Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Czy gramy w karty „Illuminati”?

Posted by grypa666 w dniu 12/08/2009

W zarzutach kryminalnych Jane Burgermeister wobec uczestników spisku, który ma na celu poprzez masowe szczepienia wywołać depopulację globu, znalazła się tajemnicza organizacja Iluminatów (Illuminati). Według autorki oskarżenia jest to międzynarodowy syndykat kryminalny wykorzystujący międzynarodowe organizacje jak ONZ czy WHO w realizacji niecnych celów. To właśnie członkowie Iluminatów doprowadzili do kryzysu finansowego, który jest też częścią ich planu. Poprzez manipulację rynku finansowego udało im się uzyskać olbrzymie korzyści, a co za tym idzie środki do realizacji dalszej części morderczego planu. Burgermeister w swoim pozwie podaje dowody na intencjonalne działanie grupy w postaci m.in. produkcji szczepionki z niebezpiecznym wirusem, który przez ekspertów został zakwalifikowany jako broń biologiczna. Dokładniejsze omówienie zarzutów znajduje się w jednym z naszych wcześniejszych wpisów.
Ponieważ wśród oskarżonych znajdują się tajne i półtajne organizacje, można mieć wrażenie, że Burgermeister należy do zwolenników „teorii konspiracji”, a to może obniżyć wartość jej publikacji i samych zarzutów. O Iluminatach krąży już dość dużo informacji jak np. tutaj: http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/iluminaci/dolar.html – nie będziemy więc tego powtarzać. JacksonW związku z tzw. pandemią warto jednak wspomnieć o dziwnej historii jaka się wydarzyła w na początku lat 90-tych w Teksasie.
Otóż  Steve Jackson z Austin zaprojektował serię „kart Illuminati” (Illuminati Cards). W 1990 roku,  nastąpił nalot Secret Service i policji teksańskiej na jego biuro. Zabrano mu m.in. sprzęt komputerowy, dyski. Zarzutem było rzekome hakerstwo w grupach BBS. W sądzie Jackson sprawę wygrał,  choć niemalże skończyło się to jego klapą finansową. Pamiętajmy, że wówczas prezydentem USA był George Bush senior, również Teksańczyk – wcześniejszy wieloletni szef CIA. Jemu to właśnie podlegały służby, które dokonały nalotu na biura Jacksona. Czegóż można się było obawiać ze strony niewinnej wydawałoby się gry jaką była „Illuminati Cards”? Czy w ten sposób demaskował on plany kryminalnej grupy z Teksasu?
Jackson ostatecznie opublikował grę w 1995 roku, stała się od razu bestsellerem. Aż dziwne, że tak niewiele się o tym dzisiaj mówi.  Karty są dostępne nadal w internecie, w google znajdziemy wiele ich rodzajów. Wydaje się, że przedstawiają one dość szczegółowo plany Iluminatów odnośnie najbliższej przyszłości świata. Kilka z kart zostało już „zagranych” jak te:
Illuminati cards1
Jeśli jesteście zaszokowani to nie bez powodu. Karty zostały zaprojektowane na dobrych kilka lat przed zamachem na WTC. Skąd Jackson mógł przewidzieć zamachy? Jeśli to była tylko jego fantazja to dlaczego nie został uznany Nostradamusem naszych czasów? A może miał dostęp do planów Iluminatów lub innych tajnych stowarzyszeń? Tego nie wiemy. Najciekawsze są jednak kolejne karty, które „rozdał” Jackson. Illuminati cards2
Pierwsza z nich symbolizuje cel – redukcję populacji. „Zbyt duża ilość ludzi na świecie powoduje wiele problemów i mało miłości” – czy nie jest to zbieżne z „przykazaniami” na pomniku Georgia Guidstones, o którym pisaliśmy jakiś czas temu? Karta nawołuje też do destrukcji kilku „Wielkich Miejsc”, do pięciu – bez rozpętywania III wojny światowej. Druga karta nawołuje do rządowej kontroli nad zniszczonymi miejscami (pamiętamy Nowy Orlean i huragan Katrina). Zniszczenie nie musi być dokonywane tradycyjnymi metodami, ale np. za pomocą sztucznie kontrolowanych huraganów czy też trzęsień ziemi (pamiętne tsunami?). Jako prestekst służy walka z chorobami zakaźnymi. Te operacje mają być dokonywane przez dwa rodzaje rządów – wojowniczy (Busha?) i pokojowy (Obamy?)
Illuminati cards3
Kolejna karta najbardziej nas interesuje bowiem idealnie pasuje do obecnej sytuacji z pandemią. Karta dosłownie nazywa się „Epidemia” i oznacza atak, który pozostawia „cel” w stanie „dewastacji”.
Z uwagi na brak miejsca nie sięgamy do inych kart i ich opisu, zachęcamy do zainteresowania się tematem. W grze Jacksona występuje wiele wydarzeń obserwowanych w realnym świecie – kryzys finansowy, fałszowanie historii, wojna z terrorem, militaryzacja życia publicznego itd. Z kilku znalezionych linków polecamy nagranie na YouTube:  The Illuminati Card Game: http://www.youtube.com/watch?v=lUSA9331P6o&feature=related
Wygląda na to, że „elity” nieźle się bawią, i że cała rozgrywka z pandemią jest elementem jakiejś szatańskiej gry. Od nas zależy czy będziemy tylko w niej pionkami.

Komentarze 162 do “Czy gramy w karty „Illuminati”?”

 1. Maho said

  http://911truth.ozempire.com/images/illuminati%20cards.jpg Reszta kart.

 2. czytałam o tej grze już jakiś czas temu…

  Tutaj można zobaczyć wszystkie 385 z 1995 roku:
  http://todayperhaps.shutterfly.com/405?size=All&startIndex=0

 3. Fresh said

  ..Jakby tak dosłownie interpretować każdą z tych kart .. to musielibyśmy uwierzyć,że Elvis żyje .. istnieją gremliny ..zaatakuje nas obca cywilizacja .. o losie..

  • memoria said

   Oni robią dokładnie to, co sobie zaplanowali. Każde działanie jest podporządkowane ustanowieniu nwo i new age. Niestety nie jest to łatwe i muszą podjąć te działania. „zaatakuje nas obca cywilizacja .. o losie..” – Bardzo możliwe, że do tego dojdzie, do ataku „obcej cywilizacji” – demonów.

   • Fresh said

    Demonów .. nie neguje (istnienia sił nieczystych) .. wierzę w istnienie Boga tak więc i w szatana ..

    Ale ta gra to żaden dowód.. żaden ..

    Tak samo jak te trumny .. analizując to wszystko, Iluminati .. gdyby potrzebowali trumien w wiadomym celu .. składaliby je miesiącami przed faktem narażając się na to,że zostaną one odkryte? .. nie maskując ich jakoś szczególnie? Logicznie myśląc gdyby cel owych trumien był taki o jakim jest od wielu dni dyskusja ..

    1) składowaliby je w jakiś podziemiach
    2) mając w garści firmę, która ową produkcją się zajmuje .. zlecili by to raz dwa a nie miesiącami składali ..

    Może mają ludzi za mało inteligentnych .. ale wybaczcie chyba nie do tego stopnia ..

    Światem rządzi mamona .. to żadna nowość .. a im więcej ludzi tym większe zyski można zbić na ich głupocie, na naiwności, na ślepej wierze .. tak więc uważam,że cała kwestia szczepionek ma raczej aspekt .. – zysku.

   • Aga said

    Fresh….

    A po co oni mają się kryć z trumnami, obozami…skoro i tak w to nikt nie wierzy…
    oni mają odpowiedz na każde pytanie… i ludzie w to wierzą…bo co mają zrobić…

    Odnośnie szczepionek…szczepionki na grypę zawierają rtęć…jeśli ta szczepionka również to:

    Rtęć jest neurotoksyczna, kardiotoksyczna, hepatoksyczna, nefrotoksyczna, immunotoksyczna, kancerogenna. Powoduje zaburzenia rozwojowe u dzieci, choroby neurodegeneracyjne u dorosłych (Parkinsona i Alzheimera) oraz degeneracyjne zmiany w systemach reprodukcyjnych kobiet i mężczyzn, upośledzając ich zdolności rozrodcze oraz uszkadzając potomstwo (przegląd: http://www.epa.gov/iris/subst/0073.htm).

   • Fresh said

    Po co mieliby się kryć ? Bo chociażby Pani J.B i reszta ludzi prowadzących „śledztwo” już odnalazła owe trumny .. bo to nie prawda,że ludzie nie uwierzą .. dlaczego .. spójrzcie na inne fora .. powoli, powoli to się rozprzestrzenia .. bo ludzie to nie są kretyni za jakich ich tu macie ..

    A więc i spiskowcy, którzy mają wszystko zaplanowane uwzględniliby to,że to MOŻE SIĘ WYDAĆ BEZ ZACHOWANIA ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI.. Tym bardziej,że w owym czasie na światło dzienne wypływa wiele faktów jakie politycy mają na sumieniu ..

   • Aga said

    Nawet jeśli się wyda…no i się wydało i co z tego?? To jest własność Ameryki, i co każdy jeden obywatel może zrobić???
    jedyne co może to wysłać zapytanie to firmy Vantage , po co te trumny w szczerym polu, dostanie odpowiedz…trumny przeznaczone są na groby dla ludzi…i co może dalej z tym zrobić? tym bardziej iż pojawiają się opinie iż te trumny należą do Fema…czyli są w rękach rządu…więc nikt nie ma możliwości czegokolwiek z tym zrobić…pozwiesz rząd???
    Wyjdziesz na ulicę i zaczniesz krzyczeć…ludzie posłuchają…i wrócisz do domu, na tym się skończy, więc czego oni mają się bać…skoro Ben Bernanke, prezes banku światowego wyprowadził z Ameryki 500 miliardów dolarów i jest bezkarny…

    Więc czego oni mają się bać????

    Policji? której zostały dostarczone dowody i która nic z tym nie robi…szczepionki , które są poddane jakiejkolwiek wątpliwości powinny być już dawno wycofane…

    dlaczego podejrzany powiedzmy za zabójstwo siedzi w więzieniu podczas procesu?? bo jest w kręgu podejrzanych…to samo jest z tymi szczepionkami, nie zostały zbadane, nie wiadomo na dobrą sprawę co w nich jest, a są propagowane na całym świecie jako cud natury…

   • Fresh said

    „Wyjdziesz na ulicę i zaczniesz krzyczeć…ludzie posłuchają…i wrócisz do domu, na tym się skończy”

    Skoro tak .. to jaki sens mają akcje .. jak między innymi ta propagowana przez założycieli tego blog?

    Można stwierdzić w takim razie .. napiszą, napiszą .. ludzie poczytają i wyłączą komputery i na tym się skończy …

   • kasia said

    Nie da się działać pojedynczo. To od ludzi zależy czy się zaangarzują czy też będą tylko biernie czytać i pisać na tym czy innych blogach/portalach.

    Ta akcja ma na celu przed wszystkim informowanie, ale także tłumaczone są na j.polski dokumenty oskarżenia które zostały złożone już w Austrii i innych krajach.
    Jeśli taki zbiór dokumentów powstanie, każdy z nas będzie mógł złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w komisariacie policji czy w sądzie.
    To jest czynna akcja. Wzięcie odpowiedzialności!
    Do puki ludzie będą tylko czytać… będzie tak jak jest.

   • Aga said

    Po to Fresh aby za pomocą nas zajęły się tym w końcu odpowiednie organy, bo my im sprawiedliwości sami nie wymierzymy…

    jak do tej pory policja i organy ścigania nie robią nic…

  • lemur said

   To iż gra to żaden dowód to chyba jasne. Autor raczej jako ciekawostkę dodał notkę o niej. Bo ciekawe jest iż gra tak precyzyjnie „przewiduje” (została wydana w 1995r.) różne wydarzenia.

   Nawiązując do rozmowy Agi i Fresh’a
   – cóż, jak Ci się ziemia pod nogami pali to popełniasz wiele błędów – jak to mówią „co nagle to po diable!”

   Cały ten teatr który skrzętnie sobie obmyślili i dla którego od nie lat a wieków piszą scenariusz, teraz wymyka im się spod kontroli. Przyczyną tego jest po pierwsze to iż im się spieszy (z tego co czytałem mają dosyć spory poślizg z realizacją swoich „planów”), po drugie wydaje mi się iż nie przewidzieli tego iż ludzi się jednak OCKNĄ 🙂 a to SIĘ DZIEJE! I mam ogromną nadzieję że będzie to masowe zjawisko.

   Sprawa szczepień była ich gwoździem do trumny. Teraz myślę iż lawinowo będą wychodzić wszelkie przekręty, które powinny już dano ujrzeć światło dzienne. Coraz większej ilości ludzi nie podoba się kierunek w jakim wszystko idzie, a jest nim w najlepszym wypadku TOTALITARYZM, ale myśląc realniej FASZYZM!

   Co do tego co pisze Aga odnośnie działania i tego „co człowiek może zrobić” – tak można zaskarżyć nawet Państwo. Jeśli Twoje państwo jest zamieszane w celowy plan depopulacyjny – to to się nazywa ZDRADA STANU! Kilka takich historii już miało miejsce, wiec nie jest to nic nowego dla historii 🙂

   Odkąd pamiętam zawsze czułem, że coś mnie w tym życiu spotka, że czegoś będę świadkiem.
   Po wielu życiowych „przeżyciach” dalej miałem to wrażenie, mimo iż wydawało mi się, że nic gorszego przydażyć się już nie może.
   Teraz już chyba wiem co może być tym ważnym wydarzeniem… – choć nie znam zakończenia, to szczerze mówiąc już nie czuje takiego niepokoju jak dawniej. Może jednak jesteśmy w stanie zmienić losy które dla nas napisali…

   Wydaję mi się iż żyjemy w kraju w którym duch jest mimo pozornego uśpienia ciągle żywy.
   Nasza historia mówi sama za siebie. Pierwsza w Europie konstytucja, wydarzenia Solidarnościowe – to nieliczne tylko przykłady.

   Polak sobie w kasze dmuchać nie pozwoli.
   Nie wiadomo co będzie, jak dalej potoczą się losy świata. Tak jak do tej pory wyglądać nie może.

   Musimy zmienić przed wszystkim coś w sobie. Prócz poszerzania świadomości w sensie wiedzy (bo przez lata mydlenia oczu, nazbierało się bardzo wiele wiedzy która warto przyswajać, historii która była zmieniana i utajana) będziemy przypuszczalnie musieli zmienić także podejeście do życia. Jeśli runie ten stary świat, będziemy musieli wiele rzeczy budować od zera.

   Musimy liczyć się też z tym, że świat nie będzie wyglądał już tak samo… nie tylko liczyć się z tym – ale podjeść do tego z odpowiedzialnością. A to jest wyzwanie.

   • memoria said

    „Wydaję mi się iż żyjemy w kraju w którym duch jest mimo pozornego uśpienia ciągle żywy. Nasza historia mówi sama za siebie. Pierwsza w Europie konstytucja, wydarzenia Solidarnościowe – to nieliczne tylko przykłady.”
    Akurat kierownicze środowisko solidarnościowe miało za zadanie przeprowadzić Polskę z komuny ku „demokracji”. I niestety ta demokracja okazała się tylko hasłem.
    Co do próby unicestwienia przez nas ustroju nwo, to sądzę, że nie możemy nic na to poradzić, bo sam Bóg pozwala im na przygotowywanie gruntu pod ucisk czasów ostatecznych. Możemy jedynie informować siebie nawzajem i nie poddawać się woli naszych władców ziemskich. Musimy trwać w Bogu i czytać Biblię. My sami możemy zrobić dla siebie wiele, tzn. nie odstąpić od Chrystusa, gdy wybuchnie rewolucja antychrześcijańska. Jednak świata nie uratujemy – uratuje go Chrystus. Świat musi przejść przez ogień i zostać oczyszczony.

   • Ola said

    Ok, „ta” demokracja jak widzimy to faktycznie tylko hasło.

    Ale co tu dalej z tym robić?
    Wszystko toczy się szybko i na raz. Nie można tak jak mówi Memoria, nic nie robić bo „nie możemy nic na to poradzić”. Na pewno możemy, tylko należy się zastanowić jak? Nic nie jest niezmiennie zapisane, można zmienić swoją przyszłość, przez dobre wybory w teraźniejszości…

  • fc_uk said

   Bez sensu, piszesz „..Jakby tak dosłownie interpretować każdą z tych kart .. to musielibyśmy uwierzyć,że Elvis żyje .. istnieją gremliny ..zaatakuje nas obca cywilizacja .. o losie..” Oczywiscie ze nie kazda karte dlatego te prawdzie sa ukryte w wielu kartach bez znaczenia, po to aby gre mozna bylo wydac. Co do karty z zegarem, to zegar ten przypomnia ten ktory znajduje sie na stacji Kings cross, a „dwie katastorfy” to symbol dwoch bomb ktore wybuchly wlasnie w tamtym miejscu 9/9.

 4. Oliwia said

  Myślę sobie tak nad tym wszystkim co się teraz dzieje z tymi szczepionkami, rewelacjami z Ameryką…
  z Unią Europejską…
  Jeszcze jakiś czas temu bazując tylko i wyłącznie na informacjach podawanych w telewizji wierzyłam we wszystko co mówią, tak jak większość społeczeństwa, ta akcja ze szczepionkami dała mi do myślenia…
  Powiem Wam,że jestem przerażona działalnością WHO I UE.
  Coraz bardziej zaczynam uświadamiać sobie,że UE miała na celu zrzeszenie krajów Europy…po to by w ostateczności wszystkie kraje podpisały akt mający na celu przejęcie władzy w ręce paru osób…
  ( czego dowodem jest traktat lizboński), w myśl którego wszystkie decyzje w UE będą podejmowane przez duże kraje, Polska , Czechy…i inne małe państwa będą jedynie się temu przyglądać…

  Czy któryś z polityków czytał ten traktat? pewnie nie bo ma 456 stron, pewnie specjalnie został tak skonstruowany,żeby przy 20 stronie zasnąć…a podobno jest tam tyle bezsensownych i absurdalnych rozporządzeń…również nie czytałam jego,ale czytałam w internecie na rożnych stronach, jeśli są tego typu podejrzenia, to znaczy,że nie jest najlepiej…

  Rzeczy nieskazitelne są ponad wszelkimi podejrzeniami…

  • Ann said

   Mam bardzo podobne odczucia do twoich Oliwio. I zupełnie inaczej patrze już na wiadomości podawane w mediach.

  • Mira said

   Polska należy własnie do owych duzych krajów UE

   • Aga said

    Zmieniona konstytucja UE skutecznie ustanawia wspólny rząd europejski, lecz nie pozwala na to, by rząd ten był bezpośrednio odpowiedzialny przed parlamentami krajowymi lub Parlamentem Europejskim. (…) Unia zostanie zatem zwolniona z obowiązku zwracania uwagi na swoich obywateli. Nadal będą się odbywać wybory do parlamentów krajowych i co 5 lat do Parlamentu Europejskiego. Naszymi głosami nie możemy jednak dokonać istotnych zmian. UE powoli przeistacza się w państwo, w którym rządzą niewielkie komitety najbardziej wpływowych polityków i urzędników, czy wyborcy chcą tego czy nie – pisze duński poseł do Parlamentu Europejskiego Jens-Peter Bonde w nowej publikacji pt. „New name – Same content. The Lisbon Treaty – is it also an EU Constitution?”.

