Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Czy zbliża się bankierska okupacja USA?

Posted by grypa666 w dniu 10/08/2009

Poniżej zamieszczamy szybkie tłumaczenie artykułu, który ukazał się w New York Times 28 lipca 2009 roku, a który omawia zmiany uprawnień dla wojskowych Białego Domu. Temat omówiliśmy we wpisie z 2 sierpnia “Bankierzy przejmują kontrolę amerykańskiej armii podczas zamachu stanu w Waszyngtonie” https://grypa666.wordpress.com/2009/08/02/bankierzy-przejmuja-kontrole-amerykanskiej-armii-podczas-zamachu-stanu-w-waszyngtonie/
Jane Burgermeister potraktowała poniższą informację jako oficjalne potwierdzenie pełzającego zamachu stanu przez bankierów, który odbywa się obecnie w USA:
http://birdflu666.wordpress.com/2009/08/02/bankers-take-control-of-us-military-and-government-in-washington-coup-detat/
Wydaje nam się, że temat jest na tyle ważny by go przypomnieć. Zaostrzająca się sytuacja z pandemią świńskiej grypy może przynieść już niedługo zmiany z zarządzaniu USA. Jeśli dojdzie do wprowadzenia stanu wyjątkowego, to całość rządów przejdzie w ręce kilku wojskowych i cywilów z urządu podległemu byłemu oficerowi armii izraelskiej Rahmowi Emannuelowi, który wg Burgermeister jest przedstawicielem bankierów w rządzie USA. Czy oznacza to finalizację bankierskej okupacji USA?

New York Times, 28. lipca 2009
Przetasowania władzy w planie na wypadek stanu wyjątkowego
ERIC LICHTBLAU i JAMES RISEN

WASZYNGTON.  „Zmiany uprawnień rządowych dały oficjelom wojskowym Białego Domu większą rolę wykonawczą w utworzeniu zastępczego rządu, gdyby rząd amerykański stracił władzę w przypadku ataku terrorystycznego lub innej katastrofy” podaja obecni i poprzedni urzędnicy odpowiedzialni za te postanowienia..
Posunięcie to, wykonane w ostatnich tygodniach kadencji administracji  Prezydenta George’a W. Busha, zostało wykonane po miesiącach  zagorzałej wewnętrznej debaty nt. balansu władzy i roli wojskowych podczas kryzysu, twierdzą uczestnicy debaty. Przedstawiciele obecnej administracji oświadczyli, ze rząd Obamy w zasadzie nie zmienil tego planu.
W nowej strukturze, Urzad Miltarny Bialego Domu, podlegający naczelnikowi kadr Białego Domu [Rahmowi Emmanuelowi, byłemu wojskowemu Sił Obrony Izraela, przyp. tłum.], otrzymał bardziej decydującą rolę w ustanowieniu „tymczasowego rządu” w sytuacji kryzysowej.
Tenże Urząd, zatrudniający 2300 osób, znany z zarządzania Air Force One [prezydenckim jumbo-jetem, przyp. tłum.], ma teraz dodatkowe obowiązki jako wiodący w przypadku:  konieczności transportu przywódców rządu do bezpiecznego miejsca  na Mount Weather w wiejskim stanie Wirginia. Ma on również m. in. pieczę nad tajnymi wykazami członków tymczasowego rządu i opiekę nad systemami komputerowymi. W przeszłości wiele zadań tego rodzaju powierzono cywilom w in. agencjach pod egidą  Federalnej Agencji ds. Klęsk Żywiołowych (Federal Emergency Management Agency, FEMA).
Zwolennicy planu w administracji Busha, w tym z kancelarii wiceprezydenta Dicka Cheney, widzieli w niezorganizowanych przeciwdziałaniach na ataki 11-09 w 2001 roku i na skutki Huraganu Katrina w 2005 roku, mandat do usprawnienia procesu reakcji na sytuacje wyjątkowe, ktory uważali za niesprawny z uwagi na udział zbyt wielu agencji.
Lecz podczas debaty, reprezentanci z innych agencji, tradycyjnie odgrywajacych istotną rolę, wyrazili obawę, że nowa struktura daje zbyt wiele władzy w ręce tylko kilku osób w Białym Domu. Wg. nich posunięcie to było częścią szerszych zamiarow administracji Busha, aby wzmocnić władzę Bialego Domu.
Chociaż urząd podlega Białemu Domowi, wielu z jego urzędnikow nosi mundury i zdarzało się, że na czele stał oficer wojskowy. Toteż obiekcje wskutek wzrastającego wpływu wojskowych na ich rolę w przypadku sytuacji zagrożenia wywołał wewnętrzny konflikt i w związku z tym Biały Dom zdecydował się  nie wcielać bardziej ambitnego planu przekazania uprawnień budżetowych w sferze klęsk żywiołowych wojsku zamiast FEMA, powiedział jeden z oficjeli.
Przedstawiciele administracji Obamy nie chcieli omawiać szczegółów planu, lecz oświadczyli, że obecna polityka jest już „ustalona” i że nie dystansują jej od pozostawionej przez administrację Busha.
Jak oświadczyli przedstawiciele, nową administrację Obamy o zmianach poinformowano w styczniu [2009 r.] – podczas wspólnych ćwiczeń sytuacji zagrożenia,  jednej z wielu prób nowej struktury władzy.
Przedstawiciele Białego Domu Obamy sprawiali wrażenie nieświadomych tarć, jakie wywołał plan. Pomysl objęcia jakiejkolwiek „funkcji decyzyjnej” przez wojskowych w Białym Domu w czasie kryzysu, odrzucili jako „całkowicie zły” , lecz nie zgodzili się na omówienie  swych logistycznych obowiązków.
„Wiele składnikow rządu, tak cywilnych jak i wojskowych, odgrywa ważną rolę pomocniczą gwarantującą, że w nawet w najbardziej katastrofalnych warunkach, konstytucyjna forma rządu i jego  cywilne przywództwo zostaną zachowane” – powiedział rzecznik Białego Domu,  Nick Shapiro .
Rzecznik Pentagonu, Geoff Morrell przekazał opinię wysokich rangą przedstawicieli Departamentu Obrony, że są to tylko „drobne poprawki”, a nie istotna modernizacja.
Były reprezentant Kongresu USA, Tom Davis,  który na początku debaty był  czołowym republikaninem w Komitecie Reformy Rządu [Commitee on Government Reform], stwierdził, że jego komitet nigdy nie został poinformowany o zmianach, a być powienien. On sam jednak nie jest przeciwny tym zmianom.
Rozporządzenie Prezydenta Busha z  maja 2007 r. rozpoczęła w Białym Domu tajną inspekcję polityki, prowadząc do zmian wcielanych pod sam koniec jego kadencji.
Według oficjalnych źródeł, ok. 200 osób spośród administracji rządu JUŻ WCZEŚNIEJ delegowano do pracy na Mount Weather w celu przygotowania tymczasowego rządu w przypadku katastrofy. Miało się to odbyć pod dyrekcją FEMA. Liczbę przedstawicieli spoza Białego Domu znacznie zmniejszono, a nowy zespol to przeważnie cywile z Białego Domu i personel wojskowy.
Nowa hierarchia w sytuacjach wyjątkowych została ujawniona w momencie, gdy kluczowi członkowie grupy dowodzenia wyjątkowego, spoza Białego Domu, przybyli na Mount Weather na szkolenie w ubiegłym roku.  Ich dotychczasowe miejsce spotkań było reorganizowane w celu przyjęcia nowego zespołu składającego się głównie z przedstawicieli cywilnych i militarnych z Białego Domu.
Przedstawiciele administracji Busha uwazali FEMA za niedostosowaną do sytuacji wyjątkowych gdy wymagana jest działanie na skalę rządową i podawali przykłady problemów z realizacją przez FEMA tajnych ćwiczen w maju 2008 r.
Ale i Urząd Wojskowy Bialego Domu miał ostatnio problemy. Cywilny dyrektor Urzędu w administracji Obamy, Louis Caldera, zezwolił na,  jak się okazało, skandaliczną sesję fotograficzną  z samolotem Air Force One szybko lecącym na niskiej wysokości w pobliżu Statuy Wolności i manhattańskich wiezowców. Caldera zrezygnował w maju. [tlumaczyl Piotr Bein]

Komentarzy 120 to “Czy zbliża się bankierska okupacja USA?”

 1. Kurpa said

  Gazety często wypisują bzdury.
  New York Tims najważniejsza gazeta USA tka samo jak GW w Polsce.
  GW też częto wypisuje bzdury.

  • klica said

   GW najważniejszą gazetą w Polsce…???
   No to jest dopiero coś…. największe pacholstwo prasowe jakie można sobie wyobrazić. Reszta dzienników (np. Rz-plita) i tak nie jest dużo lepsza, ale przynajmniej bardziej wyważona i tak nie boli jak się czyta.

  • smart said

   ludzie nie chca zaakceptowac ze te smieci nazywane gazetami i telewizja satelitarna i kablowa tej chorej propagandy Wlascicielem jest myster mordak zyd z australi Do Indi ten przeklety demon to nie ma wstepu czeka na niego wyrok 20 lat za to ze skierowal antene satelitarna na Indje ktora nadawala 24 godziny na dobe pornograficzne filmy za darmo Ludzie sa tak zaczytani w tych smjeciach ze strach ogarnia zapatrzeni w telewizor to juz sa zambi mozgi wyprane totalnie i to jest naprawde bezsilnosc ktora podcina karzdemu nogi Ten swjat to szpital wariatow i nie ktorym tylko to przeszkadza a reszta to akceptuje ten fakt jakby nic sie nie stalo i co tu morzna zmienic niczewo Dla wiekszosci ten smietnik prasowy to katechizm a telewizor to oltarz w ktorym przyjeto calkowite schronienie Pozdrawjam

 2. grypa666 said

  Przepraszam, ale na czym polega ta „bzdura”?
  Zgodzę się, że NYT reprezentuje „elity” nie informując o istotnych sprawach, w tym przypadku autorzy artykułu cytują oficjalne wypowiedzi rządowe. Jeśli i te są bzdurami?…
  NYT daje do zrozumienia, że w USA nastąpić może dyktatura wojskowa kierowana przez tylko jeden krąg wojskowych. Burgermeister właściwie to interpretuje, że w ten sposób odsunięci zostaną od możliwości podejmowania decyzji generałowie nie do końca zgadzający się z polityką Białego Domu. Podobna sytuacja zaszła w Niemczech hitlerowskich czego efekty znamy. Nie można ignorować takich informacji! Żydzi, którzy napisali ten artykuł zrobili to zapewne znając realia polityczne i historię.

  • marek7Anglia said

   Dzieki za prowadzenie bloga, naprawde podziwiam Ciebie, ze poswiecasz swoj czas i prace na informowanie ludzi. Robisz naprawde wiele i szkoda Twojego czasu i nerwow na „klotnie” i odpowiadanie na „zaczepki” niedowiarkow. Sam to przerabialem w moim towarzystwie, drukowalem ludziom kilka stron o kodeksie zywieniowym i nawet tego nie przeczytali. Informujmy ich ale nie ma sensu na nich naciskac, zawsze mowie zobacz ten czy tamten film na you tube, wejdz na dana strone www, niewiele osob sie kwapi. Ale to jest ich problem. Kazdy z nas ma „zadanie domowe” do odrobienia na tej planecie po co tu jestesmy i kto tym swiatem kreci. Nikt za nikogo nie bedzie odrabial zadan domowych. Problem w tym, ze ludzie nie kumaja calosci, nie maja obrazu calosci sytuacji. Jezeli ktos nigdy nie slyszal o Illuminati, nie studiowal tych zagadnien to nie zakuma spisku z grypa. Ja przeczytalem pare ksiazek, dziesiatki stron www, setki godzin materialow na you tube itp. Ponad rok czasu zajelo mi skladanie tej ukladanki i rozumienie pewnych spraw. Nie twierdze, ze wiem wszystko ale mam jako taki obraz calosci sytuacji. No tak tylko ja mam lepiej bo mam czas nie ma dzieci i poza zawodowych obowiazkow, znam angielski i moge serfowac sobie po necie kazdego dnia po kilka godzin. Dlatego chwala Tobie za to, ze tlumaczysz artykuly z angielskiego i informujesz ludzi. Ale naprawde szkoda twojego czasu i energi na dodatkowe wdawanie sie w dyskusje z niedowiarkami. Lepiej zostawic im linki do filmow i innych stron aby sami poszukali. Wszyscy mamy wyprane mozgi od urodzenia, przez szkole, religie itp. Proces „recovery” jest dlugi, czasochlonny i czasami bolesny. Ale kazdy musi zrobic to sam.
   Pozdrawiam i sorry za przydlugi i nudnawy wyklad.

   • kkbb said

    marek7Anglia bardzo dobrze mówisz, możemy informowac ludzi non-stop ale i tak muszą sami to zrozumiec i przejrzec na oczy.

    „Wszyscy mamy wyprane mozgi od urodzenia, przez szkole, religie itp. Proces “recovery” jest dlugi, czasochlonny i czasami bolesny. Ale kazdy musi zrobic to sam.” – Dokładnie

    Pozdrawiam

   • smart said

    taka masa nie dowiarkow to jest naturalne poniewasz to wszystko co sie dzieje w okul nas to sa reakcje karmiczne przed karma nie schowasz sie Ludzie podporzatkowali sie tym idealom tego swiata i nie pragna przyiac opieki SUPRYM 9 11 to co sie przydazylo w ameryce w NJorku byli tacy co stali pod tymi wierzowcami i prosili ludzi aby nie wchodzil do budynku nikt nie chcial sluchac Jest swiete powiedzenie jerzeli OSOBA BOGA MA CIE W OPIECE I NIe chce abys byl zabity to nikt nie jest wstanie cie zabie a jak OSOBA BOGA zyczy sobie abys byl zabity to nikt nie jest wstanie cie uchronic i to jest fakt panowje tu nie ma picu

  • Kurpa said

   Z tego co pamiętam to Inwazja na USA miała być 27 lipca i jakoś do niej nie doszło.
   Błędy tworców spisku?

   • marek7Anglia said

    Rozumiem Twoj sceptycyzm, sam rok temu taki bylem to normlne. Nie przywiazuj sie do dat sam nie wierze jak ktos mowi tego i tego dnia bedzie to i tamto. Oni dzialaja powoli ale metodycznie. To nie moze sie stac nagle to musi wygladac na proces naturalny. Epidemia moze potrwac nawet rok czy dwa zanim osiagnie swoj „peak point”. Gdyby wydarzenia ktorymi oni kieruja dzialy sie nagle ludzie by to zauwazyli. Dlatego to dzieje sie stopniowo. Sztucznie wykreowany proces musi wygladac na normalny tzn. naturalny. Jezeli znasz angielski to polecam wpisz na you tube Jordan Maxwell, Michael Tsarion. Oni od lat udzielaja wykladow i sa moim zdaniem wiarygodni. Z polskich stron polecam stopcodex.pl, davidicke.pl, ukrytesprawy.org, otworz-oczy.org
    Na koniec cytujac Woltera: „Nie zgadzam sie z Toba, lecz zawsze bede bronil twego prawa do gloszenia wlasnych pogladow”.
    Pozdrawiam i zycze odkrycia prawdy

   • Informator said

    Maxwell i Tsarion wcale nie są wiarygodni! Wiarygodny to jest Bill Cooper, który informowanie o NEW WOLRD ORDER przypłacił życiem. Maxwell i Tsarion wprowadzają w proces przebudzenia CELOWO doktryny NEW AGE, których twórcami jest w dużej mierze TOWARZYSTWO TEOZOFICZNE, do jakiego odwoływał się sam Hitler w ramach Thule jak też nawiązuje samo NWO. Maxwell i Tsarion to wilki w owczej skórze. Radzę posprawdzać sobie nieco na ich temat.

    A co do krupy? Faktycznie daty nie są istotne i nie muszą od razu podważać istnienia spisku.
    Proces okradania USA trwa … najpierw program TARP a teraz system zdrowotny z ich OBAMACARE!

   • Kurpa said

    Nie widzę sensu w spisku i zabijaniu przez bogatych ludzi, dla obrony przed przeludnienie i głodem, bo ich to nie dotyczy i nigdy nie dotknie. a teoria zabijania milionów niewinnych, przez dostatnio żyjących dla “idei”, wydaje się być nierealna. zwłaszcza, że nie mają pewności, że ich misterny plan się powiedzie, a nawet jeśli zginą setki milionów to jest to tylko 1/8 populacji i nikt tego nie odczuje. poza tym w tym samym czasie Azja i Afryka nadrobi ;).

    TU moim zdaniem chodzi o pieniądze dla koncernów farmaceutycznych

   • grypa666 said

    Ciekawe komentarze. Dopóki Maxwell, Tsarion czy Alex Jones budzą ludzi z letargu dopóty są po naszej stronie. Myślący i szukający prawdy człowiek w końcu zauważy, że coś jest nie tak. Bez znajomości języka angielskiego trudno wyjść z marazmu. Na szczęście jest coraz więcej informacji także po polsku. Co do Billa Coopera – niesamowicie ciekawa postać, miał swoją audycję radiową, został po prostu sprzątnięty gdy mówił o zamachu na WTC. Takich Cooperów w USA jest wielu, nikt nie mówi dlaczego zmarł Sherman Skolnick, mało kto wspomina Webba, który się postrzelił w głowię … dwukrotnie. Nie tylko na Ukrainie czy w Rosji morduje się dziennikarzy. Ameryka jest jednak tak zaawansowana w swojej wolności, że na miejsce jednego zabitego pojawia się kilku następców. Cała nasza nadzieja w tym kraju.
    A co do sensu wyludnienia globu – znów widać brak zorientowania w temacie. Polecam wywiad z Aaronem Russo, który był przyjacielem jednego z Rockefellerów. Wyjaśnia on mentalność tych ludzi – traktują resztę ludzkości jako zło konieczne, które teraz przestaje być już konieczne i należy go wyplenić. NIE UDA IM SIĘ!

   • marek7Anglia said

    Marek do Informatora

    Ok Tsarion i Maxwell nie sa wiarygodni. To samo slyszalem o David Icke, ze jest manipulowany przez Illuminatow. Z kolei wedlug niektorych wiekszosc ludzi z wywiadow w Project Camelot tez nie jest wiarygodna i wielu innych. Idac tym tropem to nikt nie jest wiarygodny. Alex Jones tez pracuje dla Illuminatow itp. Maxwell w wykladach mowil, ze New Age to sciema. Tsarion ma swietne materialy na temat symboliki Illuminatow. Ale jego ksiazka „Alien invasion and genetic manipulation” jest bardzo kontrowersyjna. Nie chodzi o to czy byla obca ingerencja w ewolucje czlowieka ale jak to sie odbylo. Tutaj mozna tworzyc rozne teorie na podstawie poszlak. Kazdy z tych panow ma troche racji. Rzeczywiscie agenda Iluminatow rzuca nam prawde pomieszana z fikcja i manipulacja. Sami niestety musimy robic proces selekcji nie wykluczajac wlasnych bledow. Jedyna osoba o ktorej nie slyszalem, ze ewentualnie moze byc to sciema to Steward Swerdlow. Czytalem jego „blue blood true blood” .Ale jak slyszales, ze gosc to sciema to daj znac. Polecam: Jim Keith „Mass control: engineering human consciousness”

   • smart said

    Kurpa nie wiem czy slyszales o karmie To o czym mowisz ze nie ma sensu to prawda to nie ma sensu Ale nasza karme ktora gromadzimy po przez nasza aktywnosc to powoduje ze kazdy indywidualnie bedzie musial odcierpiec Przed karma nie uciekniesz To sa jak za siejesz to tak zbierzesz JEZUS o tym wspominal Tylko aktywnosc duchowa czyli akceptacja BOGA i slurzenie BOGU w milosci Przyjecie calkowitego schronienia w BOGU SUPRYM i w JEGO IMJONACH ktore nie roznia sie niczym od niego samego Poprostu Gloryfikowac BOGA SUPRYM w JEGO imjonach W tedy jestesmy pod ochrona naszego SUPRYM GOPALI GOVINDY JACHFE ABBA SUPRYM posiada miliony IMJON Imiona BOSKIE posadaja ta sama moc co OSOBA BOGA SAM Powtarzajac BOSKIE imiona oczyszczasz swoje serce i umys i inteligencje Milosierdzie BOGA niweluje nasza karme Tylko opieka wBOGU SUPRYM NAS uchroni Zycze powodzenia

  • Kurpa said

   Ja Ci powiem tak:
   pierwsze primo – zanim to się stanie oni dawno umrą (nie da się wybić kilku miliardów ludzi za życia człowieka który najprawdopodobniej ma ok 40-50lat), więc nie on będzie kontrolował świat.
   po drugie primo – przy takiej mega epidemii, wątpię czy oni(ich rodziny, przyjaciele rodzin,itd) mogli by się czuć bezpieczni.
   po trzecie – nikt nie jest w stanie przewidzieć skutków. zabili by epidemią lekarzy, naukowców, intelektualistów oraz siłę roboczą. Moim skromnym zdaniem to by dopiero spowodowało głód i zacofanie.
   cofnięcie się cywilizacji. więc ja się pytam po co??

   teoria depopulacji jest przesadzona!
   piszę po raz kolejny drugi chodzi o rozdmuchanie sprawy i kase dla koncernów farmacetycznych.

