Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

USA – Prezydencki program redukcji populacji ujawniony

Posted by grypa666 w dniu 14/08/2009

Materiał otrzymaliśmy w komentarzu od jednego z czytelników. Ukazuje on wyraźnie w jakim kierunku zmierza polityka zdrowotna rządu Obamy. Dr Ezekiel Emannel jest szefem Departamentu Bioetyki w Państwowym Instytucie Zdrowia USA. Jest też bratem Rahma Emanuela, o którym pisaliśmy w jednym z wcześniejszych wpisów n.t. rządu zastępczego, który ma przejąć władzę w USA w razie jakiejkolwiek katastrofy.  Podobnie jak w nazistowskich Niemczech zaczyna się otwarcie mówić o eutanazji.

Czy można mieć jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do intencji tych ludzi? Oto komentarz „Krzysztofa z Poznania” na ten temat:

Debata tajnej sesji Kongresu nad wprowadzeniem stanu wojennego w USA.
B.A. Brooks  (The United American Freedom Foundation) Marzec 13, 2008
13 marca tego roku odbyło się tajne spotkanie Kongresu Stanów Zjednoczonych. Poprzednio, w historii tego kraju, takich tajnych spotkań było tylko trzy. I choć wszyscy uczestnicy zobowiązani zostali do ścisłej tajemnicy to pomimo tego kilka osób tak było oburzonych sesją, iż jej fragmenty zaczęły przenikać do niezależnej prasy (oficjalne a więc ocenzurowane media nigdy o tym tajnym spotkaniu parlamentarzystów nawet się nie zająknęły). Po raz pierwszy wspomniano o tajnej sesji Kongresu USA w Australii. Niedługo po tym, Dawid J. Meyer z Last Trumpet Ministries opublikował obszerne sprawozdanie, w którym można znaleźć między innymi, iż:
– Pod koniec roku 2008 nastąpi gwałtowne załamie się amerykańskiego rynku finansowego.
– W pod koniec lata AA2009 zostanie ogłoszona wiadomość o zapaści finansowej Stanów Zjednoczonych.
– Kongres rozważał możliwość wojny domowej w Ameryce, jako odpowiedzi na załamanie się finansów.
– Prewencyjne internowanie tych wszystkich, którzy zostali zidentyfikowani przez FBI jako potencjalni rebelianci.
– Zatrzymani mają być umieszczeni w obozach znanych jako REX 84 (Readiness Exercise [Ćwiczenia do Gotowości] planowane i przeprowadzone po raz pierwszy w 1984 roku.
– Możliwość akcji odwetowych przeciwko członkom Kongresu po ogłoszeniu bankructwa Ameryki.
– Umieszczanie członków Kongresu wraz z rodzinami w bezpiecznych miejscach przed spodziewanymi, masowymi rozruchami.
– Konieczne i nieuniknione połączenie się Stanów Zjednoczonych z Kanadą i Meksykiem w celu stworzenia nowego państwa – Unia Północnej Ameryki.
– Emisja nowej waluty, AMERO, która ma zastąpić dolara.
Z wyjątkiem kilkuset tysięcy amerykańskich patriotów, reszta nie ma pojęcia o przyczynach i źródłach krachu, mało tego, ci ludzie nie chcą o tym wiedzieć (skąd my to znamy, rodacy [przycz. tłumacza]) Prawda jest taka, że czym dokładniej się temu przyjrzeć tym gorzej to wszystko wygląda. Amerykański dolar staje się coraz bardziej bezwartościowy a mimo to miliardy są ładowane każdego tygodnia w wojnę w Iraku (około 12 miliardów miesięcznie.
Federalny Bank Rezerw [2] (The Federal Reserve Bank) nie jest własnością rządu amerykańskiego a tylko prywatnym przedsiębiorstwem, którego właścicielami jest 11 bankierów. Coraz więcej ludzi zaczyna zadawać sobie pytania o przyszłość Stanów Zjednoczonych, o przyszłość ich rodzin i przyjaciół. Niedawno ktoś podniósł kwestię płacenia podatków – nasz Urząd Skarbowy jest absolutnie bezlitosny w tej materii aczkolwiek w Ameryce nie ma żadnej ustawy przewidującej płacenia podatku od dochodu.
Ostatnio przykłady drakońskich praw można mnożyć – choćby zatwierdzona już przez parlament ustawa “Priorytetyzacja Źródeł i Organizacja Praw Intelektualnych Własności”, która przewiduje przepadek całego mienia w wypadku “odkrycia” przestępstwa w tej materii. Mało tego, zagarnięcia czyjegoś mienia może nastąpić nawet w wypadku jeśli władze uznają, iż ktoś rzekomo “ułatwił” popełnienie przestępstwa.
