Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

opinia czytelnika: myślę, że na wszelkie działania już za późno

Posted by grypa666 w dniu 15/08/2009

Poniżej cytujemy komentarz, który pojawił się na naszym blogu. Czytelnik, który podpisał się „ja” poruszył naszym zdaniem ważne tematy – zdecydowaliśmy się zamieścić je jako osobny wpis.

Witam,  Czytam Wasze wpisy i upewniam się tylko w tym co sam widzę od jakiegoś czasu. Uderza mnie w tym wszystkim jedno. Tzw. “biały wywiad” jest niezbędnym działaniem w tych trudnych czasach ale jak słusznie zauważył Obserwator – sama świadomość nie pomoże nam przetrwać jeśli rzeczywiście dojdzie do tego, co jak wszystko na to wskazuje ma się wydarzyć. Myślę, że na wszelkie działania JUŻ JEST ZA PÓŹNO. Będę pisał nieco chaotycznie ale zbierając to do kupy przedstawia się dość tragiczny obraz. Zacznijmy od kwestii zapewnienia porządku i bezpieczeństwa. Przy tak dużej operacji jaka może być planowana w związku z pandemią i szczepieniami jest to kwestia priorytetowa dla władz.
Po pierwsze oddziały Policji (głównie prewencja). Tryb szkolenia oddziałów prewencji zawiera szkolenie na wypadek WSZELKICH form protestu przeciw władzy i porządku publicznego. Program szkolenia zakłada wyszkolenie tych ludzi NIEZALEŻNIE od priorytetu dobra jednostki i ma na celu egzekwowanie KAŻDYCH przepisów mających umocowanie w prawie NA PAPIERZE. Wyjaśniać chyba nie muszę dalej co to oznacza.
Po drugie. Od lat kilkunastu w każdej większej gminie i na terenach miast działa tzw. Straż Miejska (Gminna). Kto miał więcej do czynienia z tymi ludźmi wie, że straże te zatraciły historyczny charakter takich organizacji i ich jedynym celem istnienia jest egzekwowanie nierzadko kompletnie bzdurnych przepisów samorządów i ich instytucji wykonawczych (najlepszym przykładem są MZD). Dla nich wykonywanie ewentualnych rozporządzeń związanych ze szczepieniami (nawet tych jawnie godzących w dobro jednostki) to za przeproszeniem pierdnięcie w mąkę
. Zrobią wszystko z uśmiechem na twarzy dla samego połechtania swojego poczucia wyższości.
Po trzecie. Wojsko Polskie. Tu sprawa jest bardziej zawiła. Co do jednostek szkolonych w trybie zawodowym myślę, że 90% spełniało by swoje zadanie podczas szczepień. Szczególnie tyczy się to jednostek trybu bojowego (na szczęście na teraz duża ich część nie przebywa na terenie RP). Gorzej dla władzy jeśli zdecyduje się (zakładając taką potrzebę, np. wzrost oporu społecznego) na “ruszenie” rezerwy. Z tym może być różnie.
Po czwarte. Wszelkiej maści służby specjalne, począwszy od ABW a skończywszy na Straży Granicznej i Wywiadzie Skarbowym. To można spodziewać się wszystkiego najgorszego.
Po piąte. Prywatne firmy ochroniarskie. Jak wyżej.Do czego zmierzam pisząc o “aparacie ucisku”? Otóż uświadomcie sobie, że jeśli dojdzie do najgorszego scenariusza, to będziecie stali na przeciwko kilkuset tysiącom uzbrojonych i wyszkolonych ludzi, w większości z klapkami na oczach. I to miał na myśli jak mi się wydaje Obserwator. Jedziemy dalej.
Monitoring w miastach i większych gminach. Ponieważ siedzicie w temacie NWO i kontroli społeczeństwa – nie muszę wchodzić w szczegóły ale… Nie wiem czy zastanawialiście się nad tym, co systemy monitoringu oznaczają dla takich jak MY w praktyce. O ile teraz możecie (zakładam że jeszcze tak jest) rozkleić ulotki czy plakaty, o tyle jeśli tylko coś zacznie się dziać – nawet 50 m nie przejdziecie po takim rozklejaniu. System monitoringu jest CHOLERNIE wydajny a nie pokazuje swojej prawdziwej twarzy jedynie dlatego, że część miejsc przed monitorami nie jest obsadzonych. NA DZIŚ nie jest obsadzonych. Kamery dziś montowane to sprzęt wysokiej rozdzielczości z takim softem, że za głowe można się złapać. Pieprzenie o super komputerach analizujących numery rejestracyjne samochodów z monitoringu to sprawa niemalże przestarzała. Taki soft od ponad roku każdy może sobie w oknie zainstalować. To samo ze śledzeniem nie tylko ludzi ale i PRZEDMIOTÓW opartym na analizie kształtu (choć często pokazywane w filmach fantastycznych bądź kryminalnych – to są w zasadzie przeżytki a nie przyszłość). Pamiętam jak przeciwnicy teorii spisku rządu światowego wykluczali możliwość kontroli wszystkich obywateli opierając swe przekonanie na aktualnym braku mocy obliczeniowych dla analizy i baz danych. Dziś te argumenty sprzed niedługiego czasu można do kosza wrzucić. Bazy danych analizujące przepływ informacji w internecie, bazy firmowe klientów i potencjalnych klientów, systemy trackingowe towarów – to sam wierzchołek góry lodowej. To są W PEŁNI DZIAŁAJĄCE systemy prywatne i korporacyjne. To jest pikuś w porównaniu z tym, co jest na usługach każdego państwa w Europie. Dla uświadomienia sobie jaką błahostką jest (bo już na pewno działa) system dla kontroli chipów RFID na dużą skalę (dla kontroli ludności) proponuję sobie popatrzeć na działanie np. systemu lokalizacji pasażera w Londyńskim metrze. To “malutki” system prywatnej firmy śledzący i magazynujący dane dla KILKUNASTU milionów kart chipowych użytkowników metra (gdzie każdy do tej pory mógł posiadać kilka kart ale jeśli np. zrezygnuje ze starych i poda swoje dane na nową to… dostanie banana, to znaczy zniżkę). W czasie rzeczywistym żeby było weselej. Albo np. działający na co dzień system monitoringu RUCHOMEGO policji w GB złożonego z samochodów wyposażonych w wieloobiektywowe zestawy monitorujące spięte z systemem analizy danych obserwowanych przez nie w czasie RZECZYWISTYM połączonych z największym na świecie systemem monitoringu opartym na kamerach w stolicy i innych większych miastach oraz z siecią radarów przydrożnych (tak, tych samych które na polecenie i za pieniądze UE stawiamy w wielkim dwuletnim planie dla Polski). Pójdźmy dalej.
Polska to kraj z maksymalnie ograniczonym dostępem do broni palnej. Gdy czytam komentarze dotyczące przyszłych obowiązkowych szczepień w Grecji, że Polacy by tak nie pozwolili, że byłby opór… Śmiać mi się chce. Ze smutku. Zakaz posiadania broni palnej i kusz, abolicja za oddanie broni (o efektach nie wspomnę bo się popłaczę za śmiechu), zakaz posiadania wiatrówek o większej sile – myślicie że to jest przypadek? Że to taki “kaprys” Państwa i ochrona obywateli? Jeśli dojdzie do czegoś złego to chcę Wam to jasno napisać bo widzę, że nie do wszystkich dociera – To nie będzie sytuacja z protestami dzieci – kwiatów przeciw wojnie w Wietnamie, siedzących na schodach na wiejskiej. To będzie bardziej coś jak protesty mnichów tybetańskich podczas rewolucji ludowej. Nie będzie rozpędzania protestów gazem i gumowymi, plastikowymi kulami. Bo to nie pozwoli IM utrzymać władzy. I liczcie się z tym jeśli poważnie myślicie o złym rozwoju wypadków.
Teraz wyobraźcie sobie ile jest czasu na jakiekolwiek DZIAŁANIE i co można będzie zrobić, gdy zacznie się bajzel.
Co do pozwów, sądów i oskarżeń uważam (to moje osobiste zdanie z całym szacunkiem do akcji), że jeśli kroi się akcja przymusowych lub dobrowolnych szczepień – to nasz kochany premier wie o tym (na moje dowiedział się około 15 lipca), Pani minister Zdrowia także i wielu, wielu ze świecznika politycznego także. Dlatego można tymi pozwami się hm… wiadomo.
Tak przesranie wygląda sytuacja w Polsce na dzień dzisiejszy. Co do wpisu Obserwatora to chciałbym jeszcze zaznaczyć, że prawo polskie przewiduje nawet drastyczne działanie jednostki przekraczające normy dopuszczone prawnie w przepisach a mające związek z działaniem w stanie wyższej konieczności. Przed sądem bym się nie podjął bronić takiej osoby w Polsce ale jeśli coś się zacznie to bardziej pod tym kątem bym kierował działania, gdyż przepisu o stanie wyższej konieczności raczej nie zawieszą, gdyż sami będą musieli się nim podpierać.
Wiem, że część z Was liczy na moralność mieszkańców Polski. Także urzędników i funkcjonariuszy publicznych, pracowników instytucji, lekarzy. To do jasnej cholery uświadomcie sobie w końcu, że wszystkie przewroty polityczne, wojskowe, społeczne mające w ostatecznym celu przekształcić się w system ucisku czy totalitaryzm powstawały właśnie w takim założeniu! Rewolucja Francuska, Październikowa, Nazizm, Kuba, Argentyna, Irak to wszystko opierało się na grupie ludzi, którzy wzięli za mordę innych (proszę bez dyskusji czy Kuba, Irak itd. były czy są totalitarne-to nie chodzi o to, tylko o schemat działania jednostki).
Parę info nie poruszanych wcześniej w temacie:
Około 10-15 stycznia 2009 w wynajętym jednym z największych hoteli w Londynie (podam że przy Heatrow) odbyło się super ochraniane pod kątem bezpieczeństwa i przepływu informacji spotkanie grup roboczych GSK połączone z videokonferencją międzynarodową placówek i oddziałów GSK. Zgadnijcie co było tematem rozmów podczas łączności z placówkami na kontynencie amerykańskim i azjatyckim? To było na kilka miesięcy przed pierwszym przypadkiem zachorowania w Meksyku.
Zwróćcie uwagę na bardzo ciekawe zachowanie wszystkich krajów, które zakupiły zapasy przyszłej szczepionki: “transport dotrze ale nie ujawniamy gdzie został wyprodukowany”. To nagminny tekst ministerstw zdrowia. Zawsze szczepionka “skądś” dotrze. Gdy zbierze się to do kupy to wychodzi, że szczepionka nie jest (nie będzie?) produkowana na ŻADNYM kontynencie i w ŻADNYM kraju.
Z rodzimych mediów: 29 lipca pierwsze 20mln szczepionek dotarło do USA (ciekawe jakich to szczepionek i niby skąd?) http://wiadomosci.onet.pl/2017368,12,usa_sluzby_sanitarne_zapowiadaja_szczepienia_na_nowa_grype,item.html
(…) Ja
Czy rozumiecie co się dzieje? Dlatego skupiają się na razie na USA. I cała nadzieja w USA.

Komentarze 172 to “opinia czytelnika: myślę, że na wszelkie działania już za późno”

 1. Megami said

  To już na pewno dzisiaj nie zasnę… Straszne, że tak mało ludzi o tym wie…

 2. Marco Bode (agent dezinformacyjny CIA) said

  jako że nie mogę na tym blogu znaleźć odpowiedzi na dwa pytania, proszę mnie doinformować, bo może coś przeoczyłem:

  – pod koniec lipca miały odbyć się w USA ćwiczenia połączone z inwazją obcych wojsk, masowymi zamieszkami i jeszcze większymi aresztowaniami, a pociągi do obozów koncentracyjnych z aresztowanymi miały kursować dzień i noc

  – także pod koniec lipca zapowiadaliście, powołując się na jakiegoś jasnowidza / wróżbitę / czarnoksiężnika (niepotrzebne skreślić)…chyba Jackowski się nazywał czy jakoś tak, ogromny konflikt międzynarodowy na początek sierpnia. Mamy 15 i ciągle nic

  Proszę o krótkie info, ba jakoś nic nie mogę nigdzie znaleźć

  • Marco Bode (agent dezinformacyjny CIA) said

   z wcześniejszego posta:

   grypa666 powiedział/a
   14 sierpień 2009 @ 10:19 am

   „Kpiny są typowe dla agentów dezinformacyjnych lub idiotów. Po prostu więcej tu nie wchodź.”

   To wy nie wchodźcie na inne „żydowsko-masońskie” portale takie jak onet, tvn24.pl, interia czy wp i nie zostawiajcie swoich linków i nie reklamujcie się jako tropiciele jedynej prawdy absolutnej.

  • grypa666 said

   Bardzo proszę posłuchać ostatni webcast LaRouche.
   Druga rzecz: wczoraj administracja Obamy ogłosiła, że zwiększa ilość wojsk operujących na terenie USA do 400 tysięcy. „Ćwiczenia” się nie zakończyły – trwają nadal.
   https://grypa666.wordpress.com/2009/08/02/bankierzy-przejmuja-kontrole-amerykanskiej-armii-podczas-zamachu-stanu-w-waszyngtonie/

  • grypa666 said

   Bardzo proszę nie inputować nam antysemityzmu. Skończy się to sprawą sądową.

   • Marco Bode (agent dezinformacyjny CIA) said

    antysemita powiedział/a
    29 lipiec 2009 @ 9:32 pm

    „gówno mnie obchodzi kk wytrzepany z koszernego kutasa przez scierwo azjatyckie.”

    to tylko jeden z cytatów z waszego obozu, więc chyba mam podstawy ku temu, aby zarzucać wam antysemityzm (nadmienię, że takich komentarzy było o wiele więcej, ale nie będę ich teraz wyszukiwał)

   • allseiingeye said

    Heh Marko ten tekst co cytujesz pewnie sam napisałeś.

    DO reszty blogujących, nie przejmujcie się, słowo „antysemita” zmieniło znaczenie z kogoś kto nei lubi żydów, na kogoś kogo żydzi nie lubią 😀

  • grypa666 said

   Wiem, boli ten artykuł, oj boli…

  • Hercules said

   @Marco Bode, wierzysz w takie bzdury? Ludzie, to jest blog o grypie, a nie o „Wróżbitach” i „Przepowiedniach”

 3. marek7Anglia said

  Zobaczymy co wymysli Zbig Brzezinski on jest doradca Obamy. W Ameryce znawcy tematu szepcza, ze Brzezinski chce nakrecic Rosje na Chiny ale jeszcze nie teraz tylko troche pozniej. Wiadomo Chiny finansuja amerykanski deficyt kupujac amerykanskie obligacje. Przecietny amerykanin nie ma pojecia, ze siedzi w kieszeni chinczyka. Co do kryzysu to moim zdaniem chodzilo o zniszczenie klasy sredniej (banki zabieraja im domy) w USA i bankowosci inwestycyjej. Banki inwestycyjne zostaly czesciowo znacjonalizowane poprzez dofinansowanie z FED. Podobnie w Angli znacjonalizowano czesc bankow przez Bank Angli.Banki inwestycyjne byly bardziej niezalezne od bankow detalicznych, teraz FED trzyma reke nad cala bankowoscia w USA. Kryzys wygenerowal ogromny dlug zarowno osob prywatnych wobec bankow (spadek wartosci domu wiekszy odsetek kradytu)i panstw (Wegry, Litwa itp.) w stosunku do Banku Swiatowego. Wspolczesne niewolnictwo to niewolnictwo kredytowe. Kolejny krok Amero w USA, Kanadzie i Meksyku. Potem polaczenie Amero z Euro w jedna walute. W miedzyczasie zadluzenie panstw bedzie narastac w Banku Swiatowym i poprzez emisje obligacji. Programy pomocowe wyjscia z kryzysu poprze wpompowanie ogromnych sum w gospodarke spowoduja wieksza inflacje. A jak juz bedzie wspolna waluta Amero/Euro i wysoka inflacja to Bank Swiatowy powie, ze nie ma sensu ciagle dodrukowywac pieniedzy wiec wycofajmy banknoty i bedzie tylko pieniadz elektroniczny (konto bankowe zapisane na twoim czipie). A reszta swiata zadluzona w Banku Swiatowym bedzie posluszna w przyjeciu wspolnej waluty.
  Opor spoleczenstawa w USA przed polaczeniem z Kanada a szczegolnie z biednym Meksykiem bylby ogromny. O wiele latwiej przeprowadzi sie polaczenie, jak kraj zdziesiatkuje epidemia i wprowadzony zostanie stan wyjatkowy. Podpisano wczesniej tajne uwowy pomiedzy USA, Kanada i Meksykiem, Bush zrobil to omijajac kongres (szczegoly w filmach Alexa Jonesa). Dla tych co maja oszczednosci w dolarach radzilbym sie go pozbywac na koszt franka szwajcarskiego albo euro. Szwajcaria nie bez powodu ma najstabilniejsza walute na swiecie. Tego kraju nie dotknela ani pierwsza ani druga wojna swiatowa. Dlatego,ze wszystkie strony konfliktu trzymaly tam pieniadze. Zauwazcie, ze obecny kryzys swiatowy takze prawie nie dotyka Szwajcari, ktora ma obecnie przyzwoite wskazniki makroekonomiczne. Do czasu kiedy swiat calkowicie nie zrezygnuje z gotowki i nie zastapi jej tylko zapis na czipie Szwajcaria jest krajem bezpiecznym. Bogate rodziny Iluminatow trzymaja tam zloto i pieniadze. To tylko moj scenariusz ale z tego co obserwuje to moze byc realne. Zobaczcie koniecznie ponizej:

  • grypa666 said

   Masz dużą wiedzę. Szkoda tylko, że takie informacje pojawiają się tylko na blogach. Proponuję stworzyć stronę opartą na materiałach z youtube. Byłoby to bardzo proste – należałoby pogrupować klipy tematycznie i dodać po prawej przy każdym z klipów opis po polsku (w przypadku gdy nie ma tłumaczenia). Nic lepiej nie przemawia jak żywy materiał.

   • marek7Anglia said

    Marek do Grypa666
    Paradoksalnie ta wiedza jest dostepna w internecie. Przeczytalem tez pare ksiazek ale one sa dostepne tez w internecie (czasami w pdf) oraz w najwiekszej ksiegarni internetowej amazon. Problem to nie dostepnosc tej wiedzy tylko jej poskladanie do kupy no i oczywiscie otwarty umysl. Podstawa to checi i czas do dyspozycji, ale mi sie juz nie chce gapic w TV na meczyki i cycuszki i inne pierdoly ten czas poswiecam na poszukiwania.
    Co do strony z tymi materialami to pomysle nad tym. Za dwa dni wracam do pracy i z czasem bedzie kiepsko ale postaram sie to zrobic etapami. Chcialem w krotkim czasie zamiescic jak najwiecej materialow bo jestem w tym tygodniu na urlopie i mam czas. Dzisiaj siedzialem prawie cala noc ale nocny marek ze mnie.
    Dlatego jest mnie tutaj pelno. Nie chce byc postrzegany jako fanatyk albo „guru” czy nie daj boze autorytet. Poprostu patrze tam gdzie wiekszosc nie zaglada i zastanawiam sie nad rzeczami na ktorymi wiekszosc nie mysli. Od dziecka bylem indywidualista i stalem zawsze troche z boku oficjalnej propagandy, moze dlatego mam mniejszy problem z zakumaniem tego spisku.
    I jeszcze jedna sprawa, staram sie ograniczac do szczepionek, grypy i Iluminati.Na poczatku poruszylem tez inne tamaty ale nie bede tego robil na razie. Wiekszosc ludzi musi najpierw zaakceptowac Iluminati, sprawy w Bohemian Grove i przekrety FED. Bez tego nie ma dalej co isc a krolicza nora jest bardzo dluga.

