Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Rzad Francji odklada plany wprowadzenia stanu wyjątkowego „świńskiej grypy”

Posted by grypa666 w dniu 21/08/2009

tłum. Piotr Bein, źródło: TheFluCase.com
Minister zdrowia Francji, Roselyne Bachelot powiedziała, że rząd zaniechał planów postawienia kraju w stan najwyższego poziomu pandemii z powodu „świńskiej grypy”, który miał rozpocząć się już od września, mimo że dotychczas zanotowano tylko jeden przypadek śmiertelny.  Batchelot powiedziała, że jest „za wcześnie” wprowadzać środki militarne w odpowiedzi na sygnał oficjalnej deklaracji najwyższego zagrożenia kraju,  po deklaracji 6-go poziomu pandemii przez Światową Organizację Zdrowia w czerwcu br.  Rząd Francji uprzednio ogłosił gotowość […] zamykania szkół i budynkow publicznych oraz podziału kraju na 7 stref  obrony specjalnej, podobnie do systemu organizacji przez FEMA w USA. Teraz jednak Batchelot twierdzi, że rząd poczeka do poziomu 70 tys. wizyt lekarskich przez chorych na grypę tygodniowo, zanim zadeklaruje stan wyjątkowy. Do tej pory jest 23 tys. takich wizyt, a tylko 37 osoby na 100 tys. Francuzów zaraża się „świńską grypą”, która jest łagodniejsza od dorocznej grypy. Dlaczego wg.  Światowej Organizacji Zdrowia, na ogólnokrajowy stan wyjątkowy potrzeba 70 tys. wizyt tygodniowo chorych na łagodną grypę?

Komentarzy 16 to “Rzad Francji odklada plany wprowadzenia stanu wyjątkowego „świńskiej grypy””

 1. 21.08.2009 said

  Tylko jeden przypadek śmiertelny we Francji, nie ma to jak pandemia… medialna.

  Trzeba przepisać (przeredefiniować i przeredagować) hasło encyklopedyczne pojęcia pandemia; nabiera ono aktualnie zupełnie nowego znaczenia.

  Środki militarne, zamykanie instytucji, podział na strefy zmilitaryzowane – „ciekawie” się zapowiadają plany globalistów.

  A swoje plany umieścili na kamieniach „Georgia Stone” zupełnie jawnie ale kto nie chce wiedzieć ten nie zobaczy; po co się takimi przejmować. Jak ktoś nie chce żyć to trzeba uszanować jego wolną wolę.

  • ma ska said

   A co jeżeli, te 500 mln(Georgia Stone), które ma pozostać na Ziemi,
   pozostanie dzięki właśnie tym „trującym” szczepionkom, a reszta
   padnie poprzez zatruwanie środowiska?
   A więcej nie będzie, bo wyprodukują tylko taką włąśnie ilość
   i nagle ktoś zbombarduje zakład/y produkujące ów specyfik?
   I ponowne wyprodukowanie będzie niemożliwe (tak podadzą media).

   Mam nadzieję, że w weekend sobie odpuszczę te tematy i trochę
   się zrelaksuje na wolnym powietrzu „tym super czystym” :/
   bo już mój umysł zaczyna się przegrzewać 😉

   • 21.08.2009 said

    Nie mam ochoty być w tych 500 mln. marionetek nwo, żreć gmo, mieć rfid i być na każdym kroku kontrolowanym; to jest CHORE.

   • grypa666 said

    Są jeszcze inne środki na grypę, o srebrze wspominaliśmy. Higiena, witamina D, C. Dlaczego skład szczepionki jest tajemnicą? (zob. artykuł dr True Ott)

 2. jerzy said

  Będzie ciekawe gdyby i tu na portalu publikować okresowo dane, ile jest w Polsce aktualnie wizyt tygodniowo.

  Na razie – ta dana pochodzi z artykułu w „Metro” z 19 VIII – w Polsce na meksykańską grypę A/H1N1 zachorowało ok. 140 osób. Brak informacji, aby był jakiś zgon z tego powodu.

