Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

chrypa666, matołki i rzeczy poważne… dr inż. Piotr Bein

Posted by grypa666 w dniu 18/08/2009

Materiał nadesłany pocztą elektroniczną. Reakcja m.in. na paszkwilancki blog chrypa666:
http://chrypa666.blog.onet.pl/chrypa666,2,ID388699411,n

Paszkwil byłby zabawny gdyby nie powaga sytuacji. A może autor by się zidentyfikował, gdybysmy chcieli rozliczyć go z kłamstw, kpin i oszczerstw? Nigdy nie twierdziliśmy, że chodzi o wybicie całej ludzkości.  W tak poważnej sytuacji, jaka grozi szczególnie światowi zachodniemu, każdy dezinformator jest zdrajcą, wspólnikiem w spisku.

http://www.dailymotion.pl/user/videopolonia/video/xa686d_dr-pior-bein-o-szczepionkach-czyyy_news

Odliczanie się zaczęło...

To nie wymysły dra inż. Beina-Srejna z poobgryzanymi pazurami, tylko stwierdzenia ekspertów z kilku krajów (wypowiedzieli się zapewne w spisku przeciw dobrym globalistom). A  jaką ekspertyzę reprezentuje nasz paszkwilant?
Wpis dowodzi, jak denny jest „polski” wydział służb Nowego Ładu Światowego. W USA posunięto się do jeszcze większych bzdur. Amerykańską inicjatorkę akcji zawiadamiania jednostek wojskowych o planowanym bioterrorze w USA, Susan Wolfrey,  służby te zastraszyły …śmiercią – także pięciorga jej dzieci, jakby sam terror „szczepionek” nie był zagrożeniem dla życia. Natomiast wiodącego dysydenckiego publicystę i prezentera radiowego z Taksasu, Alexa Jonesa i jego współpracowników zaatakowały brunatne koszule Obamy. A jakie koszule przygotowali lokaje globalistów Tusk i Kaczyński?
Matołkowaty agent dezinformacji (bo dezinformujacy matołek nie wykrzesałby tak pozornie składnej fabuły) przeoczył istotny szczegół: media i organy globalistów takie jak ONZ, WHO i UE wciskają nam pandemię, której … nie ma. Jest natomiast grypa łagodniejsza niz ta zwykła, która przechodzimy co roku. Jak to jest możliwe, żeby rządy miały już  zmagazynowaną szczepionkę na chorobę, której jeszcze nie ma, a tym bardziej która nie miala czasu się zmutowac? Dopiero wtedy, po kilku miesiącach badań i produkcji szczepionki byłyby skuteczne.
Co to za grypa-zabijaka, najpierw spreparowana w laboratoriach, potem przez swych twórców opisana w patencie na szczepionkę? Czy ci masowi mordercy są aż tak pewni, że globaliści ochronią ich przed wymiarem prawa? Jak uchronią się przed samosądami rodziców, zrozpaczonych po śmierci dzieci od szczepionek czy sztucznej zarazy? Cała sprawa cuchnie choćby dlatego, że producentów szczepionek już teraz zwolniono od wszelkiej odpowiedzialności prawnej za skutki szczepień (!).
Po co w ogole szczepić? W 1918 roku hiszpańska grypa zaczęła zbierać żniwo dopiero po szczepieniach wojska. Grecja odmówiła szczepień i zanotowała stosunkowo najmniej ofiar. Podobnie było ze szczepieniami w III Rzeszy.
Czym więc będą nas szczepić? Jak napisano w niedawno ujawnionej notatce służbowej WHO, w latach 1970-tych organizacja ta nakreśliła trzy fazy uśmiercania zastrzykami, jakby z doświadczeń dra Mengele: (1) osłabienie systemu immunologicznego, (2) wstrzyknięcie wirusa-zabijaki, (3) zastrzyk z tzw. skwalenem, czyli zawiesiną oleju w wodzie, co wykańcza delikwenta. Przy obecnej technologii firmy farmaceutyczne z hitlerowskim rodowodem zdołały zmieścić te trzy składniki w jednym zastrzyku. Głośno było ostatnio w USA, że dopuszczone do prób szczepionki przeciw pandemii nie zawierały skwalenu, natomiast zamówienia rządu opiewają na tę domieszkę.
Skandaliczne, fizycznie niemożliwe wg. obowiązujących procedur, podmienienie śmiercionośnej szczepionki Baxtera pod etykietki szczepionki przeciw normalnej grypie w Austrii, Niemczech, Słowenii i Czechach pozostało bez echa, bez konsekwencji dla sprawców tej próby masowej zbrodni. Przepraszam, wybiórczo podano, że te kraje „testowały” szczepionki Baxtera. Pewnie chodzi o wyciszony fakt, że nie kierując się nalepką, pracownik czeskiego laboratorium wstrzyknął materiał niby przeciw zwykłej grypie zwierzętom, a te pozdychały.
Dlaczego nie postawiono zarzutów Novartisowi, producentowi szczepionki, która ponoć zabiła i okaleczyła polskich bezdomnych? Dlaczego nie nie odpowiada przed prawem polski rząd, który to świństwo dopuścił, a obciąża się za cały proceder zapewne nieświadomych spisku, lekarzy i pielęgniarki? Obywateli narodu, który niszczono strasznymi metodami jak w obozach zagłady, któremu skradziono i zakłamano historię, teraz wykorzystuje się jako króliki doświadczalne do kontynuacji doświadczeń dr Mengele.  A Tusk, Kaczyński, zgraja sejmowa i senatorska, michnikowskie media kochające nasz Kraj i Naród „rotszyldowskim” szyldem — siedzą cicho. Jezus mówił, że nie możesz służyć i Ojcu Jego i mamonie.  Dlatego tyle to nienawiści w T..mudzie, tej egzaltacji władzy, wyższości, własności świata przez uważających się za lepszych od innych.
Zapowiada się środki zaradcze: ograniczenie ruchu międzynarodowego i wewnętrznego, kwarantanny, zamknięcie szkół, sprawdzanie „od domu do domu” czy się wszyscy zaszczepili… A tu Obama uzgodnił z głowami Kanady i Meksyku, że „dla dobra gospodarki” granice w Ameryce Płn. pozostaną otwarte. No bo jak inaczej rozesłać zarazę z wytwórni Baxtera w  Mexico City? Widocznie „szczepienie” żołnierzy USA w Iraku nie wystarczy.
Przypomnę, że ponad połowa  (!) z miliona wojsk USA, ktore przewinęły sie przez Irak od 1990 roku, cierpi na tzw. „syndrom znad Zatoki Perskiej”. Władze przypisują śmierć, cierpienia z tego powodu urojeniom psychicznym (tzw. zaburzenia na tle doznań wojennych), lecz niezależni specjaliści obwiniają  m.in. właśnie szczepionki. Wojsko USA i Zjednoczonego Królestwa cierpi na ten syndrom, rownież ludność cywilna w Iraku, Afganistanie, na Bałkanach. Wspólnym mianownikiem jest tu broń uranowa, ale na wojsko szczepionki niewątpliwie miałyby ujemny wpływ, tak jak toksyny (eksplodowana przez siły USA iracka broń chemiczna i płonące szyby naftowe w Iraku) oraz pestycydy stosowane w kwaterach wojsk itp. Pisałem o tym w cyklu opublikowanym kilka lat temu w Zielonych Brygadach.
Podobnie nam zaaplikują jakąś szczepionkę spod ciemnej gwiazdy, gdy już jesteśmy osłabieni stresem ciągle serwowanym przez media i nowy „styl życia”. Na osłabienie psychiczne nakłada się fizyczne takimi środkami jak małowartościowa żywność, wszechobecny aspartam, spaprana fluorem i chlorem woda, chemizacja środowiska, stały wzrost radioaktywności o niskim natężeniu i powszechne promieniowanie elektromagnetyczne od linii wysokiego napiecia i telefonii komorkowej. W każdym z tych przypadków agenda ONZ, Światowa Organizacja „Zdrowia” (powinno być Chorób) – WHO brała udział po stronie nie zdrowia światowego lecz globalnych grup przemysłowych.
Tylko w przypadku tytoniu wygrała globalna publika, ale po ciężkiej walce z zaprzedanymi biurokratami WHO. Sądy amerykańskie (podobnie jak w odrzuceniu roszczeń żydowskich do polskich nieruchomości) odegrały tu decydującą rolę.
Przypomnę również, że to ONZ zatwierdziło i utrzymało sankcje gospodarcze nałożone na Irak, w wyniku których zmarły miliony cywilnych Irakijczykow. Fakt oceniony przez Międzynarodowe Porównanwcze Badania nad Ludobójstwem na Uniwersytecie Hiroszimskim, jako największa od czasu II wojny światowej  zbrodnia połączona z wojną. Ten sam ONZ (wraz z NATO) doprowadził z pomocą albańskiej ekstremy do wyczyszczenia Kosowa z rdzennej ludności niealbańskiej, przeważnie Serbów, i oddania serbskiej kolebki radykalnym Albańczykom – według planu globalistów zasadzenia w Europie wrzodu na  cywilizacji zachodniej: dwu państw radykanych muzułmanow, Bośni i Kosowa.
Po co Tusk przebąkuje o autonomii Kaszubów czy Niemców Opolskich? Po co nam rajdy banderowców na terenie Polski — Marsz „Żywych” Inaczej?  Czy to ukraińskie siły „ONZ” wejdą do nas w przypadku gremialnego sprzeciwu przeciw szczepieniom?
Żydów w obozach zagłady oprócz Niemców wykańczali Ukraińcy.
Dr inż. Piotr Bein

Uwaga: informacje zawarte w powyższym wpisie są oparte na doniesieniach prasy niezależnej, głównie amerykańskiej. Autor dysponuje materiałami źródłowymi, których nie zamieszczamy z uwagi na specyfikę publikacji na blogu.

Komentarzy 110 do “chrypa666, matołki i rzeczy poważne… dr inż. Piotr Bein”

 1. Marco Bode said

  co za bełkot….

  i ten koleś ma tytuł doktora?

  Chyba ten tytuł zdobył na Wyższej Szkole Spiskowania i Zmyślania w Klewkach.

  Poza tym w czasie grypy hiszpanki nie było żadnych szczepień, więc takie stwierdzenia z jego strony tylko podważają jego pseudo-wiedzę.

  A te zdjęcie z wyprostowanym palcem tylko pokazuje poziom tego pana. Szkoda, że nie pokazali go całego, moglibyśmy zobaczyć, jak słoma z butów wystaje

  • Markuś, pozdrów kolege z chryba666. Mam propozycje nie do odrzucenia: spotkajcie się na wódeczke i zacznijcie może pisać klepsydry dla buców umoczonych w mediach i w polityce, bo wszyscy wy kryminaliści pójdziecie siedzieć niedługo

 2. grypa666 said

  Nie było szczepień?.. A co to jest?:
  http://www.bariumblues.com/1918_flu_vaccination.htm
  (…)The disease had the characteristics of the black death added
  to typhoid, diphtheria, pneumonia, smallpox, paralysis and all the
  diseases the people had been vaccinated with immediately following
  World War 1. Practically the entire population had been injected
  „seeded” with a dozen or more diseases — or toxic serumss. When all
  those doctor-made diseases started breaking out all at once it was tragic (…)
  Those who had refused the shots escaped the flu. My family
  had refused all the vaccinations so we remained well all the time (…)

  A wyprostowany palec świetnie symbolizuje to co jest w pewnej odległości, tę CZERWONĄ SZMATĘ!