   • ddd3 said

    Jeszcze warto by zgrywać te materiały na dysk twardy. Bo z YT przypadkiem kiedyś mogą zniknąć.
    Pozdr

  • Manix said

   >>>Wspolczesne niewolnictwo to niewolnictwo kredytowe. Kolejny krok Amero w USA, Kanadzie i Meksyku. Potem polaczenie Amero z Euro w jedna walute. W miedzyczasie zadluzenie panstw bedzie narastac w Banku Swiatowym i poprzez emisje obligacji. Programy pomocowe wyjscia z kryzysu poprze wpompowanie ogromnych sum w gospodarke spowoduja wieksza inflacje. A jak juz bedzie wspolna waluta Amero/Euro i wysoka inflacja to Bank Swiatowy powie, ze nie ma sensu ciagle dodrukowywac pieniedzy wiec wycofajmy banknoty i bedzie tylko pieniadz elektroniczny (konto bankowe zapisane na twoim czipie). A reszta swiata zadluzona w Banku Swiatowym bedzie posluszna w przyjeciu wspolnej waluty.<<<<

   Marek widze ze nalezysz do tych nielicznych co potrafia jeszcze samodzielnie myslec i chwala tobie za to bo juz myslalem ze jestem osaczony przez samych debili 😉

   Ale tutaj sie z toba nie zgodze bo jak zacznie sie ucieczka z obligacji i wszystkiego co papierowe dolar straci w ciagu kilku godzin a w najlepszym wypadku dni 95% na wartosci Euro jako oparte w 80% na dolarze jako walucie rezerwowej czeka ten sam los i na swiecie zapanuje potworny chaos.

   Obecnie sklepy nie maja magazynow wiec jest towaru na polkach na jakies 3-4 dni jak nie bedzie oficjalnego pieniadza caly handel stanie ludzie nie naja zapasow w domu bo przeciez wszystko jest w Tesko 😉 wymiekna po kilku dniach bez jedzenia zwlaszcze jak maja male dzieci.

   Wiec wedlug starej zasady elita najperw stwarza problem a pozniej prezetuje rozwiazanie a w tym przypadku rozwiazaniem bedzie czip i bezgotowkowy pieniadz elektroniczny.

   Wytlumaczy sie ludziom ze w czasie wprowadzenia Euro bylo to zwiazanie z ogromnym przygotowaniem logistycznym i kosztami na ktore w obecniej sytuacji i w skali globalnej nie mozna sobie pozwolic wiec czip bedzie dla wszystkich zbawieniem a jak sie postraszy ludzi ze moze dla wszystkich nie wystarczyc to sie beda jeszcze bic o miejsce w kolejce.

   • marek7Anglia said

    Marek do Manix
    Dzieki za opinie to byl tylko moj scenariusz. Moze tak byc ale nie musi, moze sie tylko sprawdzic czesciowo. Musimy zadzwonic do Zbycha Brzezinskiego moze nasz ziomek cos nam powie (he, he!!). Jednego jestem pewny oni stworza rzad swiatowy, jedna walute i prawdopodobie jedna religje. Kiedy? Jak? Czym? o ktorej godzinie? nie wiem!!!

   • marek7Anglia said

    Marek do Ron
    jezeli znasz angielski to zobacz ten film w calosci. Te chlopak ktory poskladal ta teorie w jedna calosc juz nie zyje, podobno to bylo samobojstwo jak zwykle tacy ludzie to albo samobojcy albo umieraja w dziwych wypadkach.

  • Ciekawe jak się to skończy. Oby dobrze.

 4. marek7Anglia said

  Jak ktos nie wierzy, ze pieniadz gotowkowy zniknie a pojawi sie jako zapis elektroniczny skorelowany z czipem niech zobaczy reklame ponizej:

  Oraz swietny dokument o FED i pieniadzach

 5. marek7Anglia said

  SPOWIEDZ BYLEGO CZLONKA ILLUMINATI

  SPOWIEDZ BYLEGO AGENTA FBI

  • skan-dal said

   Odnośnie Leo Zagami to byłbym ostrożny, gość jest niepewny. Tak łatwo nie wyzwala się od masonów a tym bardziej iluminatów a on wciąż żyje… poddaję pod rozwagę…

   • marek7Anglia said

    Marek do Skandal
    Zawsze nalezy zachowac ostroznosc. Sprawdzalem to co mowi ten gosc w innych zrodlach i wiekszosc tych spraw sie pokrywala. Znalazlem jakies informacje w internecie, ze gosc moze byc nie pewny. Ale podobne informacje mozna znalezc na Davida Icka, Maxwella, Tsariona, generalnie niektorych ludzi z projektu Camelot, na Alexa Jonesa tez jest sporo pomyj i na wielu innych takze. Idac tylko tym tropem to musuelibysmy zaufac tylko Philowi Schreiderowi i W.Cooperowi bo ich zabili.

 6. marek7Anglia said

  O GMO ORAZ KONCERNIE MONSANTO

 7. Adam said

  Marek, podziwiam Cię za to że wklejasz tu te linki. Rób tak dalej. Wklejaj je, ja je wszystkie oglądam. To potrzebne.

  Pozdrawiam

 8. Obsertwator said

  siema

  cos mnie tknelo w jednej rzeczy.
  Szczerze mowiac stracilem piatkowa noc (whisky, dziewuszki) aby pobawic sie w W11.

  przeanalizowalem siec oraz forum (nie uzywam google) tylko intra dla zaawansowanych.

  oto wyniki:

  w stanach zjednoczonych wzrosl zakup broni palnej w ciagu 3 ostatnich miesiecy o ok 340%.
  i to nie tylko pistoletow ale broni automatycznej.

  w usa dziala ok 100 paramilitarnych grup antyrzadowych.

  zapytcie co z tego? smutne ze w innych krajach (nie popieram rozlewu krwi jestem pacyfista, lecz w penych okolicznosciach mozliwe jest wlaczenie u mnie opcji -„prawo Ojca”)

  w polsce bron posiada ok. 140.000 ludzi przyczym 70% z nich to byli wojskowi.

  gdyby powtarzam gdyby cos bylo na rzeczy – wszyscy my – Polacy pojdziemy na rzez:))

  ale: chcialbym abyscie cos wiedzieli

  pierwsze szczepionki beda ok – ze wzgledu na propagande oraz dla ludzi ktorzy beda szczepic innych – lekarze nie maja sie c bac.

  w tv i masmediach bedzie ze szczepionka jest ok i ludzie sami beda sie szczepic.

  nie bedzie potrzeby „przymusowach” w ok 80% przypadkow.

  jak cos mi sie nasunie to napisze:)

  • ddd3 said

   No właśnie… żałuję że nie mogę sobie legalnie broni kupić…
   Może coś pokombinujemy z towarzyszami ze wschodu? 😉

   • marek7Anglia said

    Marek do Obserwator
    Moze tak byc, ze pierwsza szczepionka (czytalem, ze docelowo moga byc 3)bedzie nie obowiazkowa. Propaganda w TV zrobi swoje i 80% populacji sama sie zglosi. Szczegolnie tutaj w Angli, gdzie ludzie sa bardzo podporzadkowani przepisom i grzecznie pojda postac w kolejke. Mysle, ze w Europie bedzie to wszystko sie odbywac troche lagodniej (lepiej dla nas). Natomiast USA czarno widze.Tam epidemia ma konkretny cel polityczny. Piszesz, ze ludzie kupuja bron w USA. W pewnym momencie wyjda na ulice, poleja sie krew to jest nieuniknione. Rzad oglosi ich terorystami i pozamyka w obozach FEMA. Zamieszki = stan wyjatkowy (zniesienie konstytucyjnych praw). To ulatwi zjednoczenie z Meksykiem i Kanadom. Meksykanie beda sie cieszyc, ze moga legalnie pracowac w USA. Nie wiem tylko jakie argumenty uslyszy spoleczenstwo kanadyjskie (moze stan wyjatkowy?). Z tego co szukalem to w Angli i UE nie ma przygotowywanych jakis obozow dla ludzi.Dlatego mysle, ze w UE nie bedzie takiej zawieruchy jak w USA. W UK, Norwegi i Szwecji sa natomiast tajne podziemne bazy wojskowe. W Polsce na szczescie gowno jest bo nas na to nie stac w tym przypadku to bardzo dobrze. Sam zastanawiam sie czy nie pakowac walizek i wracac do kraju. W Polsce nie potrafilismy zbudowac komunizmu, kapitalizm tez nam kiepsko wyszedl moze bedzie u nas kulawy NWO. Nasze rzady zawsze partaczyly sprawy moze i NWO ich przerosnie. Wazne jest po jakiej stronie stanie kosciol. Ale oczywiscie roznie moze byc a ja nie jestem prorokiem.

   • skan-dal said

    marek7Anglia powiedział/a
    15 sierpień 2009 @ 12:59 pm

    … W UK, Norwegi i Szwecji sa natomiast tajne podziemne bazy wojskowe. W Polsce na szczescie gowno jest bo nas na to nie stac …

    i tu się mylisz…
    chociaż oczywiście nie ta skala…

 9. Obsertwator said

  do grypa666:

  taka rzecz mnie sie nasunela czytajac twoja odpowiedz dotyczaca mojego komentarza : „nie zuj gumy z aspa”.
  sposob w jaki sie wypowiadasz jest bezczelny i chamski uwazasz ze jestes najwazniejszy, najlepszy i wszystko wiesz – a to g*** prawda.

  do twojej wiadamosci: nie jestem jakims moskiem , jestem inzynierem – po studiach scislych wiesz co to znaczy? chyba niee\\\

  nie jestem humanista dodam na koniec. i koles nie podniecaj sie tak – do tego potrzebna jest panienka:))

 10. marek7Anglia said

  Przyklad jak rzad USA oklamuje spoleczenstwo. Ludzie ktorzy preparuja takie klamstwa sa zdolni do wszystkiego!!!!!
  Powiedziano nam o tym w szkole, naszym nauczycielom na uniwersytecie a ich rodzicom pokazano to w telewizji. Ale czy to sie naprawde odbylo? Zobaczcie sami!!!

  • ddd3 said

   W filmie Moon Rising pod koniec części 6/8 mówi się o symbolice wektora na logo NASA i wielu innych agencji.
   Oczywiście takie same logo ma np. Eutelsat (satelity telekomunikacyjne) (http://www.eutelsat.com/) i Astra (http://www.onastra.pl).

  • Rabus said

   Nie przesadzajmy, to jest blog o grypie a nie nt. teorii spiskowych..
   Tak czy tak, już kilkakrotnie próbowano zwolennikom tej tezy wyjaśnić, że gwiazdy na księżycu to norma np.

   A co do filmików, no ja nie pamiętam żeby ziemia tak wyglądała na zdjęciach Apollo 13, więc…

   • marek7Anglia said

    Marek do Rabus
    OK! to blog o grypie a nie o teoriach spiskowych.
    Wirus zmutowal sie naturalnie w Meksyku. Przez przypadek w wirusie jest domieszka wirusa grypy hiszpanki. WHO bardzo sie spieszy (wczorajszy artykul w „Rzeczpospolitej”) z robieniem szczepionki mimo, ze na razie nie ma paniki. WHO jest bardzo zaniepokojone i na wszelki wypadek (lepiej dmuchac na zimno) dla dobra ludzkosci zaszczepi wiekszosc swiatowej populacji. Koncerny farmaceutyczne nie daja gwaracji na szczepionke i wyraznie mowia, ze miliony osob bedzie mialo powiklania. Ale zeby zmiejszyc ryzyko powiklan Minister Zdrowia USA daje immunitet prawny producentowi szczepionki. Akcja przebiegnie szybko i sprawnie bo skoro nie ma spraw w sadzie to nie bylo powiklan.
    W celu dalszych informacji zapraszamy na strony Ministerstwia Zdrowia. W zwiazku z bezsprzecznym uznaniem teorii spiskowych za falszywe (nauka akademicka wypowiedziala sie juz jednoznacznie) blog „Grypa666” od jutra zostanie przylaczony do strony ministerstwa zdrowia jako blog informujacy o integralnej i niepodzielnej oficjalnej teorii.

 11. Karki89 said

  Do Marek
  Fajnie, że podałeś link do spowiedzi byłego iluminaty, ale niestety z moim angielskim krucho oj krucho ;/ Ale fajnie, że zapodajesz te filmiki, dużą część już wcześniej widziałem, ale niektórych nie i dlatego miło, że ktoś to robi bo ja aż tyle czasu niemam. Co do tych wszystkich defetystów, powiem jedno na końcu i tak my wygramy, bo zwykli ludzie są po dobrej stronie barykady. Motłoch może zdziałać wiele, jeśli jest doinformowany i co ważne, wie co ma robić. I co z tego, że będą mieli po stronie uzbrojonych wykonawców ich planów. W każdej wojnie (a tak to trzeba nazwać to co się dzieje) zajście nieprzyjaciela od flanki zawsze daje korzyści .A pod pojęciem „flanki” możemy sobie wstawić co chcemy.
  Ta elita istnieje już za długo i teraz nadchodzi czas ich usunięcia od wszelkiej władzy i oni to więdzą!!! To, że przyspieszają z wdrażaniem swoich niecnych planów dowodzi tego. Tak jak p.Icke powiedział w wywiadzie dla Projektu Camelot jeśteśmy jak piłka w wodzie. Oni chcą nas utopić, ale piłka co oczywiste im ucieka. Dlatego muszą coraz więcej siły wkładać w ją topienie i nadejdzie moment, kiedy już jej nieutrzymają a piłka wypłynie na powierzchnię. Fala świadomości nadchodzi nie tylko z kosmosu, z centrum Galaktyki, ale także dzięki efektowi motyla rozchodzi się po całej Ziemi, tej siły nie da się zatrzymać 🙂

  • marek7Anglia said

   Marek do Karki
   Dokladnie, natomiast co do filmu z facetem od Iluminati to on mowi z silnym wloskim akcentem i to moze byc dla kogos problem radze po prostu posluchac tego pare razy, niestey nie mam czasu na razie tych filmow tlumaczyc. Jak poszukujesz wiecej materialow to zobacz http://www.ukrytesprawy.org ale tylko wtedy jak masz otwarty umysl a z tego co napisales to masz.
   pozdrawiam

 12. MiB said

  A co jeśli plan szczepień ma podwójne dno? Może przecieki informacji o szkodliwości szczepionki i spisku przeciwko ludziom są celowe? Niezła okazja aby pozbyć się wszystkich potencjalnych wrogów NWO. Rozpuścić celowo informacje o szkodliwości (śmiercionosności) szczepionki aby ludzie siedzący w temacie NWO łyknęli haczyk i się przeciwstawili szczepieniom, kiedy tak naprawdę szczepionka chroni przed chorobą, ale daje coś jeszcze… chip. Ci co się przeciwstawią szczepieniu zejdą w wyniku choroby. Ci którzy przyjmą szczepionkę przeżyją ale zostaną zachipowani i ubezwłasnowolnieni. Nie chce mi się jakoś wierzyć, że amerykanie zainfekują własne społeczeństwo szczepionkami, kiedy to za oceanem jest 1,5 miliarda chińczyków, a co z afryką? ameryką południową? co z rosją? co prawda w rosji i chinach trwają prace nad szczepionką. Ale co jeśli zabijać będzię wirus, który jeszcze nie jest wypuszczony z puszki (a na który robią właśnie szczepionki w usa i ue)? zginą i tak pomimo wynalezionej szczepionki na A/H1N1…

  niestety… nie mogę mojej tezy poprzeć żadnym dowodem i być może się mylę, po prostu postanowiłem przedstawić problem w troche innym świetle.
  pozdrawiam.

  • Manix said

   Bo dla elity jedynym prawdziwym zagrozeniem jest klasa srednia i inteligencja a nie afryka.

   Zreszta w afryce 70 000000 zalatwili szczepieniami, morduja tez tam glodem i wojnami od dawna do tego jeszcze HIV i genetyczna kukurydza prowadzaca do bezplodnosci.

   A wiec niemow ze afrykanczycy mogo byc spokojni.
   Chiny tez ograniczanie urodzen systematyczne podtrowanie skandale z zywnoscia dla niemowlat itp.

   Poszukaj sam w necie kto chce otwozyc oczy tem zobaczy.

   • MiB said

    a czy ja gdzieś napisałem, że afrykańczycy mogą być spokojni? czytaj ze zrozumieniem.

    pozdrawiam.

   • MiB said

    poza tym klasa średnia czy inteligencja… z chipem nie jest już żadnym zagrożeniem.

   • 44 said

    akurat w Chinach zakaz posiadania wiekszej liczby niż 1 dziecka obowiązywały już z 15 lat temu wiec to żadna nowośc

   • 44 said

    Jak czytam takie teksty jak to, że szcepieniami wmordowano w Afryce 70 mln ludzi to SZLAG MNI TRAFIA!!! Skąd takie dane? Badania przeprowadzałeś czy masz na to inne dowody?! Zawsze bardziej by do wyobraźni przemawiało np. 100 albo 200 mln! A co tam: bez kozery powiem 500!!!! No ale pewnie paru bezmózgich palantów przeczyta to i będą chodzic i gadać o tym jak o fakcie o którym wszyscy milczą bo sa przekupieni albo sa częścia układu…Po prostu szkoda słów!

  • skan-dal said

   Przeczytaj Helsinga „Ręce precz od tej książki”. oni mają broń etniczną i nie tylko…
   również taką o której nam nawet się nie śniło vide incydent nad rzeka Ussuri gdzie użyto… LASERA!!!
   oczywiście dużej mocy, z Chińczyków został popiół jakby bawili się na linach wysokiego napięcia …

   • skan-dal said

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Konflikt_nad_Ussuri

    oczywiście oficjalnie nie dowiesz się o użyciu lasera w… 1969 r. !!!

    A Helsinga ebook poszukaj na jakimś chomiku 😉

   • marek7Anglia said

    ponizej przekopiowana strona z http://www.btamaswiatow.pl

    Wysłany: 2007-02-25, 21:53 „Ręce precz od tej książki!”

    Ten temat moze i nie jest stricte naukowy, ale to tego działu IMO mu najbliżej.

    W czerwcu 2006 w księgarni Matras natrafiłem na książkę pod dość oryginalnym tytułem – „Ręce precz od tej książki!”. autorstwa Niemca Jana Udo Holeya o pseudonimie Jan van Helsing. Po przeczytaniu ostatniej strony okładki i przejrzeniu jej w paru miejscach postanowiłem ją kupić, co też uczyniłem. Ksiażkę (320 stron) czyta się praktycznie jednym tchem. Treść tej ksiażki, mimo że nie uznałem jej automatycznie za wyrocznię, zadziałała na mnie szokująco. Autor przedstawił tam swoje twierdzenia, które wywracają światopogląd do góry nogami (na ostatniej stronie okładki jest zresztą informacja, że tak był cel Holeya). Opierając się na wielu innych książkach, głównie autorstwa osób, o których nigdy nie słyszałem (np. Stefan Erdmann, „Banki, chleb i bomby”) i na, jak sam twierdzi, bardzo wielu rozmowach z Tybetańczykami mieszkającymi w Himalajach, mieszkańcami Ameryki Środkowej i wieloma innymi, autor stawia m.in. następujące tezy:

    – To, co wiemy o wydarzeniach z współczesnego świata, a także o naszej historii i prahistorii, to tyle, co nic, ponieważ możni tego świata zmonopolizowali wiedzę mogącą wzbudzić w zwykłych ludziach wątpliwości; władcy świata wola utrzymywać nas w niewiedzy.

