Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Uwaga: potrzebna pomoc w.s. założenia pozwów i nakazu sądowego

Posted by grypa666 w dniu 13/08/2009

Grupa „Świńska Sprawa – Koniec przymusowym szczepieniom!” – osób zatroskanych o przyszłość swoją i swoich bliźnich, zorganizowanych spontanicznie i działających – przez ostatnie 4 tygodnie przygotowuje pozwy sądowe wobec organizacji i osób zamieszanych w działalność mającą na celu zaszczepienie ludności przeszło 200 krajów świata (w tym Polski) nieprzetestowanymi, zabójczymi szczepionkami.

Dzięki dobrowolnej pracy wielu osób niektóre dokumenty zostały już częściowo przetłumaczone na język polski. Pozew w zarysie jest sformułowany, na razie w języku angielskim, gdyż opierano się na oryginalnych pozwach Jane Burgermeister i innych publikacjach i artykułach niestety niedostępnych jeszcze w j. polskim. Jednak aby dopiąć celu musimy zasięgnąć pomocy kancelarii prawnej. Jesteśmy już po serii rozmów, na szczęście znaleźliśmy prawników, którzy zajmą się sprawą.Przygotowanie dokumentów będzie jednak dość kosztowne, nawet kilka tysięcy złotych – z uwagi na ilość dokumentów, tłumaczeń przysięgłych, itp. Dokładna kwota potrzebna powinna być znana na dniach.

Przygotowane dokumenty opublikujemy – wtedy każdy, już bezpłatnie, będzie mógł je przekazać dalej (prokuratura, komisariat, inne służby). Zatem apelujemy o zgłaszanie się do nas osób, które mogłyby pomóc finansowo i w jakikolwiek inny sposób. Pieniądze będą przelewane bezpośrednio na konto kancelarii opracowującej dokumenty.

Kontakt jest możliwy poprzez grupę na Facebook (http://www.swinskasprawa.pl/ – wiadomość na priv lub komentarz do
wątku http://www.facebook.com/topic.php?topic=9995&uid=111448091846 ), poprzez email ( h1n1flupl@gmail.com – temat „Finansowanie przygotowania dokumentów”) oraz blog grypa666 ( https://grypa666.wordpress.com/ – komentarz do tego wpisu, tj. „Uwaga: potrzebna pomoc w.s. założenia pozwów i nakazu sądowego”).

Dodatkowo – w celu sformalizowania naszej działalności, przygotowujemy się do stworzenia towarzyszenia. Osoby chętne również prosimy o kontakt – już na email bezpośrednio ( h1n1flupl@gmail.com – temat „Założenie stowarzyszenia”). Wstępna wersja statutu jest przygotowywana.

Komentarze 32 to “Uwaga: potrzebna pomoc w.s. założenia pozwów i nakazu sądowego”

 1. skan-dal said

  Jest wiele osób, które tłumaczą filmy więc może pomogą przetłumaczyć 173 str. pozwu.
  Jak już będzie tłumaczenie pozwu Jane B. to również przyłączę się do akcji i dam znać znajomym dziennikarzom; o całej sprawie oczywiście już ich poinformowałem.
  Potrzebne jest jednak bardzo TŁUMACZENIE treści pozwu żeby było z czym iść „pod strzechy” i najpierw zapoznać się z argumentami Jane oraz przestudiować dokument żeby wiedzieć co mówić i na co zwrócić uwagę. Kim są iluminaci wie zaledwie garstka ludzi, która też nawet nie słyszała o Bohemian Grove.

  • Ale już jest ponad 60 stron przetłumaczonych. Ostatnio nawet pisałem prośbę o pomoc w sklejaniu całości. Zapraszam na http://www.swinskasprawa.pl/
   Poniżej moja wiadomość na grupę sprzed 3 dni. Jak dotąd nikt się nie odezwał, więc nadal aktualne..

   TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW

   „Dowody bioterroryzmu” – jest przetłumaczony rozdział IX i X w drodze

   „Kryminalne oskarżenia” – są przetłumaczone strony od 1 do 40 i od 40 do 60 w drodze

   Wiele informacji z dowodów bioterroryzmu i kryminalnych oskarżeń pokrywa się, więc dobrze by było porównać oba dokumenty i już dostępne tłumaczenia, wyciągnąć przy okazji odnośniki i stworzyć listę publikacji cytowanych. Jeśli ktoś chce się podjąć tego zadania, szybciej będziemy mogli udostępnić całość dla wszystkich.