Wyszło także na jaw, iż FEMA (Federal Emergency Management Agency) zamówiła w firmie Halliburton[3] instalację sieci obozów koncentracyjnych na terenie USA. Na ten cel rząd przeznaczył $385 milionów dolarów. Jak się okazuje, rząd zaczął Także odnawianie starych obozów, w których podczas II Wojny Światowej internowano setki tysięcy amerykańskich obywateli. Już teraz mówi się u nas o nich jako “Obozy Śmierci”, w których tzw. “Niebieskie” i “Czerwone” Listy wyznaczą więźniom przeznaczenie.
Nie od rzeczy będzie tu także przypomnienie, iż ta banda globalistów/Illuminati/Nowego Porządku Światowego ma na uwadze program depopulacji świata – ponad 30% ludności ma zostać zlikwidowanych w następnych kilku latach. Po to właśnie urząd prezydenta, dzięki specjalnym ustawom, może w każdej chwili przejąć władzę autokratyczną.
26 września 2006 roku, prezydent (pożal się Boże) G.W. Bush nalegał na Kongres Stanów Zjednoczonych by, w świetle wielkiej katastrofy, jaką był huragan Katrina, zmodernizowały ustawę znaną pod nazwą Posse Comitatus.
Wszystko to rodzi podstawowe pytanie: czy Stanom Zjednoczonym Północnej Ameryki grozi wprowadzenie stanu wojennego? Ano, kiedy na ulicach małych miasteczek, gdzie nie zdarzył się wypadek morderstwa w ciągu ostatnich kilku lat, coraz częściej widać uzbrojonych po zęby w automatyczną broń policjantów, w kamizelkach kuloodpornych i hełmach – być może to wystarczy za odpowiedź.
Pamiętajcie, że wiedza pomoże wam przetrwać. Czytajcie, pamiętajcie, przekazujcie innym, uczcie się i nawzajem pomagajcie sobie. Zabezpieczcie sobie zapasy wody i pożywienia co najmniej na jeden rok. W spiżarniach gromadźcie pożywienie, które nie zepsuje się w najbliższym czasie – konserwy wszelkiego rodzaju oraz mięso i warzywa w puszkach. Ważne jest by mięć zapasy oleju, miodu, mąki, soli, płatków owsianych, grochu i fasoli. Uczcie się jak konserwować żywność, jak uzdatniać wodę do picia – dwie łyżeczki domowego chloru na 7,5 litrów wody, dokładnie wymieszać, odstawić na 24 godziny pod przykryciem – woda będzie zdatna do picia. Gotowanie wody nie zawsze eliminuje bakterie są bowiem takie, które są odporne nawet na bardzo wysokie temperatury.
Rodacy – byliście od lat ostrzegani, że takie czasy mogą przyjść ale większość z was wybrała polityczną, i nie tylko, ślepotę. Czasu już nie zostało wiele. Odwiedzajcie codziennie stronę internetową The United American Freedom Foundation oraz dprogram.net po wiadomości, których na próżno byście szukali w oficjalnych mediach.
Tłumaczenie: Zbyszek Koreywo  Źródło oryginalne: “Uncensored” (październik/grudzień 2008)
Oraz bieżące
“Twarde” już nie tak twarde,  12 sierpień 2009
To już nie są tylko plotki. Dolar znajduje się na krawędzi upadku. Od kilku dni zastanawiałem się czy zamieszczać tu informacje o których aż huczy w sieci a mianowicie o sprzedaży dolarów przez ambasady USA na całym świecie i prowadzonym przez nie skupie lokalnych walut.
Ta informacja choć nie pochodzi z zadnych potwierdzonych źródeł a opiera się na plotkach współgra z inną plotką sprzed kilku miesięcy, kiedy sporo się mówiło o wywożeniu przez amerykańskich dyplomatów, walizek pełnych dolarów na placówki zagraniczne. Jesli chodzi o finanse nie ma pewniejszych źródeł niż izraelskie. A tu właśnie Bank Izraela podjął decyzję o zaprzestaniu codziennych zakupów amerykańskiej waluty. Minister finansów, Yuval Steinitz powiedział przy tej okazji: ” – Mamy poważny problem i nie jest on wynikiem spekulacji. Powoduje go osłabienie dolara na całym świecie.” Tak więc wszystko jasne i jeśli macie oszczędności w “zielonej walucie” bierzcie przykład z najlepszych na świecie specjalistów od pieniędzy – na pewno nie stracicie. Ponawiam pytanie czy ktoś słyszał o Bank Holiday pod koniec sierpnia 2009
Pozdrawiam Krzysztof z Poznania