    – Stany Zjednoczone nie posiadają własnych zasobów walutowych, lecz muszą pożyczać dolary od Banku Rezerw federalnych – praywatnego banku emisyjnego. Od dziesięcioleci wszystko, co posiadają Stany Zjednoczone, zastawione jest w tym właśnie banku emisyjnym. To tłumaczy, dlaczego gazeta „Sueddeutsche Zeitung” napisała w związku z poprzednimi wyborami prezydenckimi w USA: „Nieważne, czy prezydentem zostanie George W. Bush, czy Al Gore – Alan Greenspan jest prezesem Banku Rezerw Federalnych”.
    John F. Kennedy tuż przed zamachem na jego życie zamierzał zaproponować ustawę, która wprowadziłaby dla USA własną, niezależną od Banku Rezerw Federalnych walutę. Pierwszą czynnością jego następcy, Lyndona B. Johnsona, było wycofanie owego projektu.

    – Istnieje coś takiego, jak wolna energia, umożliwiająca m.in. zbudowanie silnika wodnego lub magnetycznego; jednak powszechne zastosowanie tej energii odebrałoby pracę milionom ludzi zatrudnionym w rafineriach, elektrowniach itd.

    – Hrabia de Saint Germain, alchemik, który żył co najmniej dwieście lat, przewidział objęcie władzy przez Hitlera, operując datami, wybuch II wojny światowej z wieloma szczegółami, a także wybuch III wojny światowej.

    – W jaskiniach w Himalajach znajdują się ludzie medytujący w stanie samadhi od setek tysiecy lat. Dzięki stanowi samadhi mogą wyłączyć wszystkie procesy życiowe – bicie serca, puls, aktywność mózgu – a mimo to trwać żywymi, będąc w pewnym sensie żywymi skamielinami, a ich dusze są połączone z ciałami tzw. srebrnym sznurem. Mogą się obudzić z tego stanu, kiedy tylko zechcą. Dostęp do jaskiń samadhi
    jest chroniony przez niewidzialną barierę mentalną, którą mogą pokonać tylko ludzie o odpowiedniej sile mentalnej.

    – Dr Ernest Muldaszew odkrył, że kiedyś istnieli ludzie posiadający na środku czoła trzecie oko, dzięki któremu mieli kiedyś większą świadomosć niz obecnie. Ponadto byli to ludzie o złotym zabarwieniu skóry, nieposiadający przegród nosowych, która miałaby im utrudniać widzenie w panujacym wówczas powszechnie czerwonym świetle; miałoby to być mozliwe np. przy innym niż obecnie układzie biegunów ziemi. Ponadto istniał kiedyś kontynent zwany Atlantydą.

    – Fragmenty Ksiegi Wyjścia, Księgi Ezechiela i Ksiegi Powtórzonego Prawa opisują przypadki pojawienia się UFO nad Ziemią.

    – Sumerowie (co wynika np. z sumeryjskich tabliczek z iskrypcjami) mieli rozległą wiedzę matematyczną i astronomiczną (astrologiczną); m.in. wiedzieli, że Układ Słoneczny posiadał 10 planet, z których jedna znajdowała się między Marsem a Jowiszem; nazywała się ona Nibiru/Marduk. Miała ona zostać zniszczona wskutek uderzenia planetoidy lub komety. Sumerowie wierzyli, że Enki, twórca gatunku homo sapiens, (po sumeryjsku: Anunnaki) przybył z kosmosu.

    – Bóg z Ksiegi Rodzaju jest w istocie tożsamy z Anu, ojcem Enkiego i Enlila, który znał szczególne właściwosci owocu granatu, czyli rajskiego zakazanego owocu. Pestki granatu i kora na korzeniach jego drzewa zawieraja pewną szczególną substancję odurzajacą – DMT; zażywając jej, popada się w stan swoistej iluminacji i ma się bezpośredni kontakt z hiperprzestrzenią. DMT umożliwia ludziom osiagnięcie statusu istot świadomych.

    – Na jednodolarowym banknocie widnieje pieczęć Zakonu Bawarskich Iluminatów – organizacji masońskiej założonej w 1776 roku przez Adama Weishaupta na zlecienie bankierskiej rodziny Rotschildów. Trzynaście stopni piramidy symbolizuje trzynaście stopni wtajemniczenia w masonerii, a oko na szczycie piramidy jest okiem Lucyfera. Pod piramidą znajduje się napis: „Novus Ordo Seclorum” – czyli: „Nowy Porządek Wieków” lub „Nowy Ład Świata”, a nad piramidą: „Annuit Coeptis” – Nasze przedsięwziecie zakończyło sie sukcesem”. Również gwiazda Dawida nad feniksem i sam feniks z tego banknotu są symbolami masońskimi.

    – Pojęcia „Nowy Ład Świata prezydent George Bush senior użył po raz pierwszy 11 września 1990, a więc „przypadkowo” dokładnie 11 lat przez atakiem na WTC (który był planowany już na kilka lat przed jego dokonaniem).

    – Jak wynika z rozmowy telefonicznej amerykańskiego bojownika praw człowieka, Daniela Doyle’a Bonhama, z przedstawicielem Public Information Departament, Ronem Supińskim, działanie Federal Reserve System (systemu rezerw federalnych) jest sprzeczne z konstytucją USA, a mimo to praktykowane w tym kraju od wielu lat.

    – Apokaliptycznymi Bestiami 666 są telewizor i komputer (Apokalipsa św. Jana 13, 15 mówi o jednej z Bestii, że „dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii”). Apokalipsa mówiła również o kodzie kreskowym („i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia” – Ap. 13,17). Indiańskie plemię Hopi zna proroctwo: Nikt nie może kupić ani sprzedać, kto nie ma znaku niedźwiedzia. Kiedy ten znak stanie sie widoczny, nastąpi trzecia wielka wojna.
    Ponadto Apokalipsa (13,16) zapowiada wszczepianie ludziom pod skórę tzw. biochipów („i sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja znamię na prawą rękę lub na czoło”).

    – Cechami Nowego Ładu Świata będzie m.in. bezgotówkowy obrót pieniężny, pobieranie odcisków palców i skanowanie źrenic, zastapienie korespondecji listowej pocztą elektroniczną (e-maile i SMS-y), stała kontrola kamer, tatuowanie laserowe i wszczepianie podskórnych chipów, satelitarne namierzanie ludzi.

    – Ponad 95% ludzi na świecie nie ma o niczym, w ogóle niczym pojęcia. Oprócz tego jest 5%, moze nawet nie tyle – osób, które czyją się ludźmi z przyszłości, zmuszonymi do życiua w świecie anachronicznym. Tak samo jest w filmie Matrix.

    – Aby jednaj urzeczywistnić Nowy Ład Świata, potrzebne do tego będą komputery ze stałym dostępem do Internetu. Ponieważ do ich funkcjonowania jest potrzebny prąd elektryczny, Nowy Ład Świata upadłby wraz z brakiem prądu, do czego mogłoby dojść np. przez zbytnią zmianę pola magnetycznego Ziemi.

    – Układ Słoneczny zbliża się do centrum galaktyki, co oznacza wchodzenie w fazę przebudzenia.

    – Na początku lat 70. XIX wieku przywódcy masonerii, Albert Pike i Giuseppe Mazzini, opracowali plan wywołania trzech wojen światowych; efektem trzeciej z nich miało być zniszczenie chrześcijaństwa i ateizmu i wprowadzenie religii Lucyfera.

    – Ludzkim życiem rządzą prawa kosmiczne: prawo przyczynowości (prawo karmy), prawo analogii (jak na górze, tak na dole), prawo rezonansu, prawo ponownego wcielania się, prawo polaryzacji. Reinkarnacja (ponowne wcielanie sie) służy wyrównywaniu rachunków z poprzedniego życia. Jeśli ktoś w ciagu swojego życia nie zapłacił za wyrządzone przez siebie zło, zapłaci za nie późniejszym żywocie. Sprawiedliwość prędzej czy później musi każdego dosięgnąć.

    – Choroby są bardzo często powodowane przez dany stan psychiczny – przez emocje, nastawienie, sposób postrzegania świata itp.

    – (Jak twierdzi m.in. Uri Geller), w zaświatach istnieją istoty niematerialne – dusze zmarłych, duchy i demony. Kazdego człowieka otacza aura, w której są zapisane wszystkie emocje, uczucia oraz (dobre i złe) uczynki. Jasnowidze i media widzą przyszłość, ponieważ widzą ludzka aurę i na jej podstawie potrafią wyciągnąć odpowiednie wnioski.

    – W Chinach żyją setki tysięcy dzieci obdarzonych zdolnościami paranormalnymi, jak czytanie i rzopoznawanie kolorów za pomocą uszu, dłoni, pach, czoła, stóp, nosa; przesuwanie obiektów i łamanie gałęzi siłą umysłu; możliwość widzenia przez ludzkie ciało, kartony, ściany; pamięciowe dokonywanie obliczeń szybciej niż za pomocą kalkulatora; powiększanie obiektów wzrokiem i przenoszenie ich siłą umysłu; odczytywanie słów i rozpoznawanie obrazów znajdujacych się na zgniecionym lub pociętym papierze.

    – Iluminaci usiłują zniszczyć dzieci obdarzone nadprzyrodzonymi zdolnościami przez propagowanie przemocy i pornografii w filmach i grach wideo i eliminowanie takich wartości jak honor, rodzina, godność osobista, małżeństwa homoseksualne, znoszenie granic – co ma również doprowadzić do zdziczenia całych społeczeństw i i ułatwić iluminatom opanowanie ludzkości.

    – W każdym człowieku drzemie iskra boskości, ponieważ jesteśmy częścią Stwórcy i posiadamy predyspozycje, żeby coś stworzyć.

    Na te wszystkie „tezy” Holey przedstawia różne relacje wielu osób, fragmenty artykułów z gazet, fragmenty zapamiętanych rozmów, wypowiedzi ludzi obdarzonych zdolnosciami paranormalnymi itd. Informacji, które podaje autor, jest w tej ksiażce znacznie więcej i są znacznie bardziej szczegółowe, ale musiałbym przpisać całą książkę, żeby je wszystkie przytoczyć.
    Wiele z twierdzeń Holeya wydaje mi sie przynajmniej naciąganych, ale które są prawdziwe, które fałszywe, a które półprawdziwe, trudno mi orzec.
    Autor, jak sam twierdzi, napisał wcześniej jeszcze dwie inne książki, ale w Niemczech zakazano ich rozpowszechniania. Zna ktoś jakieś jego inne publikacje? I – jak się odniesiecie do przedstawionych tu tez?

   • 44 said

    Nie chce mi się na wszystko pisać ale powiem tylko jedną rzecz: SZTAN Z BOGIEM NIE JESTN W STANIE WYGRAC! Wiec uspokój się…

 13. Fresh said

  Tak się zastanawiam .. ludzie najbardziej udzielający się na tym forum … czy Wy w ogóle pracujecie? 😛

  • marek7Anglia said

   Marek do Fresh
   Tak jak napisalem wczesniej mam tydzien urlopu a jutro ostatni dzien. Czeka mnie powrot do pracy i chyba terapia od uzaleznienia od internetu. Podobno w Chinach maja specjalne obozy terapeutyczne tego typu.

   • marek7Anglia said

    Marek do Ron
    Jakie zyski z blogu? To nie moj blog ja sie tutaj tylko udzielam przez pare dni co wyjasnialem wczesniej. Jakie zyski czy widzisz tutaj jakies reklamy? Robie to gratis we wlasnym czasie. Nie mam juz sily polemizowac. Wrzuce jeszcze jakies filmy jak znajde, moze jutro i koniec.

   • marek7Anglia said

    Marek do Ron
    Grypa666, Marek7Anglia,Kasia itd. to jedna i ta sama osoba?
    ciekawa koncepcja !!!! prawda jest taka,ze jestesmy klonami z probowek firmy Monsanto

   • grypa666 said

    Nie. To Ron występuje pod różnymi nickami. Właśnie je oznaczam jako spam.

   • Anita said

    Moje gratulacje dla Marka za spora wiedze.Pisz dalej.Ja zaczelam sie interesowac tymi sprawami chyba z rok temu,dzieki internetowi.Wiele z przytoczonych filmow obejrzalam juz wczesniej ,ale dzieki twojemu wklejaniu poszerzylam wiedze.Poprawka do informacji o Kennedym.On wprowadzil w zycie swoje plany uniezaleznienia sie od FED-u pod nazwa Executive Order 11110 (to jest cos co musi byc wykonane)i pierwsze certyfikaty oparte na srebrze weszly do obiegu.Po jego smierci zostaly wycofane.Info: http://www.dwagrosze.blogspot.com lub w googlach.Po jego smierci zostaly wycofane.W necie jest oredzie prezydenta do narodu informujace o spisku na 10 dni przed smiercia.Podziekowania tez dla autorow blogu.Inne ciekawe blogi to:www.hansklos.blogspot.com -pisany z humorem o tym co sie dzieje w swiecie.
    Nie dziwi mnie,ze tu pojawiaja sie osobnicy,ktorzy chca zamacic-znaczy zdyskredytowac blog.Widac dotkneliscie czulych strun.Mnie na forach” jedynie slusznych „wyzywali od wariatow i wysylali na leczenie.Nie nalezy reagowac na zaczepki i dalek robic swoje.Jak pojdziemy na rzez to przynajmniej uswiadomieni.Podobnie jak Marek rozwazam powrot do kraju.Ale moja rodzina tkwi w glebokiej nieswiadomosci i wlasciwie nie chca wiedziec,co sie dzieje.Jak bylam dzieckiem ,to podczas wakacji na glebokiej polskiej wsi ,prosty chlop mi powiedzial,ze jest zapisane ,ze beda 3 wojny swiatowe,ten czlowiek przezyl dwie.Nie wiedzialam wtedy o czym ten czlowiek mowi.Pozdrawiam wszystkich zaangazowanych.A jak ktos sie bedzie pytal w przyszlosci o to skad mam tyle czasu na pisanie to moge odpowiedziec ,ze mam taki zawod ktory mi na to pozwala.

  • skan-dal said

   Pracujemy żeby przetrwać nadchodzące „ordo ab chao”.

 14. Adam said

  teraz już nie ma dla każdego wątpliwości, i jest jasne, że lądowanie na księżycu to kłamstwo…

 15. marek7Anglia said

 16. marek7Anglia said

  Jak ktos nie rozumie zwiazku pomiedzy Iluminati a Bohemian Grove to polecam ten film:

  Iluminati vol.1 umiescilem pare stron wczesniej, a Iluminati vol.2 mozna znalezc na you tube z polskim napisami to prosze dopisac PL.

 17. angie- poland said

  Jakkolwiek zabrzmi to absurdalnie, proszę przeczytajcie.

  Prawdą jest, że na ten blog trafiłam przypadkiem-jak? Śledząc info dot. śmierci Michaela Jacksona-wiem, śmieszne…Trafiłam na artykuł w j.angielskim dotyczącym jego rzekomych powiązań z Jane Burgermeister-jakoby byli po jednej stronie.(założenie było takie, iż MJ miał oddać O2 arena w Londynie-comeback- pod zapowiedzi nieuchronnej katastrofy-depopulizacji-miałby tego dokonać szejk Bahrajnu-któremu nota bene MJ wisiał parę milionów-taka wymiana; dodam, że obaj-ponoć-byli gorącymi zwolennikami JB. Jakkolwiek tematu tego nie potwierdzono-ba, nawet wzmianki w mediach nie było, to jednak to, na co trafiłam wczoraj zastanowiło mnie. (wciąż śledzę ten temat). Otóż na stronie:
  http://michaeljacksonhoax.lefora.com/-na razie nie zagłębiajcie się
  toczy się interesująca dyskusja na temat „wskazówek” jakie w lipcu zostawił niejaki Joke Calms China(rozszyfrowano, że to anagram-Michael Jackson). Jak widzicie temat dotyczy rzekomej mistyfikacji śmierci MJ. Podejrzewają przekręt. Jakkolwiek z jednej strony łatwo powiedzieć, że ktoś sobie zwyczajnie kpi-moderator zablokował JCC- to jednak właśnie ustalono, że wskazówki JCC zaczynają się sprawdzać! Reedytowano więc jego wpisy na nowo- kto zna angielski-prosze przeczytać, co zostawił.
  http://michaeljacksonhoax.lefora.com/2009/08/10/jcc-recap/page1/

  Dlaczego mówię, że wskazówki JCC się sprawdzają i co to ma do rzeczy z nasza sprawą:
  Napisał w lipcu-Germania jest kluczem. W tym samym poście na końcu-Najsłodsza(najmilsza, w sensie urocza) germańska rzeka. Nie chodzi o Niemcy, ale o Germanię-zaznaczam. Właśnie podano-sierpień!, że w Austrii-we Wiedniu (piękny modry Dunaj!) odbędzie się koncert na cześć MJ! Rozkminiają tam wiele wskazówek zostawianych przez tego kolesia. A teraz to co przykuło moją uwagę to teksty dalej:
  żar, upał, okrąg się zacieśnia, setki krematoriów, wszystko idzie zgodnie z planem, cenzura, słońce które świeci nad każdym -illuminaci? -tak wybiórczo-przeczytajcie sami! i najlepsze 2 ostatnie:

  „Dominate insociable thieving”-dominacja antyspołecznego złodziejstwa?

  „Alert steel thickhead”-alert-alarm,pogotowie, ostrzegać, czujny steel-przen. -hartować-przygotowywać się na coś nieprzyjemnego, thickhead-przen.-głupiec ; sami wysuńcie wnioski.

  Na tym forum ludzie doszukują sie głównie wskazówek co to ewentualnego powrotu MJ do żywych, tłumaczą więc te wskazówki odnosząc się do MJ i mediów, które obwiniają za wszystko. Że niby MJ planuje zniszczenie mediów etc. Ja jednak doszukałam się ponownie aspektów naszej sprawy! Co to ma znaczyć, sami popatrzcie! Chodziły pogłoski jakoby MJ był jednym z „oświeconych”-kto w temacie ten wie-wie dużo na tematy, na które nie mógł się oficjalnie wypowiedzieć przez lata, aż potajemnie kupił 50% udziałów Sony i walnął przemowę w 2002. Generalnie chodzi o to, że on był świadom co się dzieje na świecie-mowił wielokrotnie, że media kłamią, książki historyczne kłamią, ludzie dla kasy zaprzedają dusze diabłu, że to wszystko toczy się na górze, ludzie to kukiełki w ich rękach, przemysł muzyczny należy do „nich”, także powiedział-„jak powiem za dużo to już jestem martwy”. Jestem bardzo w temacie i cały czas śledzę oba wątki i cały czas wszystko mi się sprowadza do jednego, wspólnego tematu! Proszę, nie śmiejcie się tylko to sprawdźcie. Oglądał ktoś filmy na YT dot. illuminati i wykonawców muzycznych? (2 Pac, Jimmy Hendrix)

  Na koniec-rozpisałam się, ale generalnie rzecz w tym, ze wspomniany JCC zostawia dziwne wpisy-stwierdził, że ludzie na tym forum są blisko rozwiązania zagadki. Patrząc pod kątem naszej sprawy-ten człowiek mówi o planowanej depopulizacji??? Zastanawiam się tylko co wspólnego ma z tym MJ-tak naprawdę…

  P.S. Proszę skipnijcie na to forum i poczytajcie, link który podałam wczesniej-wszystkie wpisy JCC.

  • mariokosmos said

   też czytałam, że MJ chciał pomóc Jane – nie wiem może chciał sfinansować tą akcje, niestety nie zdążył – został skutecznie uciszony…

   Nie wiem czy wierzyć w wersję ze zmartwychwstaniem 😉 czas pokaże, ale od początku wiedziałam, że coś jest nie tak jak tylko usłyszałam że nie żyje.

   • 44 said

    Wszystko pii ie ale Michael Jackson był BANKRUTEM!!!