  • Marco Bode said

   a może jakieś bardziej fachowe źródło?

   a co do tego:

   „wyprostowany palec świetnie symbolizuje to co jest w pewnej odległości, tę CZERWONĄ SZMATĘ!”

   to tylko pokazuje mentalność tego waszego doktorka, żaden człowiek na poziomie z tytułem naukowym tak się nie zachowuje (no chyba że wykłada w radyju rydzykowym)

   • Artur said

    Otwórz w końcu te zaropiałe ślepia. Wokół ciebie jest mnóstwo ludzi z tytułami naukowymi, którzy cię oszukali. Czy uważasz że ceną za dyplomacje i takt, może być oszustwo? Skoro tak, to masz wielu taktownych ludzi np w polityce. Rżną cie po tyłku przez cały czas, z wyjątkiem wyborów, kiedy walczą o krzesła, bo wówczas, muszą cię nieco zmiękczyć.
    Czas dyplomacji i taktu minął, teraz albo zaczniemy mówić wprost, albo będziemy podobni tobie.
    Pamiętaj, zawsze masz telewizor i zamiast czytać ten bełkot, puść sobie tvn.

   • anka said

    Bez urazy, Marco, ale jesteś dobrym przykładem na to jaką sieczkę z mózgu można człowiekowi zrobić. Ty naprawdę nie widzisz co się wokół Ciebie dzieje? Może tak jest Ci wygodniej, ale otwórz w końcu oczy

 3. Manix said

  Najwiecej buntow w wiezieniach bylo wlasnie z powodu ograniczenia dostepu do tytoniu, elity dobrze znaja te sprawy.

  Wiec na moje to z tymi kampaniami antytytoniowymi to byly tylko testy.

  Bo kto jest w stanie zagorzalemu palaczowi odebrac papierosy jest w stanie z masami zrobic wszystko.

  • allseiingeye said

   Bzdura, byłeś kiedyś w więzieniu? Bunt w więzieniu zarządza grypsujący co ma najwięcej zajechane, z różnych powodów – złe traktowanie, złe jedzenie, jakby zabronili palenia to też by był bunt, ale ja o takiej sytuacji nie słyszałem. Bunt zazwyczaj powstaje w wyniku pobicia jakiegoś więźnia przez klawiszów.

  • zawodzenie said

   przeciez nie odebrali ci papierosow tylko ograniczyli mieksca w ktorych mozesz palic
   na dobra sprawe to ci pomagaja, bo organizm jak mniej pali to sie wzmacnia

 4. zyta said

  Gratuluje i dziekuje za wspanialy artykul!

  Co do Marco Bode, to szkoda sie wypowiadac, przez takich egzystuje NWO.

  Wspaniali Indianie Mapuche potrafili sie zjednoczyc w ilosci prawie miliona a my? Czy pozwolimy sie zabic szczepionkami? POWSTANMY!
  http://wolnemedia.net/?p=16711&cpage=1#comment-7642

  • Oliwia said

   Podzielam opinię…odnośnie artykułu pana Piotra.
   oglądałam dziś film Agent, który był dodany do komentarza we wcześniejszych artykułach, radze Wam obejrzeć ten film,żebyście zrozumieli o co tak na prawdę chodzi w tym wszystkim…

   Jestem coraz bardziej tym wszystkim przerażona..

   Ameryka jest zdolna do wszystkiego..
   W rządzie Obamy zasiadają sami ludzie z grupy Bildenber…
   Głównym doradcą od spraw technologi i nauki jest człowiek, który jest współautorem książki napisanej w 1977 roku – nawołującej do utworzenia planetarnego reżimu który użyłby „globalnej siły policyjnej” aby wprowadzić w życie swój plan kontroli populacji..macie link wyżej.

   – Ecoscience (w jego książce) omawia wiele sposobów na zredukowanie ilości ludzi na Ziemi aby pokonać największe zagrożenie dla ludzkości – przeludnienie. W każdym z przypadków sposoby te przebiły się do akademickich retoryk. W każdym razie cele Holdrena oraz innych współautorów są jasne. Propozycje te składają się z;

   – Przymusowej i bezwiednej steryzlizacji całej populacji poprzez dodawanie określonych środków do narodowych zasobów wody i jedzenia.

   – Legalizowanie „obowiązkowych aborcji” co oznacza przeprowadzanie aborcji wbrew woli kobiety tak samo jak jest to przeprowadzane w komunistycznych Chinach gdzie kobiety, które mają już jedno dziecko i odmawiają aborcji drugiego są zwyczajnie zwijane z ulicy i dzieci są zabijane wbrew woli kobiety w ciąży.

   – Permanentne sterylizowanie ludzi, którzy wg. autorytetów mają w danym momencie zbyt wiele dzieci lub też przyczynili się do „generalnego pogarszania się społeczeństwa”.

   – Formalna kryminalizacja posiadania więcej niż dwojga dzieci, podobna do tej przeprowadzonej w Chinach.

   – To wszystko byłoby kontrolowane przez ponadnarodowy i scentralizowany „Planetarny reżim” który miałby również możliwość kontroli populacji każdego kraju świata.

   Aż włos jeży się na głowie..
   tacy ludzie rządzą tym światem…

   zatem możemy spodziewać się najgorszego…

   • Adam said

    Oliwko, masz msn, gg lub facebook?;]

   • zawodzenie said

    co niezmienia faktu ze nadpopulacja jest problemem na swicie. Sam pomysl sterylizacji ludzkosci nie jest zly. Chociaz barbarzynski. Tak jakby nie mozna bylo robic kampanii spolecznej, pozdwyzszac kosztow rodzenia dzieci itp. Byc moze ktos zalozyl, ze w kwestii rpzeludnienia jest juz za pozno i trzeba siegac po takie srodki..

   • Bartłomiej said

    Przeludnienia nie ma tak jak nie ma efektu cieplarnianego wywołanego CO2 to propaganda. Nie pamiętam kto to liczył, chyba David Icke. Powierzchnia Australii ma około 7.686.850 km². trzeba 100 hektarów, żeby był km kwadratowy. Czyli każdy człowiek (około 6.8 miliarda ludzi jest w tej chwili) na ziemi mógł by stanąć na kwadracie 0,1 hektara (10 arów; 100m2; 10×10 m) obok siebie i zostało by jeszcze 886850 km kwadratowych samej Australii plus…cała reszta kuli ziemskiej. Rodzina składająca się z 4-5 osób miała by do dyspozycji około 0,5 hektara razem. Przy dzisiejszej technologi ogólnie dostępnej, rodzina ta mogła by sama się wyżywić bez współpracy z innymi rodzinami, na tak nie urodzajnej glebie i gorącym klimacie bez problemu.

    Powierzchnia Ziemi 510 mln km2. 29% – 149 mln km 2 zajmują lądy. 71% – 361 mln km2 zajmuje woda.
    Pytanie więc do Ciebie…o czym Ty piszesz?

 5. Dominik said

  Ot ciekawostka, ale badzmy dorosli i nie dajmy sie prowokowac i tracic sil na niepotrzebne polemiki z ignorantami. Predzej czy pozniej czas zweryfikuje co bylo sluszne, tyle ze czas na wybor „strony” po ktorej stanie kazdy z nas stopniowo sie kurczy…

 6. Adam said

  Co robić?

  Zauważcie że jesteśmy w nielicznej grupie, rozbici na kontynenty, kraje, miasta.. jak reagować jak się bronić?..

 7. Marco Bode said

  no cóż….jaki guru taka wataha….

  jeśli NWO na zrobić porządek z takimi wariatami jak wy, to może i nawet zacznę ich popierać

 8. Adam said

  popieraj popieraj Marku.. czip pod skórę… wtedy to będziesz musiał (chociaż pewnie i dzisiaj tak robisz): do roboty na 10-12 godzin…za pół darmo…3 kredyty do spłacenia rozłożone na 30 lat… bo przecież twoi ulubieńcy wykreowali Ci tyle „niezbędnych” potrzeb….”eee-eee, nie robić przerwy od pracy! przerwa będzie o 14- piętnasto minutowa. Nie słyszysz co mówię? Mam wywołac w twoim ciele paraliż!? Strach!? Wracaj do roboty, ośle, bo zaraz to zrobię.. poprzez chip..” A po wszystkim życzymy smacznego, przy odżywianiu się truciznami typu GMO, polecam też aspartam i glutaminian sodu, ale co tam, Ty pewnie jesteś taki „otwarty”, |”tolerancyjny” „postępowy” kosmopolita, że przyjmiesz te wszystkie rzeczy z wyciągniętymi ramionami. Ah, no i zaszczep się. Pamiętaj.

  Co mówili Ci w telewizji? W twoim szklanym bożku, autorytecie? Że masz ich oglądać minimum 3 godziny dziennie. Więc rób to, a nam daj spokój.

  • Bruno (1st original) said

   radze ci dobrze, zmien psychiatre, twoj obecny nie jest ci juz w stanie pomoc….

  • Erijah said

   dziwicie mnie ludzie – chcecie, by nam wierzono, by nam zaufano. chcecie zdobyć poparcie ludzi – bo przecież to o nich chodzi – ale zamiast mówić, mówić, mówić – robicie sobie wrogów. Każdy, kto wątpi jest waszym wrogiem, każdy, kto jeszcze śpi jest pachołkiem NWO. WY TEŻ BYLISCIE PACHOŁKAMI NWO. A potem znalazł się ktoś/coś, kto was obudził, otworzył wam oczy.
   Troche miłości i zrozumienia.

   „I przyjdzie wojna, jakiej jeszcze nie znaliście.
   Wojna nie o pola uprawne i łąki zielone. Wojna o umysły i dusze Wasze. O nie będziecie walczyć.”

   czytając ten fragment widzę, dlaczego przegrywamy w najważniejszej wojnie w oficjalnej historii.

   • frasobliwy said

    Erijah. A co na tym blogu jest, jeśli nie argumenty, mówienie, mówienie i jeszcze raz mówienie? Jeśli ktoś po poznaniu tak ważnych dla ludzi informacji, robi sobie kpiny, umniejsza, manipuluje, ewidentnie ignoruje argumentację i dowody, próbuje ośmieszyć, to nie warto tracić na niego czasu…Kim jest taki ktoś? Albo wyjątkowym, niereformowalnym głupcem albo agentem. I nie mylić z 007, bo internetowy agent to nisko wynagradzany pracownik od spamowania forów i list dyskusjnych. Używają takich nawet firmy kosmetyczne w Polsce, więc na potrzeby „onych” też z pewnością pracują. Jesteś bezczelny z apelem by takim kreaturom jeszcze nadskakiwać.

  • pyrek said

   Erijah nie przesadzaj Adam ani nie był chamski ani wulgarny, bardzo ładnie przedstawił obecną sytuacje jak i kierunek do którego sprawy zmierzają.
   Marco Bode czy Bruno (1st original) pracują tu na etacie i jakichś by to argumentów nie użyć oni i tak swoje. Nie potrafią zachować kultury tak więc jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

 9. Adam said

  pomyśl też nad zmianą orientacji na homoseksualną. Bycie pederastą jest w końcu bardzo europejskie, modne i postępowe.

  …”Co? Dlaczego nie chcesz o tym myśleć? Dlaczego nie bierzesz tego pod uwagę? Nie sądziłem że jesteś taki zamknięty i homofobiczny”…

  niewolnicy będą karmieni taką papką. DO ich us***ej śmierci podczas harowania na nielicznych tego świata. Ale dalej Marco.. załóż prążkowaną koszulkę.. garnitur… i do roboty… a później koryto, telewizja i spać. I tak w kółko.

 10. grypa666 said

  Dzięki wszystkim (z wyjątkiem „dozorców”) za komentarze. Nabieram optymizmu…

 11. Lucy said

  Czytam tego bloga od paru dni. Znalazłam go przypadkiem czytając artykuł o świńskiej grypie. W pierwszym odruchu znalezione informacje mnie przeraziły. Jednak jestem realistką. Zaczęłam szukać i szczerze mówiąc nie znalazłam. Mam wobec tego pytania:

  1. Kim jest Piotr Bein? Na temat tego pana roi się od informacji ale na stronach o teorii NWO. Znalazłam także info że p. Piotr Bein napisał książkę o wojnie w Jugosławii. Wpisując to nazwisko w google widać że jest to człowiek z you tube. Są również informacje o spotkaniach tego pana z Kazimierzem Świtoniem a ten pan z kolei jest znany z działalności antysemickiej.