Komentarzy 41 to “USA – Prezydencki program redukcji populacji ujawniony”

 1. Indigo said

  Brak wątpliwości charakteryzuje tylko ludzi, którzy wierzą w jedną rzecz bez żadnych zastrzeżeń (jest nawet na to ładne słowo: fanatyk, nie muszące odnosić się tylko do spraw sensu stricte religijnego). A w Twoim przypadku to taki fanatyzm istnienia czegoś, co tam, gdzieś na górze, można obwinić za swoje niepowodzenia, stratę pracy, kłótnie z rodziną, cokolwiek.
  Ja mam dalej wątpliwości – informacje bez podanego źródła (skąd ten filmik, kto go zrobił, jak znalazł się w sieci) mogą być tylko zręczną machinacją.

  • Marco Bode said

   na youtubie masz takich tysiace, z czego ich wiarygodnosc jest bardzo watpliwa (kazdy filmik mozna przeciez dowolnie poskiejac i podlozycz dowolne wypowiedzi). Nalezy tez pamietac, ze w samych stanach jest kilka (o ile nie kilkanascie) stacji radiowych oraz portali internetowych zajmujacych sie wylacznie fanatycznym weszeniem wszelakiej masci spiskow, do tego dochodza rozne stowarzyszenia.

   Na dobra jednak sprawe nikt na powaznie ich nie traktuje, no bo jak mozna potraktowac kogos powaznie, kto uwaza ze np. grupa Bilderberga podczas swoich „tajnych” posiedzen kontaktuje sie z obca cywilizacja…..

   Ta strona to tez taki humbug, wiele krzycza, a 99,9% sa to rzeczy wyssane z „urojonego” palca, a do tego dochodzi psychoreligijny oraz antysemicki fanatyzm

  • gogetitstyle said

   „A w Twoim przypadku to taki fanatyzm istnienia” teorii spiskowych?

   Oczywiście można mieć wątpliwości, bo taka nasza natura ludzka, że mamy własną opinie/zdanie na różne tematy. Ale nie pisz na temat fanatyzmu, jeśli media/opinia publiczna kreuje pogląd, że istnienie „TEORII SPISKOWYCH” itp. jest złe i śmieszne. Ja też nie mam żadnych wątpliwości, że ‚coś’ jest nie tak. I uwierz nie jestem fanatykiem.

   A filmik skąd jest? Zapewne z jakiejś debaty, zrobił go kamerzysta, jak znalazł się w sieci? Kamerzysta ma dostęp do nagrania i wielu innych ludzi którzy wiedzą, że ‚coś’ nie gra i udostępnili go? Whatever.

  • Ola said

   eh, znowu się przyplątaliście. A chwila spokoju była 🙂
   Ja myślę iż czas pokaże co się okaże urojone a co nie.
   Tylko że widzisz wtedy i dla Ciebie i dla mnie może być za późno.
   A ja jednak chciałabym zadbać o własną d**ę!

   • Raf said

    Wolisz, Oleńko, dyskutować wyłącznie w ramach własnej sekty? Spotkajcie się przy ognisku, lub w schronie i pogadajcie. No tak, ale w ten sposób nie zdobędziecie nowych wyznawców!

