Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

PANDEMICZNE szczepienia – czego można się obawiać? Dr True Ott

Posted by grypa666 w dniu 21/08/2009

PANDEMICZNE szczepienia – czego się obawiać? 17.08.2009
True Ott, PhD, ND   [tlumaczyl Piotr Bein z http://www.rense.com/general87/pandd.htm]

Lato się kończy, zaczyna się debata nt. “pandemicznych” szczepień w szkołach publicznych w  USA. Wg Associated Press, setki szkół “postępują zgodnie z apelem rządu o zakładanie klinik grypy jesienią, w przygotowaniu do być może najbardziej powszechnych szczepień w szkołach od czasów polio.”
Pomimo histerii i straszenia, pozostają bez odpowiedzi bardzo istotne pytania. Zaniepokojeni obywatele wciąż nic nie wiedzą. Waszyngton nie powinien mieć trudności z odpowiedzią na kilka podstawowych pytań. Kto płaci za miliony eksperymentalnych szczepionek? Czy to następny rządowy “program ratunkowy”? [aluzja do “ratowania”  banksterów – pb], tym razem, żeby wzbogacić przemysł farmaceutyczny?
Najważniejsze pytanie, które dwa miesiace temu zadałem osobiście pani sekretarz  Sebelius w HHS [państwowa służba zdrowia USA?] w liście otwartym: JAKIE SKŁADNIKI ZAWIERAJĄ SZCZEPIONKI? Czy Amerykanie dostaną 100% gwarancji, że na liście domieszek nie ma skwalenu (zawiesina oleju w wodzie)  ani żywych wirusów?  Bo od 13-go lipca Światowa Organizacja Zdrowia zatwierdziła te domieszki z przeznaczeniem do szczepionek.
Powtarzam, zapytałbym Panią Sebelius: „Proszę nam dać NIEZALEŻNĄ analizę zawartości tych rozmaitych “szczepionek” zanim poprosicie nas, SZCZEGÓLNIE nasze skarby –dzieci,  o podwinięcie rękawów i poddanie się zastrzykowi.” Sekretarz Sebelius, prosimy tylko o POINFORMOWANĄ ZGODĘ: zamiast tego uparcie wydaje się Pani domagać ślepej, jak u robotow, WIARY, podczas gdy IGNORUJE Pani te podstawowe pytania. Kiedy ktoś boi się dać pełną, uczciwą odpowiedź, zwykle ma coś do ukrycia. Co ukrywa rząd?
Z szacunkiem przypomniałbym Sekretarz Sebelius, że jej własna Administracja Żywności i Leków  (FDA) oraz FTC, pilnują bezpieczeństwa produktów konsumerskich. Rozmaite prawa typu „Prawda na etykietkach” wymagają PEŁNEGO i DOKŁADNEGO wyszczególnienia składników na produktach. Dzięki tym przepisom mam ujawniony jest skład chemikalii i konserwantów, wiec mogę na podstawie tej informacji decydować odnośnie  kupna i konsumpcji danego produktu czy tez zrezygnowania z niego. Nikt mnie nie ZMUSZA do kupna i spożycia. A jednak Ośrodek Kontroli Chorób (CDC)  i federalny wydział “zdrowia i usług społecznych”  nie mają widocznie zamiaru  zastosować tych samych podstawowych  praw chroniących konsumenta do szczepionek przeciw pandemicznej grypie. Znów należy zapytać: „Dlaczego???”
Dalej, jeśli zakupiony przez mnie produkt porośnie jakąś toksyczną pleśnią i strasznie zachoruję, mam podstawowe prawo zaskarżenia producenta o odszkodowanie. Ale nie w przypadku tych szczepionek. Nie tylko że my, społeczeństwo, nie wiemy, jakie dokładnie chemikalia  i wirusy są zaszczepiane bezpośrednio do naszych naczyń krwionośnych, to jeszcze wg artykułu  Associated Press,  te firmy szczepionkowe dostały pełne zwolnienie od odpowiedzialności przed prawem i pozwami. To oczywiście prowadzi nas do nastepnego pytania: “Jeśli szczepionki są tak bezpieczne, to dlaczego Przemysł Farmaceutyczny potrzebuje tak daleko idącej ochrony prawnej?”

Agencja EMEA uchyla rąbka tajemnicy
W ub. weekend, jeden Belg wysłał bardzo intersującego maila. Udało mu się zdobyć dokument z EMEA, Europejskiej Agencji Leków (w Unii Europejskiej odpowiednik FDA w USA), który wymienia podstawowe składniki  w zasadniczej szczepionce przeciw „pandemii”, zamówionej dla Europy z firmy ¬ GlaxoSmithKline’s (GSK): szczepionkę PANDEMRIX. Ten dokument z EMEA dużo, dużo mówi. Szczepionka składa się z:
Substancja aktywna: szczepionka pandemicznej  grypy (H5N1) (split virion, inactivated, adjuvanted) A/VietNam/1194/2004 NIBRG-14.
Oczywiście jest to szczepionka przeciw PTASIEJ GRYPIE, z wyizolowanym antygenem, wirusem wietnamskiej grypy-zabijaki , ktora wykazała się wysoką zabijalnością w Wietnamie. Wg. Światowej Organizacji Zdrowia, Europie i światu grozi pandemiczna, wcale nie PTASIA GRYPA (H5N1), lecz „nowa” ŚWIŃSKA GRYPA (H1N1). Jak to jest możliwe, żeby tak specyficzna szczepionka przeciw PTASIEJ GRYPIE dala jakąkolwiek ochronę przeciw „nowej” – „pandemicznej”  ŚWIŃSKIEJ GRYPIE?
Wygladałoby na to, że firma GSK próbuje pozbyć się zapasów swojej szczepionki przeciw “ptasiej pandemicznej grypie” przez przedstawienie jej jako szczepionki  przeciw „pandemii”, pod nazwą „PANDEMRIX”!! Dlaczego EMEA pozwala na to? Czy FDA podąży za przykładem EMEA i rozpowszechni wirusy ptasiej grypy z Pandemrixa za pomocą szczepień milionów dzieci w wieku szkolnym w Ameryce? Czy może tylko szczepionki firmy Novartis czy Novavax dojdą do USA? Kiedy Amerykanie dostaną PEŁNE UJAWNIENIE SKŁADU oraz ZAKONTRAKTOWANYCH FIRM??
Proszę też zauważyć, ze okólnik pt. „Pandemrix” z firmy GSK deklaruje iż do wirusa w szczepionce coś “dodano”(ang.  „adjuvanted”) ¬ ale nie pisze czego mianowicie dodano.  Bardzo prawdopodobnie, że dodano zawiesiny oleju w wodzie, tzw. skwalenu, ale o tym ani slowa.
Zaprawdę istotną obawą dla wirusologów na całym świecie jest to, że stosunkowo nieszkodliwa “nowa” Pandemiczna Świńska Grypa zagrażająca dziś światu,  mogłaby przekształcić się w o wiele grozniejszą zabijakę, jeśli w jakiś sposób zdołałaby połączyć się ze znanym, powodującym wysoką śmiertelność wirusem, np. wietnamskim  H5N1. Wydawałoby się, że szczepienie milionów ludzi  PANDREMIXEM zawierajacym jako “dodatek” wirusy ptasiej grypy H5N1, mogłoby rzeczywiście wywołać „Idealną Burzę” pandemiczną.

Ten ZORGANIZOWANY LUNATYZM trzeba skonczyć,  I to JUŻ!!

