesz informację, że
    > przewiduje się mutację wirusa po przekroczeniu jakiejś tam bariery > ilości zachorowań.
    > Ta ilość nigdy by nie przekroczyła krytycznej gdyby epidemii w tym > nie pomóc. Zatem wskazuje to na intencjonalność stworzenia
    > śmiertelnej zarazy.
    Nie rozumiem, jak ze stwierdzenia, że potrzebne jest przekroczenie jakiejś tam granicy (poszukam jeszcze, choć doceniłbym gdybyś wskazał mi czego konkretnie miałbym szukać; przyznam, że wyłuskiwanie konkretów spośród makabrycznych i sensacyjnych informacji nie należy do zadań najłatwiejszych – może wartym rozważenia pomysłem jest przygotowanie takiego rzeczowego FAQ dla niedowiarków mojego pokroju – „skąd wiemy to i to” – jeśli się mylę, z rozkoszą zmienię pogląd na sprawę) wynika intencjonalność rozprzestrzeniania choroby. Żyjemy w świecie zglobalizowanym, zarazki podróżują więc po całym globie.

    > Baxter celowo wypuścił zakażoną szczepionkę sztucznie stworzony w > laboratorium wirusem (to są opinie ekspertów i są dołączone do
    > pozwu Burgermeister)
    Czyli waszym zdaniem za pandemię odpowiada Baxter, nie zaś naturalne rozprzestrzenianie się zarazków?

 5. kellrez said

  teraz trabia o tej swinskiej grypie.. jakby sie wsciekli..

  po co przygotowania? skad wiadomo ze bedzie epidemia??

  Czy takie konferencje nie powinny sie odbywac gdy grypa zacznie zbierac zniwo??

  Dla mnie sa zbyt troskliwi, ci komunisci..

 6. Xagog said

  „Dodatkowe informacje od Penny Bright: plakat: $WINIE WYNALAZŁY GRYPĘ! broszura konferencji: http://www.new-fields.com/ISFC/brochure.pdf […]”

  A mnie podany link nie działa (404):(

 7. Piotr Bein said

  SORKA, BEDZIEMY MUSIELI ZMIENIC POLITYKE REDAKCYJNA
  BLOG JEST W NIECIERPIACEJ ZWLOKI (!) SPRAWIE SZCZEPIONEK

  NATOMIAST WPISY ROZWLEKAJA SIE NA, OWSZEM, POWIAZANE TEMATY, ALE TO NIE JEST GLOWNY CEL NASZEGO BLOGA ANI KAMPANII MIEDZYNARODOWEJ, W KTOREJ BIERZEMY UDZIAL

  DLATEGO PROSZE SIE OGRANICZYC DO DYSKUSJI,A JESZCZE LEPIEJ, RAPORTOWANIA DZIALAN, NA DWOCH PLASZCZYZNACH:

  PRIMO. Do ok. konca 1-go tygodnia wrzesnia == POZWY itp. dzialania prawne.
  Wroccie prosze na strone glowna do:
  https://grypa666.wordpress.com/2009/08/22/stowarzyszenie-propozycje-celow-statutowych/
  i pomozcie czlowiekowi — on musi sfinalizowac statut przed udaniem sie do prawnika w poniedzialek

  DRUGIE PRIMO. Od teraz do konca szczepien itp. == ROZGLOSU MEDIALNEGO, ROZPOWSZECHNIANIA INFORMACJI, wojny informacyjnej z agenciakami itp, np. wpiszcie sie wezlowato chrypie666:
  http://chrypa666.blog.onet.pl/1,DA2009-08-18,index.html

  TO NIE NASZ WYMYSL, TYLKO PRIKAZ Z KOMITETU CENTRALNEGO WE WIEDNIU

  DZIEKUJEMY ZA ZROZUMIENIE

 8. danuta said

  No bez przesady,ale ja mam 60 lat i jestem na bieżąco.Chyba,że martwicie się o osoby starsze i macie na myśli wiek np.80-90lat.Che,che.O tym co tu jest napisane wiem od prawie 2 lat,ale z innego źródła.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s