Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Onet – nie strasz ludzi! Masowe groby dla ofiar grypy?! Krematoria mogą działać non stop?! co jeszcze, UFO?

Posted by grypa666 w dniu 20/08/2009

Zaskoczenie wzbudził artykuł, który ukazał się dzisiaj na Onet.pl o makabrycznym tytule:
Masowe groby dla ofiar grypy? Krematoria mogą działać non stop

Artykuł jest streszczeniem publikacji z brytyjskiego thelondonpaper.com p.t. „Plany kopania grobów masowych dla ofiar świńskiej grypy w Londynie” http://www.thelondonpaper.com/thelondonpaper/news/london/swine-flu-mass-graves-planned-for-london (…) Jeden z dokumentów Home Office przewiduje „groby dla dużej liczby niezidentyfikowanych osób, wykopane mechanicznie z wyprzedzeniem, przeznaczone do efektywnego użytkowania”, a także stworzenie „strefy licznych i ciągłych pochówków” (…) Władze Londynu ogłosiły, że w razie konieczności, krematoria będą działały 24 godziny na dobę(…) Takich informacji na wielkich portalach ani w prasie polskiej jeszcze nie było. Na naszym blogu informowaliśmy jednak już ponad miesiąc temu o patencie na plastikowe krematoria i o setkach tysięcy tych pojemników zgromadzonych w pobliżu wielkich miast USA. Jak do tej pory, świńska grypa jest bardzo łagodna. Dlaczego więc władze Londynu przewidują takie ilosci ofiar?! Czyżby w planie było także zaostrzenie działania wirusa, jego mutacja? A może wiadomo jest, że szczepionki mogą być sposobem dystrybucji broni biologicznej i dlatego z chwilą gdy rozpoczną się szczepienia nagle „pojawi się” pandemia strasznej grypy, która będzie nazywana „świńską”, a tak naprawdę pochodzić będzie z laboratoriów?
Komentarze prasy niezależnej na ten temat są niekorzystne dla rządu brytyjskiego. Prof. Michael Chossudowsky z Kanady na swojej stronie www.globalresearch.ca w artykule „Fear, Intimidation & Media Disinformation: U.K Government is Planning Mass Graves in Case of H1N1 Swine Flu Pandemic” uważa, że przewidywania w zakresie liczby ofiar nie maja żadnego pokrycia w dowodach, gdyż jak dotąd tylko są 44 ofiary w Anglii i 5 w Szkocji. Miejsc na cmentarzach powinno wystarczyć więc na lata. Publikacje w brytyjskich tabloidach mają za zadanie, zdaniem Chossudovsky’ego, wzniecenie paniki i zastraszenie. Kryzys ten jest kreowany w sposób „diaboliczny” pisze profesor. Planowane groby masowe mają być według przedstawicieli rządu angielskiego konieczne, gdyż pojawią się „niezliczone ofiary pandemii na poziomie 6 według klasyfikacji WHO”, będą też potrzebne „kontenery towarowe i dmuchane magazyny na zwłoki”. Plany te omawiane były rzekomo przez lata i jest to przygotowanie do „najgorszego scenariusza.” Chossudovsky uważa, że rząd nie ma żadnych dowodów naukowych na poparcie tych koszmarnych planów i  że jest to celowe wprowadzanie opinii publicznej w błąd. Podobnie prasa wykonuje brudną robotę w dezinformowaniu ludzi, co więcej nie wkłada żadnego wysiłku w analizę tego co się dzieje. A tak naprawdę ani WHO ani rząd Wielkiej Brytanii nie podał żadnych dowodów na nic.
Dla przykładu – podniesienie poziomu zagrożenia pandemii z 5 do 6 przez WHO jest oparte na sfabrykowanych dowodach i manipulacji danymi dotyczącymi liczby chorych i zgonów na świńską grypę. I tak, w kwietniu b.r. dyrektor generalny WHO Margaret Chan oświadczyła, że w Meksyku  na świńską grypę zmarło 179 osób, podczas gdy analizy laboratoryjne wykazały, że tylko 7 osób zmarło na tę chorobę.  Potwierdziło to Ministerstwo Zdrowia Meksyku. Świńska grypa ma te same objawy co zwykła sezonowa infekcja i to właśnie wykorzystywane jest do manipulacji danymi. Równocześnie w USA i w innych krajach planowana jest interwencja militarna.
Z drugiej strony jak wynika z wielu dokumentów szczepionka jest o wiele groźniejsza od samej choroby. Efektem jej użycia może być śmiertelna choroba nerwów, tzw. Guillain-Barre Syndrome – o tym fakcie niedawno poinformowano czołowych brytyjskich neurologów w tajnym liście. Około 500 przypadków tej choroby zanotowano podczas epidemii świńskiej grypy w USA w 1976 roku. Na skutek zastosowania szczepionki zmarło o wiele więcej osób niż na skutek choroby.
Rząd brytyjski oświadczył, że planuje szczepienia ponad 13 mln obywateli, choć proponowane szczepionki nie były jeszcze testowane… http://globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=14845

Komentarze 64 to “Onet – nie strasz ludzi! Masowe groby dla ofiar grypy?! Krematoria mogą działać non stop?! co jeszcze, UFO?”