Komentarzy 81 to “PANDEMICZNE szczepienia – czego można się obawiać? Dr True Ott”

 1. allseiingeye said

  Wnioskuję o usunięcie i zbanowanie ip – użytkownika 44, oraz wszystkich jego wpisów.
  Uzasadnienie: jak ktoś wchodzi na naszego bloga by się coś dowiedzieć to nie ma ochoty czytać wypocin pyskacza, niestety ale jego wypowiedzi stają się częścią strony i obracają całą tą pracę w kpinę. Wątpliwości owszem ale dla sabotażystów mówimy nie!

  do 44:
  Przyznaj chłopie dla kogo pracujesz i kto cię nasłał, jeżeli to dla ciebie wszystko są brednie to po co tu wchodzisz na tego bloga?

 2. House said

  własnie mnie tez to strasznie denerwuje co ten człowiek sobie mysli??Poza tym ten tekst jest niesamowity.Oni dodaja do szczepionek cos takiego,matko oni nas chca powybijac?I ktos tu am jeszcze wątpliwosci??

  • Wojwit said

   On nie mysli tylko „ciezko haruje” na chlebus z maselkiem i szyneczka.

  • Aga said

   Przede wszystkim sprostowanie, cały czas krzyczycie o oleju w szczepionkach. Skwalen należy do lipidów, ale nie jest tłuszczem! Jest on produkowany przez nasz organizm i jest np. składnikiem sebum, ma on właściwości bakteriobójcze. Problemem nie jest to, że wprowadza się jakąś obcą substancję. Przeciwnicy tego dodatku do szczepionek twierdzą iż wprowadzenie skwalenu w formie zastrzyku powoduje powstanie przeciwciał które atakują nie tylko skwalen zawarty w szczepionce, ale także ten naturalnie występujący w organizmie co wyrządza ogromne szkody.

  • Adam said

   do Wojwit:

   a jak jeszcze wyrobi stale podnoszony przez szefa limit, to może prowizje dostanie, i będzie mieć jeszcze na cukier, albo colę z aspartamem;)

 3. Duszek said

  Gdyby to były „tylko” szczepienia na ptasią zamiast świńską grypę to pół biedy,bo ludzie i tak się szczepili wcześniej na grypę-gorzej,jeśli to nie będą te szczepionki-tylko całkiem nowe,całkowicie zsyntetyzowane…
  ciężko będzie poznać skład takich szczepionek,bo władze za wszelką cenę będą starały się coś ukryć.Politycy choć będą namawiali na szczepienia-sami dostaną pewnie „odpowiednie”dawki,nieszkodliwe dla zdrowia.Ciekawa jestem co będzie teraz z Grekami?co-będą chodzić od domu do domu z żołnierzem-jak ktoś nie nie zaszczepi?….
  myślę,że przez strajk Greków(a na pewno taki zaistnieje) narobi się niezły burdel(i panika w innych krajach)i też ludzie z innych państw zauważą,że coś tu nie gra…
  Oby ich ewentualny strajk przyniósł rezultaty,by później w razie potrzeby i inni europejczycy zobaczyli,że powinni walczyć o prawo do decydowania o swoim zdrowiu i ciele.Bo skoro jesteśmy wolni-nie powinniśmy być do niczego przymuszani-mogę mieć gdzieś tę ich chorobę,mogę nie chcieć żyć na tym świecie-to nie powinno ich obchodzić.Skoro Bóg dał nam wolną wolę to dlaczego jacyś ludzie mają nas zmuszać by robić coś wbrew sobie?…

  • marcus said

   Grecy wyjda na ulice w tym cala nadzieja, to narod z jajami kolebka naszej kultury europejskiej. Dodatkowo troche leniwi i majacy klopot z dyscyplina spoleczna (przeciwienstwo niemcow). To nie przypadek, ze oni w UE ida na pierwszy ogien na poczatek biora najtrudniejsze przypadki. To bedzie poletko doswiadczalne nr1, a nr2 w UK i tutaj im pojdzie niestety lepiej. Wiekszosc anglikow nie jest w stanie nawet swojego kraju na mapie pokazac. Edukacja elementarna na niskim poziomie i posluszenstwo wobec wladzy, nabyte w czasach atakow IRA.

 4. TheEndi said

  To również niedługo…? http://www.przyszloscwprzeszlosci.info/teraniejszo/73-teorie-spiskowe/363-projekt-blue-beam?showall=1

  • Nie wiem czy to autentyczne ale:

   • marcus said

    dokladnie mam w mojej medialnej bibliotece wiecej takich „cudow”. NASA pracuje nad technikami holograficznymi. Ronald Regan jest takie jego slynne przemowienie w ONZ w latch osiemdziesiatych, ze aby zjednoczyc swiat to potrzeba nam zewnetrznego zagrozenia. O tym samym mowil Henry Kissinger. Dlatego beda straszyc ludzi inwazja obcych, dla przykladu cos tam w powietrzu bedzie widoczne (jakies super technologie maja w Area 51), jakies ataki na pare miast, swiatowa panika. W celu obrony swiata trzeba powolac rzad swiatowy (NWO).Nastepnie wyprojektowac holograficznie cuda na niebie. Ludzie kupuja bajeczke i powrot falszywego mesjasza itp. Genialne!!! Kolejne NASA „cuda” ponizej:

   • Piotr Bein said

    Madry, niezwykle uduchowiony (kandydat na swietego) mnich amerykanski wiary prawoslawnej, Ojciec Serafim Rose z monastyru w Platinie w Polnocnej Kalifornii, doglebnie przestudiowal, co sie dzieje i wysnul wniosek, ze ufo, fascynacja kosmitami — zmierzaja do zwrocenia naszych oczu w kosmos, skad ma przyjsc falszywy mesjasz, antychryst. czytalem ksiazke o nim, ok. 100 stron po angielsku.Wyd. Bratczyk wydalo skrot tej ksiazki, tytul cos jak „Ojciec Serafim Rose — Zycie i dzielo”. Polecam, choc nie tak informaujace jak angielski orginal.

    Jeszcze bardziej polecam analizy przez O. Serafima poszczegolnych zagadnien, ktore przebadal z iscie naukowa dyscyplina, podparta studiami pism Ojcow Kosciola z wczesnego chrzescijanstwa. Wysnul np. wniosek, ze zjawisko ufo istnieje (zbyt wiele raportow od ludzi uczciwych, np. pilotow) i jest wykreowane przez szatana dla zmylenia nas i przxygotowanie na przyjscie falszywego mesjasza.

    Czy znacie raport opublikowany na rense.com przez amatora, entuzjaste astronomii, ktory sklecil teleskop bardzo duzej rozdzielczosci i sfotografowal Space Shuttle oraz stacje kosmiczne, ktorych nigdy i nigdzie nie raportowano na uzytek publiczny?

    Rozmawialem o tym ze slynnym profesorem serbskim, Wladimirem Ajdaciciem fascynujacym sie wszelkimi naukami przyrodniczymi, propagatorem tej wiedzy wsrod publicznosci serbskiej.

    Jak myslisz, jesli to prawda, to po co „oni” by to robili — zapytal mnie, w kwietniu br. w Belgradzie, strasznie chory na jakas niebywala grype. Odpowiedzialem zapytaniem w oczach, a on zgadywal: „Eksperymenty zabronione na Ziemi: genetyka, klonowanie, bron masowej zaglady?”

    Moga wytruc ostatecznie wszystkie ich wojsko i policje, kiedy Space Shuttle przywiezie dosc klonow i robotow przeciw nam, wyprodukowanych w tajnych stacjach kosmicznych.

