Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Komunikat moderatora swinskasprawa.pl w.s. dokumentów do pozwów

Posted by grypa666 w dniu 14/08/2009

Udostępniamy wykonane do tej pory (stan na dzień dzisiejszy, tj. 2009.08.14) polskie tłumaczenia dokumentów „Dowody bioterroryzmu” oraz „Kryminalne oskarżenia” .

Zaznaczamy, że tłumaczenia są wykonywane ochotniczo i poniższe pliki nie zostały jeszcze zweryfikowane (np. pod kątem błędów w tłumaczeniu, nie przetłumaczonych fragmentów, itd.). Służą tylko i wyłącznie w celach informacyjnych i przedstawiają wersje robocze. Chcemy po prostu żebyście Państwo również mogli zapoznać się (chociaż częściowo, do czasu przetłumaczenia całości) z materiałem, zwłaszcza Ci z Was, dla których dokumenty w j. angielskim są nieczytelne.

Nie ukrywam, że nadal jest bardzo dużo do zrobienia. Jeżeli ktoś z Państwa zechce dołączyć i przetłumaczyć fragment, o tyle mniej będzie pracy. W tym momencie 6 osób jest zaangażowanych, ale oczywiście czym więcej osób zobowiąże się do tłumaczenia, tym szybciej będziemy mogli udostępnić dokumenty w całości wszystkim zainteresowanym.
Jak zaznaczono wcześniej, wiele informacji z dowodów bioterroryzmu i kryminalnych oskarżeń pokrywa się. Jednym z większych zadań które czeka do zrobienia to porównać oba dokumenty i już dostępne tłumaczenia, wyciągnąć przy okazji odnośniki i stworzyć listę publikacji cytowanych. Jeśli ktoś z Państwa chce się podjąć tego zadania, szybciej będziemy mogli udostępnić całość, poprawnie sformatowaną i sprawdzoną, z przypisami, dla wszystkich.

Oto linki do przetłumaczonych dokumentów:

„Dowody bioterroryzmu”
http://dl.getdropbox.com/u/1573974/t%C5%82umaczenia/Dowody%20bioterroryzmu%20-%20Rozdzia%C5%82%20IX.pdf
http://dl.getdropbox.com/u/1573974/t%C5%82umaczenia/Dowody%20bioterroryzmu%20-%20Rozdzia%C5%82%20X.pdf

„Kryminalne oskarżenia”
http://dl.getdropbox.com/u/1573974/t%C5%82umaczenia/Oskarzenie%201-10.pdf
http://dl.getdropbox.com/u/1573974/t%C5%82umaczenia/Oskarzenie%2021-30.pdf
http://dl.getdropbox.com/u/1573974/t%C5%82umaczenia/oskarzenie%2031-40.pdf
http://dl.getdropbox.com/u/1573974/t%C5%82umaczenia/Oskarzenie%2041-50.pdf

Jeszcze raz: są to niepełne wersje robocze. Odnośniki do oryginalnych dokumentów są dostępne @ http://www.facebook.com/topic.php?uid=111448091846&topic=9722

Powyższe dokumenty są tylko do Państwa informacji. Właściwe dokumenty, do złożenia w prokuraturach i na posterunkach policji, będą przygotowywane przez kancelarie adwokacką. Chętnych do współfinansowania, prosimy o przyłączenie się. Kontakt jest możliwy poprzez grupę na Facebook ( http://www.swinskasprawa.pl/ – wiadomość na priv lub komentarz do wątku http://www.facebook.com/topic.php?topic=9995&uid=111448091846 ), poprzez email ( h1n1flupl@gmail.com – temat „Finansowanie przygotowania dokumentów”) oraz blog grypa666 (https://grypa666.wordpress.com/ – komentarz do posta „Uwaga: potrzebna pomoc w.s. założenia pozwów i nakazu sądowego”).

Komentarzy 79 to “Komunikat moderatora swinskasprawa.pl w.s. dokumentów do pozwów”

 1. marek7Anglia said

  GRUPA TRZYMAJACA WLADZE!!!

  • Indigo said

   Tak, już widzę, jak pijaczek Kwaśniewski trzyma gębę na kłódkę o „grupie trzymającej władze”. U nas jak na tajnej notatce międzywydziałowej ktoś coś napisze na marginesie, to dwa dni później wiedzą o tym wszystkie media.

   • allseiingeye said

    nieprawda, wiedzą tylko co co mają nam powiedzieć, to co się naprawdę dzieje za kulisami, tego można się tylko dowiedzieć, jeżeli by tam wejść, ale się tam nie wejdzie…

 2. marek7Anglia said

  Marek do Indigo
  Grupa trzymajaca wladze jest na samym „top”ie. Struktura ma ksztalt piramidy i nawet ci wysoko nie maja bezposredniego dostepu do tych co sa jeszcze wyzej. Kwasniewski to tylko pionek, podobnie jak Bush i inni.

  • marek7Anglia said

   Marek do Indigo
   Nawet jak „pionki” cos wiecej wiedzom i puszczaja pare to moga skonczyc tak jak ten Pan ponizej:

   • Komediant said

    To Komediant zabił JFK na zlecenie rządu. Pokazane zostało to w „Strażnikach”.

  • Komediant said

   Skąd możesz to wiedzieć? Jesteś członkiem tej grupy? A może są jakieś naukowe opracowania przedstawiające hierarchię w grupie Bilderberg?

   • marek7Anglia said

    Marek do Komedianta
    Jezeli szukasz opracowan na ten temat to wejdz na: http://www.amazon.co.uk i wpisz Bilderberg. Znajdziesz kilka ksiazek mozesz sobie je kupic. Jak szukasz darmowych materialow to poszukaj na google po angielsku.
    Chyba nie sadzisz, ze prezydent USA wyglosil to dramatyczne przemowienie tak dla jaj i pare tygodni po tym zostal zastrzelony tez dla jaj albo przez przypadek przez szalenca.

   • skan-dal said

    Kilka dni tem,u natrafiłem na info, że JFK odstrzelili 2 tyg. po orędziu tv do narodu w sprawie „bestii” czyli kartelu okultystyczno – zbrojeniowo – finansowo – farmaceutyczno – przemysłowemu.
    Na pewno można to jakoś sprawdzić bo to wystąpienie było oficjalne, data śmierci JFK też jest znana.
    Wobec niego zastosowano ich zasadę: „kto nie z nami ten przeciw nam”.

   • Komediant said

    Marku, a jaką gwarancję mają te książki, iż nie jest to political fiction? Poza tym – skoro książki są tak łatwo dostępne to dlaczego tak potężna grupa jak Bilderberg dopuściła do ich dystrybucji wśród społeczeństwa? Skoro książki służą do ich zdemaskowania to logiczne byłoby ich zlikwidowanie. I nie wzbudziłoby to żadnych sensacji, bo w końcu ile osób interesuje się tym tematem? A twórcy teorii spiskowych stworzyli tychże teorii już tyle, że o prawdziwość każdej z nich trzeba się bić.

   • konspirator said

    do komedianta:
    wydaje mi się że oni chcą żebyśmy to wszystko wiedzieli i zaczęli się temu sprzeciwiać teraz już oni czują się tak bezpiecznie że uważają że mogą robić wszystko i łatwiej im będzie wyeliminować „osobniki” bardziej niebezpieczne a jeszcze kilka lat temu niewygodne książki były blokowane jak np. secret societies and their power in 20th century jana van helsinga została ona zablokowana w niemczech(gdzie była wydana jako pierwsza) i doszło nawet do tego że ją ludziom z domów zabierali i do tej pory nie została wydana po polsku także zdaje się że zmieniają taktykę

   • marek7Anglia said

    Marek do Komedianta
    Nie mam gwarancji ale intuicje. Tak samo jak nie mam gwarancji, czy Obama i Bush, mowi prawde. Tak samo jak nie mam gwarancji, ze szcepionka ma mnie wyleczyc (firma produkujaca nie daje gwarancji). Nie mam gwarancji czy Bog istnieje, nie mam gwarancji czy dozyje jutra, nie mam gwarancji czy moja dziewczyna mnie kiedys nie zdradzi. Jedyne gwarancje jakie otrzymasz juz niebawem to swiatowy rzad. Oni Tobie na pewno gwarantuja wszystko bezpieczenstwo (czipy), jedna religja (juz nie bedzie wojen),jedna waluta (juz nigdy nie stracisz na opcjach walutowych). Bedzie pieknie i wspaniale. Na prawde kolego jak prezydent Kennedy Ciebie nie przekonuje to ja juz nie wiem. Polegaj na swojej intuicji, poczytaj cos, poszukaj. Nie moge Ci dac jakis gwarancji ale powiem Tobie, ze studiuje te zagadnienia od dluzszego czasu i nie polegam tylko na zrodlach polskojezycznych, i ja w to wierze a na poczatku miale takie same watpliwosci jakie Ty masz. Powodzenia w poszukiwaniach

   • Komediant said

    Marku, tak, wiele osób zakłada scenariusz „a co jeśli” i uważam, że to słuszna taktyka. Nie można przyjmować bezkrytycznie żadnych informacji.