   • angie- poland said

    nie był bankrutem, bankrutami była cała jego rodzina oprócz Janet, MJ utrzymywał wszystkich. Do tego wartość jego majątku kryła ewentualne długi bez problemu, wartość ta to wiele setek milionów ponad to co twierdzi prasa, że jest długiem. Media kłamią;)

  • pyrek said

   Ja czytałem że Putin dostał doniesienie od służb wywiadowczych jakoby satelity rosyjskie odnotowały wystrzelenie impulsu elektromagnetycznego w dom Jacksona w dniu jego śmierci, innymi słowy że zginął od tego. Motywem miało być właśnie powiązanie MJ z Jane Burgermeister i z tym szejkiem któremu wisiał te kilka milionów. W zamian miał on przestrzegać ludzi na swych koncertach o tej niebezpiecznej szczepionce. Gdzie czytałem nie pamiętam.

   • angie- poland said

    tak, to właśnie o tym artykule wspomniałam na początku. aczkolwiek rzekomo JB zaprzeczyła powiązaniom z MJ, do tego-autor tego wątku-Sorcha Fall-jakoś tak-ma być dezinformatorem! nie wiem o co chodzi, serio..

   • grypa666 said

    Sorcha Fall miesza głupoty z faktami. JB wyraźnie zaprzeczyła w mailach.

   • grypa666 said

    Takie dywagacje nic nie dają. Myślcie co zrobić z tymi szczepionkami i grypą, która będzie naprawdę groźna po kilku seriach szczepień. Pamiętajcie, że to jest broń biologiczna – może nie dadzą tego we wszystkich szczepionkach, ale jak wirus pojawi się w społeczeństwie to zacznie zarażać drogą kropelkową. Wtedy panika spowoduje, że ludzie będą się bić o to żeby ich zasczepiono. W takiej sytuacji będą mogli im wstrzyknąć każde g…

   • angie- poland said

    Do /Grypa
    Ano dywagacje, tyle że te tematy się łączą. Mam wrażenie, że „boom” będzie w końcu października…..Acha, i swoją robote wykonuję-spokojnie;) Boli tylko sceptycym i klapki na oczach ludzi, którzy kpią i się w czoła pukają-nom, że niby Angie zwariowala, a taka zajebiaszcza babka była….mam ochotę strzelać…może się zgłoszę do prewencji…ahahaha

  • angie- poland said

   chciałam tylko sprostować-JCC pojawił sie na tym forum:
   http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/
   gdzie jestem zalogowana-a dopiero wykapowałam! lol
   Jednak szybko został zablokowany! Admin go przepędził..hmmm
   Ponieważ to forum czytały inne osoby z innych stron-więc pokopiowały sobie i rozkminiają temat na forum, którego adres podałam wyżej w poprzednim poście. Wątek z „mojego” forum usunięto(dziwne), ale odżywa ponownie po tym, jak przepowiednie zaczynają się powoli sprawdzać.

   • Oliwia said

    Wszystko to jest dziwne,ale chyba coś w tym jest, zauważcie ,że jakoś wszystko w czasie ze sobą się łączy…szczepionki, M.Jackson…coraz bardziej to wszystko podejrzane…

  • marek7Anglia said

   To, ze MJ chcial wykorzystac swoje koncerty aby wyjawic ludziom prawde o depolulacji moze to byc prawda, tez o tym czytalem. Ogladalem kiedys film na BBC taki dlugi wywiad z MJ, komentarze autora tego filmu byly momentami naciagane. Moze chcieli z niego zrobic pedofila, sprawa zakonczyla sie ugoda, rodziny „ofiar” MJ zgarnely miliony moze o to im chodzilo.
   A wiecie co jest najbardziej absurdalne, powiedziec ludziom prawde, np. powiem do moich znajomych: – Wiecie co, MJ zostal zamordowany przez Iluminatow bo chcial wyjawic ich plany dotyczace depopulacji spoleczenstwa globalnego!!!!
   Zyjemy niestety w swiecie gdzie mowienie prawdy brzmi jak farsa, a gloszenie klamstw jak cos oczywistego.

   • angie- poland said

    Ty wiesz o co tam się sprawa toczy? Podejrzewają, że on żyje!:D dokładnie jak mówię… I co najciekawsze-JCC-ten od wskazówek-pisałam wyżej-zostawił takie wpisy-anagramy-zagadki. Ciekawym jest to, że jego pierwsza przepowiednia jakby się sprawdziła! A te ostatnie zostawione przed zablokowaniem traktowały o setkach krematoriów i zacieśniającym się okręgu, słońcu nad głowami wszystkich, żałobie itd. Mam jedną teorię dotyczącą tego zagadnienia, ale nie chce być wyśmiana, zresztą to niczego nie zmieni-ludzie nie uwierzą. Wpadło mi to do głowy po czytaniu forum i nagle puzzle wskoczyły na miejsca, prawie głowa mi pękła z gonitwy mysli i tego do czego doszłam, nie mogłam zasnąć. Polecam ci forum, którego adres podałam. Rozumiem, że jestes na topie z całą tą historią NWO i oświeconych rządzących zza kurtyny. Może coś ciekawego się doszukasz. Ohhh f…. znowu coś mi świta:D

   • marek7Anglia said

    Marek do Angie-Poland
    Podaj ta teorie ja Ciebie na pewno nie wysmieje co najwyzej moge polemizowac. Jak pare stron wczesniej wrzucilem filmy z dziwnymi oczami, czy dzisiaj wyklad Phila Schneidra albo „ladowanie” na ksiezycu tez mialem opory czy ludzie mnie nie wysmieja.

   • Oliwia said

    Angie – Poland

    zdradź nam do czego doszłaś..
    nikt Cię nie wyśmieje, tutaj są same niewiarygodne historie,ale dla laika, a nie dla nas…

   • Anita said

    >Marek:Niestety masz racje.Orwell sie klania.Dla niewtajemniczonych Orwell”Rok 1984″ mozna przeczytac w necie.Obecnie w niektorych szkolach jest to lektura.Szkoda,ze my tego nie przerabialismy.O zaklamaniu historii nie wspomne.
    Jest taka ksiegarnia ksiag zakazanych ,ale nie wszystkie sie otwieraja.www.408.megaupload.com. lub http://www.megaupload.com.Tez slyszlam o planach ujawnienia przez MJ tego co sie dzieje.A jak skonczyl Lenon?Zimmermann tez powiedzial przed swoim koncertem ,co mial do powiedzenia.Artysci maja artystyczne dusze ,wiec moga byc nieobliczalni.

   • angie- poland said

    do Marek7Anglia, Oliwia
    Hipotetycznie mogłabym, ale żeby to wytłumaczyć musiałabym napisać porządny esej, jako że pewne kwestie wymagają opisania, omówienia i udokumentowania-ludzie zwyczajnie nie łykają samej „pisanki”. Przebyłam długą drogę, żeby dojść do pewnych wniosków. Trzeba czasu do szukania, czytania i przetrawiania informacji, teraz wszystko już czytam na zasadzie „kojarzę to z…”, to zupełnie inne spojrzenie na sprawę, chyba wiecie o co chodzi. Podałam wyżej link do forum, które możecie swobodnie przejrzeć-mnóstwo tam shitu, ale też myślących ludzi-przedział wiekowy 14-60 lol. Chodzi o fakt-oni naprawdę robią genialną robotę. Jeszcze się odezwę i pogadamy:)
    Acha, kliknijcie na YT filmy o „1111”-genialne…

   • grypa666 said

    MJ był OK.

   • Oliwia said

    Angie – Poland

    to napisz chociaż w skrócie, jak już powiedziałaś A…to..

  • Oliwia said

   chyba coś w tym jest…

   zauważcie,że to wszystko jest w jednym czasie…szczepionki, śmierć M.Jacksona…

 18. ONA said

  A ja mam jedno pytanie…skoro w planach jest depopulacja globu,to czy nie łatwiej i szybciej byłoby np. otruć wodę? Tylko akcja z grypą,szczepionkami i ogólną paranoją? Czy naprawdę ktoś,kto chce wybić tyle ludzi,tak okrężną drogą by szedł…?

  • Oliwia said

   Dużo ludzi zadaje podobne pytania…

   Takie samo pytanie jak to czemu do tej pory nie zabili Alex Jones czy też Jane Burgeima…
   Zabicie tych osób było by chyba zbyt oczywiste, ludzie by się kapnęli…
   Zresztą jak sama wiesz mało kto ufa tym osobom…
   Szczepionki też wszystkich nie zabiją bo to było by zbyt oczywiste,zresztą sami przecież przyznają,że nie były testowane na dużej liczbie osób, więc osoby starsze, chory, jak wezmą tą szczepionkę czy też nie to nie wiele to zmieni, i tak chyba umrą, a ludziom młodym żadne szczepionki nie są do niczego potrzebne…

   Nie chciałabym aby się okazało,że będę po nich bezpłodna,albo będę miała za 30 lat Alzheimera…

   • Fresh said

    Z całym szacunkiem ale bezpłodna możesz okazać się za kilka lat w wyniku zaburzeń hormonalnych i bez szczepionki (czego oczywiście Ci nie życze) .. podobnie inne choroby ..

  • kasia said

   Pomyśl zatrucie wody jest bez sensowne: woda wodociągowa używana jest w większych miastach, ale i na wsiach. Prócz tego ludzie mają własne studnie przydomowe, często głębinowe. Po za tym woda z czymś co może otruć człowieka, otruje szybciej chociażby rośliny, bo przecież każdy je podlewa. Nie jest też możliwe zatrucie całej wody na świecie, po za tym co piła by owa „elita” gdyby zatruć wszystkie oceany i pokłady głębinowe (to już chyba SF).

   Po za tym oni prawdopodobnie nas do czegoś potrzebują jeszcze jakiś czas…

   A tak naprawdę bądźmy szczerzy – czy nasza woda nie jest zatruta już teraz? Chlor którym jest używany do „odkażana” nie wpływa na nasze zdrowie? Czy woda która płynie w naszym kranie jest na pewno zdrowa i gotowa do spożycia?

   Podobnie jak w naszym organizmie tak i na Ziemi około 70% to woda (oceany i morza). Do tego dochodzą też rzeki i jeziora, choć warto też wspomnieć o sporej ilości wody zawartej w roślinach. Niestety w tej ogromnej ilości wody brakuje CZYSTEJ WODY. Woda nieustannie paruje do atmosfery skąd powraca w postaci opadów – deszczu, śniegu lub gradu.
   Oczyszczalnie ścieków, oczyszczalnie wody – nie usuwają z wody którą pijemy substancji których usunąć nie umieją…

   W USA do wody dodawany jest fluor. Fluor którym tam i nie tylko tam, dezynfekuje się wodę, a który zawierają także prawie wszystkie pasty do zębów na świecie – blokuje rozwój a raczej upośledza szyszynkę ważny gruczoł w naszym mózgu. Szczególnie niebezpieczne jest to dla dzieci, narząd ten u nich jest bowiem w trakcie rozwoju.

   Fluor wchłania się jako pierwiastek z tej samej grupy 300 razy szybciej np. do tarczycy niż jod, skutecznie blokując jej funkcję. Uważam, że to nie wybuch w Czernobylu jest przyczyną tak wielu chorób tarczycy ale powszechne stosowanie past zawierających fluor.
   Gruczoł tarczycy steruje wieloma funkcjami ciała. Doinformujcie się na ten temat, to naprawdę ciekawe zaganienie.

   Oto bardzo ciekawy artykuł o szyszynce i jej „właściwościach”:
   http://relaz.pl/magazyn,szyszynka-trzecie-oko,721

   WIĘCEJ NA TEMAT WODY W NASZYCH KRANACH:
   http://www.stow-czystawoda.pl/rakotworcza_woda/wstep.html
   http://woda.org.pl/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?1866.last
   http://www.hydropure.com.pl/ksiazki/rakotworcza_woda/wybrane_pierwiastki

  • Manix said

   Logistycznie wytrucie takiej masy ludzi jest niewykonalne.

   A nieznam bardziej skutecznej i tanszej (5- 6 euro za ampulke) broni biolgicznej niz szczykawka mozna np. wprowadzic wirusy wywolujace raka w roznych czesciach organizmu domiesnowo. Omijajac naturalne zapory imunologiczne.
   (jak ktos oglada reklamy to wie gdzie jest 70% odpornosci 🙂 )

   Bardzo ciekawe analogie do zachowan ludzi mozna wyciagnac z tego filmu szczurolap:

   Chociaz jak obserwuje wypowiedzi niektorych na tym blogu to uwazam ze strasznie tym szczurom ublizylem 😉

   • grypa666 said

    Ale jak w ten sposób wprowadzisz pod skórę czip RFID? Nie rozumiem?

   • Manix said

    do Grypa666

    Tak jak napisalem w moim pierwszym poscie tu
    Manix powiedział/a
    15 sierpień 2009 @ 1:30 pm

    Bo uwazam ze bedzie to zsynchronizowanie z hiperinflacja dolara zeby spotegowac chaos.

    Wedlug starej zasady poprzes chaos do pozadku a w tym przypadku do NWO 😉

   • grypa666 said

    Też się zgadzam. LaRouche w swoim ostatnim webcascie właśnie mówi o krachu w ciągu najbliższego miesiąca. Oczywiście nadal istnieją środki zaradcze.

   • memoria said

    Jeżeli krach ma być w tym miesiącu, to wszystko zacznie się 22 sierpnia – 233 lata i 233 dni od daty 1 stycznia 1776. Chaos skończy się 21.12.2012 i powstanie porządek z chaosu. To już tylko 6 dni. I jak teraz powiem to ludziom, to mnie wyśmieją, ale ja to zrobię, bo wtedy przejrzą na oczy i to ja zatryumfuję nad ignorantami, tchórzami, niedowiarkami i wszystkimi odrzucającymi prawdę.

   • Bruno (1st original) said

    i obudzisz sie zlany potem…..

    a tak poza tym 22 sierpnia to sobota, wtedy na Wall Street to tylko sprzataczki z mopami biegaja

   • Oliwia said

    Czytałam artykuł odnośnie tego Bohemia Grove…

    spotkania najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi to ok, i ich dziwne obrządki, ale żeby Watykan był w to zaangażowany?

    Trudno w to uwierzyć, jestem w stanie zrozumieć,że są na tym spotkaniu przedstawiciele kościoła, jak wiemy ksiądz księdzu nie jest równy,ale żeby Watykan był w to zamieszany ???
    Nie wyobrażam sobie ażeby np Benedykt, czy nasz papież Jan Paweł II dopuszczał do takich obrządków za swoją zgodą i poparciem…

    A swoją drogą kościół w Polsce posiada tak dużą moc,dlaczego na kazaniu szczególnie w małych miastach i wsiach ksiądz nie porusza spraw, które będą miały wpływ na nasze życie, bezpieczeństwo zdrowie w przyszłości.. mówię m.in o żywności GMO..na wsiach to kościół posiada największy autorytet, jak taki rolnik dowiedział by się,co to jest tak naprawdę żywność GMO i czym grozi, to 2 razy by się zastanowił…
    To są realne zagrożenia, które nas dotyczą tak samo jak aborcja,zapłodnienia in vitro…i wiele wiele innych..dlatego nie rozumiem dlaczego tego typu tematy są pomijane, Telewizja milczy, kościół milczy…

    Więc kto ma się tym zająć?

    Napisałam nawet meile do paru księży odnośnie tej grypy, zagrożeń tego świata, ale totalna ignorancja…żaden nie odpisał..

   • marek7Anglia said

    Marek do Oliwia
    Kosciol katolicki (Watykan) oficjalnie uznal zywnosc GMO za bezpieczna (www.stopcodex.pl), a wiec szkoda Twojego czasu na wysylanie wiadomosci do ksiezy, oni robia to co Watylan nakazuje a jak nie to ekskomunika. Dlatego ja opuscilem juz pare lat temu KK.
    Role watykanu w calym spisku wyjasniaja dwa wyklady prof. Waltera Veitha – zamieszczone wyzej.

   • Anita said

    >Marek:apisalam pare komentarzy u gory do Twoich wypowiedzi i dalam pare linkow.Pisz i sie nie zniechecaj,im nas wiecej tym lepiej.Co do szczepionek:rzady krajow zamowily podwojna ilosc szczepionek i chca szczepic dwa razy.Czy ktos slyszal o podwojnej szczepionce na grype?A tempo ich wprowadzenia faktycznie imponujace.Widac grunt im sie pali pod nogami.Nadal mnie tylko meczy-jak ich uniknac?W necie znalazlam informacje ,ze nie tak dawno WHO zmienilo definicje epidemii.Ponoc przedtem bylo ,ze epidemia oprocz szybkiego rozprzestrzeniania sie, cechuje sie wysoka smiertelnoscia.I to ostatnie ponoc zostalo wykresloe.Cos jak nasze „lub czasopisma”.Moze ktos wie cos blizej na ten temat?
    A ten alarm w necie o przewozeniu szczepionek po calych Stanach i oplacaniu kierowcow bezposrednio czekami z BOA na ogromne sumy.Moze to bylo w tym blogu,bo juz mi sie mieszaja te zrodla.

   • ddd3 said

    Bo Kościół Katolicki poparł GMO. Było o tym zdaje się na tym blogu. A napewno jest na blogu Astromarii.

   • memoria said

    Ten dzień to początek chaosu. Nie wierzę w przypadki.

 19. Manix said

  Do MiB no tylko ze klasa srednia nie da sie dobrowolnie zaczipowac jak bydlo bo przeciez sa klasa srednia i maja wplywy.

  • MiB said

   dlatego być może jest ta szczepionka, ludzie będą mieli do wyboru albo się zaszczepić i zachipować, i przeżyć dzieki temu albo zginąć od wirusa. I nawet klasa średnia ze swoimi „średnimi wpływami” nic na to nie poradzi. Do wyboru będzie albo chip albo śmierć.

   • Manix said

    Na moje to sie zbiegnie w czasie z hiperinflacja zeby klase sredniej wyzerowac konta i w ten sposob pozbawic wplywow jak juz wyzej pisalem, ale pozyjemy zobaczymy.

    W kazdym raze napewno ta szczepionka nie bedzie zabijac odrazu raczej wydaje mi sie ze bedze sie poniej umieac w przeciagu kilku lat na raka.

    Bo mozna przeciez dopalic pare brudnych bomb z plutonem albo uranem i zwalic na terorystow no i powiedziec ze te cale zachorowania na raka to przez to a wiekszosc szarej masy uwiezy.

  • Oliwia said

   Chyba trochę przesadzacie…

   Jeśli każdy po zaszczepieniu będzie miał za parę lat raka, albo inną śmiertelną chorobę, to nikt na świecie nie zostanie, kim będą rządzić…??

   Szczepionki na grypę mają rtęć, która jest toksyczną substancją,więc jeśli ludzie młodzi,albo w średnim wieku wezmą, to mogą mieć jakieś dolegliwości czy problemy ze zdrowiem w przyszłości…rtęć prowadzi też do bezpłodności, także może też oto chodzi, nie będzie się rodzić tyle dzieci…

   A w tego chipa w szczepionkach to jakoś nie chcę mi się wierzyć, tego ludziom nie trzeba wciskać na siłę, porobią jeszcze trochę propagandy w mas mediach i ludzie sami będą się prosić o te chipy…

 20. marek7Anglia said

  W USA nie ma wolnosci slowa osoby zadajace niewygodne pytania np. o Bohemian Grove koncza jak ten pan na filmie ponizej. Tego typu przykladow na you tube mozna znalezc sporo.

  O tym co robi elta w Bohemian i dlaczego sie „modli” do sowy tej samej ktorej maly wizerunek jest na banknocie dolarowym, tej samej ktorej wizerunki byly w starozytnym Babilonie mozecie sie przekonac ogladajac dwa dokumenty zamieszczone kilka stron wczesniej.