 5. Dominik said

  Gdyby nie te „refundacje” ze stron Unii i finansowanie projektów, to mało kto zastanawiałby się nad pianiem o potrzebie takiego zrzeszania. Ci wszyscy ekonomiczni eksperci od euro, szkoda gadać, zamiast mózgu ci ludzie mają chyba skarbonki… Nie mówiąc o tych genialnych reklamach typu „ryba jest dobra na wszystko” (gdy w niezależnych publikacjach wygląda na to że ryby są tak skażone, że powodują już nawet bezpłodność) albo „wykorzystujemy coraz więcej środków unijnych” (w momencie gdy właśnie jest odwrotnie) – nie ma to jak wciskać git głupim masom.

  Najpierw Unia Europejska, potem będzie Unia Pólnocnoamerykańska, potem Unia Afrykanska i już potem krótka droga i jesteśmy na równi pochyłej do całkowitego dna. Facet z kartami nieźle zakombinował, ale brak mu chyba kart o podziemnych bazach, 🙂

  Naprawdę nie dziwię się ludziom, którzy mówią, że sami sobie na to zasłużyliśmy naszą bezczynnością i ignorancją. Sam tak nie uważam, zważywszy na to, iż wiele ludzi mogłoby się zainteresować tematem, a nie może, bo musi harować od rana do nocy aby zarobić na utrzymanie i wyżywienie. A harujemy – ponieważ trudno nam się zebrać w grupę i obalić grupkę cwaniaków nazywanych także „rządem”.

  To samo uważam, niestety o kościele RZ-K. Z jednej strony okazuje się, że w naszym kraju 90% to katolicy, a gdyby chociaż otwarli biblię i porównali z rzeczywistością, okazałoby się, „hej, czarni chyba wciskają mi kit…”. Kwestie z oddawaniem nieruchomości za friko dla kurii to chyba każdy badający te sprawy zna i co? Od lat się to dzieje, zbyt mocno się to zakonserwowało…

  Abyśmy mogli ruszyć z miejsca, potrzebna jest całkowita mentalna zmiana nastawienia ludzi, co w chwili obecnej bez pozytywnej pomocy „z góry” jest chyba raczej niemożliwe… Z drugiej jednak strony, nie ma co się załamywać i poddawać.

  Z silniejszym można wygrać.

  Dla przykładu – usa z wietnamem nie wygrała, pomimo większej ilości wojsk i lepszej techniki. Ichni żołnierze mieli dobrych partyzantów i bardzo dobrze opanowany teren. W końcu na naszej ziemi będzie nas pokonać trudniej 🙂

  • Aga said

   Zgadza się…powiem Ci,że sama byłam za wejściem do Unii..bo jeszcze do niedawna wierzyłam we wszystko co mówią w tv…tak jak piszesz zostaliśmy przekonani do Unii od propagandy polityków iż Unia zapewni nam rozwój…dostaniemy dużo środków na rożne projekty, rozwój gmin itp itd, i to się zgadza…

   ale zawsze jest coś kosztem czegoś…

   Będąc w Unii w dużym stopniu możemy zachować suwerenność gdyż jak na razie to w naszej gestii leży to czy na coś się zgodzimy czy nie( co ma obalić traktat lizboński, dlatego tak im na nim zależy). Także jeśli chodzi o takie sprawy jak żywność GMO, traktat lizboński, Codex Alimentarius…musimy oddać podpis…póki co nikt nie decyduje o tym za nas choć nie do końca ponieważ Komisja Europejska co rusz straszy nas jakimiś sankcjami za odmowę wprowadzenia np GMO…Podziękować należy naszym politykom, którzy zgadzają się na wszystko co przynosi Unia…nikt o zdrowych zmysłach nie podpisał by traktatu lizbońskiego…- całkowite podporządkowanie się…

   Gdybym teraz mogla oddać swój głos zdecydowanie byłabym za nie przystąpieniem do Unii Europejskiej, może i nie mielibyśmy środków na budowy autostrad, na rozwój regionów…ale byśmy byli suwerenni, nie uzależnieni od nikogo, mieli zdrową żywność…i dalecy od wszelkich chorych ustaw….

   Z tym ,że popatrz Unia Europejska zrzesza tyle krajów, chcąc czy nie chcąc jesteśmy w środku tych wydarzeń, czy nam się to podoba czy nie ma ona znaczy wpływa na to co się dzieje na świecie…

   • Ola said

    Jak traktat Lizboński oceniają Polacy…? Powinno nam się oddać to prawo. Eh!
    Na stronie htt://www.futurum.gov.pl można znaleźć sondaż, który jasno pokazuje nasze stanowisko już teraz.

    Na stronie http://www.europarl.pl/ możemy się dowiedzieć jakie to zaszczyty nas spotykają, bo Pan Buzek został przewodniczącym PE, cieszmy się „polacy na stanowiskach”.

    Na stronach Europejskiej Debaty Obywateli http://www.europejska-debata-obywateli.eu/proposal/2038 możemy znaleźć także ludzi którzy jawnie popierają dążenie do wyrzeczenia się suwerenności…
    Czy to dobrze? Czy źle…? Kiedy cała reszta ludzi zrozumie co się dziej?

   • Mezo said

    „póki co nikt nie decyduje o tym za nas”
    Niestety tak. Nie było ani jednego referendum w tych waznych kwestiach.

  • lemur said

   „pij mleko będziesz wielki” to kolejna głupota i wciskanie naszym własnym dzieciom mleka które w ogóle w niczym im nie pomaga!
   Według niezależnych badań krowie mleko wręcz szkodzi! Nie powinny go pić w dużych ilościach dzieci, a dorośli nie powinni pić go w ogóle!
   http://e-zdrowe.pl/czy-pic-mleko-produkty-mleczne.html

   – dlaczego prawdy nam nie mówią?!

   Ryby, które jemy prócz tego iż są takie które pochodzą ze skażonych mórz czy oceanów, są także ryby hodowlane. Chcecie wiedziecie jak wyglądają hodowle ryb np. w Wietnami – stamtąd je importujemy, podobnie jak wiele innym mrożonych ryb dostępnych w naszych sklepach: http://images.travelpod.com/users/astons/aston-indochina.1173096600.cimg1448.jpg – tyle mają one miejsca do życia…

   Co do tego co pisze Dominik, zgadzam się oczywiście.
   Tak jak wcześniej pisałem zmiana świadomości to nie tylko do edukowanie się o tą wiedzą która była przed nami utajana, ale o całkowitą zmianę mentalności. Wierze, w to że ludzie zwycięsko wyjdą z tego. Ale w tym przyszłym świecie musi być dużo więcej kontaktu z Ziemią, powrót na wieś, lokalna uprawa jedzenia itd. wymieniać można by długo…

   Najtrudniejsze może być to wszystko dla Tych dla których dla których to wszystko, szczepionki, spiski itd. są całkowicie nowe…(?!) Myślę jednak, że ludzkość przetrwa wszystko jeśli tylko zmieni się świadomość i ten fałszywy obraz świata runie.

   • Mezo said

    W takim razie poproszę o listę, co mogę jeść i pić, skoro mleko i ryby to najgorsze świnstwa. Nie popadajmy w paranoję, bo przyjdzie tylko strzelić sobie w łeb.

   • kasia said

    To nie paranoja żadna.
    Nie będę Ci mówić co jeść i pić – bo sam o tym decydujesz.

    Ja już od jakiegoś czasu ograniczyłam spożywanie np. mięsa, zwierzęta na ubój – to już nie to samo co 20 lat temu. Teraz każde jest karmione sterydami, mają już antybiotykowe terapie (spytaj kogoś kto jest po Hodowli Zwierząt), wędlin na szczęście nigdy nie lubiłam – a teraz kiedy z co drugiej sączy się ohydna solanka w której są moczone – to już w ogóle…

    Ryby jak wiadomo są zdrowe, ale tylko te z Omega3 – takie to głównie ryby tłuste. Jednak moim zdaniem mięso lub ryby jeść nie częściej niż raz w tygodniu.

    Jeśli o mnie chodzi to jem głównie warzywa. Zamiast przekąsek bardzo fajne są na surowo, z dipami. A co do picia? No przede wszystkim 2L wody dziennie. Zero kawy, nie więcej niż jedną mocną herbatę…

    Nie chodzi o paranoję, ale o twoje zdrowie.
    Jeśli zaczniesz grzebać, dowiesz się, że wiele chorób nie bierze się znikąd – Twój system immunologiczny jest ściśle powiązany z tym co spożywasz. To dzięki przed wszystkim jedzeniu zyskuje on swoją odporność.

    Warto o tym mówić szczególnie teraz kiedy musimy dbać o swoje zdrowie i odporność.

    Warto do edukować się na temat pasożytów i grzybów (obniżają odporność itd) – ma je większość ludzi, lekarze ich nie diagnozują, nie odrobaczają ludzi (a przecież naszym zwierzętom robimy odrobaczanie regularnie).

    Bronić się przed tym jak najbardziej można, można też je leczyć i odnowić swój organizm.

   • Mira said

    A czy ta woda, którą pijesz jest na pewno zdrowa? Co wiesz o warzywach, które jesz? Masz własną eko-uprawę? Czy ta tłusta ryba z Omega3 nie pochodzi z wietnamskiego ścieku?
    Jestem na półmetku statystycznej długosci zycia, jem co chcę, piję co chcę, kiedyś paliłem, nie używam prawie żadnych leków i suplementów. U lekarza byłem ostatnio w liceum i to nie z powodu choroby, a po zwolnienie. Jak coś mnie trafi, przyjmę to z pokorą, a na razie będę dalej pił to śmiercionośne mleko, bo po prostu lubię.
    Maślę, że jesteś młodą osobą wychowaną głównie na Internecie, ponieważ brak u ciebie tej odrobiny sceptycyzmu, która jest właściwa dla osób w moim wieku. Szkoda, że tak szybko zetknęłaś się z teoriami spiskowymi, bo przez nie prawdopodobnie nie potrafisz cieszyć się w pełni swoją młodością. Jeszcze raz powtarzam – nie popadaj w paranoję, bo przez to możesz zmarnować sobie życie.
    Pozdrawiam serdecznie

   • Mezo said

    Nick powyżej należy do mojej koleżanki z biura. Nie zauważyłem, że wysyłała w miedzyczasie jakis post i nie zmieniłem nicka. Tak więc do Kasi pisał Mezo. Przepraszam za pomyłkę

   • kasia said

    Droga Miro czy też Mezo – bo już straciłam rachubę kto jest kto, swoją drogą ubogie musi być to wasze biuro jak z jednego komputera kożystacie.

    Taką znowu młodą osobą to już nie jest, trochę po trzydziestce, to już chyba nie ta liga. Wychowałam się w czasach gdy nie było jeszcze internetu, natomiast były książki 🙂 Zamiast szkolnych lektur do poduszki czytałam historyczne książki o nie wyjaśnionych do dziś historiach II wojny światowej, a w późniejszym czasie włączyłam także czerwoną lampkę na sprawy dotyczące bezpośrednio moje życia i zdrowia – a tym właśnie jest między innymi jedzenie.

    Nie trzeba być fanatykiem żywieniowym, aby stwierdzić to co opisałam powyżej.

    Woda którą pije jest na pewno zdrowa to wiem. Jedzenie które jem także, staram się dbać o takie rzeczy. Warzywa w lecie jem z własnej działki 🙂 bez nawozów, ale ekoliczymi nie można ich nazwać bo unijnych ertyfikatów nie mam. Ryb raczej nie jem, tak jak mięsa. Napisałam iż uważam, że nie częściej niż raz w tyg. należy je spożywać. Zresztą gdy kupuję rybe staram się unikać odmian które wiem iz chodowane są w wietnamie: sola, panga i parę innych. Co do picia mleka i wszystkiego co wymieniłam – Twoja wolna wola jak traktujesz swój organizm. Nikt Ci niczego od ust odsuwał nie będzie.

    Każdy ma swój rozum i sam decyduje o tym co je, pije i o tym co myśli.

    Zachęcam Cie jednak do obejrzenia chociażby tych dwóch programów UWAGA, które omawiają sprawę mleka oraz pochodnych oraz sprawę wędlin i mięsa sprzedawnaego w naszych sklepach:

    Mleko i nabiał:

    Mięso i wędliny
    Filmik UWAGI, zamieszczony na youtube, jest oznaczony jako od 18lat,po rejestracji – więc wklejam link gdzie można go obejrzeć:
    http://chomikuj.pl/Jarek_B/P*c5*82yta+Prawdy/Uwaga+-+ile+miesa+w+miesie+TVN(1).avi
    Znajdziesz go także na stronach programu, tak jak i wiele innych dokumentach na temat miesa i wędlin.

    SMACZNEGO i pozdrawiam

   • Wow, było o tym w polskich mainstreamowych mediach, zaskakujące. Ale nie wydaję mi się by ktokolwiek przed telewizorem (no może jakieś wyjątki) zmieniły nagle zdanie o dobrym wpływie mleka na organizm, które było wpajane im przez lata 😉

   • kasia said

    Obejrzyj koniecznie ten o wędlinach – to jest dopiero ohydne:

    http://chomikuj.pl/Jarek_B/P*c5*82yta+Prawdy/Uwaga+-+ile+miesa+w+miesie+TVN(1).avi

   • Podaj link na Youtube, mam tam konto. To nie chcę mi się otworzyć jakoś.

   • kasia said

    oj Mezo Mezo nie wiem ile Ty masz lat kochany, ale zastanawia mnie na jakiej podstawie mój wiek podważać możesz?

    Faktycznie to musicie się przy tym jednym komputerku strasznie cisnąć i zapisywać w kolejce 😉
    „Jedni chcą troszkę Was oświecić, bo się martwią, inni dyskutują o wpływie takich teorii na zdrowie psychiczne młodzieży, reszta pęka ze śmiechu.”

    …nie wiem dlaczego chcą „oni” nas oświecić – w dodatku to „oni” się martwią bardziej o nas niż o świat w którym żyją i o syndrom społecznego niedoinformowania… Eh, szkoda czasu na takie dyskusje…

    Fanatyzm a czystszy obraz rzeczywistości to dwie różne rzeczy. Nie będę się tu z Tobą spierać.

    Tak jak w powyższym wpisie – nikt Ci nic od ust nie będzie odejmował.
    Jesteś tym co jesz 🙂 wierz w to lub nie…

    Link youtube: http://www.youtube.com/verify_age?&next_url=/watch%3Fv%3DFylrqeIbB8c

  • Wojwit said

   Króluj nam Chryste!

   Byłbym ostrożny z takimi wnioskami, a już szczególnie wynikającymi z porównania stron w wojnie wietnamskiej. To była bardzo dziwna wojna. Z czasem wydaje się coraz bardziej, że Stany przegrały wojnę na „własne życzenie”. Podam fakt, o którym czytałem. Nalot na Hanoi. Cel został zniszczony. Piloci mają jeszcze bomby. Widzą dużą fabrykę. Niszczą ją, zadając przeciwnikowi ogromne straty. Po powrocie z ze wszech miar udanej akcji, dumni ze zwycięstwa lotnicy… stają przed sądem wojskowym oskarżeni o… zbombardowanie szpitala.
   Przeciez to Vietcong niszczył wsie w Wietnamie Południowym, które nie chciały współpracować z północnowietnamskimi komuchami, a mieszkańców wyżynał w pień. Przecież wojna była w zasadzie wygrana przez USA i wojska Wietnamu Południowego w 1973. Ofensywa wojsk sprzymierzonych (chyba nazywała się Tet) szła na Hanoi. A tu zupełnie niespodziewane załamanie frontu i kontrofensywa wojsk Północy aż do zajęcia Sajgonu. Poza tym nie zapominajmy: za Vietcongiem stały Sowiety
   i cały blok państw Układu Warszawskiego („konsultanci”, sprzęt latający i piloci, broń przeciwlotnicza, całe spectrum zaplecza frontu – choćby polskie medykamenty
   i lekarze – do kształcenia wietnamskich specjalistów na polskich uczelniach włącznie), Chińczycy – broń mniej wysublimowana technologicznie i zaopatrzenie. Kto o tym pamięta… Słyszałem, powtarzam, że słyszłem (aczkolwiek jako niepotwierdzoną wiadomość), że niektórzy amerykańscy jeńcy trafiali na Sybir. Stąd tylu „zaginionych”.
   A… I jeszcze jedno. Wielka wojna psychologiczna prowadzona w Stanach i w Europie Zachodniej przez lewacką międzynarodówkę – sowiecką piątą kolumnę: dziennikarzy, „artystów – pacyfistów”, ał(u)torytety (umaczane – na których żydokomuna miała „haki”) i wielkie szeregi „pożytecznych idiotów”. Przecież to w tych latach znarkotyzowano zachodnią młodzież, zantagonizowano amerykańskie społeczeństwo a nawet rodziny – ruch hippies – „wolna miłość” i ćpuństwo, ruchy „wyzwolenia” murzynów – Martin Luter King (pastor zresztą), Malcolm X. Aż po tabuny pacyfistów inspirowanych pseudoideologią i psychodeliczną muzyką podawaną im przez największe „gwiazdy” muzyki pop
   z Johnem Lennonem i jego Beatlesami na czele. Czy to przypadek, że wszystko to miało miejsce w jednym czasie?
   Trzeba być ślepym, by tego nie dostrzegać. To, że cały Wietnam (kolonialny, cywilizowany kraj) dostał się, tak jak wcześniej Polska, w łapy komunistów – to jedno. Ale że ta wojna posłużyła faktycznie do degrengolady Ameryki – i, tu postawię śmiałą tezę, stała się początkiem końca USA
   w wymiarze społecznym (jako konsolidującego się silnego narodu), to może był ten jej prawdziwy cel. Znaczy nie jej. Tych co ją wywołali.

   Z Panem Bogiem!

   • Mezo said

    Według mnie początek konca USA rozpoczął się w 1913r. wraz z ustanowieniem FED. – to był moment faktycznej utraty suwerennosci przez Stany.

 6. Dominik said

  Komuś kto będzie polemizował z „Z silniejszym można wygrać” przypomnę tylko, że- społeczeństwo całościowo jest przecież większością, zatem teoretycznie jest „ilościowo silniejsze”…

  …i wygląda na to że grupka kombinatorów cały czas z nami wygrywa… więc tym bardziej, my, zintegrowani i co najważniejsze, myślący, jesteśmy w stanie przejąć nad tym bagnem kontrolę.

  • Mezo said

   Oczywiście! Rewolucje zwyciężały i upadały, przenosiły raz dobro, raz zło, ale udowadniały jedno – ludzie mogą działać razem w imię jednej idei. Wyzwolenie się spod bankierskiej tyranii NWO może stać się wkrótce myślą przewodnią światowego powstania. Powstania,którego nowy reżim z pewnoscia nie przetrwa.