 1. Fresh said

  śledze na waszym forum te wątki już od jakiegoś czasu .. nadal mam mieszane uczucia ale nie neguje tego wszystkiego ..

  Dochodze jednak do wniosku,że jeżeli to wszystko okaże się prawdą to wole umrzeć .. jak najszybciej żeby „uciec” z tego chorego świata, którym kieruje banda szaleńców .. niż pozostać przy życiu i być cześcią jakiegoś niewyobrażalnie popier…. planu.

  • marcus said

   Fresh be fresh don’t give up!!!!!!!

   • Fresh said

    Eh ja bym poprostu chciała .. żeby już był grudzień .. żeby okazało się, że do niczego potwornego nie doszło ..

  • marcus said

   Marcus do Fresh
   Wiesz juz nawet fizycy kwantowi twierdza, ze nasze mysli maja wplyw na nasz swiat wiec nie nakrecaj sie negatywnie. Zobacz koniecznie ten film a humor sie Tobie poprawi

  • allseiingeye said

   Ja wolę umrzeć walcząc o lepsze życie dla naszych dzieci i wnuków!!!

   • Fresh said

    a ja nie mam jeszcze dzieci i patrząc na ten świat .. już wiem,że mieć ich nie chcę .. po co mają żyć w jeszcze gorszym syfie ..

   • 21.08.2009 said

    Dokładnie to samo uważam, mało tego jestem powodowany miłością do moich potencjalnych dzieci żeby ich nie powoływać do życia w g… jakim jest obecnie sytuacja na ziemi. Może kiedyś jak już zło zostanie z ziemi usunięte. Ale na pewno nie teraz.

   • Fresh said

    jak zło zostanie z ziemi usunięte .. to wg. Biblii .. będzie koniec świata ;] a konkretnie faza po owym zakończeniu 😉

   • jerzy said

    Walczyć o lepsze jutro w takiej sytuacji jak ta jest jedynym wyjściem. Ale nie pomogą gwałtowne wystąpienia. Pomogą działania spokojne i stanowcze, mobilizowanie opinii publicznej, w ostatecznej sytuacji sprzeciw, odmowa szczepienia, odmowa podpisania zgody, zaryzykowanie internowaniem. Może metoda, którą na masową skalę zastosował Gandhi – obywatelskie nieposłuszeństwo?
    Ryzyka nie zabraknie, ale to dopiero początek. Teraz trzeba nie okazać strachu a jeszcze lepiej go wcale nie mieć. Wtedy bać się będzie przeciwnik, już widać w jak panicznym pośpiechu działa w świecie.

   • Adam said

    do Fresh. też nie mam dzieci. Pora to zmienić 🙂 loool

  • Ludzika said

   Czytam od niedawna informacje i komentarze pojawiające się na tym blogu i zaczynam się czuć podobnie do Fresh. Cała sytuacja przypomina mi historię z książki Nevill’a Shut’a „Ostatni brzeg”. Tam też ludzie czekali na nieuniknione, z tą różnicą, że wiedzieli doskonale co i w jaki sposób się stanie. Niepewność wywołuje lęk, i tak jak to wcześniej ktoś stwierdził na forum, daje szaleńcom olbrzymią władzę nad masami …

 2. marcus said

  Skoro glowne media w Polsce i Angli puszczaja takie biale kruki to sa moim zdaniem dwa wnioski:
  1. Glowne media nie sa calkowicie kontrolowane (sa duze przecieki)
  2. Jest to przewidziane w scenariuszu aby wywolac panike i 90% spoleczenstwa pojdzie sama sie zaszczepic bez srodkow przymusu.