    Jednakże światowy rząd, o którym mówicie, nie jest wcale czymś zbrodniczym, lecz logicznym, skalkulowanym działaniem. Ograniczy wolność? I dobrze, bo człowiek nie potrafi korzystać z wolności, gdyż nie rozumie odpowiedzialności. Może w końcu na ulicach zrobi się bezpieczniej.

    A Kennedy – pechowa rodzina, pechowy prezydent. Mówił rzeczy, który były komuś nie na rękę, ale podobały się społeczeństwu.

   • marek7Anglia said

    Marek do Komedianta
    Nie wiem co mam Tobie odpowiedziec. Ale zycze Tobie wszystkiego dobrego

   • Oliwia said

    Poglądy większości odnośnie bezkrytycznego przyjmowania wszystkich informacji
    zaprowadzą nas wszystkich,ale do obozów…

   • grypa666 said

    W takiej konspiracji jak Illuminati czy Bilderberg muszą się znaleźć ludzi, którzy zaczną sypać. Wystrczy podać przykład Aarona Russo, znakomitego reżysera pochodzenia żydowskiego, któremu zaufał Rockefeller i wyznał tajne plany, łącznie z zamachem na WTC. Dziwnym trafem Russo zmarł nagle na raka, ale przedtem zdążył udzielić kilka wywiadów, które spowodowały wrzawę i obudziły nawet kongresmenów (Dennis Kucinich, Ron Paul i in). Dla całej tej „amerykańskiej rewolucji” Russo czy John Perkins byli katalizatorami. A whistleblowers jest wielu, jak choćby para dziennikarzy na Floryczie, która ujawniła skandale związane z firmą Monsanto. Planów ludobójstwa w większej grupie nie da się utrzymać w tajemnicy – ludzie może są źli, ale nie tak do końca.

   • grypa666 said

    Komediant chyba sam walczy z sobą. Czy chcemy totalitaryzmu czy nie? Znamy z historii rządy, które „ograniczały” wolność – kończyło się to zazwyczaj ludobójstwem. Popieranie takich idei jest chore. W zdrowym społeczeństwie muszą być zachowane podstawowe wolności.

   • pyrek said

    „Ograniczy wolność? I dobrze, bo człowiek nie potrafi korzystać z wolności, gdyż nie rozumie odpowiedzialności. Może w końcu na ulicach zrobi się bezpieczniej.”
    Nie masz wolności nie możesz bronić się przed tyranią władzy – jesteś ich niewolnikiem, mogą robić z tobą co tylko chcą…
    Wolny człowiek sam kieruje swoim losem, jest za niego odpowiedzialny i on sam wie co jest dla niego najlepsze! A jeżeli nawet dokonuje złych wyborów to w końcu jest to jego życie i to on powinien o nim decydować!
    Społeczeństwo samo może się organizować w celu poprawy bezpieczeństwa, w tym celu wskazany był by m.in. wolny dostęp do broni. Bo przestępcy i tak tą broń posiadają a zwykli ludzie nie. Poza tym należy wychowywać swoje dzieci na ludzi to wtedy przestępców by nie było.

   • Komediant said

    Chyba żaden z Was nigdy nie był na ulicy po zmroku. Broń? Śmiechu warte, skoro bronią chcecie bronić się przed przestępstwami i najlepiej pewnie strzelać do nich to w niczym nie różnicie od tych na temat których tworzycie teorie spiskowe. Dyskutujecie o kompletnych abstrakcjach, takich jak zrzeszanie się społeczeństwa. Żyjecie w gruncie rzeczy w utopijnym świecie teorii spiskowych, nie zauważając doczesnych problemów. Porządne wychowanie dziecka? Pyrku, spotkałeś się kiedyś ze zjawiskiem patologii? A to niewolnictwo? Historia pokazuje, że nie ma pracownika z niewolnika. Ci, o których tak piszecie wiedzą o tym i nie zamkną Was w obozach pracy. Po co? Kto kupi ich produkty?

    Nie zdajecie sobie sprawy, że to społeczeństwo jest chore i złe. Trzeba chronić społeczeństwo przed nim samym. Seks w każdej reklamie, dziecięca pornografia, prostytucja, narkotyki, alkohol, przemoc, morderstwa, gwałty, porwania, korupcja, kłamstwa, brak czasu dla rodziny, brak czasu na miłość, żadnej moralności. Ulice są przedłużeniem rynsztoków. To jest Wasze zdrowe społeczeństwo? Społeczeństwu trzeba chleba i igrzysk. Nie chcą wolności, bo mają jej za dużo. A nie powinni jej mieć.

    Tak, totalitarny system jest rozwiązaniem. Niestety nigdy nie nastanie, bo rządzący światem nie troszczą się o dobro ludzi tylko o własne interesy. Pieniądze. To one napędzają świat, a nie chore wizje rządzenia światem, dbania o środowisko etc. Nie ma idealistów u władzy. Są tylko ambitni, skorumpowani szaleńcy, których czas przeminie. Jak każdego.

 3. Antysemita said

  uwaga nowa strona Jane Burgermeister http://www.theflucase.com chyba szykuje sie jakaś rewolucja.

  • grypa666 said

   Bardzo dobrze, ze Jane ma wreszcie stronę. Zaprojektował ją sympatyk ruchu, Skandynaw, który zapoczątkowała Jane – bez żadnych opłat. Uważam, że strona już na start jest świetna.

   • 44 said

    I te wszystkie Bildenburgery, które chca nas wymordować, wpuściły to w internet? Ludzi tylko nie gadajcie mi tu że internet im sie wymknął z pod kontroli bo to nawet na śmiech nie zasługuje tylko na politowanie

   • grypa666 said

    Internet jest potrzebny do lokalizacji pubnktów oporu. Dlatego go jeszcze nie zlikwidowali. Jest jednak szansa, że się przeliczyli – internet otworzył oczy milionom.

   • Oliwia said

    Jeśli chodzi o media to upatruję w nich jedynie takową szansę,że po obejrzeniu takiego materiału jakaś sześć ludzi będzie chciała dowiedzieć się czegoś więcej..

    i zacznie szukać…tak jak my wszyscy…

    Smutne jest to,iż tak na prawdę jakby chciało się z nimi walczyć, to trzeba by było pozwy i oskarżenia wysuwać codziennie…te szczepionki, Codex Alimentarius, wszystkie firmy farmaceutyczne, tego jest tyle,że już nie nadążam za tym…co to będzie dopiero za parę lat…niemal ,że wszystkie ich obecne posunięcia czy to UE czy WHO prowadzą do jednego…redukcji nas w taki czy inny sposób…
    to jest przerażające…

    Codeź Alimentarus – będą nas truć równo, i uzależnia całkiem od tej żywności…
    Traktat lizboński, który spowoduje, iż nie będziemy mieli już nic do powiedzenia, pozostanie nam bierne przypatrywanie się…

    Mogą zrobić z nami wszystko pod przykrywką…

    Chyba moje wypowiedzi są już męczące, postaram się zamilknąć na jakiś czas..
    dobrej nocy..

   • 44 said

    Człowieku co ty w ogóle wypisujesz? Jaka lokalizacja jednostek oporu?! Odwiedził Ciebie ktoś w domu? Groził Ci ktoś? Jezu ludzie skąd w ten materiał do jarania bierzecie?

