Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Nadchodzą „ciekawe czasy”

Posted by grypa666 w dniu 16/08/2009

Decyzja o publikacji bloga na temat świńskiej grypy i szczepionek okazała się słuszna. Ilość i jakość komentarzy potwierdza, że sprawą zainteresowało się wiele kompetentnych osób i że w swoich obawach nie jesteśmy odosobnieni. Osoby, które próbują zakłócić rozsądną dyskusję są na marginesie. Sprawa jest bowiem zbyt poważna, żeby ją zignorować. Wiele komentarzy warto by zamieścić jako osobne artykuły – z uwagi na brak czasu jest to niestety niemożliwe. Zachęcamy zatem do przeglądania dyskusji czytelników także w poprzednich wpisach. Dużo miejsca poświęcamy sytuacji w Stanach Zjednoczonych. Nie jest to bezpodstawne, bowiem w świetle zarzutów kryminalnych postawionych przez Jane Burgermeister i inne osoby (obecnie jest już szereg grup w różnych krajach, które zakładają podobne sprawy) , cała afera ma swój początek właśnie w USA – wśród elit korporacyjno – finansowych. Ciekawy komentarz na ten temat nadesłał jeden z czytelników, oto jego fragmenty (podkreślenia są nasze):
„W jednym z komentarzy dostrzegłem, że ktoś wspomniał również o kryzysie finansowym w USA i planowanym na przełomie sierpnia i września, przedłużonym święcie bankowym. Najbliższe takie święto, to święto pracy w dn. 2009-09-07. Smaczku tym informacjom dodaje fakt, że jeśli rzeczywiście doszło by do takiego przedłużonego amero1zamknięcia banków, może ono zachaczyć o datę 2009-09-09. W kilku niezależnych artykułach sugeruje się, że może dojść wtedy do dewaluacji dolara lub nawet zastąpienia go, słynnym już amero.
Z tego co pamiętam … z sugestii w artykułach wynika, że taka dewaluacja miała by odbyć się zgodnie z przelicznikiem 6:1, co w sposób oczywisty, pociągnie za sobą ogromne zubożenie społeczeństwa amerykańskiego, masowy opór społeczny i konieczność interwencji władzy.. O reperkusjach światowych wolę nawet nie myśleć. Zaznaczam, że już wcześniej pojawiały się takie spekulacje, jednak jak do tej pory, na szczęście się nie sprawdziły. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę zawirowania na rynkach finansowych, dodruk pustego pieniądza i ryzyko hiperinflacji warto mieć ten temat na uwadze. Może on bowiem określić, kierunek i rozwój przyszłych wydarzeń na świecie. Z tego co się orientuję, banki z jednej złotówki są w stanie wytworzyć ok. ~27,5 zł pustego pieniądza (zależy to od aktualnych stóp procentowych). Dlatego uważam, że należy takie informacje obserwować i ew. relacjonować z bardzo dużą ostrożnością. Nie bez przyczyny, podałem skalę kreacji pieniądza – oznacza ona bowiem, że wystarczy, aby tylko co 27 osoba poczuła się zaniepokojona stanem swoich finansów – i może dojść do tragedii! Być może jest to tylko stek bzdur ale warto o tym pomyśleć …
A oto i artykuł który rozpoczął spekulacje: Bankster “Holiday” Planned for September?
Dwunastego sierpnia, w sieci, ukazał się też taki oto artykuł: Scandal bigger than Bernie. Mowa w nim o przekręcie, znacznie przewyższającym rozmach finansowej piramidy Madoffa. Skandal ten związany jest z olbrzymimi swap’ami walutowymi a jego rozmiar szacuje się na ok. ~600 bilionów dolarów! (600 * 10^12 = 600 000 000 000 000). Jeśli przekręt Madoffa, na „skromną” kwotę 65-ciu miliardów dolarów wstrząsną tak rynkami, to co stanie się jeśli ta informacja się potwierdzi?
Na uwagę zasługuje też fakt, znacznego odbicia na giełdach światowych (w szczególności Europy). Czy nie jest ono potwierdzeniem wypychania dolarów przez rząd USA i nabywaniem relanych praw własności za przewartościowany, pusty papier?
W wielu rejonach świata dostrzec można też znaczące przegrupowania wojsk:
– Rosyjskie okręty u wybrzeży Kanady
– Armia USA lokuje się w kolejnym kraju
Chiny, jak widać tez nie próżnują. Fabryka cynku i ołowiu w Chinach pracuje „pełną parą”: Sześćset dzieci zatrutych ołowiem.
Rozpatrując możliwość wykorzystania ogólnoświatowej „pandemii braku rozsądku i propagandy”, wobec faktu zaobserwowanych przypadków zarażeń grypą A/H1N1 i wczesniej – A/H5N1, należy się również zapytać w jakim celu do tego się doprowadza. Myślę że może być ich wiele a jednym z nich może być sfinansowanie działań militarnych na niespotykaną dotychczas skalę. (30-stokrotna przebitka na cenie, wobec cen standardowych szczepionek przeciw grypowych i do tego na jaką skalę!) .
Jest takie stara, chińska klatwa: „Obyś żył w ciekawych czasach”. Wydaje mi się ze właśnie one nadchodzą.
Paweł, Warszawa

