Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Szczepionki – ostateczna prawda (YouTube)

Posted by grypa666 w dniu 06/08/2009


komentarz autora:  Trudno uwierzyc aby nawet najwiekszy sceptyk, po obejrzeniu tego materialu TV jeszcze watpil w szkodliwosc szczepionek. To jest kwestia zycia i zdrowia naszych dzieci oraz nas samych, wiec podajcie to – blagam WAS – dalej !

Komentarzy 61 to “Szczepionki – ostateczna prawda (YouTube)”

 1. Tomczak said

  Co zawiera zwyczajna szczepionka przeciw grypie?
  # Proteiny jaja kurzego: zawierające ptasie substancje zarażające (wirusy)
  # Żelatyna: znana przyczyna reakcji alergicznych, jak też anafilaksji, skojarzonych z wrażliwością na jaja czy żelatynę
  # Polysorbate 80 (monooleinian polioksyetylenosorbitolu): może powodować ciężkie reakcje alergiczne, włączając anafilaksję
  # Aldehyd mrówkowy (Formaldehyd): znany karcynogen (substancja rakotwórcza)
  # Triton X100: silny detergent
  # Sacharoza: cukier buraczany
  # Żywica: znana przyczyna reakcji alergicznych
  # Gentamycyna: antybiotyk
  # Thimerosal: rtęć wciąż jest używana w wielodawkowych fiolkach ze szczepionkami przeciw grypie (autyzm – unikalny typ zatrucia rtęcią)

  W przeglądzie 48 raportów dotyczących ponad 66,000 dorosłych ludzi, “Szczepienie dorosłych zredukowało ryzyko wystąpienia grypy jedynie o 6% oraz zredukowało liczbę opuszczonych dni pracy o mniej niż jeden dzień (0.16) dnia. Nie zmnieniło liczby ludzi potrzebujących hospitalizacji lub potrzebujących wziąć wolne z pracy.”

  Źródło: “Vaccines for preventing influenza in healthy adults.” The Cochrane Database of Systematic Reviews. 1 (2006).

  W przeglądzie 64 badań na przestrzeni ponad 98 sezonów grypy u ludzi starszych przebywających w domach opieki, szczepionki przeciw grypie nie wykazały znaczenia statystycznego (istotność poniżej 0.05 czyli poniżej 5%). W przypadku osób starszych żyjących w społeczności, szczepionki okazały się nieskuteczne (brak istotności statystycznej) przeciwko grypie, For elderly living in the community, vaccines were not (significantly) effective against influenza, chorobom grypopodobnym czy też zapaleniu płuc.

  Źródło: “Vaccines for preventing influenza in the elderly.” The Cochrane Database of Systematic Reviews. 3(2006).

  Statystyki te mówią same za siebie…że żadne szczepionki nie są nam do niczego potrzebne…

  • 44 said

   Sa tez znane badania w ktorych wiekszosc ludzi ktorzy zachorowali na chorobe Heinego-Medina dlateg poniwaz nigdy nie byli na ta chorobe szczepieni. Przed ospa wietrzna szczepionka tez nie chroni powoduje natomiast lagodniejszy przebieg choroby itd.

   • Ono said

    ale byli na co innego – i tu jest właśnie pies pogrzebany! Nie szczepi się dzieci na Autyzm tylko np. na sezonową grypę – a Autyzm dostają gratis!!!!

