Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

inne doniesienia ze strony TheFluCase

Posted by grypa666 w dniu 21/08/2009

Bieżące doniesienia ze strony internetowej Jane Burgermeister TheFluCase.com, tłum. Piotr Bein
Firma Baxter pominięta jako dostawca szczepionki przeciw „świńskiej grypie” dla USA?

Has Baxter been dropped as a supplier of „swine flu” vaccines to the US?
autor: Jane Burgermeister   19.08.2009
Pomimo lokalizacji głównych biur w Chicago — bazie politycznej prezydenta Obamy — i posiadania dużych zakładów produkcyjnych w USA, wydaje się, że pominięto Baxtera jako dostawcę szczepionki przeciw „swińskiej grypie” do USA, donosi  AP z 14.08.2009.
Oddział austriacki Baxtera zanieczyścił 72 kg szczepionek śmiercionośnym żywym wirusem ptasiej grypy otrzymanym od Światowej Organizacji Zdrowia. Baxter rozesłał skażony materiał szczepionki, w lutym br. wszczynając niemal  pandemię ptasiej grypy. Policja prowadzi obecnie śledztwo w tej sprawie.
Wg doniesienia AP, przedstawiciele USA spodziewają się teraz niedoboru szczepionek z powodu problemów z producentami. W USA będzie do dyspozycji tylko 45 mln dawek szczepionki dla programu szczepień przeciw „świnskiej grypie” począwszy od października, znacznie poniżej liczby 120 mln dawek ogłoszonej przedtem.
Czyżby nasze działania prawne i oburzenie społeczne w związku z brudną szczepionką Baxtera osiagnęły poziom już nie do zignorowania przez Światową Organizację Zdrowia i rząd  USA? Czy może jest to zmyłka pozornie usuwająca Baxtera z areny publicznej w przygotowaniu do rzeczywistych masowych szczepień?
Czyżby Światowa Organizacja Zdrowia obliczyła, że zaszczepienie  ok. 45 mln dzieci i ciężarnych kobiet  toksycznymi, zanieczyszczonymi substancjami wystarczy na to,  żeby umożliwic rozwój śmiertelnego mutanta grypy, który rozpocznie swą własną pandemię? […]
AP doniósł, że zamówiono szczepionki ze szwajcarskiego Novartisa, brytyjskiego GlaxoSmithKline, Sanofi we Francji, CSL Limited (Commonwealth Serum Laboratories) w Australii i  Medimmune w stanie  Maryland, lecz nie wymieniono głównego dostawcy — Baxtera. Nasza najnowsza informacja z tych wytwórni mówi, że „spodziewamy się ok. 45 mln dawek do 15.10.2009, a potem tygodniowo otrzymamy ok. 20 mln dawek, aż do całkowitej zakupionej liczby 195 mln dawek”, oświadczył rzecznik służby zdrowia, Bill Hall.
————————————–
Austriacki Minister Zdrowia wycofuje się i stara o licencję na szczepionki Baxtera: 35 milionów Niemców otrzyma nielicencjonowane szczepionki. ( Austrian Health Minister appears to backtrack and seek licence for Baxter jabs: 35 million Germans to get jabs that have not been licenced )
autor: Jane Burgermeister   19.08.2009
Austriacka gazeta „Die Presse” doniosła, że ministerstwo zdrowia Austrii wydaje się kłaść większą wagę na standardowe wymagania licencyjne dla 16 mln dawek  szczepionki przeciw „świnskiej grypie”, zamówionych u Baxtera przed dopuszczeniem jej do szczepienia ludności Austrii. Tymczasem Niemcy dostaną „szczepionki” nielicencjonowane. […]
Policja austriacka bada sprawę zanieczyszczonej szczepionki Baxtera w wyniku mojego  (Burgermeister) pozwu, lecz są dowody, że minster zdrowia jest zaangażowany w zacieraniu śladów. Nie wiadomo, jak surowa ma być  kontrola w procesie licencjonowania, ani  czy to ogłoszenie  nie jest wypuszczone celowo by sprawić wrażenie rygorystycznych kontroli, których naprawdę nie ma.
Wygląda na to, że 35 mln Niemcow dostanie nielicencjonowaną szczepionkę Baxtera przeciw świnskiej grypie, ponieważ rząd posuwa sie do przodu z kampanią masowych szczepień dzieci i kobiet w ciąży.
————————————–
Indie odrzucaja histerie pandemii ( Indians reject „swine flu” pandemic hype )  19.08.2009
[…]  Jak podaje Businessweek, Premier Indii, Manmohan Singh powiedział w dorocznym przemówieniu do narodu na Dzień Niepodległości 15-go sierpnia, że obawy wobec świnskiej grypy były przesadzone. „Chcę was zapewnić, że sytuacja nie uzasadnia przerwania naszego codziennego życia z powodu grozy i obaw”.
Nie ma więc sygnałów, że rząd Indii zgodziłby się na plany zniszczenia swej własnej gospodarki pod pretekstem „stanu wyjątkowego pandemii”, prawdopodobnie pod wpływem braku społecznego poparcia dla takiej akcji.
————————————–
Czy  Światowa Organizacja Zdrowia chce zburzyć gospodarki pod pretekstem pandemii? ( Is WHO using the „swine flu” pandemic as pretext to destroy economies? ) 19.08.2009
Kwarantanny, ograniczenia w podróżowaniu, masowe szczepienia oraz inne posunięcia narzucone przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) po jej deklaracji podniesienia poziomu zagrożenia pandemią do 6, przyczynia się do wpędzenia globu w głęboką depresję gospodarczą, twierdzi Axel Nitsche z niemieckiej organizacji DIHK […] mimo że na świńską grypę zmarło dotychczas tylko 1500 wg. oficjalnych statystyk WHO. Potwierdza to obawy, że WHO i ONZ chcą wykorzystać fałszywą informację o pandemii i własną deklarację stanu wyjątkowego jako usprawiedliwienie ruiny globalnej gospodarki w przygotowaniu do opanowywania poszczególnych państw.

Komentarzy 120 to “inne doniesienia ze strony TheFluCase”

 1. 21.08.2009 said

  Nie ma to jak brudna biologiczna bomba, za podatników pieniądze. Bezczelność to o wiele za mało powiedziane. „Szatański” wymysł i plan. Mam nadzieję, że propagatorzy nwo zostaną unicestwieni przez wyższą siłę, która się ujawni pod koniec tego wszystkiego i oddzieli ziarno od plew.

  • Nikt się nie ujawni, wybacz. Gdyby „wyższa siła” miała jakikolwiek wpływ na to się dzieję na Ziemi, dawno by temu zapobiegła.

   • memoria said

    BOY IN A HAT, bardzo Cię proszę, nie obrażaj moich uczuć religijnych.

   • W poważaniu mam je mówiąc bardzo szczerze. Poza tym NIGDZIE w komentarzach pod tym postem nie obraziłem nikogo uczuć religijnych, no może poza tym postem który właśnie piszę, ale to już po fakcie. 😀 😉

  • Fresh said

   To niestety może jeszcze potrwać .. bo jak wiemy nikt nie zna dnia i godziny .. więc ta walka może jeszcze trwać .. trwać .. trwać ..

  • Michal said

   Uważam że dziennikarze mają sporo winy , ponieważ doskonale wiedzą co się święci a więc mają współ odpowiedzialność. Nie ma tłumaczenia że ktoś ma rodzinę!!!
   A my nie mamy rodzin?
   Jestem w………wiony na maxa.
   Może napiszmy jakiś list otwarty do mediów jako społeczność tego portalu?
   Pozdrawiam
   Michał

   • grypa666 said

    Owszem, nie mamy wyjścia tylko organizować się. Napiszemy coś na ten temat niedługo.

   • Ludzika said

    Jestem całkowicie ZA napisaniem listu otwartego!

  • jerzy said

   Przepraszam, ja w kwestii formalnej 🙂
   Jakiej jesteś płci?

   Bo nie będę z Tobą rozmawiał!

   • Michal said

    Mnie pytasz? Jeśli się zwracasz do kogoś to używaj imienia panie Jerzy. Jak mniemam jesteś facetem? Na dodatek nie masz nic do powiedzenia mądrego stąd Twoje durne pytanie.

  • Wojwit said

   Albo, co daj Panie Boże, jeszcze wczesniej.

 2. brown.kate said

  A media wciaz strasza:
  http://uk.news.yahoo.com/21/20090821/thl-world-facing-swine-flu-explosion-d831572.html
  juz sie zy##c chce………..

 3. grypa666 said

  Polecam wywiad z inicjatorem tzw. „Telawizji Społecznej”, Andrzejem Warchałowskim:

  Bez mediów nic nie osiągniemy.

 4. Fresh said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,WHO-lek-Tamlifu-nie-dla-wszystkich-zarazonych-AH1N1,wid,11418124,wiadomosc.html?ticaid=189ae

 5. anoth said

  To mnie zastanawia – biedne i słabo rozwinięte kraje oraz kraje trzeciego świata będą miały ograniczony lub w ogóle nie dostaną szczepionek. Kto w końcu ma być wymordowany – ludzie z bogatych czy biednych krajów ?

  • ma ska said

   Ja bym tak nie klasyfikował. Podobno ludzie inteligentni, bo to
   oni są zagrożeniem.

  • boryna102 said

   Czytam tego bloga od kilkunastu dni.Po ostatnich doniesieniach przyszla mi do glowy pewna mysl.To ze z ta grypa jest cos nie tak ,każdy myslacy od razu widzi.To ze szczepionki sa trujace tez dla prawie wszystkich jest jasne.Doszedlem do wniosku a moge sie mylic ze:
   Nie chodzi o ludobójstwo na jakas masowa skale i pozbycie sie „mniej wartosciowej” czesci populaci ziemi.Gdyby tak bylo Afryka i biedne kraje Azji dostalyby kilkaset mln.czszepionek.To ze szczepione beda bogate spoleczenstwa swiadczy o jednym.Przygotowuje sie rynek.Nie ma przeciez lepszego interesu niz w bogatym kraju zdobyc kilka mln.klientow nieuleczalnie przewlekle chorych od urodzenia.Spowoduje to sytuacje ze cale narody beda zalezaly od korporacii typu Baxter czy Novartis.Nie trzeba zadnego czipu zeby kontrolowac nieuleczalnie chorego.Wystarczy zeby lek byl odplatny i na recepte.Tak czlowiek bedzie od rana do nocy pracowal zeby zdobyc pieniadze na zakup leku.Wilk syty i owca prawie cala.To sie nazywa totalna kontrola.Zadnego straszenia smiercia jak jestes niewygodny.Wystarczy to ze jak jestes nieubezpieczony i pracujesz nielegalnie nie placac podatkow nie dostaniesz lekarstwa.Jak juz masz taka kontrole nad zachodnim swiatem mozesz wszystko.