   • Piotr Bein said

    Okult: 44 = $$ na „shift”
    DOMYSL: 44 powiedzialby: „pacany, toz to Disneyland pod Moskwa”
    :<)))))))))))

   • Piotr Bein said

    ….tj. te gigantyczne zwoje w Rosji

  • O tym wewnętrznym głosie Boga mówi Al Bielek – niedawno dowiedziałem sie o jego istnieniu więc nie sprawdzałem czy jest true czy false ale wspominał o tym. Mówił a było to dawno temu że technologia ukrywana bardzo wyprzedza obecną technologie. Każdy rok w ukryciu to 40 lat naszych osiągnięć naukowych. Tam widać tempo mają nieco szybsze. Mówił o tym już wtedy że są w stanie zaprogramować osobe i dana osoba słyszy (bez używania uszu)- coś jak telepatia. Robiono testy z numerem telefonu i ludzie dzwonili. Wtedy nazwa projektu nazywała sie inaczej. Są w stanie wyczyścić pamięć i dać nową tożsamość. Są wstanie wszczepić coś czego nie wykryje obecna medycyna. Wtedy do zaprogramowania potrzebowali złapać taką osobe – być może dziś już tego nie muszą robić. Czyli można spodziewać się że faktycznie pewnego dnia usłyszymy głos z wewnątrz. Robią to więc po to byśmy mieli fałszywego proroka o którym mówi Biblia? To aż niewyobrażalne jaką dysponują techniką.
   „Projekt BLUE BEAM prowadzony przez NASA ma składać się z 4 głównych części, których realizacja ma ostatecznie doprowadzić do wprowadzenia nowej globalnej religii – New Age z jednym globalnym przywódcą. Należy pamiętać, że religia New Age leży u podstaw nowego światowego porządku. Bez globalnej religii dyktatura nie jest możliwa. Bez uniwersalnej wiary, nowy porządek świata nigdy nie nastąpi, to dlatego projekt BLUE BEAM ma być tak ważnym projektem, skrywanym w całości aż do chwili, w której duża część informacji przeciekła do globalnej sieci.” – jak widać zastosowanie jest szerokie

   • Piotr Bein said

    Dokladnie to samo o Jednej Religii wywnioskowal O. Serafim Rose w USA.
    Stad „ekumenizm”, wyrownanie „boga” we wszystkich, nawet tych antybozych religiach. Stad nonsens lingowstyczno-teologiczno-logiczny: „judeochrzescijanstwo”.

  • Adam said

   Mój Boże, to jest wszystko tak chore i poronione, że aż się wierzyć nie chce…

 5. […] Źródło: Rense.com, Tłumaczenie: Grypa666’s Blog […]

 6. Piotr Bein said

  blog jako taki nie moze tlumaczyc
  tlumacza ludzie lub roboty
  w tym wypadku Piotr Bein — zywa osoba, nie robot, wbrew insynuacjom agenciakow — patrz cefalka na grypa66 pod zakladka „O nas”
  przydaloby sie troche etyki wydawniczej, „waldek1984” — no nie?

  • anita said

   Niektore wpisy Piotra Beina sa dla mnie mowiac szczerze malo zrozumiale.Jakas dziwna polszczyzna lub skroty myslowe.Natomiast nakrecone video sa juz O.K.Obiecuje w innych wpisach ,ze wkrotce cos tam ujawni.Odsyla do strony Wolfganga.Bylam tam ,ale nadal nie widze sensu ani zwiazku.Pytanie, dlaczego nie ujawni teraz, skoro czas nagli.Od razu zaznaczam,ze nie jestem nikim tu naslanym.Po prostu nie rozumiem tresci niektorych wypowiedzi.Wiec poprosze o troche jasniejsze wypowiedzi bez skrotow myslowych.Ze swej strony polecam przeczytanie „Protokoly medrcow syjonu „z bodajze 36 roku,ktora mozna znalezc w necie na stronie ,ktora podalam we wczesniejszych wpisach.Bo to ,ze chodzi o wprowadzenie jednej slusznej religii i wymazanie dotychczasowych wierzen to mowi sie od dawna.

   • grypa666 said

    Bo mi zamkną blog za anty…

   • Piotr Bein said

    konkretnie jakie skroty myslowe?
    chetnie wydluze

    w tym przypadku pisze o nieetycznym referowaniu mojego tlumaczenia przez waldek1984

    na blogu nie odpowiadam z reguly indywidualnie kazdemu, w tylu dyskusjach, na kwestie juz odpowiedziane

    jesli jest nowy zarzut, odpowiadam z reguly raz

    na „wolfgang eggert petition”
    http://www.apocalypse-no.net/en/
    stoi jak byk to, o co pytasz ty i wiele innych osob

    probujesz sprowokowac „antysemityzm” jak bruno-agenciak,

    jesli czytalas tekst eggerta, to wiesz, co tu grasz, bo „nic nie wynika” — mowisz
    nic nie wynika z najbardziej chyba trafnej analizy na www?
    analizy, ktora tlumaczy 11 IX, afganistan, irak, grozaca wojne nuklearna z iranem, przygotowania do stanu wyjatkowego w USA i Izraelu itd. i ktora jak w 10 trafia w „pandemie” — dla myslacych

    zmienie opinie o tobie, anito, jesli strescisz tu dla bloga grypa66 petycje eggerta, a szczegolnie uzasadnienie jej z ww. sajtu

    sluzylbym moim tekstem, ale zablokowano go na polscewalczca (guglij „wolfgang eggert piotr bein judeocentrics”), gdzie umiescila go polska patriotka, Elzbieta Gawlas, obecnie wysmiana, zmarginalizowana przez „esbecje”

    „ujawnienie” wierzcholka czy struktury wladzy, oczywistej dla juz wielu, teraz nic nie zmienia w strategii i dzialaniach protestu i obrony, ktore sa prawidlowe, wg mnie, choc slamazarne i niestety zafajdane przez agenciakow
    gdzie np. akcje w poszczegolnych „regionach” polski?
    gdzie entuzjastyczne deklaracje protestow na poparcie amerykanow i grekow?
    polskim rodzinom zaproponowalem nawet naddunajska wycieczke rowerowa — i nic :<((((

    blog jest najpoczytniejszy na wordpress, a ilosc wejsc bezposrednich i na kopiujacych sajtach stala sie niebezpiecznie dla wladz

    trzeba wiec grype666 zniszczyc srodkami jak np.oszczerstwo o antysemityzm lub terroryzm, sianie niepokoju i nienawisci

    wiec zapamietajcie sytuacje namierzone tu do blokowania przez webmajstra:

    – uprawianie zydojadztwa (jak sie czujecie, gdy niemcy czy anglicy uogolniaja na wszystkich polakow: zlodzieje, oszusci, kombinatorzy…), natomiast krytyka konkretnych czlonkow, ideologii itp. kazdej z grup zagrazajacych bezpieczenstwu i pokojowi swiatowemu czy narodowemu jest ok

    – nawolywanie do zbrojenia sie, chwytania za bron — tylko na to czekaja — idz taki sie postrzel w glowe, moze wyzdrowiejesz

    – nieuzasadnione, bezmyslne szkalowanie jakiejkolwiek grupy; rasowej, religijnej, ideologicznej czy co tam (np. typowe dla zbyt wielu polakow oczernianie rosjan, muzulmanow, amerykanow, WSZYSTKICH masonow… ze skryptow wrogiej propagandy)

 7. Akin said

  Znalazłam takie coś:
  http://www.stevequayle.com/dead_scientists/UpdatedDeadScientists.html

  Tu są informacje na temat naukowców, którzy zginęli w ostatnich latach w dziwnych okolicznościach.

 8. ma ska said

  Witam wszystkich myślących inaczej,
  wczoraj wpadłem na pewien POMYSŁ.
  Zrodził się w momencie jak zapoznałem się
  z tematem chemtrial’sów. Co się okazało:
  wczoraj w Krakowie były dwie smugi, nad centrum
  unoszące się do późna. Również słyszałem dwa kursy
  samolotów, które normalnie się nie odbywają (ok. południa).