  2. Kim jest Jane Burgermeister? O niej też są informacje tylko na stronach związanych z NWO. Podajcie konkretnie tytuł choć jednego pisma do którego pisała. Nie przekonuje mnie „znana austriacka dziennikarka, pisząca artykuły do popularnych pism medycznych”.

  3. Skąd brane są informacje o np. skażeniach szczepionek w Czechach, wypadku pociągu w Szwajcarii? Skąd to wiecie ? Bo póki co to wygląda jak legenda o czarnej wołdze.

  • Oliwia said

   Lucy poczytaj sobie komentarze z wszystkich artykułów to może coś Ci się rozjaśni…
   ile razy można w kółko pisać o tym samym…
   Piotr Bein pracuje w Kanadzie, zajmuje się badaniem Ludobójstwa..obejrzyj filmy, to się dowiesz…
   więc kto jak kto, ale ten człowiek na co dzień bada to co się teraz dzieje…dlatego jak dla mnie jest w miarę wiarygodny..
   na to wychodzi,że ja, i wiele innych osób na tym blogu na czele z Piotrem Beinem mamy zbyt bujną wyobraźnie tak? wymyślamy sobie bajki o masowych szczepieniach..
   Połącz wszystkie fakty dotyczące tego co się dzieje, to może coś Ci się rozjaśni: wywoływanie strachu o grypie, która jest niby taka groźna ( a przechodzi się ją jak zwykłą grypę ) wprowadzanie stanu pandemii,kiedy z dnia na dzień jesteśmy informowani,że grypa nie rozprzestrzenia się tak, jak wskazywałby stan pandemii, wcale nie ma aż tak dużo przypadków śmiertelnych.., grupa nie mutuje w tak zastraszającym tempie,żeby wprowadzać stan pandemii, do tego szczepionki są sprowadzane do wojska, zamiast do szpitali, zwolnienie od wszelkiej odpowiedzialności prawnej za skutki szczepień. Szczepienia wszystkich obywateli..( przynajmniej jak na razie w Szwajcarii, Grecji, Wlk Brytanii)..
   Nie wydaje Ci się to co najmniej dziwne?
   Poza tym jak każdy szukasz informacji w mediach, w mediach mają Ci podać,że po szczepionce będziesz bezpłodna,albo będziesz miała inne dolegliwości…ludzie ratunku!!
   A informacje odnoście pociągu w Szwajcarii, odnośnie oskarżeń w Czechach, to przecieki, które zawsze się zdarzają na szczęście, i które dają do myślenia..tak samo jak wczorajsza informacja o tym ,iż jakoby rząd w Wlk Brytanii wie o szkodliwości szczepień..
   Cuda , które wyrabia Ameryka w tej chwili, przygotowywanie ustaw, ćwiczenia wojskowe, obozy, trumny, ciągle podsycanie strachu o pandemii..rząd Obamy skrzętnie dobrany, gdzie zasiadają sami ludzie popierający reżim, przeludnienie…wszyscy wywodzą się z grupy Bildenber…- nieobliczalni ludzie, a raczej pachołki, pracujące dla kogoś…, Komisja Żywności w USA totalnie skorumpowana,dopuszczająca co rusz na rynek toksyczne substancje:np aspartam.., do tego teraz ten traktat lizboński, który znaczy nic innego dla nas i wielu innych państw jak brak suwerenności, totalne podporządkowanie się, którego celem jest rząd europejski..co w praktyce oznacza, my rządzimy, a Wy siedźcie cicho, nie ważne czy coś wam odpowiada czy nie…
   pooglądaj sobie trochę tych filmików, to przestaniesz tak idealistycznie patrzeć na ten świat..
   pora obudzić się z letargu!!

   • Lucy said

    Oliwia czytałam i oglądałam. Jak dla mnie każdy filmik to następna historia i wizja autora tego filmiku. A p. Bein pracuje w Kanadzie? Gdzie konkretnie? Jeśli ja Ci powiem że pracuję w NASA to tez mi uwierzysz?
    Informacje to przecieki, skąd?

    Nie jestem zwolenniczką szczepień ale zawsze staram się znaleźć informacje czymś poparte a nie na zasadzie „sąsiadka siostry teściowej powiedziała kuzynce cioci znajomej „.
    Nie jestem zaślepiona przez media masowe. Zawsze się sprawdzam czym się leczę, ja i moja rodzina, a przede wszystkim moje dziecko. Nie idę za owczym pędem. Nie dałaś mi żadnej odpowiedzi. Nie przekonują mnie slogany. Obudź się i uwierz, obudź się z letargu itp.

    Zastanawialiście się co będzie ja już nas wszystkich zabiją. Kto będzie dla nich pracował. Zostanie na Ziemi garstka możnych tego świata i będą musieli zakasać rękawy i wziąć się do roboty?

   • Max said

    Ja też jestem przeciwnikiem szczepionek ale naprawdę chciałbym wiedzieć skąd się wzięli Piotr Bein i Jane Burgermeister. Jeśli Pan Piotr jest doktorem to musiał pracować na jakiejś uczelni i opublikować jakieś prace. A Pani Burgermeister do której gazety pisała i na jaki temat ? Ja tu nie chcę nikogo dyskredytować, z ciekawości po prostu.

   • C said

    Chyba jednak się do szukania nie przyłożyłaś za bardzo… Było już nawet tutaj o tym:

    Piotr Bein:
    http://zb.eco.pl/page/piotr-bein-87

    Pisma, do których pisała Jane Burgermeister są nawet na wiki…:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Jane_Burgermeister

    Czasem warto przejrzeć więcej niż pierwsze 3-4 strony wyników z google ;).

   • grypa666 said

    Od momentu gdy dr Piotr Bein zaczął publikować krytyczne artykuły na te i inne tematy, zwolniono go z pracy. Pracował dla rządu kanadyjskiego właśnie w sferze ekologii, miał więc informacje z pierwszej ręki. Jest to jeden z tzw. „whistleblowers” i powinien być prawnie chroniony, a nie jest. Środków do życia praktycznie nie ma, utrzymuje się ze skromnych oszczędności. Tyle co moge powiedzieć n.t. Piotra.

   • grypa666 said

    Jane zamieściła informacje o sobie na blogu birdflu666.wordpress.com
    Jest to bardzo znana dziennikarka, to ona pierwsza m.in. publikowała n.t. otrucia Juszczenki.

   • Tomczak said

    Nie mam siły już odpisywać,jak dla Was wszystko jest takie normalne to ok..!! Wasze prawo!!
    Napisałam dość o tym co się dzieje z tymi szczepionkami, kto nami rządzi, skoro dalej uważacie,że to bajki, to powodzenia…

    Przekona Was dopiero tragedia..a wtedy będzie już za późno…
    poczytaj wszystkie komentarze w artykułach, pooglądaj filmiki, bardzo dobry film to agent…znając Twój tok myślenia, po obejrzeniu go też powiesz,ze niby dlaczego masz wierzyć…

    Codex Alimentarius, który wprowadzili też jest kolejną bajką,dopuszczenie żywności GMO tez? firma Monsanto, która obecnie jest już w Polsce, namawia naszych rolników do stosowania sztucznych nawozów m.in: Roundup, które powodują nieodwracalne zmiany w ekosystemach i nie tylko…Szczególnie alarmującym faktem jest poważny spadek w populacjach
    pszczół. Preparat Roundup okazał się totalną trucizną nie tylko dla roślin,
    ale dla niemal wszystkiego, co żyje, w tym dla pszczół i innych
    owadów pożytecznych. Toksyczne dla pszczół są również białka Bt
    wprowadzane masowo do GM takich roślin, jak kukurydza, soja, bawełna
    czy rzepak. Toksyczny pyłek przeniesiony do ula także działa toksycznie.
    Mszyce także mogą przenosić toksyczne białka z soku roślin
    GM do spadzi, która stanowi ważną bazę pokarmową pszczół i wielu
    owadów pożytecznych.
    Liczne badania naukowe przeprowadzone przez niezależnych badaczy
    wykazały, że rośliny GM stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia zwierząt.
    Karmione GM pomidorami, ziemniakami lub soją osobniki miały
    uszkodzone żołądki, poważne zmiany w komórkach wątroby, trzustki
    i jąder.

    To nie są wiadomości wyssane z palca, znaleźć to można tutaj – Prof. S.K. Wiąckowski „ Genetycznie Modyfikowane Organizmy (GMO)
    – obietnice i fakty”-
    Wydawnictwo Ekonomia i Środowisko 2008

    A to wszystko idzie od USA do nas, Ameryka ma największy wpływ na to co się dzieje na świecie…
    To Komisja z Ameryki wprowadza bezsensowne szczepienia polskich niemowlaków od 2007 roku, szczepionka WZwB, która zawiera 125 razy więcej rtęci niż dopuszczalna dawka dla dorosłej osoby, i to tez nie są wyssane materiały z palca tylko wieloletnie badania Marii Doroty Majewskiej, która wysłała swoje badania do Kopacz i wielu innych instytucji w Polsce, to też jest względem Ciebie normalne…
    Takich absurdów mogę podawać wiele…

    Ale dla Was to wszystko jest normalne..

   • Fresh said

    Pokusiłam się żeby zajrzeć na strony czasopism takich jak między innymi Reuters Health,
    The Scientist, The Guardian .. i o wszem Pani JB pisała dla nich. Mimo mojego podejścia pół na pół .. o to link do jednego z artykułów Pani JB

    http://www.guardian.co.uk/world/2004/dec/12/ukraine.nickpatonwalsh

   • Sower said

    Dla niedowiarków…
    http://wolnemedia.net/?p=16241
    i badaczy tematu:
    http://swkatowice.mojeforum.net/o-sponsorach-kampanii-po-temat-vt6843.html – przedruk niestety, dokument mozna znaleźć jak ktoś wie gdzie szukać
    Odnośnie faktów – Novartis w Polsce zabijał bezdomnych…O czechach nie czytałem, odnośnie wybuchu paczki ze szczepionkami pisały i mówiły media, w dniu w którym się to stało, temat niestety został potraktowany bardzo pobierznie „bez sensacji”…
    Te dni w których żyjemy jeszcze jako „wolni ludzie”, jeszcze możemy coś zrobić, jeszcze możemy wstać i powiedzieć jak bardzo wkurwieni jesteśmy, ale to już nie potrwa długo, masa już jest, ciemna i zbita… nie myśląca i niedziałająca, odtwórcza, konsumpcyjna i sterowana…

  • grypa666 said

   Kazimierz Świtoń nie jest znany z działalności antysemickiej. To takiego z niego zrobiły media. Kazimierz Świtoń jest znany przede wszsystkim z działalności patriotycznej – obrony dobrego polskiego imienia i poszanowania dla naszej historii. Jak ktoś w krytycznym sensie wymówi słowo „Żyd” to jest już antysemitą. W takim razie media amerykańskie, które niedawno informowały o bandzie rabinów, którzy handlowali ludzkimi organami też jest antysemicka?
   Proszę się obudzić z hipnozy medialnej i spojrzeć na rzeczywistość trzeźwymi oczami.
   Czy filmy o mafii włoskiej są antywłoskie?

   • allseiingeye said

    Antysemita to od niedawna ktoś, kogo nie lubią Żydzi.