 3. TheEndi said

  Hej!
  Moim zdaniem to sianie dezinformacji i czynienie celowego fermentu.
  „Ludzkie” media, uginają się rzekomo pod natłokiem informacji, ale tak naprawdę
  jest to częścią taktyki NWO… Pamiętajcie, że bardzo duża część mediów,
  a już na pewno te znaczące na rynku, są własnością kilku koncernów/osób.
  Myślę, że w całej „pandemii”, chodzi o coś innego, a mianowicie doprowadzenie
  do takich niepokojów społecznych i takiej skali sprzeciwu, aby dało to podstawę
  do wprowadzenia stanu wyjątkowego. Przestają wtedy obowiązywać konstytucje państw,
  które zawarły umowy z WHO, a jest ich blisko 200. Wkracza ONZ i egzekwuje szczepienia
  (chipowanie). Jak słusznie ktoś/gdzieś/kiedyś zauważył, chip u trupa jest również potrzebny,
  a służyć ma, jako narzędzie statystyki. Nie żyje, żyje, nie żyje, żyje, etc…

  Miejcie oczy i uszy otwarte. Nie dajcie się zwieść i polegajcie na własnej intuicji…
  Pzdr

  • marcus said

   no wlasnie wkracza ONZ. Wojska ONZ to wojska wszystkich panstw jeszcze raz powiem jest tylko jedno rozwiazanie strajk/bunt policji, wojska i sluzby zdrowia w kazdym kraju. To jest jedno rozwiazanie na skale masowa. Drugie rozwiazanie to dzialania ale indywidualne jednostek w celu unikniecia szczepionki. Male grupy oporu/partyzantka itp nie maja szans przetrwania. Szybciej przetrwa jednostka ktora bedzie kombinowac w rozny sposob – emigracja np.Wenezuela, sciema,falszywe dokumenty, zmiana nazwiska,krazenie po Europie, znajomosci w sluzbie zdrowia albo w wojsku i policji,upozorowanie wczesniej wlasnej smierci,oficjalne zaginiecie itp.

   • TheEndi said

    W mojej ocenie, nie mamy żadnych szans, ale łudzę się,
    że w ostatecznej rozgrywce, a w tę wierzę niepodważalnie
    i która moim zdaniem jest nieunikniona, ktoś nam pomoże
    Nie chcę tutaj wnikać kogo mam na myśli, bo to zbyt obszerny temat…

    Tak, czy owak, bez względu na rozwój wydarzeń, czeka nas przebiegunowanie
    Ziemi, kataklizmy i wyczekiwana przemiana. Komu z nas uda się przetrwać
    konfrontację z NWO oraz katastrofy na planecie, ten być może weźmie
    udział w skoku ewolucyjnym…

   • marcus said

    Markus do TheEndi
    Rozumiem Twoje obawy o 2012. Ale pomysl sama czy jakby za 3 lata mialo dojsc do wielkiego kataklizmu to czy „ONI” organizowaliby ta cala akcje ze szczepionkami. Po co ten cyrk jak za trzy lata odbedzie sie to w sposob naturalny. Bez obaw na pewno nie bedzie kataklizmu jak juz cos bedzie w 2012 to cos pozytywnego i moze dlatego „ONI” tak panikuja i przyspieszaja. Zobacz film ten u gory !!!!

   • Słońce w 2012:

    http://wiadomosci.onet.pl/1570048,242,1,te_plamy_nas_wykoncza,kioskart.html

    lub też:

    http://www.polityka.pl/te-plamy-nas-wykoncza/Lead33,936,298904,18/

    Brak prądu wystarczy by spowodować Chaos

   • marcus said

    Bolek i Lolek do Krasny Ludek
    Zacznij praktykowac OBE a Twoje spojrzenie na wiele spraw ulegnie zmianie. Olej te ewentualne kataklizmy zyj dniem dzisiejszym. Mamy tylko teraz.

   • Krasny do Lolka

    OBE to zły pomysł – przeczytałem że to sposób wychodzenia z własnego ciała – jak dla mnie śmierdzi to magią i okultyzmem – a to jest coś złego choć jakże pociągającego
    dowodów nie trzeba daleko szukać:

    (mam film na każdą okazje hehe 😉 )
    Ja sie tym wszystkim nie martwie – a jeśli ktoś potrzebuje popatrzeć na życie (nie siebie) z boku to proponuje wejść sobie na wirtualne schody i popatrzeć na wszystko spokojnie z jednego stopnia wyżej.
    Choć nie będe nikomu doradzał bo ja jeszcze młody jestem i g..no wiem 🙂

   • marcus said

    Bolek i lolek do Krasny Ludek
    wiesz co ten pan R.Tekieli to dla niego wszystko jest niebezpieczne takze wszchodnie sztuki walki i pozytywne myslenie oraz techniki NLP (psychologia akademicka juz to zaakceptowala), czytalem z tym panem wywiad. Nic nie jest bezpieczne jak sie nie zna BHP i nie ma sie dobrego instruktora.