 7. skan-dal said

  Kart jest wiele jak już ktoś wyżej napisał (kilkaset) również wydania inne późniejsze, extra dodatki etc. Wiele z tych „illuminati cards” jest baaardzo ciekawych i proroczych.

  Nie muszą niczego ukrywać, wszystko co zaplanowali mogą robić w świetle dnia, gdyż w ich stacjach TV nadają bezwartościowy szmelc, którym gawiedź „żyje”.

 8. Krzysztof z Łodzi said

  Objawienie Ojca Pio z Pietrelciny (1887 – 1968)

  Zbawiciel nasz Jezus Chrystus oznajmił Ojcu Pio wieść następującą:

  Godzina mego przyjścia, czyli sądu dla jednej trzeciej ludności jest bliska.

  Przy tym przyjściu będzie jednak miłosierdzie Boże a równocześnie twarda i straszna kara.

  Moi aniołowie powołani będą do tego zadania. Będą uzbrojeni w miecze. Uwaga będzie zwrócona przeciwko tym, którzy nie wierzą i bluźnią przeciw objawieniu Bożemu.

  W noc powstaną snopy ognistych strumieni padających na całą ziemię. Niepogoda, pioruny, burze, powodzie i trzęsienia ziemi będą nieustannie jedne po drugich następować. Będzie padał deszcz ognisty. Rozpocznie się to w bardzo ciemną noc zimową. Ci, którzy pokładają nadzieję we mnie i w moich słowach niech się nie lękają, bo ja ich nie opuszczę, szczególnie tych, którzy ostrzeżenie to podają drugim dla ich dobra, aby się nawrócili do Boga i przestali źle czynić. Kto jest w stanie łaski uświęcającej a u Matki Bożej szuka pomocy, tym się nic nie stanie.

  Przygotujcie się na to, podaję wam znaki: noc będzie bardzo zimna, wiatr będzie huczał a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Zamknijcie okna i drzwi nie rozma­wiajcie z nikim poza domem. Uklęknijcie pod krzyżem, żałujcie za swoje grzechy, podczas gdy ziemia trząść się będzie. Nie wyglądajcie na zewnątrz, bo gniew mego ojca jest straszny i święty.

  Trzecią noc ustanie ogień i trzęsienie ziemi. W dniu następnym będzie słońce. Aniołowie w ludzkiej postaci stąpią na ziemię przynosząc ducha pokoju. Niezmierna wdzięczność uratowanych, wzniesie się do nieba w gorącej wdzięcznej modlitwie. Kara, która spadnie na ludzkość nie może być porównana z inną karą, jaką Bóg dopuścił od początku świata. Jedna trzecia ludzkości zginie.

  Powaga chwili skłania nas do zwrócenia wszystkim uwagi na to wielkie niebezpieczeństwo zagrażające ludzkości. Możecie się spodziewać sądu, jeżeli ludzkość się nie zmieni, bo nikt nie wie dnia ani godziny, kiedy to nastąpi. Jedy­nie Ojciec mój wie, pamiętajcie, więc o tym surowym napomnieniu, które wam podaję nie lekceważcie sobie tego. Wobec krótkiego czasu należy go wykorzystać, nie oddawać się złu, bowiem potem będzie za późno.

  Waszym obowiązkiem jest wskazać na grożące niebezpieczeństwo. Nie będzie, bowiem usprawiedliwienia, że nie wiedzieliście. Niebo ostrzega! Chociaż ludzie się tym nie przejmują. Wobec takiej niewierności wyłoni się gaz z bia­łej mgły poprzez noc wypowiedzianej wojny. Dwie linie od Budapesztu do Norymbergii a od Drezna do Berlina będą zaję­te przez wojska. Trzecią linią przelecą od południa czarne ptaki i to w takiej sile, że zaćmią całe niebo. Główną kwaterą będzie Kresborg.

  Pierwsza bomba spadnie w bawarskim lesie, zniszczone zostanie wszystko a nikt nie będzie mógł przekroczyć tych stron. Tam pojadą czołgi przez chaty i domy w pojazdach siedzieć będą ludzie z czarnymi twarzami. W sku­tek powodzi zalane będą wsie i miasta. Południowa Anglia i biegun płn. mają zniknąć na zawsze gdzie powstaną nowe lądy.

  Zginie Nowy Jork, Marsylia i Paryż. W 75% zginie Augsburg i Wiedeń. Oszczędzone zostaną kraje na południu od Dunaju, nie odczują skutku wojny, lecz kto z nich będzie spoglądał w kierunku zniszczenia zginie, bo serce jego nie wytrzyma strasznego widoku.

  W jedną noc zginie więcej ludzi niż w czasie 2 wojen świato­wych. Potem wiara ludzi będzie wielka. Po tych okropnościach nastaną złote czasy. Trwajmy, więc w stanie łaski uświęcającej, bez grzechu ciężkiego, bo jes­teśmy w ręku Boga, który pragnie dobra swoich dzieci. Musimy się gorąco modlić o zbawienie, podając dobry przykład i zachęcając do dobrego.

  To objawienie przepowiedział Ojciec Pio – kapucyn. Odpis z druku 16 listopad 1969r.

  K

  • Fresh said

   Hmm i to objawienie .. pasowałoby do nadchodzącego roku 2012 .. bodajże grudzień we wszelkich opisach .. czyli noc zimowa .. ale to tylko moje skojarzenie ..

   • Krzysztof z Łodzi said

    Dobrze kojarzysz, następne objawienia poniżej może później.

    + św. S. Faustyna pisze podobnie w swoim dzienniczku.

    + s. Łucja z Fatimy to samo pisze

    + ks. Bronisław Markiewicz to samo pisze

    + s. Bernadeta Subirue tak samo pisze

    Ponad już teraz to możesz przeczytać i rozważyć sobie Mateusza rozdział 24.

    Inne drogowskazy musisz poprosić, bo nie wiem czy to cię intereuje.

    Ale wszystko się pokrywa, z tym co się dzieje na świecie.

    K

   • allseiingeye said

    Proszę Krzysztofie z Łodzi, jesteś mądrą osobą, ale wiele mi z twoich wypowiedzi nie pasuje, z tych objawień wynika że mamy się zamknąć w domu i czekać aż NWO się wypełni. Proszę obejrzyj ten film, ponieważ nie będę opisywał temtu bo jest zbyt obszerny i nie ujmę tego tak jak w tym dokumencie,

    Proszę odpowiedz mi na te zagadnienia bo już się pogubiłem.

   • Co Wy cholera z Tą wiarą i objawieniami Jezusa z tekstem „I’ll be back”. Religia jest równie zła co Illuminati. (no, przynajmniej w formie jaką można ją obserwować dziś) Myślmy perspektywicznie, działajmy szybko, a wszelka religia zamyka nasze pole widzenia i upośledza, podobnie jak mainstreamowa telewizja.

   • Mira said

    Może Twój mentor Icke poszerza pole widzenia i sprawia, że myślisz perspektywicznie? Możesz oczywiście uważać, iż religia jest zła. To wyłącznie Twoja sprawa, ale zapewniam Cię, że przyjdzie taki dzień, kiedy i Ty i Icke będziecie szukać nadziei i oparcia właśnie w niej (jeśli oczywiście zdarzy się za Waszego życia coś nieprzewidzianego, strasznego, ostatecznego).

  • Krzysztof z Łodzi said

   Do Allseiingeye

   wiem, że wiele Ciebie niepokoi, przepraszam cię, ale nie mam stałego łącza, aby zobaczyć to co mi polecasz.

   Zauważyłem, że wszystkie proponowane drogowskazy do YT, wzmagają strach i przerażenie. (zastrzegam, moge się mylić, bo nie sprawdzam tych drogowskazów, oby tylko niebyły do piekła)

   Aby wygrać wojnę, (demoralizacja, zabijanie, epidemie, kataklizmy, wojny, katastrofy)

   – po pierwsze musimy poznać, kto jest naszym wrogiem
   – po drugie nie dać się zastraszyć

   Człowiek nie jest wrogiem, wrogiem jest szatan, który posługuje się człowiekiem.
   Człowiek może być tylko narzędziem w rękach szatana.

   Jak człowiek nie rozumie czegoś, zaraz jest wystraszony i zaczyna opluwać i uciekać, jak małe dziecko w piaskownicy, a ci co staną przyciśnięci do muru i nie widzą wyjścia, potrafią nawet ze strachu ….

   Przykładem jest wpis: Boy in a Hat Co Wy cholera z Tą wiarą i objawieniami Jezusa z tekstem “I’ll be back”. Religia jest równie zła co Illuminati. (no, przynajmniej w formie jaką można ją obserwować dziś) Myślmy perspektywicznie, działajmy szybko, a wszelka religia zamyka nasze pole widzenia i upośledza, podobnie jak mainstreamowa telewizja.

   Oczywiście należy myśleć perspektywicznie, działać szybko, ale tylko z Panem Bogiem.

   Ja zaufałem Panu Bogu, nie ma innej drogi, nie ma innej prawdy, nie ma innego życia.

   – on jest drogą
   – on jest prawdą
   – on jest życiem

   Zwycięzca, śmierci, piekła i szatana, zmartwychwstał dnia trzeciego z rana,
   a lud nie wierny trwoży się i przestrasza.

   Czego tu się bać, epidemia grypy jest tylko preludium tego co ma się stać, scenariusz jest znany na najbliższe 3,5 roku, nawet jeśli zabiją moje ciało, nie zabiją mojej duszy.

   A ci co przeżyją, będą żałować że nie umarli, bo wielka groza zniszczenia idzie na świat.
   Będzie powszechne nawrócenie, bo strach, trwoga, przerażenie będzie lepsze niż wieczne potępienie.

   Przecież wrogowi o to chodzi, aby nie rozumiał, aby się pogubił, aby człowiek był wystraszony i nie miał „deski ratunkowej”, bo wtedy już stoi po stronie szatana i ma go w sidłach.

   Pan Jezus mówi:
   Kocham was, dzieci. Polegajcie na Mnie. Uczcie się tego zawczasu, bo już nadchodzi pora, w której pozostanę wam tylko Ja jako ostatnia Nadzieja, jedyny Obrońca, jedyna „deska ratunku”.

   A co do tematu: Czy gramy w karty “Illuminati”? Moja odpowiedź jest krótka:

   Gra kartami Illuminati, jest grą z szatanem o swoją duszę, to tak jak byś grał w karty tarota.

   Na koniec zadam ci ciekawe pytanie:
   Czy potrzebna jest wiara w Pana Boga, w zmartwychwstanie aby zmartwychpowstać ?

   Krzysztof z Łodzi

   • A więc idź jego drogą, ale nie zawracaj dupy innym. Misjonarze to dopiero będa miały misję jak się prawdziwa pandemia rozpocznie. Wszędzie można będzie znaleźć takich jak Ty, straszących niczym nie podpartymi głupotami z wymyślonej świętej księgi, przez ludzi chcących podporządkować sobie takich jak Ty. „BÓG NAS ZBAWI, Jezus powróci na Ziemię i nas uratuję przed Illuminati i pandemią, a po nim nastanie wieczny pokój.” 😀 Strach się bać. Ale nie powiem, prosty scenariusz, taki typowo religijny. „Maryi są potrzebne tylko Twoje modlitwy, a ona przyjdzie i tez zbawi świat” Nie moge powstrzymać śmiechu.

    „Ja zaufałem Panu Bogu, nie ma innej drogi, nie ma innej prawdy, nie ma innego życia.”

    Chyba sobie kpisz. Nie ma innego życia dla Twojego ograniczonego umysłu.
    Kolego, ale kto tu jest wystraszony? Chyba tylko Ty sam, bo tak wszystkich straszysz jakimiś wymyślonymi pierdołami. Ja tam działam niezależnie, współpracuję nawet z religijnymi ludzmi… ale nie z ludzmi nawiedzonymi, takimi jak Ty. Sorry.

    Flying Spaghetti Monster Cię pozdrawia ciule.

   • Wojwit said

    Chłopcze w kapeluszu,
    nie obrażaj ludzi wierzących. Czy to przypadkiem nie ciebie Marucha wyeksmitował ze swojego blogu za ordynarne wypowiedzi?
    Krzysztof, z tego co pisze, wydaje się być osobą głęboko religijną. Dobrze pisze, stara się przekazać byśmy się nie bali, bo Bóg jest!
    Pytanie do czytających: Komu takie pełne wiary osoby najbardziej przeszkadzają? Tym, którym dawany przez takich jak Krzysztof z Łodzi przykład głębokiego zaufania Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu najbardziej psuje szyki. Dlatego starają się taki jeden z drugim w kapeluszu lub bez deprecjonować to, co pisze człowiek pełen wiary, i w sposób wzięty z talmudu przykleić mu ośmieszajacą łatkę „nawiedzonego”. Jest to ich typowy sposób działania. Piszą między wierszami: -Zgoda na chrześcijan (a w domysle – byle nie żarliwych); -Zgoda na działanie (byle nie we własciwym kierunku); Chcesz pisać prawdę to (zacytuję tę chamską wypowiedź Chłopca w ….) „nie zawracaj dupy innym” (zawsze liczba mnoga, my, multum, masa, aby pokazać, że ten co pisze prawdę jest sam…) . A swoją drogą – to do do Chłopca z nomen omen zakrytą głową: Nie chcesz czytać, co napisał Krzysztof – nie czytaj, a swoje chamstwo prezentuj tam skąd je wyniosłeś – i wobec tych, od których się go nauczyłeś, nie na publicznym forum.
    Wracając zaś do sposobów działania manipulantów – brak argumentów zasłaniają oni osobistymi wycieczkami
    i znieważajacymi przytykami. Niech taki Boy In A Hat udowodni, gdzie jest błąd w tym, co napisał (zacytował) Krzysztof, a nie w ordynarny sposób insynuuje mu osobiste braki. No chyba że brak swojego własnego (a nie pochodzącego ze wskazówek inspiratorów Hasbary) rozumu przykrywa kapeluszem, na wzór swoich koszernych idoli, zamiast z szacunku dla interlokutorów, którzy głów podczas rozmowy z nim nie zakrywają, zdjąć nakrycie głowy. I to „w” internecie czyli „we wnętrzu”. My, w naszej polskiej, szerzej łacińskiej, tradycji chronimy głowy zakładajac coś na nie – na zewnątrz, na dworze. Pod dachem, we wnętrzu, głowę odkrywamy. Choćby z szacunku – dlatego, że na ścianie
    w chrześcijańskim domu wisi krzyż – symbol męki
    i zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa.
    Krzysztofie jestem z Tobą!

   • Chyba mnie nawróciłeś, Wojwit! Tak bardzo chcesz, abym uległ pod Twoimi niepodważalnymi argumentami, przeciwko moim, głupim, niekatolickim, nietolerancyjnym i bezsensownym zachowaniem. Wybacz, nie łykam tego, wielu łyknęło i się teraz krztusi. Wiem, że żaden argument do Ciebie nie trafi, więc nie będę się wysilał zbytnio. 😉
    Nic nie mam do katolików (i innych wierzących w cokolwiek tam chcą), którzy pozostawiają swoją wiarę dla siebie. Nie wtrącam się w wierzenia innych, jeśli Ci nie wchodzą z butami w moje zdanie i moją rzeczywistość, której PRZEDE WZYSTKIM nie tworzą Bogowie z proroczej książki z przypowieściami i kiedy usiłują na siłe wmówić mi swoją bezdyskusyjną rację, wtedy m.in. reaguję „agresywnie”, ale nie jest to agresja niekontrolowana, czyli jest zależna od sytuacji. Ale wiem również, że Ci ludzie działają jak roboty, na których nic nie działa, bo wciąż i wciąż piszą to samo, jakby uważali ludzi za kompletnych idiotów, próbując wywołać o nich strach i poczucie winy za wszelkie zło na świecie, m.in. tak jak ludzie z elit.

  • monia said

   Do wszystkich tak bardzo zapatrzonych w wiarę- pamiętajcie,że jednym z elementów tego planu jest również powtórne przyjście Chrystusa w postaci Antychrysta! Dosadnie ,nawet bardzo mówi o tym Biblia!!! I właśnie gdy pewne środki leżące w ich zasięgu zawiodą następnym narzędziem będzie wiara.Przypominam,że judaizm,chrześcijaństwo i islam są oparte na Starym Testamencie,podzielone zostały przez postać Chrystusa właśnie.Tzn judaizm nie uznaje go za Mesjasza,chrześcijaństwo uznaje ,a w islamie po Jezusie przyszedł Mahomet.To w celu zawładnięcia ludźmi bardzo łatwo można wykorzystać.I szczerze powiem,że dla mnie osobiście te wiary zostały stworzone i podzielone w określonym celu,ich wyznawcy nawzajem się wyrzynali,toczyli wojny,bitwy i boje.Czy to nie dziwne? I mi wygląda to raczej na szatański plan ,a nie boski.Nie wierzę w to by jakikolwiek Bóg,który przecież jest miłością mógł zafundować nam coś takiego.

  • mariokosmos said

   kiedyś w Amsterdamie takie to słowa zobaczyłam:

   [url=http://img395.imageshack.us/img395/30/amsterdamlf9.jpg][img]http://img395.imageshack.us/img395/30/amsterdamlf9.jpg[/img]

   trochę dystansu…

 9. PONTON21 said

  Tu jest wiecej informacji o szczepionkach http://rzeczywistoscgryzie.wordpress.com/category/obrona-zycia/

 10. marek7Anglia said

  • Wojwit said

   Czy ktoś z Państwa zwrócił uwagę na gest tego pana w 4. minucie 59. sekundzie filmu? Czy to może tylko mi się zdawało. Identyczne gesty prezentuje wielu z pokazujacych się w „okienku”, choćby ten …… wojewódzki.

  • Mira said

   Tylko nie Icke. Szarlatan, krętacz, choć, nie przeczę, genialny biznesmen

   • marek7Anglia said

    Lepszy biznes robil jak siedzial cicho i byl dziennikarzem w BBC (z bardzo bobra pensja) i rzecznikiem parti zielonych w prytyjskim parlamencie. Jak zaczal glosno mowic to BBC nie przedluzyla mu kontraktu a partia zielony wyrzucila go. To chyba o czyms swiadczy. A to, ze zarabia miliony na ksiazkach to mit.Jego ksiazki nie zostaly przetlumaczone nawet na polski. Miliony na ksiazkach zarabiaja Stephen King i Dan Brown – tlumaczenia na dziesiatki jezykow, reklama w glownych mediach,miliony sprzedanych kopi na calym swiecie. A zapytaj sie kogos na ulicy kto to jest David Icke to wzruszy ramionami i to ma byc biznes.Nie musisz wierzyc we wszystko co Icke mowi ale w wiekszosci spraw ma racje, on nie jest prorokiem tylko szuka prawdy i po drodze w paru sprawach ma prawo sie pomylic.Pozatym jak poszukasz to u innych znajdziesz potwierdzenie jego teori, w zasadzie to nie sa jego teorie on po prostu pozbieral wszystko do kupy. Co do szarlatana to zobacz film ponizej i zastanow sie co nam chcial przekazac Leonardo da Vinci juz pare wiekow temu.