Komentarzy 35 to “Nadchodzą „ciekawe czasy””

 1. Rambo said

  Pisownia, dzieci, pisownia! Nadal nie umiecie pisać poprawnie zdań w trybie przypuszczającym z czasownikiem „być”.
  Jeszcze nie było tu długiego komentarza, bezbłędnie napisanego.

  • Jarecki said

   Akurat pisownia nie jest w tym wypadku istotna.

  • Stefan said

   Nie czas zalowac roz, gdy plona lasy… tresc wazniejsza niz piekno jezyka.

  • allseiingeye said

   weź nie pisz takich rzeczy, my tu jesteśmy by walczyc ze zniewoleniem, a ty tu przytaczasz zniewolnie szkolne ograniczanie treści by myślec o ortografii. Gdzieś mam ortografie!

  • Rambo said

   Jeśli chcecie, by ludzie was słuchali, musicie coś sobą reprezentować. Mnie nie przekonują wasze argumenty, bo mam wrażenie, że skoro ten, kto robi błędy ortograficzne nie sprawdza swojej wypowiedzi pod względem stylistycznym, gramatycznym…, to tym bardziej pod względem merytorycznym.

  • Artur said

   Zmień forum, jak nie masz nic więcej do powiedzenia.

  • grypa666 said

   Ludzie po kilkadziesiąt lat byli za granicą. Żeby wszyscy Polacy w Polsce tak pisali…

 2. marek7Anglia said

  Uwaga: Nasz rodak Zbigniew Brzezinski (bywalec Bohemian Grove) jest jednym z glownych obok Henry Kissingera politycznych architektow NWO. Brzezinski uchodzi w Polsce w oficjalnych mediach za bohatera narodowego.

  fragment filmu „Architekci kontroli” film dostepny pare stron wczesniej albo na you tube

 3. kolina1111 said

  Mimo, że w to wierzę, to wciąż żyję nadzieją, że jeszcze nie teraz…Wartość dolara spada, wszyscy się go pozbywają,ta grypa… chodzi być może o finansowanie wojennej kampanii, ale również może chodzić o strategię rozmieszczenia wojsk (pod pretekstem wsparcia służb porządkowych podczas rozruchów związanych z przymusowymi szczepieniami). Już rok temu w marcu były przecieki do mediów alternatywnych o nadchodzącym kryzysie i ewakuacji poszczególnych członków senatu i ich rodzin…czy aby tylko w związku z niepokojami społecznymi? Może i sam senat nie wie wszystkiego…Cała sprawa z grypą może być kolejną ściemą, służącą do odwrócenia naszej uwagi od głównego celu… rozpętania ogólnoświatowej zadymy…Wspólne ćwiczenia USA i Korei południowej pod nosem Korei północnej… ostatnio wyczytałem na tvn24…przy okazji małego chaosu na całym globie w związku ze szczepieniami łatwiej będzie sprowokować konflikt gdy ludzie zajęci są strachem o własne zdrowie i życie.

  ciekawostka od Davida Icke’a.