  POMYSŁ jest taki:
  ktoś poruszył temat sms’ów, żeby zjednać społeczeństwo.
  Jednak jest inna OPCJA. Założyć MASKĘ, taką prawdziwą, przeciw
  gazową (na całą twarz) i wyruszyć na miasto.
  Nie ma możliwości, żeby ktoś tego nie zauważył.
  Ludzie pomyślą, że to jakaś akcja promocyjna…
  Ale jak dodamy np. hasło chemtrial, gdzieś na plecach,
  na torbie, to nie dość, że zaczną się obawiać, to zaczną
  szukać informacji. Jak dowiedzą się, że są podtruwania od
  dawna to zaczną szukać dalej. Może być również hasło „grypa666”,
  wtedy jest szansa, że i starsze społeczeństwo to podchwyci.

  Nie wiem jak wygląda to prawnie, czy zakładając MASKĘ nie wzbudzimy
  paniki (co wg mnie jest PRIORYTETEM) i służby się nami zajmą.

  Dziękuję Wam, że mogłem tu znaleźć informacje, których
  nigdzie indziej nie ma. Cała ta sprawa z NWO i pochodnymi
  zaczyna się układać.

  Nie mniej jednak uważam, że jest już za późno.

  pozdrawiam serdecznie
  ma ska

  ps.
  z tego co widziałem, to takie maski są dostępne w marketach bhp,
  które ostatnio pojawiły się, gdy weszła ustawa o szkoleniu pracowników…

  • on saM said

   Witam, bo to mój pierwszy komentarz na blogu, chociaż czytam już od jakiegos czasu.
   Mam inny pomysł jak szybko poinformować ludzi o zagrożeniu szczepionkami itp.
   Wielu z nas (jesli nie wszyscy) często odwiedza różne fora internetowe. Jest ich wiele i o różnej tematyce, np. sport, komputery, motoryzacja. Czy nie byłoby szybciej i łatwiej zarejestrować się na różnych forach i wkleić artykuł przedstawiający zagrożenia oraz linki do stron takich jak swinskasprawa.pl grypa666.wordpress.com stopcodex.pl i do filmów z youtuube? Koszt zerowy, zajmuje dużo mniej czasu niż rozdawanie ulotek i rozwieszanie plakatów , a bardzo duża liczba ludzi wyrzuca ulotkę lub zapomina, o niej i o adresach internetowych zawartych na niej. Natomiast na forach osoby zainteresowane prawdopodobnie przeczytają artykuł i klikną w linki i przynajmniej częsć z nich weźmie to do serca.

   Pozdrawiam,
   On Sam

   • ma ska said

    …tylko problem jest taki, że internautów jest mało.
    Spróbuj coś napisać, a zobaczysz jakie będą odpowiedzi.
    Sam text do nich nie przemówi.
    Natomiast taka MASKA może wzbudzić wiele emocji.
    Teraz jest dobry okres, póki jest ciepło.
    Zgrabna kobieta skąpo odziana z maską na twarzy 😉
    Nie da się nie zauważyć!
    Ja np. rozmawiałem z rodziną (o zagrożeniach),
    to już zostałem sklasyfikowany przez nich
    jako człowiek psychiczne chory :/

    Pozdrawiam
    ma ska

   • 21.08.2009 said

    Nie przejmuj się, nie Ty jedyny…

    Szybko przekonają się, że głupota i ignorancja ZABIJA!!! i to dosłownie.
    Nie mam na myśli tylko szczepionek ale wszystko to co bestia aktualnie wprowadza np. GMO.

   • frasobliwy said

    Moje rady techniczne do takiej wklejanki. Tekst musi być maksymalnie treściwy i pozbawiony elementów wątpliwych, np. „te smugi dziwnie wyglądają”. Nawiasem mówiąc chemtrails to problem wątpliwy, przynajmniej ja nigd nie spotkałem rzeczowej argumentacji…Twierdzenia i dane muszą być możliwe do zweryfikowania – to zadziwiające jak wiele szokujących faktów podano w massmediach, ale w sposób cichy i zakamuflowany, na 10 stronie, w wydaniu przedpołudniowym itd. Tekst należy wyprać ze zwrotów emocjonalnych, ubrać raczej w język dyplomatyczny. Przemyśleć kompozycję, tak by ogólny sens dotarł do czytelnika już po killkunastu sekundach.

    Jeśli nie jesteście starym użytkownikiem forum i wejdziecie np. na forum rowerowe z 1 postem o szczepionkach, to jako spamerzy nie zrobicie dobrego wrażenia.

    Zarzuty szaleństwa. Można się samemu o nie prosić brnąc w niepotwierdzone albo wręcz cudaczne teorie jak np. David Icke o Reptilionach. Pan Bein pisząc o bazach na Księżycu też wchodzi na niepewny grunt…

    Niestety zarzut szaleństwa jest używany przez ludzi niekulturalnych jako zwykła obelga. Kiedyś na pewnym forum napisałem, że moim zdaniem PO i PiS to duopol partyjny wzorowany na dupolach anglosaskich. W końcu obie partie mają ten sam pomysł na miejsce Polski w świecie, stosunek do emisji złotego, NBP itp. płynną wymianę kadr (kilka osób z jednej do drugiej przeszło albo było razem w AWS), media odstrzeliwują mniejsze partie (choć podkresla się antpisowskość), spory miedzy PO i PiS są napompowane np. kłotnie o samolot, PO nie chce lustracji a PiS prowadzi lustracje głośno ale nieudolnie (bo udalna lustracja ruszyłaby agenturę Niemiec, USA i Izraela) itd. Jedyny argument przeciwnika to było odesłanie do psychiatry :). Na pewno trzeba mieć twardą d… żeby z takimi tematami wychodzić i jeszcze prowadzić polemikę na forach. Ludzie po za tym naprawdę bywają dziwni i nie zawsze wynika to z agenturalności, ale ze zwykłej głupoty albo przekory dziecka Neo. Spotykałem się np. ze stwierdzedniami, że imperializm (czyli zrzutka podbitych narodów na imperium, czasem rządzone przez jeden naród, np. Rzymian, WASPÓW, Rosjan albo Ż..w) jest dobry a jego krytyk to lewak i anarchista. I może jeszcze pijak? I złodziej?

    Pomysł z maską gazową. O ile zamaskowany będzie rozdawał ulotki to tak. Ale jeśli nie, to co ma przekazać? Pajac w masce z napisem „szczepieniom nie”. Toż to wygląda jak nawiedzony uliczny kaznodzieja. Ktoś wsadzi na YT a ludzie będą mieli ubaw jak z niektorych meneli, np. słynnego „Cygana”. To musi być przemyślane.

   • ma ska said

    do FRASOBLIWEGO

    Problem w tym (nie jestem specem od promocji i marketingu),
    że to ma być coś innego. Ulotka się źle kojarzy, bo
    ludzie od razu to sprowadzają „nabijanie komuś kasy”.
    Będą omijać szerokim łukiem.
    Ale w momencie, gdy np. jakiś gość wejdzie do tramwaju
    pierwszymi drzwiami mając maskę na twarzy i tylko
    będziesz mógł zauważyć nowe słowo jak chemtrial, to
    ludzie się tym zainteresują.
    Wystarczy, że wejdziesz, podjedziesz jeden przystanek i wysiądziesz.

    A jeszcze lepiej zadziałałoby dwoje dorosłych i dziecko w masce.
    Nikt nie przejdzie obojętnie!