   • Wojwit said

    Myślę, że masz rację. A gest, który publicznie pokazał w 4’59” filmu jest jawnie satanistyczny
    i wskazuje na to, że Icke, jak wielu „ludzi merdiów” należy do czcicieli szatana.

   • Mira said

    Najpierw się zbiera dowody, potem buduje teorie, a nie odwrotnie. Szukanie jedynie pasujących pseudo dowodów i naciąganie faktów aby potwierdzały jakąś teorię jest całkowicie nieprzekonujące. Dan Brown to świetny pisarz z polotem a Icke nie ma widocznie w tym kierunku żadnych uzdolnień. Gdyby miał, to oczywiście machałby fantasy o tych swoich reptilianach. Tak czy inaczej świat jest wielki, zwolenników jego spiskowej teorii (co widać nawet w zamieszczanych tu i na innych forach komentarzach) wielu, a książki drogie. Summa summarum dochodów jakie osiąga teraz, z pensją dziennikarza BBC na pewno nie można w zaden sposób porównywać. A sława, rozgłos, wypełnione po brzegi na wykładach sale?
    Co do S. Kinga – zarabia on około 80 mln. dolarów rocznie. Więcej niż ogromna większość megagwiazd filmu i estrady, więc raczej porównanie jego dochodów z dochodami Icke`a nie ma sensu, ale zarabianie na ksiażkach o gadach nawet choćby 100 razy mniej, to i tak nie w kij dmuchał. David Icke jest bardzo zamożnym człowiekiem!!!

   • marek7Anglia said

    Marek do Mira
    no comment this time and I wish you good luck.

   • Mira said

    Thanks a lot

 11. marek7Anglia said

  UWAGA!!!! W USA RUSZYLA KAMPANIA REKLAMOWA CZIPOW W TV

 12. Aga said

  poczytajcie sobie….

  Z informacji, które można wyczytać w Nexusie…Jest to informacja ze stycznia tego roku,

  Naukowcy FDA twierdzą, że w ich urzędzie doszło do korupcji na masową skalę!

  Naukowcy zatrudnienie w FDA ( Food and Drug Administration – Urząd ds. Żywności i Leków ) mają tak serdecznie dość kryminalnych poczynań swojego własnego kierownictra, że wysłali do prezydenta Obamy ostro brzmiącą skargę, w której oświadczyli, że FDA jest do cna „skorumpowanym i zdeformowanym” urzędem.

  W swoim piśmie wyjaśniają, że kierownictwo FDA „wystawia obywateli Stanów Zjednoczonych na zagrożenie”, stusując zastraszanie i cenzurowanie naukowej debaty w ramach FDA, i „ignoruje poważne obawy ekspertów FDA w sprawie nieszkodliwości i efektywności”. W dalszej części pisma stwierdzają, że : „kierownictwo rozkazuje, zastrasza i zmusza ekspertów FDA do modyfikowania naukowych ocen, wniosków i zaleceń wbrew prawu, zasadom i przepisom oraz do akceptowania naukowo bezwartościowych klinicznych i technicznych danych”.

  Inaczej mówiąc, FDA jest zarządzane jak mafijna rodzina przy całkowitym ignorowaniu zasad nauki.

  Źródło: http://www.naturalnews.com/025314.html

  To samo FDA, które było odpowiedzialne za dopuszczenie na rynek rakotwórczego ASPARTAMU, to samo FDA, które zaleciło ( wspólnie z CDC ) stosowanie kilku nowych szczepionek niemowlęcych (Wzw B dla noworodków, HiB, Varicella, Hep A, Rota), z których co najmniej dwie zawierały thimerosal, co znacząco zwiększyło ilość wstrzykiwanej niemowlętom rtęci…

  A tutaj ciekawa informacji od FDA na temat świńskiej grypy:

  Nowojorski Wydział Zdrowia wspólnie z Agencją ds. Leków i Żywności (FDA) ostrzegają przed produktami, które rzekomo mają zapobiegać, wykrywać lub leczyć świńską grypę.

  Niektóre firmy internetowe znalazły w epidemii źródło zysku i wypuściły najróżniejsze produkty, które nie posiadają licencji i autoryzacji FDA. Agencja ogłosiła listę 50 podejrzanych firm, które nieuczciwie oferują produkty przeciwko świńskiej grypie. Można ją znaleźć na stronie: http://www.accessdata.fda.gov/scripts/h1n1flu/ łącznie z opisami firm i ich produktów.

 13. Aga said

  Według informacji w Nexusie ze stycznia tego roku
  Naukowcy FDA twierdzą, że w ich urzędzie doszło do korupcji na masową skalę!

  Naukowcy zatrudnienie w FDA ( Food and Drug Administration – Urząd ds. Żywności i Leków ) mają tak serdecznie dość kryminalnych poczynań swojego własnego kierownictra, że wysłali do prezydenta Obamy ostro brzmiącą skargę, w której oświadczyli, że FDA jest do cna „skorumpowanym i zdeformowanym” urzędem.

  W swoim piśmie wyjaśniają, że kierownictwo FDA „wystawia obywateli Stanów Zjednoczonych na zagrożenie”, stusując zastraszanie i cenzurowanie naukowej debaty w ramach FDA, i „ignoruje poważne obawy ekspertów FDA w sprawie nieszkodliwości i efektywności”. W dalszej części pisma stwierdzają, że : „kierownictwo rozkazuje, zastrasza i zmusza ekspertów FDA do modyfikowania naukowych ocen, wniosków i zaleceń wbrew prawu, zasadom i przepisom oraz do akceptowania naukowo bezwartościowych klinicznych i technicznych danych”.

  Inaczej mówiąc, FDA jest zarządzane jak mafijna rodzina przy całkowitym ignorowaniu zasad nauki.

  Źródło: http://www.naturalnews.com/025314.html

  To samo FDA, które było odpowiedzialne za dopuszczenie na rynek rakotwórczego ASPARTAMU, to samo FDA, które zaleciło ( wspólnie z CDC ) stosowanie kilku nowych szczepionek niemowlęcych (Wzw B dla noworodków, HiB, Varicella, Hep A, Rota), z których co najmniej dwie zawierały thimerosal, co znacząco zwiększyło ilość wstrzykiwanej niemowlętom rtęci…

  A tutaj ciekawa informacji od FDA na temat świńskiej grypy:

  Nowojorski Wydział Zdrowia wspólnie z Agencją ds. Leków i Żywności (FDA) ostrzegają przed produktami, które rzekomo mają zapobiegać, wykrywać lub leczyć świńską grypę.

  Niektóre firmy internetowe znalazły w epidemii źródło zysku i wypuściły najróżniejsze produkty, które nie posiadają licencji i autoryzacji FDA. Agencja ogłosiła listę 50 podejrzanych firm, które nieuczciwie oferują produkty przeciwko świńskiej grypie. Można ją znaleźć na stronie: http://www.accessdata.fda.gov/scripts/h1n1flu/ łącznie z opisami firm i ich produktów.

 14. Aga said

  poczytajcie sobie…

  Według informacji jakie podaje Nexus,ze stycznia tego roku

  Naukowcy FDA twierdzą, że w ich urzędzie doszło do korupcji na masową skalę!

  Naukowcy zatrudnienie w FDA ( Food and Drug Administration – Urząd ds. Żywności i Leków ) mają tak serdecznie dość kryminalnych poczynań swojego własnego kierownictra, że wysłali do prezydenta Obamy ostro brzmiącą skargę, w której oświadczyli, że FDA jest do cna „skorumpowanym i zdeformowanym” urzędem.

  W swoim piśmie wyjaśniają, że kierownictwo FDA „wystawia obywateli Stanów Zjednoczonych na zagrożenie”, stusując zastraszanie i cenzurowanie naukowej debaty w ramach FDA, i „ignoruje poważne obawy ekspertów FDA w sprawie nieszkodliwości i efektywności”. W dalszej części pisma stwierdzają, że : „kierownictwo rozkazuje, zastrasza i zmusza ekspertów FDA do modyfikowania naukowych ocen, wniosków i zaleceń wbrew prawu, zasadom i przepisom oraz do akceptowania naukowo bezwartościowych klinicznych i technicznych danych”.

  Inaczej mówiąc, FDA jest zarządzane jak mafijna rodzina przy całkowitym ignorowaniu zasad nauki.

  Źródło: http://www.naturalnews.com/025314.html

  To samo FDA, które było odpowiedzialne za dopuszczenie na rynek rakotwórczego ASPARTAMU, to samo FDA, które zaleciło ( wspólnie z CDC ) stosowanie kilku nowych szczepionek niemowlęcych (Wzw B dla noworodków, HiB, Varicella, Hep A, Rota), z których co najmniej dwie zawierały thimerosal, co znacząco zwiększyło ilość wstrzykiwanej niemowlętom rtęci…

  A tutaj ciekawa informacji od FDA na temat świńskiej grypy:

  Nowojorski Wydział Zdrowia wspólnie z Agencją ds. Leków i Żywności (FDA) ostrzegają przed produktami, które rzekomo mają zapobiegać, wykrywać lub leczyć świńską grypę.

  Niektóre firmy internetowe znalazły w epidemii źródło zysku i wypuściły najróżniejsze produkty, które nie posiadają licencji i autoryzacji FDA. Agencja ogłosiła listę 50 podejrzanych firm, które nieuczciwie oferują produkty przeciwko świńskiej grypie. Można ją znaleźć na stronie: http://www.accessdata.fda.gov/scripts/h1n1flu/ łącznie z opisami firm i ich produktów.

 15. rkowela said

  Wiele osób z was nawiązuje do religii. Moim skromnym zdaniem religia jest jednym z narzędzi jakie od wieków wykorzystują illuminaci. Czy nikt tego nie widzi, że religie doskonale kontrolują społeczeństwo? Religia opiera się przede wszystkim i głównie na strachu. Wiele rzeczy robionych jest pod pretekstem miłości do boga lub zesłania po śmierci do piekła. Ludzie robią dokładnie, to co każą kapłani. Dzieci już od samego przedszkola są indoktrynowane. Strach przed pójściem do piekła robi swoje. Ponadto religia bardzo często miesza się w politykę. Tarcza antyrakietowa im. Jana Pawła II to już totalna przesada.

  Ten film daje duuuużo do myślenia:

  • Pisałem właśnie o tym przed momentem na innym wątku ( https://grypa666.wordpress.com/2009/08/12/grecja-pierwszym-krajem-ktory-musi-sie-zmierzyc-z-niepewna-szczepionka/ ) —

   Wielka prośba: ja rozumiem raz na czas coś wtrącić, ale co raz częściej spotykam tu komentarze podchodzące pod fanatyzm.. Skupmy się na tym co ważne, krzyczenie o żydach, masonach i objawieniach wiele nie zmieni, a tylko skupi uwagę na tym blogu ludzi którzy kompletnie mogą nie mieć pojęcia i odrzucić cały temat — a chodzi przecież przede wszystkim o ostrzeżenie jak największej ilości ludzi przed przyjmowaniem zabójczych szczepionek, w następnej kolejności doprowadzenie do odpowiedzialności karnej osoby zamieszane w to wszystko — TYLKO MASOWO MOŻE NAM SIĘ TO UDAĆ.. Uważajmy na miny i niepotrzebne rozpraszanie uwagi po drodze, niech każdy chwali Boga na swój sposób, przestańmy głupio wartościować — Bóg jest jeden, są różne drogi doń

  • kasia said

   Religie jedynie podzieliły ziemię.
   Odkąd zaczęto na nich zarabiać…

   Ale po co się tym zajmować, wewnętrznie każdy ma coś boskiego w sobie.
   Nie każdy jest tego tylko świadomy.
   Są bardziej uniwersalne rzeczy od religii, np. Miłość.

   • seb said

    i mi osobiscie tak wydaje. religia nie ma tu nic do rzeczy, chodzilo tylko o przeslanie. na wszystkim jednak da sie ubic interes.. dzieki temu walczymy przeciwko sobie, zamiast wzajemnie wspierac. koscioly zas wszelkiej masci staraja poglebiac roznice miedzy nami. od lat daje mi to do myslenia a dzis juz chyba nabieram pewnosci, ze gdzies po drodze nastapil niezly wal.. a tak na marginesie, po jaka cholere watykan zmienil imie boga?

  • marek7Anglia said

   Wczoraj popelnilem blad wdajac sie w dyskusje religijne na tym forum i poniosly mnie emocje. To nie ma znaczenia czy wierzymy w religje X,Y czy Z czy w nic nie wierzymy. „ONI” chca nas pozabijac na pewno nie wszystkich ale wielu, bo ktos musi zostac aby na nich pracowac. Nie chce mi sie juz dyskutowac tutaj na argumenty, dla mnie to nie ma sensu. Na dole zamieszczam filmy ktore mowia same za siebie. Prosze WAS WSZYSTKICH pokazcie te filmy waszym znajomym, rodzinom, wszystkim ktorych znacie i nie znacie, kochacie i nienawidzicie. Nie ma czasu na dyskusje.
   Te filmy bardziej otwieraja oczy niz dyskusje.Postaram sie w przyszlosci znalezc ich wiecej.

 16. marek7Anglia said

  DLA TYCH CO MYSLA JESZCZE ZE CZIPY TO SCIEMA

  • Aga said

   Wedle informacji z Nexusa ze stycznia

   Naukowcy FDA twierdzą, że w ich urzędzie doszło do korupcji na masową skalę!

   Naukowcy zatrudnienie w FDA ( Food and Drug Administration – Urząd ds. Żywności i Leków ) mają tak serdecznie dość kryminalnych poczynań swojego własnego kierownictra, że wysłali do prezydenta Obamy ostro brzmiącą skargę, w której oświadczyli, że FDA jest do cna „skorumpowanym i zdeformowanym” urzędem.

   W swoim piśmie wyjaśniają, że kierownictwo FDA „wystawia obywateli Stanów Zjednoczonych na zagrożenie”, stusując zastraszanie i cenzurowanie naukowej debaty w ramach FDA, i „ignoruje poważne obawy ekspertów FDA w sprawie nieszkodliwości i efektywności”. W dalszej części pisma stwierdzają, że : „kierownictwo rozkazuje, zastrasza i zmusza ekspertów FDA do modyfikowania naukowych ocen, wniosków i zaleceń wbrew prawu, zasadom i przepisom oraz do akceptowania naukowo bezwartościowych klinicznych i technicznych danych”.

   Inaczej mówiąc, FDA jest zarządzane jak mafijna rodzina przy całkowitym ignorowaniu zasad nauki.

   Źródło: http://www.naturalnews.com/025314.html

   To samo FDA, które było odpowiedzialne za dopuszczenie na rynek rakotwórczego ASPARTAMU, to samo FDA, które zaleciło ( wspólnie z CDC ) stosowanie kilku nowych szczepionek niemowlęcych (Wzw B dla noworodków, HiB, Varicella, Hep A, Rota), z których co najmniej dwie zawierały thimerosal, co znacząco zwiększyło ilość wstrzykiwanej niemowlętom rtęci…

   A tutaj ciekawa informacji od FDA na temat świńskiej grypy:

   Nowojorski Wydział Zdrowia wspólnie z Agencją ds. Leków i Żywności (FDA) ostrzegają przed produktami, które rzekomo mają zapobiegać, wykrywać lub leczyć świńską grypę.

   Niektóre firmy internetowe znalazły w epidemii źródło zysku i wypuściły najróżniejsze produkty, które nie posiadają licencji i autoryzacji FDA. Agencja ogłosiła listę 50 podejrzanych firm, które nieuczciwie oferują produkty przeciwko świńskiej grypie. Można ją znaleźć na stronie: http://www.accessdata.fda.gov/scripts/h1n1flu/ łącznie z opisami firm i ich produktów.

 17. Aga said

  poczytajcie sobie…

  Wedle informacji, które można przeczytać w Nexusie ze stycznia.
  Naukowcy FDA twierdzą, że w ich urzędzie doszło do korupcji na masową skalę!

  Naukowcy zatrudnienie w FDA ( Food and Drug Administration – Urząd ds. Żywności i Leków ) mają tak serdecznie dość kryminalnych poczynań swojego własnego kierownictra, że wysłali do prezydenta Obamy ostro brzmiącą skargę, w której oświadczyli, że FDA jest do cna „skorumpowanym i zdeformowanym” urzędem.

  W swoim piśmie wyjaśniają, że kierownictwo FDA „wystawia obywateli Stanów Zjednoczonych na zagrożenie”, stusując zastraszanie i cenzurowanie naukowej debaty w ramach FDA, i „ignoruje poważne obawy ekspertów FDA w sprawie nieszkodliwości i efektywności”. W dalszej części pisma stwierdzają, że : „kierownictwo rozkazuje, zastrasza i zmusza ekspertów FDA do modyfikowania naukowych ocen, wniosków i zaleceń wbrew prawu, zasadom i przepisom oraz do akceptowania naukowo bezwartościowych klinicznych i technicznych danych”.

  Inaczej mówiąc, FDA jest zarządzane jak mafijna rodzina przy całkowitym ignorowaniu zasad nauki.

  Źródło: http://www.naturalnews.com/025314.html

  To samo FDA, które było odpowiedzialne za dopuszczenie na rynek rakotwórczego ASPARTAMU, to samo FDA, które zaleciło ( wspólnie z CDC ) stosowanie kilku nowych szczepionek niemowlęcych (Wzw B dla noworodków, HiB, Varicella, Hep A, Rota), z których co najmniej dwie zawierały thimerosal, co znacząco zwiększyło ilość wstrzykiwanej niemowlętom rtęci…

  A tutaj ciekawa informacji od FDA na temat świńskiej grypy:

  Nowojorski Wydział Zdrowia wspólnie z Agencją ds. Leków i Żywności (FDA) ostrzegają przed produktami, które rzekomo mają zapobiegać, wykrywać lub leczyć świńską grypę.

  Niektóre firmy internetowe znalazły w epidemii źródło zysku i wypuściły najróżniejsze produkty, które nie posiadają licencji i autoryzacji FDA. Agencja ogłosiła listę 50 podejrzanych firm, które nieuczciwie oferują produkty przeciwko świńskiej grypie. Można ją znaleźć na stronie: http://www.accessdata.fda.gov/scripts/h1n1flu/ łącznie z opisami firm i ich produktów.

  • seb said

   a zwrocilas moze uwage, ze za rzadow niejakiego baracka o. odpowiedzialnym za zdrowa zywnosc w fda zostal michael taylor? wiceprezes monsanto.. hollywod nigdy nie doscignie rzeczywistosci w takim tempie

 18. Aga said

  Marek co zrobisz jak zaczną wprowadzać czipy?
  W filmie nie była podana data,na nagłówku jest napisane iż w 2016.. skoro zaczęli szerzyć propagandę w USA..(.a to od niedawna?) powoli zaczynają oswajać z tym ludzi, potrwa to jeszcze parę lat zapewne…i zapewne zaczną wprowadzać…

  Czytałam dziś artykuł na stronie neworldorder.com.pl
  Podobno w Nexus ukazał się artykuł w którym można przeczytać co następuje: Naukowcy FDA ( Food and Drug Administration )twierdzą, że w ich urzędzie doszło do korupcji na masową skalę!
  Naukowcy zatrudnienie w FDA ( Food and Drug Administration – Urząd ds. Żywności i Leków ) mają tak serdecznie dość kryminalnych poczynań swojego własnego kierownictra, że wysłali do prezydenta Obamy ostro brzmiącą skargę, w której oświadczyli, że FDA jest do cna „skorumpowanym i zdeformowanym” urzędem.