 4. Stefan said

  Prawdopodobne jest, ze „pandemia” i masowy mord za pomoca „szczepionek” bedzie rodzajem zaslony dymnej przed upadkiem globalnego systemu finansowego (dotad byl to dopiero prolog). Wszelkie dlugi osiagnely juz wartosc okolo 14to krotnego PKB calego Swiata i sa z uwagi na eksplodujace oprocentowanie NIESPLACALNE. Od ponad 2 lat studiuje regularnie m.in. strone http://www.hartgeld.com (po niemiecku,ale tez z angielskimi cytatami) i jestem dobrze poinformowany w aspekcie PRAWDY o tym globalnym oszustwie, ktore bedzie juz niebawem nie do ukrycia przez tricki hipnozy medialnej (main stream). Moja rada: nie ufajcie bankom, lepsza gotowka, zloto, srebro i WARTOSCI REALNE szczegolnie trwala zywnosc i napoje.W obliczu nadchodzacej hiperinflacji jest to tez lepsza lokata niz pieniadz lub inne RYZYKOWNE papiery. Walka o PRZETRWANIE zaostrza sie.

 5. Krzysztof z Poznania said

  Dzięki w końcu ktoś napisał możliwym bank holiday.Nie muszę mówić co by się stało bdyby przez np przez tydzień zablokowano możliwość transwerów gotówkowych w globalej gospodarce.
  W Polsce też jesteśmy częścią tego systemu.

 6. Adam said

  czytam na bieżąco wpisy i komentzarze pod każdym wpisem..jednoczenise nie pisze duzo… teraz:( kobieta mnie zostawiła… czuje sie oszukany…:(((

  • Oliwia said

   jak będziesz wierzył w miłość to w końcu ją spotkasz…

   Głowa do góry!

   • Adam said

    ale ta Pani raczej była zainteresowana prestiżęm społecznym.. pieniędzmi i atrakcyjnym zawodem wykonywanym przez faceta…. jak kobieta ma 30 lat to myśli już tylko o dzianym frajerze który bedize ja utrzymywac i ewentualne dziecko…;/

   • Adam said

    zachowywała sie jak by była osobowością borderline.. ale niestety chyba wsyzsktie Panie koło 30 chyba szukają dzianego gościa z prestiżęm społecznym, zawodem, pieniędzmi… asekuracyjnie na wszleki wypadek gdyby „wpadła”…;/

  • Oliwia said

   Adam

   Za bardzo generalizujesz, nie wszystkie kobiety patrzą na kasę uwierz mi..
   Jeśli spotkasz miłość odwzajemnioną to oby dwoje będziecie żyć tylko tym uczuciem…
   pieniądze zejdą na drugi plan..
   coś wiem na ten temat..:)

   jeśli teraz coś takiego Cię spotkało, to po to byś wyciągnął nauczkę, i abyś mógł doznać czegoś o wiele cenniejszego..

   (wiem brzmię jak sekta), ale to się sprawdza!

  • ja też said

   Nie Ty pierwszy i nie ostatni. Jest już nas dwóch 😉 oczywiście dotyczy to również oszukanych kobiet przez prymitywów i piszę to ja, facet bo sam nie lubię takich żelowanych gnojków 🙂
   Też czekam cały czas na tą właściwą i wartościową bo z farbowaną kretynką żyć na pewno nie będę. Chodziło oczywiście o darmowe utrzymywanie ale frajerem nie jestem i nie zamierzam być.

  • Oliwia said

   Adam

   dokładnie tak jak kolega napisał nie Ty pierwszy nie ostatni..
   też tak się kiedyś czułam, i nie wierzyłam w facetów…
   ale wszystko do czasu, jak się spotka w końcu kogoś normalnego…
   a takie osoby są…jak będziesz wierzył w miłość to w końcu zapuka i do Twojego serduszka..

   Pozdrawiam

 7. Adam said

  sorry ze pisze o tym tutaj.. ale boli mnie to bardzo…. :(( kobiety tylko patrzą na kase…pozycje społeczną.. „czy on bedzie w stanie zagwarantowac mi kase i wszystko czego potrzebuje mi i mojemu dizecku”… chociaz ona wcale nie ma dziecka… zenujące.. kurwiszony.. :((

 8. Aga said

  Termin Bank Holiday jest powszechnie stosowany w publikacjach na temat upadku dolara nie w kontekście (nawet przedłużonego) święta państwowego, ale nadzwyczajnego zamknięcia banków(zawieszenia wypłat). Także rozpoczęcie tej operacji wcale nie musi się pokrywać z jakimkolwiek świętem.