   • Mezo said

    Logiczne i przekonujące rozumowanie

   • Krzysztof z Łodzi said

    KOCHANI BRACIA I SIOSTRY W CHRYSTUSIE, musicie zrozumieć jedno.

    Jest wojna między niebem i piekłem, a polem tej wojny jest dusza ludzka, nieśmiertelna dusza ludzka.

    Aby podjąć wojnę, musimy rozpoznać właściwego wroga !!!
    Wrogiem nie jest Rotszyld, Rockefeller czy Sorocs albo ktokolwiek z tego grona, wrogiem jest ten któremu oni służą i oddają pokłon !!!

    Masoneria, czyli BILDERBERGI wyżej wymienieni oddają kult szatanowi !!!
    Oni służą mu świadomie !!!

    Obiecał im pieniądze i władzę i realizuje swoje obietnice, ale tylko do czasu, bo szatan potem niszczy swoje narzędzia jest konsekwentny i zażąda zapłaty. Ceną jest dusza nieśmiertelna.

    Kto z nas z nim ‚_’ wygra, ?
    Szatan, jest potężny, wojnę z człowiekiem przerabia od kilku tysięcy lat, ma doświadczenie, my przerabiamy to po raz pierwszy.

    Bez Chrystusa Króla jesteśmy już marnym pyłem piekielnym.
    Przeczytajcie co mówi Pan Jezus.

    Pan Jezus 9 I 2007 r. do polskiej mistyczki Anny powiedział:

    ”Moje dzieci, kocham was wszystkich i pragnę was przygotować na to, co nadchodzi.

    Szatan przygotował plan zniszczenia ludzkości, a nawet całego globu.

    Ja mam swój plan, ale do zrealizowania go potrzeba Mi waszego udziału. Musicie się, dzieci, nawrócić – odrzucić wszystko, co do was napływa ze świata z inspiracji Szatana, a trwać mocno tylko przy tym, co moje. Wtedy, opierając się o Mnie, poczujecie się silniejsi i bezpieczniejsi, ponieważ Ja wam mówię, że pragnę was ocalić. Jeżeli nie nawrócicie się ku Mnie, nic nie zrozumiecie i nie uratujecie się, a nawracając się zdecydowanie ku Mnie, staniecie na opoce i nic wami zachwiać nie zdoła.

    Starajcie się więc teraz o zrobienie rachunku z całego życia, o przygotowanie się do poważnej i głębokiej spowiedzi. Warunki dobrej spowiedzi znacie: przede wszystkim żal za grzechy, skrucha, a w niej pragnienie naprawienia krzywd, przebaczenie swoim winowajcom i szczere, stałe dążenie do wynagradzania krzywd tym, wobec których zawiniliście, modlitwa za nich i przepraszanie Ojca waszego za wszelkie wasze przewinienia wobec bliźnich waszych. (…)”

    Sami nie damy rady, tu potrzeba Chrystusa Króla.
    Róbmy co robimy, ale do tego zaprośmy naszego stwórcy Pana Boga, on nam pomoże, bo nas kocha, my tylko musimy chcieć, on zrobi reszte.

    Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie.

   • smart said

    krzysztof nie zganiai wszystkiego na 1 jednego szatana szatanow na tym swjecie jest 5 miljardow plus wszystkie formy cial czy to beda ptaki czy zwjerzeta wszyscy ktorzy dostaja tu narodziny to sa przestepcami Ten swjat to jest naszym wjezieniem my wszyscy jestesmy szatanami przestepcami i to nie jest nasz problem tylko jednego naszego zycia Tych zyc czyli roznych naszych wcielen mielismy biljony i bedziemy ich jeszcze mjeli bardzo duzo tych wcielen czyli roznych cial Krzysztof jak dostaniesz nastepne cialo pchly na dupie pedala to bedzie pieklo dopiero Nie ma znaczenia na jakiei dupie Ten swjat i same narodziny w tym swiecie to juz jest pieklo Gromadzimy tyle karmy przez nasza kazda aktywnosc i to sie nazywa kolo zamkniete narodzin chorob starosci rozmnarzania i smierci i tak w kolko az zwrucisz sie do SUPRYM BOGA jakim jest ABBA JACHFE GOPALA GOVINDA ALLACH i t d BOG ma biljony imjon Jak zapragniesz bardzo pokochac BOGA calym sercem umyslem i inteligecja To tylko w tym momencie to kolo narodzin i smierci wedlug naszych pragnien bedzie przerwane Inaczei to tylko strata czasu i nie potrzebne cierpienia i spekulacje nie zblirza cie doSUPRYM Tylko te ludzkie ciala co posadaja inteligencje i poprzez inteligencje morzemy zrobic postemp duchowy i powrocic do domu czyli do naszego prawdziwego miejsca gdzie jest tylko szczescie milosc i czysta wjedza W MILOSNEJ RELACJI Z BOGIEM Natomiast w zwierzecych cialach nie ma szans srobic postempu duchowego A na nastepne ludzkie cialo morzemy czekac bardzo dlugo poniewasz zwierzeta i nie tylko sa tu traktowane przestepczo i to jest wielki problem nie wiedzy i nie akceptowanie SUPRYM BOGA GOVINDY ABBY itd Powtarzam JEZUS nie jest BOGIEM to spekulatywne myslenie i akceptowanie spekulacji przez nie autorytety spycha kazdego w piekielne mjeisca Poprobuj czytac pisma autoryzowane co sa nieprzerabjane wedlug polityki jak jestes zainteresowany to nastepnym razem podam ci zrudla pism ktore nigdy nie byly przerabjane przez mozgi luckie Pozdrawiam

   • smart said

    po co tym biljonerom sila robocza do czego im potrebna oni to maja w 4 literach To sa myslenia z komunistycznego systemu ta mafia bogaczy to sami produkuja pieniadze fabryki co kopiuja szmal i po drugje to sa demony a demon nie ma inteligencji i jest chciwy i nie szczesliwy i mysli ze jest bogiem to jest chory swjat

  • smart said

   i to jest wlasnie przebjeglosc szczurow pieniadze w tym swiecie to jest wjara czyli sekta ludzie gloryfikuja pieniadz moski rozdaja karty kredytowe bez ograniczen Woisko jest za pieniadze wszystko jest za pieniadze i ameryczka jest jusz sprzedana i to jest fakt amerykanskie woisko i nie tylko bo duzo panstw napadlo lep wlep na irak

 3. Aga said

  A mi się wydaje,że na to wszystko jest już za pózno…Oni od lat konspirują, przeznaczają ogromne środki na badania, wcielają w USA coraz to dziwniejsze ustawy dążące do tego by Ameryka była państwem policyjnym…Jak mamy zatrzymać tą całą maszynę, skoro cały świat jest w to zamieszany,organizacje , które powinny czuwać nad naszym bezpieczeństwem siedzą w tym po uszy…Jestem przekonana,że we wszystkich instytucjach, koncernach oni mają swoich ludzi, co dla pieniędzy zrobią wszystko…Wszelkie protesty nic nie dadzą, ludzie pokrzyczą i pójdą do domu…w dodatku ludzie w to nie wierzą, i nie uwierzą…wcale się nie dziwie, gdybym nie miała internetu też bym do tego wszystkiego nie doszła….bo niby skąd z telewizji?? do myślenia dała mi ta afera ze szczepionkami, plus filmiki na You Tube, jak ktoś nie zna powiązania tak jak pisał kolega MAREK z grupą Bildenbegra to nigdy nie uwierzy…bo to jest niewiarygodne, ale coraz bardziej prawdziwe…Policja otrzymała zarzuty od Jane odnośnie świńskiej grypy…dlaczego oni z tym nic nie robią? to jest ostatni dzwonek…aresztować tych wszystkich Bildenbergów…ale oni nie robią nic i nie zrobią, bo policja jak sądze siedzi w tym po uszy…dlatego oni są zdolni do wszystkiego…bo nikt na świecie, nikt im nie przeszkadza…
  Jedyną metodą drastyczną,ale no sorry ktoś to w końcu musi napisać była by śmierć tych wszystkich na górze, Rotschildów przede wszystkim, następnie Rockefellerów…itp itd… ich plan obecnie jest już tak klarowny i tak dopracowany,że realizuje się właśnie na naszych oczach…

  Pozdrawiam

  • swiat-ło said

   Każdy człowiek jedną swoją myślą, która jest czysta, szczera i prawdziwa może zmieniać ten świat. A co dopiero gdy połączą się myśli wielu ludzi…

   Po myślach przychodzą czyny 🙂

   Mało kto wie kim jest…
   Mało kto zdaje sobie sprawę jakie możliwości kryją się w nas samych.
   Mało kto wie iż potencjał własnego umysłu wykorzystujemy średnio w 2%…

   Ale jest to możliwe i podobno „lepiej późno niż wcale!”

   • smart said

    czesc Zeby miec czyste mysli to potrzebujemy zetchnac sie z kims co jest czystym a na tym swjecie nie ma nikogo czystego poniewasz ten swiat materialny jest chciwoscia chytroscia bez granic czyli JA MOJE DLAMNIE Jedyna Naj Czystrza osoba jest SUPRYM GOD i Jego imiona ktore sa samym BOGJEM Poprzez zaakceptowanie SUPRYM i pragnienie pokochac go po przez relacje milosna i pamjetanie o Nim ciagle to wtedy nasze mysli staia sie czyste I wtedy nasza dzialalnosc bedzie miala kompletnie inny wymiar I w tym stanie umyslu bedziemy miec postemp Inaczei jest to tylko strata czasu i chciwosc IA MOJE i DLA MNIE zadowalanie tylko wlasnych potrzeb i smyslow Jak to robimy od nie pamietnych czasow Powodzenia

  • marek7Anglia said

   Zgadzam sie z Toba. Tylko problem z tym, ze jak wyjdziemy na ulice to i tak zrobia sie zamieszki a wtedy oni nas pozamykaja a reszcie spoleczenstwa przedstawia nas jako bande terorystow antyglobalistow. Tak jak to zrobili w Pradze i paru innych miejscach kilka lat temu, sam wtedy smialem sie z „idiotow” antyglobalistow bo snilem wtedy ten sam sen co wszyscy.Czasami rzeczyiscie mam ochote wysadzic w powietrze hotel w ktorym co roku spotyka sie grupa trzymajaca wladze tylko, ze na ich miejsce pojawia sie inni bo oni nie sa na czele piramidy. Na koniec troche wiecej optymizmu. Od roku siedze w tych sprawach full – time, i niestety im bardziej czlowiek sie wglebia tym bardziej robi sie depresyjny a to nie jest dobre. Osobiscie mysle, ze w Europie nie bedzie tak zle. Mieszkam w Angli i tutaj zapowiedzieli, ze do konca roku maja zaszczepic 20 mln ludzi(30% populacji), problem w tym,ze jest kryzys i rzad nie ma tyle kasy na szczepinki. W Polsce zawsze jest balagan i mysle, ze bedzie mozna sciemiac, ze sie juz zaszczepilo np. w innym miescie. Ja w bedac w Angli bede mowil, ze zaszczepilem sie na urlopie w Polsce, a znajac latwowiernosc Anglikow mysle ze to przejdzie. Pamietajmy, ze w akcji szczepien beda braly udzial normalne niczego nie swiadome osoby (urzednicy, lekarze itp.)taka osoba nie bedzie podejrzewac, ze mowiac ja juz sie zaszczepilem np. bedac u tesciow w innym miescie na odwiedzinach unikamy szczepienia. Na pewno bedzie balagan, beda kolejki do szczepien bo sporo osob spanikuje i bedzie chcialo zaszczepic sie jak najszybciej. Bedzie jeden wielki balagan a w tym balaganie bedzie mozna uniknac szczepienia.Polacy nie sa tak dokladni jak np. Niemcy w tego typu akcjach. Co do USA to tam bedzie o wiele gorzej. Moim zdaniem wprowadzenie stanu wyjatkowego w USA w zwiazku z pandemia bedzie wykorzystane do przyspieszenia integracji USA, Kanady i Meksyku i wprowadzenia w przyszlosci wspolnej waluty Amero. Obama wczoraj spotkal sie w Mexico City z prezydentem Meksyku i premierem Kanady, nieoficjalnie na pewno omawiali sprawy uni walutowej i zniesienia granic. Amerykanie sa temu przeciwni i dlatego cala sprawa idzie w kierunku dyktatuty pod przykrywka walki z epidemia. W Europie nie ma jakiegos politycznego celu aby „zagrac” na grypie. Oczywiscie koncerny zarobia i niestety troche osob umrze ale nie powinnismy na razie panikowac i szukac u nas analogicznych sytuacji z USA. Trzeba trzymac reke na pulsie ale i miec nute optymizmu bo inaczej zwariujemy a o to im wlasnie chodzi.
   pozdrawiam

   • kasia said

    nie wiem czy tak łatwo Ci pójdzie… z tego co czytałam, po szczepieniu będziesz dostawał specjalny certyfikat szczepienia. Dokument ten będzie podobno świadectwem owych szczepień, który będzie trzeba pokazywać i nosić ze sobą jak dowód osobisty :/ PARANOJA!

   • marek7Anglia said

    No to trzeba znalezc czarny rynek na ktory znajda sie osoby, ktore beda podrabiac certyfikaty. Nigdy sie nie bawilem w nieczyste rzeczy ale jak oni nie graja fair to ja walke o wlasne zycie w tym przypadku traktuje na zasadzie piorytetu. Jak mawial I.Kant – niebo u gory a prawo moralne we mnie. Nigdy w zyciu nie zlamalem prawa, zawsze musi byc pierwszy raz. Ludzie podrabiaja paszporty, pieniadze znajda sie i tacy co podrobia certyfikaty. Proponuje juz teraz odkladac pieniadze. Znajac polskie realia to bedzie wydruk z komputera plus pieczatka. Watpie zeby byly to specjalne wydrugi ze znakiem wodnym to za duzo kosztuje. Jeszcze raz podkreslam tylko garstka osob niestety wietrzy w tych szczepionkach spisek. Masy same pobiegna i sie w panice czym szybciej zaszczepia. Nikt w sluzbie zdrowia nie bedzie podejrzewal, ze ludzie maja jakies wielkie opory przed szczepieniem. Polski balagan w urzedach to dla nas wybawienie.

   • grypa666 said

    Jane Burgeremister napisała mi mailu, że w szczepionkach mogą być czipy RFID, które będą cię identyfikować. Po nich będą wiedzieć czy zostałeś zaszczepiony czy nie, a przy okazji mają już cię w garści. To jest to co mówił Aaron Russo – że w momencie gdy zaczipują ludzkość nie będzie więcej żadnej opozycji. Superpaństwo totalitarne – Prison Planet.
    Sprawę z czipami potwierdził niedawno w prywatnej rozmowie jeden z polskich wysokich rangą oficerów. Czip będzie mógł też wyłączać człowieka.

   • marek7Anglia said

    marek do grypa666
    to mnie teraz troche zalamales. Jezeli beda wystawiac certyfikaty to w szczepionce nie bedzie czipow i odwrotnie. Bo jedno drugie wyklucza. Nie slyszalem nigdy o czipach w plynie. Jak czip moze przejsc przez igle w strzykawce. Pomijam tutaj polemike, czy UFO istnieje czy nie. Ale opisane przypadki porwan przez UFO swiadcza o tym, ze ludzie mieli wczepione czipy. Niektore usunieto operacyjnie i zawsze byly to mikro metalowe plytki. Ale zawsze mialy okreslona minimalna mase. Jezeli oni rzeczywiscie maja „nadajniki” w plynie to koniec. Ale to brzmi bardziej nieprawdopodobnie niz szaraki latajace w spodkach. Te igly do czipow, ktore widac na „reklamowkach” w amerykanskiej TV sa strasznie grube i czlowiek od razu widzi,ze wchodzi do ciala cos wiekszego w masie niz plyn i mozna to wyczuc pod skora. Musieli by wtedy sprzedawac ludzia scieme o czipach a nie szczepionkach. Jezeli to co mowisz to prawda to ……!!!!!!!!

   • memoria said

    Jeżeli w szczepionkach będą chipy, to czy może to być ów biblijny znak Bestii? Moim zdaniem nie – jest małe prawdopodobieństwo, że w szczepionkach będą chipy. Biblia mówi, że znak Bestii każdy człowiek będzie musiał przyjąć świadomie, składając hołd Szatanowi. Dlatego sądzę, że w szczepionkach nie będzie żadnych chipów, przynajmniej nie tych, które można by uznać za znak Bestii. To jest jak z podpisaniem cyrografu – pieczęć jest ważna, jeżeli znasz i w pełni akceptujesz to, co zawiera. Jeszcze nie czas na znamię Bestii. Osobiście uważam, że jeszcze kilka lat. Świńska grypa i szczepionki mają za zadanie przyczynić się do jeszcze większego chaosu i osłabienia ludzkich organizmów, a w skrajnych przypadkach śmierci. Ludzie mają się stać słabi i potulni. Jest to też sprawdzian dla elity: jaka będzie reakcja ludzi. Prawdopodobnie końcem sierpnia i we wrześniu dojdzie do kolejnej fali kryzysu. Nałoży się to z problemem świńskiej grypy. W końcu będzie gotowy grunt pod trzecią wojnę światową. Uważam, że najbliższe lata mogą wyglądać tak: trzecia wojna światowa (2009-2012?) -> 21.12.2012 (nowa era, nowy porządek świata), czyli zawarcie 7 – letniego pokoju między Izraelem a jego wrogami rozpoczyna 7 lat ucisku: 3,5 roku pokoju na świecie, podczas którego Antychryst uznany zostaje za wybawcę, następnie ustanie ofiary w Świątyni Jerozolimskiej i postawienie ohydy spustoszenia rozpoczyna 3,5 roku wielkiego ucisku, w czasie którego każdy musi oddać pokłon Bestii i otrzymać chip, bądź zostaje zabity -> Dzień Pański, Król Ziemski powraca na tron. Tu znajdziecie potwierdzenie, że data 21.12.2012 rzeczywiście została stworzona w umyśle elit i ma przynieść ważne wydarzenie, tak samo potencjalnie ważnymi datami mogą być: 22 sierpnia 2009 (2. fala kryzysu?), 20 grudnia 2009, 22 lutego 2010. http://www.scribd.com/doc/16459830/The-Dollar-Code-Cracked-The-Revealing-of-the-Date-of-the-Collapse-of-the-United-States

   • obserwator said

    cyt. „Nie slyszalem nigdy o czipach w plynie. Jak czip moze przejsc przez igle w strzykawce.”

    podobno sa juz nanochipy w plynie
    http://jogin.hopto.org/forum/viewtopic.php?f=14&t=859

   • Dominik said

    No cóż z tymi znakami bestii za pełną zgodą człowieka to bym się spierał. Kto powiedział że ma być jeden czip? Może jeden będzie jako typowy RFID do identyfikacji, a inne do zdalnej kontroli („wyłączanie niepokornych”, powodowanie chorób…itd) a inne jako tokeny/karty do kupowania/sprzedawania…itd

    Niestety technika jest na takim poziomie rozwoju, że czip może być spokojnie umieszczony w wodzie, skoro już niektóre banknoty euro są czipowane. W USA można dostać nawet portfele z siatką faradaya, które niby chronią przed nawiązaniem kontaktu radiowego z chipem. Jeśli dać wiarę opowieściom nieżyjącego już Phila Shneidera, to technika wojskowa wyprzedza technikę o której wiemy o jakieś (co najmniej) 1000 lat albo i więcej.

    Może warto zainwestować w rozwój duchowy i naukę takich umiejętności jak telepatia i telekineza? Na nic się zda taki chip jeśli będziemy w stanie go unieszkodliwić w sposób telekinetyczny. Takie moje dywagacje – ale nigdy przeciętny obywatel nie będzie miał dostępu do najnowszej techniki wojskowej, a do umysłu – owszem każdy ma, choć w bardzo małym stopniu, bez jakiś większych ćwiczeń.

   • marek7Anglia said

    Dominik ma racje tylko praktyka duchowa moze pomoc. Ja osobiscie praktykuje buddyzm zen mam nauczyciela, ktory praktykowal w klasztorze w Japonii. Nie chce tutaj mnieszac religji do tych spraw ale buddyzm zen to po prostu praktyka dyscypliny umyslowej a nie klepanie pacierzy.Tak jak co dziennie myjemy cialo w wodzie tak medytacja zen oczyszcza umysl i pozwala nam przejac nad nim kontrole.Kosmologia buddyjska pokrywa sie z fizyka kwantowa i nie wyklucza istnienia innych cywilizacji w kosmosie. Sa inne techniki np. joga itp., inne medytacje. Ale wazne zeby byla to sciezka DUCHOWA a nie „mechaniczna” religijnosc. Chodzi o konkretna technike, ktora daje efekty. Nie uporamy sie z tym problemem tylko liczac na materializm jakas metafizyka jest tutaj potrzebna. Czuje, ze zrodlo problemu jest poza swiatem fizycznym i jezeli tego ktos nie akceptuje to chyba ma problem aby ogarnac calosc.