   • TheEndi said

    Szanowni…
    Nie miałem na myśli jakiegoś tam końca świata, którego wersja wygląda z mediów,
    ale takiego: http://www.youtube.com/watch?eurl=http%3A%2F%2Fwww.vismaya-maitreya.pl%2Frok_2012_ian_lungold_-_kalendarz_majow_-_ewolucja_napisy_pl_video.html&feature=player_embedded&v=8MZRbaLV1BI&gl=PL
    Podawałem już wcześniej link do tego wykładu.
    Według mnie, NWO nie zamierza dopuścić do naszej przemiany,
    bo jeśli przyjmiemy za prawdziwą wersję o innych rasach,
    zamieszkujących ziemię, a żywiących się naszą energią,
    wniosek nasuwa się sam. Jesteśmy dobrze uprawianym, nieświadomym pożywieniem…

   • 21.08.2009 said

    > Krasnyludek
    jeśli twierdzisz, że obe samo w sobie jest złe (ok Twoja sprawa) to w takim razie nigdy nie będziesz mógł umrzeć czyli opuścić ciała po śmierci bo to jest to samo choć różne miejsca przebywania 😉

  • Fresh said

   Ja bym chciała żeby ktoś w końcu wstawił tu ową treść traktatu, który mówi o tym,że w przypadku stanu wyjątkowego konstytucje szlag trafia ..

 4. Aga Szczecin said

  WITAM !

  Nie wiem, czy to już było – w miarę nowe z ONETu
  http://wiadomosci.onet.pl/1568894,2679,1,1,choroba_strach_i_pieniadze,kioskart.html

  • grypa666 said

   Dzięki. Ale Horovitz to agent dezinformacyjny – miesza fakty z bzdurami. Można to jednak kiedyś wykorzystać…

 5. Jose said

  O proszę, przed chwilą w Radiu Polskim potwierdzili, że Niemcy mają zamiar zaszczepić całe społeczeństwo. Szczepienia mają być dobrowolne.
  W Polsce szczepionki będą dostępne w aptekach, natomiast będą refundowane w przypadku osób podwyższonego ryzyka. Ile będzie szczepionek – nie wiadomo. Krucho u nas z kasą.
  Co do szczegółów, trzeba jeszcze raz odsłuchać wiadomości. Nie wyłapałem wszystkiego.

 6. allseiingeye said

  Rozmawiam z ludźmi na temat szczepionek i grypy, Pytają się czy o tych rewelacjach dowiedziałem się z internetu? Potwierdzam. Mówią żeby się nie przejmować, bo w internecie to głupoty piszą :D, koleżanka powiedziała że brała szczepionki na grypę i żyje 😀 Gdy człowiek wraca do tematu reagują agresją. hehe, powiem wam że ostatnio straciłem wiele znajomych.

  • marcus zeswirowal said

   mam to samo ale juz nie dbam oto, na poczatku strasznie naciskalem a teraz informuje raz, daje namiary np. na tego bloga i inne strony internetowe. Jak nie to nie, ludzie sa dorosli i kazdy wie co robi.

  • Manix said

   No tak znam to z autopsji. Ja od zawsze wiedzialem ze jestesmy robieni w bamboko ale tak intesywnie to sie zaczolem tym tematem zajmowac ponad 20 lat temu od tego czasu przeczytalem setki trudno dostepnych ksazek i teraz wiem co jest grane i co bedzie dalej niemam praktycznie znajomych bo ludzie mnie sie boja jak mowie ze tak i tak bedzie i to sie sprawdza nikt niechce tego sluchac i nawet moja zona uwaza mnie za dziwaka bo po co ja to wszystko wiem?

   • marcus said

    Dziwakami to jest 90% populacji ktora zyje w nieswiadomosci (albo kupuje gotowce w supermarkecie iluzji).Traktuj siebie normalnie bo jak dzieki wlasnym poszukiwaniom doszedles do tego, ze ogolnie mowiac cos tu nie gra to odrobiles zadanie domowe ze swojego zycia. Reszta umrze nie wiedzac po co sie urodzili i o co w tym wszystkim chodzilo a to tez ma swoje konswkwencje ale nie czas i miejsce tutaj tylko grypa panuje.

   • 44 said

    Od 20 lat zajmujesz sie tym tematem? Ile razy w ciagu tych 20 lat miało wydarzyć się cos po czym miałes wąchać kwiatki od spodu? Sorki chłopie ale Twoi znajomi tryunfuja nie bez powodu: mimo Twoich obsesji i Ty i oni nadal żyjecie.

   • Manix – takich ludzi potrzebuje Polska
    Dobrze jest wiedzieć jak najwięcej.

    Marcus – z tym obudzeniem to wierzysz w przechodzeniu Duszy w wyższe wymiary po odrobieniu lekcji z wymiaru poniżej?