   • pyrek said

    Teraz przyszły czasy dla elit być albo nie być. Z dnia na dzień coraz więcej ludzi jest świadomych o tym jak są oszukiwani i o tym co oni już przeskrobali. Coraz bliżej finału my czy oni.

   • grypa666 said

    Bardzo mądra konkluzja. Niektóre opinie właśnie mówią o substancjach uzależniających w szczepionkach. Ale przede wszystkim osłabiających układ odpornościowy – aby się bronić będziesz zdany na stos tabletek codziennie rano i wieczorem. I tu cię już mają. Niezależnie jednak czy jest to planowane ludobójstwo czy uzależnienie – mamy do czynienia z przestępstwem.

   • Jose said

    Heh, podobne myśli mnie nachodzą. Podobnie z GMO. Żywność kontrolowana przez kilka koncernów. Czego więcej trzeba. Osłabione i schorowane (ale nie aż tak, żeby nie móc pracować) społeczeństwo nie będzie miało ani chęci ani siły myśleć o „głupotach”.

   • TheEndi said

    Moim zdaniem, planowane jest ludobójstwo, w taki, czy w inny sposób…
    Elita chce już przejść na emeryturę z niewolnikami w liczbie 500 mln.
    Spróbujcie sobie wyobrazić, że macie wszystko, co materialne,
    to czego jeszcze pragniecie? Władzy absolutnej, bo kapitał niewyczerpany.
    Elita chce mieć Ziemię na własność, aby jej wychowane na Rasę Panów dzieci,
    mogły swobodnie z niej korzystać. Chorzy i niedołężni, nie są im już potrzebni…
    NWO się nasyciło,a ich pieniądz kupił już wszystkie gałęzie gospodarki,
    które były niezbędne, aby zacząć wprowadzać plan ostateczny.
    Szykują nam niezłą jatkę. Tak sądzę…

   • Andrzej said

    500 mln.? To połowa Chin, a Chiny się nie zaszczepią, jak i reszta Azji, Afryka itd. Tak naprawdę to nie zaszczepią nawet 1/4 populacji. Chcą więc wymordować jedynie bogate kraje? Jaki to ma sens?

   • grypa666 said

    Zauważcie, że w WHO jest cała masa Chińczyków z dyr. generalną na czele!

 6. zbyszek said

  najnowse wiadomosci!!!
  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wydała zalecenie, zgodnie z którym ludziom ogólnie zdrowym, którzy zarazili się grypą A/H1N1, lekarze nie powinni przepisywać leku antywirusowego Tamiflu.

  Dotyczy to sytuacji, w których grypa A/H1N1 ma łagodny lub umiarkowanie ostry przebieg.

  Tamiflu należy natomiast zdecydowanie podawać ludziom z grup ryzyka, zarażonym wirusem A/H1N1. Te grupy to dzieci do lat pięciu, kobiety w ciąży, ludzie w wieku powyżej 65 lat, nosiciele wirusa HIV, a także osoby z innymi problemami zdrowotnymi, takimi jak cukrzyca, czy choroby serca.

  Agencja Associated Press zwraca uwagę, że zalecenie WHO różni się od praktyki, stosowanej w niektórych krajach, takich jak Wielka Brytania, gdzie Tamiflu podaje się każdemu pacjentowi z podejrzeniem grypy A/H1N1.

  (ak)

 7. zbyszek said

  wazne!!
  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wydała zalecenie, zgodnie z którym ludziom ogólnie zdrowym, którzy zarazili się grypą A/H1N1, lekarze nie powinni przepisywać leku antywirusowego Tamiflu.

  Dotyczy to sytuacji, w których grypa A/H1N1 ma łagodny lub umiarkowanie ostry przebieg.

  Tamiflu należy natomiast zdecydowanie podawać ludziom z grup ryzyka, zarażonym wirusem A/H1N1. Te grupy to dzieci do lat pięciu, kobiety w ciąży, ludzie w wieku powyżej 65 lat, nosiciele wirusa HIV, a także osoby z innymi problemami zdrowotnymi, takimi jak cukrzyca, czy choroby serca.

  Agencja Associated Press zwraca uwagę, że zalecenie WHO różni się od praktyki, stosowanej w niektórych krajach, takich jak Wielka Brytania, gdzie Tamiflu podaje się każdemu pacjentowi z podejrzeniem grypy A/H1N1.

  (ak)
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,WHO-lek-Tamlifu-nie-dla-wszystkich-zarazonych-AH1N1,wid,11418124,wiadomosc.html

  • Jose said

   Hmmmm, a przypadkiem nie jest tak, że szczepionka nie zadziała w przypadku osób chorych? Organizm potrzebuje czasu – średnio 3 tygodnie – aby mógł wytworzyć przeciwciała.
   Tak jest w przypadku szczepionek na sezonówkę i dla dzieci. Osoba przyjmująca szczepionkę musi być zdrowa. W innym wypadku istnieje ryzyko wystąpienia powikłań lub nawet śmierci.
   Więc jak to niby jest ze szczepionką na tę świńską? Chyba że ja tu czegoś nie rozumiem.
   W przypadku zachorowania na sezonówkę szczepienie mija się z celem, bo już jest po zawodach, a przy świńskiej to ma zadziałać? To w końcu szczepionka jest czy jakaś odtrutka:) A chodziły też słuchy, że bodaj w Anglii czy Niemczech jak pacjentowi 1-sza nie pomoże, to czeka na niego 2-ga. To jakiś żart sceniczny czy co? 🙂
   Jeżeli się mylę, to niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, że szczepionka będzie skuteczna tylko wtedy (zapomnijcie na chwilę o rtęciach itd.- chodzi mi tylko o zasadę działania szczepionki, przynajmniej w tej wersji oficjalnej)kiedy zostanie przyjęta na co najmniej (uogólniam) 3 tygodnie przed zachorowaniem na grypę (na przykład grypę)i organizm zdąży wyprodukować przeciwciała.
   Jeżeli tak jest, to – jak zapowiadali o 2 dawkach na osobę – takie aplikowanie skutecznie wykończy człowieka nawet bez tej rtęci i całej reszty.

   • oprócz pochodnych rtęci, chodzi przede wszystkim o skwalen (główna przyczyna „Gulf War Syndrome” u żołnierzy amerykańskich) i tkanki pozyskiwane z narządów wewnętrznych zakażonych małp ( http://www.google.pl/search?hl=pl&q=dyncorp+diseased+african+monkeys )..

    odnośnie skwalenu —

    (…) Your immune system recognizes squalene as an oil molecule native to your body. It is found throughout your nervous system and brain. In fact, you can consume squalene in olive oil and not only will your immune system recognize it, you will also reap the benefits of its antioxidant properties.

    The difference between “good” and “bad” squalene is the route by which it enters your body. Injection is an abnormal route of entry which incites your immune system to attack all the squalene in your body, not just the vaccine adjuvant.

    Your immune system will attempt to destroy the molecule wherever it finds it, including in places where it occurs naturally, and where it is vital to the health of your nervous system. (…)

    ( za http://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2009/07/17/Squalene-The-Swine-Flu-Vaccines-Dirty-Little-Secret-Exposed.aspx )

    .. i krótki filmik wyjaśniający „obrazowo” skład szczepionki, syntezator czyta tekst ale zawsze coś 🙂 niestety po angielsku

 8. Ola said

  dzieje się coraz ciekawiej:

  Joseph Moshe, mikrobiolog, aresztowany przez FBI za wystąpienie publiczne ws szczepionki

  Moshe został aresztowany i zatrzymany przez FBI w ubiegłym tygodniu po rozmowie telefonicznej w programie radiowym dr True Ott’a mówiąc, że Baxter w szczepionkę wkomponował broń biologiczną.

  więcej (ang) tutaj:
  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread493785/pg1

  • Oliwia said

   Oglądałam przed chwilą film o Monsanto na YT. Jestem przerażona, dokładnie tak jak piszesz aresztowali faceta, bo za dużo mówił, dokładnie tak samo jest z GMO, prawdziwe badania, opinie osób odnośnie tej żywności są dyskredytowane, ludzie zastraszani itp…

   Po spożywaniu żywności GMO wszyscy będziemy mieć raka i tym podobne…

   Obejrzyjcie sobie te filmiki o GMO, włosy stają dęba…

   Jeśli dopuścimy do spożycia tej żywności w Polsce, to już wszyscy możemy sobie szykować groby…

   • 21.08.2009 said

    Obejrzyj jeszcze „Życie wymyka się spod kontroli” – to wszystko powstaje pod egidą „elit” a nazywa się nwo czyli autentyczna bestia, potwór, moloch.

   • Oliwia said

    nie dzięki, mam dość tych rewelacji, tylko płakać się chce…

   • Nie płaczcie 🙂 – oglądamy:

   • 21.08.2009 said

    Nie płakać a zabrać się samodzielnie wraz z innymi za odbudowę normalnego życia a nie sztucznego telewizyjnego postawionego na głowie. Samo się nie zrobi podobnie jak nwo nie jest budowane przez krasnoludki. Jeśli ktoś służy złu i buduje to rób coś przeciwnego, nas jest więcej, na szczęście nie wszyscy z 6 miliardów chcą żyć w złym świecie, są tylko tego nie świadomi.

   • Oliwia said

    DO :1.08.2008

    a więc co proponujesz? jak mamy przerwać tą machinę zła?

    jak mamy nie dopuścić do GMO w Polsce??