 21. Artur said

  Czy to oznacza że nic nie możemy zrobić? To po co ten blog, po co o tym pisać. Może lepiej już dzisiaj wystawić łapy i czekać jak zwierzęta na zaszczepienie. Nawoływanie do czekania z założonymi rękami to ostatnia głupota jaką ludzkość może popełnić. Czasami zastanawiają mnie intencję autorów tego rodzaju wypowiedzi. Takie walki nie zwycięża się bronią, należy o tym pamiętać.
  Nawet Piotr Bein w swoim ostatnim nagraniu powiedział, że na wszystko jest już za późno. Zupełnie tego nie rozumiem. Autor nazywający siebie „ja” zapomniał w tej wyliczance dodać Powstania Warszawskiego. Ci ludzie również niczego nie dokonali, czy aby na pewno?
  Pamiętajcie, że świadomość ludzi zmienia się i nawet ci najbardziej zatwardziali, tępogłowi zaczynają myśleć własnym mózgiem, zaczynają analizować a sterowanie nimi jest coraz trudniejsze. I to jest nasza broń, świadomość to nasza broń. Ci ludzie mają swoje rodziny i również oni zaczynają się bać.
  W okresie stanu wojennego w Polsce byłem żołnierzem Marynarki Wojennej, jak myślicie, kto prał ludzi w Gdyni i w Gdańsku, my żołnierze? NIE, robili to zomowcy, którzy stacjonowali u nas na kompanii. Kiedy wracali po akcji, my robiliśmy im kocówę. I jak myślicie, byliśmy za to ciągnięci do odpowiedzialności? nie, kadra nas się bała, bała się buntu. To przykład że siła jest w świadomości nie uzbrojeniu.
  A poza tym skoro wszyscy mamy być zaszczepieni, to co mamy do stracenia. Umrzeć od razu lub za miesiąc czy rok, trzeba grać va-bank.

  • skan-dal said

   Artur zgadza się, siła większa w ilości i świadomości. nwo można obalić w „kilka sekund” po prostu totalnym bojkotem wszystkiego. 6 miliardów nie przymuszą na siłę do niczego jak ludzie się wk… na maxa. Wszystkich nie wykończą bo… zostaną sami 🙂

  • grypa666 said

   Bardzo dobrze – potrzeba nam takich wypowiedzi. Ja też się nie zgadzam, że jest za późno. Opinia „ja” jest jego opinią – zamieściłem ją gdyż wiele osób w ogóle się nie orientuje co się dzieje. Przykłąd USA pokazuje jednak, że nie będzie im tak łatwo, opozycja jest coraz mocniejsza, poszczególne stany zabezpieczają się na wypadek ingerencji z zewnątrz. Nie tylko chodzi o pozwolenia na broń jak w Montanie, gdzie można broń nosić nawet w miejscach publicznych. W Europie też się kotłuje – nawet sobie nie zdajemy z tego sprawy. Czy sądzicie, że moglibyśmy takie rzeczy publikować gdyby ONI byli wszechmocni?

   • Grypa666 idz do psychitry,,,, za kogo sie uwazsz ze myslisz ze ciebie ucisza:)??? rozwalasz mnie… no nic teraz widze ze paranoja twoim zyciem. Ludzie nie popadajcie w obled!!!!!!!!!!!!!!1

  • Oliwia said

   Obserwatorze spokojnie, tylko spokój może nas uratować, wszyscy jesteśmy zdenerwowani,ale trzymajmy trochę emocje na wodzy…

   • Oliwio: uwierz mi jestem spokojny :))
    tylko ze jak czytam takie mdle nic nie wnoszoce teksty to musze jakos przeciwstwic sie temu fanatyzmowi:))

    a teraz juz moge powiedziec ze 1dna osoba pisze conjamniej pod 5 nickami i to ta sama….

  • Oliwia said

   liczę na Ciebie …
   Obserwatorze…

 22. marek7Anglia said

 23. co do obrazania: to szanowni koledzy zwrocie uwage w stosunku do swojego Guru Grypa666. a co do moderowania komentarzy- moderujcie swoje wypowiedzi.

  • Obserwator, dziękuję za Twoje wcześniejsze wypowiedzi (nie te przepychanki tylko informacje które przekazałeś wcześniej).

   Gwarantuję Ci, że ani grypa666 ani ja ani nikt związany z swinskasprawa.pl nie jest żadnym „guru” a nasza grupa jest kompletnie a-hierarchiczna.. działamy jako grupa rozproszona, zero hierarchi, a to że jedni są bardziej inni mniej zaangażowani to wiadomo każdy robi co może..

   A co do wypowiedzi grypa666 czy kogolwiek innego, za to nie odpowiadam, ale jeśli będę moderował to takie też będą wylatywać 😛

  • grypa666 said

   Nie jestem żaden guru, miałem tylko jaja żeby ten blog otworzyć. Namawiam was na podobne: pandemia666 swinskagrypa666 grypa777. Nazw nie brakuje.

 24. Oliwia said

  rozmawiałam przed chwilą z kimś na przez internet…i powiem Wam,że to jest tragedia…

  Nie wiem na czym to polega,że jednym jak o tym wszystkim mówię, to są zaciekawieni i zadają więcej pytań..
  po to żeby się dowiedzieć..
  A inni totalna ignorancja, jakbym nawiedzoną osobą była…

  Ciężko będzie…ludzie nie mają pojęcia o niczym…co się tak na prawdę dzieje, ta telewizja ma taką moc,że
  Ci ludzie jak fanatycy święcie w nią wierzą, a jak powie się coś to z oburzeniem reagują…
  jak mogłam coś takiego powiedzieć…

  To jak powrót do pierwszej klasy…

  • marek7Anglia said

   Marek do Oliwia
   Niestety mam te same odczucia. Przygotowywalem ludziom wydruki o kodeksie zywieniowym i nawet tego nie przeczytali. A jak pokazuje jakis film to niewystarcza – daj mi dowod ! Z kad ja mam im dac dowod, mam czekac na faks z Iluminati office? Jak jest jakis wyklad na you tube to zaraz gadka, ze facet to naciagacz i robi na tym biznes!!! albo, ze you tube nie jest wiarygodne bo kazdy tam moze cos wrzucic itd, itp. Najlepsi sa tacy co mowia – wez mi nic nie mow ja nic nie chce wiedziec ja chce miec swiety spokoj!!!! Dzieki chociaz, ze pare osob napisalo, ze zobaczylo te filmy co wrzucilem na blog. Zawsze bylo warto nawet dla tych kilku osob. Pozdrawiam

   • Oliwia said

    Niestety Marku…
    Nie dziwie się tym ludziom, tak samo do niedawna myślałam…ciężko jest przekonać osoby w średnim wieku i starsze, które mają już wyrobiony swój światopogląd,wiem to po swoich rodzicach… ale zobacz Ty przejrzałeś ja też…nie wiem od czego to jest uzależnione, ale nadzieja tkwi w osobach młodych, ciekawych świata…
    starych korzeni się nie przesadza…

    chyba tylko wtedy będziemy mogli coś zdziałać, jak dostrzeże to w końcu masa…tylko czy się tego doczekamy…tego się boję…
    ludzie albo nie mają czasu,albo chęci,albo możliwości aby to dostrzec…

    Ale To nie jest Marku nic nowego, bo każdego dnia mamy na to dowody..wysłałam dziś meila do przedstawicieli Monsanto w Polsce, pewnie otworzy to jakaś sekretareczka…nie ważne w każdym bądź razie napisałam jakie spustoszenie robią te nawozy w środowisku…nie odpiszą,ale dla własnego spokoju..
    bo szlak mnie trafia jak widzę co się dzieje, i jest coraz gorzej….i nic nie mogę z tym zrobić…

    uczucie totalnej bezsilności…

    jestem ciekawa jak to wyjdzie z tym Codexem w Polsce…
    Ja jestem z Manchester, odnośnie tych farm ekologicznych co pisałeś to u nas nie ma czegoś takiego, świeżych, zdrowych ryb tez nie ma gdzie kupić…w mojej okolicy jest jedynie tesco i targi muzułmanów, gdzie sprzedawają owoce i warzywa…

    Pozdrawiam, dobrej nocy, miłego powrotu do pracy..

   • 44 said

    to, że „przejżeliście” wynika z faktu, że bardzo łatwo wam wmówić, że wszystko to jeden wielki układ itd. W zyciu nie zadalisce sobie choćby pytania: Dlaczego, jeżeli chcą nas wymordować, zabić itd. długośc zycia na ziemi nieustannie wzrasta?! Dlaczego ktos pracuje nad nowymi metodami leczenia i dlaczego wprowadza się je do terapi, dlaczego znaleziono lek na gruźlice choć jescze 100 lat temu była to choroba śmiertelna, dlaczego w ogole komus tak niby zalezy na pozbyciu sie nas czyli tych którzy przyspażaja najwiekszych zysków poprzez konsumpcje. Po prostu jesteście kompletnie ZESRANI tym co czytacie i wolicie w TO WIERZYĆ bo wydaje się wam, że to was uchroni przed zagładą. Tymczasem to co się dzieje jest kolejnym etapem rozwou świata. Tak samo jak powstała UE, NAFTA, OPEC czy inne organizacje miedzynarodowe. Ja osobiście uwarzam, że świat niezupełnie podąża ta gdzie powinien ale czekanie na śmierć, chipy, zabójcze szczepionki to PARANOJA! Oglądałem dzisiaj film na YT na którym pokazano tego chipa którego maja nam wszczepiać. Jest nawet pare rodzin w USA któe sobie to pozwoliły wsczepić. To urządzenie ma ok 1 cm długości i najies 2-3 milimetry średnicy wiec bez obawy…ze szczepionka na grype wam tego w tyłki nie wsadzą…Więcej wiary w ludzkośc wam życzę

  • skan-dal said

   Niestety tak jest i pewnie jeszcze jakiś czas będzie. Widać wyraźny podział na kategorie ludzi, którzy są absolutnymi ignorantami, tacy, którzy dopiero się dowiadują i chcą więcej oraz tacy, którzy siedzą w tej tematyce od lat. Współczuję tym, których nic nie interesuje bo będą cierpieć za swoją ignorancję na własnej skórze i będzie to bardzo bolesne a nawet śmiertelne. Oni muszą dostać porządnego kopa od życia w czterylitery żeby przejrzeć na oczy.
   Trudno, skupmy się na tych, którzy orientują się lub zaczynają w tym co się działo, dzieje i dziać dopiero będzie w najbliższym czasie. To jest właśnie ten czas, TERAZ a nie kiedyś tam.
   Trzymajcie rękę na pulsie. Czas wypełnienia ataku na wolność ludzi w skali światowej jest bliski. Za przykład niech posłuży II w. św. która jest historycznym dowodem na udział w niej korporacji i chciwych ludzi.

   > Marek7Anglia.
   Nie zniechęcaj się, filmy, które podałeś oglądałem prawie jak tylko się pojawiły i niemal wszystkie, są tacy, którzy dopiero z nich skorzystają. Ja sam nad tym pracuję na pół etatu 😉 i są efekty. Nie wolno nawet na chwilę spocząć tak jak i oni działają non-stop robiąc „swoje”. Do tej pory czas i ignorancja ludzi grały na ich korzyść ale to właśnie się zmienia. Mozolnie ale jednak.

  • grypa666 said

   Większość to ignorancja. Też nie wiem od czego to zależy, znam ludzi bardzo inteligentnych jak znakomici dziennikarze (Misja Specjalna, Gazeta Polska) – zero reakcji. Z kolei ludzie, którzy zazwyczaj wszystko negowali co publikowałem (miałe strone w USA o dużym zasięgu) teraz są przerażeni tym co się dzieje – i to po naprawdę minimalnej dawce informacji. Musze ich uspokajać, bo przecież świat jeszcze nie zwariował.

 25. Oliwia said

  czytałam teraz artykuły na stronie Jane Burgermaister
  okazuje się,że jest już 6 stopień pandemii..
  szczerze powiedziawszy nic o tym nie wiem, bo Tv nie mam…

  Dr. J. Anthony Morris, former Chief Vaccine Control Officer and research virologist, US FDA, the whistle on the first swine flu vaccine, has warned about the dangers of harmful vaccines being pushed on a population to make profit.

  “There is no evidence that any influenza vaccine thus far developed is effective in preventing or mitigating any attack of influenza. The producers of these vaccines know that they are worthless, but they go on selling them, anyway.”——Dr. J. Anthony Morris (formerly Chief Vaccine Control Officer at the FDA)

  Wynika z tego tyle iż,nie ma żadnych dowodów na to,że szczepionki przeciw grypie , które do tej pory wynaleziono są skuteczna w zapobieganiu i łagodzeniu ataku grypy. Producenci tej szczepionki wiedzą,że jest bezwartościowa, ale sprzedają ją i tak…

  • skan-dal said

   Faktycznie ogłoszono 6 st. pandemii z powodu zgonu kilkuset osób na całym świecie w ciągu kilku miesięcy. Pandemia prawie jak w 1918 r. Prawie robi różnicę. Nakręcają ją medialnie bo inaczej nie będzie paniki ergo nie będzie spodziewanych zysków założonych i opublikowanych w 2008 r. Przewidzieli w 2008 r. wzrost sprzedaży o 531% Jasnowidze z tych farmaceutów 🙂

   • Oliwia said

    Skan-dal
    żebyś wiedział,że jasnowidze…

    coraz bardziej prawdziwe i żałosne to wszystko zaczyna się robić…

   • 44 said

    6 stopień pandemi został ogłoszony nie ze względu na ofiary śmiertelne ale ze względu na pojawienie się wirusa w ponad 100 krajach na świecie.

  • Fresh said

   6 stopien został ogłoszony bodajże .. w czerwcu ? I jak do tej pory nikt nie przejął kontroli nad żadnym państwem .. żadna konstytucja nie została hmm „przyblokowan” ..

 26. Adam said

  Oliwko,

  mamy ze sobą wiele wspólnego. Jesteśmy studentami i jesteśmy przeciwni NWO, sczepieniom i totalitaryzmom. Zależy jeszcze z jakiego miasta jesteś, ale możemy się spotkać i wspólnie podyskutować na te tematy, i odreagować stres i napięcie z tym związane….;>

 27. Oliwia said

  obejrzyjcie tutaj jest filmik odnośnie traktatu lizbońskiego:

  http://www.wykop.pl/link/223734/na-krawedzi-traktat-lizbonski

  dotyczy bezpośrednio Brytyjczyków,ale to się tyczy każdego państwa w Unii Europejskiej.

  Traktat lizboński = totalne podporządkowanie, zero suwerenności…

 28. Oliwia said

  SZEŚĆ ISTOTNYCH POWODÓW UNIKANIA SZCZEPIONKI PRZECIW GRYPIE

  Co roku zaleca się ludziom przyjmowanie szczepionki przeciw grypie, co ma oszczędzić im powtarzających się zimą okresów złego samopoczucia. Starszych ludzi straszy się, że bez tej szczepionki ich zdrowie może być poważnie zagrożone. Ostatnimi laty to ostrzeżenie rozciągnięto również na dzieci a obecnie nawet na nastolatków.
  Istnieje jednak ogrom danych dowodzących, że szczepionki przeciw grypie wcale nie gwarantują zdrowia w zimie i, prawdę mówiąc, powodują znacznie więcej szkód, niż dają korzyści.

  Oto 6 powodów, dla których należy unikać szczepionki przeciw grypie.

  1. Brak jakichkolwiek danych potwierdzających jej działanie. Ta szczepionka jest zdolna do ochrony tylko przed określonymi szczepami grypy. Jeśli ktoś zetknie się ze szczepem, przed którym nie jest chroniony, i tak zachoruje na grypę, co zdarza się dość często. W roku 2004 Krajowy Ośrodek Informacji o Szczepionkach (National Vaccine Information Center) podał, że aplikowana wówczas szczepionka nie chroniła przed szczepem, który był przyczyną większości epidemii, jakie wtedy wystąpiły. Badania, których wyniki opublikował w sierpniu magazyn Lancet, mówią wyraźnie o braku korelacji pomiędzy szczepionkami przeciw gry¬pie a spadkiem zachorowań na zapalenie płuc. Co więcej, badania przedstawione w Bazie Danych Systematycznych Przeglądów organizacji Cochrane, którymi objęto 260000 dzieci w wieku od 23 miesięcy do 6 lat, ujawniły, że szczepionka przeciw grypie nie jest skuteczniejsza od placebo.

  2. Szczepionki przeciw grypie, tak jak i pozostałe, zawierają rtęć, która jest metalem ciężkim ! stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Rtęć zawarta jest w produkowanym na jej bazie konserwancie o nazwie thimerosal. Ilość rtęci zawarta w wielokrotnej dawce szczepionki przeciw grypie jest 250 razy większa od ilości, która jest oficjalnie uznawana za niebezpieczną. Niekorzystne efekty uboczne rtęci są rozległe i powodują, między innymi, depresję, utratę pamięci, ADD, napady gniewu, niedomogi jamy ustnej, zaburzenia trawienia, niepokój, problemy z układem sercowo-naczyniowym, zaburzenia oddechowe, zakłócenia pracy tarczycy i innych gruczołów oraz osłabienie układu immunologicznego.

  3. Szczepionki przeciw grypie zawierają antybiotyki, takie jak neomycyna, polimyksyna B i gentamycyna, które są dodawane w celu eliminacji bakterii mogących dostać się do szczepionek. Dane dowodzą, że te antybiotyki zabija¬ją korzystne bakterie, które są konieczne do utrzymania optymalnego stanu zdrowia. Jak na ironię, te antybiotyki osłabiają także układ odpornościowy i powodują nadmierny rozrost drożdżaków (co może prowadzić nawet do raka – przyp. red.).

  4. Szczepionki zawierają jako emulgator Polysorbate 80 (monooleinian polioksyetylenosorbitolu). Jest to toksyczna substancja zdolna do znacznego osłabienia układu odpornościowego i wywołania szoku anafilaktycznego, który może zabić. Jak podaje sekcja 11 karty MSDS (Materiał Safety Data Sheet – Karta Charakterystyki Niebezpiecznej Substancji) zamieszczonej pod adresem Science lab.com (www.science-lab.com/xMSDS-POLYSORBATE_80-9926645), Polysorbate 80 może wywoływać zaburzenia układu rozrodczego, raka i genetyczne mutacje. Według Pub-Med.Gov noworodki szczurów, którym wstrzyknięto niewielkie dawki Polysorbate 80, doznały poważnych uszkodzeń organów rozrodczych, które często kończyły się bezpłodnością. Proszę wyobra¬zić sobie konsekwencje przyjmowania tej substancji przez młode dziewczyny! Nic dziwnego, że poziom bezpłodności rośnie w zastraszającym tempie.

  5. Rośnie liczba danych dowodzących, że szczepionki przeciw grypie wywołują chorobę Alzheimera z powodu zwartych w nich aluminium i formaldehydu, które w połączeniu z rtęcią są bardziej toksyczne, niż gdy występują osobno. Wyniki niektórych badań sugerują, że ludzie, którzy przyjmowali szczepionki przeciw grypie przez kolejne 3 do 5 lat, są pięć razy bardziej zagrożeni chorobą Alzheimera niż ci, którzy nigdy ich nie brali.

  6. Przy tak wielkiej liczbie niekorzystnych efektów ubocznych wydaje się oczywiste, że szczepionki przeciw grypie są potencjalnie niebezpieczne, zwłaszcza że ich przyjmowanie nie daje żadnej ochrony. Co więcej, są one absolutnie niepotrzebne. Wszystko, czego potrzebujemy, aby cieszyć się dobrym zdrowiem, znajduje się w naturalnej postaci na naszej planecie, zaś wytwory człowieka wcale nam w tym nie pomagają.