   • allseiingeye said

    motasz ludziom w głowach, najpierw przejrzyj temat, popatrz w niebo w większym mieście, spójrz na etykietki i skład jedzenia które spożywasz, jedź do niemiec lub dalej na zachód, zobaczysz jak cię polizaie potraktują, obejrzyj jakieś wypowiedzi na żywo a później skrót w TVN. Wszystko to zwidy po jaraniu?

 4. Wyspa said

  Ja polecam największy w Polsce zbiór FILMÓW antyNWO który znajdziecie tutaj:

  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki.html#spiski

  Miłego oglądania!

 5. obsertwator said

  Siema ludzie. smieszycie mnie.
  nie zaprzeczam ze macie racje bo to co sie dzieje to fakt.
  ale z tekstami zeby obudzic ludzi, i sie przeciwstawic.
  czym? jak? ulotkami??? przeciw czogom, karabinom? ulotki??

  ludzie bez jaj….

  chcecie cos zrobic?? to robcie: kupcie bron, zleccie brudna robote…. a jesli nie to sie nie bawcie w detektywow bo to nic nie da!!!!

  pozdro

  • Fresh said

   … Bardzo inteligentna wypowiedz nie ma co .. Obserwatorze .. może sama nie jestem do tego wszystkiego przekonana ale Twoja wypowiedź jest kompletnie bezmyślna ..

   Działacze tego blogu robią dużo .. co Ty za bzdury piszesz .. brudną robotę .. pewnie .. może niech któryś z nich zabawi się w zamachowca samobójce na zlocie Bilderberg ..

   Zwykli ludzie nie mogą zrobić nic innego jak szerzyć dowody by uświadamiać społeczeństwo .. póki co to wystarczy, jeśli faktem stanie się wszystko co obserwuje od paru dni .. wtedy można będzie podjąć .. środki oporu ..

   Na razie do wszystkiego podchodzę z dystansem .. aczkolwiek nie neguje ..

   • obsertwator said

    No dobra napisze cos wiecej:)
    Co do mojej wypowiedzi jest nabradziej inteligentna ze wszystkich na tym forum podana, a oto dlaczego:

    jesli jestescie pewni to nie ma innego wyjscia taka prawda. mowisz ze srodki oporu w ostacznosci..kiedy? jak juz nie bedzie do nich dostepu?

    smieszne to, mowie to co mysli pewnie wiekszosc ludzi, nadmuchiwanie sparwy aby ktokolwiek cokolwiek zrobil. tak naprawde wy czekacie aby stalo sie prawda a pozniej bedziecie badolic oj ja nieszczesna/y coz ja moglem zrobic ? ..ech to do nieczego nie prowadzi.

    co do pozwoew przeciwko WHO i ONZ i innym: czy wy sadzicie ze jakilkowiek organ prawodawczy im zrobi? powiem wam ze „NIE”. a dlaczego? Maja pieniadze, maja wladze , maja sile – wojsko, policja – bron.

    a my co mamy?? NIC

    wiec albo naparwde zaczynamy sie w to bawic , albo idzcie z dziecmi do piskownicy i nie marnujecie swojego czasu w zabawe W11-kryminalni
    bo jestesmy za ciency!! historia sie powtarza 0 my-motloch nie mamy zadnej szansy w walce, o ile nie ukroci sie to w zarodku kropka koniec. a kazdy kto mysli inaczej tak napwrde nie wie sam co mowi.

    no powiedzcie wszyscy co zrobicie jak sie okaze ze to prawda? no slucham???

   • Fresh said

    no to pytanie podstawowe .. skoro masz takie podejście to co właściwie robisz na tym forum?

   • Oliwia said

    Fresh

    działacze tego Blogu robią dużo,ale ja nie wierze ,że to coś da…
    te działania mogą jedynie zwrócić uwagę osób, więcej ludzi zacznie się w końcu budzić z letargu…
    Jaka policja jaki organ ścigania jest w stanie pozwać WHO, EU, Obame, Busha…
    czytałam iż obecny twórca Codexu Alimentarius siedział w więzieniu za ludobójstwo ( czasy Hitlera ), z więzienia pomógł mu wyjść Rockefeller, po to aby stworzył kodeks Alimentarius…to tylko potwierdza jaka jest korupcja…oni mają w swoich rękach niemal ze wszystkich…a przynajmniej tych najważniejszych…
    Więc powiedz Fresh jak mamy się bronić???

    Ludzie powinni się zebrać i zrobić najazd powiedzmy na dom Rotschiolda, Rockefellera i innych buców…pozamykać ich wszystkich za kratki,albo postawić przed sadem,żeby w koncu zaczęli gadać, kto jeszcze w tym siedzi…

    A to co teraz napsialam jest tak samo niewiarygodne jak to,ze innego działania w tym kierunku bardziej humanitarne odniosa porzadany efekt…

   • allseiingeye said

    Popieram obserwatora, popieram też innych. Powiem co zrobić. Trzeba uświadamiać masy, ale nie wprost, lecz prowokując do myślenia, planuję właśnie akcję tshortową, za tydzień powinny być gotowe pierwsze egzemtlarze, wrzuce napewno na forum. Niech każdy znajdzie własny sposób na edukację społeczeństwa. Jak już nas będzie na tyle dużo by coś zrobić, wyjdę na ulicę a wy dołączcie do mnie :D. Mamy czas jeszcze by kupić podstawowy sprzęt, tzn: hełmy, pały, maski gazowe, sam gaz, paralizatory :D, inaczej nie mamy szans. Może mi ktoś powiedzieć gdzie kupić bazukę? Mam ochotę strącić takiego co mi nad miastem lata i chemitrailsy zostawia :D. Pozdrawiam

   • Oliwia said

    Fresh

    działacze tego Blogu robią dużo,ale ja nie wierze ,że to coś da…
    te działania mogą jedynie zwrócić uwagę osób, więcej ludzi zacznie się w końcu budzić z letargu…
    Jaka policja jaki organ ścigania jest w stanie pozwać WHO, EU, Obame, Busha…???
    czytałam iż obecny twórca Codexu Alimentarius siedział w więzieniu za ludobójstwo ( czasy Hitlera ), z więzienia pomógł mu wyjść Rockefeller, po to aby stworzył kodeks Alimentarius…to tylko potwierdza jaka jest korupcja…oni mają w swoich rękach niemal ze wszystkich…a przynajmniej tych najważniejszych…
    Więc powiedz Fresh jak mamy się bronić???

    Ludzie powinni się zebrać i zrobić najazd na dom Rotschilda, Rockefellera i innych buców…pozamykać ich wszystkich za kratki,albo postawić przed sadem,żeby w końcu zaczęli gadać, kto jeszcze w tym siedzi…

    A to co teraz napisałam jest tak samo niewiarygodne jak to,ze innego rodzaju działania w tym kierunku bardziej humanitarne odniosą pożądany efekt…

    SYZYFOWA PRACA….

   • Oliwia said

    sorki za wysłanie tego samego 2 razy…

  • Oliwia said

   Obserwator to szalone co mówisz…ale prawdziwe…
   dowody, pozwy, oskarżenia są w rękach policji, organów ścigania i do tej pory nie widać by ktoś się tym zajął…
   Pół świata jest w to wmieszane, ludzie, którzy mogli by coś z tym zrobić są skorumpowani,albo nie wierzą…
   jak udowodnić winę Obamie …i innym skoro mają immunitet..?
   Zresztą wiele osób o tym mówi otwarcie, czy to wywiad z Russo, czy też niemal ze oficjalne fakty o ludobójczej działalności tych wszystkich firm farmaceutycznych…a nikt w to nie wierzy…
   Więc jakimi sposobami, jakimi językami do ludzi przemawiać by w końcu uwierzyli?
   Oni sobie doskonale zdają sprawę,że są bezkarni, i tylko śmieją się z tych pozwów, artykułów , komentarzy itp…
   Jeśli dojdzie do zamieszek, na co szykowane są niby obozy to im w to graj…, pozamykają tych , którzy najprężniej działają, którzy mówią otwarcie o ich spisku…

   Czym mamy się bronić????