   • 21.08.2009 said

    Nie widzę innego wyjścia jak np. własne gospodarstwo, zwykły ogródek działkowy – pewnie dlatego chcą likwidować tzw. „działki” ogrodnicze itp. Nadszedł czas najważniejszego wyboru w naszym życiu, każdy musi wybrać jak chce żyć. Czy się podda czy zacznie budować normalne życie. Bo nwo nadchodzi ale można i trzeba się temu przeciwstawić.
    A jak przyjdzie czas to totalny bojkot wszystkiego jeśli nie da się już inaczej.
    Ja nie żrę maców ani nie pijam coli, gdyby wszyscy tak zrobili to przestali by nas poić tym czymś ale ludzie wolą to pić niż kompot ale nie taki makowy 😉 albo wodę z syropem. Ja tak robię. Jogurty owocowe też sam robię i są faktycznie owocowe i w miarę zdrowe.

   • Oliwia said

    DO: 21.08.2009

    przecież niby jedną z wytycznych kodeksu jest to ,iż nie będzie można uprawiać ogródków działkowych…pewnie nie od razu za parę lat,ale może się to stać…
    poza tym pomyśl jeśli w całej Unii europejskiej,Ameryce będzie żywność GMO…
    to skąd weźmiesz zwykłe nasiona??
    z czasem może dojść do tego,że i tego organic jedzenia nie będzie…
    bo z jedzenia organic oni nie mają żadnego profitu…

    Te całe MONSANTO będzie nas truć…ludzie będą chorować na raka i inne choroby i umierać…
    po co im te pieniądze? mało mają? będą się nimi dławić…jak już wszystkich wybiją to kto będzie kupował to ich jedzenie…???

    oglądałam filmik na YT odnośnie tego jedzenia, wprowadzili w jakimś stanie w Ameryce, ludzie po paru latach zaczęli umierać..pokazany był grób 16 latka, który zmarł po spożywaniu tego jedzenia, a domy w mieście opustoszały…
    A MONSANTO w swych raportach, które udało się przechwycić, skomentował to tak: nikt nie może dowiedzieć się o negatywnych skutkach…bo liczy się każdy dolar…

    mam dość tego cholernego świata…

   • catek said

    do pani Oliwia

    z całym szacunkiem ale litości…

    cytuję:

    „oglądałam filmik na YT odnośnie tego jedzenia, wprowadzili w jakimś stanie w Ameryce, ludzie po paru latach zaczęli umierać..pokazany był grób 16 latka, który zmarł po spożywaniu tego jedzenia, a domy w mieście opustoszały…
    A MONSANTO w swych raportach, które udało się przechwycić, skomentował to tak: nikt nie może dowiedzieć się o negatywnych skutkach…bo liczy się każdy dolar…”

    jeśli coś oglądasz to ze zrozumieniem, a jeśli nie rozumiesz to zapytaj kogoś kto rozumie. Piszesz o filmie „Świat według MONSTANTO”, w tym filmie nie ma ani jednego omówionego przypadku śmierci w skutek zjedzenia żywności genetycznie modyfikowanej ! (co ty piszesz oO), pokazane miasto było po prostu skażone PCB (jeśli nie wiesz co to, tylko przeglądałaś ten film a nie oglądałaś). Doświadczenie pokazały że żywność genetycznie modyfikowana jest rakotwórcza ale nie było opisanego żadnego przypadku śmierci bez pośrednio po przez zjedzenie GMO !

    Tak powstają plotki i błędne informacje, po przez które muszę się przedzierać szukając wartościowych i prawdziwych informacji.

    A co do GMO…to już od dawna jemy taką żywność, większość rolników nawet nie wie że ją sadzi, niestety. naprawdę nie ma co się łudzić…

    ——————————————————-
    apel do wszystkich, oglądajcie YouTub’a ze zrozumieniem, oraz piszcie tylko konkrety

   • Piotr Bein said

    temat Moshe na pewno nie jest wyjasniony do konca, jest b. podejrzany, oficjalne wersje kupy sie nie trzymaja, ani interpretacje jak np.
    http://www.loadedparanormal.com/viewtopic.php?p=7845

    trzeba bedzie poczekac na wyjasnienie, chyba kluczowe dla sprawy szcsepionek, ale moze byc za pozno
    ZAMIAT „ROZMAWIAC Z NAWROCONYMI”, TJ. MIEDZY SOBA, MUSIMY WZIAC SIE ZA KONKRETNE DIALANIA — CZASU CORAZ MNIEJ

 9. 21.08.2009 said

  No to ja dodam jeszcze coś od siebie w ramach ujawniania planów nwo. Niekoniecznie na temat szczepionek ale ogólnie nwo, jak wiadomo momentem przełomowym był kit jaki nam wciśnięto (nie pierwszy i nie ostatnio) a związany z „atakami” 11 września 2001. Otóż była to ściema jakich mało.
  Nie do końca na powyższy szczepionkowy temat ale z całą pewnością warto zobaczyć !!! i wyrobić sobie samemu własne zdanie a nie tv propagandę odnośnie „walki z terroryzmem”. Oglądając TerrorStorm należy się zastanowić kto naprawdę tu jest terrorystą? Albo zeznanie byłego ekonomicznego killera pracującego dla satanów zjedn. czyli Johna Perkinsa – w necie.

  Ten FILM VIDEO dowodzi, że ściana Pentagonu zawaliła się SWOBODNIE a nie od uderzenia samolotu pasażerskiego.
  Od tamtego czasu trwa ściema p.n. „walka z terroryzmem”, zresztą mówi o tym w wywiadzie Aaron Russo

  Ściema dot. pentagonu zostaje ujawniona w tym materiale video (szczegóły od 3 min. 30 sek. nagrania)

  Film jest tu:
  !!!!!!!!!!!!!

  http://rapidshare.de/files/47272136/11_wrzesnia_2001_-_pentagon_-_oszustwo_-_divx.avi.html

  AVI ok. 25 MB

  Krótka instrukcja dla nieobeznanych:
  po otwarciu strony wybierz klawisz FREE na dole, następnie odczekaj kilkadziesiąt sekund i kliknij napis w kółku „download” zapisz na dysku i odtworzysz dowolnym programem odczytującym format AVI choćby Windows Media Player.

  Potrafili wcisnąć taki kit to oznacza, że zdolni są do wszystkiego do każdej nikczemności w ramach swoich zysków i ich obrony oraz ich status qvo prowadzące do przeklętego nwo.

  • grypa666 said

   Jeszcze w to nie wchodziliśmy. Są prawdopodobnie bezpośrednie związki pomiędzy zamachami (nie tylko WTC, ale Madryt i Londyn też) a szczepionkami.

  • Piotr Bein said

   przestanmy sie rozdrabniac

   zbyt duzo „rewelacji” tu poruszanych jest znanych od dawna

   SKUPMY SIE NA DZIALANIU PRZECIW „PANDEMII” — glowny cel bloga

   LUDZIE TITANIC SIE TOPI A WY CIAGLE O RZECZACH TRZECIORZEDNYCH (choc wiazacych sie z naszym tematem)

 10. Gregor said

  A może by tak zdelegalizować i rozwiązać WHO ??? Tylko jak to zrobić ???? A potem rozwiazać ONZ …

  • Oliwia said

   Do Grypa666

   A nie można by napisać jakiejś petycji, listu do premiera, prezydenta tak jak zrobiła to Maria Dorota Majewska odnośnie szkodliwości szczepień dzieci…(szczepionki zawierały zbyt duże ilości rtęci)do minister zdrowia E. Kopacz i innych organizacji w Polsce, które nad tym czuwają…
   Być może się mylę,ale większość naszych polityków jak i społeczeństwo może nawet nie zdaje sobie sprawy co to jest tak na prawdę żywność GMO…

   Taki list zawierający realne zagrożenia żywności GMO dla człowieka i ekosystemu…

   Może trzeba by było podejść od czułej strony, zapytać, czy chce pan/pani aby pana córka, syn czy pan za parę lat miał raka…jakby taki prezydent, premier zobaczył filmik o żywności GMO to 2 razy by się zastanowił zanim by to podpisał…

   Polska ślepo podąża za unią i Ameryką, może jest tak i w tym przypadku…

   czy taki premier czy prezydent podpisuje to zgodnie z wiedzą na ten temat szkodliwości tej żywności.., skazując społeczeństwo na śmierć??

   • 21.08.2009 said

    Liczą się tylko zysk,i koncernów więc gmo jest dopuszczane niezależnie od konsekwencji zdrowotnych. Ludzi mają w d…

   • pyrek said

    Nie myśl że nasi politycy są tylko nieświadomi. Oni w tym siedzą po uszy od lat. Oni o wszystkim dobrze wiedzą. Informacje mają od wywiadu wojskowego i z innych źródeł. Poza tym wiadomo kto ich opłaca i komu siedzą w kieszeni. Prezydent jak i inni politycy na wyższych stołkach, czy wysocy ranga wojskowi wiedzą o tym że co dzień ludziom jest wstrzykiwana trucizna w postaci szczepionek. Wiedzą o tym że jesteśmy opryskiwani Chemtrails, wiedzą o szkodliwości GMO, wiedzą o szkodliwości fluoru, aspartamu i inne. Wprowadzają nam Codex Alimentarius…

   • catek said

    prawda jest taka że polski rząd mało co czyta co ustala…

    jeśli przyjdzie jakiś pomysł z UE albo USA to z zasady musi być dobry i trzeba wprowadzić.

    można z tym walczyć ale do tego trzeba ludzi, ale ludzi trzeba uświadomić, najlepiej brać przykład z ludzi którzy czegoś dokonali albo dokonują jak pan Piotr B.

   • Adam said

    a nie przyszło Wam do głowy że polscy politycy są po prostu zbyt wielkimi durniami, żeby zorientowali się co się dzieje?..