  W swoim piśmie wyjaśniają, że kierownictwo FDA „wystawia obywateli Stanów Zjednoczonych na zagrożenie”, stosując zastraszanie i cenzurowanie naukowej debaty w ramach FDA, i „ignoruje poważne obawy ekspertów FDA w sprawie nieszkodliwości i efektywności”. W dalszej części pisma stwierdzają, że : „kierownictwo rozkazuje, zastrasza i zmusza ekspertów FDA do modyfikowania naukowych ocen, wniosków i zaleceń wbrew prawu, zasadom i przepisom oraz do akceptowania naukowo bezwartościowych klinicznych i technicznych danych”.Inaczej mówiąc, FDA jest zarządzane jak mafijna rodzina przy całkowitym ignorowaniu zasad nauki.

  Źródło: http://www.naturalnews.com/025314.html

  To samo FDA, które było odpowiedzialne za dopuszczenie na rynek rakotwórczego ASPARTAMU, to samo FDA, które zaleciło ( wspólnie z CDC ) stosowanie kilku nowych szczepionek niemowlęcych (Wzw B dla noworodków, HiB, Varicella, Hep A, Rota), z których co najmniej dwie zawierały thimerosal, co znacząco zwiększyło ilość wstrzykiwanej niemowlętom rtęci…

  A tutaj ciekawa informacji od FDA na temat świńskiej grypy:

  Nowojorski Wydział Zdrowia wspólnie z Agencją ds. Leków i Żywności (FDA) ostrzegają przed produktami, które rzekomo mają zapobiegać, wykrywać lub leczyć świńską grypę.

  Niektóre firmy internetowe znalazły w epidemii źródło zysku i wypuściły najróżniejsze produkty, które nie posiadają licencji i autoryzacji FDA. Agencja ogłosiła listę 50 podejrzanych firm, które nieuczciwie oferują produkty przeciwko świńskiej grypie. Można ją znaleźć na stronie: http://www.accessdata.fda.gov/scripts/h1n1flu/ łącznie z opisami firm i ich produktów.

  • marek7Anglia said

   Marek do Aga
   Na razie pozostaje sciemiac jak najdluzej i nie dac sie zaczipowac to moze potrwac kilka lat. Oni dopiero rozpoczynaja kampanie marketingowa. W Angli etapem posrednim maja by karty ID i ludzie juz protestuja. Mysle, ze mamy troche czasu aby sie zastanowic co zrobic. Niektorzy na tym forum sadza, ze czipy beda w tych szczepionkach. Ja tak nie sadze, nie robili by akcji z ID Card w UK jako etap posredni. Nie byloby tez reklam w amerykanskiej TV. Po prostu po cichu czip w sczepionce i po krzyku. Na razie jest to na zasadzie ciekawostki tak jak w tym filmie z Wiadomosci TVP ci idioci z dyskotek sami sie po czipy zglaszaja. Im bardziej rozpite i nastawione na bezrefleksyjna rozrywke spoleczenstwo tym lepiej dla nich. Druga sprawa to to, ze czip ma byc polaczony z naszymi kontami bankowymi. Stworzenie jednej swiatowej waluty i eliminacja gotowki z obiegu i zastapienie jej zapisem w komputerze troche potrwa. Moze bedzie jeszcze pare kryzysow ekonomicznych aby to osiagnac. Chyba ze w 2012 ma naprawde sie cos gwaltownego wydarzyc i dlatego przyspieszaja. Ale to maja trzy lata i musza sie bardzo spieszyc a wtedy zaczna popelniac bledy. Nie da sie tego zrobic w trzy lata dzialajac z ukrycia, musieliby stac sie jeszcze bardziej brutalni i robic to szybko a wtedy ludzie zauwaza co sie dzieje naprawde. Do tej pory dzialali powoli ale metodycznie tak aby ludzie mysleli, ze wydarzenia dzieja sie naturalnie na tym polega to, ze wiekszosc ludz nic nie podejrzewa. Wazne aby uswiadamiac wojsko, policje bez nich oni nic nam nie zrobia.

   • Aga said

    Do Marek

    Już dawno doszłam do tego o czym napisałeś,póki co przygotowują na to ludzi w reklamach, zaczną coraz więcej mówić o zbawiennym działaniu i wpływie czipów…wprowadzą w Ameryce, potem Europa pójdzie tą samą drogą..pytanie kiedy i czy po drodze będzie rząd światowy,ale to chyba będą musieli uzyskać drogą jakiejś rewolucji…chociaż spójrz jeśli przyjmiemy traktat lizboński to już będzie to rząd światowy w Europie, czytałam wczoraj trochę ten traktat i wynika z tego iż my nie będziemy mieć nic do powiedzenia, będziemy się jedynie przyglądać…decydować o wszystkim będą duże kraje – Niemcy, Francja, Włochy i Wlk Brytania…a przecież UE jest sterowana przez nich…
    Jak dla mnie to choćby jutro moglibyśmy wyjść z tej cholernej Unii…
    Jeśli nikt na świecie nie zrobi z tym porządku…i co wtedy zrobisz, jeśli będziesz miał możliwość wszczepienia sobie tego czipa bądź wygnania ze społeczeństwa…?

   • marek7Anglia said

    Marek go Aga
    Aga naprawde nie wiem jeszcze co zrobie ale mysle, ze mam troche czasu aby sie zastanowic. Moze pomyslimy wspolnie tutaj wszyscy i cos wymyslimy?

   • Aga said

    Do Marka

    Jeśli nie będzie odwołania od tych chipów, to na pewno znajdzie się dużo ich zwolenników i przeciwników..
    jedyną naszą szansę upatruje we wspólnym działaniu, tworzeniu np jakiś obozów w lesie gdzie wspólnymi silami będziemy mogli sobie pomagać i razem koegzystować…

    W grupie zawsze łatwiej, choć z drugiej strony jak będziemy dla nich nie wygodni, to mogą próbować nas likwidować…ciężko powiedzieć, jedno jest pewne chipa nie zamierzać przyjąć pod żadnym naciskiem i pod żadnym pozorem…według przepowiedni ma być 7 lat ucisku…

   • Wojwit said

    Jako odpowiedź na kilka wypowiedzi o tym, że sprzeczne jest zabić szczepionką a jednocześnie władować tą iniekcją czip pod skóre potencjalnego nieboszczyka.

    Współtwórcy NWO, te bestie od szatana, lubią piec kilka pieczeni na jednym ogniu. Przypuszczam, że szczepionka nie zabije od razu ale osłabi ludność, spowoduje pożądany przez rządzących wzrost spolegliwości. Nadto – nakaz obowiązkowych szczepień stanie się „wspaniałą” okazją do uwięzienia niepokornych i świadomych ludzi. Tym terrorem nie tylko zastraszą pozostających na „wolności” ale wyeliminują przeciwników NWO (przez „odłowienie” i fizyczne unicestwienie)- potencjalnych partyzantów, przywódców, ludzi myślących, aktywnych którym nie jest „wszystko jedno”. Część ludzi po szczepionkach zginie, ci którzy przeżyją – będą trwale „zakolczykowani”.
    A co, że nie warto wszczepiać czipa potencjalnemu nieboszczykowi? Ich logika jest nieco inna, podejrzewam. Martwi będą widnieli w centralnej ewidencji komputerowej jako umarli. Nikt nie będzie mógł ukryć się „pod” ich danymi – przybrać tożsamości osoby nieżyjącej, jak zdarzało się to
    w czasie II wojny czy w latach powojennego nasilenia terroru i żydokomunistycznych represji. Jasne, że to tylko przypuszczenia. Mogli to zaplanować nieco inaczej. Ale proszę pamietać: Ten plan powstał
    w oparciu nie tylko o ludzką miarę. Być może określone daty ich przynaglają, nie tylko
    z powodu ich własnej niecierpliwości.

   • marek7Anglia said

    Marek do Aga
    Mysle, ze nie bedzie az tak zle zeby chowac sie po lasach. Siedem lat jak to prawda to jakos wytrzymamy. Ludzie w komunizmie w Polsce wytrzymali czterdziesci. Dlatego trzeba pokazywac te filmy bo gadac to mozna i mozna. Moj brat mi nie wierzyl ale po paru filmach juz zmienia zdanie. W 1942 Amerykanie tez nie wierzyli, ze Hitler gazuje ludzi mimo, ze takie informacje docieraly do USA. Troche sie boje o stanowisko kosciola juz zaakceptowali GMO, ciekawe co dalej a w Polsce ludzie ufaja kosciolowi.
    W szkolach nie uczy sie niestety psychologi a szczegolnie psychologi spolecznej a jej znajomosc pozwala manipulowac ale z drugiej strony bronic sie przed manipulacja. Wiekszosc ludzi zachowuje sie jak ci z eksperymentu ponizej i to jest prawdziwy problem!!!

   • Oliwia said

    Marek

    Jeśli wprowadziliby chipy i byłby one jedynym środkiem płatności, to przecież dla osób, które się temu nie poddały nie było by miejsca…, myślisz,że możliwe było by życie w społeczeństwie…gdzie wszyscy obok mają chip ,a Ty nie? Takie osoby mogą być napiętnowane…albo jeszcze coś gorszego, jeśli byłoby tak iż niektórzy mogliby wszczepić sobie chip, a inne nie to nie było by żadnego problemu…przelałabym do koleżanki na konto pieniądze i ona robiła by mi zakupy na chip…

    To chyba było by zbyt łatwe…

    pozostaje się tylko modlić,że do tego nie dojdzie, i ludzie oraz osoby, które mogą coś z tym zrobić przejrzą na oczy…

 19. marek7Anglia said

  MEDIALNA PROPAGANDA CZIPA !!!

 20. marek7Anglia said

  DLA TYCH CO MYSLA ZE KONCERNY FARMACEUTYCZNE SA PO TO ABY NAS LECZYC!!!!!
  DLA TYCH CI UFAJA RZADOWI USA!!!!!

 21. marek7Anglia said

  to samo tylko z polskimi napisami
  polecam szczepionki jak ktos chce miec AIDS!!!!!!!!!!!!!

 22. Adam said

  nie pisałem dużo czasu ponieważ niestety.. proza życia.. tak że na tzw za przeproszeniem pysk padłem i padam.. teraz postaram się to nadrobić. Na początek.. technika któa jest już wsród nas i niebawem będzie pozwalać czytać nasze myśli.. 😦

  http://www.niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Jutro-ktore-zdarzylo-sie-dzis,wid,11390784,wiadomosc.htmlm

  kolejne, media oficjalne, propaganda mitu przeludnienia:
  http://wiadomosci.onet.pl/2024923,11,item.html

  coraz groźniej… czy tylko puste słowa? Izrael gotów uderzyć na Iran nawet bez zgody i pomocy USA. Z oficjalnych mediów: http://wiadomosci.onet.pl/2024713,12,item.html

  Jednocześnie przepraszam, Cię Tomczak, że nie wysłałem Ci jescze na Twój mail linków do materiałów które mam. część się pewnie pokrywa część nie, ale wysle to w najblizszych dniach.

  Pozdrawiam

  P

 23. Aga said

  Obejrzałam ten film, to jest tylko dowodem na to iż wszystkie organizacje i instytucje publiczne w USA są przekupione i działają pod czyjeś dyktando…

  Więc teraz pytanie kto i co ma z tym zrobić?, skoro ukazuję się to w tv…i nie ma żadnego odzewu,
  dlatego pisałam wcześniej,że jest już za późno na cokolwiek, bo w Ameryce nikt nie kiwnie palcem ażeby obalić tą dyktaturę…za dużo osób i organizacji jest w to wciągniętych…
  dowody na przestępstwo ukazują się publicznie w tv…i nikt na to nie reaguje, więc tym bardziej czemu mieli by na naszych oczach nie tworzyć trumien, obozów koncentracyjnych skoro i tak po 1 nikt w to nie wierzy, a po drugie nic z tym nie zrobi…

  SKORO organy do tego powołane nie zajmują się tym, to kto ma to zrobić? szary obywatel ma wymierzyć sprawiedliwość…

  Ludzie ocknijcie się…

 24. Aga said

  Wedle informacji znajdujących się w Nexusie ze stycznia.

  Naukowcy FDA twierdzą, że w ich urzędzie doszło do korupcji na masową skalę!

  Naukowcy zatrudnienie w FDA ( Food and Drug Administration – Urząd ds. Żywności i Leków ) mają tak serdecznie dość kryminalnych poczynań swojego własnego kierownictra, że wysłali do prezydenta Obamy ostro brzmiącą skargę, w której oświadczyli, że FDA jest do cna „skorumpowanym i zdeformowanym” urzędem.

  W swoim piśmie wyjaśniają, że kierownictwo FDA „wystawia obywateli Stanów Zjednoczonych na zagrożenie”, stusując zastraszanie i cenzurowanie naukowej debaty w ramach FDA, i „ignoruje poważne obawy ekspertów FDA w sprawie nieszkodliwości i efektywności”. W dalszej części pisma stwierdzają, że : „kierownictwo rozkazuje, zastrasza i zmusza ekspertów FDA do modyfikowania naukowych ocen, wniosków i zaleceń wbrew prawu, zasadom i przepisom oraz do akceptowania naukowo bezwartościowych klinicznych i technicznych danych”.

  Inaczej mówiąc, FDA jest zarządzane jak mafijna rodzina przy całkowitym ignorowaniu zasad nauki.

  Źródło: http://www.naturalnews.com/025314.html

  To samo FDA, które było odpowiedzialne za dopuszczenie na rynek rakotwórczego ASPARTAMU, to samo FDA, które zaleciło ( wspólnie z CDC ) stosowanie kilku nowych szczepionek niemowlęcych (Wzw B dla noworodków, HiB, Varicella, Hep A, Rota), z których co najmniej dwie zawierały thimerosal, co znacząco zwiększyło ilość wstrzykiwanej niemowlętom rtęci…

  • Aga said

   sorry dodałam tą wiadomość tyle razy,ze…ale nic nie chciało się dodać i parę razy wysyłałam, mam nadzieję,że mi wybaczycie;)

 25. marek7Anglia said

  STOP CODEX!!!!!

 26. marek7Anglia said

  KODEKS ZYWIENIOWY OD III RZESZY DO O1.O1.2010

 27. marek7Anglia said

  WOLNE MEDIA W USA!!! PREZYDENT USA DOSTAJE PROPOZYCJE OD DZIENNIKARZA LARY KINGA PODPORZADKOWANIA SOBIE TELEWIZJI CNN!!!!!!!

 28. marek7Anglia said

  DLA OBAMAMANIAKOW – YES WE CAN !!!
  YES WE CAN MR OBAMA TO SEE THROUGH YOU !!!!!!

 29. marek7Anglia said

  TAJNE PODZIEMNE BAZY W USA!!!
  GRUPA TRZYMAJACA WLADZE ZAWSZE MA SIE GDZIE SCHOWAC!!!

  • Mira said

   Obejrzałam 3 min. – nuda. Czego to dowodzi? Hangary dla myśliwcow w bazie w Krzesinach tez maja takie kupulaste wejscia, solidne wrota i mieszczą się w zboczach pagórków. Mało tego – mozna je podziwiac zza płotu jednostki gołym okiem!
   A tak w ogóle skad te foty? Mega przeciek? Nie sadze. Niektore przypominaja wręcz screeny z gier komputerowych, których grafika jest teraz niemal doskonała.
   Nie wierzcie we wszystko co znajdziecie na YT. Właczcie filtr zdrowego rozsadku.

   • marek7Anglia said

    Niedlugo przez zdrowy rozsadek zaczna ginac ludzie

   • kasia said

    Mira czym jest zdrowy rozsądek?
    To zasadnicze pytanie? Do tej pory większość ludzi „niedowiarków” też myślało, że go mają…
    A tu „bomba” szczepionkowa, która okazuję się powoli prawdą, o której piszą coraz to poważniejsi ludzi – i gdzie ten zdrowy rozsądek?

    Należy przyjmować takie informacje, nie trzeba niczemu wierzyć od razu – ale czasem dopiero po czasie, te informację do nas dochodzą i nie rzadko okazują się jednak prawdziwe. Kto wie co „elita” przed nami jeszcze ukrywa, myślę, że mogła nazbierać się tego pokaźna ilość. Nie zdziwiłabym się w ogóle gdyby większość z tych rzeczy które marek wkleił okazała się prawdą…

   • Mira said

    Co do szczepionek. Widzę w tym mega przekręt krezusów dla ogromnej kasy. Nie wykluczam szkodliwości niesprawdzonej szczepionki, bałabym się zaszczepić i prawdopodobnie tego nie zrobię. Co do bezkrytycznego wierzenia w każdy filmik z YT mówiący o tym (bo taki jest ich ogólny wydźwięk), że Rotschild z kumplami chce nas zabić – przykro mi, nie kupuję tego.

 30. marek7Anglia said

 31. marek7Anglia said

 32. marek7Anglia said

  PRZYSZLOSC SYSTEMU FINANSOWEGO!!!!

 33. marek7Anglia said

  KOLEJNA PROPAGANDA CZIPA!!!!!!!!

 34. allseiingeye said

  Proszę tu macie ukryte przesłanie w wypowiedziach obamy:

  Niektóre zdania wydaje mi się że autor źle odszyfrował, ale po to mamy rozum by weryfikować.

  • Fresh said

   Chciałabym zauważyć,że na YouTube każdy może wrzucić swoje „dzieło” a manipulowanie ścieżką dzwiękową to podejrzewam, nie jest wielka sztuka …

   Ludzie nie dajmy się zwariować .. Okej jest problem z „grupą trzymającą władzę” .. są spiski .. ale nie wszystko co na YouTube to prawda hyh ..

 35. imieNNiczka said

  czy proces który wytoczyła pani J.B już trwa, i jak długo będzie trwał,czy skończy się zanim nas wszystkich zaszczepią?

  • kasia said

   kto wie, nie tylko Ona wytoczyla im procesy.
   Ludzie w stanach, Holandii itd sami zgłaszają się na komisariaty!!
   W Polsce mam nadzieję, że też tak będzie jak tylko te dokumenty zostaną przetłumaczone.

   Nie można zostawić wszystiego na glowie jednej osoby, trzeba działać lokalnie!
   Każdy nawet Ty będzie mógł złożyć zawiadomienie o przestępstwie na komisariacie czy w sądzie!

 36. marek7Anglia said

  SYMBOLIZM GRUPY TRZYMAJACEJ WLADZE NA BANKNOCIE DOLAROWYM!!!!!