   • kooler said

    Ks. Chrostowski w swojej prelekcji z 2002 r. wyjaśnia dlaczego Sanhedryn chciał usunąć Krzyż ze Żwirowiska.
    http://video.google.pl/videoplay?docid=2544125862374204274

   • frasobliwy said

    @allseiingeye. Przy czym na nielubienie łatwo sobie zasłużyć. Nie trzeba nawet krytykować ludbojstwa w Palestynie albo wskazywać nadreprezentacji w kluczowych miejscach, np. Homeland Security, FED, białym domu, rekakcjach gazet itd. Tzn. jawnie podpadać. Niedawno spotakałem się z zarzucaniem antysemityzmu ludziom, którzy ośmielili się stwierdzić, że nie wszyscy Polacy to bestie mordujące Żydów podczas okupacji. Bez żadnych ataków na Żydów, tylko niemrawa obrona. Było to w kontekscie Jedwabnego. A zatem antysemitą jest jakikolwiek nie-Żyd negujący swoj genetycznie niższy status moralny. Z resztą wywiad jakiego udzieliła Rzeczpospolitej Alicja Cała z utrzymywanego przez polskiego podatnika ŻIH, doskonale pokazuje tą filozofię: polski szmalcownik to papier lakmusowy kondycji moralnej Polaków, a żydowski komunistyczny siepacz działa wyłącznie jako komunista, a nie Żyd. To stwierdzenie Całej brzmiało jak dziecinna wręcz prowokacja, ale o dziwo całkiem sporo ludzi traktuje ją na poważnie, a nawet chwali. Boją się, liczą na łaski w nowym świecie?

   • kooler said

    A propos artykułu Całej w „Rzeczpospolitej” – odpowiedź prof. Jerzego Roberta Nowaka
    http://komandir.wrzuta.pl/audio/8KGFIjUCxW4/skandaliczne_wypowiedzi_aliny_calej_na_lamach_rzeczpospolitej

  • grypa666 said

   Linki do artykułów po angielsku są ciągle dodawane:
   https://grypa666.wordpress.com/artykuly-linki/

  • Oliwia said

   sorry za mój nick Tomczak –
   pisała Oliwia,korzystam z komputera mojego brata, tutaj miał zapisany nick Tomczak i wysłałam automatycznie nie zmieniając, gapa ze mnie..

   mam nadzieję,że wybaczycie…

 12. Marco Bode said

  a skoro tam wam globalizacja nie odpowiada, to dlaczego używacie diabelskiego wynalazka globalizacji czyli internetu? O oprogramowanie to może od symbolu globalizacji Microsoftu? A pececik to pewnie przez krasnoludki ze ściółki leśnej i patyczków sklecony.

  Jak tak wam ta globalizacja przeszkadza, to radzę wyłączyć komputer, odciąć kabelek do internetu, komórkę wyrzucić do kosza.

  Najlepiej zaszyć się gdzieś w buddyjskim klasztorze, medytować, chodzić w tych śmiesznych łaszkach oraz żywić się roślinkami wyhodowanymi w przyklasztornym ogródku.

  Popatrzcie jacy z was obłudnicy…..i oczywiście Coca-Coli nigdy nie mieliście w ustach, a pasty do zębów to sami z roślinek produkujecie…..

  a do tych na „emigracji” w Anglii – gdyby nie ta znienawidzona przez was Unia to byście w Polsce za 800 złotych w biedronce gnili, a Anglię to moglibyście na pocztówkach oglądać

  • grypa666 said

   A jak do nas będą strzelać to najlepiej nie sięgać po karabin bo to jest ich wynalazek. Głupoty piszesz człowieku.

   • Oliwia said

    bo internet to jedyne źródło informacji gdzie można doszukiwać się prawdy…
    idź już z tego bloga, bo nie idzie Cię słuchać, stwórz własny blog takich jak Ty i tam wygłaszaj swe teorie…

   • Bruno (1st original) said

    to ty piszesz glupoty – atakujecie globalizacje, a sami czerpiecie pelnymi garsciami z jej osiagniec. Jestescie po prostu banda hipokrytow.

    Znalem kiedys takiego jednego antyglobaliste – wpierw na barykady walczyc z systemem, a potem na obiadek do McDonalda……

    wy robicie to samo

  • allseiingeye said

   Wszystko to co wymyślili ludzie jest dla ludzi, ale pod warunkiem że jest nie jest używane do niecnych celów

  • frasobliwy said

   Co za niedojrzały intelektualnie post. Autor utożsamia cywilizację i międzynarodową wymianę handlową z globalizacją (błąd), a przeciwnikom globaliacji zaleca skrajny fanatyzm a la Theodore Kaczynski (unabomber ). I to wszystko z pozycji „umiarkowanego” mentora. Czy ty Marco Bode/ Bruno jesteś tak tępy, że nie dostrzegasz różnicy między np. standaryzacją gniazdek elekrycznych a globalnym programem szczepień? Czy po prostu liczysz, że twoje cienkie manipulacje padną na podatny grunt? W tym drugim wypadku publika musi być głubsza niż produkty twojej głowy. Pamiętaj o tym.

 13. Lorenzo said

  Your report is very interesting indeed. I invite You to see a great collection of views of borders (riigipiirid) in my Italian-Estonian site http://www.pillandia.blogspot.com
  Best wishes from Italy!

 14. only said

  Po pierwsze grupa rozdająca światu karty to m. inn. BILDERBERG a nie jakiś bindelberk czy podobnie.

  Po za tym to zupełnie nie rozumiem dlaczego niektórzy z nas (oprócz mnie) tak bardzo się przejmują tymi, którym jest dobrze w obecnej rzeczywistości, widocznie chcą być niewolnikami systemu (kredytów, absurdalnych przepisów etc.) i dać się zachipować a skoro tego chcą to nie ma najmniejszego sensu się nimi przejmować. Podobnie jak globaliści nie bardzo przejmują się nami jak to powiedział jeden z nich Aaronowi Russo w wywiadzie.
  Martwcie się o siebie i tych którym jeszcze zależy na normalnym życiu a resztę zostawicie w spokoju oni już „za chwilę” dostaną po dup… tak, że pierwsi pójdą na barykady. Będą „trochę” zdziwieni ale to ich sprawa nie moja.

  NERWICA TO MSZCZENIE SIĘ NA WŁASNYM ZDROWIU ZA GŁUPOTĘ INNYCH.

  Polecam pod rozwagę! 🙂

  • only said

   cd.

   Jeszcze jedno z punktu widzenia sceptyków mogę nawet ich zrozumieć, że przecież globaliści „czegoś takiego” ludziom przecież nie zrobią.
   Przeczytajcie podręczniki od historii i inne relacje naocznych świadków bo ONI – jak mówi dr Mathias Rath już raz to zrobili podczas II w. św.

   Czy Wasza wyobraźnia jest w stanie to sobie wyobrazić, że ponad 60 lat temu w obozach przerabiano przemysłowo ludzi na mydło?
   ONI już raz to zrobili no ale przecież teraz już tego nie zrobią. Skąd ta pewność !?!?!?
   bo ja jej nie mam.

   Kryzys kto spowodował? Banki czy p. Krysia zasuwająca na kasie w banku czy innym markecie.

   Jak już wkrótce zobaczycie jak dostaniecie w du… to trafi do rozumu, szkoda, że dopiero taką drogą a nie na odwrót 😉 ale to już Wasz problem nie mój. Ja uprzedzony o nadchodzącym kryzysie nie straciłem NIC bo zareagowałem odpowiednio wcześniej w Wam życzę powodzenia bo bez informacji i wiedzy będziecie jak ta stonka na polu:
   „w kupie silna ale wystarczy jeden oprysk (albo szczepionka) i Was nie ma…

   Mimo wszystko pozdrawiam jak zawsze z dobrym samopoczuciem 🙂

   • Adam said

    Only

    „NERWICA TO MSZCZENIE SIĘ NA WŁASNYM ZDROWIU ZA GŁUPOTĘ INNYCH.”- święte słowa. Dały mi dużo do myślenia 🙂 Zmieniłem dzięki nim swoje podejście do wielu spraw i sądzę że będę podchodzić do wielu rzeczy, oraz ludzi, którzy będą się starali wyprowdzić mnie z równowagi spokojnie 🙂

  • only said

   Jako swoiste uzupełnienie: do NIEzobaczenia na rampie kolejowej – obozowej 😉 😉
   Niektórzy z Was poprzez swoją ignorancję i zwyczajną głupotę właśnie tam trafiają.

   Fragment filmu „Wezwanie do Przebudzenia” – Part of a movie „Wake up call”

   Michael Badnarik o wolności PL
   (Nie wiem jakim tagiem czy skryptem wstawia się okienko video podaję więc link:)

   Czekajcie dalej…

 15. Bruno (1st original) said

  „Środków do życia praktycznie nie ma, utrzymuje się ze skromnych oszczędności. Tyle co moge powiedzieć n.t. Piotra.”

  to niech sie chlop zabierze za uczciwa robote, a nie dyrdymaly wali.

  • grypa666 said

   Ty się zabierz do roboty, a nie do destrukcji.

   • Bruno (1st original) said

    ja uczciwie pracuje, place podatki, skladki ubezpieczeniowe oraz tzw. Rentenversicherung (polski odpowiedniku ZUSu). To wy jestescie maksymalnymi frustratami, ktorym w zyciu nic sie nie udalo i do niczego nie doszliscie. Bo zamiast uczciwie pracowac, woleliscie tropic urojone spiski.

    Ale oczywiscie to NWO, Zydzi, Masoni, Cyklisci oraz Unia Europejska sa winni waszej niedoli.

    Do roboty nieudacznicy, a nie szukac dokokola winnych!!!

   • Adam said

    Bruno, gdyby ciężka praca dawałaby duże pieniądze to najbogatsi byliby niewolnicy 😉

    a swoją drogą to nie wiedziałem że ktoś kto „uczciwie pracuje” jak Ty to mówisz, jest już „kimś” i nie musi być nieudacznikiem. To ciekawy tok myślenia. Ale co ja tam będę Ci się na ten temat rozpisywać, pewnie musisz wracać do pracy, bo tej masz dużo. 🙂

   • pyrek said

    Bruno (1st original) cham z ciebie powinieneś być banowany.

 16. Lucy said

  Jedno ale, dlaczego mnie atakujecie, czy napisałam gdzieś że popieram szczepienia, GMO itp. , zadałam 3 pytania, całkiem konkretne, lubię wiedzieć i to moja wada?
  Oliwia nie pisz że znasz mój tok myślenia.
  Pytałam się o ludzi dzięki którym ta strona powstała. Jeśli ktoś prowadzi działalność badawczą to musi być po nim ślad w sieci. Tytuły publikacji, nazwa uczelni na której pracuje itp. Nie znalazłam takich informacji o p. Beinie i p. Burgermeister.

  Blog miał dotyczyć szczepień a rozwinął się w dysputę na temat apokalipsy, NWO i czort wie jeszcze czego. Rozumiem, że za komentarze autor blogu nie odpowiada ale niektóre z nich sprawiają, że zamienia się to w stronę ludzi szaleńczo opętanych wizją zagłady.

  Ja również myślę z niepokojem o jesieni ale nie dlatego że uderzy w nas asteroida, czy co tam ma na nas spaść tylko obawiam się grypy. Myślę ,że tak jak każdy z nas obojętnie czy jest zwolennikiem a raczej wierzącym w terie NWO czy tez nie.

  W tej chwili jest ważne żeby przekazywać informacje odnośnie szczepień, grypy i polskiej rzeczywistości w służbie zdrowia. Rozumiem że dla niektórych teria NWO, Bohemian Grove ma powiązanie z tym tematem ale pisanie postów pełnych jadu do kogoś kto w to nie wierzy a ma wątpliwości dotyczące grypy, nic nie rozwiąże. Wręcz przeciwnie, większość potraktuje Was jako grupę dyskutujących tak naprawdę o niczym, o tym czy lądowanie na księżycu było ,czy tez nie.