    Dla nich się liczy „wysokie stanowisko” i kasa z tego płynąca. Zawsze mogą sobie znaleźć multum rozchwianych emocjonalnie panienek, które lecą na „status i pozycję społeczną” i pobzykać. lool ;/

   • Michal said

    Zacznijmy pisac listy otwarte jako społecznośc tego portalu do dziennikarzy, do aktorów, artystów itd

   • Esia said

    Oliwia, takie petycje są w sprawie choćby referendum europejskiego związanego z Codex Alimentarius (strona stopcodex,naturalne nielegalne)czy choćby
    http://www.eu-referendum.org/polski/petitions/europe_for_the_people_info.html ,albo
    http://www.icppc.pl/antygmo/2009/07/podpisz-petycje/
    Poza tym mało osób zdaje sobie sprawę,ze firma Monsanto jest już obecna na rynku polskim od prawie 30 lat,a większość kukurydzy i soi (ta z kolei znajduje się w wielu innych produktach)jest modyfikowana genetycznie.Oprócz tego,że wpływa to negatywnie na nasz organizm,to w wielu roślinach GMO(np kukurydza MON810) znajdują się czynniki ,które są toksyczne dla szkodników by plony były większe.To z kolei niestety powoduje również masowe ginięcie pszczół i pszczołowatych.W Ameryce Płd,gdzie rynek został przez nich praktycznie opanowany prawie już wyginęły,w USA-90% populacji pszczół już wyginęło;w Europie jest trochę lepiej ale również to są znaczące spadki,w Polsce na poziomie ok 40 % populacji pszczół.Niemcy wprowadziły zakaz na MON 810 Monsanto,Austria-MON810 i T-25 Bayera i Węgry,oraz inne kraje.A nie muszę chyba nikomu tłumaczyć co stanie się kiedy wyginą pszczoły,po prostu światu grozi głód.I paradoksalnie żywność,która miała być remedium stanie się jego przyczyną.Swego czasu USA silnie naciskało na UE w sprawie pozwolenia na GMO,złożyło nawet skargę do WTO.W wyniku podobnej skargi złożonej przez Stany i pozytywnej decyzji dla nich WTO,UE corocznie musiała płacić ok.117mln rocznie(!!)za to tylko,że nie chce wpuścić na swój rynek ich genetycznie modyfikowanej wołowiny.Nie mogę teraz znaleźć linka,ale wpisz sobie „Społeczeństwo kontratakuje:Zostawcie naszą żywność w spokoju”,zamieszczonego przez polski portal ekologiczny bodajże.Tam są opisane kulisy działań USA i nacisków na UE.Jeśli ludzie skonsolidują swoje działania i powiedzą stop dla GMO,to się uda,tym bardziej,że takie działania podejmuje większość krajów UE.W sprawie np Austrii i Węgier kiedy KE chciała nałożyć na nich karę za zakaz na GMO,ministrowie środowiska państw członkowskich zagłosowali na „nie” i pozwolili im go utrzymać.Moment jest więc znakomity by silniej zawalczyć o zdrową żywność.

 11. PONTON21 said

  DEPOPULACJA –haselko ostanio na topie, chca nas otruc trujaca szczepionka na swinska grype, z kad sie bierze takie bezecenstwo? Jak to mozliwe, ze komus moglo by zalezec bardziej na naszej smierci niz na zrownowazonym rozwoju, zyciu w pokoju i dobrobycie.Za odpowiedzia na to pytanie stoja te same mechanizmy i ludzie ktorzy niewahaja sie na wszczynanie napastliwych wojen, tworzeniu i podtrzymywaniu systemu monetarnego naszej zachodniej cywilizacji opartego na lichwie! System totalitaryzmu finasowego inaczej zwanego GLOBALIZACJA. Wszystko w imie zysku ktory jest postawiony na pierwszy plan. ZYSK, ZYSK bez wzgledu na nic i na nikogo!!! Jesli na depopulacji mozna zarobic, to ONI to zrobia!!! Czy tak bylo zawsze czy to tylko my zyjemy w jakis chorych czasach??? Z depopulacja mamy do czynienia juz od jakiegos czasu. Kazdy wie ze narody naszej zachodniej cywilizacji wymieraja tzn przyrost naturalny jest ujemny.Dlaczego tak sie dzieje, roznie ta depopulacje objasniaja nam nasi szamani rzekomi uczeni.Czy istnieje jakas alternatywa takiego stanu rzeczy?? Wydaje mi sie ze jest cos takiego Jesli przezyjemy akcje pt. swinska grypa to temat DEMOKRACJI FINANSOWEJ powroci na to forum na pewno.

 12. LJ said

  Jak tak sobie mysle teraz ztej perspektywy to Andrzej Lepper, ktory kiedys wydawal mi sie totalnym idiota – bylby w sumie najlepszym wyborem na premiera:)

  • Oliwia said

   popieram!!
   coś w tym jest.
   ostatnio sie nad tym zastanawialam, jeszcze do niedawna Lepper, Mikke byli uważani za ludzie nie z tego świata,ale to oni byli przeciwni wejścia Polski do Unii Europejskiej, GMO itp itd…

   • 21.08.2009 said

    No i Gabriel Janowski, który obstawał za pozostawieniem cukrowni w polskich rękach i zrobili z niego wariata a cukrownie poszły za 10 % wartości.
    Jeśli macie wątpliwości co do intencji „polityków” to przejrzyjcie w końcu wreszcie co jest jeszcze polskiego w Polsce parafrazując „zawartość cukru w cukrze”.

  • grypa666 said

   NAPISZCIE DO LEPPERA! KONIECZNIE.

 13. kellrez said

  Polska nie ma pieniędzy żeby zakupić szczepionki..

  a tak teraz to nikomu tak szczerze nie wierze…

  to samo co Pan Brein pisał o tych robotach z kosmosu.. w to w zyciu nie uwierze..
  czyli istnieje cos takiego jak optimus prime? ;D

  co do szkodliwosci szczepionek cos w tym jest..
  sa dwa wyjscia..

  1. Pojdziemy do piachu. Albo bedziemy musieli sluchac ich i nie bedziemy sie mogli przeciwstawic BIO-CHIP
  2. Zmienia plany i blog wygra.. w co raczej nie wierze.. usuniencie tego bloga przez kogos by było tylko potwierdzeniem tych informacji.. tak samo jak usuniecie filmikow na youtube..
  90% pojdzie odrazu sie zaszczepic jak obejrzy wiadomosci i jak to grozna jest swinska grypa..

  Mało kto wam uwierzy, predzej beda mieli was za prowokatorow niz wam uwierzom ;]

  nieładnie oskarzac ptaszki o przenoszenie fikcyjnej swinskiej grypy, pozatym to chyba wirus by raczej umarł na ptakach niz z nimi dolecial… hehe

  pozdro

 14. kellrez said

  ps. czyli cos mowicie prawdy moze niewszystkie informacje ale cos w tym jest.. ale zwatpilem przez to info o tych robotach z kosmosu trochę 😉

  • grypa666 said

   Ja nie pisałem o robotach z kosmosu. To jest Piotra zdanie, może nie mam wystarczających informacji żeby to potwierdzić lub temu zaprzeczyć. Ale zdjęcia stacji kosmicznych czy innych tworów są – tego się nie da zaprzeczyć. To jest logiczne – ci ludzie mają duże pieniądze i dlaczego nie mieliby inwestować w przestrzeń kosmiczną. Półprzewodniki produkowane bez grawitacji i w całkowitej próżni są czystsze i lepsze, takie stacje to zawsze jest punkt docelowy ucieczki na wypadek wojny atomowej… Dlaczego nie? A roboty to już dalsza część rozumowania. Dlaczego nie? Chyba nie sądzicie, że technika wojskowa nie poszła dalej niż Tu144?

   • marcus said

   • Piotr Bein said

    dla scislosci:
    1. przekazalem opinie prof. Ajdacia z prywatnej, nieformalnej rozmowy
    2. przypuszczenie o uzyciu tajnych stacji budowanych (czy juz gotowych?) w kosmosie w celach zbrodniczych podzielam — zobaczycie niedlugo tlumaczenie artykulu o „recyklingu” bylych radzieckich obiektow badan/produkcji broni bio do obecnych celow
    3. nie tyle roboty, co klony, ktorych produkcja na Ziemi bylalaby problemem; klony moga byc „koszarowane” na tych stacjach kosmicznych
    trzeba sledzic wszystkie technologie popierane przez wladze nwo np. obama zapowiedzial budzet na badania tzw. stem cells (jak po polsku?)
    zaraz po tym Martha Stuart (pochodzenia polskiego popularna w tv postac z programow nt. gospodarstwa domowego — takie osoby „oni” wykorzystuja jako „autorytety”) goscila przed kamerami odzianych w biale fartuchy mlodych naukowcow: padly wyrazenia jak „odpadki z porodow”, np. pepowiny) wiadomo ze badania stem cells uzywaja czesci aborcjonowanych plodow podobnie w szczepionkach — patrz artykul w nasz dziennik, sprobuje znalezc urla, ktory juz zamiescilem gdzie w innej dyskusji na tym blogu

   • froasobliwy said

    Stacje kosmiczne nie są dobre na wypadek wojny atomowej, bo warunki w kosmosie są cięższe niż w niewielkiej odległości od epicentrum. Myślę, że koszt uratowania jednego człowieka w schronie jest wiele rzędów wielkości niższy niż na orbicie i to przy założeniu, że istenieją jakieś tajne rewolucyjne środki wynoszenia na orbitę przy niskich kosztach. W co też bym raczej wątpił, ale niekoniecznie. np. cały taki F117 czy SR71 powstały w tajemnicy i wyszły po jakimś czasie.

   • Abi said

    stem cells – czyli komórki macierzyste
    Nie wrzucajmy już wszystkiego do jednego wora, proszę się najpierw zapoznać z tą nową metodą leczenia. Obama rzeczywiście poparł ten projekt, ale z tego co mi wiadomo – chodzi o komórki macierzyste pochodzenia embronialnego – te z kolei są bardzo niebezpieczne, gdyż powodują w bardzo krótkim czasie przykre konsekwencje – przeważnie złośliwego raka. Czytałam o takich przypadkach.
    Zupełnie czymś przeciwnym są komórki macierzyste pochodzenia pępowinowego – te są zdolne do przekształcenia się w każdą tkankę i zregenerowanie jej, w tym komórki nerwowe.
    Dodam, że w USA „nie wolno” leczyć autyzmu komórkami macierzystymi pochodzenia pępowinowego, rodzice jeżdżą do Kostaryki lub do Chin. Obecnie w Polsce prowadzony jest projekt z adult stem cell. Mam autystycznego syna uszkodzonego przez szczepienia i mam nadzieje, że ta terapia mu pomoże.
    Pozdrawiam

 15. irys said

  http://www.youtube.com/watch?v=BM9yCk4IB8w&feature=related są to trzy sposoby na podporządkowanie sobie głowy państwa /każdego/dyktaturze nwo .