  • obsertwator said

   Siema ludzie. smieszycie mnie.
   nie zaprzeczam ze macie racje bo to co sie dzieje to fakt.
   ale z tekstami zeby obudzic ludzi, i sie przeciwstawic.
   czym? jak? ulotkami??? przeciw czolgom, karabinom? ulotki??

   ludzie bez jaj….

   chcecie cos zrobic?? to robcie: kupcie bron, zleccie brudna robote…. a jesli nie to sie nie bawcie w detektywow bo to nic nie da!!!!

   pozdro

 2. anoth said

  Nie wierzycie ? nie podoba się? to idźcie czytać jakiś „sweetaśny” blogassek a nie szerzycie ferment w komentarzach. Wszystkie udostępnione materiały są prawdziwe i mają swoje poparcie a to że wasze IQ poniżej średniej każe wam myśleć, że te materiały dowodowe są wyssane z palca to cóż… mogę się nad wami tylko ulitować 😉 Projekt który przedstawiono wyżej na filmiku jest realną ustawą autorstwa Baracka Obamy a co do samego Emanuela: http://www.google.pl/#hl=pl&lr=&safe=off&ei=GSCFSpSzJNTK_gbjzvXBBw&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=Dr+Ezekiel+Emanuel+conference&spell=1&fp=9c28676407ae6ef3

  jest tu mnóstwo podstron dotyczacych tej konferencji.

  Enjoy your retardness.

  • anoth said

   Sry, to było do komentarza, który został usunięty, a który należał do jakiegoś oszołoma 😉

   • Riki said

    Co do IQ dyskutantów proponuję się nie wypowiadać. Czasem ktoś Cię przypadkiem zidentyfikuje i co? Wstyd na cały blog!

 3. Nowy said

  Gdzie pominięte 8 minut? Gdzie dyskusja po przerwie? Dlaczego tylko jedna wypowiedź wycięta z większej całości?
  Aby wyrobić sobie zdanie na ten temat, trzeba poznać całość materiałów z dyskusji, zapoznać się z osobistymi poglądami dyskutantów, ich działalnością zawodową, polityczną itp.
  Ten fragment niczego nie dowodzi.

 4. Zasłyszane w Sieci:

  „Debata tajnej sesji Kongresu nad wprowadzeniem stanu wojennego w USA.

  B.A. Brooks
  (The United American Freedom Foundation)
  Marzec 13, 2008

  13 marca tego roku odbyło się tajne spotkanie Kongresu Stanów Zjednoczonych. Poprzednio, w historii tego kraju, takich tajnych spotkań było tylko trzy. I choć wszyscy uczestnicy zobowiązani zostali do ścisłej tajemnicy to pomimo tego kilka osób tak było oburzonych sesją, iż jej fragmenty zaczęły przenikać do niezależnej prasy (oficjalne a więc ocenzurowane media nigdy o tym tajnym spotkaniu parlamentarzystów nawet się nie zająknęły).

  Po raz pierwszy wspomniano o tajnej sesji Kongresu USA w Australii. Niedługo po tym, Dawid J. Meyer z Last Trumpet Ministries opublikował obszerne sprawozdanie, w którym można znaleźć między innymi, iż:

  – Pod koniec roku 2008 nastąpi gwałtowne załamie się amerykańskiego rynku finansowego.

  – W pod koniec lata AA2009 zostanie ogłoszona wiadomość o zapaści finansowej Stanów Zjednoczonych.

  – Kongres rozważał możliwość wojny domowej w Ameryce, jako odpowiedzi na załamanie się finansów.

  – Prewencyjne internowanie tych wszystkich, którzy zostali zidentyfikowani przez FBI jako potencjalni rebelianci.

  – Zatrzymani mają być umieszczeni w obozach znanych jako REX 84 (Readiness Exercise [Ćwiczenia do Gotowości] planowane i przeprowadzone po raz pierwszy w 1984 roku.

  – Możliwość akcji odwetowych przeciwko członkom Kongresu po ogłoszeniu bankructwa Ameryki.