  (Źródło tego artykułu: Sheryl Walters, „Six Good Reasons to Avoid the Flu Shot”, 27 października 2008, http://www.naturalnews.com/024624.html)

 29. Oliwia said

  dlaczego moje komentarze nie wchodzą…hm, dziwne

 30. marek7Anglia said

  Od jakiegos czasu badam zagadnienia Iluminati szczegolnie sprawy zwiazane z symbolami.Wiadomo, ze Iluminaci angazuja sie w show business.
  Ponizej analiza teledysku pewnej amerykanskiej wokalistki. W teledysku jest pelno symboliki zarowno w tekscie jak i obrazie. UWAGA: Premiera plyty byla w czerwcu 2007, dwa miesiace pozniej w sierpniu mamy krach na Wall Street, pekniecie banki spekulacyjnej na rynku nieruchomosci od tego zaczal sie kryzys. W tekscie piosenki jest tego zapowiedz !!!!!! Plyta zostala wydana przez firme nalezaca do Ruperta Murdocha (czlonka Iluminati wlasciciela FOX TV i wielu innych mediow).
  Film jest dlugi, ale dokladnie zrobiony na prawde warto zobaczyc. Iluminaci sa tak bezczeli, ze wszedzie zostawiaja nam “znaki” do odczytania. Zobaczcie dokladnie, sczegolnie analize tekstu piosenki.

  • marek7Anglia said

   i jeszcze ciekawostka – ogladelem dzisiaj zdjecia w internecie z wczorajszego koncertu Madonny w Warszawie. No i znalazlem to co chcialem, najslynniejsza kabalistka siedziala na tronie w ksztalcie krzyza maltanskiego (dokladnie ten sam ksztalt i kolorystyka). Krzyz maltanski jeden z symboli Iluminatow znajduje sie takze na papieskich szatach i byl logo niemieckiego wermachtu. Ale oczywiscie prosze Panstwa to przypadek, ze tron Madonny mial taki ksztalt!!!!!!!!

 31. marek7Anglia said

 32. marek7Anglia said

 33. Dominik said

  Ja rozumiem ze ten tekst ma bardziej przemawiac do nas jako ostrzezenie, na zasadzie przekory: „nic nie mozemy zrobic – jak to nie, zawsze jest jakis sposob”. Branie doslownie tego ze nic nie mozemy zrobic nic dobrego do sprawy nie wniesie. Dlaczego tak sadze? Otoz w czasie II wojny swiatowej istnialo cos takiego jak partyzantka, a ludzie chcieli walczyc za kraj wiedzac ze wrog ma przewazajaca sile. Nie mozna szerzyc defetyzmu – to ze ktos uwaza ze „nic sie juz nie da zrobic”, nie znaczy ze jest tak w istocie. Jest jeszcze wiara i to ona ma bardzo duze znaczenie. Nie rozumiem jak niektorzy z was moga sie klocic i obrazac drugich – blog jest po to, by informowac o wiadomej sprawie, wiec jesli ktos sie nie zgadza, niech zaklada wlasny blog i tam rozwija swoje zdanie na ten temat. Zgadzam sie ze nie mozna panikowac i zalamywac sie, ale kazdy chyba zdaje sobie sprawe ze internet to nie wyrocznia – i trzeba umiec rozpoznawac co jest wazne a co mniej wazne. Niektorym czasem przydaje sie kubel zimnej wody i nawet jesli blog kogos wystraszy, to i lepiej niz by trwac w „slodkiej niewiedzy”. Przylaczam sie do apelu poprzednikow: dajcie na luz, zachowajcie klase i tolerancje do odmiennych zdan oponentow. A co jesli chca nas sklocic i podzielic? A kwesta ew. naciagania: skoro autor bloga prosil wyraznie o wplaty na kancearie prawna to czemu ktos sugeruje ze kasa ma byc wyludzana? kase dostanie prawnik, ktory ma zlozyc pozew. Gdyby autor rzeczywiscie mial niecny zamiar to zapewne zrobilby to w sposob w ktorym kasa mialaby trafiac na jego konto… Ludzie myslcie zanim napiszecie jakas bzdure lub bezpodstawnie kogos oskarzycie. Macie dowod ze beda przymusowe szczepienia i mozecie zapewnic ze bedzie tak jak piszecie? A macie dowow i pewnosc ze tak nie bedzie? Skoro nie mozna na zadne ztych pytan odpowiedziec twierdzaco, znaczy ze trzeba sprawe badac dalej i informowac ludzi jak sprawa wyglada, co jak domyslam sie jest natym blogu realizowane dosx dobrze.

  Pozdrawiam wszystkich i zycze wiecej spokoju i zyczliwosci, a co poniektorym nidowiarkom – wiary.

 34. Oliwia said

  chciałam wysłać materiały o grypie, czemu nie warto się szczepić,ale nic mi nie wchodzi, co tu się dzieje…

 35. Karki89 said

  Hej może to kogoś zainteresuje http://www.globalnaswiadomosc.com/holandiawojskowpogoto.htm
  W Holandii cywile zachorujący na grypę mają trafiać do wojskowych szpitali polowych! Kurde totalna paranoja ! Przeca zwykła sezonowa grypa jest bardziej niebezpieczna od tej całej świńskiej, jeżeli ktoś myśli, że wszystko jest oki to chyba sam jest chory. Szczepionka która nie została przebadana pod kątem bezpieczeństwa ma być w ekspresowym tępie wdrożona na rynek. Zapewne władze manipulują danymi osób, które zmarły na tą świńską bo gdzieś to w TV słyszałem, że mogą takie przekręty być. No jak coś trafia do mainstremowych mediów to to już jest poważne.

  • ONA said

   tiaaa…a w polsce każdy z objawami jest wysyłany do szpitala niby, tylko jak wróciłam z terenów, gdzie panuje ta grypa i miałam objawy – bóle kości,stawów,gorączka,to nikt mnie do szpitala nie wysłał…więc już widze tych chorych w Holandii w wojskowych szpitalach:)

 36. Oliwia said

  SZEŚĆ ISTOTNYCH POWODÓW UNIKANIA SZCZEPIONKI PRZECIW GRYPIE

  Co roku zaleca się ludziom przyjmowanie szczepionki przeciw grypie, co ma oszczędzić im powtarzających się zimą okresów złego samopoczucia. Starszych ludzi straszy się, że bez tej szczepionki ich zdrowie może być poważnie zagrożone. Ostatnimi laty to ostrzeżenie rozciągnięto również na dzieci a obecnie nawet na nastolatków.
  Istnieje jednak ogrom danych dowodzących, że szczepionki przeciw grypie wcale nie gwarantują zdrowia w zimie i, prawdę mówiąc, powodują znacznie więcej szkód, niż dają korzyści.

  Oto 6 powodów, dla których należy unikać szczepionki przeciw grypie.

  Ta szczepionka jest zdolna do ochrony tylko przed określonymi szczepami grypy. Jeśli ktoś zetknie się ze szczepem, przed którym nie jest chroniony, i tak zachoruje na grypę, co zdarza się dość często. W roku 2004 Krajowy Ośrodek Informacji o Szczepionkach (National Vaccine Information Center) podał, że aplikowana wówczas szczepionka nie chroniła przed szczepem, który był przyczyną większości epidemii, jakie wtedy wystąpiły. Badania, których wyniki opublikował w sierpniu magazyn Lancet, mówią wyraźnie o braku korelacji pomiędzy szczepionkami przeciw gry¬pie a spadkiem zachorowań na zapalenie płuc. Co więcej, badania przedstawione w Bazie Danych Systematycznych Przeglądów organizacji Cochrane, którymi objęto 260000 dzieci w wieku od 23 miesięcy do 6 lat, ujawniły, że szczepionka przeciw grypie nie jest skuteczniejsza od placebo

  Sześć istotnych powodów unikania szczepionki przeciw grypie

  16 lipiec 2009 autor: duchowe

  SZEŚĆ ISTOTNYCH POWODÓW UNIKANIA SZCZEPIONKI PRZECIW GRYPIE

  Co roku zaleca się ludziom przyjmowanie szczepionki przeciw grypie, co ma oszczędzić im powtarzających się zimą okresów złego samopoczucia. Starszych ludzi straszy się, że bez tej szczepionki ich zdrowie może być poważnie zagrożone. Ostatnimi laty to ostrzeżenie rozciągnięto również na dzieci a obecnie nawet na nastolatków.
  Istnieje jednak ogrom danych dowodzących, że szczepionki przeciw grypie wcale nie gwarantują zdrowia w zimie i, prawdę mówiąc, powodują znacznie więcej szkód, niż dają korzyści.

  Oto 6 powodów, dla których należy unikać szczepionki przeciw grypie.

  1. Brak jakichkolwiek danych potwierdzających jej działanie. Ta szczepionka jest zdolna do ochrony tylko przed określonymi szczepami grypy. Jeśli ktoś zetknie się ze szczepem, przed którym nie jest chroniony, i tak zachoruje na grypę, co zdarza się dość często. W roku 2004 Krajowy Ośrodek Informacji o Szczepionkach (National Vaccine Information Center) podał, że aplikowana wówczas szczepionka nie chroniła przed szczepem, który był przyczyną większości epidemii, jakie wtedy wystąpiły. Badania, których wyniki opublikował w sierpniu magazyn Lancet, mówią wyraźnie o braku korelacji pomiędzy szczepionkami przeciw gry¬pie a spadkiem zachorowań na zapalenie płuc. Co więcej, badania przedstawione w Bazie Danych Systematycznych Przeglądów organizacji Cochrane, którymi objęto 260000 dzieci w wieku od 23 miesięcy do 6 lat, ujawniły, że szczepionka przeciw grypie nie jest skuteczniejsza od placebo.

  2. Szczepionki przeciw grypie, tak jak i pozostałe, zawierają rtęć, która jest metalem ciężkim ! stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Rtęć zawarta jest w produkowanym na jej bazie konserwancie o nazwie thimerosal. Ilość rtęci zawarta w wielokrotnej dawce szczepionki przeciw grypie jest 250 razy większa od ilości, która jest oficjalnie uznawana za niebezpieczną. Niekorzystne efekty uboczne rtęci są rozległe i powodują, między innymi, depresję, utratę pamięci, ADD, napady gniewu, niedomogi jamy ustnej, zaburzenia trawienia, niepokój, problemy z układem sercowo-naczyniowym, zaburzenia oddechowe, zakłócenia pracy tarczycy i innych gruczołów oraz osłabienie układu immunologicznego.

  3. Szczepionki przeciw grypie zawierają antybiotyki, takie jak neomycyna, polimyksyna B i gentamycyna, które są dodawane w celu eliminacji bakterii mogących dostać się do szczepionek. Dane dowodzą, że te antybiotyki zabija¬ją korzystne bakterie, które są konieczne do utrzymania optymalnego stanu zdrowia. Jak na ironię, te antybiotyki osłabiają także układ odpornościowy i powodują nadmierny rozrost drożdżaków (co może prowadzić nawet do raka – przyp. red.).

  4. Szczepionki zawierają jako emulgator Polysorbate 80 (monooleinian polioksyetylenosorbitolu). Jest to toksyczna substancja zdolna do znacznego osłabienia układu odpornościowego i wywołania szoku anafilaktycznego, który może zabić. Jak podaje sekcja 11 karty MSDS (Materiał Safety Data Sheet – Karta Charakterystyki Niebezpiecznej Substancji) zamieszczonej pod adresem Science lab.com (www.science-lab.com/xMSDS-POLYSORBATE_80-9926645), Polysorbate 80 może wywoływać zaburzenia układu rozrodczego, raka i genetyczne mutacje. Według Pub-Med.Gov noworodki szczurów, którym wstrzyknięto niewielkie dawki Polysorbate 80, doznały poważnych uszkodzeń organów rozrodczych, które często kończyły się bezpłodnością. Proszę wyobra¬zić sobie konsekwencje przyjmowania tej substancji przez młode dziewczyny! Nic dziwnego, że poziom bezpłodności rośnie w zastraszającym tempie.

  5. Rośnie liczba danych dowodzących, że szczepionki przeciw grypie wywołują chorobę Alzheimera z powodu zwartych w nich aluminium i formaldehydu, które w połączeniu z rtęcią są bardziej toksyczne, niż gdy występują osobno. Wyniki niektórych badań sugerują, że ludzie, którzy przyjmowali szczepionki przeciw grypie przez kolejne 3 do 5 lat, są pięć razy bardziej zagrożeni chorobą Alzheimera niż ci, którzy nigdy ich nie brali.

  6. Przy tak wielkiej liczbie niekorzystnych efektów ubocznych wydaje się oczywiste, że szczepionki przeciw grypie są potencjalnie niebezpieczne, zwłaszcza że ich przyjmowanie nie daje żadnej ochrony. Co więcej, są one absolutnie niepotrzebne. Wszystko, czego potrzebujemy, aby cieszyć się dobrym zdrowiem, znajduje się w naturalnej postaci na naszej planecie, zaś wytwory człowieka wcale nam w tym nie pomagają.

  (Źródło tego artykułu: Sheryl Walters, „Six Good Reasons to Avoid the Flu Shot”, 27 października 2008, http://www.naturalnews.com/024624.html)

  • Oliwia said

   jakiś galimatias z tego wyszedł, sorki za to,ale wczoraj wieczorem nie chciały wejść moje wpisy…i chyba dlatego same powtórki…

   • grypa666 said

    Pewne wpisy z niewiadomych powodów ląduja w spamie. Po przeglądnięciu je akceptujemy. Widać z tego, że ktoś cię w innym blogu wpisał juz w „spamiarzy”.

 37. marek7Anglia said

 38. marek7Anglia said

 39. kolina1111 said

  mam złe przeczucia…tym razem chodzi o skoordynowane działania światowych instytucji (ONZ, WHO) za którymi bezpośrednio stoją Iluminaci i Bilderbrgowie – a w grze brać ma udział cała populacja…Takiej okazji do zrobienia nam „kuku” mogą już nie mieć…ludzie nie łykają tych samych kitów dwa razy. Poza tym ludzi uświadomionych w tych tematach przybywa z każdym dniem, a każdy choć trochę myślący już się pewnie nie raz zastanawiał, że coś jest nie tak…Równocześnie z upadkiem muru berlińskiego rozpoczęła się krucjata przeciw terrorystom islamskim, ekoterroryzm , dziwne kataklizmy klimatyczne i geologiczne…do tego cała ta farsa z 911 dopełnia całości… Ludzie, przecież to wygląda jak orwellowski „rok 1984” – polecam książkę, jest również film do obejrzenia na youtube… gość był blisko tej kliki i napisał książkę bodajże 50 lat temu, a sprawdza się wszystko co do joty.Ludzi „przebudzonych” przybywa, ale nie tylko powinno to ograniczać się do wiedzy na temat tajnych stowarzyszeń i ich planów względem ludzi… Oni wiedzą dużo więcej.Warto zastanowić się co ukrywali przez setki a może tysiące lat przedstawiciele rodzin arystokratycznych, które pochodzą bezpośrednio z Babilonu. Stąd zakazana archeologia, ukrywanie istnienia życia pozaziemskiego i faktu częstych ich odwiedzin… technologii pozaziemskiej opartej na wolnej energii, prac Nikolaja Tesli, Wiktora Shaubergera i wielu innych konstruktorów…Mało się również mówi o ostatnich odkryciach fizyków kwantowych, którzy niemalże ocierają się o teorie dotyczące samego Boga, siły kreacji, czy jak tam sobie to zjawisko nazwiemy. Tylko z planem co robić dalej po upadku tego systemu i usunięciu tych gadów od władzy możemy z nadzieją spojrzeć w przyszłość… Tymczasem nie wiemy nawet kim tak naprawdę jesteśmy i jaki jest cel naszego tu pobytu…

  • marek7Anglia said

   Marek do Kolina i do Wszystkich
   Dokladnie „ONI” ukrywaja prawdziwa historie, falszuja archeologie i badania naukowe, NASA ma przed nami wiele tajemnic. Ludzie ktorzy zaczynaja o tym mowic sa zabijani jak Phil Schneider oraz W. Cooper.
   Jezeli ktos mysli, ze to tylko paru chciwych bankierow chce sie dobrac do wladzy to sie grubo myli. Owszem tu chodzi o pieniadze ale nie tylko. Dlaczego ci ludzie oddaja chold wielkiej kamiennej sowie w srodku lasu Bohemian Grove? Z jakimi „silami duchowymi” poprzez ten rytual on sie komunikuja? Dlaczego ta sowa jest na banknocie dolarowym i dlaczego widnieje tam egipska piramida? Dlaczego na dolarze jest napisane po lacinie NWO?
   Dlaczego buduja tajne podziemne bazy? I wiele innych pytan. Problem jest bardzo zlozony, ktos kto bada tylko jeden watek zajdzie w slepa uliczke. Ktos kto mysli, ze to sie zaczelo tylko 200 lat temu nie rozumie nic. Zlozenie tego wszystkiego do kupy wymaga czasu i wlasnych badan i poszukiwan. Nie ma tego w jednej ksiazce, nie jest to ujete w jakies jednej koncepcji filozoficznej. Wiedza jest pomieszana na zasadzie troche prawdy i troche falszu. Problem w tym aby to odkryc trzeba laczyc ze soba czasem z pozoru wydajace sie sprzeczne informacje i koncepcje. Wymaga to wysilku intelektualnego i nie wpadania w pulapki racjonalizmu (sama fizyka bez metafizyki) czy slepo poslusznej religijnosci (w stosunku do kaplanow i ich zasad a nie w stosunku do prawdy).
   Dzieki wszystkim za ogladanie tych filmow, to moj ostatni wpis. Oczywiscie bede zagladac na informacje bloga codziennie a na forum z miejsza czestotliwoscia. Od jutra znowu staje do wysciu szczurow aby oplacic rachunki i drobne przyjemnosci.
   pozdrawiam wszystkich i dziekuje administratorom bloga, ze moglem cos tutaj przekazac.

   • grypa666 said

    To wszystko wymaga długich badań. Nam wystarczy jedno – jest grupa, która chce depopulacji globu. Znamy przynajmniej jej część po nazwiskach. Po działaniu poznajemy ich agentów. To są nasi wrogowie.

  • grypa666 said

   Tak, mają naukę w swoich cuglach. Ale nie wszystkich naukowców, nie wszystkich generałów. Inaczej by nas dawno już wykończyli. Pierwsza będzie Ameryka – od niej zależy jak się wszystko dalej potoczy.

 40. marek7Anglia said

 41. Adam said

  troszkę zmieniając temat, i wprowadzając odrobinę luzu… Obserwator, byłeś w sobotę na whiskey i dziewuszkach??;D

  • na whiskey:) n dziewuszksz nie bo jestem szczesliwym mezem:) a to ze pisze w ten sposob znaczy ze mam takie powiedzonko:)) a oznacza to nie mniej a wiecej – totlne wyluzowowanie i nie myslenie o powaznych sprawach:) pozdrawiam. PS. Obsertwator:) poprosze o prawidlowe pisanie mojego nicka( jest to zamierzone)

  • Oliwia said

   to było niezłe Adam:)

   odnośnie tego gg, to nie bardzo bo mam chłopaka zazdrosnego:)

   Pozdrawiam

   • Fresh said

    I mamy forum spiskowo-randkowe .. ;p

   • grypa666 said

    Randki nam nie przeszkadzają. Niech się ludzie łączą. Ale polecam inne bardziej wyspecjalizowane w tej dziedzinie serwisy.

 42. Fresh said

  A teraz pytanie za 100 punktów .. może coś przeoczyłam jeśli tak proszę link do tego o co zaraz zapytam.

  Czemu Pani JB. nie udostępni skanów – kserokopii pozwów. .. aktów oskarżeń .. była by wtedy 100% wiarygodna z takim opieczętowanym sądowo dokumentem ..