   Policja nic nie robi, wyjdziemy na ulicę to nas pozamykają…więc jak mamy się bronić?? w czasie kiedy ich plan coraz prężniej wchodzi w życie???

   Obserwator Twój plan jest okrutny,ale tylko taki chyba tak na prawdę by coś dał, tylko,że tych ludzi do odstrzału…jest strasznie dużo…( nie bierzcie tego do końca na serio )

   Ale prawda jest taka,że skoro WTC to wewnętrzna sprawa Amerykanów,to w takim razie Bush posyłając żołnierzy do Iraku przyczynił się pośrednio…do ludobójstwa..
   Koncerny farmaceutyczne, które aplikują leki, szczepionki , po których ludzie umierają, czy też mają różne dolegliwości – ludobójstwo…

   Normalny obywatel jak ukradnie rower, czy zbije szybę w samochodzie pójdzie siedzieć, a taki Bush, Obama, czy Baxter, Novartis, Glaxo są bezkarniiiiiiiii…nie ma na nich silnych i nie będzie nigdy…bo ten świat jest za bardzo skorumpowany…

   nasza walka to jak walka z wiatrakami…!!!!

   • allseiingeye said

    „Policja nic nie robi, wyjdziemy na ulicę to nas pozamykają…więc jak mamy się bronić?? w czasie kiedy ich plan coraz prężniej wchodzi w życie???”

    Właśnie boję się że policja zacznie coś robić… 😀 zamkną nam blog i tyle będzie
    😀

    Jak się nie uspokoicie z tymi żartami, to nas jeszcze jako wywrotowców oskarżą i guantanamo base.

   • Oliwia said

    no właśnie policja jest tylko od załatwiania rzeczy mało istotnych…
    a tym czasem na biurkach mają pozwy o ludobójstwie…
    wcale się nie zdziwię jak za jakiś czas będzie totalna cenzura internetu…
    takie plany ma już podobno Australia…kontrolowany ma być cały internet…

    Zdajcie sobie w końcu sprawę,że nikt nie pozwie Obamy, Busha i innych…
    tym czasem Oni realizują swój plan, do tych całych szczepionek, obozów jeszcze propaganda chipa dochodzi w Ameryce,akurat w tym czasie… nie sądziłam,że ten chip będzie tak szybko…za parę lat w takim razie zaczną wszczepiać ludziom…

    Grrrrrr się robi jak człowiek o tym wszystkim myśli…
    A swoją droga to policja chyba ma już wystarczająco dużo dowodów by postawić przed sądem guru…Rotschilda, Rockefellera, Scorco i innych bankierów…czemu tego nie robią???
    Bo oni mają kasę i władzę, i nie sadzę byśmy się kiedykolwiek doczekali,żeby oni znaleźli się przed sądem…
    Komisja Żywności w Ameryce wypuściła na rynek Aspartam, który jest dodawany do napojów gum ,jest bardzo groźna substancją…wypuścili na rynek szczepionkę Wzw B dla niemowlaków, która jak zostało udowodnione przekracza 125 razy dopuszczalną dawkę rtęci dla dorosłego człowieka…ta szczepionka od 2007 roku jest obowiązkową szczepionką dla polskich niemowlaków…
    Po tej szczepionce dziecko może być autystyczne, może mieć ADHD, nadpobudliwe, część dzieci również umiera…

    Pytanie, czemu nikt z tym nic nie robi?? przecież to jest Ludobójstwo..

    A Wy myślicie ,że zamkną Obamę, Busha, Rockefellera???

   • allseiingeye said

    Nas pozamykają i łaskawie wyślą do swego pana 🙂

  • grypa666 said

   To co proponujesz Obserwatorze jest nielegalne. Ale nie znaczy, że nie podoba mi się to…

   • 44 said

    A w czym problem? Przecież to jest nielegalne wg. prawa które ustanowili ONI wiec was nie powinno to dotyczyc. Naprawdę nie widzę problemu. Na świcie płatnych morderców jest od groma. Czubów jest jeszcze wiecej a skoro w Palestynie znajdują się samobójcy to dlaczego ich nie wykorzystać do eliminacji Bildburgerow, szefostwa WHO, ONZ, iluminatorów itd. Oni z chcią by to zrobili. Poza tym można się dogadać z Bin Ladenem a temu pomoc wasza mogła by się okazać wręcz zbawienna. Tych Oswieconych przeciez nie ma w koncu ta wielu. Wybic „góre” a „dół” sam się rozsypie.

   • allseiingeye said

    Bzdura 44, skąd ty się urwałeś, ludzie na górze mają cały system za plecami,a to co my możemy zrobić, to oprotestować,

    w ostateczności, ale w sumie to jest jedyne skuteczne wyjście – olać system pieniężny i cywilizację, przenieść się w tereny odludne i żyć w chacie z drewna, żywić się we własnym zakresie. Gdyby wszyscy przestali choćby pracować, miny by im zrzedły. Ludzi gotowych do wyrzeczenia się wygód dzisiejszego świata i chęć jakiejkolwiek konfrontacji jest tak niewielu, że nie ma o czym rozmawiać. Walka jest przegrana, chyba że jakaś siła kosmiczna zadziałaby i elektronika przestałaby funkcjonować chociaż na dobę… ale to tylko „marzenia ściętej głowy”.

  • grypa666 said

   Blog i komentarze wcale nie jest bez sensu. Pamiętajcie, że każdy może to sobie poczytać – wiem, że materiały zamieszczone na blogu przekonały przynajmniej kilka osób z mojego kręgu znajomych, podobnie klipy z dr Beinem. Mam nadzieję, że informacje dotarły także do oficerów śledczych, którzy zaczęli interesować się sprawą, do wywiadu wojskowego i cywilnego, do lekarzy do prawników… Im większy krąg ludzi poinformowanych i przekonanych (a to właśnie nasze zadanie – przekonać, że jest problem i to duży) to większa szansa na sukces. Nie na darmo globalistyczna agentura jest najbardziej aktywna w mediach. Przez 3 lata odkąd wróciłem z USA pracowałem dla największych mediów w Polsce, znam wielu dziennikarzy i mogę na palcach jednej ręki policzyć dziennikarzy z prawdziwego zdarzenia – większość to agentura, ludzie szantażowani wydarzeniami z przeszłości i klasyczni idioci. Najwięcej jednak jest tchórzy, którzy najchętniej przepisują brednie z innych źródeł.
   Blogowaniem musimy niestety wypełnić tę lukę dezinformacji. Na walkę wręcz przyjdzie jeszcze czas.

 6. obsertwator said

  w koncu jedna osoba zrozumiala. mam nadzieje ze wiecej osob tez zrozumie ze to jesli to prawda to juz nic nie zmienimy,

  skorumpowany swiat skorumpowani ludzie. AMEN

  • Czyli co, Twój plan to siedzieć z założonymi rękoma i czekać na szczepionki z uśmiechem na twarzy? Oj nie. Zawsze jest jakieś wyjście. Ich siła polega na tym, że wychowali sobie społeczeństwo, ale na szczęście (i ich nieszczęście) nie wszyscy tak łatwo dają się manipulować.

 7. marek7Anglia said

  PRANIE MOZGU W AMERYKANSKIEJ ARMI!!!!
  Tacy NIE-LUDZIE moga nadzorowac program szczepien w USA!!! Mozgi mniejsze od szympansow

 8. marek7Anglia said

  PONIZEJ PROPAGANDA Z RZECZPOSPOLITEJ

  Zastrzyk, na który czeka świat
  Piotr Kościelniak 14-08-2009, ostatnia aktualizacja 14-08-2009 15:33

  Kolejki chętnych do medycznych testów i ekspresowe badania bezpieczeństwa – tak wyglądają prace nad nową szczepionką przeciw świńskiej grypie
  autor zdjęcia: Dominik Pisarek
  źródło: Fotorzepa
  +zobacz więcej

  * Fazy powstawania szczepionki.pdf

  Takiej mobilizacji jeszcze nie było. Firmy farmaceutyczne w przyspieszonym tempie produkują nową wersję szczepionki przeciw grypie, a Światowa Organizacja Zdrowia zgodziła się na radykalne skrócenie testów. Pierwsze partie szczepionek mają być dostępne już w przyszłym miesiącu. Ostateczne wyniki badań skuteczności i bezpieczeństwa mają się jednak pojawić kilka miesięcy później.