  • 44 said

   Ten film tylko utwierdza mnie w przekonaniu o bzdurnosci tez stawianych przez zwolennikow spisku. No bo co w tym filmie jest? Ano jest to, ze kilkanascie lub kilkadziesiat lat po wyprodukowaniu szczepionki odkryto, ze srodek konserwujacy szczepionke zawiera sladowe ilosci rteci niebezpiecznej dla zdrowia. Przeprowadzone badania wskazuja, ze moze to powodowac autyzm u dzieci ale nie stwierdzaja tego NA PEWNO! Z badan wynika, ze na autyzm choruje 1 na ponad 160 osob co daje mniej wiecej…0.75%! Innym argumentem jest to, ze kiedys chorowala 1 na 5000 osob ale nikt nie daje 100% pewnosci ze teraz choruja przez szczepionki. Moze powod jest inny? Przeciez wioadomo jest, ze jemy gorzej niz 20-30 lat temu, wiemy ze rosnie zanieczyszczenie srodowiska itd. Ale mam rewelacje dla „spiskowcow”: JEDNOCZESNIE SREDNIA DLUGOSCI ZYCIA W KRAJACH ROZWINIETYCH NIEUSTANNIE SIE WYDLUZA!!! Wiec chca nas zabic wydluzajac nam zycie? Kupy sie to nie trzyma. Odkrycie, ze zwiazek jest trujacy i upublicvznienie tego odkrycia tez dowodzi tylko tego, ze nie jest na swiecie tak zle jak sie „oswieconym” wydaje. Poza tym takich spraw jest kupe!!! A to ktos odkryje, ze w zakladach miesnych stare mieso obrabia sie i sprzedaje ponownie jako swierze, a to ktos odkryje, ze naczynia sprowadzane z Chin malowane sa farbami zawierajacymi olow. ktos inny w swoim czasie odkryl szkodliwe dzialanie azbestu itd itd. Oczywiscie ze wszystkie takie zdarzenia mozna podciagnac pod teorie spisku tylko PO CO? Zreszta natura tez nas nie oszczedza. Np w pestkach owocow odkryto w swoim czasie sladowe ilosci cyjanku (tez trujace prawda?), weze, skorpiony obdazone sa zabojczym jadem, lwy maja cholernie niebezpieczne zeby a niedzwiedz jak machnie lapa, to nie ma co dzwonic do lekarza. Czy to tez jest spisek przeciwko gatunkowi ludzkiemu? No wlasnie…

   • 44 said

    i jakoś nikt w swojej „światłości” nie jest w stanie napisać nic konkretnego na wcześniejszy post…

   • sobiejestem said

    Czy dla ciebie jest tak trudne zrozumienie faktu co z organizmem ludzkim robi rtęć? Bo widzę, że czepiasz się cyferek i próbujesz tworzyć kontrargumenty zresztą dość kiepskie, a kompletnie nie chcesz dostrzegać właśnie tych istotnych informacji. To jest perfidna ignorancja.

   • 44 said

    W wiesz co z organizmem ludzkim robi cyjanek? I ile tej rtęci tam jest, a raczej BYŁO!!! Śladowe ilości!!! Gdyby ktoś chciał nas wytłuc to od razu wsadził by tam tyle rtęci ile potrzeba…

   • grypa666 said

    Rtęć w każdej ilości jest toksyczna. Ze szczepionek wziął się m.in. 1600% wzrost zachorowalności na autyzm w USA.

   • 44 said

    Nikt tego nie udowodnił! Przynajmniej w tym filmie! Produkty spalania etyliny też są toksyczne ale mam nadzieje, że nie myslicie o tym w kategoriach spisku…

   • Tomek said

    A ktoś udowodnił, że jest bezpieczna? Jak się udowadnia bezpieczność danego specyfiku? Opisz jak to widzisz.

   • grypa666 said

    Pierwsze co znalezlismy na Google:
    http://www.vaccinationnews.com/DailyNews/July2001/AutismUniqueMercPoison.htm

   • Robert said

    Po co ta dyskusja? Niech Pan doktor zapozna się z lekturą która jest dostępna na tej stronie. Może spróbuje podważyć dowody autorytetów medycznych tego świata http://www.jut.pl/

   • el said

    w ogóle nie ma dyskusji…
    jak ktoś ślepo wierzy w reklamy, to na siłę myśleć nikt go nie nauczy.
    pokaż mi jedno NIEZALEŻNE badanie, przeprowadzone przez NIEZALEŻNYCH ekspertów, którzy nie pracują dla firm farmaceutycznych, w których byłoby podane, że szczepienia to samo zdrowie, a nieliczne przypadki skutków ubocznych są tylko przypadkami.
    otóż takich badań nie ma! są badania przeprowadzone na zlecenie firm farmaceutycznych, z których możemy się dowiedzieć tego samego, co z ulotek – że szczepionki ratują ludzkość itp. brednie.
    osobiście uważam, że nie tylko thimerosal jest szkodliwy, ale i inne konserwanty zawarte w szczepieniach mogą nieźle nabałaganić.
    polecam do przeczytania: http://www.autyzm-szczepienia.eu/uploads/List_do_wakcynologow_poprawiony%5B3%5D%20adobe.pdf

    na koniec życzę Ci abyś nigdy nie musiała patrzeć, jak Twoje dziecko z dnia na dzień, po podaniu szczepionki, zmienia się w kogoś zupełnie obcego.