    Pozdrawiam
    ma ska

   • Piotr Bein said

    do frasobliwego
    tak se niefrasobliwie piszesz co ja napisalem o stacjach (nie bazach!) w kosmosie (nie na Ksiezycu!)

    to jest niechlujstwo, jesli nie oszczerstwo — uwazaj zeby cie agenciaki nie najely, jestes dobry w dezinformacji

    nie moge podac linka do rense ZE ZDJECIAMI, bo jak pisalem juz wielokorotnie, jestem w podrozy

    sami sobie poszukajcie — inne bzdury zamieszczacie tu setkami

   • grypa666 said

    Poszukajcie na YouTube lub w grafice Google: „Mystery Space Machines”. Na rense.com jest wiele artykułów na ten temat.
    Nie wyglada to na hoax. Jako przykład podaję:


    Autorem jest John Lenard Watson, który opracował technikę zwiększania rozdzielczości teleskopu za pomocą odostrzania.

   • 21.08.2009 said

    Te obiekty na orbicie to element propagandy, którą będą sieć za pomocą BlueBeam czyli fałszywe nadejście mesjasza żeby zwieść ludzi od tego prawdziwego „przyjścia”.

   • 21.08.2009 said

    To jest wpis do komentarza 15, nie wiem czemu pojawił się w nowym wątku… ale trudno.
    Dotyczy to wpisu 15.

   • STS 75 – Oficjalne zdjęcia NASA specjalną kamerą rejestrującą spektrum ultrafioletu

    http://www.youtube.com/results?search_query=sts+75

    http://video.google.pl/videosearch?q=sts+75

   • Czy to aby na pewno nie głębia oceanu?

   • pyrek said

    Jak coś jest oficjalne od NASA to raczej na pewno nie jest to informacją obiektywną 😉

   • Piotr Bein said

    do frasobliwego
    tak sobie niefrasobliwie piszesz co ja napisalem o stacjach (nie bazach!) w kosmosie (nie na Ksiezycu!)

    to jest niechlujstwo — uwazaj zeby cie agenciaki nie najely, jestes dobry w dezinformacji

    nie moge podac linka do rense ZE ZDJECIAMI, bo jak pisalem juz wielokorotnie, jestem w podrozy

    gdybys sie wysilil i poszukal zamiast oczekiwac tu gotowych rozwiazan, odpowiedzi, wszyscy bylibysmy dzis blizej celu

   • marcus said

    Marcus do Frasoblowego
    Panie Frasobliwy, jezeli Panskie oczy czegos nie widza to nie oznacza, ze to nie istnieje. Zjawisko UFO z antropologicznego punktu widzenia mozna przesledzic obserwujac sztuke od Babilonu, poprzez Egipt, Meksyk itp. http://www.ukrytesprawy.pl
    Co do baz na ksiezycu to pare stron wczesniej zamiescilem filmy na ten temat. Filmy pokazuja, ze londowanie na ksiezycu bylo nagrane w plenerze na Ziemi i studiu TV. Nie dlatego, ze amerykanie nie byli na ksiezycu ale dlatego zeby nie pokazywac co tam naprawde sie znajduje. Jezeli Pan przeprowadzi wlasne badania, to znajdzie Pan informacje od bylych czlonkow NASA. Jest pare osob ktore zaczely mowic bo juz nie maja nic do stracenia np.jedna z tych osob jest chora na smiertelnego raka itp. Prosze zauwazyc, ze spoleczenstwo jest przygotowywane na symulowany atak obcych. Nie ma dnia w Wielkiej Brytani aby glowne media nie zajmowaly sie UFO, mowi sie o tym w serwisach BBC w konkretnym celu. Nick Pope jest oficjalnym przedatawicielem rzadu UK do spraw UFO!!!!! Jezeli Pan przesledzi premiery Hollywodzkie to zauwazy Pan, ze od jakiegos czasu srednio co trzy miesiace mamy premiere filmu o ataku obcych na nasza planete. Takiej ilosci filmow o tej tematyce w tak krotkim czasie jeszcze nie bylo. Zajmuje sie ta tematyka juz 15 lat i niech mi Pan wierzy przeczytalem mnostwo ksiazek i setki artykulow na ten temat. To prawda, ze wiele jest tutaj niejasnosci ale swiadectwa wielu pilotow sa wiarygodne. Myslenie o tym, ze w ogromnym wszechswiecie (ktorego konca nawet nie mozemy zobaczyc) jestesmy sami jest najdelikatniej mowiac naiwne. Zycie ktore na ziemi eksplodowalo w tysiacach form i gatunkow moze i eksplodowac gdzie indziej. Odrebne pytanie to jakie i czyje interesy te istoty reprezentuja i co to dla nas oznacza. Natomiast Pan Piotr zostal niejako niechcacy sprowokowany nasza dyskusja na forum i dlatego sie do niej wlaczyl. Nie podejmowanie tych tematow wczesniej jest naturalne bo moze tylko osmieszyc taka osobe i odwrocic zainteresowanie od innych tez waznych problemow. Wiedza na ten temat pozwoli Panu nie byc zmanipulowanym w momencie jak jakies dziwne wydarzenia z obcymi zaczna sie dziac. Jezeli „X” manipuluje wydarzeniami takimi jak 9/11 to moze to takze zrobic na wieksza i bardziej szokujaca skale.

   • marcus said

    Zalacznik do mojego u gory:

   • marcus said

    przepraszam podalem zla koncowke w linku nie pl ale org
    http://www.ukrytesprawy.org

   • marcus said

   • pyrek said

    Przecież ten obiekt został wkopany, ziemia jest wyrównana. Gdyby spadło coś takiej wielkości pod takim kontem to zrobiło by sporą dziurę w ziemi. Poza tym nie ma większego problemu poprzebierać ludzi za Rosyjskich żołnierzy i nakręcić taki filmik.

   • marcus said

    Markus do Pyrek
    Zalezy od sily z jaka to cos uderzylo w ziemie oraz jezeli bylo bardzo gorace to moglo sie wtopic w ziemie jak w maslo. Ale rozumiem sceptycyzm:

  • TheEndi said

   Pomysł przedni (!), a o wolności chodzenia w masce, chyba nie muszę nic pisać.
   Któż może zabronić?

   Nad Wielkopolską, od kilku miesięcy, nie było ani jednego dnia przerwy
   w przelotach.
   Wyobrażacie sobie ilość substancji, jaka została rozpylona?
   Gdzie oni to składują???

   • Jose said

    Jedna z najbardziej prawdopodobnych teorii mówi o rozpylaniu cząstek min. baru i aluminium w celu uzyskania warstwy odbijającej promienie uv. po co? Sami sobie odpowiedzcie. Szkodliwy opad to „tylko” skutek uboczny tego eksperymentu. A to, że ktoś mówi, że zaraz po rozpyleniu swędzi go cośtam, to chyba przesada. Nim te cząstki opadną na ziemię mija zapewne wiele godzin, a prądy powietrzne znoszą je setki kilometrów od miejsca rozpylenia. Za to na nas opadną te, które rozpylono w np. Niemczech.
    Nie panikować, tylko szukać motywu.

   • ma ska said

    Składują? Na lotniskach. Samolot jest dotankowywany
    oraz uzupełniają truciznę. Jak? Nie mam pojęcia.
    Na pewno obsługa lotniska robi to bez wiedzy.
    Ponoć już w samym paliwie lotniczym jest jakiś trujący
    składnik, który wprowadzili ileś lat temu. Jakies PB-80-???
    Już nie pamiętam.
    Druga sprawa, to pilot może też robić to bez wiedzy.
    Po prostu dostaje kurs i leci. Gdy samolot znajdzie się
    w strefie (nad skupiskami ludzi), gdzie wysyłane są fale
    np. radiowe albo inne, to automatycznie włącza się system
    oprysku.
    Piloci nie mają lusterek wstecznych!

    Dlatego też, ludzie w Polsce i na świecie, mają osłabioną
    odporność. Sami pójdą się szczepić, jak zaczną się skoki wirusa.
    A może już go mamy w sobie i wystarczy go aktywować.