 16. marcus said

  Ratujcie! jestem uzalezniony od tego bloga!!! Znowu tu jestem.
  Znowu mialem samoloty w nocy!!!! Nie wiem co oni robia bo widac tylko swiatelka.
  Czy ktos widzial 44 bo nie mam z kim ostro polemizowac?

 17. marcus said

  Zobaczcie dzialalnosc ginekologa szczepionkowego akwizytora i dyrektora szkoly po praniu mozgu!!!

  • Oliwia said

   Do Marek

   Zastanawiam się nad tym czy nie wracać do Polski, jeśli rzeczywiście rozpocznie się kwarantanna, będzie utrudniony ruch(chociaż ciężko to sobie wyobrazić)…w Polsce chyba było by łatwiej…tym bardziej,ze tu mają szczepić już nie długo,a w Polsce od stycznia, i w dodatku nie maja pieniędzy…

   gdzie się podział Adam!!!

   • Adam said

    Oliwio, ja jestem.. ale po prostu nie mam czasu zbytnio teraz czytać wszystkie komentarze, studiować większość. dziś miałem zabiegany dzień- nie jesteśmy z grupy Bilderberg.. tylko zwykłymi ludźmi, którzy niestety muszą sami robić niektóre rzeczy w ciągu dnia 🙂 Po prostu czasu za bardzo nie mam teraz.

    Ale powrócę w przeciągu dnia 😉

   • Oliwia said

    Adam

    no to mnie uspokoiłeś;) myślałam,że coś się stało..

    Pozdrawiam

   • Adam said

    sprawdz maila ;]

   • Oliwia said

    dostałam meila, jak będziesz miał czas to napisz coś więcej.
    pozdrawiam

   • pyrek said

    Nie przeginajcie, piszcie sobie na gg lub coś takiego 😛

  • marcus said

   Marcus do Oliwi
   Ja zostaje na razie w UK ze wzgledow osobistych. Wydaje mi sie, ze najgorzej bedzie jednak w USA. W Europie troche lagodniej. Co do Polski to na pewno lepiej bedzie niz w UK ale ja na razie zostaje, moja kobieta nie mowi po polsku i nie mialaby co w Polsce robic (w sensie pracy). Pozdrawiam

   • grypa666 said

    Pomoże w prowadzeniu strony po angielsku…

   • marcus said

    ona jest silnie zwiazana ze swoja kariera tutaj ale sie zapytam moze sie zgodzi na przyjazd na stale do Polski. To nie jest angielka ale oczywiscie zna angielski. Problem tez w tym, ze to jest troche bardziej skomplikowane. Ale pogadam z nia na ten temat.

 18. TheEndi said

  Miejcie oczy i uszy otwarte:

  „Pentagon zwrócił się do Kongresu o udzielenie zezwolenia Sekretarzowi Obrony USA na rozmieszczenia na terenie USA około 400 000 żołnierzy, w przypadku zagrożenia katastrofą.

  Możliwość taka spowodowała już wcześniej gorącą dyskusję pomiędzy Gubernatorami stanowymi, ponieważ oznaczało by to patrolowanie ulic przez uzbrojonych żołnierzy, we wszystkich miastach Stanów Zjednoczonych, a to pozostawało by w sprzeczności z Ustawą z 1878 roku.

  Już w czerwcu tego roku Amerykański „Northern Command” (Północne Dowództwo) przedstawiło dokument tzw. „Congressional Fact Sheet”, który zatytułowali „”Legislative Proposal for Activation of Federal Reserve Forces for Disasters.” (Legislacyjna propozycja aktywowania krajowych rezerw militarnych w sytuacji zagrożenia katastrofa), która pozwoliła by Sekretarzowi Obrony, w przypadku katastrofy, powoływać rezerwistów w trybie natychmiastowym do służby.” – źródło: http://www.progressive.org

  Każda kolejna nowina przedstawia 1 mały krok NWO.
  Mówcie wszystkim o wszystkim i nie bójcie się ośmieszenia…

 19. TheEndi said

  [img]http://www.globalnaswiadomosc.com/pochowki%20update.JPG[/img]

 20. Bruno said

  Musimy być tak odważni jak ta dziewczynka .
  Proszę zobaczyć

  Gdyby tak wszyscy mieli odwage

  • Piotr Bein said

   ta dziewczyna ZADZIALALA

   A MY?????????????
   jak dotad wiekszosc gledzi na tym blogu i wstawia filmiki ktore rozpraszaja uwage na rzeczy nieistotne dla glownego celu: zatrzymac „pandemie”

 21. Bruno said

  a tutaj o tym jak na tajnym posiedzeniu kongresu USA ustalano co robić z amerykanami

 22. Ciuchajka said

  I jeszcze ten codex chcą wprowadzić, chyba po to, aby zniszczyć naturalną odporność…

 23. marcus said

  nie mowie, ze czegos w tym nie ma ale jest i niezly marketing medialny. Pytanie po co?
  Powiedzmy, ze dzisiaj Jackowski powie, ze we wrzesniu cos tam widzi i bedzie jakis kataklizm. I co po co mam sie bac. Ten pan nie podaje konkretnych informacji tylko ogolne. Jezeli mi powie, ze np. w poniedzialek miedzy 12 a 14 w moim domu wybuchnie bomba to jest konkretna informacja. A nie cos tam czuje…., wydaje mi sie…..Owszem przewidzial krach na Wall Steet we wrzesniu 2008. Ale pozniej nastapila seria nietrafnych proroctw. Ostatnio sluchalem skarg jednego z indywidualnych inwestorow na pana Jackowskiego. Jackowski powiedzial, ze bedzie kryzys na gieldzie w lipcu, a w rzeczywistosci gielda warszawska poszla do gory. Ten inwestor jest wsciekly bo wycofal swoje aktywa z gieldy i stracil. Pozniej Jackowski przeniosl date kryzysu na sierpien (mamy jeszcze 10 dni). Nie nalezy ufac w te przepowiednie w 100%. To sa potencjalne scenariusz wydarzen ktore moga nastapic ale nie zawsze nastepuja. Jak to matematycy mowia musi zajsc warunek konieczny ale i dostateczny. Fizycy kwantowi nazywaja to superpozycja.

 24. marcus said

  Zawsze sledze dzialania najwazniejszej organizacji na swiecie, czyli korporacji pracujacej dla „X” – FED. To od nich zalezy ile kasy bedzie w naszych portfelach. Nalezy uwaznie sledzic wszystkie dzialania „X” poprzez FED, zarowno ruchy oficjalne jak i te mniej oficjalne. Kryzys udowodnil (tak to mialo wygladac), ze tylko wspolne dzialania wszystkich bankow uratowaly swiat. Teraz bedziemy mieli kolejne kroki w celu uchwalenia nowych regulacji na drodze stworzenia swiatowego i jednolitego systemu finansowego.

  Z Pulsu Biznesu:
  „Uchroniliśmy świat od zagłady”

  „Globalna gospodarka zaczyna wychodzić z recesji” – powiedział Ben Bernanke, szef Fedu, na corocznym sympozjum w Jackson Hole (Wyoming).

  „Po gwałtownym kurczeniu gospodarki w ostatnim czasie aktywność ekonomiczna odbija się od dna – tak w USA, jak i za granicą – a prognozy powrotu w krótkim terminie na ścieżkę wzrostu są dobre”.

  Dalsza część wystąpienia szefa Fedu nie była tak optymistyczna: „Udało się nam uniknąć najgorszego, ale największe wyzwania wciąż leżą jeszcze przed nami, a proces ożywienie będzie przebiegał powoli” – powiedział Bernanke.
  „Rynki finansowe są wciąż w trudnej sytuacji. Kryzys uświadomił nam, że istnieje pilna potrzeba rozwiązania strukturalnych słabości systemu finansowego, szczególnie w zakresie w jakim rząd kreuje reguły i nadzoruje ich wykonywanie” – stwierdził szef amerykańskiej Rezerwy Federalnej.

 25. marcus said

 26. Adam said

  witam.

  ewentualne działania, które możemy podjąć:

  1. DOŁĄCZYĆ DO ORGANIZOWANEGO STOWARZYSZENIA, (SZCZEGÓŁOWE INFO MA ZDAJE SIĘ SWINSKASPRAWA CZY GRYPA666) I JAKO STOWARZYSZENIE PODEJMOWAĆ DZIAŁANIA.

  2 POWSTAŁY JUZ TAKIE STOWARZYSZENIA JAK POLSKA WOLNA OD GMO ITD. można do nich pisać, dowiadywać się jakie akcje podejmują, dołączać do nich, czy naświetlać im nowe fakty

  3. organizacja protestów i pikiet ( to co proponował dr Bein ale może być też i u nas w kraju) przed placówkami miniserstwa zdrowia, Inspektoratu farmaceutycznego, itp itd. Ze swojego doświadczenia wiem (a jestem po specjalizacji marketing polityczny, więc taki mały ze mnie spin-doktorek.. hihi:) (skąpe- ale zawsze jakieś) że protest, (przede wszystkim nielegalny = zainteresowanie mediów(coś się dzieje, sensacja itd) wtedy można ściągnąć parę kamer.. sprawić że sprawa stanie się bardziej głośna

  4. PISAĆ LISTY I PETYCJE DO POLITYKÓW, ministra zdrowia, posłów itd. Najlepiej zbiorowe (im więcej podpisanych osób tym mniej te fakty będą się wydawać „dziwne” i „szalone” przyjmującym petycję. Jeśli uda się zainteresować jakiegoś posła/polityka- może on pomóc nagłośnić sprawę w Sejmie (konferencja prasowa etc)

  5. JEŚLI KTOŚ MA KONTAKTY Z DZIENNIKARZAMI piszącymi… bądź pracującymi w tv.. warto „Sprzedać” temat. Oni dostaną sensację(trzeba im dać czym się żywią te pasożyty- a my nagłośnimy sprawę) to taki mutualizm pasożytów i organizmów pożytecznych(nas) 🙂

  6. DOZOWAĆ INFORMACJE. PRZEKAZYWAĆ JE STOPNIOWO. ZACZYNAĆ OD RZECZY KTÓRE SĄ NAJBARDIZEJ „NORMALNE” Z TEGO CAŁĘGO SZALEŃCZEGO PLANU NWO. LUDZIE NIE MAJĄ W WIĘKSZOŚCI OTWARTYCH UMYSŁÓW. To konformiści, których itneresuje, praca (10-18) potem obiadek i pierdzenie w kanape przed tv, tak 5 dni w tygodniu a potem się zalkoholizować i jakiś weekendowy sex. Niestety- tak działa dzisiaj człowiek dzięki obowiązującemu obecnie systemowi finansowemu(każdy wie przez kogo wymyślonym i wprowadzonym w życie) A więc, nie zaczynamy opowiadać „nowym” od projektu Blue Beam, ale od badań naukowych odnośnie szkodliwośći szczepień, pokazujemy dowody, itd itp.. po jakimś czasie można przejść do kolejnego etapu i podsunąć ludziom pytanie: „Kto za tym stoi?”.. i tak dalej. TRZEBA POWOLI OSWAJAĆ Z TYM LUDZI. NIC OD RAZU. WIEM ŻE CZASU JEST MAŁO, ale solidny dom i konstrukcje buduje się nie jednego dnia, ale etapami. Nie mamy 300 lat tak jak oni, ale pare miesięcy- parę lat. Pod tym kątem działajmy tak JAK KAŻDY KTO CHCE COŚ OSIĄGNĄĆ- stopniowo.