   Dla przypomnienia, dokumenty oskarżeń kryminalnych i dowodów bioterroryzmu są tłumaczone ochotniczo. W tym momencie 6 osób jest zaangażowanych. Oczywiście czym więcej osób zaangażuje się w tłumaczenie, tym szybciej będziemy mogli udostępnić dokumenty wszystkim zainteresowanym.

   Więcej informacji dot. grupowego tłumaczenia dokumentów: http://www.facebook.com/topic.php?uid=111448091846&topic=9657

   Zainteresowanych tłumaczeniem, odsyłam do wątków na forum gdzie osoby zaangażowane w tłumaczenie uzgadniają między sobą które strony chcą tłumaczyć:

   Dowody – koordynacja tłumaczenia dokumentu
   http://www.facebook.com/topic.php?uid=111448091846&topic=9658

   Kryminalne oskarżenia – koordynacja tłumaczenia dokumentu
   http://www.facebook.com/topic.php?uid=111448091846&topic=9659

 2. memoria said

  Wytłumaczę wam jedną rzecz. Obecna świńska grypa jest mało groźną chorobą, zupełnie inną od przyszłej. Sczepionki przeciw niej będą zawierały wirusy prawdziwej, groźnej i śmiertelnej choroby, która będzie zakaźna. Szczepienia nie muszą być przymusowe i prawdopodobnie nie będą. Jednak wystarczy, że jedna na 100 osób przyjmie szczepionkę, a dojdzie do pandemii światowej. Aby do niej nie doszło, ŻADNA OSOBA NIE MOŻE OTRZYMAĆ SZCZEPIENIA. Jest to niemożliwe. Jak mówię, choroba będzie zakaźna. Elita będzie dysponować antidotum. Jest to jedyny sposób na wytworzenie pandemii – aby choroba była zakaźna. Szczepionka to wirus choroby. Tak więc, nie możemy nic poradzić. Znam waszą troskę o dobro wspólne całej ludzkości, jednakże stoimy na z góry straconej pozycji. Oni są bowiem bestiami końca czasów i to sam Bóg pozwala im działać, aż się dopełni kres czasów ostatecznych. PANDEMIA ŚWIATOWA ZOSTANIE WYTWORZONA, MOŻEMY JEDYNIE CHRONIĆ SIEBIE POPRZEZ NIE PRZYJĘCIE „SZCZEPIONKI” I IZOLACJĘ OD OTOCZENIA (a co, jeżeli wirus będzie też w powietrzu? wówczas pozostaje przebywać w zupełnie sterylnym środowisku? – zupełnie nierealne, należałoby zrobić zapasy w jakimś podziemnym bunkrze). Jedynie trwanie w Chrystusie może nas uratować. Możemy umrzeć, ale zyskamy duszę.

  • Oliwia said

   Memeoria

   Nie można tego wykluczyć…ale jeśli by tak było faktycznie iż szczepionka zawierała by bardzo groźne wirusy,
   to dlaczego żadne państwo do tej pory , które ma szczepionki nie bada tych szczepionek i dlaczego nikt się nie wyłamuje..? Myślę,że polskie władze nie zdają sobą z niczego sprawy, zamówiły te szczepionki na wzór innych krajów…Polska to sorry ,ale papuga, przyjmuje wszystko od UE i Ameryki, nie ważne czy to dobre czy nie…szczepionka w Polsce już podobno jest i jest w trakcie badań, ale z drugiej strony czemu po wszczepieniu tej szczepionki szczury zmarły…

   • Wojwit said

    Czesi testowali… Kiedy zobaczyli, że to niebezpieczna szczepionka, zawierająca aktywne wirusy, odmówili firmie Baxter przyjecia jej szczepionek. Zwłaszcza, że producenci nie biorą żadnej odpowiedzialności prawnej za uboczne skutki swoich szczepionek.