   • memoria said

    Jeżeli chodzi o zdolności paranormalne, to kwalifikują się one pod czarnoksięstwo – magię, okultyzm i ezoterykę. Wszelkie praktyki religii Wschodu są synkretyzmem religijnym i włącząją się w kanon „nowej ery”, czyli „nowego porządku świata”, czyli w to, czego byście nie chcieli. Jeżeli próbujesz rozwijać w sobie jakąś telekinezę, to musisz liczyć się z tym, że Szatan opanuje twoją duszę, co może doprowadzić do opętania. Szatan daje moc, ale chce coś w zamian. Poza tym zauważyłem, że chcecie się bronić przed działaniami elity i za wszelką cenę ratować życie. Mt 10,39: „Kto stara się zachować życie swoje, straci je, a kto straci życie swoje dla mnie (Chrystusa), znajdzie je.” Musimy trwać w Chrystusie. Jedynymi religiami objawionymi są te oparte na Biblii – chrześcijaństwo i judaizm. Buddyzm niczego wam nie da. Musicie w końcu ogarnąć, że wszystkie proroctwa z Biblii muszą się wypełnić.

   • marek7Anglia said

    Marek do Memoria
    Co do Bibli to jakie mam gwarancje kto ja napisal.Co z Apokryfami.Kto zdecydowal, ktore ksiegi Bibli sa Ok a ktore nie. O ile wiem rzymski cesarz w III wieku naszej ery, ktory jednego dnia wierzyl w Zeusa a nastepnego w Jezusa.Dlaczego do XV wieku kosciol uznawal oficjalnie, ze kobieta nie ma duszy itp. Jaka mam gwarancje, ze ta najslynniejsza ksiazka swiata mowi prawde. Kazdy ja interpretuje jak chce. Katolicy inaczej, protestanci inaczej a zydzi jeszcze inaczej. Przyjmowanie czegos tylko na wiare bez doswiadczenia to nie jest dobra metoda. Buddyzm niczego mi nie da? – napewno spokoj i kontrole mojego umyslu. Tu nie mowimy o przyjmowaniu czegos na wiare ale o praktyce doswiadczenia. Jak praktykujesz to zmienia sie twoj umysl i to mozesz doswiadczyc. Jak kontrolujesz swoj umysl w 100% to nawet mozesz miec wczepionych 10 czipow i nic sie tobie nie stanie. Jak mowilem wczesniej buddyzm spotyka sie na tym polu z fizyka kwantowa. Jak bede czekal na wybawiciela z nieba to sie nie doczekam. Ci w Oswiecimiu tez czekali, codziennie 40 tysiecy glodujacych dzieci umiera w Afryce. A nasz Pan siedzi na chmurce i sie temu przyglada i nic nie robi. Ktory rodzic pozwolilby swoim dzieciom umierac w meczarniach kazdego dnia. Przeciez on podobno moze wszystko? Gdzie jest jego empatia. Ale my mamy dac sie zabic a nasza ofiara na pewno bedzie cenna. Im wiecej krwi sie poleje tym wiecej wybawionych. Dlatego wymordowali 4 miliony indian w Ameryce Pd? Trzyletnie dzieci zakute w kajdany w lochach swietej inkwizycji w XVI w w Madrycie. Ale tacy jak ja ktorzy zadaja niewygodne pytania sa juz na pewno opetani przez szatana. Sorry bardzo ale ani z bogiem ani z szatanem nie jest mi po drodze.

   • ddd3 said

    Jeśli chodzi o chipy RFID, to zależy czy te szczepionki będą ponumerowane, czyli przypisane do osoby, która ma je wstrzyknięte. Jeśli będzie prowadzony taki spis to znaczy, że się dostało RFID.

   • Myśląca said

    1. W Polsce obowiazkowych szczepien z pewnoscia nie bedzie.Juz pojawiaja sie w polskich mediach (masowych!) inf. o szkodliwosci Tamiflu jak i potencjalnej szkodliwosci nieprzetestowanej szczepionki.
    Co do UK – tam wszystko jest mozliwe. Radze uciekac z tego zalatujacego faszyzmem kraju do Ojczyzny!
    2. Chipy dla wszystkich? 6 mld. kropek na monitorku? A moze obok kropki jeszcze nazwisko, a nawet zyciorys?
    3. Zdrowego rozsadku zycze!

   • lemur said

    do Memoria

    Wydaje mi się iż zbyt dosłownie interpretujesz cytaty które podajesz.

    Nasze, w sensie ludzkie zdolności nie są absolutnie niczym szatańskim. To od Boga dostaliśmy dary jakimi jest jasnowidzenie, telepatia, telekineza i inne…
    Jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Jego!

    Wyrzekasz się części siebie mówiąc te słowa… Każdy z nas wykorzystuje jedynie 2% swych możliwości umysłowych. Wykorzystując większą ich cześć zaczynasz dostrzegać iż Twoje wrodzone „zdolności”, są czymś zupełnie naturalnym.

    To nie Bóg pomieszał nam języki, abyśmy teraz musieli uczyć ich – by móc się komunikować z kimś z innego kraju. Bóg dał nam narzędzia idealne, dał nam telepatię – tego lub jeszcze doskonalszego narzędzia używa on sam (wierząc w relację z obiawień). Nie ma w tym nic ZŁEGO! Nie jest to nic SZATAŃSKIEGO.

    Wpis Marka bardzo dobrze rozkłada na część Biblie którą cytujesz. Przez te wszystkie wieki, sens jej przesłania zmieniano z soboru na sobur. Sposób w jaki została napisana jej oryginalna wersja, układ słów i znaków był stworzony w taki sposób by każdy człowiek „między wierszami” doszukał się swojego przesłania. Opowiedzi na własne pytania czy życiowe dylematy, prawdy których w niej szukał.
    W tym momencie Biblia nie ma już niestety tej mocy,lub jej moc w tej dziedzinie jest dużo mniejsza…

    Bóg dał ludziom ziemie, dał ludziom jedzenie i życie, dał nam także nieskończone pokłady mądrości i wiedzy. Wiedza ta i mądrość nazwana jest dziś zbiorową świadomością. Każdy człowiek może z niej czerpać. Każdy może do niej dotrzeć przez wytrwałą prace z własnym umysłem.

    Nie ma na ziemi lepszych i gorszych religii, każda w gruncie rzeczy mówi o tym samym. Nie jest moim zdaniem prawdą ani też nie jest dobre dyskryminowanie religii tylko dlatego iż jej nauka nie opiera się na Biblii.

    Kultura wschodu, przez swoje wpływy i dużo mniejszą „technokratyzację” pozostała w bliższym związku z wnętrzem ludzkiej natury. Nie należy dyskredytować tego, ale uczyć się od nich.

    Złe moce – jak nazywasz szatana. Są na świecie od bardzo dawna, stworzyły one swoje struktury i wbiły się szponami we władzę nad ludzkością.
    Nie można odrzucać Twojego naturalnego potencjału, przez wiarę w to iż Twa wewnętrzna moc jest pomiotem szatana – to największy grzech jaki mógłbyś popełnić w stosunku do Boga. Nie zapominaj że jesteś stworzony na jego podobieństwo!! Twoje wewnętrzne moce z Jego na pewno się równać nie mogą. Ale każdy człowiek musi zdać sobie sprawę że działając w imię dobra – żadna zła siła nie będzie miała nad nim władzy.

    do Marka

    nie pytaj gdzie był Bóg przy tych wszystkich wydarzeniach… To człowiek człowiekowi ten los zgotował. Bóg nie jest za to odpowiedzialny. Dał ludziom wszystko, a oni sami poszli w złym kierunku. To ludzie EGO nad nimi zawładnęło, najniższe z niskich pobudek…

   • marek7Anglia said

    Marek do Lemur

    Zgadzam sie z Toba w 100%. To bedzie moj ostatni wpis, za duzo mnie na tym forum i nie chce nikogo zmeczyc, po prostu mam dwa dni wolnego i mnostwo czasu.
    Co do Boga to masz racje. Natomiast moja krytyka gdzie on jest? dotyczyla ludzkiego wyobrazenia Boga, a nie jego prawdziwej natury. W buddyzmie to sie nazywa „nie wiem”,kim jestem – nie wiem, co mnie stworzylo – nie wiem? To jest punkt wyjscia w praktyce. W miare praktyki medytacyjnej przychodzi zrozumienie rzeczy i zjawisk. Ale nie jest to rozumienie intelektem ale rozumienie bezposrednie z naszego wnetrza i umyslu.Wszystkie wizerunki Boga lub Bogow to sa tylko iluzoryczne koncepcje naszego intelektu. Jezeli chcesz dotknac „prawdziwego Boga” (to znowu slowo uproszczony koncept)musisz sie zwrocic do wlasnego wnetrza. To COS (znowu uproszczony koncept) jest w nas, w kazdym z nas. To nie ma ludzkiej nazwy ani formy, jest niewypowiedziane, nie mozemy tego pojac ludzkim intelektem – to jest nasza pierwotna natura. (FILOZOFIA NIE ROZWIAZALA TEGO PROBLEMU PRZEZ WIEKI – przybywa tylko nowych kierunkow i jest wiecej sprzecznosci). Praktyka polega na dojsciu do tego omijajac nasze myslenie (uniesc sie ponad wlasne myslenie w umysle).Tego nie mozna zrozumiec ten absolutny spokoj mozna tylko DOSWIADCZYC poprzez techniki medytacyjne. Kiedys dawno temu ktos/cos podzielilo nas na kraje, kultury, rasy, religje,spoleczenstwa itp. – tworzac iluzje oddzielenia, przeciwienstw i konfilktow. Ta sama sila teraz zmienia taktyke i chce nasz falszywie zjednoczyc pod NWO – kolektywnie zjednoczyc. Powinnismy sie zjednoczyc ale nie falszywie – zbior jednostek indywidualnych a nie masa – kolektyw. To jednoczesnie proste i trudne – w kazdym czlowieku zobaczyc czastke siebie, jednoczesnie szanujac jego prawo do samostanowienia. Zyj tak jak chcesz byle twoje zachowanie nie krzywdzilo innych.Uczyl tego Chrystus (zanim sobory nie wypaczyly jego nauki tak aby latwiej kontrolowac masy), uczyl tego Budda i wielu innych nauczycieli. Ale my od razu budujemy im swiatynie, koscioly i pomniki i klocimy sie moj X jest lepszy niz twoj Y lub jego Z. Co za glupota. Oni nie po to tutaj przyszli, zebysmy otaczali ich swietym kultem (to poganstwo). Tylko po to zebysmy zrozumieli, ze to co nazywamy Bogiem (ten koncept) to jest kazdy z nas, gdzies na pierwotnym poziomie jestesmy polaczeni, tylko o tym nie pamietamy. Illuminaci czy inne „gady” robia wszystko aby utrzymac nas w niewiedzy, skloconych – mowia ci, ze 9/11 zrobili muzulmanie, bo teraz masz nienawidziec muzulmanow, w Irlandi mowia ci, ze katolicy sa lepsi od protestantow itp.,itp. Totalna globalna manipulacja swiadomoscia. Co do sil nadprzyrodzonych to one sa,telepatia, telekineza,lewitacja (udowodniona np. w Tybecie), uzdrawianie itp. To nie sa sily szatana to sa sily neutralne. Od czlowieka zalezy w jakim celu je bedzie wykorzystywal, mozna nimi zabijac ludzi ale mozna pomagac ludzia, w tym znaczeniu sa albo Boskie (Chrystus – woda w wino, uzdrawianie) albo szatanskie (opetanie). Ale trzeba miec tez wiedze jak tych sil uzywac, a ja takiej wiedzy nie mam i dlatego sie w to sie nie bawie. Zeby latac samolotem trzeba miec licencje pilota, bo inaczej mozna zle skonczyc zarowno pseudopilot i jego pasazerowie. Ci z NWO wiedza o tych silach i dlatego nie ucza tego w szkolach (ale raczej to wysmiewaja – racjonalizm), bo wtedy bylibysmy tacy jak oni, a to bylby ich koniec.
    pozdrawiam i znikam

   • seb said

    nie bardzo sklaniam ku hipotezie rfid w nadchodzacych szczepionkach. nie mialoby to wiekszego sensu z mojego punktu widzenia, jeszcze nie.. z technologicznego punktu widzenia jest to jednak mozliwe. wystarczy przewertowac oficjalne wiadomosci by dowiedziec o planowanym chipie w kazdym produkcie, celem sledzenia tras jak i pozniejszego skladowania odpadow. liczby na monitorze w tym momencie sa naprawde oszalamiajace a tego problemu zdaje sie nie zauwazac jednak. podejrzanym natomiast jest karmienie w mediach wciaz ta sama fotka rfid, ktora widzialem ponad dziesiec lat temu. zapomnijcie o ziarenku ryzu.. to juz historia. jako ciekawostke moge pokazac to na szybkiego, kampania rozpoczeta: http://www.youtube.com/watch?v=9ZWYOiRe6Ug

   • lemur said

    tak, należy mieć wiedzę ale każdej wiedzy można się nauczyć. Można wiedzy poszukiwać.. Do wiedzy dochodzić.. Do człowieka należy zadanie jakim jest wsłuchanie się w siebie samych.
    Potem pójdzie już z górki 🙂

    Jeśli człowiek stworzony jest na obraz i podobieństwo Boga, to sam w sobie ma jakąś Jego cząstkę.

   • pyrek said

    Marek, Lemur czytaliście „Biały proszek złota”?
    http://wolnemedia.net/?p=6731 cztery części.
    Polecam

   • memoria said

    Do Marek i Lemur

    Przede wszystkim musicie zrozumieć, że nie ma innych bogów poza tym z Biblii. Czy to Budda, czy to Mahomet – wszyscy oni nie mają nic wspólnego z prawdziwym Bogiem, którego na Ziemi uosabia postać Jezusa Chrystusa, który będzie Królem Ziemskim przez 1000 lat. Tu, na tej Ziemi. Jestem katolikiem i wierzę w powtórne przyjście Chrystusa. Tylko tyle. Tajemnica wiary: Chrystus umarł, Chrystus zmartwychwstał, Chrystus powróci. Rozwijanie swoich zdolności paranormalnych z punktu zerowego, gdy nie otrzymałeś ich od Boga, jest po prostu kpiną. To tak, jakby człowiek chciał zawłaszczyć coś, co do niego nie należy. Przede wszystkim musicie uwierzyć w Chrystusa. Marek: „Zyj tak jak chcesz byle twoje zachowanie nie krzywdzilo innych.” – To jest właśnie credo satanizmu i nowej ery. Czyli powiedzmy, mogę łamać grzechem siebie samego, byleby tylko nie dotyczyło to innych? Kolejna utopia.

   • kasia said

    Memoria źle chyba rozumiesz to co pisze Marek i Lemur.

    Ja osobiście wierze w Boga. Ale dla mnie Bogiem jest czuwająca nad nami siła która nas stworzyła. Która jest częścią naszego świata i nas samych.
    Nie wiem czy Chrystus o którym piszesz „powtórnie przyjdzie”… dla mnie takim Chrystusem, Buddą czy innym nauczycielem może być każdy kogo serce i intencje są czyste. Kto jest dobrym człowiekiem, kto w swym życiu kieruje się jedynie empatią i dobrem drugiego, wreszcie kogo serce przepełnione jest miłością.

    Każdy żyje zgodnie ze swoim sumieniem i ono jest dla niego albo krzyżem albo nie!

    Człowiek w dzisiejszych czasach powinien przed wszystkim zrozumieć to iż nikt za niego nie poukłada tego świata! Czekając na przyjście Jezusa, nie możesz siedzieć bezczynnie?!

    Lemur pisał o zdolnościach dobrze. Każdy je otrzymał od początku, rodzisz się z nimi – więc można przyjąć iż dostajesz je od Boga – od Ciebie zależy czy je rozwiniesz czy nie… To należy do każdego z nas i każdy może z tego korzystać – bo jest to częścią naszej, ludzkiej natury!!

    Spróbuj medytować tak jak mówi Marek, już po 2 tygodniach praktyki – zmienisz postrzeganie wielu rzeczy! Nie musisz przy tym być buddystą czy zmieniać swoich przekonań… Medytacja to tylko krótsza droga do własnego wnętrza.

   • marek7Anglia said

    Marek do Memoria
    Szanuje Twoje poglady i nie bede polemizowal.Powiem tylko tyle,ze bede szczesliwy jak Chrystus w ktorego Ty wierzysz przyjdzie i nas uratuje od wszystkich nieszczesc, naprawde chcialbym tego. Oby tylko nowy Chrystus nie zostal nam objawiony w Bialym Domu przez Obame.Wiesz ci z new age tez czekaja na niego, tak samo na rysunkach wyglada tylko sie inaczej nazywa.NWO to ma byc swiatowy rzad i swiatowa religja, swiatowa waluta.Cos musza zrobic aby ludzie „kupili” jedna religie. Techniki projekcji holograficznej sa zaawansowane.Jak ci wyswietla Chrystusa na niebie to zycze tobie abys rozpoznala tego prawdziwego od projekcji holograficznej. Otumanione masy prze TV i czipy moga kupic „cuda” ktore zobacza projektowane na niebie a rzad oficjalny to potwierdzi. Staram sie w zyciu nie krzywdzic innych, byc w miare czlowiekiem uczciwym nie wiedzialem,ze to credo satanizmu.Wolnosc, szacunek dla innych, tolerancja, krytyczne myslenie, wolnosc wyboru, pozytywne myslenie to pewnie tez credo satanizmu. To co zostaje? masowy kolektywizm zaczipowanych jednostek, bezwzgledne posluszenstwo wobec kaplanow i politykow sprzedane przez marketing medialny jako milosc.Jezeli to ma byc nastepne tysiac lat to ja wole teleportowac sie na inna planete.
    Nie chcialem moimi opiniami robic z tego forum religijnego. To jest blog o spisku z grypa, ale wazne jest to jak widze, ze sporo osob dostrzega problem, ze ten spisek ma korzenie glebiej niz nasz racjonalny czy naukowy umysl moze „zakumac”. W tym jest jakas metafizyka cos ponad materia,pewien elemet kosmosu?????

  • memoria said

   @Kasia
   „Nie wiem czy Chrystus o którym piszesz “powtórnie przyjdzie”… dla mnie takim Chrystusem, Buddą czy innym nauczycielem może być każdy kogo serce i intencje są czyste…” –
   Chrystusem będzie ten sam Chrystus, który był 2000 lat temu.
   „Spróbuj medytować tak jak mówi Marek, już po 2 tygodniach praktyki – zmienisz postrzeganie wielu rzeczy! Nie musisz przy tym być buddystą czy zmieniać swoich przekonań… Medytacja to tylko krótsza droga do własnego wnętrza.” – O jaką medytację ci chodzi? O jakąś jogę? Nie, dziękuję.

   @Marek
   „Jak ci wyswietla Chrystusa na niebie to zycze tobie abys rozpoznala tego prawdziwego od projekcji holograficznej. Otumanione masy prze TV i czipy moga kupic “cuda” ktore zobacza projektowane na niebie a rzad oficjalny to potwierdzi.” – Ja bym rozpoznał. Przeczytałem Biblię. Najpierw Antychryst, potem Mesjasz. Masy to kupią. A wiesz czemu? Bo będą słabe, głodne i wyczerpane, a Antychryst da im pokój, jedzenie i chipy na drogę. Będą słabe, bo przeżyły 3. wojnę światową. I będą szli po chipy na wyścigi. Uznają go mesjaszem.

   • marek7Anglia said

    Marek do Memoria

    Szanuje Twoje poglady ale obawiam sie, ze tak mozemy polemizowac bez konca.Dlatego porusze tylko ostatni watek tej sprawy.
    Zawsze gnebilo mnie pytanie a bylem kiedys katolikiem, dlaczego ten mesjasz nie przyszedl na nowo w 1914 albo 1939. Przeciez on jest wszechmogacy czyli moze wszystko. Ile jescze krwi musi zostac przelanej zeby przyszedl i nas wyzwolil. Dlaczego najpierw III wojna swiatowa potem antychryst a dopiero ON. Ile jeszcze milionow istniej ludzkich musi krew swoja przelac aby ON nas wyzwolil. Moze za malo krwi przelanej, wiec przyspieszmy ten proces i zacznijmy juz wojne dzisiaj wtedy wyzwolenie szybciej nastapi. Dlaczego on lubi tak nasze cierpienie i mamy symbolicznie pic jego krew. Kto i w jakim celu zaprojektowal ten rytual picia krwi w kosciele i co nam to przypomina w historii (dziwne analogie do Majow, Aztekow i Babilonu, Egiptu, zydowskie obrzezanie tez symbolizuje krew). Dlaczego tyle krwi wszedzie w symbolice. Co robi starozytny poganski egipski obelisk na srodku placu sw. Piotra w Rzymie? A za bazylika stoi rzezba ptaka symbolizujaca egipska boginie – Izis i rzezba „szyszki” taka sama jak w starozytnym babilonie. Co robia te poganskie symbole w swietym miejscu? I wrescie skoro cierpimy na ziemi dlatego, ze rodzimy sie z grzechem pierworodnym, bo jakas panna Ewa w Edenie zjadla jabko. To dlaczego nie cierpimy tak samo? Dlaczego ktos rodzi sie bez nogi i garbaty a ktos ze zdrowym cialem, przeciez wobec Boga jestesmy rowni i rodzimy sie z tym samym grzechem? Dlaczego nie ma tu zasad fair play? jestesmy rowni i ponosimy ta sama odpowiedzialnosc za zjedzenie jablka przez kobiete, ktorej nawet nikt z nas nie widzial? Po co to wszystko z milionami lat przelanej krwi i czekaniem na wybawienie? Czy kochajacy wszechmocny ojciec patrzy jak jego dziecko umiera w agoni i nie kiwnie nawet palcem? Dlaczego tydzien temu czytalismy we wszystkich gazetach o praniu mafijnych pieniedzy w watykanskim banku? Dlaczego kosciol oficjalnie uznal, ze zywnosc genetycznie modyfikowana jest zdrowa? (patrz stopcodex.pl) i jaki ma w tym interes zeby tak sadzic? Dlaczego papiez krytykuje uzywanie prezerwatyw w Afryce w celu ograniczenia HIV?
    Ja tylko zadaje pytania, nic wiecej!!!!