  • grypa666 said

   Nam wszystkim potrzeba optymizmu. Mieszkałem w USA 18 lat, ostatnich kilka – po zamachu na WTC to były „studia” nad NWO. W reakcji zacząłem publikować stronę internetową – tłumaczenia, informacje o agenturze w Polonii itd. Skończyło się to kilkoma sprawami sądowymi na … 300 mln dolarów. Sprawy się ciągną do dziwsiaj, choć większość powygrywaliśmy. Nie muszę dodawać ile to nas kosztowało – mój wspólnik na szczęście miał duży biznes, ale go to trochę zrujnowało. Ludzie, którzy nas sądzili to tzw. „czerwona mafia” – blisko powiazani z tymi, o których mowa, a właściwie z głowią całej ośmiornicy. Wiem więc o czym piszę.
   Piotr ma duże doświadczenie z Wiru i Infornurtu – polskojęzycznych publikacji w Kanadzie, zniszczonych zresztą przez agenturę.

   • Bruno (1st original) said

    jak tom powiedzial kiedys Stanislaw Lem: „Dopoki nie zobacyzlem forum internetowego, nie przypuszczalem, ze 90% naszego spoleczenstwa to banda idiotow”

   • Lucy said

    oł,no cóż to by było na tyle, oczom własnym nie wierzę, przecieram oczy ze zdumienia ;), życzę wygranych spraw, 300mln kupa kasy, mam nadzieję , że wspólnikowi jeszcze trochę zostało:)

    już więcej dowodów mi nie trzeba, ten post mówi za sam siebie

   • Bruno (1st original) said

    po powyzszej wypowiedzi widzimy jak wiarygodny jest autor blogu i piotrus B (a moze to jedna i ta sama osoba cierpiaca na rozdwojenie jazni?). Procesy na 300 milionow….chyba rubli przed denominacja…kon w Klewkach by sie usmial…..

    ja wam proponuje: zalozcie Kabaret Smiesznych Starszych Panow – zrobicie mega kariere……

    poza tym wasze te wasze coraz bardziej absurdalne wpisy zachecaja mnie do coraz czestszych odwiedzin tego bloga…moge sobie poprawic humor na caly dzien

   • 18.08.2009 said

    Bruno Ty raczej jesteś niereformowalny 😉

    na maca i colę nie chodzę a z produktów ludzkiej myśli dlaczego miałbym nie korzystać.
    To może z wody też mam nie korzystać bo to zasoby naturalne i trzeba je chronić.
    Jak chcesz możesz płacić podatek od Słońca. Czy kiedyś gdy nikt nie słyszał o globalizacji a ktoś wynalazł koło to czy należy z niego korzystać czy też nie?

    p.s.
    po Twoich wypowiedziach wnioskuję, że jesteś sfrustrowany i znerwicowany wyścigiem szczurów w którym „musisz” uczestniczyć ale to Twój wybór a nie mój.
    Twoje zaprzeczanie wszystkiemu to tylko mechanizm obronny umysłu, który nie dopuszcza innych myśli do siebie niż te przekazywane przez tv.

    Prawda przechodzi przez 3 etapy:
    – wyśmiewanie
    – zwalczanie
    – przyjęcie jako coś oczywistego

    Twój etap / poziom to niestety – jak na razie – pierwszy; oby nie ostatni 🙂

   • do Lucy in the sky with diamonds ..

    spędź ten czas jaki poświęcasz na odpisywanie na zaznajomienie się z tematem zamiast udzielania swoich aroganckich i ignorackich wypowiedzi

    jeśli zamierzacie w dalszym ciągu dezinformować odwiedzających ten blog, bardziej drastyczne środki zostaną podjęte w celu wyeliminowania zbędnych komentarzy..

    od naszych czytelników wymagamy zaznajomienia się z tematem, a nie zadawania po raz wtóry tych samych pytań. tracicie nasz i innych zaznajomionych z tematem czas

    wyśilcie się!

   • Oliwia said

    Świńska sprawa dokładnie, Ci ludzie tracą nas i swój czas, ile można w kółko pisać to samo. Niech oni się edukuję gdzie indziej. Każdy musi przejść tą drogę sam…tylko wtedy może coś zrozumieć…

    Wystarczy poczytać tu wszystkie komentarze pod artykułami, są odpowiedzi na podstawowe i wiele innych pytań..
    komentarze Marco Bode i Bruno wytwarzają atmosferę nerwowości i arogancji, przez co nowe osoby wchodzące na blog są zniesmaczone..ale też trzeba przyznać rację,że czasem komentarze z odpowiedziami dla osób nowych są trochę za ostre…to powoduje odwrotny efekt..zniechęcamy te osoby do szukania dalej…
    Wynika to z tego,iż rzeczy o które te osoby pytają są dla nas jasne, a tu w kółko te same pytania, brak cierpliwości..

    także spokojnie…

    Z drugiej strony po co ten Marco bode i drugi wchodzą tu i tracą czas skoro to wszystko o czym piszemy jest bzdurą…żałosne..

   • Do Oliwia said

    To po jasną cholerę, przez setki wspisów mówicie o tym samym? Przecież jesteście „świadomi”. Jak zbiórka kasy? Czuję, śe cieniuuuuuutko. Lepiej nie będzie.

  • Oliwia said

   grypa, szczepienia, traktat lizboński, Codex Alimentarius to aktualne zagrożenia, a Ty mówisz,żeby na te tematy nie rozmawiać bo to paranoja, to gdzie o nich rozmawiać?? skoro to się ze sobą wszystko łączy…

   Przez ignorancję większości jesteśmy tu gdzie jesteśmy…

  • pyrek said

   Lucy nie zauważyłem aby ktoś, może poza sporadycznymi przypadkami pisał komentarze „pełne jadu” do ludzi którzy nie wierzą w cały ten spisek ze szczepieniami, grypą i NWO. Natomiast takie komentarze piszą zazwyczaj właśnie przeciwnicy naszych inicjatyw uświadamiających. Zwłaszcza ci panowie na etacie…

 17. Bruno (1st original) said

  a dlaczego piotrusia B nie ma w wykazie polskich naukowcow PAN? Czyzby tez stamtad zostal wydalony? A moze ten tytul „dr” kupil sobie na Jarmarku Europa?

  • Piotr Bein said

   sluchaj, Bruno, choc nie wiem, czy zrozumiesz (popros szefa o pomoc):
   nie ma mnie w wykazie akademii nauk kirgizji z tego samego powodu: nie bylem nigdy ani nie jestem jej czlonkiem, jestem niezalezny
   dlategom moge dzialac bez leku o prace — a ty?

   teraz sluchaj jeszcze uwazniej, bo tu potrzeba hedzie pracy rak i glowy (ta konczyna na szyji):

   na kompie masz jakas wyszukiwarke – no nie?
   wystukaj „piotr bein” (nie dodawaj „srejn” bo ci popsuje cala zabawe)
   przeczytaj wszystkie 140 tys. pozycji (tj. jesli potrafisz, bo sporo tam w jezykach obcych a i trafia sie smieci jak zawsze w listach z wyszukiwarek)
   polecam specjalnie:
   – List otwarty do Aliny Calej
   – Odpowiedz do Spiegla na artykul szkalujacy Polska Golgote
   – Operation Danish Cartoons
   – Judeocentrics and Mass Crimes
   – Mass Deception on Mass Crimes: The Case of Serbs
   – Revisionism, Role-reversal and Restitutions: The Polish-Jewish Case
   – Uranium Weapons Coverups
   – Ksiazka „To Serbia via Poland” (spoko, za darmoche na necie)
   – Ksiazka „NATO na Balkanach” (spoko, nie dla psa kielbasa, tylko dla uprzywilejowanych)
   – Kilkadziesiat artykulow w Zielonych Brygadach, Obywatelu i in.
   – DU-Watch do 2003 roku, setki wpisow, przywodca wojny informacyjnej z agentami Pentagonu i lobby atomowego
   – StopNATO do ok. 2000 roku
   – Info nurt i Wir, miesieczniki analiz za polska racja stanu z puntu zagrozen globalnych (z-ca naczelnego od 2000 r. do czasu likwidacji przez takich jak ty poltora roku temu, wiele artykulow podpisanych „Redakcja” lub bez autora pisalem ja, m.in. artykul „Mecenasa” na waszego agenta-oszusta wsrod Polonii, Bohdana Szewczyka)
   – Balkanscy lowcy glow
   – Zawziete wersety
   – Kosovo secession not good for Poland
   …ale pewnie ci juz oczy spuchly, piesci zwarly, piana wytoczyla z ust — UWAZAJ NA SIEBIE

   jak sie z tym uporasz, wystukaj „peter bein” — imie uzywane w kanadzie bo ludzie maja problemy z jezykami slowianskimi
   czytaj x pozycji — tj. jesli znasz jezyki i tematy,
   i tu cie glowa zaboli od technicznych tematow, ale piesci odpoczna

   nastepnie opublikuj swoje imie i nazwislo, miejsce zamieszkania (jak ja) i swoja cefalke czy teczke
   dopiero wtedy sie zglos, radze — z pokornymi przeprosinami
   ale nie tutaj
   Moderatorze, prosze usunac z forum tego agenta-prowokatora, rowniez Marco Bode, za chamstwo, obraze i oszczerstwa. Kazdy internauta moze bez trudu sprawdzic moje kwalifikacje i przeszlosc, nawet jeden dyskutant zamiescil urywek, a te jelopy z ulopu udaja ze nie widza. Wiedza o mnie wiecej niz ja sam, a glupa graja przed ludem.
   Piotr Bein

   PS do niektorych dyskutantow dobrej woli:
   Smutne to, ze zamiast ocenic informacje potrzebujecie autorytetow. Z angielskiego nie bede wam tlumaczyl, bo robilem to zbyt dlugo i garb mi wyrosl, oczy sie spalily od kompa. Skrzyknijcie swoich co to za chlebem w kraje anglosaskie sie rozjechali, niech oni w czynie spolecznym tlumacza. Dlatego Polska w tak smutnym stanie… Dobrze was zagruntowali.

   • Oliwia said

    „Smutne to, ze zamiast ocenić informacje potrzebujecie autorytetów”-

    Nic dodać nic ująć panie Piotrze:)
    Każda inteligentna osoba, która jest otwarta na świat dostrzeże, że coś tu nie gra…
    Potrzeba totalnej naiwności i dziecinności by wierzyć,że oni robią to wszystko dla naszego dobra…
    Jeśli ktoś poskłada tą całą machinę to wychodzi jedna całość…

    Proszę nie przejmować się tymi oszczerstwami, takich wszech wiedzących wszędzie pełno…

    Pozdrawiam

   • Oliwia said

    „Smutne to, ze zamiast ocenić informacje potrzebujecie autorytetów”-

    Nic dodać nic ująć panie Piotrze:)
    Każda inteligentna osoba, która jest otwarta na świat dostrzeże, że coś tu nie gra…
    Potrzeba totalnej naiwności i dziecinności by wierzyć,że oni robią to wszystko dla naszego dobra…
    Jeśli ktoś poskłada tą całą machinę to wychodzi jedna całość…

    Proszę nie przejmować się tymi oszczerstwami, takich wszech wiedzących wszędzie pełno…
    szkoda tracić nerwów i energii na takie osoby..

    Pozdrawiam

   • Bruno (1st original) said

    no coz, widac jak na dloni, ze mozna pana ulokowac pomiedzy leszkiem bublem a jerzym robertem nowakiem z zabarwieniem pana kobylanskiego (tego kumpla tadzia rydzyka z ameryki poludniowej), przyjazn z panem switoniem tez o czyms swiadczy….niestrudzeni lowcy, tropiciele oraz demaskatorzy zydostwa nawet tam, gdzie nigdy zadnego zyda nie bylo.