  United States

  In the United States, banks are generally closed on all federal holidays, but the term bank holiday refers specifically to emergency bank closures mandated by executive order or act of Congress to remedy financial crises, for example the Emergency Banking Act of 1933.

 9. seb said

  jedno male ale.. my juz zyjemy w ciekawych czasach. byc moze najciekawszych nawet. chcialbym by tak byc moze nie bylo, lecz do wnioskow dochodze zupelnie niezaleznie i dziwnie pokrywaja z tym, o czym pozniej czytam.. od pewnego juz czasu rowniez doradzam pozbycie dolara i inwestycje w zloto, wkrotce moze pozostac jedyna sluszna waluta.

  • grypa666 said

   No i zapasy jedzenia, picia. Złota nie da się zjeść. Jeśli nastąpi przerwa w dostawach do hipermarketów to co? Uzależnili nas…

 10. Krzysztof z Poznania said

  Dla NWO wymiana dolara na amero byłaby łatwiejsza w warunkach jakiejś naturalnej katastrofy.Szczepienia i panika związana ze zgonami to może być za mało. Wracając do powyższego tekstu
  i dat 07.09.2009-09.09.2009 przyponina mi się przepowiednia związana z datą 09.09.2009r .
  Tekst dotyczący tej przepowiedni zamieściem na innym blogu ale uważam że warto go przeczytać ponieważ jeżeli się nie zrealizuje teraz to myślę że może zrealizować do końca 2012r.Dlatego warto przeanalizować skutki takiej naturalnej katastrofy.
  Podaję tekst bez żadych zmian.

  Na początku tego tekstu zwracam się do Pana Krzysztofa Jackowskiego żeby
  spróbował odpowiedzieć na pytanie dotyczące tej jesieni i losów Polski.
  Mam wielki szacunek dla tego co Pan robi. I powiem tak do krytyków i sceptyków
  co do zdolności Pana Krzysztofa.
  Nie oczekujcie od jasnowidza, jak to mówi Pan Jackowski „dosłowności” w przewidywaniu dokładnego czasu i miejsca przyszłych zdarzeń. Przyszłość zawiera wiele wariantów i możliwych układów zdarzeń. Pisał już o tym Nostardamus.
  Pan Krzysztof czuje sens (zarys)przyszłych zdarzeń, których się nie da zmienić i to jest najważniejsze. Ale warianty w zarysie zdarzeń da się zmienić. Warianty z zarysie zdarzeń może zmienić nasza świadomość . Ale o tym na końcu.

  Bardzo mnie niepokoi sytuacja na świecie i w Polsce. Mówię o kryzysie i wychodzi na to szykującej się wojnie. Wydaje się że to co się wydarzy będzie miało ogromny wpływ na nasz kraj. Napisałem do Pana mail-a. Później Fundacjia Natiutilus przekazała że nie odbiera Pan maili. Piszę więc do Pana na łamach Nautiliusa. Jeżeli Pan nie może mi odpisać w Nautiliusie to proszę chociaż odpisać mi na mojego maila abcform0@poczta.onet.pl
  Zastanawiał się Pan jak to jest że można zajrzeć w przyszłość.
  „Czy przyszłość to jakiś zapis?”. Jak to możliwe niektórzy ludzie żyjący dziesiątki czy setki lat temu potrafili zobaczyć coś z przyszłości. Nie powiem ,że mam wiedzę na ten temat, ale chciałbym przekazać Panu coś co być może pomoże zrozumieć zjawisko prekognicji. Tekst jest krótki proszę podać maila.
  Czy trzy dni ciemności mogą się wiązać z losami Polski późnym latem lub jesienią tego roku?

  Moje obawy o przyszły los Polski przedstawione są w poniższym tekście.
  Długo zabierałem się żeby to napisać ale myślę że już nie ma czasu żeby to odkładać.
  Pozdrawiam Panie Krzysztofie
  Krzysztof z Poznania

  W tym roku bardzo dużo mówi się o Wielkiej Fali. Ludzie czują że coś wisi w powietrzu. Tylko kiedy? Pan Jackowski wspomina o jakiejś ewakuacji jego studiującej córki czy sąsiada który chce sprzedać dom.
  Czy może to być związane z Wielką Falą?