 37. Mezo said

  A ja proponuję takie wyjaśnienie:
  Gra nie powstała wskutek jasnowidzenia jej twórcy, ani też przez jego znajomość planów iluminatów. Gra powstała zupełnie naturalnie w wyobraźni autora, a to, że iluminaci postanowili w nią zagrać w realu… cóż, wszyscy wiemy, że to zdegenerowani, znudzeni szaleńcy, którym brakuje nowych podniet, a taka zabawa otaczającą rzeczywistością musi być dla nich fascynująca. Postanowili więc kiedyś – zagrajmy w tę nową grę, ale nie przy stoliku, tylko w skali globalnej!
  Nie przewidzieli tylko jednego – człowiek nie jest plastikowym pionkiem na planszy. Ma rozum i wolną wolę, więc gdy zrozumie manipulację, dobierze się im do skóry. To tylko kwestia czasu.

  • marek7Anglia said

   Gra toczy sie od starozytnego Babilonu (dlatego min. byla inawazja na Irak i zrabowanie artefaktow w Muzeum Bagdackim). Proponuje zobacz film David Icke zamieszczony wyzej. Poszukaj glebiej a ukladanka zacznie sie sama ukladac.

   • Mira said

    Mezo – świetnie to wymyśliłeś – fajny film ba z tego wyszedł!
    Marek – powoływanie sie na Icke to przegięcie – facet jest zwykłym hochsztaplerem,który umie na naiwniakach robić mega kase

   • Na Tobie robi DUŻO WIĘKSZĄ kasę kto inny, a nie masz nic przeciwko temu. Co za hipokryzja.

   • Mira said

    Bruno nie zapalaj się. Ja płacę podatki i nie mam na to wpływu, tak jak i Ty. Jak chce coś porządnego poczytać, kupuję książkę i przez to pozwalam zarabiać autorowi i wszystkim pośrednikom. Robię to świadomie. Jeśli wierzysz temu kanciarzowi to Twoja sprawa.
    Aha. Podeślij przy okazji królowej brytyjskiej butelkę krwi, czy kawałek ludzkiego mięsa – według Icke baaardzo to lubi!

   • Mira said

    Sorry za pomyłke. Oczywiscie nie „Bruno” (wybacz), ale „Boy In A Hat”, był adresatem powyższego komentarza.

   • marek7Anglia said

    Marek do Mira
    to dlaczego w kosciele katolickim symbolicznie pijemy krew i jemy ludzkie mieso?

   • Mira said

    Cieszę się, że napisałeś „symbolicznie”, choć zaraz ktoś i tak to sprowadzi do absurdu, twierdząc iż wszyscy, a przynajmniej hierarchia kościelna (bo chyba nie Jezus?) jest z rasy reptilian, i po mszy, w zakrystii wcina ludzkie udka.
    My pijemy jedynie wino i zjadamy opłatek, a reptiliańcy (wg. Icke`a) robią sobie krwawą orgietkę z ludzkim mięsem wystającym z gadziej gęby i, uwaga, są na to oczywiście naoczni świadkowie! Swoją drogą spora odwaga mówić o tym. Ja tam bym się bała, że przyjdzie do mnie inkasent, przemieni się w gada i… już po mnie.
    Naprawdę nie widzicie absurdalności tego wszystkiego?

   • kasia said

    Ja myślę iż każda religia zaadoptowała różne rytuały i zmieniła na swoją modłę.
    Nie do końca jest tak jak mówisz Miro z tym iż to jedynie wino…
    Na stole ofiarnym / ołtarzu następuję przemiana wina w krew, a chleba w ciało…
    Kiedy przyjmujesz opłatek przyjesz to symboliczne ciało…

    Pytanie tylko po co akurat taki rytuał? Nie można sławić Boga w inny sposób, a nie przez nawet symboliczny kanibalizm…?

    Wikipedia mówi nam tak:

    „Według katolików, starokatolików i prawosławnych ofiarowane podczas Mszy świętej chleb i wino zostają przeistoczone w Ciało i Krew Chrystusa. Chleb i wino nie uobecniają Chrystusa w sposób symboliczny, lecz substancjalnie, zachowując jedynie przypadłości chleba i wina. Luteranie natomiast uważają, że w wyniku konsekracji, pod postaciami chleba i wina jest realnie obecne ciało i krew Jezusa Chrystusa, chleb pozostaje jednak chlebem, a wino winem (konsubstancjacja).

    Chrystus ustanawiając Mszę powołał się wprost na przykład najwyższego kapłana Melchizedeka, który wg Księgi Rodzaju był królem Salemu i przywitał Abrama chlebem i winem. Ponieważ z psalmu 110 wynika, że Mesjasz będzie Kapłanem na wieki na wzór Melchizedeka, ustanowienie Eucharystii jest wypełnieniem przepowiedni mesjańskiej.

    W języku Biblii Ciało i Krew oznacza człowieka (jak w Mt 16, 17; 1 Kor 15, 50; Ekl 18, 30). Rozdzielenie ciała i krwi oznacza symbolicznie śmierć. Dlatego też chleb i wino są osobno konsekrowane i zmieniają się sakramentalnie w Ciało i Krew Chrystusa, który mówił o sobie, że Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem (Jn 6, 55).”

   • marek7Anglia said

    Marek do Mira
    Jednak lubie z Toba dyskutiwac.To nie tylko w kosciele, zobacz starozytne kultury Aztekowie,Majowie, Babilon ,Egipt wszedzie gady to nie przypadek ale zostawmy juz te gady. Co do tego, ze nie wierzysz w grupe trzymajaca wladze zobacz ten film, tylko nie mow mi, ze to tanie new age, bo new age to sciema. Pozdrawiam i zycze milego odbioru.

   • Mira said

    Ależ ja wierzę w grupę trzymającą władzę! Mało tego – wiem,że tak jest. Nie lubię tylko przeginania. Sorry… to koniec na dzisiaj, spadam do domu, a tam nie tykam kompa!
    Pozdr. dla wszystkich – uduchowionych, gadoentuzjastów i sceptyków.
    A na szczepionkę (bo przecież o tym jest ten blog) uważajcie!

   • marek7Anglia said

    Marek do Mira
    ciesze sie, ze wierzysz w GTW. W takim razie mam cos specjanie dla Ciebie

  • ja said

   czy to nie przypadkiem Umberto eco?

 38. marek7Anglia said

  SYMBOLIZM GRUPY TRZYMAJACEJ WLADZE NA BANKNOCIE JEDNODOLAROWYM!!!! (U GORY POMYLKA PODCZAS KOPIOWANIA FILMU)

 39. Krzysztof z Łodzi said

  Patrzycie, a nie widzicie.
  Słuchacie, a nie słyszycie.

  Pobudka wstawać, wstawaj do życia w Jezusie Chrystusie.
  On jest naszą drogą, prawdą i zyciem.

  Krzysztof z Łodzi

 40. Krzysztof z Łodzi said

  Pytanie – drogowskaz:

  Kiedy zostanie powiększony adres IP w sieci internet ?

  Teraz są trzy cztery cyfry po 3 cyfry: 111.222.333.444
  A ma być: sześć cyfr po 3 cyfry: 111.222.333.444.555.666

  Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć*.

  Ap.18,16

  Krzysztof z Łodzi

  • Fresh said

   Krzysztof .. nie można tego się wszędzie doszukiwać!!

   Ile razy miałam np raport kasowy w pracy na 666 zł .. i co to był dzień szatana?

  • Nigdy nie byłem za moderacją i zabieraniem komuś głosu, ale ten koleś przesadza. Nie słuchajcie nawiedzonych, oni mają swoją rację, która na szczęście nas nie dotyczy.

   • Mira said

    No, no. I to pisze gość, który wierzy Icke`owi. Kto tu jest bardziej nawiedzony?

   • kasia said

    Icke też trochę prawdy mówi więc znowu tak po nim nie jedźcie…

   • Mira said

    Prawdy? O tym, że rządzi bankierska klika – tak, ale ta cała gadzia otoczka?

   • kasia said

    Każdy szuka, myślę że on też jest człowiekiem i jak my od czegoś tam sobie zaczął, różne są teorie z tymi raptylianami… To mnie akurat mało interesowało, wyciągam to co jest ważne, i stopniuje ważne i ważniejsze – innych informacji słucham – a nóż kiedyś się przydadzą.

    Już wiele rzeczy które wydawały mi się niemożliwe się zdarzyło…
    Więc nigdy nie mówię nigdy. Nie należy kogoś dyskredytować tylko dlatego, że kiedyś powiedział coś co wydaje nam się teraz nie do pojęcia…-ale to tylko moje zdanie.

    Pozdrawiam 🙂

   • Problem z Tobą jest taki, że jak większość nie potrafisz słuchać i dopisujesz swoje domysły, aby zaspokoić to na czym stoisz. On nie tworzy nowej religii, nie tworzy żadnej hierarchii – on mówi o świadomości. Po prostu bada, daję Ci wyniki swoich wieloletnich badań, a Ty rób z nimi co chcesz. Możesz je odrzucić, ale chociaż posłuchaj, w końcu nic Cię to nie kosztuje (no, może czas, który Cie goni). Gadzia sprawa jest o tyle skomplikowana, że dopiero po zrozumieniu jej podstaw może wydać się dosyć logiczna, ale NIE jest to prawda absolutna. (jako przykład mogę podać chociażby brak empatii wśród elit wysyłających żołnierzy na rzeź i wiele innych)

    To, że wydaję się to fantastyczne, to nie znaczy, że należy to od razu skreślić, a jego wysłać do domu wariatów gdzie mu pomogą… dobrymi środkami farmaceutycznymi tworzonym przez baranków bożych. Krzysztof z Łodzi różni się od Icka tym, że narzuca swoje wizje i nie widzi innej możliwości rozwiązania tego niż nawrócenie wszystkich dookoła i czekanie na koniec świata modląc się przez instytucję zwaną kościołem, która zrobiła już wystarczająco dużo złego, a jednak uważana jest za drogę do pokoju na świecie. Hipokryzja i obłuda. To cała spuścizna po wszelkich religiach.

    Powiedz mi czym jest normalność? Ustalone standardy? To co Ci wyświetlą w TV? Nie zadajesz sobie takich pytań… bo uważasz się za normalną i wymagasz Twojej zniekształconej wizji świata (czyt. normalności) od innych: „Większość ludzi to śmieszy! To takie fantastyczne. Wygląda tak bajkowo. I mnie też śmieszy. Przecież ludzie, których wybieramy chcą dla nas dobrze. Jestem normalna, bo każdy się śmieję ze mną z niego! Jesteśmy normalni!”.

   • Wojwit said

    Chłopcze – manipulancie, znowu piszesz „nas”! Ciebie i kogo jeszcze? Ktoś cię upoważnił, żebyś się za tego kogoś wypowiadał? Może jakiś kolektyw, co?
    A może aktyw?

   • Ty się podajesz za wszystkich wierzących wraz z Tobą pisząc: „…i zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa…”, a więc i ja utożsamiam się z tymi, którzy mają podobne zdanie do mojego, a wiedz misiu, że nie jestem sam. Pasuję Ci to, czy dalej będziesz wymyślać jakim to ja jestem manipulantem?

 41. Adam said

  witajcie.
  Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na jeden aspekt. W 2 połowie XX wieku wykreowano człowiekowi całą masę sztucznych potrzeb, w celu zarobienia na tym pieniędzy. Wmówiono mu to, że te potrzeby są naturalne i ze bez ich zaspokojenia nie będzie mógł funkcjonować. Długość dnia cywilizacyjnie się wydłużyła. Obecnie mało kto pracuje na jeden etat. Większość z nas pracuje po 8-10 godzin, a nawet więcej.. nie mamy stałego pasywnego źródła dochodu, które dawałoby nam środki do życia, bez naszej pracy, dlatego przekuwamy nasz czas- godziny w pracy- na pieniądz. A jaka jest ilość czasu? Ograniczona. Wykreowane potrzeby są duże, a i koszty życia są spore- więc pracujemy więcej.. Większość ludzi po powrocie do domów jest tak styranych że jedyne co potrafią zrobić to biegiem do kuchni odgrzać jakiś kupiony na mieście obiad (albo zjedli już jakąś trującą tanioche- nic innego nie mogli, bo po prostu nie było czasu a czas to pieniądz), i po jedzeniu, albo z tym jedzeniem rozwalić się na kanapie przed kolejnym swoim bożkiem- telewizją…I po pracy to oni nadają się tylko do pierdzenia w te kanape po obiedzie i oglądania ogłupiających programów… rozrywkowych.. albo politycznych.. i wtedy się podniecają co kto powiedział.. uważając się za wytrawnych znawców polityki.. kim jesteśmy? Niewolnikami:( Niewolnikami pieniądza:( Żyjemy na kredyt, a to czyni z nas niewolników, bo przecież odsetki rosną.. trzeba wziąć nadgodziny.. albo poszukać drugiej pracy… tacy ludzie nie mają czasu na uświadomienie sobie w jakim bagnie siedzą. Nie mają go po porstu fizycznie, po wysiłku związanym z pracą organizmowi zależy tylko na odpoczynku i zaspokojeniu swoich podstawowych potrzeb z piramidy Maslova. Tacy ludzie nigdy nie dojdą do samorealizacji, czy samorozwoju. Oprócz tego że tacy ludzie są niewolnikami.. to również śmietnikiem.. tak.. ŚMIETNIKIEM.. bo jedzą wszystko co popadnie.. z pestycydami. chemią… bo to przecież tanie.. i szybko się robi. nie trzeba czasu na to poświęcać zbyt wiele.. a czas to pieniądz…NIE MA WĄTPLIWOŚCI KTO WYMYŚLIŁ TEN SYSTEM… OPARTY NA ZADŁUŻENIU KAŻDEGO…
  W średniowieczu to się lichwą nazywało. I wiadomo kto się tym trudnił.
  Kiedy to się skończy. Kiedy to się zatrzyma?

  ja nie chcę być takim niewolnikiem… i powiem Wam jedno.. mieszkam w Warszawie.. i tu po prostu każy się śpieszy.. czas płynie bardzo szybko.. tu nawet nie ma możliwości w ciągu dnia zjeść coś zdrowego. trzeba ze sobą jedzenie przygotowane nosić. Jest mi bardzo ciężko żywić się naturalnie tutaj, unikać śmieciowego jedzenia, albo pozbawionych wartości imitacji warzyw i owoców, jakich jest pełno w marketach. I nie wiem czy w małych sklepach osiedlowych jest lepiej.. nie chcę jeść gmo, nie chce jeść konserwantów.. i innych E-500! Jeśli ktoś ma ten sam problem co ja, lub miał, i go rozwiązął, to proszę o odpowiedź.

  Pozdrawiam;)

 42. Chciałam zachęcić Was do oglądnięcia rosyjskiego filmu dokumentalnego o tzn DZIECIACH INDYGO

  Tytuł: „Dzieci Indygo” [Теория Невероятности. «Дети индиго»]. Prod.: Rosja, 2004 r. Gat.: film dokumentalny. Reż.: Swietłana Obichodowa.

  Opis: Żyjemy obecnie obok małych ludzi, których nazywa się „Nowymi Dziećmi”, „Dziećmi Indygo”. Po raz pierwszy zwróciła na nie uwagę amerykańska jasnowidz Nancy Ann Tappe. Spostrzegła, że w ciągu ostatnich 20 lat na świat zaczęły przychodzić dzieci z nowym, nie rozpowszechnionym dotąd kolorem aury – o ciemnoniebieskiej barwie. Dzieci takie napotykamy każdego dnia i bardzo często zupełnie ich nie rozumiemy: niezrównoważone i agresywne Dzieci Indygo, wywołujące złość i zmartwienie u rodziców. Wkroczyły w ten świat z jednej strony lepiej rozwinięte, niż ich rodzice, z drugiej – są nieodporne psychicznie. Naukowcy zainteresowali się fenomenem Dzieci Indygo i zauważyli u nich również inne cechy. Na przykład – na poziomie łańcucha DNA, który można nazwać zmodyfikowanym, ale właśnie dzięki mutacji DNA Dzieci Indygo mają zdolność przeciwstawienia się np. AIDS. Wg statystyk, dzieci takich obecnie rodzi się już 70%. I liczba ta ciągle rośnie. Co to oznacza? Czy jest to nowy cykl w rozwoju cywilizacji, czy może koniec Świata? Dlaczego te dzieci pojawiają się wśród nas? Odpowiedź na te pytania spróbowali znaleźć autorzy filmu.

  Można go ściągnąć wraz z polskimi napisami tutaj:
  http://chomikuj.pl/astromaria/Filmy/Dokumentalne/Duchowe/Dzieci+Indygo.avi

  Co myślicie o tym w świetle obecnych wydarzeń na świecie?

  • Tylko proszę o komentarze po obejrzeniu filmu, a nie po przeczytaniu opisu.

   Zjawisko to nie ma nic wspólnego z religiami które wyznajemy, dzieci te nie znają pojęcia religii – z tego co mówią same odczuwają Boga, nie potrzebują więc innych „przekaźników” czy „świętych ksiąg”.
   Zjawisko to dotyczy już jak piszą autorzy dokumentu – 70% rodzących się obecnie dzieci, myli się je czasem z syndromem ADHD, aplikuje się im środki farmakologiczne… Złe traktowanie i niezrozumienie takich dzieci, bardzo często skutkuje buntem i zamknięciem w sobie, często także same One przez wmawianą im „inność” dystansują się od społeczeństwa i myślą o sobie jak o kimś „odchylonym” od przyjętych norm.

   Myślę, iż ten temat jest pośrednio związany z obecnymi wydarzeniami na świecie i warto poświęcić swój czas na do edukowanie się także i w nim…

   Pozdrawiam

 43. Krzysztof z Łodzi said

  Chcieliście Unii Europejskiej, chcieliście jeździć bez paszportu, to macie.

  Teraz nie gadajcie, że to Wam się nie podoba, żyłę pokazać bo zaszczepić trzeba.

  A jeśli chcecie teraz zadość uczynić POLSCE którą zdradziliście, której założyliście złote kajdany, to teraz musicie poinformować innych jaki to cuchnący kanał ta UE.

  Sami widzicie, że to wielka nieżądnica.

  A wy tylko gadacie, piszecie między sobą i wyszukujecie nowe tematy. Ten powiedział to, ten powiedział tamto.

  Zróbcie coś więcej, wydrukujcie trochę ulotek, powkładajcie w skrzynki na osiedlu, sąsiadowi podajcie.

  Idzcie do ludzi, ROZREKLAMUJCIE adres tej strony – tego blogu.

  Telewizor za Was tego nie zrobi.

  Do dzieła:

  “Żniwo wprawadzie wielkie, ale robotników mało.”
  Mt.9,37

  Krzysztof z Łodzi

  • jacekQ said

   • Wojwit said

    Jestem oburzony tak wulgarnie antypolsko skomentowanym filmikiem! To już wymyka się spod wszelkiej kontroli! Nawet jeżeli w komentarzu są aluzje do innych nacji, to takie, żeby ubodły Polaków.

    Do JackaQ
    A ty w ogóle jestes Polakiem, popaprańcu, że wklejasz tu takie żałosne, antypolskie (przez komentarz lektora) filmiki?!
    Jeśli jesteś, to wyjatkowo żałosnym i kalaj sobie lepiej swoją najbliższą rodzinę, a od Narodu Polskiego się odczep!
    A jeśli, co bardziej prawdopodobne, nie jesteś – to wiesz gdzie twój kibuc i tam pluj sobie na swoich ile twa skundlona duszyczka zapragnie!