  • Kubson said

   Witam. Mi np osobiscie nie wydaje sie zeby w tych szczepionkach byl zawarty smiertelny wirus, a to z kilku powodow. Po pierwsze gdyby byl tam zawarty latwo zakazny smiertelny wirus to WHO i innym nie zalezaloby tak bardzo na tym zeby CALA populacja bez wyjatkow zostala zaszczepiona, bo rozprzestrzenilby sie on sam nawet po zaszczepieniu niewielkiego % spoleczesntwa (‚probne szczepionki wyslane do 4 krajow w Europie w zeszlym roku wystarczylyby na zabicie ludnosi naszego globu 3 razy’). Tak wiec wielka fatyga zeby zaszczepic kazdego obywatela swiata bylaby malo uzasadniona. Po 2gie np, jezeli mialby to byc bardzo grozny smiertelny wirus, ktory zabija tak szybko jak te zwierzatka w Czechach, to w polaczeniu z faktem, ze sluzba zdrowia i wojsko beda jednymi z pierwszych w kolejnosci do szczepien, nie mialby kto przymusowych szczepionek w tej zmilitaryzowanej akcji aplikowac. Mi sie wydaje ze zawarte tam beda zwiazki destrukcyjnie wplywajace na uklad immunologiczny czlowieka, ktorych skutki nie bada widoczne od razu…Tylko z czasem, czlowiek z uposledzonym ukladem odpornosciowym bedzie duzo bardzej podatny na wszelkie choroby i zagrozenia zdrowia w naszych czasach, ktorych na kazdym kroku nie brakuje. Mam nadzieje ze to wszystko jakims trafem nie prawda, ale gdyby tak bylo rzeczywiscie to ludzie zaczeliby sobie z czasem stopniowo umierac na roznorakie choroby, nie wiadomo czy po 5mies, 2latach, czy 6ciu ale w kazdym razie bez watpienia wywolaloby to bardzo znaczna depopulacje globu, znacznie mniej krzykliwie niz poprzez smiercionosnego wirusa, ktory pojawil sie nie wiadomo skad i kiedy…W takim ukladie rzeczy po calej wywolanej wylacznie medialnie ‚pandemi’, kiedy ludzie nie beda umierali natychmiast, WHO wyjdzie na wybawcow cywilizacji, ktorzy uchronili ja przed rychlym wymarciem na ‚swinska grype’, bo wielkie medialne pranie mozgow trwalo bedzie nadal i ludzie beda blednie informowani (tak jak teraz) o gigantycznym zagrozeniu ze str swisnkiej grypy jakie zostalo zazegnane…Po trzech czy kilku latach znajdzie sie ktos madry kto polaczy ze soba fakty i uswiadomi, ze ogromna ilosc ludzi zmarla wlasnie po wzieciu szczepionek, ale i wtedy pewnie znajdzie sie wytlumaczenie, ze dalekosieznych skutkow ubocznych zrobionej na szybkosci i bez testow (w obliczeniu ‚gigantycznego zagrozenia ludzkosci’ hehe) szczepionki nie dalo sie przewidziec itp itd…Dlatego ja np uwazam ze niewziecie tej szczepionki bedzie ogrywalo kluczowa role i trzeba zrobic WSZYTSKO ale to WSZYSTKO co tylko mozna zeby jej uniknac…Troche to wszytsko przerazajace, ale wyglada na calkowicie bezwzgledny i doskonaly(w swym okropnym zaloezniu) knuty przez lata plan…Mam jednak gleboka nadzieje, wierze i ufam ze Bóg do tego wszystkiego nie doposci…Wielki szacunek dla prowadzocego bloga i zaangazowanych…, robicie wspaniala rzecz. Razem damy rade!! Pozdrawiam:)

   • grypa666 said

    Proszę poczytać zarzuty Jane Burgermeister. Tam są twarde dowody, że tak jest! Stąd ten blog. Nie wywysamy tych informacji z palca! Rozprowadzane szczepionki mogą być różne, wcale nie można wykluczyć, że duża cześć populacji dostanie te „dobre” – żeby uspokoić ludzi. Ważne jest to co się dzieje wokół samych szczepionek – intencja osób zaangażowanych w produkcję. Polecam artykuł dr True Ott http://www.rense.com/general86/manmd.htm

   • yayo said

    „“bezwzgledny i doskonaly(w swym okropnym zaloezniu) knuty przez lata plan”
    Nie taki doskonały, skoro tyle szumu na świecie na jego temat”