  A sprawa Wielkiej Fali przedstawia się nie wesoło.
  Oto słowa Ojca Klimuszki
  „Widziałem z bliska ścianę wody idącą na Paryż, była wyższa od wieży Eiffla… Spływając w głąb lądu porywała ludzi, którzy się czepiali poręczy na balkoniku, u szczytu. Wody sunęły straszną potęgą, czułem w nich moc żywiołu, który wszystko zmiecie. Widziałem statki zanim się wywróciły dnem porośniętym zielono…Kotłował się zwał porwanych dachów, zlizanych autobusów i gęstwa ciał ludzkich, kataklizm zapierający dech. A ja to widziałem jak z balkonu, cały obszar aż po horyzont. Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. – Wpatrywał się we mnie oczami szalonego proroka wieszczącego królestwu zagładę. – Tu , gdzie my dziś jesteśmy, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk. Chyba pan wie, że tu jest depresja? Z Kaszubii zostanie kilka wysepek.”

  Klimuszko twierdzi że fala będzie wyższa niż Wieża Eiffla(324m) więc na wysokości Paryża będzie miała co najmniej taką wysokość.
  Fala zaleje całą Nizinę Europejską i poprzez Francję i Niemcy dotrze do Polski zalewając wszystkie nizinne tereny w Polsce do wysokości 400m npm (przepowiednia Filipka)

  Przepowiednia dotyczy powodzi w 1997 r w Kłodzku
  Słowa Filipka:
  „KIEDY SPOTKAJĄ SIĘ TRZY SIÓDEMKI KATAKLIZM NADEJDZIE – WÓWCZAS I WILK SIĘ WODY W KŁODZKU NAPIJE”

  Powiem krótko, jeżeli ktoś był w Kłodzku, widział ślad wody, który dokładnie sięga języka wilka i słyszał wcześniej o przepowiedni (” aż wilk się wody napije”) ciary przechodzą po plecach. Zastanawiające jest to że sama rzeźba wilka sama w sobie nie jest niczym wyjątkowym gdyby nie ślad wody na murze, który sięga do pyska. Sama poza wilka jest również interesująca, do złudzenia przypomina wilka pijącego wodę
  „ALE OSTATECZNY POTOP NADEJDZIE GDY TRZY DZIEWIĄTKI STANĄ OBOK SIEBIE -”

  Powódź tysiąclecia 07.07.1997 trzy siódemki na końcu
  Identyczna konfiguracja wystąpi właśnie 09.09.2009?.Trzy dziewiątki na końcu

  Idąc od zachodu Wielka Fala będzie słabnąć i w takiej wysokości (Paryż-ponad 300m wysokości) do Polski nie dotrze. Impet fali jednak wtłoczy ogromne ilości wody do Bałtyku. Wystąpi tak zwana cofka.
  Czyli wlanie się wody morskiej do koryt rzek i rozlanie po nizinnych terenach aż
  do wysokości przynajmniej 400 m npm. Na takiej wysokości npm +- leży miasto Kłodzko
  Dla zobrazowania skali. Poznań leży na wysokości śr.90m npm. Po zalaniu nizinnych
  terenów z obszaru Polski ulice Poznania byłyby ok. 250 pod poziomem morza.
  Jeżeli nawet przybór wody będzie stopniowy, a ktoś znajdzie się w takiej wodzie będzie miał małe szansę na przeżycie . Woda będzie miała najwyżej kilka stopni.
  To jest dopiero jeden z problemów który może nas dotknąć.
  Co może spowodować tak Wielką Falę. Najbardziej prawdopodobne to upadek
  asteroidy lub komety do Atlantyku. Jeżeli się tak stanie czekają nas zapowiadane 3 dni ciemności( zapowiadał to Ojciec Pio, Alois Irlmayer- ten motyw przewija się bardzo często )Oby tylko trzy. Po uderzeniu asteroidy lub komety poza wytworzeniem Wielkiej Fali nastąpi wyrzucenie ogromnej ilości materiału skalnego z dna Atlantyku i resztek po asteroidzie lub komecie w postaci rozgrzanych do czerwoności odłamków skalnych i olbrzymich ilości drobnego pyłu(podobnego do tego przy wybuchach wulkanów) do atmosfery. W ciągu kilku godzin chmura pyłu otoczy całą Ziemię zasłaniając słońce. W ciągu kolejnych kilku godzin zapadną egipskie ciemności a temperatura bez ogrzewania słonecznego spadnie do minus 20st C po upływie 1-2 dni. Ci którzy nie utoną a pozostaną na zewnątrz uduszą się.
  Dlaczego. Bardzo drobny pył z wybuchu będzie opadał wiele dni .Wdychając go
  będzie się osadzał w płucach powodując wewnętrzny wysięk płynów ustrojowych i powolne uduszenie.
  Alois Irlmayer:

  „(…) Mieszkanie będzie można oświetlać tylko świecami. Na dworze wszystko będzie zatrute, jak woda, tak i pożywienie. Śmierć w postaci pyłu będzie krążyła dookoła. (…) w ciągu jednej nocy umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen.
  Oczywiście w ciągu kilku godzin od wybuchu cała infrastruktura elektro-energetyczna
  przestanie działać. Zapomnijcie o prądzie. Jak nie będzie prądu to również zapomnijcie o wodzie z wodociągów. Zresztą i tak przy tak niskich temperaturach bez ogrzewania w ciągu kilku dni prawie cała struktura wodociągowa zostanie zniszczona-rozsadzona przez zamarznięty lód w rurach. Jesteśmy skazani na pobyt w uszczelnionych pomieszczeniach bez prądu i wody. O wyjściu na dwór nie ma mowy, no chyba w specjalnej masce przeciwpyłowej i super latarką. Będzie kompletnie ciemno plus opadający pył.
  Uderzenie tej skali poza falą i pyłem wywoła trzęsienia ziemi na całym globie w rejonach aktywnych sejsmicznie a także obudzi wiele wulkanów które dołożą więcej
  pyłu do atmosfery. Na szczęście obszar Polski należy do terenów asejsmicznych.
  Opadającemu pyłowi będą towarzyszyły wyładowania elektryczne. Taka burza z piorunami non stop przez trzy dni.
  Przykład z wybuchu wulkanu:
  „W połowie sierpnia mieszkańców okolicznych wysp opanowała panika. 26 sierpnia ciągłe błyskawice przelatywały nad wulkanem, silne odgłosy słychać było w Batawii, odległej o 150 km, którą jednocześnie nawiedziło trzęsienie ziemi. Następnego dnia o 7 rano niebo tak zachmurzyło się, że nawet w Batawii trzeba było zaświecić lampy. Ciemności zapanowały również nad cieśniną i okolicznymi miastami. Zaczął padać silny deszcz popiołów i nastąpiły powtarzające się wstrząsy podziemne
  Bez przerwy słychać było grzmoty, podobne do wystrzałów armatnich, oraz szczególne trzaski, prawdopodobnie wywołane ocieraniem się o siebie w powietrzu kamieni, wyrzucanych w górę i spadających na dół.”

  Zastanówmy się co może być później :
  Oto co mówi Klimuszko
  „Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża […]”

  Pięć ,dziesięć procent? Ludność Polski 38min to daje liczbę 2-4mil zabitych!!!
  Do tego drugie tyle zwierząt gospodarskich i domowych.
  Przy takiej skali opisanej wyżej katastrofy wydaje się to całkiem realna.
  Przynajmniej 1/3 obszaru Polska będzie zalane morską wodą. Jest to istotne, bo po spłynięciu wody do morza słona woda zmieszana grubą warstwą błota na zalanych
  terenach zabije większość roślin i drzew.
  Pozostaje też problem uprzątnięcia takiej ilości zwłok nawet jeżeli część spłynie do morza, i jest też kwestia ew. epidemii związana z rozkładającymi się ciałami.
  Większość domów na terenach zalanych nie będzie nadawała się do zamieszkania.
  Powoli schnące domy pokryte błotem będą doskonałą pożywką dla pleśni.
  Miną miesiące,lata zanim ludzie zaczną wracać na zalane tereny.
  Ziemia (mówię o lądach)po opadnięciu pyłu będzie jednego koloru ciemno szarego.
  Areał upraw na całej Ziemi zostanie zniszczony i pojawi się widmo głodu.
  Jak długo będzie trwał taki stan to trudno określić, ale po roku od impaktu będzie nas dużo mniej.