   • lemur said

    Marek ma rację. Kościół to kościół a wiara to wiara…

   • smart said

    do marka7 anglia Przykro mi ze masz takie dziwne skoiarzenia o BOGU oJEZUSIE o piciu krfi cos ty sie naczytal karzda istota ma w sercu SUPRYM BOGA i wystarczy pomodlic sie DO BOGA w sercu poprosic GO Jak masz pragnienie GO pokochac miec prawdziwa relacje z nim i poprosic aby ci wskazal droge Poprostu zaufac BOGU kompletnie Moge ci podac mantre ktora sklada sie z IMION BOSKICH – GOPALA GOVINDA RAMA MADANA MOHANA BOSKIE imiona posiadaia te sama moc co sam SUPRYM BOG nie ma zadnei roznicy Siac sobje w pozycji jogi i powtarzai co dziennie skupiaiac sie na mantrze Bedziesz mial wspaniala przygode to ci gwarantuje POWODZENIA i do uslyszenia

   • smart said

    marek 7 anglia po pierwsze to mieisce to wogole nie musi byc swiete kto tak powiedzial ci co maja z tego dochod przeciesz ci ludzie nie znaja wogule JEZUSA i tam nie ma JEZUSA ci ludzie krzyzuja JEZUSA co roku robia to z milosci -gloryfikuja krzysz narzedzie zbrodni bestialskiei i tyle barbarzynski rytulal co roku Jak morzna kogos zamordowac i torturowac i to z milosci do JEZUSA TO wszystko jest chore sadysci i tyle Powstawiali tam rozne graty zeby wygladalo to tam tajemniczo wiekszosc ludzi nie ma poiecia o tym wszystkim poniewasz chca byc oszukiwani Gdy przyjmiesz schronienie w BOSKICH imjonach To jest prawdziwa ochrona 99 procent ludzi na swiecie to wogole nie jest zainteresowana BOGIEM i to co widzisz dzisiaj to sa tego efekty skutki Wszyscy przyieli schronienie w mamonie w czyli w iluzji tego swjata materialnego CO ten swiat nie jest nasza natura dla nas jako DUSZE Nasze mieisce to jest swjat DUCHOWY Trzeba wracac do domu do duchowego mjeisca gdzie jest wjeczne szczescie w milosci i nie ma smierci bo nie ma narodzin istnieie tam wjecznosc Nasza naturalna pozycja jako duszy jest wjeczne szczescie i relacja zSUPRYM BOGIEM w totalnei milosci Ten swiat to jest wielka pomylka Siedzimy tu narodziny po narodzinach poniewaz ciagle wydaje sie nam ze jestesmy bogami fayk bogami tak i nic wiecei Przemysl to i pomedytuj troche ta medytacja ktora ci podalem oczyszcza serca i umysly i budzi duchowa inteligencje warto sprubowac Zycze powodzenia Powodzenia i do nastepnego razu

   • smart said

    mowisz tak wprost ze bys rospoznal osobe swieta bo przeczytales Biblie co do tego to bym sie nie zalorzyl nawet o lody truskawkowe wolalbym ci postawic Sekretem jest jezeli wlasnego zycia nie zadeklarowalismy dla SUPRYM BOGA dalei walczymy w tym swiecie usilujac cos zmienic na wlasna reke bo myslimy ze jakims cudem to nam sie uda to napewno jestesmy w bardzo glebokiei iluzji i co widzimy Widzimy tylko materie i myslimy ze to cialo co widze w lustrze to wlasnie ja i widze tylko to co dotyczy mego ciala a mianowicie JA MOJE DLA MNIE i nasza aktywnosc jedzenie spanie sex i obrona czyli walka ciagle walka o przezycie te piec czynnosci U zwierzat takrze zaobserwujemy te czynnosci jedzenie spanie sex i obrona czyli walka o przetrwanie Jezeli ktos chce byc czlowjekiem to powinien przyjac ta szusta czynnosc Zycie duchowe to znaczy zyc dla SUPRYM OSOBY BOGA Pamietac o nim przez 24 godziny na dobe Slurzyc BOGU w milosci Wszelkie czynnosci zycia ofiarowac BOGU zyc z bogjem Tak wyglada nasza dzialalnosc dzieci BOGA Poniewasz wszyscy jestesmy Duszami czyli czasteczkami duchowymi pochodzacymi od BOGA czyli GOVINDY GOPALI JACHFE ABBA itd Nasze wylaczne szczescie jest wieczne i jest natura wszystkich Dusz w zwiazku milosnym z naszym Ukochanym Najslotrzym PANEM ijedynym przyjacielem To sa rzeczy bardzo wsniosle i nie sa cip i nie sa na poziomje wiary Bo to dotyczy zycia czyli Dusz BO zycie to znaczy DUSZA a DUSZA znaczy zycie bo jest wjeczna nigdy nie umierajaca i nigdy nie narodzona i przed ta prawda nikt nie zdola sie ukryc bo to jest nasza natura Pozdrawjam

  • smart said

   do marka7 anglia w bibli jest tylko mniej wjecei 20pare kartek o czym JEZUS uczyl i to wszystko reszte to mozesz wyrzucic JEZUSA nauki sa czyste JEZUS byl reprezentantem SUPRYM OSOBY BOGA 2000 tysiace lat temu Ale JEZUSA nauki same w sobje sa BOGIEM Poniewasz JEZUS wykonywal tylko wole SUPRYM BOGA Pwodzenia

 4. Aga said

  Odnośnie czipów mam ciekawe artykuły

  http://www.derekprince.com.pl/inni_autorzy/chip/chip.html, gazeta-it.pl/200305225253/Biochipy-cieszmy-sie-wynalazkiem.html

  Wie wiem czy wiecie,ale jeśli mechanicznie dojdzie do uszkodzenia czipa np podczas wypadku to będzie dochodzić do owrzodzeń…poza tym
  opracowano specjalne programy komputerowe, które po wysłaniu do systemu nerwowego danej osoby wywołają np. strach czy euforię.

  Strach się bać…to wszystko wygląda coraz gorzej…

  • allseiingeye said

   Dzięki, świetny artykuł, ja trafiłem na chipy bo moja firma chciała to sprzedawać w Polsce, ale szybko zrezygnowaliśmy. Mamy nawet wykupione domeny .pl odpowiedniki stron amerykańskich – verichip, mondex, itd. Jestem zainteresowany aby te domeny wykorzystać do walki z tym paskudztwem.

  • Mariusz said

   Stan euforii, czy przygnębienia to jeszcze nic. Możliwości są znacznie większe: http://hotnews.pl/arttechnika-355.html

  • Krzysztof z Łodzi said

   Ap. 16 1-2

   1 Potem posłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów: «Idźcie, a wylejcie siedem czasz gniewu Boga na ziemię!»
   2 I poszedł pierwszy, i wylał swą czaszę na ziemię.
   A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach*,
   co mają znamię Bestii,
   i na tych, co wielbią jej obraz.

   • lemur said

    Krzysztofie dlaczego uważasz Boga za tak okrutnego?
    Dlaczego miałby karać w ten sposób swoje dzieci?
    Stworzone na Jego obraz i podobieństwo istoty którym stworzył On świat, planetę gdzie dostatek był jedzenia, wody i życiodajnego tlenu?

    Samo pismo mówi iż to nie głos Boga, a „głos ze świątyni” mówił do aniołów…

   • Krzysztof z Łodzi said

    LEMUR, posłuchaj:

    1. Tekst Apokalipsy napisał Jan Apostoł.

    2. Ja Krzysztof zacytowałem do tekstu powyżej.

    3. A ty LAMUR, zinterpretowałeś po swojemu, oskarżając mnie o bluźnierstwo.

    Twoja bystrość, zalatuje protestantyzmem, albo jehowitami.
    Możesz się określić transparentnie kim jesteś.

    Dla jasności ja jestem osobą świecka, włączoną przez Sakrament Chrztu świętego w Kościół Rzymsko Katolicki.

    A ty ?

   • lemur said

    Miło mi poznać w takim razie 🙂

    Chciałem nadmienić iż w poprzednim wpisie o nic Cię nie oskarzyłem, zadałem Ci jedynie pytanie.

    Jak Ty jestem osobą świecką.
    Czy człowiek musi być przypisany do jakiejś religii?
    Czy musi być wyznawcą jakiegoś z jej odłamów?
    Nie jestem ani protestantem, ani wyznawcą Jehowy, nie jestem też buddystą ani katolikiem – jestem sobą i całe swoje życie starałem się szukać własnych poglądów. Po tych latach odkryłem, że nie muszę wyznawać żadnej religii – nie będąc przy tym ateistą! Bój jest we mnie, w Tobie, w każdym i we wszystkim co stworzył na około – w zupełności mi to wystarczy.
    Otrzymałem chrzest jak pewnie i Ty będąc jeszcze niemowlakiem. Ale absolutnie nie uważam to za coś złego 🙂 chodzę nawet do kościoła, lecz nie ze względu „bo akurat niedziela” tylko po to bo w takich miejscach dużo łatwej skupić swe myśli na medytacji 🙂 Boga mamy tego samego – ale dochodzeni do Niego inne 🙂

   • smart said

    krzysztof przyznai sie morze ty jusz masz wszczepionego tego cipa i zaczynasz mjec jakies zwidy OSOBA BOGA jest SUPRYM i nie musi cie straszyc ty sam zadajesz sobje bol i strach cie ogarnia po przez twoja dzialalnosc demoniczna Nie czytai jusz takich rzeczy to bardzo obrarzajace i nie bespieczne Czytasz nie autoryzowane zeczy ludzi szatanof ktorzy nie nawidza BOGA ze swojej samotnosci myslac ze to OSOBY BOGA wina A przyczyna wszystkich nieszczesc tu w tym swiecie to jest po przez nasza dzialalnosc i nie nawisc do OSOBY BOGA powodzenia i nie strasz jusz nas tak my sie nieboimy

   • smart said

    morze w tak zwanei swiatyni to wozny po kacu tak krzyczal czy ty naprawde to dobrze przepisales wiesz my jestesmy mylacymi sie istotami i wszystko morzliwe takie rzeczy czytasz moga odwiedzic cie YAMARAJE czyli JAMADUDY to sa osobnicy ktorzy przychodza po delikfentow co opuszczaja ciala a ty ich wywolujesz nie potrzebnie i jak bys ich zobaczyl to efekt morze byc taki ze morzesz sie zaczac jakac na stale ze strachu i gwarantuje w spodniach to bedzie pelno Nie morzemy z niczym forsowac pozdrawiam

 5. Aga said

  Do MAREK

  Też mieszkam w UK. Z tymi szczepieniami to się aż tak nie boję, bo tak jak mówisz mają do końca roku zaszczepić 20 milionów ludzi, więc póki co to nas nie dotyczy, w pierwszej kolejności pewnie będą szczepić kobiety w ciąży, starsze osoby itp..a w Polsce te szczepionki mają być płatne z tego co słyszałam, więc większości ludzi i tak pewnie nie będzie na nie stać. Przejęcie w Ameryce władzy przez bankierów do czegoś prowadzi…myślisz,że do połączenia się z Meksykiem i Kanadą, całkiem możliwe bo przecież Ameryka jest obecnie bankrutem, a Kanada bardzo bogatym państwem, więc jak najbardziej to im na rękę, no i będą mieć większe wpływy..jeśli do tego dojdzie to znaczy ,że oni są do wszystkiego zdolni i nie zdziwię się jeśli za parę lat będziemy mieć rząd światowy…a to już droga donikąd…
  Ale zobacz to nas dotyczy…ponieważ Ameryka ma wpływa na cały świat, to od niej przychodzą wszelkie nowości na świecie, i to po niej każdy kraj papuguje wszystko jakby nie mieli własnego zdania…to samo robi Polska, po co toruję w ustawie możliwość uprawiania zmodyfikowanej żywności? po co podpisali ten cały Codex Alimentarius, za parę lat będą nas ostro truć…znowu zniknie jakiś tam odsetek populacji na ziemi…jak po tych szczepionkach…a Ci co przeżyją będą mieć poważne problemy ze zdrowiem za parę albo kilkanaście lat…także Ameryka pośrednio przez WHO i UE robi z nami co chcę…boję się co będzie dalej na prawdę…oni są nieobliczalni…

  • allseiingeye said

   Codex Alimentarius to wprowadzają od 31.12.2009 a nie za parę lat

  • marek7Anglia said

   Masz racje i rozumiem Twoje obawy to prawda, ze kodeks wchodzi za rok. Podpisalem w internecie petycje w sprawie europejskiego referendum to jedna z rzeczy co mozemy zrobic. Druga sprawa to zadbac o wlasne zdrowie. Pamietaj,ze czesc zywnosci organicznej musi zostac na rynku, bo co beda jadly te osoby zamieszane w NWO. Nie chodzi tylko o tych oswieconych (Illuminati) oni sa mega bogaci i maja pewnie wlasne zdrowe farmy. Ale oni potrzebuja takze ludzi na srednim szczeblu tych nie do konca swiadomych, pracownikow korporacji itp. pracujacych tylko z checi zysku (tzn. tak im najlepiej wmowic). Ci ludzie nie beda jesc byle czego i troche sklepow z zywnoscia organiczna musi pozostac. Ja mieszkam w Northampton, ,mamy tutaj zielony rynek gdzie farmerzy sprzedaja „czyste owoce i warzywa”. Nie jem miesa tylko ryby, mieso jest faszerowane swinstwami podczas hodowli. Ryby z polowow dalekomorskich sa „czyste”.Zamiast slodzikow mozna uzywac miodu itp. Jesc orzechy i nasiona. Ja na przyklad sporadycznie chodze na zakupy do Tesco, od kiedy zauwazylem, ze mieso w Angli szybko sie psuje i smierdzi to juz tego nie jem. Chleb mozna samemu piec w piekarniku.Jest mnostwo stron internetowych z poradami jak dobrze sie odrzywiac. Argumenty, ze taka dieta jest droga sa nie do konca sluszne. Znam mnostwo osob co pali papierosy pije alkohol i ma wiele niepotrzebnych wydatkow a jedza byle jak i byle co kupuja gotowce w supermarketach. Najwazniejsze jest to co jemy. Nie chodzi oto aby jesc duzo ale wartosciowo.
   Ale to wymaga pracy trzeba zmienic nawyki. Moim zdaniem kodeks zywieniowy wprowadzi to, ze zywnosc zdrowa bedzie jeszcze trudniej dostepna ale bedzie dostepna, tylko trzeba bedzie sie bardziej pomeczyc zeby to znalezc. 90% ludzi jest nie doinformowana i leniwa, oni pojda do supermarketu bo nie bedzie im sie chcialo biegac po miescie i szukac zdrowej zywnosci. Z kolei w Polsce jest silna tradycja ogrodkow dzialkowych i nie sadze zeby kodeks zakazal uprawy w ogrodkach bo akurat w naszym kraju ludzie na pewno beda protestowac. Wiem,ze trudno zachowac optymizm ale juz fizycy kwantowi udowodnili, ze nasze mysli wplywaja na nasze zycie. Nie ma sie czego bac, po prostu trzeba byc w dzisiejszym swiecie sprytnym i doinformowanym. Jezeli chodzisz po polu minowym a wiesz gdzie te miny sa to ci nic nie grozi. Nie pchajmy sie w kolejki po szczepionki, nie kupujmy zywnosci GMO, nie wsluchujmy sie w piekne przemowy Obamy i innych pierdolcow,wylaczmy TV i jak trzeba to grajmy z wladza nie fair, skoro oni sa nie fair to i my mozemy byc nie fair. Niech oni pieprza swoje a my robmy swoje. To jak gra w kotka i myszke, kot jest wielki ale myszka ma swoje dziury w ktore kot nie wejdzie. Pamietajmy oni bez nas sa nikim my bez nich jestesmy wielcy.
   pozdrawiam

  • marek7Anglia said

   Do Aga

   Zgadza sie kodeks wchodzi za chwile. Ale z tego co czytalem to zywnosc organiczna bedzie jeszcze na rynku ale bedzie o nia trudniej. Wprowadzenie kodeksu wymaga od nas wkladanie wiekszego wysilku w proces szukania na rynku zdrowej zywnosci. Ogrodki dzialkowe w Polsce stanowia tradycje i masowe ich zamykanie spowoduje wielkie protesty. Illuminaci to kilka bogatych rodzin i oni na pewno maja wlasne „zdrowe farmy”. Ale ludzie w korporacjach, ktorzy w wiekszosci nie swiadomi wykonuja polecenia gory myslac, ze gra idzie tylko o zysk. Oni tez musza cos jesc wiec troche sklepow z organic food musi zostac na rynku. Po prostu ta zywnosc bedzie drozsza o jakies 30 – 40%, i pewnie trzeba bedzie zrezygnowac z picia alkoholu czy palenia papierosow i innych bezsensownych wydatkow aby wygospodarowac wieksze srodki na zdrowa zywnosc. To samo w sobie stanowi naturalna bariere i 90% ludzi pobiegnie do Tesco bo jest promocja na tanie gotowce dobre do mikrofali.
   Mieszkam w Northampton jest tutaj zielony rynek i mozna kupic „zdrowe owoce i warzywa” od miejscowych farmerow. Nie jem miesa bo zwierzeta sa karmione byle czym, a mieso z supermarketow szczegolnie w Angli smierdzi. Jem ryby z polowow dalekomorskich bo sa w miare „czyste”.
   Trzeba jesc orzechy i nasiona. A chleb mozna sobie upiec w domowym piekarniku. Kodeks nie zakazuje pieczenia chleba. Ziola mozna sadzic w domu w doniczkach, lepiej kupic nasiona na zapas poki sa na rynku. Nie wyobrazam sobie w przyszlosci zeby np. w Polsce policja pokala do kazdego domu aby sprawdzic co masz w doniczkach. Warto uzupelnic diete o pestki moreli(podobno zatrzymuja rozwoj raka). Jest wiele stron www z przepisami ze zdrowa zywnoscia. Czipy maja byc wszczepiane na poczatek dla ochotnikow, beda je na pewno reklamowac poprzez kanaly marketingowe i sprzedadza to ludzia jak najnowszy model telefonu komorkowego. Ale caly proces potrwa od 10 do 20 lat – widzialem zajawke w wiadomosciach TV, gdzie mowili, ze w Europie zajmie to co najmniej 10 lat. Polecam medytacje zen nawet jesli np. za 15 lat wszczepia nam obowiazkowo czipy, to jak masz wycwiczony umysl popzez 15 lat intesywnej medytacji i kontrolujesz go w 100% to ten czip nie wplynie na twoje mysli, to jest udowodnione. Kiedys mnichom buddyjskim w trakcie eksperymentu podano LSD i inne narkotyki i te narkotyki nie zadzialaly bo oni sa tu i teraz w 100%. Mozna im zniewolic ciala ale nie umysly. Ograniczyc oglodanie TV, nie sluchac przemowien Obamy i innych politykow NWO, nie dac sie im programowac, nie stac w kolejkach po szczepionki, nie jesc zywnosci GMO. Nie robic tego co robi wiekszosc ludzi. Szukac alternatywnych zrodel informacji i zawsze stosowac krytyczne myslenie. Unikac myslenia kolektywnego.Kierowac sie intuicja. Nie grac z rzadem fair bo oni nie graja z nami fair. Byc indywidualista, informowac innych ale nie naciskac na nich, nie irytowac sie jak oni nam nie wierza, dac sobie spokoj, odpuscic niech sami do tego dojda – to musi byc proces stopniowy odkrywania tego w kazdym czlowieku. Zyjemy na polu minowym ale jak widzimy te miny to mozemy ich unikac.Swiadomosc jest bardzo wazna.Jak masz swiadomosc to nie powinnas sie bac bo strach tylko nam przeszkadza im o to chodzi zebysmy sie bali. Musimy przejac odpowiedzialnosc sami za siebie. Zycie obecnie jest trudne i wymaga od nas dyscypliny intelektualnej,ale nie jest beznadziejne.
   pozdrawiam i zycze Tobie spokoju i zdrowego podejscia do sprawy

   • marek7Anglia said

    marek do Aga
    Napisalem dwa razy prawie to samo po za pierwszym razem moja wiadomosc nie ukazala sie na blogu, dlatego napisalem drugi raz. Pierwsza wiadomosc wskoczyla dopiero po paru godzinach i nie wiem dlaczego.

   • grypa666 said

    Obawiam się jednego, że to „stopniowe” wprowadzanie zmian czyli gradualizm, przeszło obecnie w gwałtowną rewoucję. I myślę, że jest to wynik budzenia się mas z letargu, głównie w krajach anglojęzycznych. Szczepionki to „plan C” – wynik paniki w jaką wprowadziły ich wypływające informacje o zamachu na WTC, zabójstwie Kennedy’ego, sfingowanym locie na Księżyc, zamachów w Londynie i Madrycie, zamachu na USS Liberty itp, itd. Jeśli ktoś z was słucha radia RBN to wie o czym mówię. Niezależne radia mają wielomilionową rzeszę słuchaczy – a to już są masy. I do tego uzbrojone.