    Całkiem doskonały, jeśli brać pod uwagę, że całe te pozwy i nasze „szumienie” może, za przeproszeniem, gówno dać. Jak Cie dorwie pól tuzina żołnierzy i doktorek ze szczepionką to co? zaszumisz go na śmierć? 😉

  • grypa666 said

   To proszę mi wytłumaczyć dlaczego srebro koloidalne zabija wszystkie bez wyjątku wirusy. Jeszcze lepsze w działaniu jest tzw. „supersilver”. Co więcej, jesteśmy w kontakcie z naukowcem polskim pracującym na zachodzie, który opatentował i produkuje autentyczne lekarstwo na wirusy, w tym na HIV. Działa w 100%. Obiecał, że będziemy mogli o tym niedługo poinformować szczegółowo.
   Z tym, że w szczepionkach jest o wiele groźniejszy wirus i że wywoła on pandemię zgodzę się. Jest to broń biologiczna i dowody na to znajdują się w pozwie Burgermeister. Pytanie tylko – po co szczepionki, jeśli można by go rozpylić?
   Tu chodzi o coś jeszcze – o wszczepienie ludziom czipów RFID. I to musimy zablokować.

   • Kubson said

    Hmmm nieno mi sie to jakos malo realne wydaje…Po pierwsze po co wszczepiac jakis chip komus kto ma zaraz umrzec…Po 2gie obowiazkowe szczepienia maja byc przeprowadzane w roznych krajach swiata ale tez w roznym czasie, wiec jak np w Grecji, w ktorej jako pierwszej ponoc maja rozpoczac sie przymusowe szczepienia ludzie zaczna masowo umierac po wzieciu szczepionki a przeciez ‚pandemia’ bedzie na calym swiecie(buehehe), to na pewno znajdzie sie ktos kto zauwazy zaleznosc: kto bierze szczepionke – umiera…No a po 3cie, juz do samego prowadzacego ten blog: skoro sam uwarzasz, ze w szczepionkach bedzie smiertelny wirus, ktory bedzie pzeskakiwal sobie z osoby na osobe, to jaki cel ma wogole dzialalnosc tego blogu? Przeciez wg tego co mowisz niewziecie szczepionki nic nie da….Strata czasu i pieniedzy….Nie rozumiem…A to ze niektorzy dostana ‚dobre’ szczepionki tez nic nie da, bo przeciez nie bedzie to pandemia swianskiej grypy tylko zabojczego wira…Chyba ze poprzez zwrot ‚dobre szczepionki’ rozumiesz antidotum – to srebro jakies czy cus?

   • Kubson said

    No ale to w sumie, jezeli chodzi Ci o ‚dobre szczepionki’ jako antidotum, to nie widze zupelnie jakiegokolwiek sensu w skladaniu rozmych pozwow itp…Jezeli by tak bylo to wlasnie trzebaby wziac ta szczepionke, bo bylaby szansa ze trafi sie na wersje z antidotum:p A w przypadku niewziecia zagladamy prosto w oczy samemu wirusowi i pozostaje chyba tylko odciecie od swiata…
    Qcze no ale mam nadzieje, ze to zupelnie inaczej sie potoczy i bedzie ok:)

   • yayo said

    „Opatentował i produkuje. Hmm… ciekawe dlaczego nie wiemy nic o największym naukowcu wszechczasów i największym, najdonioślejszym przełomie w historii medycyny. E tam. Jak zwykle się czepiam.”

    Hmm.. ciekawe dlaczego media nie mówią o tym, że chce się nas powytruwać.
    E tam pewnie to nie prawda,

    tak samo jak na pewno nie prawdą jest, że Marek Jurek odszedł z PiS’u ze względów ideologicznych, na pewno myślał, że cały PiS i pół PO pójdzie za nim, a on będzie miał największą partie w kraju i trzaskał nieziemskie pieniądze.

    Albo, że „konstytucja” UE ma dwie części: gospodarczą i obyczajową, a wykorzystując zamieszanie i dywagacje nad obyczajową rząd przyjął gospodarczą, skądinąd niekorzystną dla wielu Polaków, bez żadnych sprzeciwów.