  W innym wariancie tych samych wydarzeń(mówię o przyczynach powstania Wielkiej Fali) wg przepowiedni Klimuszki .Oto co mówi
  „Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Giblartarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą […]”
  Bardzo wiele przepowiedni mówiąc o III wojnie światowej mówi również ,że w trakcie jej trwania nastąpi jakaś katastrofa.
  Podczas działań wojennych w najbliższym globalnych zmaganiach prawdopodobnie będzie użyta broń atomowa. Jeżeli ktoś pierwszy użyje broni następny zrobi to samo. Kolejne wybuchy naruszą delikatną równowagę tektoniczną płyt kontynentalnych. I jak pisałem wyżej wywoła to trzęsienia ziemi na całym globie w rejonach aktywnych sejsmicznie a także obudzi wiele wulkanów. Obudzone na skutek trzęsień Ziemi setki wulkanów(nie tylko tych obecnie czynnych) zrobią to samo z atmosferą co zderzenie z asteroidą.
  A trzęsienie ziemi po wybuchach jądrowych wyzwoli tsunami.
  Generalnie efekt będzie podobny co opisywane powyżej jak zderzenie z asteroidą lub kometą.

  A teraz optymistyczniej
  Gdyby jednak powódź przyszła z gór(z opadów) tak jak w 1997r o nie od morza.?
  Pan Jackowski mówi tak: Fragment prognozy na 2009 r.
  „- A latem?
  – Lato zapamiętamy przez sensacje. Cała Polska będzie mówiła o jakiejś burzy, potężnym kataklizmie. Obejmie duży obszar kraju. Lato będzie nietypowe – nagła susza i nagłe ulewy – czas niebezpieczny dla zbiorów. Bo jak będzie deszcz, to oberwanie chmury, a jak słońce – to susza. Takie agresywne lato. „
  W przypadku wielkiej powodzi takiej jak 1997 r. ewakuacje ludności będą niezbędne co zgadzałoby się z wcześniejszymi wizjami Pana Krzysztofa o ewakuacji w tym roku.

  A 09 09 2009 to będzie jeszcze kalendarzowe lato.

  09 09 2009 to nie jest jakaś data graniczna ale trzeba o niej pamiętać.
  Odnośnie Wielkiej Fali . Ma się pojawić już w trakcie trwających działań wojennych i moim zdaniem w połączeniu z trzema dniami ciemności i to jest ważniejsze.
  Jeżeli wojna się zacznie na dobre to myślę , że długo nie będziemy czekać opisany wyżej efekt.

  Mam nadzieję że ten tekst zmieni trochę świadomość niektórych którzy go przeczytają i może smutny bilans strat w ludziach przedstawiony przez Ojca Klimuszkę będzie inny.
  Może zmiana świadomości i związanych z tym działań żeby przetrwać zmieni nasz los mimo że los Ziemi jest już przesądzony.

  Starałem się opisać dokładnie na ile mogę skutki i przyczyny Wielkiej Fali.
  Od lat interesuje się domniemaną przyczyną wymarcia wielkich dinozaurów w kredzie. Mam nadzieję ,że tak nie skończymy.

  I teraz pytanie do Was. Gdyby okazało się że to może się wydarzyć. Co byście zrobili, jak byście się przygotowali żeby przetrwać.
  Być może Wasze odpowiedzi pozwolą zdobyć wiedzę innym żeby przetrwać razem.

  Serdecznie Pozdrawiam
  Krzysztof z Poznania

  • memoria said

   „I teraz pytanie do Was. Gdyby okazało się że to może się wydarzyć. Co byście zrobili, jak byście się przygotowali żeby przetrwać.
   Być może Wasze odpowiedzi pozwolą zdobyć wiedzę innym żeby przetrwać razem.”
   Jak trwoga, to do Boga. O życie bym nie dbał.

 11. Obsertwator said

  Witam wszystkich.