   • grypa666 said

    Co do autyzmu – Amisze, którzy się nie szczepią ze względów religijnych w ogóle nie mają przypadków autyzmu. Zauważmy też, że dzieci autystyczne wyłączają ze społeczeństwa nie jedną, a kilka osób – należy się nimi opiekować 24 godziny na dobę. Piękny sposób na obezwładnienie społeczeństwa.

   • 44 said

    Własnie o to chodzi:wg was WSZYSCY sa ZALEŻNI i działąjaa na ZLECENIE…chorzy jestescie. A co do mojgo dziecka, to szczepiłem je juz chba z 6 czy 8 razy, na wszystko co sie da! I gra i buczy.Ma świetna odpornośc, inne dzieciaki przedszkolu mogą tylko pomarzyć aby byc tak odpornym jak ona. Amisze maja jednak jakieś przypadki autyzmu…są one bardzo rzadkie ale są. Amisze są sołecznością które w ogóle żyje inaczej niż żyje się w dziesiejszych czasach wiec to, że u nich autyzm jest bardzo rzadki może wynikać z KOMPLETNIE innego trybu życia…

 2. anty szcze-pionka said

  Rtęć w termometrze szkodliwa dlatego wycofują rtęciowe ale za to rtęć jest w świetlówkach energooszczędnych, amalgamatach czyli plombach zębów i szczepionkach – tu już nie jest szkodliwa (w/g producentów). Podobnie jak z reklamówkami w marketach były za darmo = były szkodliwe, są odpłatne = nie są już szkodliwe. Jak długo jeszcze ludzie dadzą się manipulować jak stado baranów idących na rzeź. Dzięki za materiały, też prowadzimy portal uświadamiający na znacznie wyższym poziomie unikatowej wiedzy, którą niewielu zna i przede wszystkim rozumie. Jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej we mgle!!! Prośba odnośnie tłumaczenia – okienko z napisami jest włączane a nie jest wbudowany tekst na stałe, czy jest to możliwe jak np. w Płytach Prawdy wtopienie żółtych napisów w video? Jest to przede wszystkim bardziej czytelne oraz można pobrać plik, który zawiera napisy natomiast obecnie ich nie będzie bo są tylko włączane przy odtwarzaniu. Ułatwiło by mi to przekazanie filmiku dalej, choćby dla osób bez internetu. Bez wbudowanych napisów jest to w większości zupełnie bezcelowe.

 3. Barth said

  “W Polsce (RTĘĆ) występuje w niewielu szczepionkach, głównie polskiej produkcji. Z całą mocą jednak podkreślam, że tiomersal nie jest trucizną i dawka rtęci, którą zawiera we wszystkich szczepionkach nie przekracza dopuszczalnych norm. W większości nowych szczepionek tiomersal jest już zbędny, bo POJAWIŁY SIĘ INNE SPOSOBY KONSERWACJI SZCZEPIONEK.”

  Dr n. med. Paweł Grzesiowski

  • el said

   tytuł naukowy nie zwalnia od myślenia, a niestety brak używania rozumu i totalna ignorancja dla innych, często lepszych metod leczenia jest wśród lekarzy prawdziwą plagą. większą chyba niż autyzm. zastanawia mnie czasami, czy studentom medycyna od I-wszego roku studiów zabrania się używania mózgów pod groźbą kar cielesnych, czy w jakiś inny sposób dochodzi do takich problemów z myśleniem? i proszę mi uwierzyć, kiedy idę do lekarza (najczęściej po zwolnienie lekarskie, bo nigdy nie po receptę), to odnoszę nieodparte wrażenie, że w przychodniach siedzą ludzie, którzy swą wiedzę czerpią z ulotek. proszę mi powiedzieć, jak mam powierzyć życie i zdrowie swoje i swoich bliskich takim niedouczonym, zamkniętym na inne możliwości, na nową wiedzę, wierzącym w swoją nieomylność lekarzom?
   Pan wybaczy, ale gdybym w swojej pracy popełniła choć jeden taki błąd, jak np. nie informowanie rodziców o pozytywnych, ale także NEGATYWNYCH skutkach szczepienia, i te negatywne by wystąpiły, to pracy w swoim zawodzie już nigdy bym nie znalazła…

   proszę oczywiście nie brać moich słów do siebie, bo to, że Pan się tutaj znalazł, już jest dobre, bo Pan szuka, a kto szuka, ten znajduje:)

 4. Adam said

  Ludzie zostawcie maila do siebie jako kontakt! Jeśli sie chodiz po necie i znajdzie artykuły na temat szczepień, ciekawe, to nie można nawet wam przesłać! bo nie zostawiliście maila czy jakiejś innej formy kontaktu na blogu!

  wklejam link do artykułu. prosze go pzreczytać i wziąć pod uwagę przy opracowywaniu bloga:
  http://www.tvn24.pl/28377,1613523.1,0,1,przelom,fakty_wiadomosc.html
  TO BARDZO WAŻNY MATERIAŁ. ZOBACZCIE JAK PIORĄ MÓŻGI W MEDIACH KOMERYCJNCYCH, MAINSTREAMOWYCH.. POKAŻCIE TO LUDZIOM.