   • marcus said

    Bolek i Lolek do Krasny Ludek
    Tak, cos w tym stylu. Wiesz ja jestem buddysta a my wierzymy w reinkarnacje i ze swiatem rzadzi prawo przyczyny i skutku. Nie chce tutaj znowu robic z tego bloga jakiegos religijnego. Powiem tak nawet „ONI” wiedza, ze czlowiek nie moze sie duchowo rozwijac jak nakreci sie jednego na drugiego i jest zabijanie. To „ONI” tworza wiekszosc konfliktow swiatowych wmawiaja ludzia, ze np. czarny jest gorszy od bialego, islamista od katolika, polak od niemca itp. Gdyby wszyscy ludzie wiedzieli,ze jestesmy rowni i mamy wspolne zrodlo pochodzenia tylko wpadlismy w iluzje kolorow, jezykow, panstw i manipulacji konfliktami to swiat by sie przebudzil. Oni najpierw nas dzielili a teraz chca zjednoczyc ale falszywie pod NWO. Powinnismy sie zjednoczyc ale bez nich bez tej manipulacji.

   • Mądre słowa Marcus – powinniśmy sie zjednoczyć bez manipulacji. Myśle że dzięki wymianie tu informacji i poznaniu prawdy przebudzi sie więcej osób – chciałbym żeby tak było.”Zostaliśmy podzieleni po to by znów nas zjednoczyć” – mądre słowa – podobają mi sie :).
    By the way – ostatnio czytałem nawet troche o Buddyźmie – stwierdziłem że miła religia. Bardzo ok
    Pozdrawiam
    P.S. o ile sie nie myle o reinkarnacji i przechodzeniu na wyższy poziom mówili Plejadianie.

  • grypa666 said

   Wiecie co powiedział jeden z ojców syjonizmu Bertrand Russell?
   Ludzie wcześniej umrą niż zaczną myśleć; i rzeczywiście to robią.

   Most people would sooner die than think; in fact, they do so

  • 21.08.2009 said

   Może i straciłeś „znajomych” którzy jak widać nie za bardzo są chyba wartościowymi ludźmi skoro nie zależy im na własnym zdrowiu i życiu i tym samym innych ludzi.
   Ale zyskałeś za to nowych znajomych czyli nas… 😉

   • jerzy said

    Nie potępiaj tak w czambuł ludzi urobionych przez TV i media należące w większości do pro-globalistów.

    A czy Ty sam od razu uwierzyłeś(/aś? – nie znam Twej płci) w to?
    Nie przyjmują tego od razu, to przekazuj tą informację częściami, w mniejszych kawałkach.

   • Andrzej said

    To już jest jazda po bandzie! Obrażanie ludzi i nazywanie ich mniej wartościowymi, bo mają inny światopogląd – świństwo!

  • jerzy said

   Ja też mam trudności powiadamiając o niebezpieczeństwie. Trzeba to robić bardzo delikatnie, tak jak się pieści delikatne dziewczę 🙂

   Ludzie są urobieni przez seriale TV i stracisz niektóre znajomości działając zbyt gwałtownie. Pomyśl – czy tak działał przez wiele lat przeciwnik?

   Dopiero ostatnio wychodzi on z ukrycia i to trzeba wykorzystać. Notować nazwiska i fakty, okazywać brak emocji, mobilizować opinię publiczną. Wtedy będzie odniesiony triumf 🙂

 7. Ciekawe szersze podejście do tematu:

  http://www.radiopomost.com/index.php?option=com_content&task=view&id=9300&Itemid=42

  http://www.bibula.com/?p=8530

  nie wiem czy pan Piotr chciał to nam przekazać później – może chciał – choć wcale nie musiał bo to poruszenie nieco innego tematu niemniej jednak łączącego sie w jakimś tam stopniu.
  Mnie osobiście otworzyły sie szerzej oczy. Wcześniej nie słyszałem o K.N.
  Ciekawi mnie natomiast jak to odnieść do rewelacji głoszonych kiedyś przez Phila Scheidera:

  Jak ma sie mafia Żydowska do Tajnych Czarnych projektów skrywanych przed kongresem. Czy ktoś wie??

  • Manix said

   Jak chcesz wiedziec wszystko musisz przeczytac te dwie ksazki:
   http://www.amazon.de/Das-Medienmonopol-Gedankenkontrolle-Manipulation-Dunkelm%C3%A4chte/dp/3981095197/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1250806072&sr=8-1

   http://www.amazon.de/Erst-Manhattan-Messianisten-Netzwerke-treiben-Weltenende/dp/393584509X/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1250806255&sr=1-1

   Ja przeczytalem setki a tu masz wszystko w pigolce nic tylko same fakty przez kazdego do sprawdzenia ale ostroznie prawda nie zawsze uszczsliwia.