  Pare rzeczy i opinii inzyniera:)

  1. Pisownia: owszem Polacy swoj jezyk maja:) aczkolwiek w penych kwestiach mozna zawiesic poprawną polszczyzne. w przypadku zagrozenia. Liczy sie przetrwanie a nie piekne monologii. ALE: jedna rzecz main stream: Nie wszystko co blyszczy to zloto….Hipnoza czly NLP oraz NLS jest coraz bardziej stosowana w massmediach oraz np w reklamie totolatka zauwazyliscie jak on namawoia do wyslania sms? powrtaza co jakis czas slowo: „TERAZ”, odpowiednio zaakcentowane, dluzsza przerwa i na wydechu lekko wibracyjnie:) (wiem bo sam studiowalem NLP – i sie niestety na tym znam – bo przed ty,m nie da sie obronic) jest to manipulacja na podswiadomosc.

  2. „Obyś żyl w ciekawych czasach” – niestety na dzień dzisiejszy cos wam powiem. Rozmawialem wczoraj z pewna panią z UK. (ANGLIA)
  Czy widzuielsicie jak jest zaprojektowany styl miast w ANGLI??
  LINK:
  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread492214/pg1

  przejrzyjcie wszsytkie zdjecia z tej strony jest to forum takie jka nasze ctylko ze miedzynardowe – to jest szok!:)

  3. Jestem w pracy teraz wiec nie moge za bardzo pisac odezwe sie pozniej:)

  4. INTERNET NIE JEST ANONIMOWY. CHCE ABY KAZDY TO WIEDZIAL! Gdyby ktos chcial nas namierzyc to juz to zrobil lub zrobi. PS. Czy ktos ogladal ECHELON? ON naprawde istnieje. Ogolnoswiatowy szperacz. WIE wszsytko o kazdym. To tak miedzy nami.

  5. ZASADNICZO : COS ZACZYNA SIE DZIAĆ. Zauwazyliscie ze w ostatnich czasach za duzo i za czesto spada samolotow??? A moze testują bron? nowego rodzaja/??

  pozdrawiam

 12. Obsertwator said

  Działa kolego:) Tylko ze nie na kazdego tak samo.
  Moze w tym przypadku nie, ale inne na ciebie dzialaja. Pamietaj ze kazdy jest inny i kazdy ma inne priorytety. W kaxzdym badz razie jestesmy uwiklani w siec.

  pozdrawiam 🙂 Szef juz sie wkurza ze w sieci siedze:D

 13. Karki89 said

  No cóż faktem jest to, że zbliżając się do centrum Galaktyki doświadczamy zmieniających nasze widzenie świata fal świadomości. Słyszeliście, że na naszym kochanym słoneczku nie ma plam? Jak tylko to naukowcy zobaczyli poprostu mowę im odjęło i dostali natychmiastowego mętliku w głowie 😀 A elita wie swoje i chce nas jak najbardziej zniszczyć by nas mieć w garści. Dlatego ja bym łączył tą świńską grypę z III wojną światową.Dlaczego? Bo samą grypą tak jak mówiliście nas nie zabiją, a celem jest zmniejszenie populacji do 500 mln. przy obecnej liczbie ponad 6,5 mld. to skazali na śmierć 6 mld. nieźle … nawet Hitler nie był taki krwiżerczy w swoim działaniu. A najwięcej ludzi jest biednych a tych nawet byle zwykła grypa zabije bo niestać ich na leki, plus wojna i wszystkie jej konsekwencje i jeszcze ta świńska grypa, także całkiem możliwe, że teraz dojdzie do tej depopulacji. Dlaczego teraz a nie wcześniej? Bo wcześniej nie było takiej potrzeby(XX wiek) a i ich wpływy nie były tak wielkie(XIX i wcześniejsze wieki). A teraz tak jak wspominałem na początku ludzie się budzą z letargu i to ich nie pokoi dlatego są tak zaniepokojeni i przyspieszają z wdrażaniem swoich planów. Pozdr 🙂

 14. Duszek said

  Znacie może jakieś strony z ulotkami antyglobalnymi,które można drukować i rozdawać?
  Byłabym wdzięczna 🙂

 15. kruk said

  Zerknijcie jeszcze na dyrektywę Departamentu Instytucji Finansowych w stanie Tennessee, USA:

  http://www.tennessee.gov/tdfi/banking/bulletins/B-09-1.html

  I ten sam artykuł, przetłumaczony przez google:

  http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.tennessee.gov%2Ftdfi%2Fbanking%2Fbulletins%2FB-09-1.html&sl=en&tl=pl

  Data publikacji: 5 sierpień 2009

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s