  • grypa666 said

   NIE UDA IM SIĘ. ARMIA JEST PRZECIWNA SZCZEPIENIOM I CAŁEJ TEJ BANDZIE.

   • marek7Anglia said

    daj jak mozesz wiecej konkretow na ten temat

   • lemur said

    Moim zdaniem nie tylko dla tego im się nie uda. Podstawowy błąd który popełnili to to iż nie doceniali ludzi… Nie doceniali nie tylko tego, że ludzie zbudzą się na alarm, ale nie doceniali przed wszystkim fali nowej świadomości którą ziemia zostaje zalewania (a może właśnie dlatego taki im spieszno).

    Od lat jak wiemy rodzą się dzieci INDYGO oraz dzieci KRYSZTAŁOWE, ich wrodzone zdolności są dla nich znane właściwie od momentu narodzin, ich rozumowanie jest dużo głębsze, są 100 razy bardziej empatyczne, wyczuwają intuicyjnie dobrych i złych ludzi, mają niesamowite zdolności, wykorzystują w dużo większej części swój mózg.
    Badania już od lat prowadzone są na wielu uniwersytetach, w tym momencie bardzo ciekawe odkrycia są dokonywane w Rosji gdzie istnieją ośrodki i szkoły dla tych niesamowicie wrażliwych i cudownych młodych ludzi.
    Polecam artykuł w NŚ 08/2009 „Dzieci indygo: nowe doniesienia z Rosji”

    Chciałem jeszcze zaznaczyć iż kolor aury tak jak np. indygo. Nie jest wymysłem ludzi którzy uważają iż w magiczny sposób widzą takie rzeczy.
    Nauka udowodniła już to, iż każdy żywy organizm tworzy pole elektromagnetyczne w koło siebie. Pole to występuje w różnych kolorach. Kolory tak jak i samo pole można obserwować na np. fotografii kirlianowskiej.

 6. misiek214 said

  http://www.magia.gildia.pl/newsy/archiwum/2008/12/georgia_guidestones_zdewastowane
  znalazlem cos takiego najbardziej rozsmieszylo mnie takie zdanie „Kiedy wczytać się w 10 „przykazań” tego Amerykańskiego Stonehenge, wyczytać można raczej głęboką troskę o środowisko naturalne i związek człowieka z naturą, a nie złowieszcze knowania satanicznych tajemnicznych elit. Cóż, każdy widzi to, co chce.”

 7. piotr123 said

  Jak ktos jeszcze niewie co jest grane to ten wywiad wyjasnia wszystko.

  http://www.nuoviso.tv/index.ph…..;Itemid=58

  Niestety jest w jezyku niemieckim wiec dla tych co nie sa z nim obeznani warto by przetlumaczyc.
  Bo jest to chyba najwazniejszy film (wywiad) jaki w necie widzialem.

  Majac ta wiedze i idac tym tropem moze od jutra kazdy byc czarnowidzem Jackowskim 😉

  Tutaj link dla tych co sa mocni w angielskim, wyjasnia tez co nieco dlaczego tak sie dzieje jak sie dzieje.

  http://apocalypse-no.net/en/

  I jesli chodzi o Iran to okultystyczne kregi Izraelskie ktore tym calym balaganem na swiece od stuleci kieruja maja na celu sprowokowac drugi holocaust ktory ma zniszczyc 90% narodu zydowskiego w celu jego oczyszczenia i dopiero wtedy beda przygotowani na powtorne przyjscie mesjasza zbawiciela.

  Jak na moje to czekaja chyba na przyjscie antychrysta.

 8. Bruno said

  Świetny program o szczepionkach HPV w polskiej telewizji

  Koniecznie zobaczyć

 9. Zmiennocieplna Bestia said

  Nie ma to jak histeria. FEMA miała dwa tygodnie temu zająć USA – jak widać tego nie zrobiła. Dla mnie to koronny dowód na to, że cała ta teoria spiskowa jest wyssaną z palca bzdurą.

  Dalej – gdyby WHO/Illuminaci (swoją drogą, jeśli istnieją, to jest to bardzo szlachetna organizacja – w końcu ktoś ruszył tyłek i postanowił zjednoczyć ludzkość) chcieli wybić ludzkość za pomocą szczepionek (swoją drogą, po co – skoro rzekomo kontrolują całą ludzkość, to już dawno by to zrobili.

  Szczytem hipokryzji jest natomiast najpierw bredzenie, że „walczy się o wolność słowa” (w jednym z poprzednich wpisów), a później kasowanie niewygodnych komentarzy. Czyli co – ktoś może mieć dostęp do „wolności słowa” tak długo, jak wam przytakuje i pisze to, co chcecie przeczytać? xP

  • Myśląca said

   Brawo!!!

  • lemur said

   Powiem szczerze, że jak przeczytałem ten komentarz to zrobiło mi się bardzo smutno…
   żal mi nie tego iż niektórzy ignorują wezwanie do tego by się ocknąć, bo wiadomym było iż nie każdy jest na tym etapie świadomości aby dopuścić do siebie te informacje.

   Żal mi, bo w okół nas są ludzie którzy jawnie popierają to co robią Ci którzy odpowiedzialni są za większą część ZŁA na tym świecie…
   „jeśli istnieją, to jest to bardzo szlachetna organizacja”- jeśli uważasz, że zjednoczenie ludzkość przez zaczipowanie i światowy totalitarny rząd – to szczyt Twoich oczekiwań jeśli chodzi o życie na tej planecie, to żal mi także Twojego ciała które nosi w sobie tak opornego i Ducha…

   Przez realia i czas w jakim żyjemy, nabawiliśmy się wielu przywar i przylepiły się do wielu różne poglądy…
   Jeśli dalej śpisz, jeśli nie widzisz tego co w koło Ciebie – jak chcesz żyć? Jak chcesz tworzyć swój świat… nasz świat – Ty także go tworzysz.

   Nie musisz w nic wierzyć, nie musisz wierzyć, że to prawda. Nie musisz wierzyć, że istnieją Iluminaci czy członkowie WHO. Nie musisz wierzyć też w Boga.
   Ale co daje Ci taka niewiara? Fakty są faktami.
   WHO to światowa organizacja, Iluminaci to zarejestrowane stowarzyszenie, grupa Bildenbera także to nic co wymyśliliśmy sami.
   Bóg – to jedyne z czym możesz się spierać… Nie widać go a jednak niektórzy w niego wierzą…

   Czy myślisz, że komukolwiek tutaj che się dyskutować o tym iż to wszystko co widzimy do okoła jest jedynie naszym „chorym wymysłem”?

   My wiemy gdzie jest prawda. Prawdę się czuje.
   Każdy kto ma wyostrzone zmysły jest w stanie nie tylko przez obserwacje, edukację ale również zawierzając własnej intuicji – wyczuć i wiedzieć w 100% co jest prawdą, kto jest dobry, a kto nie… Każdą taką zdolność jesteś także w stanie wyćwiczyć.

   Pozdrawiam

   • Zmiennocieplna Bestia said

    „Powiem szczerze, że jak przeczytałem ten komentarz to zrobiło mi się bardzo smutno…
    żal mi nie tego iż niektórzy ignorują wezwanie do tego by się ocknąć, bo wiadomym było iż nie każdy jest na tym etapie świadomości aby dopuścić do siebie te informacje.”

    Europa tak naprawdę jest gigantycznym plakatem, który przedstawia Warana Karłowatego z pistacjowym ciasteczkiem w ustach, zaś Obama to tak naprawdę sześciopalczasty krążek DVD, który jest podłączony do urwanego kabla od lampki nocnej. Niestety, nie każdy jest na tym etapie świadomości aby dopuścić do siebie te informacje…

    Innymi słowy – na jakiej podstawie uważasz, że osoby o twoich poglądach mają „lepiej rozwiniętą świadomość”? Gdybyś rzeczywiście był bardziej świadomy, to przynajmniej nie wywyższałbyś się z tego powodu…

    „Żal mi, bo w okół nas są ludzie którzy jawnie popierają to co robią Ci którzy odpowiedzialni są za większą część ZŁA na tym świecie…”
    Po pierwsze – zdefiniuj zło. Po drugie – jeśli masz na myśli wojny, korupcję, okrucieństwo, to – NIESPODZIANKA! – takie coś istnieje od tysięcy lat i jest częścią ludzkiej natury. Ludzie to wyjątkowo parszywe zwierzęta, nie potrzeba NWO aby się nawzajem zabijać.

    „jeśli istnieją, to jest to bardzo szlachetna organizacja”- jeśli uważasz, że zjednoczenie ludzkość przez zaczipowanie i światowy totalitarny rząd – to szczyt Twoich oczekiwań jeśli chodzi o życie na tej planecie, to żal mi także Twojego ciała które nosi w sobie tak opornego i Ducha…”
    Dlaczego źle? Ja osobiście wolę rasę zaczipowanych małp niż rasę małp, która jest „wolna”, dzięki czemu wyrzyna się nawzajem, bluzga, poniża, torturuje, wywyższa tylko dlatego, że ma takie a nie inne poglądy (tak jak robisz to ty i tak jak robiła, dajmy na to, hiszpańska inkwizycja) i tak dalej, i tym podobne.

    Poza tym – w którą wersję NWO wierzysz? Bo ja słyszałem różne wersje – na przykład taką, że NWO to IV Rzesza, albo taką, że NWO próbuje wyrżnąć ludzi, aby oddać planetę Obcym, albo wersję, według której Żydzi chcą zniszczyć inne narody i kilka innych. I każda z nich jest poparta „dowodami”.

    Przez realia i czas w jakim żyjemy, nabawiliśmy się wielu przywar i przylepiły się do wielu różne poglądy…
    No właśnie. Nie wierzysz w Wielki Rulon oraz Plakta z Waranem Karłowatym, bo w szkole cię nauczono, że plakaty nie mogą mówić, żyć, zaś płyty DVD nie mają samoświadomości… Och, jaką ty masz ograniczoną świadomość, a jaki to ja jestem oświecony. <– ironia
    "Jeśli dalej śpisz, jeśli nie widzisz tego co w koło Ciebie – jak chcesz żyć? Jak chcesz tworzyć swój świat… nasz świat – Ty także go tworzysz.
    Jak na razie nie miałem jakichkolwiek problemów z życiem, które wynikałyby z mojego braku wiary w NOW – podobnie jak jakieś… Bo ja wiem? 95% ludzi? Nie widzę związku pomiędzy „tworzeniem świata” a wiarą w NWO/inne tego typu rzeczy.

    To raz. Dwa – po co miałbym tworzyć „nasz świat”? Za rasą ludzką (delikatnie mówiąc) nie przepadam – trudno lubić coś, co przez tysiące lat się nawzajem wyrzynało (i, zamiast przyznać się, że taka jest natura, to ciągle wyciągało z kapelusza wymówki w rodzaju ideologii, surowców i tak dalej) i robiło jeszcze gorsze rzeczy. Gdyby było to w zasięgu moich możliwości, to już dawno powciskałbym czerwone przyciski odpowiedzialne za odpalenie głowic atomowych (starczy dla każdego), wysyłając całą cywilizację ludzką tam, gdzie jej miejsce – w niebyt.

    Nie musisz w nic wierzyć, nie musisz wierzyć, że to prawda. Nie musisz wierzyć, że istnieją Iluminaci czy członkowie WHO. Nie musisz wierzyć też w Boga.
    Ale co daje Ci taka niewiara? Fakty są faktami.

    Dziwna logika… Nie musisz wierzyć w Warani Plakat, nie musisz wierzyć w to, że Bush to tak naprawdę płyty DVD podłączone do zerwanego kabla od lampki nocnej z mojego biurka… Ale co daje ci taka niewiara? Fakty są faktami. xP

    A teraz nieco na poważniej… Ja tu żadnych faktów nie widzę. FEMA miała opanować USA – nie zrobiła tego, zaś Burgmeister powiedziała, że informacje były zmanipulowane (co ostatecznie podważyło jej wiarygodność – bo jeśli ktoś wierzy w spiski, to powinien uznać, że informacje od Burgmeister są manipulowane, a jeśli nie wierzy – to Burgmeister wychodzi na zwykłą paranoiczkę). Ktoś wspominał tutaj o trumnach – wolne żarty. Podczas ludobójstwa nie wykorzystuje się trumien, a doły z wapnem. Nie kremuje się pojedynczo, a układa kilkaset ciał na stos, polewa benzyną i po prostu fajczy. Nie ma czasu na chowanie tych milionów trupów, a już na pewno nie z użyciem Burial Vault, które służy do tego, aby nagrobki się nie zapadały.

    WHO to światowa organizacja, Iluminaci to zarejestrowane stowarzyszenie, grupa Bildenbera także to nic co wymyśliliśmy sami.
    No patrz, a ja czytałem, że Illuminaci przestali istnieć w okolicach XVIII wieku… A tak w ogóle, dlaczego nie wierzysz w teorię, że NWO to IV Rzesza? Albo w teorię Protokołów Zionu? Albo inne teorie dotyczące NWO? Dlaczego wybrałeś akurat tą wersję prawdy? xP

    Bóg – to jedyne z czym możesz się spierać… Nie widać go a jednak niektórzy w niego wierzą…
    Kheh, Zeusa też nie było widać, a niektórzy w niego wierzyli, więc to nie jest żaden argument. Tak jak pisałem poprzednio, wierzę w Warani Megaplakat z Ciasteczkiem – to jest jedyny prawdziwy bóg, zaś pozostałe bóstwa (Krystek – miłośnik krzyżyków – i reszta tego towarzystwa) to pomioty szatana. Skąd to wiem? Miałem przekaz channelingowy!

    Czy myślisz, że komukolwiek tutaj che się dyskutować o tym iż to wszystko co widzimy do okoła jest jedynie naszym “chorym wymysłem”?
    Oczywiście, że nie – w końcu zwolennicy teorii spiskowych nie są zainteresowani tak prymitywnymi rzeczami jak dowody, argumenty czy dyskusja… Trzeba wierzyć wam na ślepo! Taki sam mechanizm jak w przypadku [liczba czterocyfrowa] wymyślonych przez człowieka religii…

    My wiemy gdzie jest prawda. Prawdę się czuje.
    Każdy kto ma wyostrzone zmysły jest w stanie nie tylko przez obserwacje, edukację ale również zawierzając własnej intuicji – wyczuć i wiedzieć w 100% co jest prawdą, kto jest dobry, a kto nie… Każdą taką zdolność jesteś także w stanie wyćwiczyć.

    Według mojej intuicji NWO nie istnieje. I co teraz? Powiesz, że twoja intuicja jest lepsza od mojej, o Wielka, Oświecona Istoto, Której Ego Jest Tak Wielkie, Że Potrafi Przesłonić Nocą Połowę Nieba?

   • lemur said

    …nie umiesz jeszcze przyjąć nic.
    Może jak dorośniesz, przestaniesz wierzyć w „Warani Megaplakat z Ciasteczkiem” i ockniesz się z letargu to pogadamy 🙂

    Pozdrawiam Cię i życzę miękkiego lądowania.

  • marek7Anglia said

   Do Zmiennocieplnej

   Na poczatek dla Besti polecam zobacz koniecznie na you tube:
   DARK SECRETS INSIDE BOHEMIAN GROVE PL
   tam masz dowody nagrane na kamerze w co sie bawi elita tego swita. Tak nie zachowuja sie normali ludzie, zobacz sama

   • Aga said

    Marek

    Powiem Ci,że obawiam się jak to będzie z tą zdrową żywnością po wejściu Codexu, na pewni nie zniknie ona od razu, bo to proces długotrwały,..mieszkając w Anglii, na co dzień ciężko jest mi kupić żywność organiczną, w tesco jedyna żywność organiczna wśród owoców, warzyw, to pomidor, cebula, fasola …i na tym się kończy, także tak czy siak jestem zmuszona do kupowania niemal wszystkiego z samymi nawozami, oczywiście można kupić mięso w tesco lepszej jakości, ale znowuż są to takie koszty…,że jedynie można by zbankrutować..A największą parodią tego wszystkiego jest to,że warzywa, które wyżej wymieniałam są niemal że tej samej ceny co żywność nieorganiczna..np fasola nie organiczna 1 funt, organiczna 1,20…żadna różnica w cenie, a wszyscy rzucają się na żywność nieorganiczną…zauważ ,że tej żywności organicznej jest coraz mniej…co też jest niepokojące…

   • Nastka82 said

    DARK SECRETS INSIDE BOHEMIAN GROVE PL<– co właściwie przedstawia owy film?
    Czy jest tam zbliżenie udowadniające,że w owym rytuale uczestniczy ktoś kogo posądzacie o bycie Iluminatem, propagatorem NWO ..?

    Widzę scenę, na której jest jakaś banda ludzi .. a potem wymieszane wstawki ..

    I gdzie namacalny dowód na to iż tam są Ci, o których wam chodzi??

   • marek7Anglia said

    To prawda, problem bedzie w dostepie i pieniadzach. Niestety jak chcemy zdrowo sie odzywiac to bedziemy musieli wiecej wybulic kasy. Albo oszczedzac alba starac sie o lepiej platna prace. Oni to wiedza, dlatego kodeks robi beriere w dostepie do tej zywnosci. Druga bariere robi rynek taka zywnosci produkowana bez konserawantow i pestycydow bedzie drozsza na pewno 30 – 40%. Aby produkowac taka zywnosc moze trzeba bedzie miec specjalne licencje (na pewna beda kosztowac),proces produkcji naturalnej zywnosci jest dluzszy i automatycznie drozszy. Producenci tego beda nieliczni – to wszystko podbija cene, zdrowa zywnosc po prostu bedzie towarem prawie luksusowym. To tak jak bys chciala dzisiaj codziennie jesc kawior. Z kolei w masowce dziala efekt skali produkcji, dodaja chemie to przyspiesza proces produkcji, konserwacji i trwalosci. Mozna produkowac duzo i szybko,wielu producentow na rynku – niska cena.
    To jest celowa taktyka. Niestety jak chcemy zyc dlugo i zdrowo to pozostaje miec wieksze dochody albo dom na wsi z kawalkiem ziemi.
    Co do UK nie wiem gdzie mieszkasz ale w miastach sa zielone rynki, gdzie okoliczni farmerzy dostarczaja owoce i warzywa. To kosztuje nieco wiecej ale od razu widac, ze to nie ta sama marchew itp. co w Tesco. Jezeli mozesz to zrezygnuj z miesa to jest takie samo swinstwo jak warzywa GMO. W Polsce jeszcze mozna dostac dobre mieso w Angli juz chyba raczej nie. Ryby (najlepiej dalekomorskie nie z hodowli) moga byc jako suplement miesa. Sa drozsze to prawda ale dietetycy mowia, ze wytarczy jesc rybe/mieso dwa razy w tygodniu aby te produkty dostarczyly Tobie odpowiednich skladnikow odzywczych. Nie wiem jak dajesz sobie rade z chlebem, bo angielskiego nie da sie jesc a ten w polskich sklepach tez nie jest najlepszy. Ja znalazlem kiedys w internecie strone z przepisami na chleb i zaczne piec w piekarniku, wtedy masz gwarancje, ze nie ma tam chemii. Pozostaje problem maki ale ta z polskich sklepow jest ok, bo angielska jest troche inna. Wazne sa nasiona, pestki i orzechy oraz miod. Jest strona w internecie jak sprawdzic czy miod jest wlasciwy, bo ten w Tesco za £0,70 to rozpuszczony i skarmelizowany cukier z niewielka iloscia miodu (okolo 30%) . Prawdziwy miod kosztuje w Tesco od £1,5. Wiecej organicznej zywnosci jest w Morissons niz Tesco. To nie jest latwe ale trzeba bedzie sie nameczyc aby znalezc te produkty i nieco zmienic nawyki zywieniowe. Jest sporo stron www po polsku i angielsku z poradami o zdrowej zywnosci. Poczytaj na necie o pestkach moreli i ich wlasciwosciach. Wydaje mi sie jezeli chodzi o jedzenie to ludzie w Polsce maja lepiej, bo u nas (w Polsce) jest jescze w miare zdrowe i naturalne rolnictwo. W Angli to jest po prostu przemysl farmerski. Generalnie nie jest latwo ale nie mozemy sie zalamywac tylko trzeba bedzie z tym jedzeniem kombinowac. Tak naprawde do tej pory w moim zyciu nie zastanawialem sie co jem i z kad to jest. Teraz trzeba zmienic podejscie.
    pozdrawiam z Northampton