  ALE ŻEBY DZIAŁAĆ MUSIMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ.

  Proszę o komrentarze odnośnie tych pomysłów…

  pozdrawiam

  • Adam said

   7 WE WSZYSTKIE TE DZIAŁANIA WCIĄGNĄĆ TZW. AUTORYTETY- czyli ludzi, którzy są po naszej stronie np. prof. Majewska, dr Bein itd. Ludzie to niestety w większości tępa masa, i oddziałuje na nich coś takiego jak autorytet, jest też coś takiego jak „znamiona autorytetu”- wykorzystywane na potęgę min w reklamach, aktor odziany w fartuszek lekarza i słuchawki reklamuje jakieś leki.. albo inna sytuacja: stoimy na czerwonym świetle. przed nami jakiś stary warburg. zapal się zielone- on rusza powoli- gasnie- ludzie będą na niego trąbić na 100%. syt nr 2: stoimy na czerwonym. przed nami MErcedes klasa S albo jakieś inne auto luksusowe- zapala się zielone. auto rusza powoli- gaśnie- zapala znó- ociąga się. Nie trąbnie nikt.

  • Super! Dzięki za zebranie tego, pod wszystkim się podpisuję!

   Co do stowarzyszenia, to jest wiele plusów takiego rozwiązania, m.in. możliwość otrzymania darowizny, dotacji i grantów na cele statutowe, poza tym stowarzyszenie ma status osoby prawnej i w ten sposób może też występować na drogę sądową..

   Niestety nie zdążyłem przygotować wersji wstępnej statutu nawet, więc poniższe to tylko i wyłącznie propozycje.

   Miałem stworzyć z tego osobny wpis i posłać jako wiadomość na grupę, ale w takiej wersji (bardzo wstępnej, to tylko pomysły) chyba mogę wkleić tu i jednocześnie proszę o Wasze komentarze i propozycje —

   PROPOZYCJE CELÓW STATUTOWYCH STOWARZYSZENIA

   – uświadomienie i zneutralizowanie niebezpieczeństwa sztucznie wykreowanej pandemii i przymusowych szczepień niebezpieczną szczepionką

   – uświadomienie związków pomiędzy sztuczną pandemią, codex alimentarius, gmo i innymi globalnymi działaniami mającymi na celu osłabienie odporności i drastyczną redukcję populacji

   – zagwarantowanie wolności wyboru alternatywnych metod leczenia i dostępu do ziół i suplementów

   – zagwarantowanie dostępu do czystych ekologicznie upraw warzyw i owoców

   – uświadomienie niebezpieczeństwa GMO i wskazanie alternatyw

   – uświadomienie niebezpieczeństwa elektrosmogu i wskazanie rozwiązań

   – działania na rzecz powszechnego dostępu do praktycznych, przyjaznych człowiekowi i otoczeniu rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo energetyczne i żywnościowe

   P.S. Jeśli przypadkiem ktoś z Was może pomóc przy opracowaniu takiego statutu i dokumentów do zarejestrowania stowarzyszenia, tym mniej będzie kosztów do pokrycia u adwokata.

 27. marcus said

  Jezeli macie znajomych ktorzy maja male dzieci niech oni zobacza KONIECZNIE ten krotki film!!!!!!!!

 28. marcus said

  PROPAGANDA,PROPAGANDA, PROPAGANDA!!!!!!!!!!

 29. Obsertwator said

  do Grypa666 i swinskasprawa.pl

  proponuje zamieszczenie artu na waszych blogach z petycją o umieszczenie artykulu w gazetach.

  inaczej komentarz ucieknie i bedzie cisza.

  proponuje ustalic osobę najbardziej kompetentna do napisania artykulowm – zjadliwych dla zwyklego szaraka.

  ustalic ceny za wyemitowanie artu ale nie 1 raz tylko powiedzmy raz na tydzien

  podac ceny do wiadomosci udzi z forum
  wiadomo ze osoba ktora bedzie pisala arta traci czas niech wiec tez okresli swoja dole o ile nie bedzie chciala zrobic tego charytatywnie – ale rozumiem ciezkie czasy wiec wg mnie no problem.

  i zaczac dzialac, dzialac, dzialac!!!!!

  ludzi nie brakuje tylko checi.!
  co nam z pieniedzy bedzie jak bliscy nam moga zaczac umierac!!

  ludzie w grupie sila!

  trzeba w nich uderzyc tym czym oni w nas.

  INFORMACJĄ OGOLNO KRAJOWĄ!!!!

  proszę o pilne wyemitowanie artów w gazecie: POMORSKA , EXPRESS WIECZORNY, NEWSWEEK

  🙂

  • bongo97 said

   Dlaczego to wszystko ma wiązać się z kosztami?
   Ludzie powinni otrzymać tą jakże ważną informację w gazetach gdzie nie my zainteresowani musimy to opłacać.
   Nie możemy żyć cały czas w polityce pieniądza. Mam nadzieję iż znajdzie się dziennikarz oraz gazeta, która to wszystko upubliczni.
   A jeżeli nie to pozostają ulotki, poczta pantoflowa, wiadomości internetowe…

   • Praktyka ostatnich kilku tygodni pokazuje że konkretne propozycje rzadko się trafiają, mam tu na myśli np. to że do tej pory żaden adwokat ani ktokolwiek z doświadczeniem prawniczym nie zaproponował jakiejkolwiek pomocy czy współpracy. Na szczęście mamy jedną kancelarie gdzie adwokat na prawdę się przejął sprawą, ale takich ludzi powinno być dziesiątki!!

    Podobnie może być z redaktorami bardziej poczytniejszych dzienników i magazynów.. Owszem, byłoby super dotrzeć z tą informacją w sposób naturalny i mam nadzieje że fakt złożenia tych dokumentów na prokuraturze niedługo ułatwi niektórym dziennikarzom pisanie o tej sprawie..kto wie.. będzie to swoisty test kręgosłupów redaktorów 🙂

    Pomysł z wykupieniem miejsca jest o tyle dobry że opiera się tylko o naszą możliwość zorganizowania ludzi do pokrycia kosztów..

   • grypa666 said

    Nie zapomnij, że jest i drugi w rezerwie. Dobrzy adwokaci od razu widzą w tym poważną sprawę. Brawo obserwator za te ulotki! Świńska Sprawa też to robi – tysiące. Sam widziałem. Sami zaprojektujcie, tu wiele nie potrzeba – trochę z tekstu o Jane Burgermeister, trochę o Grecji. Pamiętajcie, że Czechy zażądały od Baxtera gwarancji, że szczepionka jest bezpieczna, ten takiej gwarancji nie mógł dać i Czechy nie chcą szczepionki Baxtera! Novartis też im pewnie nie da.

   • grypa666 said

    Co do gazet – rozmawialiśmy z prawnikiem. Powiedział, że w przypadku tak dużej firmy jak Novartis czy Baxter nikt się nie odważy niczego napisać dopóki nie będzie numer sprawy kryminalnej. To jest chore, wiem, ale może uda się w końcu to puścić. Ze swego środowiska jednak wiem, że dziennikarze zmieniają temat jak to słyszą. Większość to kabotyni.

 30. TheEndi said

  Wyrzućcie z tego 50%, a i tak sporo zostanie: http://astro.eco.pl/lizards.html
  Miłej lektury…;)

 31. Oliwia said

  Jak pisze Rzeczpospolita, 8 czerwca na spotkaniu w MSWiA przedstawicieli resortu oraz między innymi Komendy Głównej Policji, Straży Granicznej, Centralnego Biura Antykorupcyjnego i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego powołano grupę roboczą, która ma wprowadzić zmiany do nowelizowanej ustawy. Policja i służby specjalne chcą, żeby portale i witryny internetowe gromadziły dane o internautach i ich działaniach. To będzie istny matrix – mówią przedstawiciele portali.

  Jak pisze Rzeczpospolita, 8 czerwca na spotkaniu w MSWiA przedstawicieli resortu oraz między innymi Komendy Głównej Policji, Straży Granicznej, Centralnego Biura Antykorupcyjnego i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego powołano grupę roboczą, która ma wprowadzić zmiany do nowelizowanej ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  – Byłby istny matrix: inwigilacja na żądanie, na którą nie zgodzi się żaden internauta – mówi “Rzeczpospolitej” Tomasz Jażdżyński, prezes Interia.pl.

  To najłagodniejszy zarzut, jaki eksperci od internetu wysuwają przeciwko pomysłowi służb.

  Inne to łamanie konstytucji, czy nawet “norm demokratycznego świata”, jak ujął to Władysław Majewski ze Stowarzyszenia Internet Society Poland.

  Obowiązek archiwizowania danych miałby spoczywać na firmach zarządzających portalami, witrynami z blogami czy forami. Ich przedstawiciele są przeciwni takiemu pomysłowi, wskazując między innymi na jego koszty. – Wysłaliśmy protest do ministra Grzegorza Schetyny – mówi dyrektor generalny Izby Wydawców Prasy, Maciej Hoffman.