    A już na pewno nieprawdą jest, że USA miało cokolwiek innego na uwadze atakując Irak niż zagrożenie nuklearne. Kto przejmowałby się tą całą ropą arabii?

 3. Manitu said

  Podajcie numer konta na stronie – ułatwi to wpłaty.
  Opracujmy przykładowe linki dla nieświadomych:
  np  i rozsyłajmy je znajomym.

  • grypa666 said

   Swietnie! Podamy numery jak tylko kancelaria wznowi pracę – za 6 dni. Tymczasem będziemy wszytko notować, a dokumanty, które mamy przetłumaczone będą ogólnodostępne.

 4. MiB said

  Witam, sam zbytnio nie mogę pomóc przy tłumaczeniu bo angielski znam tylko z podstaw, ale wysłałem info o sprawie do kilku biur tłumaczy, więc może jakiś odzew będzie. Trzymam kciuki za powodzenie sprawy.

 5. kruk said

  Proszę o kontakt w.s. pomocy

 6. _Tomi said

  „Prosimy o kontakt w.s. pomocy”
  “Chętny do stowarzyszenia”

 7. grypa666 said

  Bardzo dziękujemy! Skontaktujemy się z Panem, niestety przed momentem dowiedzieliśmy się, że kancelaria adwokacka ma przerwe na ok. tydzień.

 8. Brenda said

  Dajcie nr konta. Kto bedzie chcial wplaci tyle ile bedzie mogl.
  Powodzenia.

 9. Marco Bode said

  no to zaczyna sie jak u ojca rydzyka….wpierw was postraszymy, a teraz prosimy o numery konta.

  A radio i telewizje tez zamierzacie otworzyc? Ja napewno kupie dekoder. Proponuje nawet nazwe dla telewizji: TV PARANOIK lub TV HISTERIA

  • grypa666 said

   Kpiny są typowe dla agentów dezinformacyjnych lub idiotów. Po prostu więcej tu nie wchodź.

  • Jeśli dalej chcesz pisać te swoje smuty, uruchom sobie bloga i pisz te bzdury tam.. Jeśli chcesz nas oczerniać, szydzić, nie mając nic konstruktywnego do wniesienia, lepiej się nie odzywaj w ogóle..

   Temat tego wpisu jest oczywisty — „potrzebna pomoc”. Oferujesz pomoc, czy umiesz tylko szydzić, i wyśmiewać? Wiesz co to społeczeństwo obywatelskie, organizowanie się, informowanie się, robienie czegokolwiek na własną rękę? Ile Ty masz lat w ogóle i jakie pojęcie o tym jak zdrowe społeczeństwo działa / powinno działać?

   Co my Ci mamy niby udowodnić? Jeśli nie jesteś zainteresowany tematem czy pomocą, po co tu przychodzisz? Oczywiście że trzeba wymieniać swoje opinie i dzielić się informacjami i po to też komentarze są włączone i nie moderowane.. Ale ileż można zaprzeczać wszystkiemu nie mająć ŻADNYCH kontrargumentów poza swoim widzimisie? Ile wnoszą te Wasze infantylne wpisy? Zwłaszcza do takiego posta, który jasno mówi CO ZOSTAŁÓ ZROBIONE (wystarczy linka kliknąć czasami i przeczytać a nie odreagowywać bezmyślnie) i CO BĘDZIE ZROBIONE i dlaczego są potrzebne te pieniądze..

   Kiedy zmienisz gadkę, jak dostaniesz dokument do złożenia na prokuraturze czy posterunku policji? Chociaż pewnie nic zrobiłbyś i nie wykonałbyś swojego obowiązku obywatelskiego, bo jesteś pewnie TCHÓRZEM.. żałosne..

   • Bruno (1st original) said

    to wy jestescie infantylni….jesli chcecie byc wiarygodni, to zarejestrujcie stowarzyszenie i wtedy dokonujcie zborek pieniedzy. To co teraz robicie, jest po prostu nielegalne. Zastanowcie sie nad tym

   • Taaaak.. Rozumiem że Szanowny Pan ma wtyki w sądzie i może zarejestrować stowarzyszenie w tydzień, ale my takich znajomości nie mamy (no szkoda!) i musimy czekać do 3 miesięcy, a nie wiem czy Pan zauważył, ale to trochę długo zważając na sytuację, dlatego robimy to jako następny krok, a nie pierwszy.. Wszystko jest napisane, wystarczy oczki troche otworzyć a nie odreagowywać..