    Mój dziadek przeżył obóz zagłady. Żyje do dziś. Ma 94 lata.
    Robili na nim testy. Wprowadzali mu tyfusa i sprawdzali
    ile wytrzyma bez picia wody. O jedzeniu nie wspomnę.
    Mówił mi, że nie ma nic gorszego jak organizm, który potrzebuje wody,
    a jej nie dostanie…
    To właśnie była największa męką i cierpienie w jego życiu.
    Oni wszystko wiedzą o człowieku i umyśle. I wiedzą to
    od 65 lat!

    Przykre jest to, że pijemy wodę, a tak naprawdę truciznę.

    3majcie się
    ma ska

   • 21.08.2009 said

    UWAGA!!!

    INSTALACJA CHEMTRAILS NA POKŁADZIE SAMOLOTU, NAPIS W TYLE TO INSTRUKCJA OPRYSKÓW A NAPIS „HAZMAT” TO SKRÓT OD HAZARDOUS MATERIALS CZYLI MATERIAŁY NIEBEZPIECZNE!

    LINK:

   • Esia said

    Do Hose ,słuchaj ja to odczuwam na własnej skórze mniej więcej w ciągu 1,5 godz od pierwszego oprysku,wczoraj gdy niebo nad Wawą zostało tym zasnute zrobiło się chłodniej,”drapało” nas w gardle,zaczęliśmy kaszleć i kichać,w ustach masz z lekka słonawy posmak i cię szczypią-serio! Wkurzyło mnie to na maksa,więc wysłałam „kilka” maili z zapytaniem- co to było? do większości ośrodków tv,prasy itd.,mam zamiar zapytać o to jeszcze kilka innych osób pełniących jakieś funkcje.Oczywiście nie oczekuję odpowiedzi:),ale to nieważne.Problem polega na tym,że większość ludzi nie zwraca na to uwagi,popatrzą w niebo ,zobaczą samolot i smugę i wracają do swoich zajęć przekonani,że to jest normalne.Kiedy zaczynasz się temu przyglądać zmieniasz zdanie,wiszą przez cały czas,potem z nich tworzą się chmury.I nie były to dwie smugi,usiali tym gustowne znaki ze wszystkich stron.
    A pomysł z maską bardzo mi się podoba:).

   • grypa666 said

    Nie ma co się zastanawiać, należy działać. Mój znajomy obserwował samoloty w nocy przez lornetkę – to są wojskowe samoloty. Chłopaki wykonują czyjeś rozkazy (czyje?!) i niszczą nam zdrowie. Podobnie jest z rozdawaniem napojów „zero kalorii” za darmo na ulicach. Wszystkie te działania noszą symptomy wrogiego sabotażu – w czasie wojny rozrzucano zatrute lizaki, teraz daje się „promocje”. Ja sam z kamera nakręciłem tych idiotów co rozdają takie napoje, mało co mnie nie pobili – nie wiem czy tego nie wykorzystam w założeniu sprawy karnej firmie. Zatrudniają bandytów. To samo i wy możecie zrobić – zorganizować prowokację dziennikarską, każdy to może zrobić. Należy koło takich co rozdają zatrute aspartamem napoje zacząć robić wywiady z ludźmi, którzy te napoje biorą. Ja już nie mam siły sam działać informujac tych niedoinformowanych biedaków.
    A co do chemtrails – sprawa jest naprawdę poważna, tu nie można zadziałać z kamerą tu musi być nacisk tysięcy ludzi.

   • Jose said

    Chyba niepotrzebnie zbaczamy z tematu prosiaczej grypy.
    Są fora poświęcona chemistailsom. Tam ludzie się organizują, są artykuły na ten temat, filmy itd.
    Zaczynanie dyskusji „od zera” nie ma chyba sensu, skoro ludzie siedzący w tym temacie doszli do określonych wniosków. Obserwują przeloty, prowadzą statystyki pogodowe, dzwonią po lotniskach w celu wyjaśnienia „podejżanych” lotów itd. Dlatego proponuję zainteresowanym podejmować temat chemi… na stronach poświęconych temu zjawisku.

   • Piotr Bein said

    do jose
    nie zbaczamy, bo mozliwym scenariuszem jest oprysk jakims srodkiem, ktory np. zwieksza efekt szczepionki czy „pandemii”

   • ma ska said

    do JOSE

    Wg Ciebie nie ma powiązania? Tak?
    A to, że obniżają twoją odporność i łatwiej będziesz
    mógł się zarazić to nie ma znaczenia?

    No to faktycznie piszmy tylko o tym, czy brać szczepionkę czy nie.
    W takim razie to ja wolę chyba dostać zastrzyk, bo wychodzi na to,
    że cokolwiek zrobimy i tak nie ma znaczenia. Padniemy jak muchy.
    Tyle tylko, że jedne muchy będą mieć chipa a inne nie.

   • Jose said

    Czy gdzieś napisałem, że nie ma powiązania? Pewnie jest, ale jak wspominałem wcześniej, są strony i fora poświęcone chemi, gdzie ludzie zajmują się tym tematem od wielu lat. Tam można znaleźć wyczerpujące informacje na ten temat. Widzę, że wiele osób pierwszy raz spotkało się z chemi, lub raczkuje w tym temacie. Dlatego i TYLKO dlatego odsyłam (bez problemu do znalezienia w sieci) na strony, które od dawna śledzą ten problem. Tam można uzupełnić wiedzę, zapoznać sie z art. różnego typu, np. jaki wpływ mają poszczególne związki chemiczne na ludzki organizm itd. Tam ludzie prowadzą prawie że już „badania” na ten temat, statystyki, porównania, fotki, linki do różnych zagranicznych artykułów czy fimów.
    Po co zaraz się denerwować. Po prostu na tym blogu nie ma takich informacji o chemi… jak na forach poświęconych właśnie…chemi:) I już.

   • pyrek said

    Jose najpierw piszesz nie panikować tylko szukać motywów. Później odsyłasz gdzie indziej, czyli odradzasz ludziom by się tym interesowali. Wiele jest na ten temat dezinformacji i różnie można trafić. Nie nazywa się to chemi tylko Chemtrails!
    Nie odbija promieni uv tylko promieniowanie kosmiczne (orgon, energia chi i inne nazwy) w celu osłabienia życia na ziemi. Podczas intensywnych oprysków swędzi/piecze mnie w nosie i gardle, i nie są to żadne wymysły.
    Piszesz że wielu coś w tym kierunku działa a prawda jest taka że przynajmniej w Polsce niewiele się dzieje w tym temacie.
    „MECHANIK SAMOLOTOWY OMAWIA WYPOSAŻENIE ZRASZAJĄCE CHEMTRAILS
    (Na pokładzie samolotów komercyjnych)”
    http://lchx.wordpress.com/category/chemtrails/
    Tu jest omówione jak to wygląda w samolotach pasażerskich.
    Bo w samolotach wojskowych które znacznie więcej opryskują to tak jak widać są zbiorniki na pokładzie i dysze na skrzydłach bądź ogonie.