  • 21.08.2009 said

   Internetu nie oddamy, ręce precz od niego chamy 😉

  • grypa666 said

   Ten blog jest na amerykańskim serwerze. I co w takim przypadku? Idiotyzm.
   Pytanie KTO stoi za takimi propozycjami. Od razu powinno się taką osobę zamknąć za próbę łamania podstawowych praw człowieka. W ten sposób zakłada się, że każdy człowiek jest kryminalistą i że to on musi udowodnić że jest niewinny. To jest odwrócenie prawa do góry nogami.

 32. sapienti sat ! said

  do TheEndi ,Człowieku,czy Ty się dobrze czujesz?Nie podsyłaj podobnych linków,ręce i nogi opadają.Nie mam ochoty odnosić się do tych bzdur!Cóż tam Reptilianie!-„na wyspach Bergamuta,podobno jest kot w butach.Widziano także osła,którego mrówka niosła”Nie rozmywajmy,proszę,zasadniczego tematu tego forum,tzn:jak się bronić przed masowymi szczepieniami,co,jak można się domyślić,będzie wstępem do totalnej kontroli ludności.Do tego nie potrzeba obcej,wyższej inteligencji.Ludzka zupełnie wystarczy.Plus ewentualna pomoc czystej,zimnej inteligencji-diabła.Tego typu strony tylko sieją poczucie totalnego zagrożenia(no,może nie te,bo te są na takim poziomie intelektualnym,iż raczej śmieszą…).Pozdrawiam.

  • TheEndi said

   Czuję się wyśmienicie, a informacje na podanej przeze mnie stronie,
   są jak najbardziej przydatne. Jeżeli ktoś z odwiedzających blog,
   uzna je za absurdalne, tak i podobnie osądzi temat ludobójstwa.
   Obudzeni przeczytają, śpiący odejdą…

   Na marginesie: nie masz ochoty się odnosić, ale przecież nikt Cię o to nie prosił.
   Nie widzę powodu, abyś był moim cenzorem. Idź swoją drogą i nie wkraczaj na moją.

   Dla innych i być może dla Ciebie porcja, nieco filozoficzno-astrofizycznych rozważań:

   „To jest ten moment, kiedy granice pomiędzy duchowymi tradycjami, religiami, fizyką kwantową i filozofią stają się bardzo rozmyte. Jednym z podstawowych wątków, który zawarty jest w tzw. „nowym myśleniu” jest przekonane, że to my kreujemy naszą rzeczywistość. Nauka kwantowa zaś twierdzi – i, jak rozumiem, to samo twierdzą starożytni – że to w zasadzie teza poprawna, ale nie precyzyjna.
   Precyzyjniej należałoby to ująć tak, że dla każdej chwili naszego życia istnieją różne warianty równoległych możliwości jej kontynuacji. Są one niejako uśpione w naszym kosmosie i czekają, aż je przebudzimy mocą naszego wyboru. Tak więc wszystkie nasze indywidualne wybory stają się zbiorową odpowiedzią na daną chwilę w naszej historii.”

   O ile możemy być świadkami początków spełniania się najbardziej przerażających przepowiedni, to zarazem wciąż istnieją inne równoległe warianty, które są równie możliwe do spełnienia. Jak więc się przenieść z jednej perspektywy do drugiej?

   Odpowiedź znajduje się w Zwoju Izajasza.”

   Polecam: http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=342:przepowiednia-modlitwa-i-wybor&catid=55:swoje&Itemid=54

 33. hipis said

  Słuchajcie podobno powstaje nowe stowarzyszenie niedługo ,które ma zammiar działac w tym kierunku oto fragment z tekstu jaki dostałem:

  Za parę tygodni powstaje ruch obrony świata, przyłącz sie do nas i „walcz” z nami przeciwko Traktatom,GMO, mikrochipom,
  KOdeksem żywnościowym, jeżeli chcesz wstąpić lub pomóc naszemu stowarzyszeniu.napisz do nas na gadu gadu, podaj swój
  pseudonim i opowiedz coś o sobie, zainteresowaniach, predyspozycjach zawodowych. Nasz nr to 7194505

  mozna tam popytac co i jak i sie zapisac

  • TheEndi said

   Radziłbym umiarkowaną ostrożność w takich kontaktach…

  • Nie wiem, trochę to wygląda jak lepik ale hasła mocne 🙂 Jak ktoś będzie wiedział coś więcej poza numerem gg to wklejcie tu info – sam nie sprawdzę bo gg nie używam; organizatorom akcji skromnie sugeruję stworzenie bloga chociażby i przedstawienia swoich propozycji żeby umożliwić znalezienie przez zainteresowane osoby

 34. Rosomak said

  Z kolei jak napisał jeszcze w 1958 roku G.Knupffer:

  “… dla ogromnej większości zwykłych, porządnych, bogobojnych ludzi wszystkich krajów, wszelkie zmowy są nie do przyjęcia, jeśli tylko zrozumiemy ich cele. My jesteśmy kandydatami na ofiary i do nas należy sprawa własnej obrony. Zostało nam bardzo mało czasu. Musimy działać natychmiast. … Nie dajcie się wprowadzić w błąd przez tych, którzy mówią wam, że wróg jest tylko w Moskwie. To prawda, że jest tam jeden z wrogów i że to wróg taki, z którym nie można iść na żaden kompromis. Musimy sobie jednak zdawać sprawę z tego, że jeśli będziemy widzieli wroga tylko w Moskwie, to dostaniemy nożem w plecy od wroga w Nowym Jorku. Lecz ten wróg, podobnie jak ten w Rosji, tylko korzysta z Ameryki jako swej bazy. Amerykanie nie są winni bardziej od Rosjan. Oba te narody są ofiarami subtelnej , a potężnej siły dywersyjnej, której nie są w stanie rozpoznać … W głowach milionów ludzi, całych narodów nadal nie mieści się naga, gorzka , tragiczna, okrutna, złowieszcza, złowroga, potworna prawda: WSZYSTKO PRZEBIEGA ZGODNIE Z PLANEM! nic nie dzieje się “przypadkiem”. W historii nie ma żadnych przypadków, żadnych zbiegów okoliczności, żadnych “żywiołowych rewolucji”, ani samoistnych “wybuchów”. Ludzkość ma prawo dowiedzieć się, kto ją oszukuje!”

 35. hipis said

  Być może i tak jest ,sam jestem ostrożny jezeli chodzi o takie akcje.Daje tu „prezentacje” jaka otrzymałem od nich

  Problemem NWO zajmowaliśmy się od wielu lat, lecz dopiero teraz postanowiliśmy stworzyc formalna organizację.
  Takich jak my, zdających sobie sprawę z zagrożeń NWO, jest wielu w całej Polsce i na świecie.
  Problem, który z początku był widziany jako zachodni incydent( 11 września 2001), zaczął przybierać
  formę globalnego zagrożenia i bezpośrednio naraża interes narodowy i publiczny państwa polskiego oraz niezależność
  pojedynczej jednostki. Wbrew pozorom jesteśmy zszokowani skala zagrożenia i poziomem manipulacji, dlatego
  postanowiliśmy przyjrzeć sie tej sprawie od strony formalnej zakładając stowarzyszenie, pierwsze tego typu w Polsce.
  Nasz ruch odwołuje się do idei solidarności lat 80 w znaczeniu i swoim zasiegu.

  Codziennie zgłaszają sie osoby chcące pomóc, chcące walczyć. ludzie młodzi i starsi, studenci i osoby juz pracujące
  zawodowo. Chcemy działać sprawnie i szybko, dlatego potrzebujemy osób wykształconych ale nie tylko. Juz teraz
  w swych szeregach mamy studenta medycyny, politologa, finansiste, informatyków, prawników, profesora akademickiego.

  Na wstępie prosimy o podstawowa, choć bardzo cena pomoc w reklamie stowarzyszenia. Dzięki niej mógł pan/pani do nas
  trafić. Chodzi tu o ulotkę elektroniczną.

  Proszę wszędzie, gdzie spotka pan wzmiankę o teoriach spiskowych (forach, chatach i. t. d.), zamieścić taką wiadomość:
  Za parę tygodni powstaje ruch obrony świata, przyłącz sie do nas i „walcz” z nami przeciwko Traktatom,GMO, mikrochipom,
  KOdeksem żywnościowym, jeżeli chcesz wstąpić lub pomóc naszemu stowarzyszeniu.napisz do nas na gadu gadu, podaj swój
  pseudonim i opowiedz coś o sobie, zainteresowaniach, predyspozycjach zawodowych. Nasz nr to 7194505?.

  Za parę miesięcy otworzymy pierwsza stronę, która będzie zawierała mnóstwo informacji na ten temat.

  Proszę podpisywać sie zawsze anonimowo i nie podawać swoich danych osobowych, dyskrecja jest najważniejsza,
  zwłaszcza na początku.

  W dzisiejszych czasach, globalnej komunikacji elektronicznej, szybciej, łatwiej i za darmo dotrzemy do ludzi
  zamieszczając taką ulotkę w Internecie, niż rozdając ja na ulicy.

  Nawet dzięki smsowi można zwołać wielotysięczna demonstrację.

  Za około tygodnia zgłosi sie do pana nasza konsultantka, z naszym tymczasowym statusem stowarzyszenia.
  Jeżeli będzie chciał pan należeć do nas jako członek, dostanie pan swój pseudonim
  (członkowie porozumiewają sie miedzy sobą i względem innych nie zrzeszonych pod pseudonimami,
  nigdy prawdziwym imieniem i nazwiskiem).

  Proponuje wszystkim, by zachowali swoja anonimowość posługując sie pseudonimem.Który bedzie unikatem, wczesniej
  nie używanym(najlepiej by nikt z rodziny czy kolegów nie utożsamił go z panem/panią)
  Jeżeli chcesz działać pod swoimi prawdziwymi personaliami, to bardzo proszę. Nie zabraniamy. Ale na własna
  odpowiedzialność.

  W każdej chwili, jeżeli masz jakieś pytanie lub propozycje zwiazana z forma działalnosci ruch, pisz,
  chętnie odpowiem.