    Co jest dokładnie nielegalne? Zbieranie pieniędzy na przygotowanie dokumentów od osób tym zainteresowanych? Pieniądze będą przelewane na konto kancelarii która je opracowuje. Co jest w tym nielegalnego? Coś jeszcze wspaniałomyślnego ma Pan do dodania?

   • Bruno (1st original) said

    zapoznaj sie z ustawa o zbiorkach publicznych:

    1. ZBIÓRKA PUBLICZNA
    To wszelkie publiczne zbieranie ofiar(wszelkiedobrowolneświadczenie) w gotówce lub naturze na pewien z góry określony cel. Za zbiórkę publiczną mogą więc zostać uznane wszelkiego rodzaju apele o składanie dobrowolnych datków na rzecz wskazanych w apelu podmiotów, skierowanie do bliżej nieokreślonych adresatów.
    **Ważne: Publiczne zbieranie pieniędzy i przedmiotów wymaga, poza przy-padkami imiennie wskazanymi w ustawach (zob. rozdział VI i VII pkt 1), uzyskania pozwolenia organów władzy administracyjnej!
    2. CEL ZBIÓRKI
    Musi być ściśle określony przez przeprowadzającego zbiórkę i spełniać łącznie następujące warunki:
    > godny poparcia ze względu na interes publiczny, a więc przede wszystkim cel religijny,państwowy, oświatowy, zdrowotny, kulturalno-społeczny lub społeczno-opiekuńczy, np. remont zabytku kultury, budowa szpitala itp.,
    > zgodny z prawem, np. kodeks wykroczeń penalizuje organizowanie zbiórek na opłacenie grzywny osoby skazanej,
    > zgodny ze statutem stowarzyszenia lub organizacji, bądź z aktem organizacyjnym komitetu.

    to tylko wstep, poczytaj cala ustawe

   • Dziękuję serdecznie za przekazane informacje. Z pewnością przekaże je adwokatowi, który na pewno się ucieszy gdy przeczyta bo już dawno wspominał, że te kilka kartek ustawy zjadł mu pies..
    Jeszcze raz dziękuję za te niezwykle trafne i na czasie informacje.. W końcu datki zbieramy (dźwięk groszy obijających się o metalową puszkę)

   • Ola said

    Ty Bruno może pownieneś profesje zmieć, co tam historia – na poradach prawnych więcej zarobisz! 😀

  • Mareck76 said

   Nie chcesz przelać małej nawet kwoty to nie płać, ale po co takie obraźliwe porównania?! Rydzyk to oszust udający zatroskanego Polaka, ale to inna bajka. Tu w grę wchodzi walka tylko na zasadach prawnych a na to skąd brać pieniądze. Z resztą dlaczego kilka osób dla dobra ogółu miała by nie tylko poświęcać swój czas (więc i pieniądze bo czas to kasa) ale i niemałe pieniądze, których z resztą zapewne nie mają w ilości wystarczającej na taka działalność.

   • prostak said

    jak was czytam to mam wrazenie ze to jedna z najlepszych sekt o ktorych slyszalem a wasz guru jest THE BEST

 10. […] P.S. Jeszcze raz przypominam, że są to niepełne wersje robocze. Odnośniki do oryginalnych dokumentów są dostępne w http://www.facebook.com/topic.php?uid=111448091846&topic=9722 Powyższe dokumenty są tylko do Państwa informacji. Właściwe dokumenty, do złożenia w prokuraturach i na posterunkach policji, będą przygotowywane przez kancelarie adwokacką. Chętnych do współfinansowania, prosimy o przyłączenie się. Kontakt jest możliwy poprzez grupę na Facebook ( http://www.swinskasprawa.pl/ – wiadomość na priv lub komentarz do wątku http://www.facebook.com/topic.php?topic=9995&uid=111448091846 ), poprzez email ( h1n1flupl@gmail.com – temat “Finansowanie  przygotowania dokumentów”) oraz blog grypa666 (https://grypa666.wordpress.com/ – komentarz do posta “Uwaga: potrzebna pomoc w.s. założenia pozwów i nakazu sądowego”). […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s