   Jako uzupelnienie jeszcze ten film.

   http://www.nuoviso.tv/index.php?option=com_content&view=article&id=324:wolfgang-eggert&catid=38:interviews&Itemid=58

   • Danke 😉
    Cholera – ma ktoś może już dostępny kurs niemieckiego wprost do mózgu (ala Matrix)?

    Znajde jakiś sposób.
    Gdybyś mógł napisz jeśli sie da w skrócie jak połączyć te dwie organizacje. Chyba że to jedna i ta sama organizacja co by wiele wyjaśniało :). Bardzo wiele.

    W każdym bądź razie Wielkie Dzięki za wskazanie drogi.

    Pytanie na koniec:
    Czy to o czym mówił Al Bielek ma jakieś odbicie w tych książkach?

    Pozdrawiam

   • Manix said

    Niewiem czy cos z tego jest osiagalne w jezku polskim.

    A ze niemiecki nie kazdy zna dodam tylko w 2 slowach ze nazwijmy to okultystyczne stowzyszenie zydowskie stoi za tym wstystkim i steruje wszystkimi inymi organizacjami ktore przez stulecia stwarzali takimi jak np. iluminaci.

    Czekaja oni na powtorne przyjscie mesjasza a jednoczesnie uwazaja sie za reke boga tak ze dopomagaja aby sie przepowiednie biblijne wypelnily.

    Wedlug nich narod zydowski musi przejsc drugi holokaus a zemia izraelska musi splynac krwia zanim bedzie mogl przyjsc mesjasz.

    Narod zydowski musi przejsc oczyszczenie jak oni mowia trzeba obciac jeszcze zgnile galeze z tego co planuja to maja zamiar zabic do 80% ludnosci izraela przez sprowokowanie konfliktu nuklearnego.

    Wiem ze to brzmi jak zly zart ale takie sa niestety fakty.

    jeszcze tutaj ten link dla tych co znaja angielski zwiazany z ta sprawa
    http://apocalypse-no.net/en/

   • marcus said

    Marcus do Manix
    Danke Herr aber ich spreche nicht deutsch, bitte give me english version if you got
    gut nacht Herr Manix Danke!!!

   • marcus said

    Fundamentalizm religijny jest najgorsza forma ludzkiego wypaczenia obojetnie po ktorej stronie to wystepuje. To teraz widomo po co byl oswiecim po to aby ich teraz nie moc krytykowac. Genialny plan. Stac sie ofiara po to aby bezkarnie atakowac!!!
    Tak aby sie przepowiednie biblijne wypelnily!!!! To teraz pytanie kto ta biblie napisal i czyj to Bog bo napewno nie moj.

   • Manix said

    Jak teraz czytam to co napisalem w dwoch slawach to moglem lepiej nic nie pisac to tak to brzmi ze zaraz ktos mnie odstawi do konta jako antysemite ze slowami „No oczywiscie wszystkiemu sa wini znowu zydzi”

    Powiem tylko tyle ze nieda sie tego krotko opisac bo to jest za duzo faktow ktore trzeba samemu sprawdzic i to metalnie przetrawic.

    To co ci ludzie od stuleci globalnie wprowadzaja w zycie jest niesamowite w swojej perfekcji i genjalnosci Jak czlowiek czyta i analizuje te wszystkie fakty to zachodzi w glowe do jakiego stopnia trzeba byc chorym psychicznie zeby to wszystko wymyslec i zorganizowac, juz chyba sam diabel niebyl by w stanie tak ludzi zmanipulowac zeby mu sluzyli jak oni to potrafia robic.

   • marcus said

    Marcus do Manix
    Aby uniknac nieprzyjemnosci proponuje poslugiwac sie forma „ONI” albo „X”. To bedzie nasz kod, bo X tez ma swoj kod w ksiedze „K”.

   • marcus said

    PS.Nigdy nie przypuszczalem, ze zgodze sie w pewnych kwestiach z ojcem Rydzykiem. Do tej pory laczylo mnie z nim jedynie to, ze mieszkalismy w tym samym miescie. Zycie potrafi zaskoczyc czlowieka.

   • Hehe – życie potrafi zaskoczyć człowieka 🙂

   • Manix said

    No oni sie ze swoini znakami nie kryja podam tutaj taki jeden przyklad
    Pentagramy pod rozna postacia
    znajdziemy po obu zwasnionych stronach. Czyzby taki przypadek?
    http://extrawagandt.de/magische-symbole-und-zeichen-der-macht-das-pentagramm/2009/07/12/

    Wydawalo by sie ze niema sily ludzie musza to zauwazyc ale nie nikt tego nie widzi.