  Te 70 tysięcy to zdaje się dotyczy wizyt lekarskich z powodu każdego rodzaju grypy. A może tylko A/H1N1?

 3. kellrez said

  Francja moze ma leb i ktos tam czuje cos zlego.. ze to ignoruja.. im nie moga tak narzucac wszystkiego bo bylo to odrazu zbyt podejrzane..

  Czy czeka nas III wś.. ?

  Czekam na wasze opinie..

  • grypa666 said

   Nie, bo wojna światowa to bomby termonuklearne i problem dla tych, którzy ocaleją. Ziemia będzie skażona na eony, a pamiętajmy, że ci ludzie są „ekologami”. Myślę, że wirus to idealne rozwiązanie.

 4. Wirus said

  Myślę, że to jest początek wojny światowej… to jest jawna mobilizacja państw przemysłowych (i wielkiego biznesu) przeciwko społeczeństwom zachodniego świata. Brak jakiegokolwiek porozumienia. Jawna dyktatura i próba ustanowienia rządów militarnych – to jest najwyraźniej cel tych działań. Poszukiwanie pretekstu do wyprowadzenia wojsk na ulice i wprowadzenia oficjalnej dyktatury faszystowskiej. jest w tym wszytskim element sporego zaskoczenia, ponieważ nikt nie wierzy w to co się dzieje. I w pewnym momencie, gdy karty zostaną odkryte, władza będzie już w rękach kręgów nie podlegających żadnej obywatelskiej kontroli. O to najwyraźniej chodzi.
  Trzeba być idiotą aby przypuszczać, że ktoś myśli tu o ratowaniu zdrowia społeczności świata. Jest całkowicie odwrotnie.

 5. Wirus said

  Myślę, że przemysł farmaceutyczny osiągnął takie wpływy i w dobie kryzysu posiada takie poparcie kręgów inwestycyjnych (jako najlepszy i rokujący największe nadzieje pomysł na zyski), że stworzono taki ryzykowny ale radykalny plan „przedsiębiorczy”. Jego celem jest integracja państw świata pod wspólnym zarządem… jest to w rzeczywistości typowy proces państwowotwórczy mobilizacja militarno handlowa i gwałtowna ekspansja władzy imperialnej.

 6. Wirus said

  Tak więc, jak przypuszczam, celem tej operacji nie musi być tylko produkcja i sprzedaż trujących substancji ale przede wszystkim wywołanie niezadowolenia, zamieszek i konfliktów i podzielenie społeczeństwa. Ostatecznym celem jest najwyraźniej „reforma” mechanizmów władzy przemysłowej i utworzenie całkowitej i od dawna zapowiadanej dyktatury „technetronicznej”.

 7. europea said

  Bilderberg–slyszeliscie onich-tojestgrupa co tym wszystkim rzadzi

  • 21.08.2009 said

   Nad Bilderbergami są illuminati a nad nimi szaraki a jeszcze nad nimi największy wróg ludzkości niematerialny byt / egregor nazywany „szatanem” (moloch). To by było na tyle z tej piramidy.
   O związkach nwo z szarakami mówił jeszcze za życia Phil Schneider (jeszcze na YouTube) oraz w przepastnych archiwach 😉

   • grypa666 said

    Co do tych wyżej mamy mgliste informacje, ale o zebraniach Bilderbergu coś już wiemy. Myślę, że to nam wystarczy do wyrobienia opinii, że jest problem.

 8. europea said

  przed 5 minutami niemiecka stacja n-tv podala w wiadomosciach na dole ekranu wiadomosc ze szwecja przygotowuje sie do masowych szczepien na swinska grypa i jeszcze jedna wiadomosc ze w usa liczba zgonuw moze osiagnac 90000tys zgonuw.No mozna powiedziec ze nagonka sie zaczela-i cociekawe wiadomosc ta przeleciala tylkoraz,czekalem na powturzenie wiadomosci ale juz niebylo-no mysle ze zaczyna sie propaganda zeby ludziesami lecieli sie szczepic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s