  – Umieszczanie członków Kongresu wraz z rodzinami w bezpiecznych miejscach przed spodziewanymi, masowymi rozruchami.

  – Konieczne i nieuniknione połączenie się Stanów Zjednoczonych z Kanadą i Meksykiem w celu stworzenia nowego państwa – Unia Północnej Ameryki.

  – Emisja nowej waluty, AMERO, która ma zastąpić dolara.

  Z wyjątkiem kilkuset tysięcy amerykańskich patriotów, reszta nie ma pojęcia o przyczynach i źródłach krachu, mało tego, ci ludzie nie chcą o tym wiedzieć (skąd my to znamy, rodacy [przycz. tłumacza]) Prawda jest taka, że czym dokładniej się temu przyjrzeć tym gorzej to wszystko wygląda.

  Amerykański dolar staje się coraz bardziej bezwartościowy a mimo to miliardy są ładowane każdego tygodnia w wojnę w Iraku (około 12 miliardów miesięcznie
  Federalny Bank Rezerw [2] (The Federal Reserve Bank) nie jest własnością rządu amerykańskiego a tylko prywatnym przedsiębiorstwem, którego właścicielami jest 11 bankierów. Coraz więcej ludzi zaczyna zadawać sobie pytania o przyszłość Stanów Zjednoczonych, o przyszłość ich rodzin i przyjaciół. Niedawno ktoś podniósł kwestię płacenia podatków – nasz Urząd Skarbowy jest absolutnie bezlitosny w tej materii aczkolwiek w Ameryce nie ma żadnej ustawy przewidującej płacenia podatku od dochodu.

  Ostatnio przykłady drakońskich praw można mnożyć – choćby zatwierdzona już przez parlament ustawa „Priorytetyzacja Źródeł i Organizacja Praw Intelektualnych Własności”, która przewiduje przepadek całego mienia w wypadku „odkrycia” przestępstwa w tej materii. Mało tego, zagarnięcia czyjegoś mienia może nastąpić nawet w wypadku jeśli władze uznają, iż ktoś rzekomo „ułatwił” popełnienie przestępstwa.

  Wyszło także na jaw, iż FEMA (Federal Emergency Management Agency) zamówiła w firmie Halliburton[3] instalację sieci obozów koncentracyjnych na terenie USA. Na ten cel rząd przeznaczył $385 milionów dolarów. Jak się okazuje, rząd zaczął Także odnawianie starych obozów, w których podczas II Wojny Światowej internowano setki tysięcy amerykańskich obywateli. Już teraz mówi się u nas o nich jako „Obozy Śmierci”, w których tzw. „Niebieskie” i „Czerwone” Listy wyznaczą więźniom przeznaczenie.

  Nie od rzeczy będzie tu także przypomnienie, iż ta banda globalistów/Illuminati/Nowego Porządku Światowego ma na uwadze program depopulacji świata – ponad 30% ludności ma zostać zlikwidowanych w następnych kilku latach. Po to właśnie urząd prezydenta, dzięki specjalnym ustawom, może w każdej chwili przejąć władzę autokratyczną.

  26 września 2006 roku, prezydent (pożal się Boże) G.W. Bush nalegał na Kongres Stanów Zjednoczonych by, w świetle wielkiej katastrofy, jaką był huragan Katrina, zmodernizowały ustawę znaną pod nazwą Posse Comitatus.

  Wszystko to rodzi podstawowe pytanie: czy Stanom Zjednoczonym Północnej Ameryki grozi wprowadzenie stanu wojennego? Ano, kiedy na ulicach małych miasteczek, gdzie nie zdarzył się wypadek morderstwa w ciągu ostatnich kilku lat, coraz częściej widać uzbrojonych po zęby w automatyczną broń policjantów, w kamizelkach kuloodpornych i hełmach – być może to wystarczy za odpowiedź.