    Jedyne, czym sie w zyciu kierujecie, to paranoiczne owladniecie teoria spisku zydowskiego, wszedzie weszycie ich macki, wszystko dla was ma kolory judeomasonskie. UE, ONZ, WHO, NATO to wszyscy zydzi….tylko zapominacie o jednym: Dzieki powyzszym organizacjom od ostatniej wojny minelo juz prawie 70 lat, Europa sie ucywilizowala i stara sie ten status utrzymac. Niestety, w kazdym spoleczenstwie znajdzie sie grupka paranoikow, ktorym to przeszkadza. Czesto mowicie, ze wasi iluminaci sa gotowi (a nawet planuja) holokaust calego globu. Ale to w waszych komenatarzac jest pelno nienawisci (teksty o mordowaniu scierwa itp) i sami – gdybyscie tylko mogli – uruchomilibyscie Oswiecim i palili tam kazdego, kto sie z wami nie zgadza.

    Dlaczego w was tyle nienawisci w stosunku do tych, ktorzy w zyciu cos osiagneli, ktorzy do czegos doszli? A moze zazdrosc maluczkich frustratow, ktorym rzekomo zydzi, masoni oraz ONZ i UE nie pozwolili na dojscie do czegos? Pytanie pozostawiam otwarte

    A nazywanie kazdego, kto sie z wami nie zgadza agentem czy szpiegiem tylko pokazuje wasza mentalnosc. Nie jestescie zdolni do rzeczowej dyskusji, dla was kazdy, kto ma jakiekolwiek watpliowosci to od razu agent sluzacy CIA lub mosadowi. Wiecej samokrytycyzmu panowie oraz radze wziac sie do uczciwej pracy, wtedy zarowno zydzi jak i masoni przestana was gnebic

   • 18.08.2009 said

    Oświeć nas do jakich to wielkich rzeczy doszedłeś w swoim życiu a może tylko idziesz i sam jeszcze dokładnie nie wiesz dokąd tak naprawdę.

    A przekręty bankierów, którzy tylko klikną na klawiaturze i już mają miliony (FED) to uważasz może za uczciwą pracę?

   • ymym said

    za grosz honoru Bruno…

    Problem w tym że jeśli chodzi o „zło” to nie liczy się pochodzenie, religia czy to iż jest to NATO, WHO czy TV…
    Nasz świat dawno wyglądałby inaczej gdyby ludzie wcześniej zaczęli dostrzegać powiązania przyczynowo skutkowe.
    Ale lepiej późno niż wcale 🙂

    Każdy za swoje własne wpisy odpowiada, zbiorowa odpowiedzialność to raczej już nie te czasy. Więc nie mów iż w „NAS” nienawiść…
    Teraz nachodzą czasy gdzie sercem myśleć będzie trzeba… – może naucz się też tego, jak już przestudiujesz lekturę którą wcześniej dostałeś.

    Pozdrawiam

   • Piotr Bein said

    Bruno, sluchaj uwaznie, nie galopuj –zabralo ci 50 minut, zeby przeleciec moje teksty z googla i szrajbnac odpowiedz, a przedtem nie wiedziales nawet jak uzywac wyszukiwarke

    Moje utwory maja przecietnie ok. 10 stron. Dalem ci probke kilkudziesieciu tytulow, dwie ksiazki — lacznie pare tuzinow tematow

    przeleciales ten material (kilka lat mej pracy) w pol godziny — gdzie nauczyles sie speed reading? w klewkach? bo mnie ani na wyzszej szkole technicznej w danii ani na uniwersytecie kolumbii brytyjskiej (w kanadzie, matole, nie w amazonii) nie nauczyli

    od poczatku doskonale znasz moja teczke i zmierzasz do znanego mi skadinad celu… przylapalem cie na klamstwie, nieboraku — oj, dostanie sie od szefa

    antysemita, he? hmmm… sposrod tuzinow tematow zauwazyles tylko ten… znaczy robisz dla judeocentrykow… aj waj!

    Bruno, skup sie, to nie na to forum, ale skoro rozpoczales watek… mowimy w kanadzie: jesli chodzi jak kaczka i kwacze, to jest to na pewno kaczka

    od pierwszego wpisu ladujesz typowo dla agenta: ad hominem, nierzeczowo, przedszkolackie „to ty…”, z braku argumentu w koncu insynuacje antysemityzmu i to z esbeckiego skryptu, na ktory nie macie podkladki, bo to stek oszczerstw

    a ze robisz dla anty-polonizmu widac z tego, ze powtarzasz, nie wiem czy swiadom tresci, skrypt judeocentryczny:
    zapomniales tylko dodac giertycha, ale wlasciwie nie — on przecie siedzi cicho, pracuje jak ty w pocie czola uzytecznie dla spoleczenstwa

    wiesz Beruno, ja juz chyba dostane jakiejs b. zlozonej schizofrenii z obecnego rozdwojenia jazni na mnie i marka p.: bylem nazywany agentem kgb, ruskim, miloszewicia, arafata, chinskim, antyamerykanskim (w zaleznosci od tematu i wygody oszczercy), ale ten „antysemityzm” czy zydojadztwo jak to z polska nazywacie, to mi zupelnie pokrecil poczucie tozsamosci i pochodzenia

    chciales powiedziec antysyjonista, a to nie to samo, co antysemita, bo wiekszosc syjonistow to chrzescijanie syjonistyczni (kilkadziesiat milionow mniej niz 50 minut, zeby przeleciec moje teksty z googla i szrajbnac odpowiedz, a przedtem nie wiedziales nawet jak uzywac wyszukiwarke
    tzw. ewangelistow w samym usa) i nie kazdy zyd jest syjonista — wygooglij np. „wolfgang eggert petition”

    a poza tym zyd to swieta krowa? taki sam czlowiek jak inni: jedni dranie, inni porzadni:
    wygooglij „kosher nostra” oraz przeczytaj np.
    http://www.radiopomost.com/index.php?option=com_content&task=view&id=9273&Itemid=42

    porzadnych Zydow ubylo kilka milionow w Szoa, przez drani zydow-syjonistow hitlerowskich i miedzynarodowych, banksterow oraz ich najemnikow jak banderowcy:
    patrz np. witryna „jewsnotzionists”, czy ksiazki rabinow Shonfelda i Weissmandela

    polska inteligencja pochodzenia zydowskiego zginela z Rodakami z rozkazu zydowskiego nkwd — pod komoda sie chowales? na wiki university w tych waszych klewkach sie ksztalciles?

    a jesli juz tak dokladnie studiujesz antysemityzm, to sprawdz moje nazwisko w witrynach genealogii rodzin zydowskich — pochodze z Zydow w Polsce — wiec moge byc najwyzej samonienawidzacym sie, ale skoro moje rysy wskazuja na pochodzenie chazarskie, wiec i to nie gra: chazarowie to nie semici

    a gdybym nawet byl z Zydow semickich w Polsce, to kocham Zydow: Jezusa, Bogurodzice, Sw. Pawla…

    do wspopracy z Info nurtem i Wirem zwerbowalem Henry Makowa i Marka Rysa — prawych Zydow w Kanadzie…

    wspolpracuje z bylym zydem (obraza sie gdy go tak nazywam, bo przyjal Prawoslawie) Bratem Natanielem z Nowego Jorku, zwanym ulicznym ewangelista…

    w monastyrach radze sie prawoslawnych mnichow, bylych zydow…

    wspolpracuje naukowo z Jonem Christopherem Bjerknesem, zydowskiego pochodzenia czolowym badaczem judeocentryzmu…

    obficie korzystam z publikacji na Global Research, witrynie badawczej nt. globalizmu, zalozonej i prowadzonej przez powszechnie cenionego Zyda w Kanadzie, profesora Michela Chussodovsky’ego…

    odnosniki w moich referatach dla Hiroshima City University, przyjetych do naukowej publikacji nt. wspolczesnego ludobojstwa, roja sie od pozycji autorstwa zydowskiego…

    bronie honoru poleglych w Szoa przed puknietymi jak ty rewizjonistami…

    uswiadamiam masy zydowskie, ze rabinat, banksterzy i bilderbergi manipuluja nimi tak jak gojami…

    interesuja mnie tematy zwiazane z moimi przodkami i Ojczyzna Polska, ale nie tylko, jak zobaczysz gdy w koncu przebrniesz przez te 140 tys. na googlu

    …jak to ze mnie robi antysemite?

    ty jakas policja mentalna od pilnowania czym sie kto zajmuje?

    odprez sie chlopie, sa inne pozyteczne i platne zajecia niz agent propagandy, jak sam widzisz na saksach — i nie musisz rezygnowac z dobrodziejstw globalizmu (a my tu nie o nim, tylko o totalitaryzmie pod plaszczykiem globalizmu)

    „…sercem myslec trzeba bedzie”

   • Piotr Bein said

    powinno byc :

    chciales powiedziec antysyjonista, a to nie to samo, co antysemita, bo wiekszosc syjonistow to chrzescijanie syjonistyczni (kilkadziesiat milionow tzw. ewangelistow w samym usa) i nie kazdy zyd jest syjonista — wygooglij np. “wolfgang eggert petition”

   • frasobliwy said

    @Piotr Bein. Spotykałem się wiele razy z podobnym schematem dyskusji w Internecie. Tzn. pojawia się „sceptyk” bardzo średnio zainteresowany tematem, ktory już po kilku postach sprowadza dyskusję do np. rymowanek z nazwiskiem. W zasadzie meritum leży, a zaatakowany musi udowadniać, że nie jest nazistą, że skonczył jakąś szkołę itd. Kilka lat temu nie wiedziałem o co chodzi i przyznam, że takie dyskusje były dla mnie zaskoczeniem. No bo jak to? Koleś zupełnie nie interesuje się tematem, a poświęca czas na jakieś bezsenoswne uszczypliwości?! Po co to robi? Posądzenia o agenturalność wydawały mi się zahaczać o paranoje, ale z czasem upewniłem się, że owszem – agenci działają. Nie zawsze płatni. Czasem jak np. w przypadku akcji hasbara motywowani patriotycznym obowiązkiem. Np. na blogu naukowym Polityki wywiązała się mała dyskusja na temat grypy. Ktoś tam napisał: „tylko gdzie tu Żydzi?”, na co dostał reprymendę od zaniepojonego forumowicza. Okazało się, że tym pytającym był miejscowy łowca antysemitów wyśmiewający ewentualne konotacje profilaktycznie…Takie miał widać wewnętrzne ciśnienie.