  Poza tym, niedawno dołączyłem do Waszej grupy na facebooku. Przepraszam za nieaktywność, ale dopiero uczę się z tego facebooka korzystać (nigdy nie lubiłem portali społecznościowych- strata czasu, ale jak widac do czegoś się przydają nawet i one).

  Odpiszcie mi jakoś:)

  Sprawa również dotyczy i mnie chce się zaangażować i pomóc.

  Pozdrawiam

 5. Barth, 44, i inni mili Państwo z „inną perspektywą” — proszę o Państwa głos po zaznajomieniu się z lekturą chociażby —

  Researchers resurrect deadly 'Spanish' flu
  http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/story/CTVNews/1097159995270_92569195/?hub=Health
  
  On October 7 2004, we read that researchers resurrected deadly 'Spanish' flu (reference to article) -- 
  
    "A tiny genetic change may be all that stands between us and the next deadly flu pandemic."
  
    "A team of scientists at the National Microbiology Research Laboratory in Winnipeg, Manitoba arrived at that chilling conclusion after they managed to create a cousin of the deadly 1918 Spanish flu virus in the lab."
  
  
  Security fears as flu virus that killed 50 million is recreated
  http://www.guardian.co.uk/society/2005/oct/06/health.medicineandhealth3
  
  On October 6 2005, a year after researchers resurrected deadly 'Spanish' flu (reference to prev. article), we again read (reference to article) -- 
  
    "Scientists have recreated the 1918 Spanish flu virus, one of the deadliest ever to emerge, to the alarm of many researchers who fear it presents a serious security risk."
  
    "Undisclosed quantities of the virus are being held in a high-security government laboratory in Atlanta, Georgia, after a nine-year effort to rebuild the agent that swept the globe in record time and claimed the lives of an estimated 50 million people."
  
  
  Novartis US 2009/0047353 A1 "Split Influenza Vaccine with Adjuvants" Patent Application
  http://www.scribd.com/doc/18178409/Novartis-Patent-Application-Influenza-Vaccines-with-Adjuvants
  
  Medical Mafia Book Author Provides The World The Smoking Gun Evidence Against The Swine Flu
  http://www.healthtruthrevealed.com/articles/17445018207/article
  
  On July 2 2009, Canadian doctor Ghislaine Lanctôt, author of the Medical Mafia, wrote (reference to article) --
  
    "This A(H1N1) pandemic is concocted and orchestrated by the WHO (World Health Organization), and serves the same military, political and industrial interests as those of 1976"
  
  
  Squalene: The Swine Flu Vaccine’s Dirty Little Secret Exposed
  http://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2009/07/17/Squalene-The-Swine-Flu-Vaccines-Dirty-Little-Secret-Exposed.aspx
  
  On July 17 2009, in a blog post, Dr. Mercola notes (reference to article) --
  
  
    "Your immune system recognizes squalene as an oil molecule native to your body. It is found throughout your nervous system and brain. In fact, you can consume squalene in olive oil and not only will your immune system recognize it, you will also reap the benefits of its antioxidant properties."
  
    "The difference between “good” and “bad” squalene is the route by which it enters your body. Injection is an abnormal route of entry which incites your immune system to attack all the squalene in your body, not just the vaccine adjuvant."
  
  
  A Whole Industry Is Waiting For A Pandemic
  http://www.spiegel.de/international/world/0,1518,637119,00.html
  
  On July 21 2009, nn an interview with SPIEGEL, epidemiologist Tom Jefferson speaks about dangerous fear-mongering, misguided, money-driven research and why we should all be washing our hands a lot more often (reference to article) 
  
  Swine Flu: What I Believe
  http://solari.com/blog/?p=3532
  
  On July 22, 2009, former high-level government official, Catherine Austin Fitts, said (reference to article) --
  
    "I believe one of the goals of the swine flu vaccine is depopulation. Perhaps it is the goal of a swine flu epidemic as well, whether bio-warfare or hype around a flu season"
  
  
  Military planning for possible H1N1 outbreak
  http://edition.cnn.com/2009/US/07/28/military.swine.flu/
  
  On July 29, 2009, CNN announced (reference to article) -- 
  
    "The U.S. military wants to establish regional teams of military personnel to assist civilian authorities in the event of a significant outbreak of the H1N1 virus this fall, according to Defense Department officials."
  