  Pędzimy na złamanie karku

  Jak informuje dr Marie-Paule Kieny, odpowiedzialna w Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) za przygotowanie szczepionek, kilka firm farmaceutycznych już rozpoczęło testowanie preparatów na ludziach. Wstępne wyniki mają być znane dopiero za miesiąc. Ostateczne – w przyszłym roku. Ale setki Amerykanów już teraz ustawiają się w kolejkach po eksperymentalną szczepionkę. Dostanie ją niespełna 3 tys. osób w ośmiu miastach. Szczepionki są też sprawdzane m.in. w Australii, Chinach, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

  – Normalnie zrobienie tego wszystkiego trwa rok – mówi Sharon Frey, która nadzoruje testy prowadzone na Uniwersytecie Saint Louis. – Ale my pędzimy na złamanie karku.

  W tej placówce eksperymentalny preparat zostanie podany 200 dorosłym i 200 dzieciom. Celem tego testu jest określenie bezpieczeństwa stosowania szczepionki na świńską grypę. Nie wiadomo jeszcze nawet, czy do uzyskania odporności na wirusa A/H1N1 wystarczy jeden zastrzyk, czy potrzebne będą dwa. Nie wiadomo też, czy można będzie nowy preparat stosować razem ze szczepionką przeciw grypie sezonowej.

  Anne Schuchat z amerykańskiego Centrum Prewencji i Kontroli Chorób przyznaje, że program szczepień może się rozpocząć, zanim naukowcy przedstawią dowody na bezpieczeństwo stosowania nowego preparatu. Testy prowadzą obecnie m.in. firmy Baxter, Sanofi Pasteur, Novartis, GlaxoSmithKline, CSL i Vaxine.

  – Dziś kontrola jakości szczepionek jest znacznie lepsza niż 30 lat temu – zapewnia dr Kieny.

  Pierwsi ochotnicy zostali zaszczepieni już w ubiegłym miesiącu. – Rozpoczęliśmy testy kliniczne już dziesięć dni temu – chwalił się na początku sierpnia Eric Althoff z Novartisu.

  WHO zapowiadała, że szczepionkę przeciw świńskiej grypie uda się wprowadzić na rynek jesienią tego roku. Zwykle opracowanie i przetestowanie szczepionki trwa co najmniej pół roku. Tyle trzeba na przykład na zmodyfikowanie szczepionek przeciw grypie sezonowej. W przypadku grypy pandemicznej czas ten udało się nieco skrócić. Plan się powiódł, mimo że pierwsze partie preparatu uzyskano później i w mniejszej ilości. Wirusy nie chciały się bowiem namnażać wystarczająco szybko. Jak przyznał Eric Althoff, wydajność procesu produkcji to zaledwie 30 – 50 proc. tego, co udaje się osiągnąć w przypadku grypy sezonowej.

  Kto otrzyma szczepionkę w pierwszej kolejności? Pracownicy służby zdrowia, a tuż za nimi kobiety w ciąży i dzieci. Dwie ostatnie grupy są najbardziej narażone – obok osób w starszym wieku – na powikłania pogrypowe. U kobiet w ciąży i dzieci mniejszą skuteczność i poważniejsze skutki uboczne mają obecnie dostępne leki przeciw wirusowi grypy – tamiflu i relenza. Mało tego, zdaniem dr. Matthew Thompsona z Uniwersytetu Oksfordzkiego podawanie dzieciom tamiflu jest wręcz szkodliwe, ponieważ wywołuje więcej negatywnych skutków ubocznych, niż przynosi korzyści. Pojawiły się też pierwsze doniesienia o odporności nowej grypy na te najczęściej stosowane leki. Jak policzyli naukowcy z jego zespołu, skuteczność preparatów przeciwgrypowych w przypadku pandemii jest bardzo niska. Leczyć trzeba aż 13 osób, aby zapobiec jednemu nowemu zachorowaniu. Innymi słowy – leki zmniejszają ryzyko nowego zakażenia o ok. 8 proc.

  W tej sytuacji szczepionka pozostaje jedynym skutecznym sposobem walki z pandemią grypy. Skuteczność szczepień jest szacowana na 80 – 90 proc., jednak spada znacząco u pacjentów w starszym wieku. Brak wyników testów bezpieczeństwa może się jednak fatalnie odbić na zdrowiu najbardziej zagrożonych osób. Dlaczego? W Europie szczepionki tego typu mają dodatkowe składniki wzmacniające odporność organizmu (w USA z takiego wzmocnienia zrezygnowano). Nie ma żadnych danych, jak te substancje działają na dzieci i kobiety w ciąży. A na testy nie ma czasu.

  Bez doświadczenia

  Wbrew zapewnieniom dr Marie-Pauke Kieny z WHO szczepionki przeciw grypie pandemicznej wcale nie są „starą, sprawdzoną technologią”. Podczas największej znanej pandemii grypy zwanej hiszpanką szczepionki nie było wcale. Podczas pandemii w 1957 roku (tzw. grypy azjatyckiej) i w 1968 roku (grypa hongkong) szczepionki zostały opracowane zbyt późno, aby w istotny sposób ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby.

  Największy cios przyszedł w 1976 roku (tuż przed pandemią), kiedy w wyniku wdrożonego w USA programu szczepień kilkaset osób zapadło na poważną chorobę neurologiczną: syndrom Guillana-Barrégo, objawiającą się niedowładami i utratą czucia. To podkopało zaufanie do szczepionek przeciwgrypowych.

  Jak przyznaje w oficjalnym komunikacie WHO, w Europie testy nowej szczepionki prowadzone są… bez prawdziwej szczepionki. Ponieważ preparatu przeciw nowej grypie nie było, na ludziach testowana jest szczepionka „udawana”. Firmy farmaceutyczne wykorzystują wirusy grypy, które nie występowały w danej populacji, a które mogą grać rolę A/H1N1. Ma to przyspieszyć testy nowego medykamentu.

  WHO przyznaje również, że stosowanie szczepionki na tak masową skalę na pewno wywoła negatywne skutki uboczne u ludzi. Takie efekty są zbyt rzadkie, aby miały ujawnić się nawet w badaniach klinicznych, jednak w przypadku stosowania preparatu u setek milionów ludzi z pewnością wystąpią.

  Czy to ryzyko się opłaci? Problem polega na tym, iż aby zapobiec gwałtownemu wzrostowi zachorowań, trzeba zastosować szczepionkę we wrześniu lub w październiku. Od listopada do kwietnia trwa bowiem sezon podwyższonej zachorowalności na grypę. A żeby uniknąć fali zachorowań, trzeba się zaszczepić odpowiednio wcześnie.
  Rzeczpospolita

  • Oliwia said

   Marek
   Myślę podobnie do Ciebie, zbieram informacje, poszukuję, wertuje artykuły od dłuższego czasu…
   i jak dla mnie to wszystko składa się w jedną całość…

   niestety…

  • grypa666 said

   I co, nie świeci wam się czerwona lampka? Na takie g… jak ta „świńska grypa” taka mobilizacja?!

  • pyrek said

   Dla mnie to najlepszy dowód że akcja ulotkowa jest potrzebna itp. My wiemy ale inni nie. Nie wszyscy w to uwierzą bądź się zainteresują ale zawsze trochę istnień można uratować.
   Ludziom niezdecydowany czy się szczepić czy nie (na razie jeszcze nie pod przymusem) zdecydowanie odradzam.

   • grypa666 said

    Nie tylko akcja ulotkowa – także telefony, faksy itp. czy ktoś z was dzwonił do radia Maryja z informacją, że jest taka Jane Burgermeister, która ujawniła, że szczepionki są bronią biologiczną? Dlaczego nie zadzwonić, podać adres blogu!