   • marek7Anglia said

    Do Nastka82

    w tm filmie jest zdjecie prezydenta Regana. Polecam drugi film Alexa Jonesa na ten temat, gdzie zobaczysz reakcje oficjalnych politykow i mediow na jego pierwszy film o Bohemian Grove i ta wlasnie reakcja daje duzo do myslenia. Na you tube jest takze wywiad z bylym oficerem FBI i on mowi co sie tam dzieje. Niestey nie pamietam pod jakim tylulem, bo nie kolekcjonuje wszystkiego, tylko czesc materialow. Po prostu wpisz na you tube bohemiam grove i przewertuj wszystko co znajdziesz. Wpisz tez w google i znajdz marerialy po angielsku.
    Jak chcesz tylko 100% dowodow to muszisz czekac jak prezydet Obama na konferencji prasowej przeprosi amerykanow za 200 lat klamstw i poda te klamstwa. Ale takiej konferencji sie nie doczekasz a nawet jakby to by trwala kilka dni bo lista klamstw jest ogromna. Jedna z dziennikarek amerykanskich powiedziala kiedys, ze po skonczeniu oficjalnego wywiadu z prezydentem Bushem (ojcem) on do niej powiedzial off record -„gdyby spoleczenstwo amerykanskie wiedzialo co przed nim ukrywamy to na drugi dzien oni by nas zlinczowali”
    W badaniu teori spiskowych trudno na kazdym kroku spotykac twarde dowody, w wiekszosci sa to poszlaki i relacje swiadkow. To czy im wierzymy zalezy od nas. Ale jak sprawdzisz to zobaczysz, ze sporo z tych osob ginelo w dziwnych okolicznosciach (wypadki, niby samobojstwa itp.) gdyby zawsze byly twarde dowody nie byloby teorii spiskowych. Ludzie np. wierza w Boga i czasami poswiecaja dla niego zycie mimo, ze nie ma twardych dowodow na jego istnienie. To tylko przyklad. Jak sie troche poszuka to zwykla ludzka logika mowi czlowiekowi cos tu jest nie tak, to wyglada dziwnie .Czlowiek od dziecka ufa bezgranicznie autorytetom – naukowca, lekarza, polityka itp. Wytresowali nas tak ja psy na podaj lape. Trudno nagle oprzytomiec.
    pozdrawiam

 10. Aga said

  Zmiennocieplna Bestia…

  Wolisz być zaczipowana? A wiesz co to oznacza? to jest jednoznaczne z przyjęciem Szatana, poza tym, chip jest jednoznaczny z utratą wolności, ponieważ nie będziesz mogła wyjść z domu, lub zrobić czegokolwiek, aby ktoś o tym nie wiedział..czyli pełna kontrola….posłuchaj sama siebie co piszesz…poza tym naukowo udowodniono,że w wyniku uszkodzenia czipa dochodzi do owrzodzeń, badania nad czipem są już tak daleko posunięte, że mając go w sobie, możliwa będzie kontrola nastrojów. Wez najpierw zagłąb się w temat,a potem się wypowiadaj…
  Odnośnie WHO uważasz,że to taka wspaniałomyślna organizacja, jeśli takową by była to przyjęła by punkt widzenia krajów odnośnie braku chęci przyjęcia GMO. Tymczasem Komisja Europejska i WHO starszą nas co rusz jakimiś sankcjami..
  Trzeba być bardzo naiwnym aby uwierzyć w to,że nasze rządy są tak przejęte swoimi obywatelami,że zamawiają szczepionki za potężne pieniądze, tylko dlatego…,że tą grypę przechodzi się nieco ciężej niż zwykłą…
  Poza tym rezerwa federalna w USA, która uzależnia od siebie biedne kraje, Prezes banku w USA , który wyprowadził z USA 500 mld dolarów…, tworzenie obozów koncentracyjnych, trumn to wszystko takie normalne według Ciebie?
  Gratuluję naiwności…

 11. Aga said

  Zmiennocieplna Bestia…

  Wolisz być zaczipowana? A wiesz co to oznacza? to jest jednoznaczne z przyjęciem Szatana, poza tym, chip jest jednoznaczny z utratą wolności, ponieważ nie będziesz mogła wyjść z domu, lub zrobić czegokolwiek, aby ktoś o tym nie wiedział..czyli pełna kontrola….posłuchaj sama siebie co piszesz…poza tym naukowo udowodniono,że w wyniku uszkodzenia czipa dochodzi do owrzodzeń, badania nad czipem są już tak daleko posunięte, że mając go w sobie, możliwa będzie kontrola nastrojów. Wez najpierw zagłąb się w temat,a potem się wypowiadaj…
  Odnośnie WHO uważasz,że to taka wspaniałomyślna organizacja, jeśli takową by była to przyjęła by punkt widzenia krajów odnośnie braku chęci przyjęcia GMO. Tymczasem Komisja Europejska i WHO starszą nas co rusz jakimiś sankcjami..
  Trzeba być bardzo naiwnym aby uwierzyć w to,że nasze rządy są tak przejęte swoimi obywatelami,że zamawiają szczepionki za potężne pieniądze, tylko dlatego…,że tą grypę przechodzi się nieco ciężej niż zwykłą…
  Poza tym rezerwa federalna w USA, która uzależnia od siebie biedne kraje, Prezes banku w USA , który wyprowadził z USA 500 mld dolarów…, tworzenie obozów koncentracyjnych, trumn to wszystko takie normalne według Ciebie?
  Gratuluję naiwności…
  Zmiennocieplna jeśli nie wierzysz to nie udzielaj się tutaj, nie marnuj swojego i naszego czasu…

  • Kurpa said

   Zmiennocieplna Bestia w pewnym sensie ma racje.
   Ludzi w czasie ludobujstwa wrzuca się do masowych grobów a nie składa w trumanach. Obozy powstają bo jest kryzys gospodarczy i zwiększa się przestępczośc.

   • kasia said

    Po co tu gdybać nad trumnami?
    Faktem jest, że są i obozy FEMA i trumny. Nawet na google earth można sobie je obejrzeć.
    A to w jakim celu, po co – ich chcieli używć to już inny temat.
    Po za tym w Stanach trochę są inne realia niż w Polsce.
    Myślę iż wiele jeszcze będzie dla nas tylko tematem do gdybania…
    Należy skupić się więc na tym co może nas doprowadzić do prawdy.

    Po za tym nie myślcie, że ludzi umrą od razu. Szczepionka aplikowana jest w 3 dawkach, dawki są w odstępach czasowych…

    Kryzys gospodarczy to następna rzecz która niesamowicie zbiegła się w czasie z budową owych obozów. Chyba, że przyjmiemy iż FEMA i rząd wiedzieli o tym iż będzie kryzys i chcieli dobromyślnie zabezpieczyć biednych obywateli przed przyszłymi skutkami zwiększenia przestępczości – jak to napisał Kurpa…

    Powiem Ci, co myślę. Owszem wiedzieli o kryzysie 🙂 w końcu sami wpadli na to jak go stworzyć i wykorzystali najlepszy ku temu moment. Amerykańska agencja FED to też bardzo ciekawy przypadek, weźmy np. jednego dolara pod lupę. Nie dość, że znajdziemy masę masońskich symboli to po małym śledztwiem możemy doszukać się też tego: http://www.paranormalne.pl/Fimg/nwo/mason4.jpg

   • Kurpa said

    Odnośnie umierania ludzi już pisalem.
    przytocze jeszcze raz:
    „zanim to się stanie oni dawno umrą (nie da się wybić kilku miliardów ludzi za życia człowieka który najprawdopodobniej ma ok 40-50lat), więc nie on będzie kontrolował świat.”
    Więc kto twoim zdaniem będzie kontolował świat?

   • marek7Anglia said

    Do Krupa

    to sie nie dzieje w ciagu jednego pokolenia. To idzie od starozytnego Babilonu poprzez Egipt, Rzym ,Sredniowiecze, Imperium Brytyjskie do Imperium Amerykanskiego.
    Wladza (ta prawdziwa) jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. To co ogladasz w TV amerykanskiej, angielskiej i wielu innych, to teatr TV z dwoma aktorami – dwie glowne partie demokratyczne. Cyrk i show dla mas.
    Polecam na you tube film: „Architekci kontroli” (watek new age mozesz pominac bo to sciema) albo
    David Icke „Beyond cutting age” PL part 1,2,3, ale tylko jak masz otwarty umysl, to nie jest film dla racjonalistow dla nich polecam rachunek calkowy, teorie darwina i piekne przemowienia Obamy.

   • marek7Anglia said

    Marek do Krupa

    i jeszcze jedno zdanie. Jak amerykanie weszli do Bagdadu to pierwsze kroki skierowali do Muzeum Bagdadzkiego po czym wyniesli z niego artefakty. Pracownicy muzeum (poszukaj relacji w internecie) potem powiedzieli, ze oni dokladnie wiedzieli co maja zabierac tak jakby wczesniej mieli przygotowana liste. Nie zabrali wszystkiego tylko najstarsze tablice sumeryjskie. Irak byl poczatkiem cywilizacji na tych tablicach jest zapisana historia naszych poczatkow. Dlaczego amerykanie to ukrywaja????? Teoria spiskowa, czy po prostu chcieli na tym zarobic i sprzedac tabliczki na czarnym rynku???

   • pyrek said

    trumny te podobno przy spalaniu nie są szkodliwe dla środowiska 😡

   • gogetitstyle said

    Do Krupa

    „Więc kto twoim zdaniem będzie kontolował świat?”

    Ale Ci ludzie, czyli Rockefeller i jemu podobni są dopiero (?) na 2,3 pozycji w piramidzie więc zostają jeszcze inni.

  • Kurpa said

   Skoro to idze od początku historii to dlaczego jescze się nie spełniło ?
   Może mi jeszcze powiesz że oni już mają plany na najblisze 120 lat.

   • kasia said

    oj poczytaj sobie jeszcze, naprawdę można by spędzić bardzo dużo czasu wszystko Ci tutaj wyłuszczając… Jeśli chcesz znać odpowiedzi to najpierw musisz samemu poszukać tych informacji, przyswoić je a potem zastanowić się co o tym myślisz.

    Oni mają wiele planów – ale nie koniecznie wszystkie uda im się spełnić 🙂

   • Kurpa said

    I Ty w nie wszystkie wierzysz ….
    W teorie depopulacji też wierzysz?

   • marek7Anglia said

    Marek do Krupa

    Rozumiem ciebie, jeszcze rok temu nazwalbym samego siebie idiota, jak by mi ktos powiedzial, ze przez nastepny rok moj dotychczasowy swiatopoglad sie zawali a ja bede wierzyl w „cuda nie widy” – facet taki jak ja racjonalista, ktory w pracy zawodowej posluguje sie matematyka do analiz finansowych – nie to nie mozliwe!!!!!!
    Naprawde zobacz filmy, ktore Tobie wypisalem na poczatek, a potem szukaj dalej. To jest jak jazda samochodem, mozna o tym rozmawiac ale jak sam nie usiadziesz za kierownica i nie pojedziesz to sie nie dowiesz jak sie prowadzi samochod. Najpierw krzywo (watpliwosci) a pozniej coraz prosciej. Zajelo mi to ponad rok czasu, setki filmow na you tube, masa stron w internecie, rozmowy z ludzmi, sporo ksiazek. Ale ja juz jade tym samochodem prosto, moze nie znam jeszcze kierunku ale mam juz poczucie celu. Naprawde kazdy musi sam odrobic zadanie domowe.

   • gogetitstyle said

    Krupa to się nazywa właśnie świadomośc, zacznij od filmu ZEITGEIST. A później sam zaczniesz wchłaniac informacje, TE własciwe informacje.
    Ja na własnym przykładzie mogę powiedziec ze zylem sobie spokojnie niczym sie nie przejmujac do czasu. Do czasu gdy dojrzalem i zaczalem rozumowac ze cos jest nie tak. Powodzenia w poznawaniu prawdy!

    Pozdrawiam

   • pyrek said

    ZEITGEIST jest podobno manipulacją, ale nie wiem bo nie oglądałem. Ja bym polecił Wezwanie Do Przebudzenia, Pełny Obraz, Zwalczaj Nowy Porządek Świata.

  • Zmiennocieplna Bestia said

   Wolisz być zaczipowana? A wiesz co to oznacza? to jest jednoznaczne z przyjęciem Szatana”,
   Nie jestem katolikiem, a co za tym idzie – nie wierzę w szatana. Mógłbym uwierzyć pod warunkiem, że ty byś uwierzyła w Wszechpotężny Warani Plakat z Ciasteczkiem, Którego Nieskończone Rulony Wieczności Oplatają Cała Europę i Trzęsą Marcepanem We Wszystkich Sklepach Spożywczych. W końcu obie teorie są tak samo logiczne i tak samo „mocno” udowodnione…

   poza tym, chip jest jednoznaczny z utratą wolności, ponieważ nie będziesz mogła wyjść z domu, lub zrobić czegokolwiek, aby ktoś o tym nie wiedział..czyli pełna kontrola….
   Ah, iluż zabójstw można by dzięki temu uniknąć? Liczba przestępstw spadłaby o 90%! Ja widzę tutaj dobre strony.

   I w ogóle, jak to „zrobić czegokolwiek, aby ktoś o tym nie wiedział”? Z tego, co wiem, to obecne chipy pozwalają co najwyżej na śledzenie pozycji, ale już nie na wykrycie tego, co się robi. Nigdzie też nie słyszałem o tym, aby jakikolwiek rząd chciał takie coś przymusowo wprowadzić…


   posłuchaj sama siebie co piszesz…poza tym naukowo udowodniono,że w wyniku uszkodzenia czipa dochodzi do owrzodzeń, badania nad czipem są już tak daleko posunięte, że mając go w sobie, możliwa będzie kontrola nastrojów.

   A, naukowo udowodniono, że w wyniku jego uszkodzenia dochodzi do owrzodzeń? WTF? Dlaczego owrzodzenia tak w ogóle, a nie, na przykład, poharatane tętnice? I skoro naukowo udowodniono, to znaczy, że taki chip (który zapewne jest podłączony do mózgu i umie czytać w myślach… Lulz) istnieje i był testowany – proszę zatem podać nazwę modelu, producenta, numer seryjny etc., najlepiej na stronie jakiejś firmy technologicznej, a nie blogu, na którym każdy może sobie pisać co mu ślina na język przyniesie.

   Wez najpierw zagłąb się w temat,a potem się wypowiadaj…
   Typowy wybieg. Ja też mógłbym napisać, że powinnaś zagłabić się w temat, a potem wypowiadać…

   Odnośnie WHO uważasz,że to taka wspaniałomyślna organizacja, jeśli takową by była to przyjęła by punkt widzenia krajów odnośnie braku chęci przyjęcia GMO. Tymczasem Komisja Europejska i WHO starszą nas co rusz jakimiś sankcjami..
   Wybacz, ale nie wyobrażam sobie, jakim cudem GMO mogłoby wpłynąć negatywnie na ludzkie zdrowie. Mutacje w kodzie genetycznym zachodzą od miliardów lat (ewolucja), zaś człowiek krzyżował ze sobą rośliny (świadomie czy nie) praktycznie od kiedy tylko wynaleziono rolnictwo.

   Trzeba być bardzo naiwnym aby uwierzyć w to,że nasze rządy są tak przejęte swoimi obywatelami,że zamawiają szczepionki za potężne pieniądze, tylko dlatego…,że tą grypę przechodzi się nieco ciężej niż zwykłą…
   Świńska grypa nie jest niebezpieczna w obecnym stadium. Problem polega na tym, że jest to NOWY wirus, więc może mutować i przerodzić się w słodziutkiego potworka, który wybije 3/4 ludzkości. ^.,,.^ Nie uważasz, że gdyby WHO chciało wybić cała ludzkość, to po prostu wypuściłoby wirusa ze śmiertelnością w okolicach 90% (istnieją takie) i po krzyku? W ogóle, po co WHO miałoby niszczyć ludzkość? Najpierw chcą wszystkim wszczepić chipy, a teraz chcą zabić? Widać strasznie niezdecydowani muszą być.

   Poza tym rezerwa federalna w USA, która uzależnia od siebie biedne kraje, Prezes banku w USA , który wyprowadził z USA 500 mld dolarów…, tworzenie obozów koncentracyjnych, trumn to wszystko takie normalne według Ciebie?
   Trumien a nie „trumn”. Cóż, wiem, że może cię to zdziwić, ale… Trumny produkuje się od setek lat. Naprawdę. xP To raz. Dwa – dlaczego rząd miałby w ogóle zamawiać trumny? Co, planują ludobójstwo, ale sumienie ich gryzie, więc będą każdą z milionów ofiar chować w oddzielnej trumnie, którą dają gratis? xP Jak dla mnie trumny to nie dowód – no chyba, że według ciebie w NWO siedzą skończeni debile, którzy nie potrafią nic porządnie zrobić. Już ja bym to zaplanował lepiej.

   Gratuluję naiwności…
   Zmiennocieplna jeśli nie wierzysz to nie udzielaj się tutaj, nie marnuj swojego i naszego czasu…

   Dlaczego nie? Przecież walczysz o wolność, a ja korzystam z wolności słowa – wygłaszam swoją opinię. Chyba nie chcesz działać tak jak to twoje NWO i ograniczać mojej wolności słowa, prawda?

   • Aga said

    – Wyznania dr. Sandersa – twórcy biochipu –

    Przedstawiamy wyjątki z artykułu opublikowanego w czasopiśmie NEXUS (Australia), czerwiec-lipiec 1994r. Są to cytaty z oświadczeń dr Carla W. Sandersa, który był odpowiedzialny za stworzenie „biochipu”. Dr Sanders jest inżynierem elektronikiem, wynalazcą, członkiem i konsultantem wielu rządowych organizacji. Pracuje też dla IBM, General Electric, Honeywell i Teledyne.

    „Trzydzieści dwa lata mojego życia spędziłem na pracy w dziedzinie elektroniki, projektując mikrochipy dla potrzeb bio-medycznych. W 1968 r. zostałem zaangażowany prawie przypadkowo do badań nad rozwojem projektu dotyczącego leczenia złamanego kręgosłupa u młodej kobiety. W trakcie pracy nad tym projektem wszyscy byliśmy podekscytowani. Byłem naczelnym inżynierem, odpowiedzialnym za pracę stu naukowców, jak również za wyniki badań. Kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był biochip, który według mnie jest ‚Znakiem Bestii’. Biochip jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1.5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia miejsc na ludzkim ciele, gdzie występują największe wahania temperatury. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna cześć dłoni. Pracując nad mikrochipem nie mięliśmy pojęcia, że może być on użyty jako procesor do identyfikacji ludzi. Nasze dzieło miało służyć ludzkości. Kiedy praca nad chipem była już zaawansowana, nasi pracodawcy oświadczyli, że wobec nieopłacalności użycia biochipu do leczenia kręgosłupa, trzeba dlań znaleźć bardziej lukratywne zastosowanie. W trakcie dalszych badań zauważyliśmy, że częstotliwość, na której pracuje chip, ma duży wpływ na zachowanie się człowieka. Polecono nam wówczas zbadać możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami przy pomocy biochipu. Okazało się, ze jest to możliwe. Wykazano np., że przy pomocy biochipu można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi. Tego rodzaju mikrochip nazywaliśmy ‚Rambo’. Można też wysyłać i odbierać sygnały z pojedynczej komórki nerwowej. Umożliwi to kontrolę organizmu w zupełnie nowy sposób. Może on być użyty do wywołania wewnętrznego szoku, zmiany zachowania, pobudzenia lub wielu innych zastosowań, jednych dobrych, drugich wątpliwych, innych złych.

    W biochipie znajduje się 250 tysięcy komponentów, włączając maleńką baterię litową. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy. Rozmawiałem z lekarzem Bostońskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niego w przypadku uszkodzenia chipu, może dojść do ciężkich owrzodzeń.

    Sory,ale jakoś bardziej mnie przekonuje artykuł osoby, która się na tym zna, niż Twoje gdybania odnośnie cudu …jakim jest według Ciebie czip…

    Jeśli prace nad czipem trwają od tylu lat, i wydane zostały tak ogromne środki pieniężne to jakoś ciężko mi uwierzyć iż zostało to wszystko poczynione z myślą o każdej poszczególnej jednostce aby zapewnić jej bezpieczeństwo,albo żeby piesek na dworze się nie zgubił…

    To co nadchodzi, nie przyjdzie od razu jako wielki szok. Ścieżka prowadząca do tych zmian, została już wytyczona!” – dr Carl W. Sanders.

    Obecnie jest już rozpowszechnione w krajach rozwiniętych znakowanie zwierząt domowych i dzikich przy pomocy biochipu .Przeprowadzono też próby na więźniach. W nowym porządku świata nie przewiduje się pieniędzy jako środka jakichkolwiek transakcji. Wszelkie transakcje maja być dokonywane przy pomocy biochipu pod skóra z właściwym dla każdego numerem. Jakiekolwiek naruszenie przepisów rządowych pociągnie za sobą zawieszenie korzystania z biochipu na odpowiedni okres czasu, w zależności od przewinienia. Osoby, które uznane zostaną przez odpowiednie czynniki za winne naruszenia przepisów państwowych, dowiedzą się o swojej winie, kiedy przyjdzie cos kupić, czy uzyskać jakieś inne usługi, wtedy dowiedzą się, ze ich biochipy są na czarnej liście i nie mogą uzyskać żadnej usługi ani kupić czegokolwiek…

    Osoba bez biochipu nie będzie mogła dostać pożywienia, nawet wody, mieszkania, zatrudnienia, usług medycznych oraz zostanie wciągnięta na listę wyjętych spod prawa.

    Prof. S.K. Wiąckowski „ Genetycznie Modyfikowane Organizmy (GMO)
    – obietnice i fakty”-
    Wydawnictwo Ekonomia i Środowisko 2008

    . Przemysł biotechnologiczny w niedopuszczalny sposób blokuje badania
    niezależnych instytucji czy osób nad ryzykiem dla zdrowia, środowiska,
    biologicznej różnorodności, jakości gleby oraz bezpieczeństwa żywnościowego.

    Oceniając uprawy odmian GM w porównaniu z niemodyfikowanymi,
    w okresie kilkuletnim, trzeba stwierdzić, że nie były lepszej jakości
    i trzeba było dla ich ochrony zastosować znacznie większą, a nie mniejszą,
    jak obiecywano, ilość chemicznych środków ochrony roślin.