  
  Prawo na czas zarazy
  http://www.rp.pl/artykul/2,342253_Prawo_na_czas_zarazy.html
  
  Baxter not to provide anti-swine flu vaccine to Czechs
  http://www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/pri-pandemii-nebude-mit-cr-vakciny-od-baxtera/391208?id=391210
  
  On August 3rd 2009, Baxter media representative Jana Cechova said (reference to article) -- 
  
    "The U.S. pharmaceutical firm Baxter which manufactures a vaccine against the swine flu in its Czech branch will not ensure the vaccine for the Czech Republic in the case of a pandemic"
  
  
  Diseased African Monkeys Used to Make Swine Flu Vaccines, Private Military Contractor Holds Key Patents
  http://www.naturalnews.com/026779_swine_flu_patents_vaccines.html
  

  Dobrej nocy!

 6. Barth, 44, i inni mili Państwo z „inną perspektywą” — specjalnie dla Państwa powstał kolejny wątek na forum przytaczający linki do i cytaty z artykułów (coraz więcej z mediów tzw. masowych): http://www.facebook.com/topic.php?topic=9913&uid=111448091846

  Proszę o Państwa komentarz po zaznajomieniu się z lekturą powyższych

  P.S. Proszę uważać na słowa, bo zarzuty że publikowanie tych informacji jest niebezpieczne może świadczyć tylko o kompletnym niedoinformowaniu w temacie — sam się szczepię wyjeżdżając do kraju gdzie szczepienia na daną chorobę są wymagane, nikt tu nie mówi o odmawianiu czegoś takiego.. Mili Państwo, dopóki nie pojmiecie, że to jest sztucznie stworzony wirus i że szczepionka jest bardzo niebezpieczna, będziecie się miotać i wprowadzać w błąd innych!

 7. Barth said

  „Scientists have recreated the 1918 Spanish flu virus”
  – owszem, żadna tajemnica, wirusa hiszpanki wskrzeszono w celach badawczych.
  To jest to co nazywacie sztucznym wirusem.

  „Prawo na czas zarazy”
  – To że państwo w okolicznościach zagrożenia narodowego ma prawo ograniczyć swobody obywatelskie nie jest żadną tajemnicą ani nowością.

  Informacje o teoriach spiskowych na temat np. WHO to niczym nie potwierdzone doniesienia. Po prostu domysły. Mogą być prawdą ale na to nie ma twardych dowodów.

  „nikt tu nie mówi o odmawianiu czegoś takiego (szczepionki)”
  Więc spójrzcie na komentarze napalonych wolontariuszy – nie wezmę tego, to śmiertelna szczepionka!
  Efekt waszej propagandy.

  Zapoznałem się z waszym stanowiskiem i ze stanowiskiem środowiska naukowego.

  Zachęcam do szukania rzetelnych źródeł.
  Do przeczytania materiałów dostarczanych przez obie strony „obozu”.
  Prawda jest dostępna, jednak trzeba ją wyłuskać z gąszczu nieprawdziwych, wyrwanych z kontekstu informacji.

  • „Rzetelnych źródeł”? Wirus był stworzony w „celach badawczych”?! Przytoczyłem tym razem ponad 10 źródeł, Pan skomentował dwa, a na resztę określenie „teorie spiskowe” jest już szczytem arogancji.. Przytaczałem m.in. patent Novartis, artykuły z Guardian, Der Spiegel, CNN, Ceske Noviny, opinie właścicielki kilku klinik, opinię byłej bankierki inwestycyjnej i oficjała rządowego.. Które z nich są spiskowe?! Jak długo będziecie w błąd wprowadzać ludzi swoją idiotyczyną dialektyką?! TO WASZE STWIERDZENIA SĄ NIEBEZPIECZNE I NADAJĄ SIĘ DO ZGŁOSZENIA JAKO PRZESTĘPSTWO — NIEUMYŚLNE SPOWODOWANIE ŚMIERCI.. ZASTANÓWCIE SIĘ JESZCZE RAZ, INACZEJ MOŻECIE BYĆ STRONĄ W OSKARŻENIACH

   • Indigo said

    Ihehuhuea. „Kto nie jest z nami, ten jest przeciwko nam”, co?
    I Wy chcecie być traktowani poważnie.