   • 44 said

    Jakby to wszystko było godne uwagi, to Ojciec Dyrektor by to odkrył wcześniej niż Ty byś wpadł na zrobienie bloga…wszak tematy „nie z tej ziemi” dla Ojca jak woda na młyn…

  • 44 said

   WHO sama przyznaje, że szczepionka może wywoływać skutki uboczne. I wy z tego robicie sensacje tak? Od zawsze szczepionka nie była lekiem na całe zło. Niektóre organizmy jej nie tolerowały i to jest normalne bo aby KOMPLETNIE wyeliminować ryzyko powikłań szczepionka powinna być robiona DLA KAŻDEGO INDYWIDUALNIE a sami przyznacie że to mało prawdopodobne. Poza tym ilu z was kiedykolwiek było szczepionych? Pytam także o okres dziecinstwa, pytam o wasze dzieci które też musiały być szczepione. Ile z Waszych dzieci miało powikłania po szczepionkach itd.? Oczywiście pytam o poważniejsze powikłąnia a nie np. o podwyższoną temperature bo to akurat jes zupełnie normalne…no może nie dla was…

 9. Fresh said

  „Wbrew zapewnieniom dr Marie-Pauke Kieny z WHO szczepionki przeciw grypie pandemicznej wcale nie są „starą, sprawdzoną technologią”. Podczas największej znanej pandemii grypy zwanej hiszpanką szczepionki nie było wcale.”

  Ten fragment dedykuje grypie666, który to jakiś czas temu na czyjś komentarz odpisał,że to szczepionka przyczyniła się do pandemii w 1918 roku ..

  • Fresh said

   żeby nie było,że wymyśliłam to sobie ..

   Nastka82 powiedział/a
   12 sierpień 2009 @ 7:10 am

   Quantcast

   Hmm wtedy Grecy odmówili szczepień …? Może się myle ale wtedy chyba nie było szczepionki ..
   Odpowiedź

   *
   grypa666 powiedział/a
   12 sierpień 2009 @ 8:07 am

   Była. Pandemia powstała właśnie przez szczepionkę, którą otrzymywali głównie młodzi ludzie i żołnierze.
   Odpowiedź

  • grypa666 said

   Proszę nie wprowadzać dezinformacji. Na temat szczepień w 1918 roku jest bardzo duża ilość informacji. Wystarczy wpisać w google „flu 1918 vaccines”. Pierwszy link z rzędu:
   THE SPANISH INFLUENZA EPIDEMIC OF 1918 WAS CAUSED BY VACCINATIONS
   http://www.whale.to/vaccine/sf1.html

 10. obsertwator said

  wlasnie [rzegladalem http://www.theflucase.com to nowa strone tej Jane.

  pisac potrafi ……..tylko ze nic z tego nie wynikia.
  no sorki ludzie: gdzie sa dowody???? czegokolwiek?? gdzie sa skany oswiadczen ludzi???? gdzie sa skany pozwow???? ona tylko pisze cos co na dzien dzisiejszy jest bezpodstawne. ten caly alex cos tam…..super dowody. noo jakie dowody??? gdzie sa dowody. ja tez cos moge opowiadac???

  a w ogole czy sie ktos zorientowal czy napewno sa zlozone sprawy w sadzie???? niech ta jane cos nam da..

  ludzie quzwa w jajo was wszyscy robia

  • Oliwia said

   Obserwator
   tutaj masz polskie tłumaczenia dokumentów- Dowody bioterroryzmu, oraz kryminalne oskarżenia..
   -( Komunikat moderatora swinskasprawa.pl w.s. dokumentów do pozwów)

  • grypa666 said

   Rusz głową Obserwator. Na razie głowa potrzebna, później muskuły. Przestań żuć gumę z aspartamem!

 11. Marco Bode said

  Gdyby każdą podawaną przez autorów na tym blogu informację tak zweryfikować, to od razu okazałoby się, że 99% podawanych tutaj informacji jest albo zmyślonych albo zręcznie zmanipulowanych (przysłowiowe odwracanie kota ogonem).

  Teraz autorzy walczą o zapobieganie UROJONYM przymusowym szczepieniom (że takich nie będzie mogę się założyć o stówę), a gdy okaże się to faktem (tzn. brak przymusu szczepień), to wtedy autorzy blogu ogłoszą swoje zwycięstwo (że to niby ich działalności nie ma przymusu) a swojego wymyślonego guru JB ogłoszą świętą (Krzysztof z Łodzi ma w tym wprawę)

  • Marco Bode said

   i jeszcze dodam -> to ja według autora blogu (wpis jakieś 2 tygodnie temu) jestem agentem Mosadu szkolonym przez CIA albo odwrotnie 🙂

   • grypa666 said

    Proszę podać dokładny wpis. Nigdzie nie było mowy o tym KTO jest agentem. Można się jednak domyśleć.

  • Fresh said

   co jak co .. ale faktycznie .. czemy Pani J.B nie udostępniła skanów owych pozwów ..

  • grypa666 said

   Obyś miał rację!
   Wcale nie zależy nam żeby szczepienia były przymusowe. Więcej – nie chcemy w ogóle szczepień! Kto bowiem zaręczy, że ktoś z nas nie dostanie zastrzyku z tym wirusem, który został wyprodukowany (według opinii ekspertów – to jest w pozwie i wielu innych źródłach) w laboratorium. Jeśli chcesz się zaszczepić dobrowolnie to proszę bardzo.

 12. obsertwator said

  o to chhodzi by weryfikowac anie *** z polykiem:) jak to lubia niektore blondynki:)

 13. J said

  Witam
  Czytam Wasze wpisy i upewniam się tylko w tym co sam widzę od jakiegoś czasu.
  Uderza mnie w tym wszystkim jedno. Tzw. „biały wywiad” jest niezbędnym działaniem w tych trudnych czasach ale jak słusznie zauważył Obserwator – sama świadomość nie pomoże nam przetrwać jeśli rzeczywiście dojdzie do tego, co jak wszystko na to wskazuje ma się wydarzyć.
  Myślę, że na wszelkie działania JUŻ JEST ZA PÓŹNO. Będę pisał nieco chaotycznie ale zbierając to do kupy przedstawia się dość tragiczny obraz.

  Zacznijmy od kwestii zapewnienia porządku i bezpieczeństwa. Przy tak dużej operacji jaka może być planowana w związku z pandemią i szczepieniami jest to kwestia priorytetowa dla władz.

  Po pierwsze oddziały Policji (głównie prewencja). Tryb szkolenia oddziałów prewencji zawiera szkolenie na wypadek WSZELKICH form protestu przeciw władzy i porządku publicznego. Program szkolenia zakłada wyszkolenie tych ludzi NIEZALEŻNIE od priorytetu dobra jednostki i ma na celu egzekwowanie KAŻDYCH przepisów mających umocowanie w prawie NA PAPIERZE. Wyjaśniać chyba nie muszę dalej co to oznacza.
  Po drugie. Od lat kilkunastu w każdej większej gminie i na terenach miast działa tzw. Straż Miejska (Gminna). Kto miał więcej do czynienia z tymi ludźmi wie, że straże te zatraciły historyczny charakter takich organizacji i ich jedynym celem istnienia jest egzekwowanie nierzadko kompletnie bzdurnych przepisów samorządów i ich instytucji wykonawczych (najlepszym przykładem są MZD). Dla nich wykonywanie ewentualnych rozporządzeń związanych ze szczepieniami (nawet tych jawnie godzących w dobro jednostki) to za przeproszeniem pierdnięcie w mąkę
  . Zrobią wszystko z uśmiechem na twarzy dla samego połechtania swojego poczucia wyższości.

  Po trzecie. Wojsko Polskie. Tu sprawa jest bardziej zawiła. Co do jednostek szkolonych w trybie zawodowym myślę, że 90% spełniało by swoje zadanie podczas szczepień. Szczególnie tyczy się to jednostek trybu bojowego (na szczęście na teraz duża ich część nie przebywa na terenie RP). Gorzej dla władzy jeśli zdecyduje się (zakładając taką potrzebę, np. wzrost oporu społecznego) na „ruszenie” rezerwy. Z tym może być różnie.
  Po czwarte. Wszelkiej maści służby specjalne, począwszy od ABW a skończywszy na Straży Granicznej i Wywiadzie Skarbowym. To można spodziewać się wszystkiego najgorszego.
  Po piąte. Prywatne firmy ochroniarskie. Jak wyżej.