  • do Jose
   chemitrale jako coś istniejącego powinny być wyjaśnione naukowo – społeczeństwo powinno o nich wiedzieć – czy są zdrowe czy nie – winno sie o nich mówić. Moim zdaniem są niezdrowe. Mogą być wielkim zagrożeniem teraz i w przyszłości

   do Ma Ska
   pomysł bardzo dobry – myśle że napis grypa666 z tyłu – z przodu jakiś znak zapytania i będzie ok. Czy można tak paradować? – jak komuś to nie będzie pasować to na pewno sie przyczepi ale warto spróbować. Główne ulice miast i rynki czekają 🙂

   do ON SAM – ja zrobiłem coś na zasadzie forum – moge podzielić sie doświadczeniem. Mam stronki na netlogu:
   http://pl.netlog.com/groups/n_w_o_
   http://pl.netlog.com/groups/MONSANTO
   http://pl.netlog.com/groups/codex_alimentarius
   z nastawieniem na ten pierwszy

   Robiłem takie rzeczy że wchodziłem do licznych grup na inne tematy i zapraszałem na swoją. Oddźwięk prawie zerowy. Później rozesłałem film z Piotrem Beinem do „przyjaciół” i przez przypadek dostała to chyba jakaś emerytka 🙂 która to rozesłała po znajomych. Oni dalej i dalej – każdy z dwóch filmów obejrzało ok 200 osób. To już coś prawda?.
   Także wnioski jakie dla mnie płyną z tej lekcji:
   – jeśli chcesz pisać o tym na forum to najlepiej przygotuj dobre jakościowo filmy – które w prosty sposób przekazują o co w sprawie chodzi. Filmy p Piotra są do tego dobre.
   – emeryci są jakby bardziej otwarci na świat
   – w opisie do filmu oraz w pierwszych komentarzach zamieść link i zaproszenie do filmu następnego bo ludzie są albo leniwi albo nie potrafią szukać
   – forum nie poruszy tłumów – może to być uzupełnienie – potrzebna jest akcja typu „Maski”

   PS: Może pan z Radia Maryja by sie do Nas przyłączył? Gdyby z Nim porozmawiać może puścił na antenie materiał o szkodliwości grypy? W końcu mamy tak jakby wspólnego wroga ;)Choć nie wiem czy z takim sprzymierzeńcem obudzimy społeczeństwo. Niektórym sie to może nie spodobać – ale kiedy poczytają by to wykpić – powinni zrozumieć.

   • odnośnie chemtrails, dorzucę jeszcze taki mały szczególik —

    http://www.cfr.org/project/1364/geoengineering.html
    czyli „Geoengineering: Workshop on Unilateral Planetary Scale Geoengineering” organizowany przez „Council on Foreign Relations”

    bardzo proszę o komentarze, bo jestem ciekaw opinii tych z Państwa którzy uważają „chemtrails” za wymysł ludzi którzy mają poważne problemy zdrowotne z tego powodu

    odsyłam także do materiałów ze sprawy — jest tam cały rozdział poświęcony „chemtrails” .. to taka teoria jak zero point energy czy to że nie jesteśmy sami, teoria dla tych którzy uwierzyli w mechanistyczny model wszechświata..

   • Filmik:

    może cała zabawa polega na tym żeby przyśpieszyć efekt Cieplarniany – dziś na onecie pisali o oceanach:
    http://wiadomosci.onet.pl/2029058,16,wody_w_oceanach_najcieplejsze_w_historii,item.html

    chcą przyspieszyć katastrofy klimatyczne – w ten sposób zredukować populacje
    wiedzą że Ziemia to żywy organizm – zareaguje – wybuchną wulkany itd po czym nastąpi ochłodzenie (dla nas nowa epoka lodowcowa)

   • Piotr Bein said

    o ile wiem, rozmaite srodowiska, w tym narodowe katolickie, zostaly poinformowane w kwestii pandemii i szczepionek

    tylko od nich zalezy czy i jak sie orzylacza do spolecznego protestu

 9. c.d. z cyklu pomysły na działania w plenerze ..

 10. Jarecki said

  U nas nad Żuławami chyba od roku nie było żadnego przelotu.. i nie ma żadnych smug 😦
  Niebo niebieskie jak nigdy.
  Pozdrawiam

  • 21.08.2009 said

   To masz „pecha” bo nikt Tobie nie uwierzy w miejscu gdzie mieszkasz ale gdzie indziej jest już inaczej.

   • frasobliwy said

    Polska leży w Europie. Tu naprawdę lata dużo samolotów, smugi kondensacyjne istnieją naprawdę, a ich „dziwność” może oceniać ktoś kto je dobrze znał zanim poznał temat chemtrails. Nie neguję tematu, ale jak na razie chemtrailsowcy w żaden sposób nie uzasadnili swych twierdzeń. Ludzie opanujcie się. Zaraz tu zwali (jeśli już nie zwaliła) agentura broniąca szczepionek poprzez wpakowywanie w was w setki urban legend. Potem się już niewykaraskacie z odium X-filesowców i Wasze twierdzenia nt. szczepionek będą postrzegane przez pryzmat Yeti i potwora z Loch Ness.

   • ma ska said

    ponownie do FRASOBLIWEGO

    To w takim razie proponujesz, żebyśmy siedzieli cicho?
    Mi wystarczy, że rodzina wzięła mnie za psychicznie chorego.
    Mówią, że nie mam na to wpływu i żebym cieszył się życiem.

    Tu i teraz – carpe diem. Ale co z tego, jak zaraz nie będzie
    tego życia??? Co z tego, że przychodząc na ten świat myśleliśmy,
    że jesteśmy WOLNI? Najlepiej siedzieć cicho, pracować i spłacać kredyt.

    Dzieci posyłać do szkół, gimnazjum, liceum i resztą niech się zajmą
    nauczyciele, o których nic nie wiesz.
    Jak chodziłem do podstawówki, to było pełno przypadków niezrównoważonych
    psychicznie nauczycieli. O mały włos, a mój dobry kolega zostałyby
    zabity przez jednego z nich, bo gadał na lekcji. Nie będę wspominał
    o biciu cyrklem, włóknem szklanym, waleniem głową o tablice, bo jeden uczeń
    nie rozumiał ułamków. Myślisz, że mówilismy o tym rodzicom?
    Myślisz, że Twoje dzieci też Ci będą wszystko mówić?
    Czy to jest normalne?
    Najlepsze jest to, ze nadal pracują w tych placówkach, minęło już
    kilkanaście lat.

    Pozdrawiam
    ma ska

   • 21.08.2009 said

    Cieszyć się życiem, które aktualnie jest zagrożone jak nigdy wcześniej w znanej nam historii :)) żrąc gmo i wdychając chemtrails. Co za ludzie, nic dziwnego, że „elita” nazywa ludzi tępym bydłem.
    Udowodnijcie, że się mylą i stanowicie jakąś opozycję bo inaczej udowodnicie tylko, że mają rację!

   • Esia said

    Do Ma Ski,nie przejmuj się,ja od mojej rodziny słyszę od czasów kiedy byłam nastolatką „sama świata nie zmienisz” itd,w pewnym sensie mają rację,ponieważ tu potrzebne są skonsolidowane działania naprawdę wielu ludzi.A problem w tym,że ci ludzie mówią „No tak jest i co z tego? Cieszmy się życiem”.Albo pukają się w głowę…
    Najgorszym wyjściem jest siedzenie cicho! Właśnie powinniśmy pokazać ,że pewne rzeczy wiemy i obserwujemy co się dzieje.Informować o tym jak najwięcej innych ludzi.Ostrzegać ich przed niebezpieczeństwem i konsekwencjami.I nie przejmować się tym co o tobie myślą,bo czy ludzie stojący za tym przejmują się tym co my myślimy o nich? A co do życia,nigdy nie wiemy co czeka na nas za następnym rogiem,możesz przechodzić przez jezdnię i przypłacić to życiem,potknąć się itd- dlatego powinniśmy brać z niego wszystko co się da i nim cieszyć,walczyć o słuszne sprawy, a kiedy nadejdzie czas odejść z podniesioną głową.Banalne ale prawdziwe:) Ostatnio w czasie toczącej się dyskusji wśród znajomych chórem stwierdziliśmy,że mówienie prawdy w dzisiejszych zakłamanych czasach jest po prostu heroizmem.

  • Manix said

   Jeżeli nie zrobimy nic to teraz sa własnie te stare dobre czasy ktore będziemy wspominać ze łza w oku.
   _____________________________________________________________

   Wystarczy ze dobrzy ludzie nic nie beda robic a zło zwycieży.