    Genetycznie modyfikowane rośliny z tolerancją na herbicyd Roundup
    i rośliny z genem bakterii produkującej toksyczne białka nie tylko nie
    ochroniły upraw przed szkodnikami i chwastami, ale doprowadziły do
    pewnego rodzaju sterylizacji ekosystemów, stwarzając wiele dodatkowych
    zagrożeń.

    Szczególnie alarmującym faktem jest poważny spadek w populacjach
    pszczół. Preparat Roundup okazał się totalną trucizną nie tylko dla roślin,
    ale dla niemal wszystkiego, co żyje, w tym dla pszczół i innych
    owadów pożytecznych. Toksyczne dla pszczół są również białka Bt
    wprowadzane masowo do GM takich roślin, jak kukurydza, soja, bawełna
    czy rzepak. Toksyczny pyłek przeniesiony do ula także działa toksycznie.
    Mszyce także mogą przenosić toksyczne białka z soku roślin
    GM do spadzi, która stanowi ważną bazę pokarmową pszczół i wielu
    owadów pożytecznych.

    W ciągu kilku lat wiele gatunków roślin i owadów zaczęto tolerować
    wprowadzone wraz z roślinami GM toksyny, a uwolnione od swoich naturalnych
    wrogów szybko stały się superchwastami i superszkodnikami.
    Powodują teraz wielkie szkody gospodarcze, a ich zwalczanie jest niezwykle
    trudne i bardzo kosztowne.

    Liczne badania naukowe przeprowadzone przez niezależnych badaczy
    wykazały, że rośliny GM stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia zwierząt.
    Karmione GM pomidorami, ziemniakami lub soją osobniki miały
    uszkodzone żołądki, poważne zmiany w komórkach wątroby, trzustki
    i jąder.

    I wiele wiele innych podpunktów odnośnie tego co czyni w naszym ekosystemie żywność GMO…
    Jakoś to również bardziej mnie przekonuje…słowa , i badania osób , które się na tym znają niż Twoje gdybanie cytuję: Wybacz, ale nie wyobrażam sobie, jakim cudem GMO mogłoby wpłynąć negatywnie na ludzkie zdrowie. Mutacje w kodzie genetycznym zachodzą od miliardów lat (ewolucja), zaś człowiek krzyżował ze sobą rośliny (świadomie czy nie) praktycznie od kiedy tylko wynaleziono rolnictwo.

    Odnośnie WHO i UE…poczytaj sobie chociażby wywiad z Klausem…prezydentem Czech odnośnie tego co wprowadza traktat lizboński…to może zmienisz zdanie na temat tych kolejnych cudotwórczych organizacji na świecie… Traktat Lizboński na szeroką skalę przenosi kompetencje z poszczególnych krajów członkowskich do „Brukseli”, czyli na organy UE. Chodzi też o bardzo wrażliwe obszary polityki społecznej, energetyki, podatków pośrednich, sprawiedliwości, bezpieczeństwa, spraw wojskowych, polityki zagranicznej itd. (Powstanie np. europejska policja, która będzie mogła interweniować na terytorium wszystkich państw członkowskich). Traktat w ponad pięćdziesięciu obszarach wprowadza głosowanie większościowe, choć dotychczas konieczne było w tych kwestiach podjęcie decyzji w sposób jednomyślny. Państwa członkowskie w taki sposób utracą jeden z atrybutów swej suwerenności (możliwość zablokowania inicjatywy, której nie popierają). Zmniejsza się waga głosu mniejszych krajów, w tym Republiki Czeskiej, a wzmacnia się waga głosu większych krajów. Pomija się zasadę równości państw, większego znaczenia nabiera liczba obywateli. Waga głosu niemieckiego zwiększy się prawie dwukrotnie, natomiast waga naszego głosu [czeskiego – przyp. KG] głosu przeciwnie, dwukrotnie się zmniejszy.

    Są to tylko przykłady tego co ten traktat wprowadza…, i to według Ciebie jest demokracja????
    to jest totalne podporządkowanie się…!!!!!!

    Ameryka poprzez wyprowadzenie pieniędzy stwarza globalny kryzys..od 2002 roku, bo zamachach na WTC wprowadzane są co róż dziwniejsze ustawy w USA, mające na celu stworzenie państwa policyjnego, po tym wybucha afera ze szczepionkami, od paru lat budują trumny, obozy koncentracyjne…i mam uwierzyć w to iż to wszystko dla naszego dobra???? A szczepionki w USA, po których stwierdzono nagły wzrost zachorowania dzieci na autyzm to też przypadek???

    Jeśli tak to trochę dużo tych przypadków…

    Nie mam siły już dalej pisać, ja ewidentnie widzę,że na świecie źle się dzieje, Ty tego nie widzisz to Twoje prawo, obyś tylko nie obudziła/ obudził się za późno…

    Mam prośbę, nie pisz już do mnie więcej, bo ja nie mam siły już pisać, ja mam swoje zdanie na ten temat Ty masz swoje i chwała za to…

   • Zmiennocieplna Bestia said

    “Trzydzieści dwa lata mojego życia spędziłem na pracy w dziedzinie elektroniki, projektując mikrochipy dla potrzeb bio-medycznych. W 1968 r. zostałem zaangażowany prawie przypadkowo do badań nad rozwojem projektu dotyczącego leczenia złamanego kręgosłupa u młodej kobiety. W trakcie pracy nad tym projektem wszyscy byliśmy podekscytowani. Byłem naczelnym inżynierem, odpowiedzialnym za pracę stu naukowców, jak również za wyniki badań. Kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był biochip, który według mnie jest ‘Znakiem Bestii’. Biochip jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1.5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia miejsc na ludzkim ciele, gdzie występują największe wahania temperatury. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna cześć dłoni. Pracując nad mikrochipem nie mięliśmy pojęcia, że może być on użyty jako procesor do identyfikacji ludzi. Nasze dzieło miało służyć ludzkości. Kiedy praca nad chipem była już zaawansowana, nasi pracodawcy oświadczyli, że wobec nieopłacalności użycia biochipu do leczenia kręgosłupa, trzeba dlań znaleźć bardziej lukratywne zastosowanie. W trakcie dalszych badań zauważyliśmy, że częstotliwość, na której pracuje chip, ma duży wpływ na zachowanie się człowieka. Polecono nam wówczas zbadać możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami przy pomocy biochipu. Okazało się, ze jest to możliwe. Wykazano np., że przy pomocy biochipu można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi. Tego rodzaju mikrochip nazywaliśmy ‘Rambo’. Można też wysyłać i odbierać sygnały z pojedynczej komórki nerwowej. Umożliwi to kontrolę organizmu w zupełnie nowy sposób. Może on być użyty do wywołania wewnętrznego szoku, zmiany zachowania, pobudzenia lub wielu innych zastosowań, jednych dobrych, drugich wątpliwych, innych złych.
    Ok, czyli są zeznania naukowca… Ale chipu nadal nigdzie jakoś nie widzę. Może na Allegro będzie? xP

    Zastanawia mnie ten „wpływ na ludzkie zachowanie” – ja też mogę podwyższyć komuś poziom adrenaliny we krwi. Wystarczy, że go po prostu zdenerwuję. Nic szczególnego (o ile ten chip rzeczywiście istnieje – w co wątpię, bo zeznania jednego świadka to trochę za mało) Co się zaś tyczy tego fragmentu: „Pracując nad mikrochipem nie mięliśmy pojęcia, że może być on użyty jako procesor do identyfikacji ludzi.”, to nie widzę w nim nic złego. Dowód osobisty również służy do identyfikacji ludzi – a jednak nigdzie nie widzę informacji, że jest on dziełem szatana (AVE SATAN BLEEE!!11one)

    Zastanawia mnie także jeszcze jedna rzecz: skoro rzekomo NWO jest takie potężne i zazdrośnie strzeże swoich sekretów, to dlaczego ten naukowiec nie został zabity zanim wyjawił owe informacje dotyczące chipu? Dlaczego żyje pomimo tego, że już je wyjawił? NWO znowu sobie zrobiło wolne?

    W biochipie znajduje się 250 tysięcy komponentów,
    Cholernie zaawansowana technologia jak na 1994…

    włączając maleńką baterię litową. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy. Rozmawiałem z lekarzem Bostońskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niego w przypadku uszkodzenia chipu, może dojść do ciężkich owrzodzeń.
    Dalej nie wiem, dlaczego owrzodzeń… Lit w odpowiednich dawkach jest stosowany jak lek na depresję i manię, zaś jego przedawkowanie prowadzić może do ataksji (problemy z koordynacją oko-ręka), uszkodzenia nerek, otyłości, nadpobudliwości… Ale informacji o wrzodach nigdzie jakoś nie mogę znaleźć.

    Sory,ale jakoś bardziej mnie przekonuje artykuł osoby, która się na tym zna, niż Twoje gdybania odnośnie cudu …jakim jest według Ciebie czip…
    Jakie gdybania? Podaję praktyczne możliwe zastosowania, w zacytowanym przez ciebie tekście jest tylko o konstrukcji chipu… Tutaj nie ma niczego do przekonywania – to dwie różne informacje.

    Jeśli prace nad czipem trwają od tylu lat, i wydane zostały tak ogromne środki pieniężne to jakoś ciężko mi uwierzyć iż zostało to wszystko poczynione z myślą o każdej poszczególnej jednostce aby zapewnić jej bezpieczeństwo,albo żeby piesek na dworze się nie zgubił…
    Witamy w misantropii – ja też nie wierzę w to, że człowiek jest zdolny do podjęcia jakichkolwiek działań mających na celu poprawę warunków bytowych rodzaju ludzkiego jako takiego.

    Domyślam się, że te miliardy dolarów wydawane na sprzęt w szpitalach to też nie po to, aby ratować chorych (w końcu na co komu taki defibrylator? xP), ale po to, aby przejąć kontrolę nad ludzkością.

    To co nadchodzi, nie przyjdzie od razu jako wielki szok. Ścieżka prowadząca do tych zmian, została już wytyczona!” – dr Carl W. Sanders.
    Szkoda tylko, że niezależnie od tego, czy skok, czy nie, „przepowiednie” zwolenników teorii spiskowych nigdy się nie sprawdzają. Już od kilkunastu lat mówi się, że „za rok, góra dwa” rząd USA wprowadzi przymusowo wszczepianie chipy – widać mają spore opóźnienie. xP To trochę tak, jak z Burgmeister i jej wymyślonym zajęciem USA przez FEMA w lipcu…

    Obecnie jest już rozpowszechnione w krajach rozwiniętych znakowanie zwierząt domowych i dzikich przy pomocy biochipu .Przeprowadzono też próby na więźniach. W nowym porządku świata nie przewiduje się pieniędzy jako środka jakichkolwiek transakcji. Wszelkie transakcje maja być dokonywane przy pomocy biochipu pod skóra z właściwym dla każdego numerem.
    Jakie to wygodne, nie będę musiał nosić portfela! A tak w ogóle, to czym to się różni od stosowanych obecnie przelewów i kart kredytowych? Jakoś nie widzę, aby ktokolwiek narzekał, że przelewy to sposób na kontrolowanie ludzkości…

    Jakiekolwiek naruszenie przepisów rządowych pociągnie za sobą zawieszenie korzystania z biochipu na odpowiedni okres czasu, w zależności od przewinienia. Osoby, które uznane zostaną przez odpowiednie czynniki za winne naruszenia przepisów państwowych, dowiedzą się o swojej winie, kiedy przyjdzie cos kupić, czy uzyskać jakieś inne usługi, wtedy dowiedzą się, ze ich biochipy są na czarnej liście i nie mogą uzyskać żadnej usługi ani kupić czegokolwiek…

    Osoba bez biochipu nie będzie mogła dostać pożywienia, nawet wody, mieszkania, zatrudnienia, usług medycznych oraz zostanie wciągnięta na listę wyjętych spod prawa.
    No tak, bo w końcu żaden przyjaciel ani członkowie rodziny jej tego jedzenia nie dadzą… Masz ci ludzką solidarność. xP

    Poza tym, mówiłaś o tym, że gdybam, a teraz sama to robisz – bo ja jakoś nie widziałem ustawy, która by pozwalała na zagłodzenie obywatela za byle jakie przewinienie. A, i jak ta kontrola ma się do rzekomego ludobójstwa NWO? Te teoria zdają się „lekko” ze sobą kłócić…

    Co do wyjęcia spod prawa… Wątpię, aby robili tak za każde drobne przewinienie – zbyt szybko by się im skończyli obywatele. Prawdopodobnie chipy będą stosowane tak, jak dzisiaj stosowane jest prawo, czyli do karania przestępców – morderca nie ma prawa ruszyć się ze swojego pokoju, złodziej ma wstęp tylko do wybranych sklepów posiadających odpowiednio czujną ochronę etc.

    (…)
    Przemysł biotechnologiczny w niedopuszczalny sposób blokuje badania
    niezależnych instytucji czy osób nad ryzykiem dla zdrowia, środowiska,
    biologicznej różnorodności, jakości gleby oraz bezpieczeństwa żywnościowego.

    Oczywiście, że tak. Chodzi tutaj o kasę – nikt nie lubi konkurencji, a już szczególnie, kiedy konkurencja zaczyna wypominać wady. Nie najlepiej wpływa to na sprzedaż. To nie NWO, to ludzka natura i chciwość.

    Oceniając uprawy odmian GM w porównaniu z niemodyfikowanymi,
    w okresie kilkuletnim, trzeba stwierdzić, że nie były lepszej jakości
    i trzeba było dla ich ochrony zastosować znacznie większą, a nie mniejszą,
    jak obiecywano, ilość chemicznych środków ochrony roślin.

    Poproszę statystyki, wykresy, tabelki, oficjalne liczby (najlepiej na stronie jakiejś szanującej się organizacji, a nie pierwszym lepszym blogu), opinie tysięcy fachowców etc.

    Genetycznie modyfikowane rośliny z tolerancją na herbicyd Roundup
    i rośliny z genem bakterii produkującej toksyczne białka nie tylko nie
    ochroniły upraw przed szkodnikami i chwastami, ale doprowadziły do
    pewnego rodzaju sterylizacji ekosystemów, stwarzając wiele dodatkowych
    zagrożeń.

    Ok, czyli z jednej strony rośliny te nie są w stanie ochronić się przed szkodnikami, a z drugiej strony sterylizują (czyli „wyczyszczają” ekosystem z innych żywych organizmów) ekosystem. Wychodzi więc na to, że owe rośliny nie są w stanie się bronić przed szkodnikami, ale jednocześnie zmniejszają ich ilość… Ciekawe, czy autor tej książki miał kiedykolwiek w łapie słownik.

    Szczególnie alarmującym faktem jest poważny spadek w populacjach
    pszczół. Preparat Roundup okazał się totalną trucizną nie tylko dla roślin,
    ale dla niemal wszystkiego, co żyje, w tym dla pszczół i innych
    owadów pożytecznych. Toksyczne dla pszczół są również białka Bt
    wprowadzane masowo do GM takich roślin, jak kukurydza, soja, bawełna
    czy rzepak. Toksyczny pyłek przeniesiony do ula także działa toksycznie.
    Mszyce także mogą przenosić toksyczne białka z soku roślin
    GM do spadzi, która stanowi ważną bazę pokarmową pszczół i wielu
    owadów pożytecznych.

    Patrz wyżej – poproszę statystyki, tysiące opinii fachowców, info na stronie jakiejś szacownej organizacji (…i nie, strony o tematyce religijnej albo spiskowej nie są dla mnie wiarygodne) Błąd naukowców – nic nadzwyczajnego. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, aby zabijanie pszczół mogło wywoływać raka… Poza tym, skoro te pszczoły są tak zabijane – dlaczego

    W ciągu kilku lat wiele gatunków roślin i owadów zaczęto tolerować
    wprowadzone wraz z roślinami GM toksyny, a uwolnione od swoich naturalnych
    wrogów szybko stały się superchwastami i superszkodnikami.
    Powodują teraz wielkie szkody gospodarcze, a ich zwalczanie jest niezwykle
    trudne i bardzo kosztowne.

    Przynajmniej mamy kolejny dowód na istnienie ewolucji. xP Czyli co – NWO najpierw planowało zabijanie przez szczepionki, później chciało wszczepić wszystkim chipy, a teraz chce zagłodzić populację ludzką przez przyspieszanie ewolucji szkodników? WTF?

    Liczne badania naukowe przeprowadzone przez niezależnych badaczy
    wykazały, że rośliny GM stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia zwierząt.
    Karmione GM pomidorami, ziemniakami lub soją osobniki miały
    uszkodzone żołądki, poważne zmiany w komórkach wątroby, trzustki
    i jąder.

    Linki poproszę.

    I wiele wiele innych podpunktów odnośnie tego co czyni w naszym ekosystemie żywność GMO…
    Jakoś to również bardziej mnie przekonuje…słowa , i badania osób , które się na tym znają niż Twoje gdybanie cytuję: Wybacz, ale nie wyobrażam sobie, jakim cudem GMO mogłoby wpłynąć negatywnie na ludzkie zdrowie. Mutacje w kodzie genetycznym zachodzą od miliardów lat (ewolucja), zaś człowiek krzyżował ze sobą rośliny (świadomie czy nie) praktycznie od kiedy tylko wynaleziono rolnictwo.

    I nadal sobie tego nie wyobrażam…

    Jesteś hipokrytką. Najpierw piszesz, że przekonują cię „słowa , i badania osób” (tak przy okazji, nie stawia się spacji przed znakami interpunkcyjnymi), które się na tym znają – ale kiedy tysiące fachowców mówią, że GMO nie jest szkodliwe, nagle przestają być przekonujący.

    Odnośnie WHO i UE…poczytaj sobie chociażby wywiad z Klausem…prezydentem Czech odnośnie tego co wprowadza traktat lizboński…to może zmienisz zdanie na temat tych kolejnych cudotwórczych organizacji na świecie… Traktat Lizboński na szeroką skalę przenosi kompetencje z poszczególnych krajów członkowskich do “Brukseli”, czyli na organy UE. Chodzi też o bardzo wrażliwe obszary polityki społecznej, energetyki, podatków pośrednich, sprawiedliwości, bezpieczeństwa, spraw wojskowych, polityki zagranicznej itd. (Powstanie np. europejska policja, która będzie mogła interweniować na terytorium wszystkich państw członkowskich). Traktat w ponad pięćdziesięciu obszarach wprowadza głosowanie większościowe, choć dotychczas konieczne było w tych kwestiach podjęcie decyzji w sposób jednomyślny. Państwa członkowskie w taki sposób utracą jeden z atrybutów swej suwerenności (możliwość zablokowania inicjatywy, której nie popierają). Zmniejsza się waga głosu mniejszych krajów, w tym Republiki Czeskiej, a wzmacnia się waga głosu większych krajów. Pomija się zasadę równości państw, większego znaczenia nabiera liczba obywateli. Waga głosu niemieckiego zwiększy się prawie dwukrotnie, natomiast waga naszego głosu [czeskiego – przyp. KG] głosu przeciwnie, dwukrotnie się zmniejszy.

    Nie wiem do końca, na czym polega ten traktat lizboński (ponoć nie ma aż tak dużego wpływu, jak twierdzisz), ale z twojego opisu wynika, że jest to bardzo szlachetna inicjatywa. Wygląda mi to na próbę zjednoczenia całej Europy pod jednym, wspólnym rządem. Im mniej państw, tym lepiej – ludzie mają wtedy mniej pretekstów do wywołania wojny (inna rzecz, że prędzej czy później znowu wymyślą sobie jakąś przyczynę, aby móc rzucić się w wir rzezi). Że państwa przestaną być suwerenne? I co z tego? Czy jeśli rząd partaczy w Polsce zostanie zastąpiony przez lepszy rząd w Brukseli, nagle z nieba spadnie deszcze ognia? xP Jak dla mnie to jeden z lepszych sposobów na poprawę warunków bytowych.

    Są to tylko przykłady tego co ten traktat wprowadza…, i to według Ciebie jest demokracja????
    to jest totalne podporządkowanie się…!!!!!!

    Czy ja gdzieś napisałem, że to jest demokracja? Jak mogłem napisać, że to jest demokracja, skoro dopiero teraz wyskoczyłaś z tekstem o traktacie lizbońskim? (WTF?)

    Demokrację uważam za jeden z najgorszych istniejących ustrojów. Demokracja oddaje władzę w ręce debili – jeśli mamy dwie starsze panie, które głosują na polityka A bo ma ładne wąsy (albo ładnie gada – jest na przykład populistą), i profesora ekonomii, który zagłosował na polityka B (ponieważ przez parę dni studiował plany na naprawę budżetu obu kandydatów i doszedł do wniosku, że plan polityka B jest o wiele lepszy), to według demokracji rację mają te dwie starsze panie. Ogółem – demokracja to filozoficzny bubel, stworzony tylko po to, aby masy cieszyły się, że mają władzę, a do władzy mogli dojść kretyni, którzy potrafią się tylko ładnie uśmiechać. A zatem: śmierć demokracji! xP

    Ameryka poprzez wyprowadzenie pieniędzy stwarza globalny kryzys..od 2002 roku, bo zamachach na WTC wprowadzane są co róż dziwniejsze ustawy w USA, mające na celu stworzenie państwa policyjnego, po tym wybucha afera ze szczepionkami, od paru lat budują trumny, obozy koncentracyjne…i mam uwierzyć w to iż to wszystko dla naszego dobra????