    Do gospodarza strony o nicku Grypa 666
    Protestuję przeciwko pokazywaniu tutaj filmików
    w niewybredny, ordynarny sposób znieważających Naród Polski, do którego mam zaszczyt należeć z racji urodzenia i umiłowania swego narodu, jego języka, historii i tradycji. „Filmik” ten został opatrzony ścieżką dźwiękową na wzór wymyślanych przez amerykańskich zydów tzw. polish jokes
    w najwredniejszy sposób zohydzających Polaków innym nacjom. To „dziełko” ma za cel deprecjonowanie
    w samych Polakach ich wartości jako narodu i jest
    ze wszech miar szkodliwe. Nie wiem, czy wolność słowa może być ważniejsza niż elementarna przyzwoitość. Proszę, żeby ten „film” został jak najszybciej usunięty z tej strony internetowej. Nie dość, że nie wnosi nic do tematu, to szkodzi bardzo, szczególnie kiedy potrzebujemy jako naród zjednoczyć się jak najprędzej, wszak Hannibal ante portas!

   • grypa666 said

    O jaki filmik chodzi, bo nie jestem w stanie śledzić wszystkich komentarzy?

   • O ten w 43 komentarzu, a właściwie to odpowiedź jacekQ na niego pt. „Polacy wyjeżdzają do pracy za granicę ;)”

   • Jejku, Wojwit się zbulwersował i protestuje. To ja w takim razie protestuję przeciwko Twojemu protestowi. Dlaczego? Tak dla zasady. Film jest na poziomie szkoły podstawowej, ale nie wydaję się być jakiś nad wyraz szkodliwy. Po prostu Wojwit jest nadwrażliwy na tym punkcie. 😉

 44. Hercules said

  Jakoś nie chce mi się wierzyć w takie bzdury…

 45. Hercules said

  Jakoś nie chce mi się w to wierzyć…

 46. Neo said

  Witam!
  Uważm, że trzeba jak najszybciej działać!
  Pierwszym krokiem jest sprawienie, żeby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o „morderczych” szczepionkach. Poruszyłem ten temat w opiniach na stronie http://www.nautilus.org.pl, którą odwiedza więcej niż 100 000 ludzi (w wielu miejscach tego serwisu). Napisałem też o tym na mojej stronie (www.thetruthse.webpark.pl).
  Myślę, że znacznie lepszym sposobem na to, żeby o tej sprawie dowiedziało się jak najwięcej ludzi jest zrobienie czegoś, co zwróci uwagę Polski! W sobotę 29 sierpnia 0 13:00 chcę zorganizować głośną demosnstrację na Długim Targu w Gdańsku! Proponuję przynieść takie plakaty jak na przykład: „Illuminati muszą zostać zniszczeni!”, „Nie dajcie się zaszzcepić szczepionkami przeciwko świńskiej grypie!” czy „Precz z Illuminati!”. Taka głośna demonstracja zadziała znacznie lepiej nawet niż gdyby 1000 osób roznosiło ulotki związane ze sprawą szczepień!
  Postaram się zorganizować dużo trąb i piszczałek (jestem w Klubie Kibica Asseco Prokom i znam Marka Gawła, który być może udostępni mi cały sprzęt, który jest najprawdopodobniej w Hali Stulecia w Sopocie, jeśli nie udostępni, to każdy będzie musiał kupić jedną trąbę i jak przydzie więcej niż 100, to zrobimy niezły hałas – taki jak na demonstracji przeciwko UE, którą w Warszawie zorganizował Roman Giertych).
  Podobnie jak pewnie wielu z Was jestem wrogo nastawiony do UE i chcę wystąpienia z tej zamordystycznej organizacji.
  Napiszcie, co sądzicie o pomyśle z demonstracją – chcę jutro zadzwonić do Urzędu Miasta Gdańska i załatwić pozwolenie na nią.
  W JEDNOŚCI WIELU JEST SIŁA
  KTO MIESZKA W TRÓJMIEŚCIE NIECH KONIECZNIE DA ZNAĆ
  Pozdrawiam
  Neo

  • Już widzę jak będzie ta demonstracja pokazana w telewizji, szczególnie transparenty „Illuminati muszą zostać zniszczeni!”. Nasi mądrzy dziennikarze okraszą to ładnym komentarzem uspokajającym ludzi i tyle będzie z tego protestu. Coś jak protest radiomaryjnych radykałów religijnych przeciwko koncertowi Madonny – każdy „normalny” ich wykpił (szczególnie w tv), mimo, że oni (i chyba tylko oni) sądzą, że działają w dobrej sprawie. Nie porównuję tutaj tego co robimy do tego co robili Ci kretyni próbujący zagłuszyć koncert, ale mam wątpliwości co do takiego podejścia do sprawy.

 47. Neo said

  Witam!
  Uważam, że trzeba działać!
  Pierwszym krokiem jest sprawienie, żeby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o „morderczych” szczepionkach. Poruszyłem ten temat w opiniach na stronie http://www.nautilus.org.pl, którą odwiedza więcej niż 100 000 ludzi (w wielu miejscach tego serwisu). Napisałem też o tym na mojej stronie (www.thetruthse.webpark.pl).
  Myślę, że znacznie lepszym sposobem na to, żeby o tej sprawie dowiedziało się jak najwięcej ludzi jest zrobienie czegoś, co zwróci uwagę Polski! W sobotę 29 sierpnia 0 13:00 chcę zorganizować głośną demosnstrację na Długim Targu w Gdańsku! Proponuję przynieść takie plakaty jak na przykład: „Illuminati muszą zostać zniszczeni!”, „Nie dajcie się zaszzcepić szczepionkami przeciwko świńskiej grypie!” czy „Precz z Illuminati!”. Taka głośna demonstracja zadziała znacznie lepiej nawet niż gdyby 1000 osób roznosiło ulotki związane ze sprawą szczepień!
  Postaram się zorganizować dużo trąb i piszczałek (jestem w Klubie Kibica Asseco Prokom i znam Marka Gawła, który być może udostępni mi cały sprzęt, który jest najprawdopodobniej w Hali Stulecia w Sopocie, jeśli nie udostępni, to każdy będzie musiał kupić jedną trąbę i jak przydzie więcej niż 100, to zrobimy niezły hałas – taki jak na demonstracji przeciwko UE, którą w Warszawie zorganizował Roman Giertych).
  Podobnie jak pewnie wielu z Was jestem wrogo nastawiony do UE i chcę wystąpienia z tej zamordystycznej organizacji.
  Napiszcie, co sądzicie o pomyśle z demonstracją – chcę jutro zadzwonić do Urzędu Miasta Gdańska i załatwić pozwolenie na nią.
  W JEDNOŚCI WIELU JEST SIŁA
  KTO MIESZKA W TRÓJMIEŚCIE NIECH KONIECZNIE DA ZNAĆ
  Pozdrawiam
  Neo

 48. Neo said

  Witam!
  Poniżej prezentuję to, co o zagrożeniu szczepieniami piszę na mojej stronie – http://www.thetruthse.webpark.pl
  Na stronie głównej znajdują się czerwone litery, przedstawiające w skrócie sytuację, a kiedy się w nie kliknie można przeczytać m.in. 6 powodów unikania szczepionki przeciwko grypie oraz moje „własne” sposoby na zwiększenie odporności i inne rzeczy np. o bractwie Illuminati:

  Na początku podam Ci 2 adresy, które obowiązkowo powinieneś odwiedzić. Są to: http://www.grypa666.wordpress.com oraz http://motyl.wordpress.com/2009/03/01/projekt-blue-beam/.

  W najbliższym czasie, a konkretnie od drugiej połowy września/początku października ludziom z całego świata mają być aplikowane mordercze szczepionki przeciw świńskiej grypie. Pierwszym krajem, który będzie musiał zmierzyć się z morderczą szczepionką, jest Grecja. Illuminati, którzy chcą wprowadzić Nowy Porządek Świata (neonazistowski) na Ziemii, najpierw muszą zniszczyć Stary Porządek, którego kolebką jest Grecja.

  Wirus świńskiej grypy A/H1N1 został stworzony w zakładach WHO (światowej Organizacji Zdrowia). Stworzono go po to, żeby wywołać zachorowania na tę chorobę, a potem ogłosić pandemię świńskiej grypy, żeby wywołać u ludzi strach przed nią i mieć powód do aplikowania na całym świecie morderczych szczepionek, które mają wywołać zachorowania i zgony wielu ludzi. Te szczepionki są znacznie bardziej szkodliwe od samej grypy! Poza tym hucpiarze z WHO ogłosili pandemię, gdy tymczasem nic nie wskazuje na żadną pandemię. Wręcz przeciwnie – wygląda na to, że sytuacja jest znacznie lepsza niż przedstawiają to ludzie z WHO! Zrobili oni to (ogłosili pandemię), żeby móc aplikować ludziom szczepionki. WEŹ TO SOBIE DO SERCA – JEŻELI NADEJDZIE TAKI CZAS, ŻE W POLSCE BĘDĄ APLIKOWANE SZCZEPIONKI PRZECIW ŚWIŃSKIEJ GRYPIE, NIE PRZYJMUJ ICH!!! Nasz premier Donald Tusk (którego darzę szczególną antypatią), prawdopodobnie gdzieś od 15 lipca wie o tych szczepionkach i jeśli będzie przekonywał w telewizji do przyjmowania szczepionek – nie daj się nabrać! Dla mnie Tusk jest zwykłym zdrajcą, który sprzedał się UE i dla którego interesy obce są znacznie ważniejsze od interesów Polski (dlatego jest „za” Traktatem Lizbońskim, który jest bardzo niekorzystny dla Polski!).

  To, o czym tu piszę jest związane z planami bractwa Illuminati wobec świata. Illuminati to międzynarodowy syndykat kryminalny. Wywołali oni kryzys finansowy (który jest częścią ich planu), a potem doprowadzili (za pomocą WHO) do stworzenia wirusa świńskiej grypy i spowodowania zachorowań (na początku w Meksyku). Teraz chcą zredukować populację świata za pomocą morderczych, niesprawdzonych i niepewnych szczepionek, które mają być aplikowane na całym świecie. Moim zdaniem Illuminati muszą zostać zniszczeni! W sobotę 29 sierpnia 2009 na Długim Targu w Warszawie organizuję głośną demosntrację przeciwko: Illuminati, rządom świata, Unii Europejskiej i Traktowi Lizbońskiemu. Robię to, żeby zwrócić uwagę Polski i świata na nadchodzące zagrożenie! Jeśli chcesz się przyłączyć – przyjdź w sobotę 29.08. na Długi Targ w Gdańsku – początek o 13:00!

  Poniżej podaję 6 istotnych powodów unikania szczepionki przeciw grypie:

  SZEŚĆ ISTOTNYCH POWODÓW UNIKANIA SZCZEPIONKI PRZECIW GRYPIE

  Co roku zaleca się ludziom przyjmowanie szczepionki przeciw grypie, co ma oszczędzić im powtarzających się zimą okresów złego samopoczucia. Starszych ludzi straszy się, że bez tej szczepionki ich zdrowie może być poważnie zagrożone. Ostatnimi laty to ostrzeżenie rozciągnięto również na dzieci a obecnie nawet na nastolatków.

  Istnieje jednak ogrom danych dowodzących, że szczepionki przeciw grypie wcale nie gwarantują zdrowia w zimie i, prawdę mowiąc, powodują znacznie więcej szkód niż dają korzyści.

  Oto 6 powodów, dla których należy unikać szczepionki przeciw grypie.

  1. Brak jakichkolwiek danych potwierdzających jej działanie. ta szczepionka jest zdolna do ochrony tylko przed określonymmi szczepami grypy. Jeśli ktoś zetknie się ze szczepem, przed którym nie jest chroniony, i tak zachoruje na grypę, co zdarza się dość często. W roku 2004 Krajowy Ośrodek Informacji o Szczepionkach (National Vaccine Information Center) podał, że aplikowana wówczas szczepionka nie chroniła przed szczepem, który był przyczyną większości epidemii, jakie wtedy wystąpiły. Badania, których wyniki opublikował w sierpniu magazyn Lancet, mówią wyraźnie o braku korelacji pomiędzy szczepionkami przeciw grypie a spadkiem zachorowań na zapalenie płuc. Co więcej, badania przedstawione w Bazie Danych Systematycznych Przeglądów organizacji Cochrane, którymi objęto 260 000 dzieci w wieku od 23 miesięcy do 6 lat, ujawniły, że szczepionka przeciw grypie nie jest skuteczniejsza od placebo.

  2. Szczepionki przeciw grypie, tak jak i pozostałe, zawierają rtęć, która jest metalem ciężkim i stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Rtęć zawarta jest w produkowanym na jej bazie koncerwancie o nazwie thimerosal. Ilość rtęci zawarta w wielokrotnej dawce szczepionki przeciw grypie jest 250 razy większa od ilości, która jest oficjalnie uznawana za niebezpieczną. Niekorzystne efekty uboczne rtęci są rozległe i powodują, między innymi, depresję, utratę pamięci, ADD, napady gniewu, niedomogi jamy ustnej, zaburzenia trawienia, niepokój, problemy z układem sercowo-naczyniowym, zaburzenia oddechowe, zakłócenia pracy tarczycy i innych gruczołów oraz osłabienie układu immunologicznego.

  3. Szczepionki przeciw grypie zawierają antybiotyki, takie jak neomycyna, polimyksyna B i gentamycyna, które są dodawane w celu eliminacji bakterii mogących mogących dostać się do szczepionek. Dane dowodzą, że te antybiotyki zabijają korzystne bakterie, które są konieczne do utrzymania optymalnego stanu zdrowia. Jak na ironię, te antybiotyki osłabiają także układ odpornościowy i powodują nadmierny rozrost drożdżaków.

  4. Szczepionki zawierają jako emulgator Polysorbate 80 (monooleinian polioksyetylenosorbitolu). Jest to toksyczna substancja zdolna do znacznego osłabiebia układu odpornościowego i wywołania szoku anafilaktycznego, który może zabić. Jak podaje sekcja 11 karty MSDS (Material Safety Data Sheet – Karta Charakterystyki Niebezpiecznej Substancji) zamieszczonej pod adresem Science lab.com (www.sciencelab.com/xMSDS-POLYSORBATE_80-9926645), Polysorbate 80 może wywoływać zaburzenia układu rozrodczego, raka i genetyczne mutacje. Według PubMed.Gov noworodki szczurów, którym wstrzyknięto niewielkie dawki Polysorbate 80, doznały poważnych uszkodzeń organów rozrodczych, które często kończyły się bezpłodnością. Proszę wyobrazić sobie konsekwencje przyjmowania tej substancji przez młode dziewczyny! Nic zatem dziwnego, żę poziom bezpłodności rośnie w zastraszającym tempie.

  5. Rośnie liczba danych dowodzących, ze szczepionki przeciw grypie wywołują chorobę Alzheimera z powodu zawartych w niej aluminium i formaldehydu, które w połączeniu z rtęcią są bardziej toksyczne, niż gdy występują osobno. Wyniki niektórych badań sugerują, że ludzie, którzy przyjmowali szczepionki przeciw grypie przez kolejne 3 do 5 lat, są pięć razy bardziej zagrożeni chorobą Alzheimera niż ci, którzy nigdy ich nie brali.

  6. Przy tak wielkiej liczbie niekorzystnych efektów ubocznych wydaje się oczywiste, że szczepionki przeciw grypie są potencjalnie niebezpieczne, zwłaszcza, że ich przyjmowanie nie daje żadnej ochrony. Co więcej, są one absolutnie niepotrzebne. Wszystko, czego potrzebujemy, aby cieszyć się dobrym zdrowiem, znajduje się w naturalnej postaci na naszej planecie, zaś wytwory człowieka wcale nam w tym nie pomagają.

  Oto kilka skutecznych sposobów zapewnienia sobie ochrony przed grypą bez potrzeby wstrzykiwania sobie bardzo toksycznej szczepionki przeciw tej chorobie:

  – Należy zapewnić sobie jak najwięcej słońca – badania dowodzą, zę zimowa grypa bywa często rezultatem niedoboru witaminy D wynikającego z braku wystawienia ciała na działanie promieni słonecznych. Ktoś, kto mieszka w miejscu, gdzie jest mało słońca, powinien przymować tran z wątroby dorsza, a kiedy pojawia się słońce, iść na spacer na spacer bez względu na to, jak jest zimno. Surowe, nie pasteryzowane mleko jest również niezłym źródłem witaminy D.

  – Należy dużo ćwiczyć. Kiedy ktoś wychodzi na zewnątrz i zmusza ciało do ruchu, staje się mniej podatny na infekcje. Doskonałym sposobem na łagodzenie stresu i pobudzanie układu immunologicznego jest na przykład joga.

  – Należy spożywać dużo pobudzających odporność pokarmów, takich jak czosnek, zawierające witaminę C owoce i świeże soki (z brokułów, kapusty, ogórków i selerów). Dieta bogata w żywe produkty to pewny sposób na zachowanie zdrowia przez cały rok.

  – Należy ograniczyć spozycie cukru. Cukier blokuje układ immunologiczny. Joga, medytacje, porady psychologa, naturalne terapie i leki roślinne mogą uwolnić od stresu i pomóc żyć w pełni zdrowia fizycznego i psychicznego.

  – Należy długo spać. Brak snu, na który cierpią miliony ludzi, osłabia układ odpornościowy. Należy znaleźć sposób na uspokojenie i wyciszenie swojego zycia, aby mieć więcej czasu na wysypianie się.

  (Źródło: Sheryl Walters, „Six Good Reasons to Avoid the Flu Shot”, 27 października 2008, http://www.naturalnews.com/024624.html)

  Oprócz podanych powyżej sposobów radzenia sobie z grypą, są też inne. Ja na przykład (już od około 6 lat) piję wodę mineralną z sokiem cytrynowym. Od dłuższego czasu piję ten „napój” 4 razy w tygodniu (pon., śr., piąt. sob.). Każdego z tych dni piję 1,5 listra wody mineralnej niegazowanej w połączeniu z sokiem cytrynowym wyciśniętym z jednej cytryny i właściwie w ogóle nie choruję!

  Poza tym staram się dużo ćwiczyć. Ruch (szczególnie na świeżym powietrzu) chartuje organizm i zwiększa jego odporność. Najlepsze jest na przykład bieganie zimą, gdyż przyspiesza to metabolizm, pobudza wytwarzanie hormonów i jest bardzo korzystne dla zdrowia!

  Oprócz tego należy unikać alkoholu, papierosów i narkotyków. Kiedy pije się alkohol i przebywa na zimnie, może dojść do wyziębienia organizmu, gdyż ta „trucizna” (alkohol) rozszerza naczynia krwionośne. Warto też unikać soli, cukru (który blokuje układ immunologiczny) i białej mąki, a także jedzenia typu fast-food (pizza, hamburgery, cheeseburgery, hot-dogi, zapiekanki i inne), niesportowych napojów gazowanych (Coca-cola, Fanta, Sprite), żywności modyfikowanej genetycznie (wywołuje raka) oraz w miarę możliwości produktów zawierających nanoskładniki (dowiesz się o nich z artykułu „Nanotechnologia w żywności – nowe zagrożenie” na tej stronie pod PRAWDA i klikając 3 razy w DALEJ).