   • marcus said

    PRZECZYTAJCIE TO KONIECZNIE!!!!!!!
    http://www.tvn24.pl/-1,1615490,0,1,wojskowi-handlowali-nerkami-zabitych,wiadomosc.html

  • grypa666 said

   O wielu rzeczach nie słyszeliśmy…

  • marcus said

   Marek do Krasny Ludek
   Czytalem wywiad w „Rzeczopospolitej” z ta pania X i to jest jakas masakra. Ja w zyciu nie widzialem takiej bezczelnosci.Normalnie szok!!! To tak jakby powiedziec ofierze gwaltu, ze jest winna tak samo jak gwalciciel.

 8. Fresh said

  Szanowni Państwo .. to jest adekwatna piosenka napawająca optymizmem ( to że wykonuje ją MJ to przypadek)

  There’s A Place In
  Your Heart
  And I Know That It Is Love
  And This Place Could
  Be Much
  Brighter Than Tomorrow
  And If You Really Try
  You’ll Find There’s No Need
  To Cry
  In This Place You’ll Feel
  There’s No Hurt Or Sorrow

  There Are Ways
  To Get There
  If You Care Enough
  For The Living
  Make A Little Space
  Make A Better Place

  Heal The World
  Make It A Better Place
  For You And For Me
  And The Entire Human Race
  There Are People Dying
  If You Care Enough
  For The Living
  Make A Better Place
  For You And For Me

  If You Want To Know Why
  There’s A Love That
  Cannot Lie
  Love Is Strong
  It Only Cares For
  Joyful Giving
  If We Try
  We Shall See
  In This Bliss
  We Cannot Feel
  Fear Or Dread
  We Stop Existing And
  Start Living..

  I oby kolejne dni przynosiły nam dobre wieści .. dobranoc.

 9. Esia said

  Udało się stworzyć przeciwciała, które unieszkodliwiają wiele szczepów wirusów grypy typu A, między innymi słynną ptasią H5N1, tzw. hiszpankę z 1918 roku i wywołującego sezonowe infekcje wirusa H1N1 – informują amerykańscy naukowcy na łamach pisma „Nature Structural&Molecular Biology”.
  Mimo dostępności szczepionek i leków łagodzących infekcje grypowe, zwykła, sezonowa grypa rocznie zabija 250 tysięcy ludzi na świecie.

  Grupa amerykańskich naukowców wykorzystując limfocyty B, uzyskała tzw. monoklonalne ludzkie przeciwciała przeciwko wirusom grypy.

  Autorzy pracy wykazali, że uzyskane przeciwciała zabezpieczają myszy przed zachorowaniem na grypę wywołaną przez H5N1 i inne szczepy wirusów typu A. Zaletą przeciwciał monoklonalnych jest możliwość wyprodukowania dużej ich ilości w stosunkowo krótkim czasie, co ma ogromne znaczenie w przypadku epidemii czy pandemii.

  Naukowcy sugerują, że jeżeli przeciwciała przejdą pomyślnie kolejne etapy badań, to w połączeniu z lekami antywirusowymi będą mogły służyć zapobieganiu i leczeniu grypy podczas takich właśnie masowych zachorowań.

  – W przypadku pandemii grypy ludzkie przeciwciała monoklonalne mogłyby być podawane razem z lekami przeciwwirusowymi, zanim dostępna będzie szczepionka – tłumaczy Anthony Fauci, dyrektor Amerykańskiego National Institute of Allergy and Infectious Diseases.

  Przy użyciu standardowych metod otrzymywania szczepionek, początkowe dawki nowej szczepionki przeciwko wirusowi, który wywołał pandemię, wyprodukowano by dopiero po 4-6 miesiącach.

  Wirusy zazwyczaj mutują, żeby uodpornić się na przeciwciała, jednak naukowcy odkryli ukryty, stabilny genetycznie region wirusa i wyprodukowali przeciwciała, które właśnie tam się wiążą. Ukrytym fragmentem jest część białka budującego powierzchnię wirusa, tzw. hemaglutyniny. Wybrany fragment hemaglutyniny u wszystkich wirusów z grupy A jest jednakowy i prawdopodobnie niezbędny w swojej niezmienionej postaci, żeby wirus mógł wnikać do komórek – stąd nie zaobserwowano powstawania mutantów. Kiedy nowe przeciwciało zwiąże się z hemaglutyniną na powierzchni wirusa, ten nie może zmienić kształtu, przez co nie jest w stanie się dostać do wnętrza komórek i rozpocząć infekcji.

  Odkrycie amerykańskich naukowców może pomóc również w opracowaniu skutecznej szczepionki przeciwko grypie. Obecnie produkowane preparaty promują wytwarzanie przeciwciał przeciwko stale mutującej części hemaglutyniny, a nie wiążących się do stabilnego regionu tego białka.