  Pamiętajcie, że wiedza pomoże wam przetrwać. Czytajcie, pamiętajcie, przekazujcie innym, uczcie się i nawzajem pomagajcie sobie. Zabezpieczcie sobie zapasy wody i pożywienia co najmniej na jeden rok. W spiżarniach gromadźcie pożywienie, które nie zepsuje się w najbliższym czasie – konserwy wszelkiego rodzaju oraz mięso i warzywa w puszkach. Ważne jest by mięć zapasy oleju, miodu, mąki, soli, płatków owsianych, grochu i fasoli. Uczcie się jak konserwować żywność, jak uzdatniać wodę do picia – dwie łyżeczki domowego chloru na 7,5 litrów wody, dokładnie wymieszać, odstawić na 24 godziny pod przykryciem – woda będzie zdatna do picia. Gotowanie wody nie zawsze eliminuje bakterie są bowiem takie, które są odporne nawet na bardzo wysokie temperatury.

  Rodacy – byliście od lat ostrzegani, że takie czasy mogą przyjść ale większość z was wybrała polityczną, i nie tylko, ślepotę. Czasu już nie zostało wiele. Odwiedzajcie codziennie stronę internetową The United American Freedom Foundation oraz dprogram.net po wiadomości, których na próżno byście szukali w oficjalnych mediach.

  Tłumaczenie: Zbyszek Koreywo
  Źródło oryginalne: „Uncensored” (październik/grudzień 2008)

  Oraz bieżące

  12 sierpień 2009
  „Twarde” już nie tak twarde
  To już nie są tylko plotki. Dolar znajduje się na krawędzi upadku.
  Od kilku dni zastanawiałem się czy zamieszczać tu informacje o których aż huczy w sieci a mianowicie o sprzedaży dolarów przez ambasady USA na całym świecie i prowadzonym przez nie skupie lokalnych walut.
  Ta informacja choć nie pochodzi z zadnych potwierdzonych źródeł a opiera się na plotkach współgra z inną plotką sprzed kilku miesięcy, kiedy sporo się mówiło o wywożeniu przez amerykańskich dyplomatów, walizek pełnych dolarów na placówki zagraniczne.
  Jesli chodzi o finanse nie ma pewniejszych źródeł niż izraelskie. A tu właśnie Bank Izraela podjął decyzję o zaprzestaniu codziennych zakupów amerykańskiej waluty. Minister finansów, Yuval Steinitz powiedział przy tej okazji:
  ” – Mamy poważny problem i nie jest on wynikiem spekulacji. Powoduje go osłabienie dolara na całym świecie.”

  Tak więc wszystko jasne i jeśli macie oszczędności w „zielonej walucie” bierzcie przykład z najlepszych na świecie specjalistów od pieniędzy – na pewno nie stracicie.
  Ponawiam pytanie czy ktoś słyszał o Bank Holiday pod koniec sierpnia 2009
  Pozdrawiam

  Krzysztof z Poznania”

 5. Bruno (1st original) said

  „to było do komentarza, który został usunięty” – czyli jednak u was tez dziala cenzura…

  mi juz usunieto 3 komentarze, pomimo ze nikogo nie obrazalem, ani nikogo od fanatykow nie wyzywalem. Oskarzacie media o cenzure i blokowanie niewygodnych informacji, a sami co robicie?

  A moze autorzy blogu chca stworzyc sobie cala armie „przydupasow” i nie beda odpowiaedac na niewygodne pytania?

  • Ola said

   do Bruna tego co ma się za oryginalnego:

   Z łaski swojej nie obrażaj udzielających się tu ludzi, nazywając ich „PRZYDUPASAMI”! To raczej nie na miejscu! Za kogo Ty masz siebie? Uważasz się za lepszego, bo „nie wierzysz w te bzdury”?

   Niewygodne pytania padają tutaj co chwile, tylko w kierunku drugiej strony! Puki co nikt nie spieszy się z odpowiedziami…

   Dziwny jesteś Bruno, do tego arogancki.
   A z tego co wiem to już wiele razy Ci odpisywano na takie posty. Komentarze nie są moderowane na tym blogu, nikt ich nie usuwa, jeśli się nie wyświetlają znaczy, że wylądował w spamie. Mi samej też nie raz się już to zdarzyło, więc sorry – nie rób z siebie męczennika którym nie jesteś.