  Pozytywne czynniki emocjonalne, takie jak entuzjazm i pasja bardzo wzmacniają nasz układ odpornościowy!

  uważam też, że kluczem do zdrowia jest woda. Potrafi ona magazynować myśli i uczucia. Wypisz na butelce wody mineralej, którą piszesz słowa miłości (na przykład love, miłość, I love you, kocham cię, Ti amo – po włosku „kocham Cię” i inne – ja wypisuję fragmenty tekstów z ulubionych piosenek o miłości) i wysyłaj do tej wody uczucia miłości. Taka woda będzie zawierała piękne kryształki (nie do zobaczenia gołym okiem) i pomoże Ci zachować zdrowie i zwiększyć odporność. Możesz też wykorzystać efekt placebo, czyli przed piciem wody, pomyśleć sobie, że ta woda bardzo zwiększa odporność!

  Bardzo ważny jest sen. W jego trakcie powstaje najwięcej limfocytów odpowiedzialnych za odporność organizmu. Śpij conajmniej 8 godzin dziennie. Uprawianie sportu na świeżym powietrzu bardzo ułatwia zaśnięcie. Pamiętaj, żeby wywietrzyć pokój, w którym śpisz.

  Tym, co osłabia odporność organizmu to także głód. Należy jeść dużo pokarmów zawierających węglowodany: kaszę, ryż, warzywa, owoce, ryby, chude mięso. Ponadto trzeba pić niegazowaną wodę mineralną. Bardzo ważne, żeby unikać stresu. Człowiek niewyspany, głodny i zestresowany jest znacznie bardziej podatny na świńską grypę!

  Wirus grypy przenosi się przez powietrze, więc trzeba unikać osób, które kichają czy kaszlą.

  Następnie trzeba często i dokładnie myć ręce. Zaleca się nawet niedotykanie twarzy rękami. Wirus ten przenosi się także przez dotyk.

  Hucpiarze z WHO ogłosili piąty stopień zagrożenia pandemią, ale nie daj się nabrać wrażeniu, że ktoś nad nami czuwa! Zrobili to, żeby nastraszyć ludzi i stworzyć stan zagrożenia, który ma ułatwić „przekonanie” ludzi, że szczepionki są konieczne, a o ich szkodliwości pisałem wcześniej.

  Na stronie http://www.grypa666.wordpress.com przeczytałem, ze radzi się ludziom, mającym środki i lubiącym podróżować, wyjechanie do krajów przeciwnych globalizmowi i posiadających silną armię. Uważam, ze jest to świetny pomysł! Jeżeli możecie, to wtedy kiedy zacznie się „bajzel”, czyli mniej więcej od połowy września/października do końca klimatycznej zimy wyjedźcie gdzieś (miejsca będą podawane na stronie http://www.grypa666.wordpress.com – zaglądaj na nią często!), gdzie będzie bezpiecznie!

  Pozdrawiam!
  Paweł Komarowicz

 49. Neo said

  Witam!
  Poniżej prezentuję to, co o zagrożeniu szczepieniami piszę na mojej stronie – http://www.thetruthse.webpark.pl
  Na stronie głównej znajdują się czerwone litery, przedstawiające w skrócie sytuację, a kiedy się w nie kliknie można przeczytać m.in. 6 powodów unikania szczepionki przeciwko grypie oraz moje “własne” sposoby na zwiększenie odporności i inne rzeczy np. o bractwie Illuminati:

  Na początku podam Ci 2 adresy, które obowiązkowo powinieneś odwiedzić. Są to: http://www.grypa666.wordpress.com oraz http://motyl.wordpress.com/2009/03/01/projekt-blue-beam/.

  W najbliższym czasie, a konkretnie od drugiej połowy września/początku października ludziom z całego świata mają być aplikowane mordercze szczepionki przeciw świńskiej grypie. Pierwszym krajem, który będzie musiał zmierzyć się z morderczą szczepionką, jest Grecja. Illuminati, którzy chcą wprowadzić Nowy Porządek Świata (neonazistowski) na Ziemii, najpierw muszą zniszczyć Stary Porządek, którego kolebką jest Grecja.

  Wirus świńskiej grypy A/H1N1 został stworzony w zakładach WHO (światowej Organizacji Zdrowia). Stworzono go po to, żeby wywołać zachorowania na tę chorobę, a potem ogłosić pandemię świńskiej grypy, żeby wywołać u ludzi strach przed nią i mieć powód do aplikowania na całym świecie morderczych szczepionek, które mają wywołać zachorowania i zgony wielu ludzi. Te szczepionki są znacznie bardziej szkodliwe od samej grypy! Poza tym hucpiarze z WHO ogłosili pandemię, gdy tymczasem nic nie wskazuje na żadną pandemię. Wręcz przeciwnie – wygląda na to, że sytuacja jest znacznie lepsza niż przedstawiają to ludzie z WHO! Zrobili oni to (ogłosili pandemię), żeby móc aplikować ludziom szczepionki. WEŹ TO SOBIE DO SERCA – JEŻELI NADEJDZIE TAKI CZAS, ŻE W POLSCE BĘDĄ APLIKOWANE SZCZEPIONKI PRZECIW ŚWIŃSKIEJ GRYPIE, NIE PRZYJMUJ ICH!!! Nasz premier Donald Tusk (którego darzę szczególną antypatią), prawdopodobnie gdzieś od 15 lipca wie o tych szczepionkach i jeśli będzie przekonywał w telewizji do przyjmowania szczepionek – nie daj się nabrać! Dla mnie Tusk jest zwykłym zdrajcą, który sprzedał się UE i dla którego interesy obce są znacznie ważniejsze od interesów Polski (dlatego jest “za” Traktatem Lizbońskim, który jest bardzo niekorzystny dla Polski!).

  To, o czym tu piszę jest związane z planami bractwa Illuminati wobec świata. Illuminati to międzynarodowy syndykat kryminalny. Wywołali oni kryzys finansowy (który jest częścią ich planu), a potem doprowadzili (za pomocą WHO) do stworzenia wirusa świńskiej grypy i spowodowania zachorowań (na początku w Meksyku). Teraz chcą zredukować populację świata za pomocą morderczych, niesprawdzonych i niepewnych szczepionek, które mają być aplikowane na całym świecie. Moim zdaniem Illuminati muszą zostać zniszczeni! W sobotę 29 sierpnia 2009 na Długim Targu w Warszawie organizuję głośną demosntrację przeciwko: Illuminati, rządom świata, Unii Europejskiej i Traktowi Lizbońskiemu. Robię to, żeby zwrócić uwagę Polski i świata na nadchodzące zagrożenie! Jeśli chcesz się przyłączyć – przyjdź w sobotę 29.08. na Długi Targ w Gdańsku – początek o 13:00!

  Poniżej podaję 6 istotnych powodów unikania szczepionki przeciw grypie:

  SZEŚĆ ISTOTNYCH POWODÓW UNIKANIA SZCZEPIONKI PRZECIW GRYPIE

  Co roku zaleca się ludziom przyjmowanie szczepionki przeciw grypie, co ma oszczędzić im powtarzających się zimą okresów złego samopoczucia. Starszych ludzi straszy się, że bez tej szczepionki ich zdrowie może być poważnie zagrożone. Ostatnimi laty to ostrzeżenie rozciągnięto również na dzieci a obecnie nawet na nastolatków.

  Istnieje jednak ogrom danych dowodzących, że szczepionki przeciw grypie wcale nie gwarantują zdrowia w zimie i, prawdę mowiąc, powodują znacznie więcej szkód niż dają korzyści.

  Oto 6 powodów, dla których należy unikać szczepionki przeciw grypie.

  1. Brak jakichkolwiek danych potwierdzających jej działanie. ta szczepionka jest zdolna do ochrony tylko przed określonymmi szczepami grypy. Jeśli ktoś zetknie się ze szczepem, przed którym nie jest chroniony, i tak zachoruje na grypę, co zdarza się dość często. W roku 2004 Krajowy Ośrodek Informacji o Szczepionkach (National Vaccine Information Center) podał, że aplikowana wówczas szczepionka nie chroniła przed szczepem, który był przyczyną większości epidemii, jakie wtedy wystąpiły. Badania, których wyniki opublikował w sierpniu magazyn Lancet, mówią wyraźnie o braku korelacji pomiędzy szczepionkami przeciw grypie a spadkiem zachorowań na zapalenie płuc. Co więcej, badania przedstawione w Bazie Danych Systematycznych Przeglądów organizacji Cochrane, którymi objęto 260 000 dzieci w wieku od 23 miesięcy do 6 lat, ujawniły, że szczepionka przeciw grypie nie jest skuteczniejsza od placebo.

  2. Szczepionki przeciw grypie, tak jak i pozostałe, zawierają rtęć, która jest metalem ciężkim i stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Rtęć zawarta jest w produkowanym na jej bazie koncerwancie o nazwie thimerosal. Ilość rtęci zawarta w wielokrotnej dawce szczepionki przeciw grypie jest 250 razy większa od ilości, która jest oficjalnie uznawana za niebezpieczną. Niekorzystne efekty uboczne rtęci są rozległe i powodują, między innymi, depresję, utratę pamięci, ADD, napady gniewu, niedomogi jamy ustnej, zaburzenia trawienia, niepokój, problemy z układem sercowo-naczyniowym, zaburzenia oddechowe, zakłócenia pracy tarczycy i innych gruczołów oraz osłabienie układu immunologicznego.

  3. Szczepionki przeciw grypie zawierają antybiotyki, takie jak neomycyna, polimyksyna B i gentamycyna, które są dodawane w celu eliminacji bakterii mogących mogących dostać się do szczepionek. Dane dowodzą, że te antybiotyki zabijają korzystne bakterie, które są konieczne do utrzymania optymalnego stanu zdrowia. Jak na ironię, te antybiotyki osłabiają także układ odpornościowy i powodują nadmierny rozrost drożdżaków.

  4. Szczepionki zawierają jako emulgator Polysorbate 80 (monooleinian polioksyetylenosorbitolu). Jest to toksyczna substancja zdolna do znacznego osłabiebia układu odpornościowego i wywołania szoku anafilaktycznego, który może zabić. Jak podaje sekcja 11 karty MSDS (Material Safety Data Sheet – Karta Charakterystyki Niebezpiecznej Substancji) zamieszczonej pod adresem Science lab.com (www.sciencelab.com/xMSDS-POLYSORBATE_80-9926645), Polysorbate 80 może wywoływać zaburzenia układu rozrodczego, raka i genetyczne mutacje. Według PubMed.Gov noworodki szczurów, którym wstrzyknięto niewielkie dawki Polysorbate 80, doznały poważnych uszkodzeń organów rozrodczych, które często kończyły się bezpłodnością. Proszę wyobrazić sobie konsekwencje przyjmowania tej substancji przez młode dziewczyny! Nic zatem dziwnego, żę poziom bezpłodności rośnie w zastraszającym tempie.

  5. Rośnie liczba danych dowodzących, ze szczepionki przeciw grypie wywołują chorobę Alzheimera z powodu zawartych w niej aluminium i formaldehydu, które w połączeniu z rtęcią są bardziej toksyczne, niż gdy występują osobno. Wyniki niektórych badań sugerują, że ludzie, którzy przyjmowali szczepionki przeciw grypie przez kolejne 3 do 5 lat, są pięć razy bardziej zagrożeni chorobą Alzheimera niż ci, którzy nigdy ich nie brali.

  6. Przy tak wielkiej liczbie niekorzystnych efektów ubocznych wydaje się oczywiste, że szczepionki przeciw grypie są potencjalnie niebezpieczne, zwłaszcza, że ich przyjmowanie nie daje żadnej ochrony. Co więcej, są one absolutnie niepotrzebne. Wszystko, czego potrzebujemy, aby cieszyć się dobrym zdrowiem, znajduje się w naturalnej postaci na naszej planecie, zaś wytwory człowieka wcale nam w tym nie pomagają.

  Oto kilka skutecznych sposobów zapewnienia sobie ochrony przed grypą bez potrzeby wstrzykiwania sobie bardzo toksycznej szczepionki przeciw tej chorobie:

  – Należy zapewnić sobie jak najwięcej słońca – badania dowodzą, zę zimowa grypa bywa często rezultatem niedoboru witaminy D wynikającego z braku wystawienia ciała na działanie promieni słonecznych. Ktoś, kto mieszka w miejscu, gdzie jest mało słońca, powinien przymować tran z wątroby dorsza, a kiedy pojawia się słońce, iść na spacer na spacer bez względu na to, jak jest zimno. Surowe, nie pasteryzowane mleko jest również niezłym źródłem witaminy D.

  – Należy dużo ćwiczyć. Kiedy ktoś wychodzi na zewnątrz i zmusza ciało do ruchu, staje się mniej podatny na infekcje. Doskonałym sposobem na łagodzenie stresu i pobudzanie układu immunologicznego jest na przykład joga.

  – Należy spożywać dużo pobudzających odporność pokarmów, takich jak czosnek, zawierające witaminę C owoce i świeże soki (z brokułów, kapusty, ogórków i selerów). Dieta bogata w żywe produkty to pewny sposób na zachowanie zdrowia przez cały rok.

  – Należy ograniczyć spozycie cukru. Cukier blokuje układ immunologiczny. Joga, medytacje, porady psychologa, naturalne terapie i leki roślinne mogą uwolnić od stresu i pomóc żyć w pełni zdrowia fizycznego i psychicznego.

  – Należy długo spać. Brak snu, na który cierpią miliony ludzi, osłabia układ odpornościowy. Należy znaleźć sposób na uspokojenie i wyciszenie swojego zycia, aby mieć więcej czasu na wysypianie się.

  (Źródło: Sheryl Walters, “Six Good Reasons to Avoid the Flu Shot”, 27 października 2008, http://www.naturalnews.com/024624.html)

  Oprócz podanych powyżej sposobów radzenia sobie z grypą, są też inne. Ja na przykład (już od około 6 lat) piję wodę mineralną z sokiem cytrynowym. Od dłuższego czasu piję ten “napój” 4 razy w tygodniu (pon., śr., piąt. sob.). Każdego z tych dni piję 1,5 listra wody mineralnej niegazowanej w połączeniu z sokiem cytrynowym wyciśniętym z jednej cytryny i właściwie w ogóle nie choruję!

  Poza tym staram się dużo ćwiczyć. Ruch (szczególnie na świeżym powietrzu) chartuje organizm i zwiększa jego odporność. Najlepsze jest na przykład bieganie zimą, gdyż przyspiesza to metabolizm, pobudza wytwarzanie hormonów i jest bardzo korzystne dla zdrowia!

  Oprócz tego należy unikać alkoholu, papierosów i narkotyków. Kiedy pije się alkohol i przebywa na zimnie, może dojść do wyziębienia organizmu, gdyż ta “trucizna” (alkohol) rozszerza naczynia krwionośne. Warto też unikać soli, cukru (który blokuje układ immunologiczny) i białej mąki, a także jedzenia typu fast-food (pizza, hamburgery, cheeseburgery, hot-dogi, zapiekanki i inne), niesportowych napojów gazowanych (Coca-cola, Fanta, Sprite), żywności modyfikowanej genetycznie (wywołuje raka) oraz w miarę możliwości produktów zawierających nanoskładniki (dowiesz się o nich z artykułu “Nanotechnologia w żywności – nowe zagrożenie” na tej stronie pod PRAWDA i klikając 3 razy w DALEJ).

  Pozytywne czynniki emocjonalne, takie jak entuzjazm i pasja bardzo wzmacniają nasz układ odpornościowy!

  uważam też, że kluczem do zdrowia jest woda. Potrafi ona magazynować myśli i uczucia. Wypisz na butelce wody mineralej, którą piszesz słowa miłości (na przykład love, miłość, I love you, kocham cię, Ti amo – po włosku “kocham Cię” i inne – ja wypisuję fragmenty tekstów z ulubionych piosenek o miłości) i wysyłaj do tej wody uczucia miłości. Taka woda będzie zawierała piękne kryształki (nie do zobaczenia gołym okiem) i pomoże Ci zachować zdrowie i zwiększyć odporność. Możesz też wykorzystać efekt placebo, czyli przed piciem wody, pomyśleć sobie, że ta woda bardzo zwiększa odporność!

  Bardzo ważny jest sen. W jego trakcie powstaje najwięcej limfocytów odpowiedzialnych za odporność organizmu. Śpij conajmniej 8 godzin dziennie. Uprawianie sportu na świeżym powietrzu bardzo ułatwia zaśnięcie. Pamiętaj, żeby wywietrzyć pokój, w którym śpisz.

  Tym, co osłabia odporność organizmu to także głód. Należy jeść dużo pokarmów zawierających węglowodany: kaszę, ryż, warzywa, owoce, ryby, chude mięso. Ponadto trzeba pić niegazowaną wodę mineralną. Bardzo ważne, żeby unikać stresu. Człowiek niewyspany, głodny i zestresowany jest znacznie bardziej podatny na świńską grypę!

  Wirus grypy przenosi się przez powietrze, więc trzeba unikać osób, które kichają czy kaszlą.

  Następnie trzeba często i dokładnie myć ręce. Zaleca się nawet niedotykanie twarzy rękami. Wirus ten przenosi się także przez dotyk.

  Hucpiarze z WHO ogłosili piąty stopień zagrożenia pandemią, ale nie daj się nabrać wrażeniu, że ktoś nad nami czuwa! Zrobili to, żeby nastraszyć ludzi i stworzyć stan zagrożenia, który ma ułatwić “przekonanie” ludzi, że szczepionki są konieczne, a o ich szkodliwości pisałem wcześniej.

  Na stronie http://www.grypa666.wordpress.com przeczytałem, ze radzi się ludziom, mającym środki i lubiącym podróżować, wyjechanie do krajów przeciwnych globalizmowi i posiadających silną armię. Uważam, ze jest to świetny pomysł! Jeżeli możecie, to wtedy kiedy zacznie się “bajzel”, czyli mniej więcej od połowy września/października do końca klimatycznej zimy wyjedźcie gdzieś (miejsca będą podawane na stronie http://www.grypa666.wordpress.com – zaglądaj na nią często!), gdzie będzie bezpiecznie!

  Pozdrawiam!

 50. […] Czy gramy w karty „Illuminati”?, Grypa666. […]

 51. […] Czy gramy w karty „Illuminati”?, Grypa666. […]

 52. jerrygrey said

  zamach w europie , karta „combinied disaster” sugeruje Warszawę : http://www.youtube.com/watch?v=gxYT52YXVhQ&feature=player_embedded
  agent mossadu wypowiada sie o zamachu w Polsce w dzień przesilenia , co jest wazna data dla illuminatow , i chwile po tym byly szef mossadu dostaje tajnie honorowe obywatelstwo polskie…..dziwne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s