  – Chodzi o to, żeby powstawały długowieczne przeciwciała wiążące stabilny region hemaglutyniny – tłumaczy doktor Marasco.

  Jeśli podczas kolejnych etapów badań klinicznych przeciwciała okażą się bezpieczne i skuteczne, to za kilka lat powinny być dostępne do powszechnego użycia.

 10. marcus said

  ONI WIEDZA LEPIEJ CZEGO MY OCZEKUJEMY!!!!!

 11. qwww said

  Słuchajcie onet to w ogóle siegnął DNA. Artykuły tam pisze jakieś gówniarstwo, a nie powazni ludzie. Coraz niższy poziom artów, coraz bardziej wulgarne i wyuzdane. To mowi samo za siebie.

 12. c.d. z cyklu pomysły na działania w plenerze ..

 13. Adam said

  serdecznie wsyzstkich przepraszam za moją niską aktywność- ale cennych komentarzy jest tak wiele, że po prostu nie nadążam ich czytać, a linki do książek, artykułów i filmów, są tak cenne, że zajmuje mnóstwo czasu przerobienie tego…

  dziś po południu napiszę, jakie są możliwe sposoby przeciwdziałania temu.. bo teraz wymieniamy się informacjami, „doszkalamy się” z tej tematyki ale nie pozyskujemy nowych ludzi.. (albo nie wiemy czy pozyskujemy- bo nie każdy z czytających wpisuje się na blogu)

 14. u siebie umieściłam duzy artykul, tez z oneta o hiszpance :]

 15. Piotr Bein said

  SORKA, BEDZIEMY MUSIELI ZMIENIC POLITYKE REDAKCYJNA
  BLOG JEST W NIECIERPIACEJ ZWLOKI (!) SPRAWIE SZCZEPIONEK

  NATOMIAST WPISY ROZWLEKAJA SIE NA, OWSZEM, POWIAZANE TEMATY, ALE TO NIE JEST GLOWNY CEL NASZEGO BLOGA ANI KAMPANII MIEDZYNARODOWEJ, W KTOREJ BIERZEMY UDZIAL

  DLATEGO PROSZE SIE OGRANICZYC DO DYSKUSJI,A JESZCZE LEPIEJ, RAPORTOWANIA DZIALAN, NA DWOCH PLASZCZYZNACH:

  PRIMO. Do ok. konca 1-go tygodnia wrzesnia == POZWY itp. dzialania prawne.
  Wroccie prosze na strone glowna do:
  https://grypa666.wordpress.com/2009/08/22/stowarzyszenie-propozycje-celow-statutowych/
  i pomozcie czlowiekowi — on musi sfinalizowac statut przed udaniem sie do prawnika w poniedzialek

  DRUGIE PRIMO. Od teraz do konca szczepien itp. == ROZGLOSU MEDIALNEGO, ROZPOWSZECHNIANIA INFORMACJI, wojny informacyjnej z agenciakami itp, np. wpiszcie sie wezlowato chrypie666:
  http://chrypa666.blog.onet.pl/1,DA2009-08-18,index.html

  TO NIE NASZ WYMYSL, TYLKO PRIKAZ Z KOMITETU CENTRALNEGO WE WIEDNIU

  DZIEKUJEMY ZA ZROZUMIENIE

 16. wroclove said

  wystarczy połączyć różne fakty a obraz staje się klarowny. Słyszeliście o Chemtrials? Oni się przygotowują do zwiększonej umieralności mimo, że efekty świńskiej grypy jeszcze nie wskazują na faktyczną pandemię, ale… wystarczy taki drobiazg jak obniżenie odporności naszych organizmów np metalami ciężkimi takimi jak np bar zrzucanymi na nas z powietrza. Od kilku miesięcy obserwuję we Wrocławiu nasilające się loty dziwnych samolotów nierejsowych, za którymi tworzą się długie pasma, białe ogony. Normalne ślady kondensacyjne znikają za samolotem w ciągu niecałej minuty, te jednak zostają i z czasem rozszerzają się tworząc białą chmurę. Zazwyczaj są to dwa samoloty zostawiające za sobą takie ślady kondensacyjne często krzyżujące się ze sobą lub równoległe. Zaczynają się nagle i nagle się kończą zostając na niebie znaki np krzyża. Piękne niebieskie niebo w ciągu godziny po takim nalocie staje się zamglone. Zacząłem szukać w necie o co chodzi i to co znalazłem np na youtub potwierdza tylko moje przypuszczenia i upewnia mnie w tym, że szczepionka na świńską grypę to tylko kropka nad i.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s