  Do czego zmierzam pisząc o „aparacie ucisku”? Otóż uświadomcie sobie, że jeśli dojdzie do najgorszego scenariusza, to będziecie stali na przeciwko kilkuset tysiącom uzbrojonych i wyszkolonych ludzi, w większości z klapkami na oczach. I to miał na myśli jak mi się wydaje Obserwator.

  Jedziemy dalej.

  Monitoring w miastach i większych gminach. Ponieważ siedzicie w temacie NWO i kontroli społeczeństwa – nie muszę wchodzić w szczegóły ale… Nie wiem czy zastanawialiście się nad tym, co systemy monitoringu oznaczają dla takich jak MY w praktyce. O ile teraz możecie (zakładam że jeszcze tak jest) rozkleić ulotki czy plakaty, o tyle jeśli tylko coś zacznie się dziać – nawet 50m nie przejdziecie po takim rozklejaniu. System monitoringu jest CHOLERNIE wydajny a nie pokazuje swojej prawdziwej twarzy jedynie dlatego, że część miejsc przed monitorami nie jest obsadzonych. NA DZIŚ nie jest obsadzonych. Kamery dziś montowane to sprzęt wysokiej rozdzielczości z takim softem, że za głowe można się złapać. Piepszenie o super komputerach analizujących numery rejestracyjne samochodów z monitoringu to sprawa niemalże przestarzała. Taki soft od ponad roku każdy może sobie w oknie zainstalować. To samo ze śledzeniem nie tylko ludzi ale i PRZEDMIOTÓW opartym na analizie kształtu (choć często pokazywane w filmach fantastycznych bądź kryminalnych – to są w zasadzie przeżytki a nie przyszłość). Pamiętam jak przeciwnicy teorii spisku rządu światowego wykluczali możliwość kontroli wszystkich obywateli opierając swe przekonanie na aktualnym braku mocy obliczeniowych dla analizy i baz danych. Dziś te argumenty sprzed niedługiego czasu można do kosza wrzucić. Bazy danych analizujące przepływ informacji w internecie, bazy firmowe klientów i potencjalnych klientów, systemy trackingowe towarów – to sam wierzchołek góry lodowej. To są W PEŁNI DZIAŁAJĄCE systemy prywatne i korporacyjne. To jest pikuś w porównaniu z tym, co jest na usługach każdego państwa w Europie. Dla uświadomienia sobie jaką błahostką jest (bo już na pewno działa) system dla kontroli chipów RFID na dużą skalę (dla kontroli ludności) proponuję sobie popatrzeć na działanie np. systemu lokalizacji pasażera w Londyńskim metrze. To „malutki” system prywatnej firmy śledzący i magazynujący dane dla KILKUNASTU milionów kart chipowych użytkowników metra (gdzie każdy do tej pory mógł posiadać kilka kart ale jeśli np. zrezygnuje ze starych i poda swoje dane na nową to… dostanie banana, to znaczy zniżkę). W czasie rzeczywistym żeby było weselej. Albo np. działający na co dzień system monitoringu RUCHOMEGO policji w GB złożonego z samochodów wyposażonych w wieloobiektywowe zestawy monitorujące spięte z systemem analizy danych obserwowanych przez nie w czasie RZECZYWISTYM połączonych z największym na świecie systemem monitoringu opartym na kamerach w stolicy i innych większych miastach oraz z siecią radarów przydrożnych (tak, tych samych które na polecenie i za pieniądze UE stawiamy w wielkim dwuletnim planie dla Polski).

  Pójdźmy dalej.
  Polska to kraj z maxymalnie ograniczonym dostępem do broni palnej. Gdy czytam komentarze dotyczące przyszłych obowiązkowych szczepień w Grecji, że Polacy by tak nie pozwolili, że byłby opór… Śmiać mi się chce. Ze smutku. Zakaz posiadania broni palnej i kusz, abolicja za oddanie broni (o efektach nie wspomnę bo się popłaczę za śmiechu), zakaz posiadania wiatrówek o większej sile – myślicie że to jest przypadek? Że to taki „kaprys” Państwa i ochrona obywateli? Jeśli dojdzie do czegoś złego to chcę Wam to jasno napisać bo widzę, że nie do wszystkich dociera – To nie będzie sytuacja z protestami dzieci – kwiatów przeciw wojnie w Wietnamie, siedzących na schodach na wiejskiej. To będzie bardziej coś jak protesty mnichów tybetańskich podczas rewolucji ludowej. Nie będzie rozpędzania protestów gazem i gumowymi, plastikowymi kulami. Bo to nie pozwoli IM utrzymać władzy. I liczcie się z tym jeśli poważnie myślicie o złym rozwoju wypadków.
  Teraz wyobraźcie sobie ile jest czasu na jakiekolwiek DZIAŁANIE i co można będzie zrobić, gdy zacznie się bajzel.

  Co do pozwów, sądów i oskarżeń uważam (to moje osobiste zdanie z całym szacunkiem do akcji), że jeśli kroi się akcja przymusowych lub dobrowolnych szczepień – to nasz kochany premier wie o tym (na moje dowiedział się około 15 lipca), Pani minister Zdrowia także i wielu, wielu ze świecznika politycznego także. Dlatego można tymi pozwami się hm… wiadomo.
  Tak przesranie wygląda sytuacja w Polsce na dzień dzisiejszy. Co do wpisu Obserwatora to chciałbym jeszcze zaznaczyć, że prawo polskie przewiduje nawet drastyczne działanie jednostki przekraczające normy dopuszczone prawnie w przepisach a mające związek z działaniem w stanie wyższej konieczności. Przed sądem bym się nie podjął bronić takiej osoby w Polsce ale jeśli coś się zacznie to bardziej pod tym kątem bym kierował działania, gdyż przepisu o stanie wyższej konieczności raczej nie zawieszą, gdyż sami będą musieli się nim podpierać.

  Wiem, że część z Was liczy na moralność mieszkańców Polski. Także urzędników i funkcjonariuszy publicznych, pracowników instytucji, lekarzy. To do jasnej cholery uświadomcie sobie w końcu, że wszystkie przewroty polityczne, wojskowe, społeczne mające w ostatecznym celu przekształcić się w system ucisku czy totalitaryzm powstawały właśnie w takim założeniu! Rewolucja Francuska, Październikowa, Nazizm, Kuba, Argentyna, Irak to wszystko opierało się na grupie ludzi, którzy wzięli za mordę innych (proszę bez dyskusji czy Kuba, Irak itd. były czy są totalitarne-to nie chodzi o to, tylko o schemat działania jednostki).

  Parę info nie poruszanych wcześniej w temacie:

  Około 10-15 stycznia 2009 w wynajętym jednym z największych hoteli w Londynie (podam że przy Heatrow) odbyło się super ochraniane pod kątem bezpieczeństwa i przepływu informacji spotkanie grup roboczych GSK połączone z videokonferencją międzynarodową placówek i oddziałów GSK. Zgadnijcie co było tematem rozmów podczas łączności z placówkami na kontynencie amerykańskim i azjatyckim? To było na kilka miesięcy przed pierwszym przypadkiem zachorowania w Meksyku.

  Zwróćcie uwagę na bardzo ciekawe zachowanie wszystkich krajów, które zakupiły zapasy przyszłej szczepionki: „transport dotrze ale nie ujawniamy gdzie został wyprodukowany”. To nagminny tekst ministerstw zdrowia. Zawsze szczepionka „skądś” dotrze. Gdy zbierze się to do kupy to wychodzi, że szczepionka nie jest (nie będzie?) produkowana na ŻADNYM kontynencie i w ŻADNYM kraju.