   Pozdrawiam! 🙂

   • 8ball3r said

    Dla mnie to ty Bruno jestes fanatykiem.Od jakis 2 tygodni prawie codziennie walczysz z czymś co według ciebie nie istnieje.Naprawde nie szkoda ci czasu na jakies ciekawsze sprawy?
    Czy któś cie zmusza do czytanie tego?Idz na forum dla kibiców piłkarskich i zacznij im tłumaczyc ,że nie maja racji.

  • 44 said

   Włą przejżałem komentarze pod artykułami sprzed maksimum 18 dni i wywalono wiekszosc moich komentarzy…
   Jeeli tak się to ma odbywać to niczym nie różnicie się od tych mediów które sami uwarzacie za kontrolowane

 6. marek7Anglia said

  Filmy o ty jak „bawi” sie amerykanska i swiatowa elita.

  • grypa666 said

   Dziekuje Marku. Działasz konkretnie.

   • Ciekawy said

    Widziałem wcześniej komentarze, które sugerowały „jednorodność” zwolenników tych dziwnych teorii. Coś w tym jest. Grypa, nie dziękuj samemu sobie.

 7. Fresh said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zaszczepia-co-drugiego-Niemca-na-swinska-grype,wid,11399621,wiadomosc.html

 8. mariokosmos said

  „you got to live your life
  you got to learn to live
  you got to live your life
  you got to learn to give
  that is how the story goes

  …it’s all in your mind
  live the life and you will find!”

  lubię ten cytat 🙂

 9. Wyspa said

  Cele illuminatów zostały zrealizowane w 90% (napisy pl)

  • 44 said

   To wreszcie kto nami rządzi? WHO z ONZ i Obamą, Illuminati czy Bildburgery? Zdecydujcie się…

  • 44 said

   W sumie jedną rzeczą, że to co wam się w głowach roi to bzdura, to „fakt”, że ta cała sprawa sięga 200 lat wstecz:))) Ludzie toż to sa jaja jakies! 200 zasranych lat temu ktos tam se cos załozył i kombinował jakby tu te 200 lta później wymordować ludzi, przejąć władze i kontrole nad tymi co pozostaną? Chyba sami w to nie wierzycie! Każdy człowiek ma to do siebie, że chce SOBIE PRzEDE WSZYSTKIM robić dobrze!!! Każdy z nas, w całym swoim egoizmie, nie patrzy dalej niz koniec własnego życia, a konkretnie chodzi mi o to, że NIKT 200 lat temu nie dumał nad tymjak tu przejąć władze na swiecie bo nie miał do tego żadnych instrumentów. A jeżeli jeszcze weźniemy pod uwagę, że te 200 lat temu średnia życia ludzi na swiecie była mniejsza od obecnej o jakieś 20-30 lat to już w ogóle nie kumam o co chodzi. Poza tym jak chca nas wymordować to dlaczego średnia długość życia na świecie CAŁY CZAS niustannie się wydłuża? stać kogoś na takąodpowiedź?

   • grypa666 said

    200 lat temu mogła powstać idea. Zastosuj swoje rozumowanie do demokracji i wyjdzie, że sam się nadziałeś na swój pal. Kiedy powstała demokracja? Ponad 2 tysiace lat temu – i do dzisiaj stosuje się te zasady! A że długość życia się wydłuża – owszem, jest mniejsza śmiertelność z uwagi na poprawę higieny, antybiotyki, co do szczepionek to są różne opinie. Musimy walczyć o to żeby ta sytuacja się nie zmieniła, stąd ta akcja informacyjna.

   • 44 said

    Chłopie demokracja to idea ustrojuspołeczo politycznego a wy tu przedstawiacie teroie spisku który mił byc zawiązany 200 lat temu…Sorki ale to nieto samo…

 10. obsertwator said

  Siema ludzie. smieszycie mnie.
  nie zaprzeczam ze macie racje bo to co sie dzieje to fakt.
  ale z tekstami zeby obudzic ludzi, i sie przeciwstawic.
  czym? jak? ulotkami??? przeciw czogom, karabinom? ulotki??

  ludzie bez jaj….

  chcecie cos zrobic?? to robcie: kupcie bron, zleccie brudna robote…. a jesli nie to sie nie bawcie w detektywow bo to nic nie da!!!!

  pozdro

 11. 44 said

  hej hej żuczki wy moje…oglądnałem ten filmik i pare jeszcze innych. Przez ostatnie parę dni zgromadziłem zapasy wody choc nie musiałem bo koło domu mam studnie gdzie wody mam od groma ale jak to zobaczyłem…idę sobie strzelić w łeb…Bo co mi niby zostało?