 43. Fresh said

  A teraz pytanie za 100 punktów .. może coś przeoczyłam jeśli tak proszę link do tego o co zaraz zapytam.

  Czemu Pani JB. nie udostępni skanów – kserokopii pozwów. .. aktów oskarżeń .. była by wtedy 100% wiarygodna z takim opieczętowanym sądowo dokumentem ..

  • Fresh said

   Idąc dalej .. czy tłumaczenia ogrinalnych(?) dokumentów, które mają być wykorzystane do złożenia doniesienia w naszym kraju są tłumaczone przez tłumaczy przysięgłych ..? Bo wg naszego prawa tylko tak przetłumaczone pisma mogą być uznane przez sąd jako dowód w sprawie ..

   • grypa666 said

    Byliśmy w tej sprawie na prokuraturze. Powiedziano nam, że dokumenty po angielsku mogą być zaakceptowane. Była to pani prokurator dyżurna co nam to powiedziała, mogła się mylić.

  • Nie ma sprawy — przeklejam ze strony http://www.swinskasprawa.pl/

   (…)

   DOKUMENTY [tzn. min. skany pozwów o które Pani pyta]
   http://tinyurl.com/sztuczna-pandemia-dokumenty
   http://wakenews.net/html/jane_burgermeister.html

   (…)

   TŁUMACZENIA

   Dokumenty oskarżeń kryminalnych i dowodów bioterroryzmu są tłumaczone ochotniczo. W tym momencie 6 osób jest zaangażowanych. Oczywiście czym więcej osób zaangażuje się w tłumaczenie, tym szybciej będziemy mogli udostępnić dokumenty wszystkim zainteresowanym.

   Natomiast tłumaczenia dokumentów do nakazu sądowego i pozwu przeciw Novartis będą opracowywane już przez prawnika i tłumacza przysięgłego, do sfinansowania przez grupę. Te materiały są właśnie opracowywane.

   (…)

  • grypa666 said

   Mamy część. Jane ma nową stronę: http://www.theflucase.com/
   Tam ma zamieścić to co może zamieścić. Pewne rzeczy jak numery spraw powinny pozostać nieujawnione – druga strona ma potężne możliwości i całość może się skończyć tak jak sprawa Olewnika. A Olewnik przy tej aferze to małe piwo…

 44. zyta said

  Dzieki wszystkim za wasz trud i poswiecenie w informowaniu.
  „marek7Anglia ” we filmie, ktory tu wrzuciles: Walter Veith – Tajemnica Tajnych Stowarzyszeń 1/10
  jest konkretnie powiedziane (i udowodnione)kto stoi za NWO.
  Tu fragment z 7 cz. tego filmu:
  “Rzym dzis uwaza, ze rezim faszystowski jest najblizszy jego dogmatom i interesom. Jezuita, wielebny ojciec Coughlin nie jest jedynym wychwalajacym Wlochy pod panowaniem Mussoliniego jako chrzescijanska demokracje. Mamy takze oficjalne czasopismo jakim jest Civilta Cattolica to jest oficjalne jezuickie czasopismo , glowne narzedzie Jezuitow, w ktorym czytamy -faszyzm jest rezimem, ktory jest najbardziej zgodny z zalozeniami kosciola rzymskiego”
  i z 9 cz.,ktora jest super wazna i zawiera moc info.:
  „Potrzeba miedzynarodowego porzadku w celu zaprowadzenia pokoju (3 styczen 2004r.)Jego noworoczne przemowienie w calosci poswiecone bylo prosbie wprowadzenia Nowego Porzadku Swiata. Jan Pawel II rozpoczal nowy rok mowiac, ze pokoj jest mozliwy i jest obowiazkiem i wzywal do nowego miedzynarodowego porzadku”

  Choc profesor ma „skrzywienie” protestanckie, przekazuje b.duzo nowej wiedzy.
  Pozdrawiam.

  • grypa666 said

   Nie skupiajcie się na Watykanie, głowa ośmiornicy jest w Nowym Jorku, Londynie i państwie, o którym wolę nie pisać.

  • 44 said

   Acha to Kosciol Katolicki, z Watykanem na czele tez nalezy do klubu Bildenberg i pracuje nad NWO tak?:) W sumie bylem pewny ze kiedys cos takiego tu przeczytam. Wpisuje sie to fajnie w teorie, ze przeciez WSZYSCY sa przeciwko nam prawda?

 45. janus said

  http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/health/Swine_flu/article6797993.ece Od dłuższego czasu czytam artykuły na tej stronie i http://birdflu666.wordpress.com/ również z ciekawości zawodowej będąc farmaceutą. Nie można czegoś powstrzymać jeśli rozpęta się spirala strachu, np. maseczki chirurgiczne rozchodziły się jak świeże bułeczki w aptece…tak samo będzie ze szczepionkami.

 46. Oliwia said

  Obejrzałam wywiad z Aaron Ruso, i to się wszystko układa w jedną całość..
  teraz traktat lizboński – wspólna konstytucja
  traktat lizboński to nic innego jak jeden rząd europejski, w którym rządzą najbardziej wpływowi ludzie, a reszta niech siedzi cicho…
  od rządu europejskiego to już tylko jeden krok do rządu światowego…
  szczepionki, żywność GMO, Kodeks Alimentarius, chipy…

  przerażające jak oni wypełniają swój plan…

  teraz jest czas na to by się przeciwstawić…a jak to zrobić kiedy ludzie nie dostrzegają…
  za jakiś czas będzie za późno, bo ich plan będzie wcielony w życie…

 47. dziennikarz said

  Co oznaczają zmiany w zarządzie TVN?
  » Co oznaczają zmiany w zarządzie TVN? Zamknij X
  Co oznaczają zmiany w zarządzie TVN?
  fot. Wojciech Grzedzinski
  Co oznaczają zmiany w zarządzie TVN?

  Zmiany w zarządzie TVN, które ogłoszono w czwartek, były tak nieoczekiwane i zaskakujące, że nikt nie potrafi wyjaśnić bez spekulacji, dlaczego od 1 września Piotr Walter traci posadę prezesa całej Grupy TVN. Jego miejsce zajmie Szwajcar Markus Tellenbach, który pracuje jednocześnie dla medialnego magnata Ruperta Murdocha.
  czytaj dalej…
  REKLAMA

  Piotr Walter będzie teraz wiceprezesem Grupy TVN i dyrektorem generalnym TVN. 13 sierpnia, poinformował o tym pracowników spółki w porannym e-mailu, dziękując za współpracę i tłumacząc, że czasami trzeba się usunąć w cień. Zmiany w zarządzie są jednak głębsze. Ze spółką pożegnała się także Karen Burgess, członek zarządu ds. finansowych, współtwórca finansowej pozycji TVN. Decyzję uzasadniła przyczynami osobistymi. W zarządzie zabraknie też Edwarda Miszczaka, człowieka, który odpowiadał za programowy sukces TVN. Pozostaje w stacji na stanowisku dyrektora ds. programowych.

  Po co te zmiany? W drugim kwartale spółka miała przecież całkiem niezłe wyniki. Na pewno lepsze niż oczekiwali analitycy. Wprawdzie jej przychody reklamowe spadły i stopniał też zysk, ale jest recesja i traci cały rynek, bo firmy oszczędzają na reklamie. Niektórzy analitycy uważają jednak, że to znak, iż w firmie nie dzieje się najlepiej.

  Rynek zaczął też spekulować na temat tego, czy zmiana w zarządzie nie oznacza przygotowań do zmian właścicielskich w TVN i sprzedaży udziałów News Corp. Ruperta Murdocha. To właśnie z nim związany jest wciąż Markus Tellenbach. Koncern próbował już podbić polski rynek, inwestując w niszowy TV Puls, ale poniósł porażkę i odsprzedał swoje udziały w stacji. Zdaniem analityków taki scenariusz nie jest wykluczony. Mimo że dziś ITI temu zaprzecza, w biznesie, tak jak w polityce – przypominają – obowiązuje zasada „nigdy nie mów nigdy”.

 48. Demaskator said

  Mamy Was! Usunięcie komentarzy, które Was, lub Ciebie demaskują, mówi wszystko! Przerwijcie, haniebny proceder wyłudzania pieniędzy!

 49. Neo said

  Witam!
  Poniżej prezentuję to, co o zagrożeniu szczepieniami piszę na mojej stronie – http://www.thetruthse.webpark.pl
  Na stronie głównej znajdują się czerwone litery, przedstawiające w skrócie sytuację, a kiedy się w nie kliknie można przeczytać m.in. 6 powodów unikania szczepionki przeciwko grypie oraz moje „własne” sposoby na zwiększenie odporności i inne rzeczy np. o bractwie Illuminati:

  Na początku podam Ci 2 adresy, które obowiązkowo powinieneś odwiedzić. Są to: http://www.grypa666.wordpress.com oraz http://motyl.wordpress.com/2009/03/01/projekt-blue-beam/.

  W najbliższym czasie, a konkretnie od drugiej połowy września/początku października ludziom z całego świata mają być aplikowane mordercze szczepionki przeciw świńskiej grypie. Pierwszym krajem, który będzie musiał zmierzyć się z morderczą szczepionką, jest Grecja. Illuminati, którzy chcą wprowadzić Nowy Porządek Świata (neonazistowski) na Ziemii, najpierw muszą zniszczyć Stary Porządek, którego kolebką jest Grecja.

  Wirus świńskiej grypy A/H1N1 został stworzony w zakładach WHO (światowej Organizacji Zdrowia). Stworzono go po to, żeby wywołać zachorowania na tę chorobę, a potem ogłosić pandemię świńskiej grypy, żeby wywołać u ludzi strach przed nią i mieć powód do aplikowania na całym świecie morderczych szczepionek, które mają wywołać zachorowania i zgony wielu ludzi. Te szczepionki są znacznie bardziej szkodliwe od samej grypy! Poza tym hucpiarze z WHO ogłosili pandemię, gdy tymczasem nic nie wskazuje na żadną pandemię. Wręcz przeciwnie – wygląda na to, że sytuacja jest znacznie lepsza niż przedstawiają to ludzie z WHO! Zrobili oni to (ogłosili pandemię), żeby móc aplikować ludziom szczepionki. WEŹ TO SOBIE DO SERCA – JEŻELI NADEJDZIE TAKI CZAS, ŻE W POLSCE BĘDĄ APLIKOWANE SZCZEPIONKI PRZECIW ŚWIŃSKIEJ GRYPIE, NIE PRZYJMUJ ICH!!! Nasz premier Donald Tusk (którego darzę szczególną antypatią), prawdopodobnie gdzieś od 15 lipca wie o tych szczepionkach i jeśli będzie przekonywał w telewizji do przyjmowania szczepionek – nie daj się nabrać! Dla mnie Tusk jest zwykłym zdrajcą, który sprzedał się UE i dla którego interesy obce są znacznie ważniejsze od interesów Polski (dlatego jest „za” Traktatem Lizbońskim, który jest bardzo niekorzystny dla Polski!).

  To, o czym tu piszę jest związane z planami bractwa Illuminati wobec świata. Illuminati to międzynarodowy syndykat kryminalny. Wywołali oni kryzys finansowy (który jest częścią ich planu), a potem doprowadzili (za pomocą WHO) do stworzenia wirusa świńskiej grypy i spowodowania zachorowań (na początku w Meksyku). Teraz chcą zredukować populację świata za pomocą morderczych, niesprawdzonych i niepewnych szczepionek, które mają być aplikowane na całym świecie. Moim zdaniem Illuminati muszą zostać zniszczeni! W sobotę 29 sierpnia 2009 na Długim Targu w Warszawie organizuję głośną demosntrację przeciwko: Illuminati, rządom świata, Unii Europejskiej i Traktowi Lizbońskiemu. Robię to, żeby zwrócić uwagę Polski i świata na nadchodzące zagrożenie! Jeśli chcesz się przyłączyć – przyjdź w sobotę 29.08. na Długi Targ w Gdańsku – początek o 13:00!

  Poniżej podaję 6 istotnych powodów unikania szczepionki przeciw grypie:

  SZEŚĆ ISTOTNYCH POWODÓW UNIKANIA SZCZEPIONKI PRZECIW GRYPIE

  Co roku zaleca się ludziom przyjmowanie szczepionki przeciw grypie, co ma oszczędzić im powtarzających się zimą okresów złego samopoczucia. Starszych ludzi straszy się, że bez tej szczepionki ich zdrowie może być poważnie zagrożone. Ostatnimi laty to ostrzeżenie rozciągnięto również na dzieci a obecnie nawet na nastolatków.

  Istnieje jednak ogrom danych dowodzących, że szczepionki przeciw grypie wcale nie gwarantują zdrowia w zimie i, prawdę mowiąc, powodują znacznie więcej szkód niż dają korzyści.

  Oto 6 powodów, dla których należy unikać szczepionki przeciw grypie.

  1. Brak jakichkolwiek danych potwierdzających jej działanie. ta szczepionka jest zdolna do ochrony tylko przed określonymmi szczepami grypy. Jeśli ktoś zetknie się ze szczepem, przed którym nie jest chroniony, i tak zachoruje na grypę, co zdarza się dość często. W roku 2004 Krajowy Ośrodek Informacji o Szczepionkach (National Vaccine Information Center) podał, że aplikowana wówczas szczepionka nie chroniła przed szczepem, który był przyczyną większości epidemii, jakie wtedy wystąpiły. Badania, których wyniki opublikował w sierpniu magazyn Lancet, mówią wyraźnie o braku korelacji pomiędzy szczepionkami przeciw grypie a spadkiem zachorowań na zapalenie płuc. Co więcej, badania przedstawione w Bazie Danych Systematycznych Przeglądów organizacji Cochrane, którymi objęto 260 000 dzieci w wieku od 23 miesięcy do 6 lat, ujawniły, że szczepionka przeciw grypie nie jest skuteczniejsza od placebo.

  2. Szczepionki przeciw grypie, tak jak i pozostałe, zawierają rtęć, która jest metalem ciężkim i stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Rtęć zawarta jest w produkowanym na jej bazie koncerwancie o nazwie thimerosal. Ilość rtęci zawarta w wielokrotnej dawce szczepionki przeciw grypie jest 250 razy większa od ilości, która jest oficjalnie uznawana za niebezpieczną. Niekorzystne efekty uboczne rtęci są rozległe i powodują, między innymi, depresję, utratę pamięci, ADD, napady gniewu, niedomogi jamy ustnej, zaburzenia trawienia, niepokój, problemy z układem sercowo-naczyniowym, zaburzenia oddechowe, zakłócenia pracy tarczycy i innych gruczołów oraz osłabienie układu immunologicznego.

  3. Szczepionki przeciw grypie zawierają antybiotyki, takie jak neomycyna, polimyksyna B i gentamycyna, które są dodawane w celu eliminacji bakterii mogących mogących dostać się do szczepionek. Dane dowodzą, że te antybiotyki zabijają korzystne bakterie, które są konieczne do utrzymania optymalnego stanu zdrowia. Jak na ironię, te antybiotyki osłabiają także układ odpornościowy i powodują nadmierny rozrost drożdżaków.

  4. Szczepionki zawierają jako emulgator Polysorbate 80 (monooleinian polioksyetylenosorbitolu). Jest to toksyczna substancja zdolna do znacznego osłabiebia układu odpornościowego i wywołania szoku anafilaktycznego, który może zabić. Jak podaje sekcja 11 karty MSDS (Material Safety Data Sheet – Karta Charakterystyki Niebezpiecznej Substancji) zamieszczonej pod adresem Science lab.com (www.sciencelab.com/xMSDS-POLYSORBATE_80-9926645), Polysorbate 80 może wywoływać zaburzenia układu rozrodczego, raka i genetyczne mutacje. Według PubMed.Gov noworodki szczurów, którym wstrzyknięto niewielkie dawki Polysorbate 80, doznały poważnych uszkodzeń organów rozrodczych, które często kończyły się bezpłodnością. Proszę wyobrazić sobie konsekwencje przyjmowania tej substancji przez młode dziewczyny! Nic zatem dziwnego, żę poziom bezpłodności rośnie w zastraszającym tempie.

  5. Rośnie liczba danych dowodzących, ze szczepionki przeciw grypie wywołują chorobę Alzheimera z powodu zawartych w niej aluminium i formaldehydu, które w połączeniu z rtęcią są bardziej toksyczne, niż gdy występują osobno. Wyniki niektórych badań sugerują, że ludzie, którzy przyjmowali szczepionki przeciw grypie przez kolejne 3 do 5 lat, są pięć razy bardziej zagrożeni chorobą Alzheimera niż ci, którzy nigdy ich nie brali.

  6. Przy tak wielkiej liczbie niekorzystnych efektów ubocznych wydaje się oczywiste, że szczepionki przeciw grypie są potencjalnie niebezpieczne, zwłaszcza, że ich przyjmowanie nie daje żadnej ochrony. Co więcej, są one absolutnie niepotrzebne. Wszystko, czego potrzebujemy, aby cieszyć się dobrym zdrowiem, znajduje się w naturalnej postaci na naszej planecie, zaś wytwory człowieka wcale nam w tym nie pomagają.

  Oto kilka skutecznych sposobów zapewnienia sobie ochrony przed grypą bez potrzeby wstrzykiwania sobie bardzo toksycznej szczepionki przeciw tej chorobie:

  – Należy zapewnić sobie jak najwięcej słońca – badania dowodzą, zę zimowa grypa bywa często rezultatem niedoboru witaminy D wynikającego z braku wystawienia ciała na działanie promieni słonecznych. Ktoś, kto mieszka w miejscu, gdzie jest mało słońca, powinien przymować tran z wątroby dorsza, a kiedy pojawia się słońce, iść na spacer na spacer bez względu na to, jak jest zimno. Surowe, nie pasteryzowane mleko jest również niezłym źródłem witaminy D.

  – Należy dużo ćwiczyć. Kiedy ktoś wychodzi na zewnątrz i zmusza ciało do ruchu, staje się mniej podatny na infekcje. Doskonałym sposobem na łagodzenie stresu i pobudzanie układu immunologicznego jest na przykład joga.

  – Należy spożywać dużo pobudzających odporność pokarmów, takich jak czosnek, zawierające witaminę C owoce i świeże soki (z brokułów, kapusty, ogórków i selerów). Dieta bogata w żywe produkty to pewny sposób na zachowanie zdrowia przez cały rok.

  – Należy ograniczyć spozycie cukru. Cukier blokuje układ immunologiczny. Joga, medytacje, porady psychologa, naturalne terapie i leki roślinne mogą uwolnić od stresu i pomóc żyć w pełni zdrowia fizycznego i psychicznego.

  – Należy długo spać. Brak snu, na który cierpią miliony ludzi, osłabia układ odpornościowy. Należy znaleźć sposób na uspokojenie i wyciszenie swojego zycia, aby mieć więcej czasu na wysypianie się.

  (Źródło: Sheryl Walters, „Six Good Reasons to Avoid the Flu Shot”, 27 października 2008, http://www.naturalnews.com/024624.html)

  Oprócz podanych powyżej sposobów radzenia sobie z grypą, są też inne. Ja na przykład (już od około 6 lat) piję wodę mineralną z sokiem cytrynowym. Od dłuższego czasu piję ten „napój” 4 razy w tygodniu (pon., śr., piąt. sob.). Każdego z tych dni piję 1,5 listra wody mineralnej niegazowanej w połączeniu z sokiem cytrynowym wyciśniętym z jednej cytryny i właściwie w ogóle nie choruję!

  Poza tym staram się dużo ćwiczyć. Ruch (szczególnie na świeżym powietrzu) chartuje organizm i zwiększa jego odporność. Najlepsze jest na przykład bieganie zimą, gdyż przyspiesza to metabolizm, pobudza wytwarzanie hormonów i jest bardzo korzystne dla zdrowia!