 18. Duszek said

  Moim zdaniem powinniśmy być czujni i nie dać się zachipować.Co do sprawy Grecji jestem bardzo zaskoczona bo mieszkałam tam kilka lat i to,co podobało mi się najbardziej to panująca tam anarchia-jednak sądzę że rządowi nie podobają się wieczne strajki Greków,na ulicach jest mnóstwo policjantów-więc może postanowili ukrócić tę samowolę obywateli 😦 w każdym razie odechciało mi się tam wracać.
  Zaś co do Pana Piotra-miło by było gdyby swoją koneksję naukową potwierdził w jakikolwiek sposób,Wtedy i ludzie byliby spokojniejsi kogo słuchają.
  A wszystko sprowadza się do globalizacji-dla tych którzy jak ja nie trawią systemu polecam stronę osady dziadowice.pl
  Pozdrawiam

  • Piotr Bein said

   jestem w podrozy, teczki nie woze, tylko dzialam i czytam
   kto chce, znajdzie wszystko na necie

 19. Witam
  Chciałbym się z Wami podzielić kilkoma filmami które warto obejrzeć.
  W artykule jednym z punktów niszczenia człowieka jest osłabienie jego systemu immunologicznego. Przepraszam – być może za bardzo uwierzyłem w teorie spiskowe ale na własne oczy widziałem to co widziałem ;). Wielokrotnie przy ładnej bezchmurnej pogodzie w godzinach porannych lub w nocy tworzone są chmury. Powiecie że to zwykłe spaliny od samolotów ale ja powiem że ta siatka spalin jest rozwiewana przez wiatr i po godzinie nie ma niebieskiego nieba a jest niebo przykryte cienką warstwą „chmur” odbijających promienie słoneczne. Czy to tylko walka z „ociepleniem klimatu” – tak pewnie będzie się tłumaczyć rząd – wg mnie drugim dnem może być oprysk. Oprysk dużej powierzchni. Oprysk przed którym nie można uciec. Sam śledziłem ten temat nawet na forum lotników. To co tam znalazłem nie przekonało mnie – wierze i widzę że jest różnica między samolotem lecącym który nie zostawia smug (smugi te rozkładają się w przeciągu 2minut) a samolotem którego smugi nie rozpadają się wcale. Tłumaczenie lotników że wszystko zależy od tego w jakich warunkach ciśnienia temperatury i pary wodnej samolot przebywa, wpływa na długowieczność smug jest połowicznym wyjaśnieniem. Jak bowiem wytłumaczyć że to co zostawiły samoloty – następnie rozwiane przez wiatr utrzymuje się nad miastem przez cały dzień? Dla mnie nie jest to naturalne.
  Jest wiele filmów na ten temat- chociażby taki:

  a tu ładna różnica w przelotach:

  Nie chce wybiegać w przyszłość ale oni mogą nas opryskać czymkolwiek chcą (nocą – bez naszej wiedzy).

  Polecam także film o innej tematyce – film o tym jak łatwo wpływać i kształtować ludzkie poglądy i postrzeganie świata. Oraz o tym jak „dobrze” jest być aktywistą. Być może jest to film starej daty ale to co porusza jest ciągle aktualne.
  Wywiad z byłym agentem KGB 1/2 (polskie napisy)

  Jeśli czytają to osoby które pierwszy raz stykają się z pojęciem New Word Order odsyłam do linku wyjaśniającego:
  http://nowy-horyzont.info/blog/don%20Carlos/nowy-porzadek-swiata-system-globalnej-dyktatury_b-3.html

  oraz do filmu (z początku trochę historii ale film się rozwija):

  Zapraszam również na strony:
  http://pl.netlog.com/groups/n_w_o_
  http://pl.netlog.com/groups/MONSANTO
  http://pl.netlog.com/groups/codex_alimentarius
  Jest wiele dróg którymi kroczy do nas NWO – warto je znać i śledzić ich (oby nie) rozwój.

  Pozdrawiam KrasnyLudek

 20. Witam,

  Chciałbym się z Wami podzielić kilkoma filmami które warto obejrzeć.
  W artykule jednym z punktów niszczenia człowieka jest osłabienie jego systemu immunologicznego. Przepraszam – być może za bardzo uwierzyłem w teorie spiskowe ale na własne oczy widziałem to co widziałem ;). Wielokrotnie przy ładnej bezchmurnej pogodzie w godzinach porannych lub w nocy tworzone są chmury. Powiecie że to zwykłe spaliny od samolotów ale ja powiem że ta siatka spalin jest rozwiewana przez wiatr i po godzinie nie ma niebieskiego nieba a jest niebo przykryte cienką warstwą „chmur” odbijających promienie słoneczne. Czy to tylko walka z „ociepleniem klimatu” – tak pewnie będzie się tłumaczyć rząd – wg mnie drugim dnem może być oprysk. Oprysk dużej powierzchni. Oprysk przed którym nie można uciec. Sam śledziłem ten temat nawet na forum lotników. To co tam znalazłem nie przekonało mnie – wierze i widzę że jest różnica między samolotem lecącym który nie zostawia smug (smugi te rozkładają się w przeciągu 2minut) a samolotem którego smugi nie rozpadają się wcale. Tłumaczenie lotników że wszystko zależy od tego w jakich warunkach ciśnienia temperatury i pary wodnej samolot przebywa, wpływa na długowieczność smug jest połowicznym wyjaśnieniem. Jak bowiem wytłumaczyć że to co zostawiły samoloty – następnie rozwiane przez wiatr utrzymuje się nad miastem przez cały dzień? Dla mnie nie jest to naturalne.
  Jest wiele filmów na ten temat- chociażby taki:

  a tu ładna różnica w przelotach:

  Nie chce wybiegać w przyszłość ale oni mogą nas opryskać czymkolwiek chcą (nocą – bez naszej wiedzy).

  Polecam także film o innej tematyce – film o tym jak łatwo wpływać i kształtować ludzkie poglądy oraz postrzeganie świata. Oraz o tym jak „dobrze” jest być aktywistą. Być może jest to film starej daty ale to co porusza jest ciągle aktualne.
  Wywiad z byłym agentem KGB 1/2 (polskie napisy)

  Jeśli czytają to osoby które pierwszy raz stykają się z pojęciem New Word Order odsyłam do linku wyjaśniającego:
  http://nowy-horyzont.info/blog/don%20Carlos/nowy-porzadek-swiata-system-globalnej-dyktatury_b-3.html

  oraz do filmu (z początku trochę historii ale film się rozwija):

  Zapraszam również na strony:
  http://pl.netlog.com/groups/n_w_o_
  http://pl.netlog.com/groups/MONSANTO
  http://pl.netlog.com/groups/codex_alimentarius
  Jest wiele dróg którymi kroczy do nas NWO – warto je znać i śledzić ich (oby nie) rozwój.

  Pozdrawiam KrasnyLudek

  • ddd3 said

   Al Bielek wspominał o tego typu eksperymentach, np. na jakiejś niskiej częstotliwości wysyłano w eter komunikat „Jeśli słyszysz tą wiadomość – zadzwoń na ten nr …”. I w ciągu kilku (zdaje się 3 dni) na automatyczną sekretarkę nagrało się ponad 600 osób!
   Są niesamowite techniki wpływania na ludzi.
   Musimy rozwijać siebie, naszą duchowość, aby nie być podatnym na tego typu „eksperymenty”.

  • frasobliwy said

   Ilekroć trafiałem na materiały o chemtrailsach, pojawiało się chciejstwo, gdybactwo i argumentacja na zasadzie „wierzajta mi, ta chmura nie wygląda naturalnie”. Nie przesądzam sprawy, ale prosiłbym podać argumenty zamiast zasypywać linkami. Dla mnie chemtrails to prawdopodobnie urban legend. W sieci ufoków, reptilionów, apollo hoax jest od groma. One odciągają uwagę od kwestii dobrze udokumntowanych i co gorsza: ISTOTNYCH. Co ciekawe trafiłem kiedyś na stronkę paranukowo-ufokową, gdzie admin „rozprawiał” się z watpliwościami dotyczącymi 9-11. Ot, taki sceptyczny łowca ufoków. Uważajcie na te urban legends. Bardzo często są one stekiem bzdur albo specjalnie preparowanym tematem zastępczym. Ewentualnie jak oil peak – prawdą, ale podrasowaną na bieżące potrzeby, tutaj spekulację ropą.

 21. Artur said

  Mili Państwo, nie ważne kim jest Piotr Bein, ważne że mówi coś, co każdy logicznie myślący człowiek, może w prosty sposób sprawdzić w ogólnie dostępnych źródłach.
  Myślę, że biorąc pod uwagę poziom wypowiedzi niektórych z was, nie warto zaprzątać sobie głowy polemiką.
  W naszym kraju nie tylko politycy są odporni na reformę, ale również spora cześć społeczeństwa.
  To pozostałość po ostatnim okresie w naszych dziejach, gdzie strach i kompleksy przekładają się na nienaturalne zachowania, zawiść, zazdrość i zwykłą głupotę.
  Osobiście czuję się głupio stając w obronie autorów tego blogu, ponieważ tak naprawdę, to nie ma ich przed kim bronić. Do takiego działania potrzebny jest przeciwnik, a tutaj go brak.
  Mam ogromną prośbę do wszystkich tych, którzy z informacji zawartych na tej stronie czerpią potrzebne im informacje, aby ignorować zaczepki pozbawione kultury, ponieważ one nic nowego nie nie wnoszą do tematu, a dają satysfakcję tym, którzy i tak niewiele rozumieją.
  Oczywiście nie oznacza to że każdy musi wierzyć we wszystko co zostało tutaj opublikowane, ale o wątpliwościach należy dyskutować w sensie merytorycznym.
  Pozdrawiam

 22. Karki89 said

  Bruno co Ty pier****** ??!! Jakie „paranoiczne owładnięcie teorią spisku żydowskiego” ?? Ja tego nie kumam o co Tobie łazi … jak już to spisek pewnych humanoidalnych gadów, ale rozumiem, że przyjmiesz wersję, że jak nie widziałeś „obcego” to „obcego”. hmm gdzieś pisało „błogosławieni Ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli”, ale chyba znów mi się oberwie, że serwuje biblijną papkę, na którą nie ma dowodów. „Dzięki powyższym organizacjom od ostatniej wojny minęło już prawie 70 lat, Europa się ucywilizowała(…)” no super już się cieszę na myśl o tym, że koło mojego domu będzie zamontowanych tak z 5 kamer monitorujących wszystko, bo taka sytuacja granicząca z groteskowością ma miejsce w Londynie, najbardziej zakamerzonym mieście na świecie!:D Mam następny pomysł prewencyjnie policja,albo inna służba zamontuje jakąś wszystko widzącą kamerkę u mnie w domu (tak jak to było w książce „Rok 1984”). Jeżeli to ma być ucywilizowanie ludzi to ja dziękuję bardzo. Zapewne pochwalasz również pomysł, aby odpowiednie służby wiedziały o Twoich lub moich preferencjach seksualnych hmm??? W końcu udowodniono, że zdrady małżeńskie są częstym powodem zabójstw.
  Po za tym ja nie mam zamiaru nikogo wsadzać do komory gazowej, albo otwierać Oświęcimia, za to, że ma inne poglądy. To jak uważasz, że to co pisze się tutaj to kompletna bzdura to po ch**a tutaj jeszcze jesteś. Bo jeśli ja byłbym na Twoim miejscu to już klikałbym kajsik indziej, a nie tracił czasu na bzdury. A zarzut o Twoją agenturalność uznaję za krok zmęczenia p.Beina ciągłym udowadnianiem, że „nie jest się wielbłądem”, każdy ma swoje granice tolerancji, widocznie je przekroczyłeś.

 23. Karki89 said

  miało być to „obcego” nie ma. Sory łyknęło mi się 😛

 24. Chrypa23 said

  Nie wiem, czy dr Bein w ogóle zrozumiał główną tezę swojego krytyka, więc może ją powtórzę;

  z punktu widzenia twórców NWO nie ma sensu zabijać sprawnych i wdrożonych w system niewolników (zachodnie społeczeństwa). Jest sens zabijać nieposłusznych (dysydenci) oraz działających poza systemem (np. indian amazońskich, talibów w Afganistanie i innych). I o to chodzi – można to zrobić bronią biologiczną a „swoich” przed nią uchronić póki są użyteczni.

  Taka teoria ma o wiele więcej sensu niż teorie dr Beina a jest przy tym nie mniej antysytemowa.
  I naprawdę trudno powiedzieć która jest prawdziwa. Pozostaje zdrowy rozsądek jako kryterium.
  Pozdrawiam samodzielnie myślących.