    Trumny… Proszę. Czy znasz znaczenie słowa ludobójstwo? W przypadku ludobójstwa jest tyle trupów, że zrzuca się je do morza albo zakupuje w dołach z wapnem, nie ma czasu na chowanie milionów ofiar. Jeśli zaś twierdzisz, że to ludobójstwo będzie trwało kilkanaście lat… To po co mieliby gromadzić trumny? Przecież to rodzina kupuje trumnę, a nie rząd. Trumny z ludobójstwem nie mają absolutnie nic wspólnego.

    Co do obozów koncentracyjnych – nie istnieją. Albo są to ośrodki dla przestępców, albo owe obiekty nie nadają się na obozy koncentracyjne, chociażby ze względu na to, że są otoczone tylko płotem z siatki (którą napierający tłum kilkuset osób bardzo łatwo może po prostu stratować), nie ma wież (zwanych „bocianami”) i tak dalej, i tym podobne.

    A szczepionki w USA, po których stwierdzono nagły wzrost zachorowania dzieci na autyzm to też przypadek???

    Jeśli można:
    o.,,.o
    Na autyzm nie można zachorować – jest to wada wrodzona. Jeśli ktoś odkrył autyzm, który można nabyć – zapraszam do Szwecji po odbiór nagrody Nobla.

    Jeśli tak to trochę dużo tych przypadków…

    Ja tu widzę zero, wszystkie te przypadki obaliłem (i nie oczekuję, że nagle zaczniesz uzasadniać, dlaczego uważasz, że trumny jedna są przydatne przy ludobójstwie, zaś „obozy koncentracyjne” mają tylko lichy płotek i brak wież… – prawdopodobnie nadal będziesz pisać, że są obozy koncentracyjne, całkowicie olewając wytykane ci błędy logiczne. Typowe)

    Nie mam siły już dalej pisać, ja ewidentnie widzę,że na świecie źle się dzieje, Ty tego nie widzisz to Twoje prawo, obyś tylko nie obudziła/ obudził się za późno…

    Mam prośbę, nie pisz już do mnie więcej, bo ja nie mam siły już pisać, ja mam swoje zdanie na ten temat Ty masz swoje i chwała za to…

    Nie masz siły pisać… No tak, połowę swojej wiadomości skopiowałaś. xP Pisać będę, bo takie prawo daje mi wolność słowa, którą przecież tak bardzo sobie cenisz. Co się zaś zdania tyczy… Cóż, nie powiedziałbym, że „każdy ma swoje zdanie” – w końcu to nie ja próbuję narzucać innym moje zdanie, rozsyłając ulotki z bełkotem albo twierdząc, że każdy, kto myśli inaczej, został wynajęty przez CIA (te dwa ostatnie akurat nie dotyczą się ciebie, ale innych zwolenników teorii spiskowych).

   • dadzio said

    Sanders:
    http://www.greaterthings.com/News/Chip_Implants/sanders011023.htm

    Autyzm:
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Autyzm_dzieci%C4%99cy

  • Kurpa said

   „NWO najpierw planowało zabijanie przez szczepionki, później chciało wszczepić wszystkim chipy”
   To moim zdanie podkupuje tą teorie.
   Zwolenncy teori piszą raz że w sczepionce będą chipy a za drugim razem że to będzie śmiertelna mieszanka do depopulacji.
   Inne dowody że to tylko teoria już pisałem.

 12. Nastka82 said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Szczepionka-przeciw-swinskiej-grypie-prawie-gotowa,wid,11391469,wiadomosc.html?ticaid=188c1

 13. Nastka82 said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,25-mln-zl-powstrzyma-AH1N1,wid,11392367,wiadomosc.html
  ..i póki co ani słowa a finansowaniu szczepionek .. o przymusie ..

 14. Aga said

  http://www.paranormalium.pl/viewtopic.php?f=33508&t=6249

  odnośnie obozów, spostrzeżenia i spekulacje na forum…

  • Kurpa said

   Owszem rząd USA wiedział o kryzysie.
   Wiedzieli że zwiększy to bezrobocie i przestępczość w USA.
   Kryzys gospodarczy nie trwa rok ale wiele lat. Prze wiele lat będą upadać kolejne zakłady co zwiększy bezrobocie. Przestępczość na pewno wzrośnie.
   Tak jak pisalem obozy czekają na przestępców.
   Nie widze także zgodności w „teorii” .
   Jedni mówą że oporni będą rozstrzeliwani a inni że zamykani w obozach.

   • Aga said

    Piszesz iż rząd przeczuwał kryzys w USA i dlatego budował trumny i obozy koncentracyjne,aby zamykać niegrzecznych obywateli…? weź się posłuchaj…

    Ameryka sama wywołała kryzys…pisałam to już 100 razy, jak Wy czytacie te wypowiedzi,że tysięczny raz trzeba powtarzać to samo…BEN BERNANKE wyprowadził z USA 500 mld dolarów przez co zabrakło dolara na rynku, a oprocentowanie kredytów wzrosło o 20% no i jest kryzys…więc musiały być to posunięcia skrzętnie planowane z dużym wyprzedzeniem, prowadzące do czegoś….stąd budowa trumn i obozów…więc nie wciskaj mi dalej iż to dla dobra obywateli…ręce opadają…

   • Kurpa said

    Tak waszym zdaniem depopulacja jet dobra na kryzys.

   • gogetitstyle said

    Do AGA w USA 1 kryzys wywolal jeden z rothschild’ow. tak powstal bank centralny ktory ‚tworzy’pieniadze dla rzadu na tzn. dlug ktory ciagle rosnie. o tym i fikcyjnych podatkach jest wiele w internecie.
    jak pisalem wyzej polecam ZEITGEIST ktory odopwiada na podstawowe pytania

   • Daniel said

    do Kurpa – gorąco polecam Ci do przeczytania
    „Wyspa rozbitków: Ukryta tajemnica pieniądza”.
    http://www.michaeljournal.org/wyspa.htm

    Pytanie: Czy ludzie kiedykolwiek spłacą swoje kredyty? NIGDY! Bo dług jest większy niż ilość pieniądza na rynku.
    Ile firm w Polsce / na świecie funkcjonuje bez jakiegokolwiek kredytu (np. obrotowego)?

 15. Aga said

  Poszukałam w Internecie informacji odnośnie trumien i tu są materiały, których się doszukałam..

  1. Są to rzeczywiście trumny, ponieważ firma Vantage, oraz parę innych firm ma je oficjalnie w sprzedaży pod nazwą schrony pogrzebowe. (Wiele osób sugeruje iż są to pojemniki na żywność)…firma ta jest także dzierżawcą ziemi, na których trumny są postawione..
  2. Pytając po co one są, można uzyskać odpowiedź, iż służą one jako przyszłe groby dla ludzi..
  3. Należy dodać iż w USA 90% populacji jest kremowana, gdyż jest to o wiele tańszy sposób pochówku niż trumny… pogrzeby tradycyjne odbywają się bardzo rzadko, wtedy gdy zmarłego chowa się z honorami (zasłużeni dla kraju np. generałowie, prezydenci, itd.),
  4. Trumny gwarantują stabilność w miejscu pochówku. Pofalowane ścianki „trumien” (zapewniają wytrzymałość na nacisk z góry) i tworzywo z którego są wykonane (nie podlegającego biodegradacji).
  5. Plastikowe trumny są bardzo szczelne, zabezpieczają przed wydostaniem się jakichkolwiek zarazków.
  6. Liczba „trumien” sięga 180.000 w tej chwili.

  Sami to oceńcie…

  • allseiingeye said

   To co wyszperałaś to jest śledztwo jakiegoś jednego gościa z Polski, co to chciał zbadać sprawę nie wychodząc z domu, a niestety w internecie jest wiele fałszywych informacji i ślepych uliczek. To co piszesz to naprawdę trzeba się naszukać, żeby uspokoić sumienie!

   Niestety, tumny są składowane na terenach należących do FEMA, można w oryginalnej wersji znaleść filmiki ze śledztwem Alexa Jonesa, tylko koło Georgi jest ich około 500 tys ( to są wiadomości ze stycznia co do ilości), ludzie znajdują coraz to nowe składy. Co do kształtów trumny, to że posiadają rowki i falowane ścianki – to nie jest po to by schron nie osiadał(mają rowki pionowo, co ułatwia osiadanie, utrudnia poruszanie na boki) to jest po to by składowane trumny obok siebie, nie jeździł i nie przewracały się w pociągu.

   Sprawa pociągów. Jest dużo filmów pokazujących autentyczne pociągi FEMA, mają one rolety po bokach idealne rozmiarami na właśnie te trumny. Są też fałszywe filmiki, pokazujące pociągi Automx, do przewozu samochodów, niby że do tego służą, ale nie dajmy się zwieść.

   • Aga said

    czy mają pofalowane ścianki czy nie….to już nie takie istotne…bo my i tak nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić, można jedynie opierać się na opiniach innych osób…Ty tez tego nie wiesz…

    To,że trumny są udostępniane przez parę firm amerykańskich to łatwo sprawdzić..
    Trudno zaprzeczyć temu iż są plastikowe, wytrzymałe, nie podlegające biodegradacji …

    Jeśli te trumny jak brzmi oficjalne stanowisko firmy jej produkującej są przeznaczone na groby to czemu są tak precyzyjnie skonstruowane? po co jest ich taka ilość i to na obrzeżach miast?? a nie w jakiś normalnych miejscach uznawanych za miejsca do tego przeznaczone…zresztą jeśli miałyby to być groby dla ludzi to po co miałyby być włąsnością FEMA?

    Aby dojść do prawdy trzeba by było wczytać się we wszystkie ustawy i rozporządzenia USA… pod przykrywką jakiejś dziwnej ustawy czy jakiegoś programu jest wyjaśniony ich „niby” cel…

    Jedno jest faktem wszystko to jest podejrzane i śmierdzi na 100 km…

   • allseiingeye said

    Dokładnie tak jak Aga mówisz, to śmiredzi. Jeszcze jedna właściwość trumien, nie wytwarzają toksycznych wyziewów w czasie kremacji.

 16. Aga said

  Do Zmiennocieplna bestia

  Nie mam siły na to odpowiadać , bo to co piszesz jest absurdem, gratuluje Ci wiary w te wszystkie brednie…odnośnie żywności GMO, pytasz o tabele, wykresy…podałam żródło.. to co podałam to nie informacje z jakiegoś bloga, tylko z książki -Prof. S.K. Wiąckowski „ Genetycznie Modyfikowane Organizmy (GMO)
  – obietnice i fakty”-
  Wydawnictwo Ekonomia i Środowisko 2008

  mało Ci? poza tym skoro ta żywność ma taki zbawienny wpływ na człowieka to dlaczego zakazują badań???
  celem jest zbicie kasy na tych wszystkich ulepszaczach i nawozach…ale kosztem czego??
  kosztem tego ,że ta żywność będzie cholernie niezdrowa…jeny mało Ci dowodów to szukaj w internecie w różnych publikacjach…siedzisz sobie wygodnie przed kompem,a ja mam Ci dostarczać dowodów, rusz sam tyłkiem….

  Ja wystarczająco dużo naczytałam się odnośnie tego jakie spustoszenie w organizmie wywołuje żywność GMO…
  Życzę smacznego…

  wyskoczyłam z traktatem dlatego aby pokazać Ci jakie wspaniałomyślne rozporządzenia wydaje ta Twoja wspaniałomyślna organizacja jaką jest UE i WHO. Najbardziej rozśmieszyło mnie to iż, z jednej strony zaciekle bronisz tych organizacji, a z drugiej strony nawet nie wiesz nic o traktacie lizbońskim…jak to napisałaś: nie wiem dokładnie o co chodzi w tym traktacie…i takie same osoby jak Ty…czyli ignoranci podejmują decyzje światowe w naszym kraju, które będą miały wpływ na społeczeństwo…
  Twoje słowa…
  Wygląda mi to na próbę zjednoczenia całej Europy pod jednym, wspólnym rządem. Im mniej państw, tym lepiej – ludzie mają wtedy mniej pretekstów do wywołania wojny (inna rzecz, że prędzej czy później znowu wymyślą sobie jakąś przyczynę, aby móc rzucić się w wir rzezi). Że państwa przestaną być suwerenne? I co z tego? Czy jeśli rząd partaczy w Polsce zostanie zastąpiony przez lepszy rząd w Brukseli, nagle z nieba spadnie deszcze ognia? xP Jak dla mnie to jeden z lepszych sposobów na poprawę warunków bytowych.

  Polska przestanie być państwem suwerennym i Ty piszesz co z tego??? Ma być jeden lepszy rząd w Brukseli..a skąd wiesz,że lepszy??? ..traktat lizboński prowadzi do tego,że tylko duże państwa będą miały coś do powiedzenia, nawet jeśli będziemy przeciwko jakiejś ustawie, to będziemy musieli siedzieć cicho, czyli mogą zrobić z nami wszystko….

  A Ty piszesz, ten traktat lizboński to chyba dobra sprawa…a przeczytałeś go???????
  I właśnie tacy ludzie jak Ty chodzą do urn i głosują??? nie mając pojęcia o temacie…

  Jeśli chodzi o zachorowalność na autyzm dzieci po szczepionkach to podważasz badania naukowców tak??? zatem gratuluję oficjalnie stajesz się nowym lekarzem Rzeczypospolitej Polski ustawiam się już w kolejce…

  można przeczytać obszerny materiał prof Marii Doroty Majewskiej, która jest neurobiologiem, pracowała przez 25 lat w USA w czołowych instytucjach tego kraju w Uniwersytecie Missouri, Uniwersytecie Harvarda oraz w Narodowym Instytucie Zdrowia pod Waszyngtonem). Bada potencjalny związek autyzmu z liczbą, rodzajem i natężeniem szczepień, z powikłaniami poszczepiennymi, zawartością rtęci w przydatkach skóry i z poziomem hormonów sterydowych.
  Rtęć jest neurotoksyczna, kardiotoksyczna, hepatoksyczna, nefrotoksyczna, immunotoksyczna, kancerogenna. Powoduje zaburzenia rozwojowe u dzieci, choroby neurodegeneracyjne u dorosłych (Parkinsona i Alzheimera) oraz degeneracyjne zmiany w systemach reprodukcyjnych kobiet i mężczyzn, upośledzając ich zdolności rozrodcze oraz uszkadzając potomstwo. Rtęć dodawana jest do wszystkich szczepionek…

  Neurotoksyczność związków rtęci została udowodniona ponad wszelką wątpliwość w setkach publikacji naukowych. Jest ona synergistycznie nasilana przez związki glinu. (Geier et al., J. Tox. Environ. Health, Part B, 2007, 10:575-596; Geier & Geier J. Am. Physicians and Surgeons, 2003, 8:6-11; Toimela T & Tähti H., Arch Toxicol. 2004, 78:565-74; Schubert J et al. J. Toxicol. Environ. Health, 1978, 4:5-6; Yel L et al., Int J Mol Med. 2005, 16:971-7; Humphrey ML et al, Neurotoxicology. 2005, 26:407- 16; James SJ et al., Neurotoxicology. 2005, 26:1-8; Baskin DS et al., Toxicol Sci. 2003, 74:361- 8). Związek wysokiego poziomu rtęci we krwi z autyzmem został też opisany przez Desoto MC & Hitlan RT (J Child Neurol. 2007, 22:1308-11). To zaledwie kilka wybranych spośród setek podobnych publikacji. Neurotoksyczność thimerosalu potwierdzają też nasze własne badania prowadzone na szczurach. Autorzy najważniejszych analiz dotyczących związków thimerosalu z uszkodzeniami neurologicznymi dzieci, Mark i David Geierowie, którzy są dezawuowani w liście PTW i przez lobby szczepionkowe, powtórzyli analizy pierwotnych danych z CDC na polecenie Kongresu USA.

  Żeby było ciekawiej

  Polskie niemowlęta w pierwszych 18 miesiącach życia otrzymują 16 obowiązkowych szczepień przeciw 10 chorobom: gruźlicy, żółtaczce B, błonicy, krztuścowi, tężcowi, polio, odrze, śwince, różyczce, i zakażeniom Haemofilus influenzae b. Dodatkowo zalecane są szczepienia przeciw: Streptococus pneumoniae, Neisseria meningitidis, rotavirus, influenza virus, herpes
  virus varicellae, i hepatitis A virus, co może stanowić razem liczbę 26 szczepień w pierwszych 24 miesiącach życia. Nawet zdrowe organizmy żołnierzy amerykańskich nie wytrzymały zmasowanych szczepień i zostały trwale okaleczone chorobą autoimmunologiczną zwaną Syndromem Wojny Zatokowej (raport komisji ekspertów Kongresu USA z 17 listopada 2008 ). bardzo poważne zagrożenie dla życia i zdrowia dziecka stanowi szczepionka Wzw B (szczególnie firmy Euvax), która dostarcza jednorazowo 25 μg Hg, co stanowi ok. 8,3 μg Hg/kg wagi ciała. Ta ilość rtęci jest 83 razy większa od
  uważanej przez EPA za bezpieczną (0,1 μg Hg/kg/dzień) dla dorosłego człowieka. Ponieważ u noworodka bariera krew-mózg nie jest dobrze wykształcona, thimerosal wraz z antygenami i
  substancjami pomocniczymi szczepionek (m.in. wodorotlenek glinu; 250 μg) łatwo przedostają się o do mózgu, gdzie mogą powodować trwałe uszkodzenia. W drugim miesiącu życia
  polskie niemowlę może otrzymać jednorazowo 50 μg Hg (25 μg z Wzw B i 25 μg z DTP lub DTP+Hib). Dla 4 kg niemowlęcia będzie to dawka Hg 125 razy większa niż uznana za bezpieczną dla dorosłej osoby….

  Przestać podważać opinie, dowody jakie zbierają naukowcy od lat…

  W biochipie znajduje się 250 tysięcy komponentów,
  Cholernie zaawansowana technologia jak na 1994…
  Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie elektroniki, ale…
  nawet procesor Intel Pentium z 1993 roku posiada 3,1 miliona tranzystorów…

  Koniec tego dobrego, więcej nie odpisuje na te bezpodstawne, idiotyczne komentarze…nie wiem co tu obaliłeś…ja nie znalazłam ani jednej rzeczy…pisz sobie dalej swe wypracowania i wierz w te herezje…

  • Ann said

   Ago zgadzam sie z Toba zupełnie. Dodam tylko, że możliwe, iz zakazują badań nad GMO, bo sami chca polozyc na tym łape i czerpac zyski – jak chociazby świński patent Monsanto (w Polsce ten koncern tez juz jest). Niewazne czy to sluzy czlowiekowi czy nie – licza się tylko zyski!

   • Aga said

    Dzięki Ann…
    W Polsce żywność na prawdę jest zdrowa,a to,że dodawane są różnego rodzaje nawozy,czy drzewa pryskane są różnego rodzaju preparatami, chociażby z tego względu…iż sadzonki drzew , które mamy teraz są zupełnie inne od tych jakie jeszcze nasi dziadkowie sadzili, na jednym drzewie było koło 100 gruszek- bez dodawania jakichkolwiek nawozów… jest to też wynikiem też iż kiedyś było zupełnie inne powietrze, obecne zanieczyszczenia, bakterie, różnego rodzaju choroby unoszące się w powietrzu powodują iż bez nawozów, preparatów wyhodowanie drzewa, które dostarczałoby tyle samo owoców co kiedyś jest nie możliwe…
    Mieszkam w Anglii tutaj żywność pozostawia wiele do życzenia…pewnie ten Codex Alimentraius niedługo sprawi to samo…uwierz mi,ale nie chciałbyś jeść tutejszych winogron,które są bez pestek, bo sztucznie wyhodowane marchew, która jest gorzka w smaku, nie wspominając o mięsie…piersi z kurczaka są 2 razy większe niż te kupowane w Polsce…
    Po wejściu w życie tego Codexu…kolega tutaj sugerował iż będzie dostępna żywność organic( nie wiem czy wiecie,ale podobno ta żywność ogranic też jest pryskana i nawożona, tylko w mniejszym stopniu)…
    Ale do czego to doszło, aby człowiek ,żeby zdrowo się odżywiać musiał płacić 40% więcej za jedzenie, tylko dlatego,że parę firm światowych chcę zarobić…
    Podstawowymi wartościami każdego człowieka są prawa do wolności, bezpieczeństwa, miłości …itp …więc dlaczego zakazuje się podstawowego prawa każdego obywatela na tej ziemi.. jakim jest zdrowe odżywianie się…
    Jeśli do tego dochodzi to na pewno pośrednio chodzi tu o pieniądze,ale także w jakimś stopniu zamierzone trucie nas…ponieważ czy tego chcemy czy, czy nam się to podoba czy nie, czy chcemy przyjąć to do wiadomości czy nie…

    ZYWNOSC GMO nie jest zdrowa…i jest coraz więcej opinii o szkodach jakie wywołuje w naszym ekosystemie i w naszym wnętrzu…

    A to,że oficjalnie się o tym nie mówi, to jedynie wynik zastraszenia i bardzo precyzyjnego planu uniemożliwiania wykonywania badań…

 17. bea said

  • JFK nie owija.. Bardzo znany, z resztą znakomity, fragment jego wypowiedzi.. JFK, Eisenhower, wielu innych, ostrzegało przed rosnącym wpływem kompleksu wojskowo-przemysłowego.. Gdzie jesteśmy teraz, po 50 latach?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s