 11. Zwracam się z uprzejmą prośbą do Władców tego Bloga o wydobycie mojego jakże bogatego w treści komentarza ze Spamu ;). Do którego najpewniej trafił.

  Dziękuję z góry 😉

  Napisałem w nim pod koniec o tym że można by zrobić audycje w Radiu Maryja – właściciel Radia mógłby na to pójść po przedstawieniu mu celowości szczepień oraz jego pochodzenia.
  Jak myślicie?

  • Powinien być przygotowany materiał radiowy do wyemitowania w radiach studenckich – w każdym większym mieście są takie radia.
   Studenci nie mają uprzedzeń – jeśli uznają materiał za ciekawy na pewno go przedstawią. Należałoby zebrać do kupy najważniejsze dane. Być może ktoś z obsługi bloga lub sam Piotr Bein mógłby udzielić wywiadu w takim radiu?.

   • Piotr Bein said

    moglbym, ale trzeba rozszerzyc grono „autorytetow”, wlaczyc zwyklych ludzi, bo jak pisalem w tym przypadku nie ma miejsca na hierarchie

    prosze rowniez pamietac, ze im blizej terminu „groundzero”, tym bardziej wszyscy bedziemy zajeci i zestresowani, wiec nie kladzmy za duzo na jedna osobe

    dobrym sposobem rozpowszechnienia jednego „autorytetu” jest filmik YT;
    tak robimy, niedlugo 4-ty odcinek, ale powiem szczerze, zbyt duzy to ciezar — powinny wlaczy csie inne, wiele innych glosow — wtedy i agenciaki nie wyrobia

    kazdy musi myslec samodzielnie, a jednoczesnie wszyscy podobnie — w obronie wlasnej i narodu

    radia studenckie moga relacjonowac np. na podstawie newsow z naszego blogu, wywiadow z lekarzami, policja, wojskowymi (jesli sie da!?)

    chcialem poruszyc sprawe naglosci
    jane burgermeister pisze dzis w emailu do dzialaczy, ze trzeba zmiescic sie w czasie:
    – do konca 1-go tygodnia wrzesnia — pozwy itp. sprawy prawne (wg niej one maja najwieksza sile razaca)
    – od teraz przez caly okres szczepien — naglasnianie wszelkimi sposobami

    WIEC DO DZIELA, PANIE I PANOWIE!

 12. Duszek said

  Przydałby się jakiś porządny program informacyjny w Tv -by ludzie wiedzieli,co ich może czekać.Coś co podałoby wątpliwe „lecznicze” działanie owych szczepionek.Niestety,wiadomo,że to nie jest łatwe 😦
  Ma Ska nie martw się mnie już nieraz brano za wariatkę 😉 tylko dlatego,że mówię-jestem szczęśliwa tak jak żyję,bo jak można się cieszyć nowo nabytymi rzeczami… one są niczym w porównaniu z prawdziwymi przyjaciółmi.
  Pewnie większość z nas jest „społecznym wyrzutkami” ale to świadczy o tym,że jeszcze jacyś ludzie myślą.To co dzieje się teraz-całe zamieszanie związane ze szczepionkami pozwoli nam przygotować się w przyszłości do tego by stawić opór-kiedy będą nam mówić,że bez chipa nie da się żyć w społeczeństwie…

  • Z chipami mogą mieć większy problem – wtedy będzie można sie podeprzeć Biblią i znakiem bestii – chyba że najpierw obalą religie :].

   • Duszek said

    Wiesz myślę,że ludzie naprawdę wierzący też odcinają się od tej całej dewocji i kojarzą fakty.Widzą co dzieje się na świecie i myślę,że MUSI stać się coś,co obróci ten ich genialny plan w proch.Może będzie to coś co kompletnie nie zależy od człowieka-jakiś kataklizm na przykład… wyobraźcie sobie jaki zapanowałby chaos gdyby nagle na świecie zabrakło prądu? stanęły by fabryki a działania rządów wzięłyby w łeb.Czym jest władza ludzka wobec Tego który stworzył cały wszechświat…

  • ma ska said

   Problem w tym, że im więcej się dowiaduję o tym wszystkim,
   to zaczyna mnie to przerażać. A oto im chyba właśnie chodzi.
   Lęk jest najlepszą formą kontroli, jak i również najlepszy
   do wywołania buntu, wśród osób które są odporne.

   Ktoś kiedyś napisał, że nie będzie III wojny światowej. W zasadzie
   już się odbywa, tyle tylko, że jest to wojna umysłów.

   Chyba za jakiś trzeba będzie przejeść się grzybkami halucynogennymi,
   żeby wymazać (wykasować) system (kulturę) tak jak to badal Terence
   McKenne. Niektóre zagadnienia są ciekawe, ale jego postać może odrzucać
   dość sporą grupę ludzi.

   • 21.08.2009 said

    Nie bądź przerażony, mimo tego, że wiesz to co wiesz kontroluj emocje i nie daj się zastraszyć nawet prawdziwymi choć trudnymi informacjami a dlaczego obejrzyj Masaru Emoto wpływ emocji, myśli na krystalizację wody.

   • Maks said

    „Problem w tym, że im więcej się dowiaduję o tym wszystkim,
    to zaczyna mnie to przerażać. A oto im chyba właśnie chodzi.
    Lęk jest najlepszą formą kontroli”
    Czyli wszystko o czym czytasz, również na tym blogu, jest celowym zabiegiem NWO? Blog zdemaskowany! To agentura NWO!

 13. Piotr Bein said

  SORKA, BEDZIEMY MUSIELI ZMIENIC POLITYKE REDAKCYJNA
  BLOG JEST W NIECIERPIACEJ ZWLOKI (!) SPRAWIE SZCZEPIONEK

  NATOMIAST WPISY ROZWLEKAJA SIE NA, OWSZEM, POWIAZANE TEMATY, ALE TO NIE JEST GLOWNY CEL NASZEGO BLOGA ANI KAMPANII MIEDZYNARODOWEJ, W KTOREJ BIERZEMY UDZIAL

  DLATEGO PROSZE SIE OGRANICZYC DO DYSKUSJI,A JESZCZE LEPIEJ, RAPORTOWANIA DZIALAN, NA DWOCH PLASZCZYZNACH:

  PRIMO. Do ok. konca 1-go tygodnia wrzesnia == POZWY itp. dzialania prawne.
  Wroccie prosze na strone glowna do:
  https://grypa666.wordpress.com/2009/08/22/stowarzyszenie-propozycje-celow-statutowych/
  i pomozcie czlowiekowi — on musi sfinalizowac statut przed udaniem sie do prawnika w poniedzialek

  DRUGIE PRIMO. Od teraz do konca szczepien itp. == ROZGLOSU MEDIALNEGO, ROZPOWSZECHNIANIA INFORMACJI, wojny informacyjnej z agenciakami itp, np. wpiszcie sie wezlowato chrypie666:
  http://chrypa666.blog.onet.pl/1,DA2009-08-18,index.html

  TO NIE NASZ WYMYSL, TYLKO PRIKAZ Z KOMITETU CENTRALNEGO WE WIEDNIU

  DZIEKUJEMY ZA ZROZUMIENIE

 14. […] Dr True Ott jest niezależnym specjalistą d.s. wirusologii. Jego raporty i analizy załączono do pozwów złożonych w różnych krajach nt. spisku pt. “pandemia świńskiej grypy”. Wg Otta w szczepionce zamówionej dla UE jest ŻYWY WIRUS PTASIEJ GRYPY, który może połączyć się z mało groźnym do tej pory, obecnym wirusem ŚWINSKIEJ GRYPY w WIRUSA-ZABÓJCĘ. [https://grypa666.wordpress.com/2009/08/21/527/ ] […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s