  • Tomek said

   A jaka to różnica czy ostatecznym celem ma być ludobójstwo czy totalne osłabienie czy ogłupienie ludzkości? Jeśli plan ma się zakończyć masowym ludobójstwem to może to oznaczać, że planeta zostanie wyczyszczona dla nowej społeczności. Tacy ludzie mogą być użyteczni jako niewolnicy do pracy, dla których jedynym celem w życiu będzie tandetna rozrywka i praca na elity. W tym czasie planeta i jej zasoby mogą się regenerować. Spokojnie będzie można stworzyć od nowa np. internet ale już całkowicie pod kontrolą, przygotować całą infrastrukturę dla pełnej inwigilacji społeczeństwa. Spokojnie rozwinąć technologie na jeszcze wyższy poziom. Większość z tej wiedzy nie będzie dostępna dla tej ogłupionej resztki masy i dlatego nie będzie zagrożenia odnośnie buntu. Nie są w stanie bez bólu dokonać takich rzeczy teraz. Jest jeszcze sporo ludzi, którzym się ten system nie podoba i tacy chcą zmian, wywołują teraz bunty, strajki i korzystają z wolnego jeszcze internetu.

   Pomyślcie logicznie: kiedy będzie elitom łatwiej to wszystko poustawiać bez większego bólu? Wysilcie wyobraźnię i zastanówcie się: zostanie jakaś niewielka grupa osób + elity. Ta niewielka grupa osób będzie pod kontrolą tej elity bo to ona będzie im dawać zubożoną (GMO) żywność, fluorowaną wodę, tworzywa mniej przyjazne dla zdrowia (np. plastik) i TV dla ogłupiana mózgów.

   Wiem, że może to tylko moja wyobraźnia i może plany są inne. Ale patrząc wstecz na XX wiek i obydwie wojny oraz to co wtedy z ludźmi zrobili i to do czego dążono, to wydaje mi sie to wszystko całkiem realne.

   Oglądał ktoś z Was film „Wyspa” ? http://wyspa.filmweb.pl/

  • frasobliwy said

   Jeśli ludobójstwo miałoby dotyczyć tylko USA i Europy to bez sensu, bo stracą swoją bazę gospodarczą i militarną. Ale jeśli cały świat to co w tym złego? Zauważ, że ONI muszą się jeszcze ukrywać za parawanem „demokracji”. Niby rządzą, ale to siedzenie w cieniu jakieś takie…niegodne. Trzeba dzielić PKB z niewolnikami, znosić krytykę, udawać że się nie istnieje. A w przypadku End Game świat będzie dla nich piękny. I co z tego, że niewolników mniej. ONI będą mieli ich wystarczająco dużo. Co, zabraknie dla nich lekarzy, naukowców, policjantów, prostytutek, piekarzy? Na ICH obsługę wystarczy 500 milionów ludzi na Ziemi. Po co więcej? Przy tym postępie techniki, robotyzacji? Z ICH punktu widzenia i tak 90% światowego PKB marnuje się, bo to nie oni konsumują. I ta satysfakcja. Teraz np. jesli jeden z NICH jest np. zwyrodniałym zboczeńcem, to musi działać skrycie, choć pewnie mają środki do wyciszania. Po End Game może sobie publicznie urządzać krwawe spektakle. Beria jezdził po Moskwie i wybierał kobiety jakie mu wpadły w oko. Na taki luksus ONI na razie nie mogą sobie pozwolić, a pałacami, jachtami itp. mogą być już znudzeni. Ba, nawet mogą zarządzić, że podludzie mają być ubrani w specjalne uniformy. Po co? Dla zwykłej satysfakcji psychopaty. A że psychole ciągną do władzy, to pokazali Stalin, Hitler, Pol Pot i podobni.

   Zrozum, że epidemia to pretekst do zamachu stanu. Jeśli banksterzy wyszliby z cienia i ogłosili: „od dziś jesteście naszymi jawnymi niewolnikami”, to pogoniono by ich raz dwa. Tymczasem dzięki zarazie z początku większość społeczeństwa będzie jeszcze im wdzięczna i będzie potępiać dysydentów. To dokładnie ten sam motyw jak z podpaleniem Reichstagu albo urzadzeniem 9-11. Trzoda musi być odpowiednio ustawiona. Inżynieria społeczna.

 25. Za wulgaryzmy, ob. Rasiak został oznaczony jako spam i pssst. zniknął.. upss. Kto następny? czy może zaczniemy w końcu rozmawiać na poziomie?

 26. zyta said

  Panie Piotrze, PRAWDZIWY CZLOWIEKU i POLAKU!
  Przeczytalam Pana komentarz i serce mi zaszlochalo.
  Naprawde, wiekszosc jest z Panem i za Panem a tych, co kasaja malo. Nie wiedza co czynia.
  Jest Pan wielki sercem i duchem.
  Dziekuje za Pana odwage, ze zechcial Pan ujac sie za prawda i sprawiedliwoscia i ze poswieca Pan czas, sily, zdrowie i talent aby ratowac ludzkosc.
  Prosze zyc w zdrowiu i dzialac na miare swojego wielkiego serca i rozumu!
  Pozdrawiam serdecznie.

  • R said

   Polaku? Chyba raczej Duńczyku, Kanadyjczyku, czy Amerykańcu. Jak ktoś całe życie jest poza Ojczyznę, to jaki z niego patriota?

 27. Wojwit said

  Moderowanie wpisów na tym blogu jest k o n i e c z n e przez wzglad na działalność agenciaków. Proszę zauważyć, jaką starą, jeszcze PRL-owską śpiewką „weźcie się do uczciwej roboty” (jakbym słuchał Dziennika Telewizyjnego z 1980 czy 1981 roku) dalej denerwują i dokuczają dezawuując tych, którzy coś czynią z potrzeby serca – a tym przecież jest ostrzeganie bliźnich przed niebezpieczeństwem. To pokazuje ich rodowód i sposób myślenia. Zauważyłem, że największy wysyp wypocin pisanych za pieniądze miał miejsce mniej więcej tydzień temu, a druga fala – dziś. Poprosiłem wtedy o moderowanie, o usunięcie pewnego chamskiego (w treści dorobionej ścieżki dźwiękowej) materiału filmowego. Teraz to już nie jest ważne, bo pewnie mało kto tam zagląda.
  Prośba do osób chcących naprawdę dyskutować: Nie ma sensu komentować jątrzących wypowiedzi różnych łobuzów. Ośmieszanie, wyszydzenie, wypowiedzi odautorskie pisane w formie liczby mnogiej – nie od jednej osoby, to zwyczjne, stare, talmudyczne metody manipulacji. Im tylko o to chodzi! Chcą skierować dyskusję na manowce jałowych polemik, sporów, czy wręcz pyskówek. Na to szkoda czasu.
  Tylko zignorowanie takiego jednego z drugim, który „w pocie czoła” zarabia na chleb zasmradzając na tym i innych blogach atmosferę, może okazać się środkiem skutecznym wobec braku moderacji. Szefowie takich „pisatieli” prędko przerzucą ich wtedy na „inny odcinek pracy społecznie pożytecznej”. Przecież nie będą im płacić za materiały pozostające bez odzewu…

  • grypa666 said

   Nie jesteśmy w stanie moderować. Przeglądanie komentarzy od czasu do czasu i tak jest czasochłonne, nie mówię o nowych artykułach czy materiałach filmowych, nad którymi pracujemy. Dobrze radzisz – po prostu takich należy ignorować. Jak będą zbyt agresywni to wsadzę ich do spamu, jak tych sprzed kilku dni. Musieliby zmienić IP żeby ponownie wejść.

   • Riki said

    Dla chcącego żaden problem. Rola Cenzora bywa bardzo ciężka i niewdzięczna.

 28. Monika said

  http://blogs.static.mentalfloss.com/blogs/archives/32057.html każdy ma swoją interpretację

  • Monika said

   ale o małej sowie schowanej przy jedynce juz nie wspomnieli 😉

  • Piotr Bein said

   Prosze Panstwa,

   Klepanie nt. iluminatow, masonow i bilderbergow mija sie z celem. Dla mocy na wyzszych szczeblach oni sa tylko przykrywka, do wykorzystania, a nastepnie zniszczenia wraz z gojami. Pisze juz o tym Rotszyld w swym planie Nowego Ladu Swiatowego z 1773 (?) roku.
   Zauwazcie, ze wolno z udawana tajemnica i niby szeptem mowic o nich, a nie o tych wyzej stojacych. Rozglaszacze tej zmylki sa nastepnie dla dalszej zmylki „tropieni” jako „teoretycy spiskowi”, „wyznawcy spiskowej teorii dziejow”. Swietny krytyk judeocentryzmu, Henry Makow w Kanadzie, ostatnio zaczal w koncu wymieniac wszystkie trzy poziomy wladzy spod ciemnej gwiazdy: Bilderbergow, banksterow, rabinat talmudyczny. Musieli za skore zajsc nawet najcierpliwszym Zydom.

   Jane Burgermeister zna moje prace na ten temat (oparte czesciowo na paru niezaleznych badaniach, ktore doszly do tego samego wniosku). Ze wzgledow chyba praktycznych wybrala mowic o „Iluminatach”. Wymienia jednak poziom wladzy nad nimi: banksterow, ale pomija poziom ponad banksterami. Jesli bedzie chwila czasu, szrajbne cos na ten temat, bo jest zasadniczy dla zrozumienia motywu i skali planowanych zbrodni w zw. z „pandemia”, kryzysem „gospodarczym” i co tam jeszcze nam doladuja.

   • Oliwia said

    Panie Piotrze z Pana wypowiedzi z filmików był Pan dla mnie wiarygodna postacią, człowieka,który wie o czym mówi, ponieważ na co dzień zajmuje się ta problematyką…natomiast komentarze Pana w stylu: klepanie, itp wywołują u mnie i pewnie u wielu osób odruch niechęci i braku zaufania…rozumiem,że jest Pan naukowcem, osobą szanowaną w tym świecie,osobą na poziomie, prosiłabym o takie samo traktowanie nas na tym blogu..

    Skoro nie jest to sprawa Iluminatów, to proszę nam wyjaśnić kto siedzi w tym na samej górze,a nie jednoznacznie przyrównywać nas do ciemnej masy…
    ciemna masa to ta co siedzi przed telewizorem, i święcie wierzy w tv…

   • frasobliwy said

    Oliwio. Przecież PB wyraźnie to napisał. A z resztą…Czy ktokolwiek publicznie nadskakiwał iluminatom? Czy wsadza się do więzień za antyiluminatyzm? Czy jawni iluminaci kierują FEDem? Czy kontrolujący bilingi światowe AMDOCS należy do iluminatów? Podobnie jak swego czasu software do obsługi baz danych wywiadów wielu państw zachodnich i ZSRR? Nie mogę pojąc, jak można przelecieć nad jawnym, oczywistym tzw. „białym wywiadem” i pchać się w niepewne teorie spiskowe. Rozumiem jeśli ktoś to robi w ramach strategii przetrwania, bo za antyiluminatyzm nie wsadzają. Ale tak prywatnie…Ludzie. Ci iluminaci, reptilioni itp. to język ezopowy. A myślę, że i tak przyjdzie czas, że za gadanie o jakiś reptilionach będą nieprzyjemności.

   • Bartłomiej said

    Oliwia ma racje. A jak jest Pan zmęczony osobami, które celowo szkodzą sprawie radze chwile odpocząć bo wybieramy się wszyscy w długą drogę i nikt nie mówił, że będzie łatwo. Sposób niektórych wypowiedzi świadczy o pewnym zniechęceniu. Spokojnie, Polacy to…specyficzny naród i czasem trzeba dwa razy i wolniej.

 29. frasobliwy said

  No, np. piloci z dywizjonu 303 to zdrajcy a marszałek Rokosowski, Bierut itp. patrioci!

  • frasobliwy said

   Mój komentarz dotyczył podnoszenia w watpliwość patriotyzmu polonii, ale chyba tamten w miedzyczasie zniknał 🙂 .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s