  Oprócz tego należy unikać alkoholu, papierosów i narkotyków. Kiedy pije się alkohol i przebywa na zimnie, może dojść do wyziębienia organizmu, gdyż ta „trucizna” (alkohol) rozszerza naczynia krwionośne. Warto też unikać soli, cukru (który blokuje układ immunologiczny) i białej mąki, a także jedzenia typu fast-food (pizza, hamburgery, cheeseburgery, hot-dogi, zapiekanki i inne), niesportowych napojów gazowanych (Coca-cola, Fanta, Sprite), żywności modyfikowanej genetycznie (wywołuje raka) oraz w miarę możliwości produktów zawierających nanoskładniki (dowiesz się o nich z artykułu „Nanotechnologia w żywności – nowe zagrożenie” na tej stronie pod PRAWDA i klikając 3 razy w DALEJ).

  Pozytywne czynniki emocjonalne, takie jak entuzjazm i pasja bardzo wzmacniają nasz układ odpornościowy!

  uważam też, że kluczem do zdrowia jest woda. Potrafi ona magazynować myśli i uczucia. Wypisz na butelce wody mineralej, którą piszesz słowa miłości (na przykład love, miłość, I love you, kocham cię, Ti amo – po włosku „kocham Cię” i inne – ja wypisuję fragmenty tekstów z ulubionych piosenek o miłości) i wysyłaj do tej wody uczucia miłości. Taka woda będzie zawierała piękne kryształki (nie do zobaczenia gołym okiem) i pomoże Ci zachować zdrowie i zwiększyć odporność. Możesz też wykorzystać efekt placebo, czyli przed piciem wody, pomyśleć sobie, że ta woda bardzo zwiększa odporność!

  Bardzo ważny jest sen. W jego trakcie powstaje najwięcej limfocytów odpowiedzialnych za odporność organizmu. Śpij conajmniej 8 godzin dziennie. Uprawianie sportu na świeżym powietrzu bardzo ułatwia zaśnięcie. Pamiętaj, żeby wywietrzyć pokój, w którym śpisz.

  Tym, co osłabia odporność organizmu to także głód. Należy jeść dużo pokarmów zawierających węglowodany: kaszę, ryż, warzywa, owoce, ryby, chude mięso. Ponadto trzeba pić niegazowaną wodę mineralną. Bardzo ważne, żeby unikać stresu. Człowiek niewyspany, głodny i zestresowany jest znacznie bardziej podatny na świńską grypę!

  Wirus grypy przenosi się przez powietrze, więc trzeba unikać osób, które kichają czy kaszlą.

  Następnie trzeba często i dokładnie myć ręce. Zaleca się nawet niedotykanie twarzy rękami. Wirus ten przenosi się także przez dotyk.

  Hucpiarze z WHO ogłosili piąty stopień zagrożenia pandemią, ale nie daj się nabrać wrażeniu, że ktoś nad nami czuwa! Zrobili to, żeby nastraszyć ludzi i stworzyć stan zagrożenia, który ma ułatwić „przekonanie” ludzi, że szczepionki są konieczne, a o ich szkodliwości pisałem wcześniej.

  Na stronie http://www.grypa666.wordpress.com przeczytałem, ze radzi się ludziom, mającym środki i lubiącym podróżować, wyjechanie do krajów przeciwnych globalizmowi i posiadających silną armię. Uważam, ze jest to świetny pomysł! Jeżeli możecie, to wtedy kiedy zacznie się „bajzel”, czyli mniej więcej od połowy września/października do końca klimatycznej zimy wyjedźcie gdzieś (miejsca będą podawane na stronie http://www.grypa666.wordpress.com – zaglądaj na nią często!), gdzie będzie bezpiecznie!

  Pozdrawiam!
  Paweł Komarowicz

 50. Neo said

  Witam!
  Poniżej prezentuję to, co o zagrożeniu szczepieniami piszę na mojej stronie – http://www.thetruthse.webpark.pl
  Na stronie głównej znajdują się czerwone litery, przedstawiające w skrócie sytuację, a kiedy się w nie kliknie można przeczytać m.in. 6 powodów unikania szczepionki przeciwko grypie oraz moje „własne” sposoby na zwiększenie odporności i inne rzeczy np. o bractwie Illuminati:

  Na początku podam Ci 2 adresy, które obowiązkowo powinieneś odwiedzić. Są to: http://www.grypa666.wordpress.com oraz http://motyl.wordpress.com/2009/03/01/projekt-blue-beam/.

  W najbliższym czasie, a konkretnie od drugiej połowy września/początku października ludziom z całego świata mają być aplikowane mordercze szczepionki przeciw świńskiej grypie. Pierwszym krajem, który będzie musiał zmierzyć się z morderczą szczepionką, jest Grecja. Illuminati, którzy chcą wprowadzić Nowy Porządek Świata (neonazistowski) na Ziemii, najpierw muszą zniszczyć Stary Porządek, którego kolebką jest Grecja.

  Wirus świńskiej grypy A/H1N1 został stworzony w zakładach WHO (światowej Organizacji Zdrowia). Stworzono go po to, żeby wywołać zachorowania na tę chorobę, a potem ogłosić pandemię świńskiej grypy, żeby wywołać u ludzi strach przed nią i mieć powód do aplikowania na całym świecie morderczych szczepionek, które mają wywołać zachorowania i zgony wielu ludzi. Te szczepionki są znacznie bardziej szkodliwe od samej grypy! Poza tym hucpiarze z WHO ogłosili pandemię, gdy tymczasem nic nie wskazuje na żadną pandemię. Wręcz przeciwnie – wygląda na to, że sytuacja jest znacznie lepsza niż przedstawiają to ludzie z WHO! Zrobili oni to (ogłosili pandemię), żeby móc aplikować ludziom szczepionki. WEŹ TO SOBIE DO SERCA – JEŻELI NADEJDZIE TAKI CZAS, ŻE W POLSCE BĘDĄ APLIKOWANE SZCZEPIONKI PRZECIW ŚWIŃSKIEJ GRYPIE, NIE PRZYJMUJ ICH!!! Nasz premier Donald Tusk (którego darzę szczególną antypatią), prawdopodobnie gdzieś od 15 lipca wie o tych szczepionkach i jeśli będzie przekonywał w telewizji do przyjmowania szczepionek – nie daj się nabrać! Dla mnie Tusk jest zwykłym zdrajcą, który sprzedał się UE i dla którego interesy obce są znacznie ważniejsze od interesów Polski (dlatego jest „za” Traktatem Lizbońskim, który jest bardzo niekorzystny dla Polski!).

  To, o czym tu piszę jest związane z planami bractwa Illuminati wobec świata. Illuminati to międzynarodowy syndykat kryminalny. Wywołali oni kryzys finansowy (który jest częścią ich planu), a potem doprowadzili (za pomocą WHO) do stworzenia wirusa świńskiej grypy i spowodowania zachorowań (na początku w Meksyku). Teraz chcą zredukować populację świata za pomocą morderczych, niesprawdzonych i niepewnych szczepionek, które mają być aplikowane na całym świecie. Moim zdaniem Illuminati muszą zostać zniszczeni! W sobotę 29 sierpnia 2009 na Długim Targu w Warszawie organizuję głośną demosntrację przeciwko: Illuminati, rządom świata, Unii Europejskiej i Traktowi Lizbońskiemu. Robię to, żeby zwrócić uwagę Polski i świata na nadchodzące zagrożenie! Jeśli chcesz się przyłączyć – przyjdź w sobotę 29.08. na Długi Targ w Gdańsku – początek o 13:00!

  Poniżej podaję 6 istotnych powodów unikania szczepionki przeciw grypie:

  SZEŚĆ ISTOTNYCH POWODÓW UNIKANIA SZCZEPIONKI PRZECIW GRYPIE

  Co roku zaleca się ludziom przyjmowanie szczepionki przeciw grypie, co ma oszczędzić im powtarzających się zimą okresów złego samopoczucia. Starszych ludzi straszy się, że bez tej szczepionki ich zdrowie może być poważnie zagrożone. Ostatnimi laty to ostrzeżenie rozciągnięto również na dzieci a obecnie nawet na nastolatków.

  Istnieje jednak ogrom danych dowodzących, że szczepionki przeciw grypie wcale nie gwarantują zdrowia w zimie i, prawdę mowiąc, powodują znacznie więcej szkód niż dają korzyści.

  Oto 6 powodów, dla których należy unikać szczepionki przeciw grypie.

  1. Brak jakichkolwiek danych potwierdzających jej działanie. ta szczepionka jest zdolna do ochrony tylko przed określonymmi szczepami grypy. Jeśli ktoś zetknie się ze szczepem, przed którym nie jest chroniony, i tak zachoruje na grypę, co zdarza się dość często. W roku 2004 Krajowy Ośrodek Informacji o Szczepionkach (National Vaccine Information Center) podał, że aplikowana wówczas szczepionka nie chroniła przed szczepem, który był przyczyną większości epidemii, jakie wtedy wystąpiły. Badania, których wyniki opublikował w sierpniu magazyn Lancet, mówią wyraźnie o braku korelacji pomiędzy szczepionkami przeciw grypie a spadkiem zachorowań na zapalenie płuc. Co więcej, badania przedstawione w Bazie Danych Systematycznych Przeglądów organizacji Cochrane, którymi objęto 260 000 dzieci w wieku od 23 miesięcy do 6 lat, ujawniły, że szczepionka przeciw grypie nie jest skuteczniejsza od placebo.

  2. Szczepionki przeciw grypie, tak jak i pozostałe, zawierają rtęć, która jest metalem ciężkim i stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Rtęć zawarta jest w produkowanym na jej bazie koncerwancie o nazwie thimerosal. Ilość rtęci zawarta w wielokrotnej dawce szczepionki przeciw grypie jest 250 razy większa od ilości, która jest oficjalnie uznawana za niebezpieczną. Niekorzystne efekty uboczne rtęci są rozległe i powodują, między innymi, depresję, utratę pamięci, ADD, napady gniewu, niedomogi jamy ustnej, zaburzenia trawienia, niepokój, problemy z układem sercowo-naczyniowym, zaburzenia oddechowe, zakłócenia pracy tarczycy i innych gruczołów oraz osłabienie układu immunologicznego.

  3. Szczepionki przeciw grypie zawierają antybiotyki, takie jak neomycyna, polimyksyna B i gentamycyna, które są dodawane w celu eliminacji bakterii mogących mogących dostać się do szczepionek. Dane dowodzą, że te antybiotyki zabijają korzystne bakterie, które są konieczne do utrzymania optymalnego stanu zdrowia. Jak na ironię, te antybiotyki osłabiają także układ odpornościowy i powodują nadmierny rozrost drożdżaków.

  4. Szczepionki zawierają jako emulgator Polysorbate 80 (monooleinian polioksyetylenosorbitolu). Jest to toksyczna substancja zdolna do znacznego osłabiebia układu odpornościowego i wywołania szoku anafilaktycznego, który może zabić. Jak podaje sekcja 11 karty MSDS (Material Safety Data Sheet – Karta Charakterystyki Niebezpiecznej Substancji) zamieszczonej pod adresem Science lab.com (www.sciencelab.com/xMSDS-POLYSORBATE_80-9926645), Polysorbate 80 może wywoływać zaburzenia układu rozrodczego, raka i genetyczne mutacje. Według PubMed.Gov noworodki szczurów, którym wstrzyknięto niewielkie dawki Polysorbate 80, doznały poważnych uszkodzeń organów rozrodczych, które często kończyły się bezpłodnością. Proszę wyobrazić sobie konsekwencje przyjmowania tej substancji przez młode dziewczyny! Nic zatem dziwnego, żę poziom bezpłodności rośnie w zastraszającym tempie.

  5. Rośnie liczba danych dowodzących, ze szczepionki przeciw grypie wywołują chorobę Alzheimera z powodu zawartych w niej aluminium i formaldehydu, które w połączeniu z rtęcią są bardziej toksyczne, niż gdy występują osobno. Wyniki niektórych badań sugerują, że ludzie, którzy przyjmowali szczepionki przeciw grypie przez kolejne 3 do 5 lat, są pięć razy bardziej zagrożeni chorobą Alzheimera niż ci, którzy nigdy ich nie brali.

  6. Przy tak wielkiej liczbie niekorzystnych efektów ubocznych wydaje się oczywiste, że szczepionki przeciw grypie są potencjalnie niebezpieczne, zwłaszcza, że ich przyjmowanie nie daje żadnej ochrony. Co więcej, są one absolutnie niepotrzebne. Wszystko, czego potrzebujemy, aby cieszyć się dobrym zdrowiem, znajduje się w naturalnej postaci na naszej planecie, zaś wytwory człowieka wcale nam w tym nie pomagają.

  Oto kilka skutecznych sposobów zapewnienia sobie ochrony przed grypą bez potrzeby wstrzykiwania sobie bardzo toksycznej szczepionki przeciw tej chorobie:

  – Należy zapewnić sobie jak najwięcej słońca – badania dowodzą, zę zimowa grypa bywa często rezultatem niedoboru witaminy D wynikającego z braku wystawienia ciała na działanie promieni słonecznych. Ktoś, kto mieszka w miejscu, gdzie jest mało słońca, powinien przymować tran z wątroby dorsza, a kiedy pojawia się słońce, iść na spacer na spacer bez względu na to, jak jest zimno. Surowe, nie pasteryzowane mleko jest również niezłym źródłem witaminy D.

  – Należy dużo ćwiczyć. Kiedy ktoś wychodzi na zewnątrz i zmusza ciało do ruchu, staje się mniej podatny na infekcje. Doskonałym sposobem na łagodzenie stresu i pobudzanie układu immunologicznego jest na przykład joga.

  – Należy spożywać dużo pobudzających odporność pokarmów, takich jak czosnek, zawierające witaminę C owoce i świeże soki (z brokułów, kapusty, ogórków i selerów). Dieta bogata w żywe produkty to pewny sposób na zachowanie zdrowia przez cały rok.

  – Należy ograniczyć spozycie cukru. Cukier blokuje układ immunologiczny. Joga, medytacje, porady psychologa, naturalne terapie i leki roślinne mogą uwolnić od stresu i pomóc żyć w pełni zdrowia fizycznego i psychicznego.

  – Należy długo spać. Brak snu, na który cierpią miliony ludzi, osłabia układ odpornościowy. Należy znaleźć sposób na uspokojenie i wyciszenie swojego zycia, aby mieć więcej czasu na wysypianie się.

  (Źródło: Sheryl Walters, „Six Good Reasons to Avoid the Flu Shot”, 27 października 2008, http://www.naturalnews.com/024624.html)

  Oprócz podanych powyżej sposobów radzenia sobie z grypą, są też inne. Ja na przykład (już od około 6 lat) piję wodę mineralną z sokiem cytrynowym. Od dłuższego czasu piję ten „napój” 4 razy w tygodniu (pon., śr., piąt. sob.). Każdego z tych dni piję 1,5 listra wody mineralnej niegazowanej w połączeniu z sokiem cytrynowym wyciśniętym z jednej cytryny i właściwie w ogóle nie choruję!

  Poza tym staram się dużo ćwiczyć. Ruch (szczególnie na świeżym powietrzu) chartuje organizm i zwiększa jego odporność. Najlepsze jest na przykład bieganie zimą, gdyż przyspiesza to metabolizm, pobudza wytwarzanie hormonów i jest bardzo korzystne dla zdrowia!

  Oprócz tego należy unikać alkoholu, papierosów i narkotyków. Kiedy pije się alkohol i przebywa na zimnie, może dojść do wyziębienia organizmu, gdyż ta „trucizna” (alkohol) rozszerza naczynia krwionośne. Warto też unikać soli, cukru (który blokuje układ immunologiczny) i białej mąki, a także jedzenia typu fast-food (pizza, hamburgery, cheeseburgery, hot-dogi, zapiekanki i inne), niesportowych napojów gazowanych (Coca-cola, Fanta, Sprite), żywności modyfikowanej genetycznie (wywołuje raka) oraz w miarę możliwości produktów zawierających nanoskładniki (dowiesz się o nich z artykułu „Nanotechnologia w żywności – nowe zagrożenie” na tej stronie pod PRAWDA i klikając 3 razy w DALEJ).

  Pozytywne czynniki emocjonalne, takie jak entuzjazm i pasja bardzo wzmacniają nasz układ odpornościowy!

  uważam też, że kluczem do zdrowia jest woda. Potrafi ona magazynować myśli i uczucia. Wypisz na butelce wody mineralej, którą piszesz słowa miłości (na przykład love, miłość, I love you, kocham cię, Ti amo – po włosku „kocham Cię” i inne – ja wypisuję fragmenty tekstów z ulubionych piosenek o miłości) i wysyłaj do tej wody uczucia miłości. Taka woda będzie zawierała piękne kryształki (nie do zobaczenia gołym okiem) i pomoże Ci zachować zdrowie i zwiększyć odporność. Możesz też wykorzystać efekt placebo, czyli przed piciem wody, pomyśleć sobie, że ta woda bardzo zwiększa odporność!

  Bardzo ważny jest sen. W jego trakcie powstaje najwięcej limfocytów odpowiedzialnych za odporność organizmu. Śpij conajmniej 8 godzin dziennie. Uprawianie sportu na świeżym powietrzu bardzo ułatwia zaśnięcie. Pamiętaj, żeby wywietrzyć pokój, w którym śpisz.

  Tym, co osłabia odporność organizmu to także głód. Należy jeść dużo pokarmów zawierających węglowodany: kaszę, ryż, warzywa, owoce, ryby, chude mięso. Ponadto trzeba pić niegazowaną wodę mineralną. Bardzo ważne, żeby unikać stresu. Człowiek niewyspany, głodny i zestresowany jest znacznie bardziej podatny na świńską grypę!

  Wirus grypy przenosi się przez powietrze, więc trzeba unikać osób, które kichają czy kaszlą.

  Następnie trzeba często i dokładnie myć ręce. Zaleca się nawet niedotykanie twarzy rękami. Wirus ten przenosi się także przez dotyk.

  Hucpiarze z WHO ogłosili piąty stopień zagrożenia pandemią, ale nie daj się nabrać wrażeniu, że ktoś nad nami czuwa! Zrobili to, żeby nastraszyć ludzi i stworzyć stan zagrożenia, który ma ułatwić „przekonanie” ludzi, że szczepionki są konieczne, a o ich szkodliwości pisałem wcześniej.

  Na stronie http://www.grypa666.wordpress.com przeczytałem, ze radzi się ludziom, mającym środki i lubiącym podróżować, wyjechanie do krajów przeciwnych globalizmowi i posiadających silną armię. Uważam, ze jest to świetny pomysł! Jeżeli możecie, to wtedy kiedy zacznie się „bajzel”, czyli mniej więcej od połowy września/października do końca klimatycznej zimy wyjedźcie gdzieś (miejsca będą podawane na stronie http://www.grypa666.wordpress.com – zaglądaj na nią często!), gdzie będzie bezpiecznie!

  Pozdrawiam!

 51. RTur said

  Potwierdzam szkodliwość szczepionek na grypę!. W 2002 roku zachorowałem, w lutym, na grypę najciężej w moim życiu. Zaszczepiłem się w listopadzie 2001.Zachorowałem pierwszy raz po kilkunastu latach od ostatniego, NATURALNEGO, przypadku!.Ledwo się wywinąłem ponuremu spod kosy!!. Czy już za późno na opór?. No to niech mnie zmuszą!. Zobaczymy. W każdym razie p.Krzysztof Jackowski widział w swoich wizjach wojnę w najbliższym czasie. To niestety może się ziścić ALE NIE MUSI!!!. Na pewno jednak ta „wojna”, jeśli wybuchnie, nie będzie wojną prawdziwą tylko sprokurowaną dla ograniczenia liczebności ludzkości.WITAM W CIEKAWYCH CZASACH!!!.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s