  Z rodzimych mediów: 29 lipca pierwsze 20mln szczepionek dotarło do USA (ciekawe jakich to szczepionek i niby skąd?)
  http://wiadomosci.onet.pl/2017368,12,usa_sluzby_sanitarne_zapowiadaja_szczepienia_na_nowa_grype,item.html

  Jeśli przynudziłem to sorry
  Miłej nocy
  Ja

  • 44 said

   To znak czasów. Wszystko co napisałeś to własnie znak czasów. Np. w Anglii maja tak „rozdęte” przepisy BHP, że praktycznie ruszyć się na budowie nie idzie tak jak człowiek chce. Wszędzie wyznaczone ścieżki (dla ludzi i dla sprzetu). Doprowadzili to do tego rozmiaru, że ja odnoszę wreżenie, że oni to ustalaja dla półgłuwków, zakładają, że ludzie nie myslą i trzba ich wsadzić w jakieś „ramy”. Wynika to z tego, że dzisiaj na budowie w Anglii, jako robotnicy pracują ludzie rzeczywiście przytępawi delikatnie mówiac) a jednocześnie, przy każdej okazji latają do sądu i domgają się odszkodowań. Wiec z jednej strony robią to dla bezpieczenstwa a z drugiej dla własnej kasy. Ja się zgodzę, że świat podąża nie w tym kirunku co trzeba ale tak jest po prostu i tyle. I nie dopatrujcie się w tym teorii spiskowych. To MY ludzie zwykli doprowadzamy do taikch rzeczy swoją ignorancja i postawą roszczeniowa. Kamery które przytoczyłeś mogą być posobem na kontrole ponad miarę ale z drugiej strony, ILE LUDZI ZOSTAŁO uchronionych prze utratą zdrowia czy życia właśnie dlatego, że one SĄ PO PROSTU?! Ile ludzi dojechało szczęśliwie do domu dlatego, że w Anglii mają ok 20 tys radarów na ulicach? Tego nie da się oszacować. Kontrole nad ludzmi można tez prowadzić np. dzięki popularnym nawigatorom GPS które używamy w samochodach…ludzie wżućcie na luz…

   • grypa666 said

    Anglia jest terenem eksperymentu jak będzie funkcjonował NWO. Podobnie Chiny.

   • 44 said

    A to jak tak to będzie funkcjonowało to GIT! Ja się na to piszę. Mieszkam tu 3 lata, przestrzegam przepisów ruchu drgowego, nie popełniam przestepstw, moja córka przyjmuje szczepienia, ja chodze do lekarza (a ten mnie leczy…uwierzysz?), pracuję itd itd. Efekt? W życiu takiego spokoju nie miałem a ponieważ jestem jednostką spokojną i, mając świadomość tego, że po autostradzie mogę jechać wg przepisów, 70 mil/godz, nie doszukuję się w tych ograniczeniach zamachu na własne życie czy wolność. Poza tym Anglia to jakis słaby teren doświadczalny bo włąsnie w Anglii średnia urozień dzieci przypadających na jedną kobietę jest NAJWYŻSZA w Europie…

  • Oliwia said

   Zgadzam się z Tobą…
   Nie wiem czy te przymusowe szczepienia w ogóle będą konieczne, ponieważ większa część społeczeństwa w każdym kraju sama pobiegnie żeby się zaszczepić…
   A odnośnie tej kontroli, udziału wojsk to masz rację, chociaż nam nie chcę się wierzyć,że żołnierz własnego kraju może nam zgotować taki los…,ale oglądając ten filmik wyżej odnośnie szkolenia żołnierzy w Ameryce…można rzecz iż wszystko jest możliwe…Ci żołnierze są tak wytresowani, iż oni działają instynktownie, nie posługują się logiką, a wbitymi do głowy hasłami. Jest tyle przykładów brutalnego traktowania ludzi, kibiców przez policjantów i nie tylko ,że nic nie jest wykluczone…
   A te obozy w Ameryce to myślę,że bardziej są przygotowane na zamieszki ludzie odnośnie ogłoszenia upadłości Ameryki..,ale któż to może wiedzieć tak na prawdę…

   Myślę,że to jest już pewne ,że oni szykują nam niezły los, w taki czy inny sposób…
   już mamy tego przedsmak, tylko ludzie tego nie dostrzegają…Codez Alimentarius, szczepionki, traktat lizboński…
   ludzie nie wierzą,a przecież to wszystko dzieje się na naszych oczach…

   • 44 said

    Tak…wszyscy to idioci…kilkuset tysieczna armia i sami debile którzy, w razie czego, nie będą w stanie ocenić co robią tak?

   • Oliwia said

    żołnierz po usłyszeniu rozkazu wykonuje go…?
    obejrzałeś ten film odnośnie szkolenia ich?
    Ci żołnierze z tego filmu to chyba mogli by zrobić wszystko…
    Zresztą ludzie, którzy to wszystko szykują mają swoich ludzi we wszystkich instytucjach, myślisz,że nie
    mają wojska? i ludzi , którzy zrobią dla nich wszystko ? już w tej chwili tak jest…

   • Oliwia said

    czy ja napisałam ,że każdy żołnierz zrobi co mu się każe…

    nigdzie takie słowo nie padło

    liczę na tych z gramem wrażliwości pozostawianej w sercu…

  • Dzięki za Twoją analizę sytuacji. Zgadzam się z większością rzeczy, tak samo jak z wpisami niektórych z poprzedników — ok, prosto z mostu: nikt z nas (przynajmniej z tego co mi wiadomo) nie łudzi się że opracowanie tych dokumentów i złożenie przez kilkanaście osób w kilku miejscach w Polsce zmieni nagle wszystko, ale (1) da to tzw. „podkładkę” do pisania przez bardziej opiniotwórcze media, (2) informacja będzie mogła dalej się przebić i (3) chyba trudno będzie odrzucić kilkadziesiąt zgłoszeń w tej samej sprawie i siłą rzeczy coś z tym będą musieli zrobić.. Oczywiście że mogą wprowadzić w między czasie stan wyjątkowy, ale pomyślcie co by było gdyby to wszystko nagle spadło bez kilkutygodniowego przygotowania i zaplecza informacyjnego.. to też trzeba mieć na uwadze żeby nie popaść już w kompletną beznadziejność..

   Nikt z nas nie mówi, że te papiery wszystko załatwią, ale taka jest procedura i wiele osób tylko czeka na sygnaturę sprawy żeby móc dalej o tym pisać..

   W między czasie, nic nie stoi na przeszkodzie żeby działać na wielu frontach.. Na grupie jest nawet cały wątek z różnymi propozycjami działań @ http://www.facebook.com/topic.php?uid=111448091846&topic=9834

   Z innych możliwości, z tego co pamiętam co inni wspominali —

   – prawny precedens masowego nieposłuszeństwa
   – wykorzystanie zasad religijnych
   – choroba – nie można wtedy zaszczepić?

   .. przypuszczalnie wiele innych..

   Myślę że dużo można zrobić – ba, wiem to, bo już dużo zrobiliśmy..
   chcieć to móc!

   • grypa666 said

    Dokładnie tak jest. Znajomy prawnik powiedział mi, że dopiero jak będzie założona sprawa to media mogą w ogóle coś o tym wspomnieć. Są bowiem ograniczone kontraktami, obawą przed założeniem przez firmy spraw cywilnych itp. Plus to co kiedyś napisałem o rzetelności dziennikarzy…

 14. jerzy said

  Załączam jeszcze raz swój post, jako bardziej odpowiedni dla tej kategorii:
  Chciałbym podsunąć pewien pomysł dotyczący wnoszenia pozwów. Trzeba je wnosić nie przeciwko wielkim instytucjom, polskim i globalnym, ale przeciwko konkretnym ludziom, na przykład lekarzom i inspektorom epidemiologicznym, którzy zaniedbują swoje obowiązki. Pieniądze na te pozwy nie pójdą wtedy na marne, można wtedy powiedzieć: “jest sprawa”. Konkretny człowiek, funkcjonariusz będzie wiedział, że jako dr Mengele nie ukryje się nigdzie, jeśli przez jego niedbalstwo, lub złą wolę czy chęć zysku poniosą szkodę na zdrowiu ludzie, dzieci może. Nie ucieknie do Ameryki Południowej, nawet na Antarktydę, nigdzie. Będzie tu żył z piętnem – takim jak lekarze – “łowcy skór”. Polska jest specyficznym krajem, ojczyzną Jana Pawła II, gdzie wiele ludzi kieruje się Dekalogiem, przestrzega przysięgi Hipokratesa. Jest zatem szansa na sukces, że Polska będzie enklawą w zdziczałym świecie.
  Serdecznie pozdrawiam, szczególnie dr Beina i Panią Jane Burgermeister. Powinniście dostać Virtuti Militari, serio! Powinniście dostać Virtuti Militari, serio! Ale przydałoby si€ Wam troch€ prawniczego sprytu 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s