  Chciałbym wyjaśnić naszą politykę prywatności. Po pierwsze nie ukrywamy sie przed służbami, oni i tak wszystko
  wiedza co chcą. Nasze działania będą publiczne i w pełni legalne. A polityka anonimowości ma tylko ustrzec
  przed ?wścibskimi oczami?.

  Jeżeli chodzi nam o „wścibskie oczy” to mamy na myśli o administracje szkół, pracodawcę, ewentualni przeciwnicy
  społeczni, czy nasza własna rodzina.
  Im mniej odbiorca o nas wie, tym bardziej my sami jesteśmy bezpieczni, zajmowanie sie teoriami spisku jest dla
  większości społeczeństwa, zwłaszcza tej bardziej poważnej, jak wykładowcy czy przedsiębiorcy, czymś wręcz
  śmiesznym i niewygodnym. Dla niektórych nasza działalność może być widziana, jako cos niebezpiecznego społecznie,
  radykalnego, wręcz wywrotowego. Każdy z nas ma nadzieje, ze ten zły scenariusz przyszłości o NWO sie nie spełni i
  będziemy mogli dalej żyć normalnie jak i teraz. Nie chcemy być organizacja awanturników czy przestępców.
  Nie planujemy ataków bezpośrednich na jakiekolwiek instytucje czy ludzi. Naszym celem jest tylko walka poprzez
  legalna propagandę informacyjna czy obyczajowa, poprzez Internet, ulotki, książki, czasopisma, w ostateczności
  manifest uliczny zgodnie z prawem o zgromadzeniach publicznych.
  Tylko tak mamy możliwość przekonać masy do siebie. Nikt nam nie zaufa, jeśli będziemy poza prawem.
  Nasz potencjalny wróg łamie prawo. Nie idźmy w jego ślady. Nie naśladujmy, bo staniemy sie tacy sami.
  Może Cie zastanawiać, czemu mamy być tacy tajemniczy. To ze podasz swoje personalia niczego nie zmieni
  potrzebujemy informacji naukowo ? historycznych. Nic więcej;
  Nie wiem jak ty, ale my uczymy sie, pracujemy. Niekiedy z przymusu w wielkich korporacjach, niepotrzebny rozgłos
  przy naszych osobach byłby tylko szkodliwy. Niech nas usłyszą i zobaczą na masowych manifestacjach, jako konkretna
  liczba, po wejściach na dana stronę, czy poprzez sprzedany nakład książek. Niech znają nasza liczbę, ale po co
  personalia; wielu z nas musi nawet działać anonimowo we własnych domach, bo publiczne wystąpienie w naszych
  rodzinach byłoby wręcz oznaka choroby psychicznej. Niestety tak odbierają nas rodzice, my nawet nie chcemy myśleć,
  co by było, gdyby nasz wykładowca czy pracodawca dowiedział sie, że my głosimy wręcz absurdalne hasła.
  Potrzebujemy komputerów do działalności, Internetu, samochodów czy prywatnych mieszkań. W przyszłości może i biur.
  Nie zdobędziemy tego mieli gdy nas wyleją z pracy czy wyrzuca z domu. Chcę, by tylko pseudonim był umieszczony np.:
  na ulicznej ulotce, która może zobaczyć mój wykładowca przed sesja, bo by to oznaczyło nawet wywalenie ze szkoły.
  Taki jest świat.
  Pamiętaj, ze żyjemy w rzeczywistości podobnej do Matrixa. Istniejemy My ? oświeceni i cała reszta zmanipulowana i
  kierowana przez system i zrobią wszystko, co system sobie życzy.
  Jeżeli o nas powiedzą ?niebezpieczni awanturnicy?, to możemy sie pożegnać ze studiami i praca choćby za te
  marne 2 tys. a potrzebujemy ludzi wykształconych i funduszy…..teraz ja proszę. Przemyśl to, zanim zaczniemy
  działalność.

  Stowarzyszenie nie ma byc organizacja sztywna i niedostepna dla szeregowych członków, nie zamierzamy też narzucac
  komukolwiek zdania. Naszym zamysłem było stworzenie zrzeszenia dla ludzi, a nie „dla” prezesa bądź zarządu”, które
  umożliwiło by zebranie zainteresowanych w „jedno ciało” w którym moglimy nawzajem dyskutowac, wymieniam informacje
  i poglady, zbieram dane nt. teorii spisku czy zagadnien społeczno-gospodarczych w jedno praktyczne miejsce jak strona www,
  radio czy telewizja internetowawa. Podejmowanie działań w organizacji będzie miało charakter oddolny. To członkowie
  maja byc twórcami i organizatorami inicjatyw stowarzyszenia, natomiast powołana rada i zarząd ma służyc jako ciało
  zatwierdzajace i wykonawcze.To stowarzyszenie myśli i inicjatyw ludzi.

  Zapraszamy do naszego Stowarzyszenie wszystkich którzy chcą nas wesprzec chociaż w jednym postulacie, członkostwo
  w organizacji nie zobowiazuje osoby do poparcia wszystkich naszych punktów statuowych, wystarczy że poprzesz nas w
  w sprawie sprzeciwu wobec traktatu Lizbońskiego, czy sprzeciwu wobec używania niebezpiecznych technologii czy subs.
  chemicznych w żywności. Każdy głos jest ważny, razem możemy więcej.

  Nasze stowarzyszenie nie zrzesza i nie planuje zrzeszac osób zajmujacych sie tylko tematyka teorii spiskowych, ale
  także różnych problemów społeczno-gospodarczych. Choc możeby przypominac w postulatach antyglobalistów czy anarchistów
  to nimi nie jestesmy, tworzymy oddzielna i niezależna organizacje, mającą tylko kontakt i poparcie tych grup w kilku
  naszych celach i postulatach, a nasze drogi działania mają byc o charakterze legalnym i demokratycznym. Nasza odezwe
  kirujemy do każdej grupy zawodowej, społecznej i religijny, wasz status nas nieinteresuje. Zapraszamy ludzi wierzących
  jak i ateistów, zdeklarowanych kapitalistów jak i socjalistów, chętnie nawiążemy kontakt z innymi organizacjami czy
  stowarzyszeniami które mogły by nas poprzec w danym postulacie. Zapraszam i apeluje ignoracja i bezczynnosc jest gorsza
  od wykonanej zbrodni….ktoś już to chyba powiedział odnosząc sie do okresu 2 wojną światowej.

  Czonkostwo w naszej organizacji nie zobowizuje nikogo do płacenia składek, czy aktywnego działania, najważniejsza jest obecnośc i
  ewentualny podpis pod petycją. Nasze stowarzyszenie planuje nawiązac współprace z takimi organizacjami jak solidarnośc80, zieloni,
  polska partia pracy, socjalisci, inicjatywa stop wojnie, amnesty international itd. Członkostwo w stowarzyszeniu jest darmowe,
  a ewntualne skłatki nadobowiązkowe.

 36. sapienti sat ! said

  Nie znoszę new age’owego bełkotu.Tylko tyle. Każdy,może pisać co chce.Pozdrowienia dla wszystkich wróżek i czarownic!

 37. kellrez said

  ja nic nie zrobiłem bo nikt mi z moich nie wierzy, twierdzą że mam paranoje..

  • 22.08.2009 said

   Niech dalej tak uważają z Ty skup się na tych, którzy chcą wiedzieć i zrozumieć a resztę olej.
   Sami na własnej d… poznają smak ignorancji, arogancji wobec innych i brak nawet podstawowej wiedzy o czymkolwiek poza funkcjami fizjologicznymi organizmu „jedzenie, spanie, sr…”.

 38. Piotr Bein said

  SORKA, BEDZIEMY MUSIELI ZMIENIC POLITYKE REDAKCYJNA
  BLOG JEST W NIECIERPIACEJ ZWLOKI (!) SPRAWIE SZCZEPIONEK

  NATOMIAST WPISY ROZWLEKAJA SIE NA, OWSZEM, POWIAZANE TEMATY, ALE TO NIE JEST GLOWNY CEL NASZEGO BLOGA ANI KAMPANII MIEDZYNARODOWEJ, W KTOREJ BIERZEMY UDZIAL

  DLATEGO PROSZE SIE OGRANICZYC DO DYSKUSJI,A JESZCZE LEPIEJ, RAPORTOWANIA DZIALAN, NA DWOCH PLASZCZYZNACH:

  PRIMO. Do ok. konca 1-go tygodnia wrzesnia == POZWY itp. dzialania prawne.
  Wroccie prosze na strone glowna do:
  https://grypa666.wordpress.com/2009/08/22/stowarzyszenie-propozycje-celow-statutowych/
  i pomozcie czlowiekowi — on musi sfinalizowac statut przed udaniem sie do prawnika w poniedzialek

  DRUGIE PRIMO. Od teraz do konca szczepien itp. == ROZGLOSU MEDIALNEGO, ROZPOWSZECHNIANIA INFORMACJI, wojny informacyjnej z agenciakami itp, np. wpiszcie sie wezlowato chrypie666:
  http://chrypa666.blog.onet.pl/1,DA2009-08-18,index.html

  TO NIE NASZ WYMYSL, TYLKO PRIKAZ Z KOMITETU CENTRALNEGO WE WIEDNIU

  DZIEKUJEMY ZA ZROZUMIENIE

 39. Aga said

  Jeżeli ten inwestor tak chciał słuchać w tym względzie Jackowskiego (jak dla mnie niepoważne) to powinien śledzić częściej jego wypowiedzi. To prawda, że w styczniu Jackowski mówił o wzrostach od kwietnia do lipca i o ponownym załamaniu na przełomie lipca i sierpnia, ale gdzieś na wiosnę (dokładnie nie pamiętam. ok maja) Jackowski zaczął mówić o końcówce sierpnia. Do końca miesiąca dużo czasu nie zostało, niedługo się dowiemy czy trafił.
  Jackowski rzadko trafia z przewidywaniem pogody, ale w tym roku prawie mu się udało. Burze były bardzo gwałtowne, i w mojej okolicy bardzo częste(nie pamiętam drugiego takiego lata).
  „Cała Polska będzie w lato mówiła o jakiejś burzy, potężnym kataklizmie. Obejmie duży obszar kraju. Lato nietypowe: nagła susza i nagłe ulewy. Agresywne lato – jak deszcz, to oberwanie chmury, jak słońce – susza”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s