 12. marek said

  No i mamy zalew ludzi prawdopodobnie z wykopu. Ale Panowie i Panie tu nie ma opcji zakop!!!

  Słyszałem już na wykopie „lepsze” słowa niż „Lecz się idioto”. Może tak konkretniej?

  Ja proponuje żeby wpłaty były pokazywane tu co tydzień podobnie jak na stornie UPR. I w cotygodniowej informacji widniały: miasto przelewu, inicjały przele i wpłacona kwota. Jak zrobicie coś takiego jestem w stanie również wpłacić na Wasze konto.

  • grypa666 said

   Wpłaty będą bezpośrednio na konto kancelarii. Jak rachunek zostanie uregulowany wstrzymamy wpłaty. Dziękujemy za odpowiedź.

  • Stan said

   Co masz przeciwko „lecz się idioto”. Stopień absurdalności niektórych poglądów, w pełni tłumaczy tego rodzaju emocjonalne reakcje. Ktoś ci zajedzie drogę, co wołasz, lub mówisz pod nosem?
   „Ależ szanowny Pan źle się zachował?” Jak czytam te bzdury powiedziałbym jeszcze gorzej.

 13. Megami said

  Zobaczcie ten materiał ^.

 14. monia said

  Do wszystkich wyśmiewających „teorie spiskowe”,zamieszczane „filmiki”(z pewnością część z nich ma służyć dezinformacji) itd : odpowiedzcie sobie na pytanie czy ludziom przed II wojną światową przyszłoby do głowy,że powstanie coś tak koszmarnego jak obozy koncentracyjne? Przecież nam nawet po ponad 60-ciu latach trudno w to uwierzyć…A jednak,powstały prawdziwe fabryki śmierci,w których gazowano z premedytacją ludzi,palono ich w piecach,produkowano z ich skóry,włosów itd różne przedmioty powszechnego użytku czy choćby używano mydła produkowanego z ludzkiego tłuszczu! Nie wspominając już o innych działaniach typu eksperymenty „medyczne”.Gdyby wtedy pojawili się ludzie rysujący przyszłość i mówiący o tym co nadejdzie z całą pewnością zostaliby potraktowani co najmniej jak osoby szalone czy chore.Nikt zdrowy na ciele i umyśle nie mógłby w to uwierzyć.Część z waszych wypowiedzi dotyczy pytań po co mieliby to robić skoro to przynosi im zyski? (mam na myśli depopulację).Odpowiem tak,wy formułujecie to pytanie ze swojego poziomu myślenia, życia,kierowania się pewnymi wartościami.Im zyski już nie są potrzebne! Mają w swym zasięgu realną władzę,dzięki ,której mogą wszystko.W tym również bogactwo w postaci setek miliardów(o czym zdaje się zapominać większość z was,którym trudno jest w ogóle wyobrazić sobie ten poziom zasobności),kreowanie świata na wszystkich poziomach i w każdym zakresie poprzez kontrolowanie gospodarki na całym niemalże świecie,instytucje międzynarodowe każdego rodzaju,media każdego rodzaju,dostępność do technologii daleko wykraczającej poza znany nam poziom,kontrola w zakresie medycyny i nauki,żywności,wody itd. Aby zrozumieć to musielibyście zacząć myśleć w podobny sposób-coś na zasadzie policjanta i przestępcy.Dobry policjant aby go złapać musi zacząć myśleć tak jak on.Może to duży skrót ,ale ma chyba wiele wspólnego z prawdą.I pamiętajcie również o tym,że w zakresie ich kontroli jest też ta dobra strona mocy tzn działanie charytatywne,środki pomocowe,wyznania i religie różnej maści.Wystarczy podać choćby przykład Afryki czy Chin.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s