   • Barth said

    Pytam co was tak złości?
    To że mamy wybór i nie musimy brać szczepionek z rtęcią? Bo są inne konserwanty nie zawierające jej?
    Lepiej by było gdyby nikt nad tym nie pracował i dalej byśmy się truli?
    Może dla was tak, wtedy nic by nie zaprzeczało waszym teoriom.

   • Barth said

    Tak wirus grypy „hiszpanki” został na nowo wskrzeszony po to aby poznać mechanizmy jego działania, odpowiedzieć na pytanie dlaczego zabijał? Tego nadal nie wiadomo mimo kilku lat badań nad owym „wskrzeszonym” wirusem.
    Jeśli tą odpowiedź poznamy, będzie łatwiej zareagować w przypadku pojawienia się nowych, podobnych szczepów.

   • 44 said

    A spojzmy na sprawe z drugiej strony. Jestescie w stanie przyjac do wiadomosci teze, ze ten kto nas chce ochronic przed domniemanymi trujacymi szczepionkami, ludobojstwem itd, poprzez wzbudzanie w nas strachu chce sie nas pozbyc? Ze poprzez wmawianie nam, ze szczepionki beda (bo przeciez nie sa, bo ich po prostu jeszcze nie ma) trujace, poprzez „ostrzeganie” przed szczepieniami, poprzez wzbudzanie leku chce wlasnie zebysmy sie nie szczepili, co moze zaprowadzic do redukcji populacji, smierci milionow ludzi a w konsekwencji, do przejecia nad nami kontroli? A moze autor tego bloga nalezy do jakiegos spisku blizej nie okreslonego, majacego identyczne cele jak Klub Bildenberga itd. No slucham? Czy jestescie w stanie swoje myslenie odwrocic o 180 stopni…?

   • „A spojzmy na sprawe z drugiej strony. Jestescie w stanie przyjac do wiadomosci teze, ze ten kto nas chce ochronic przed domniemanymi trujacymi szczepionkami, ludobojstwem itd, poprzez wzbudzanie w nas strachu chce sie nas pozbyc? Ze poprzez wmawianie nam, ze szczepionki beda (bo przeciez nie sa, bo ich po prostu jeszcze nie ma) trujace, poprzez “ostrzeganie” przed szczepieniami, poprzez wzbudzanie leku chce wlasnie zebysmy sie nie szczepili, co moze zaprowadzic do redukcji populacji, smierci milionow ludzi a w konsekwencji, do przejecia nad nami kontroli? A moze autor tego bloga nalezy do jakiegos spisku blizej nie okreslonego, majacego identyczne cele jak Klub Bildenberga itd. No slucham? Czy jestescie w stanie swoje myslenie odwrocic o 180 stopni…?”

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Georg_Wilhelm_Friedrich_Hegel

    „Podstawowa reguła dialektyki heglowskiej jest następująca: „Każda teza zawiera już w sobie antytezę, obydwie zaś zostają zniesione w syntezie”. Mimo tego zniesienia, synteza zapośrednicza w sobie zarówno tezę, jak i antytezę.”

    ciekawe co będzie syntezą? 😛

   • 44 said

    No ciekawe…ale na pytanie nie odpowiedziales…Pewnie jestes w spisku majacym nas namowic do nieszczepienia sie przez co mozemy umrzec na te swinska cholere jak kupa ludzi w 1918…Swoja droga ciekawe co by bylo jakby wtedy mieli szczepionki…nawet z ta rtecia.

  • grypa666 said

   Świńka Sprawa, nie widzisz, że na blogu są dezinformatorzy?
   Nawet jeśli napiszesz, że Ziemia jest okrągła to pojawi się „argument”, że to jest wszystko kwestia punktu widzenia i że są naukowcy, którzy temu zaprzeczają.

 8. Freska said

  Barth,gdybyś rzeczywiście rzetelnie zbadał sprawę, zauważyłbyś z pewnością, że środowisko naukowe na które się powołujesz ma również podzielone zdania co do bezpieczeństwa szczepień jako takich, jak również tej konkretnej szczepionki. Owszem, jest coś takiego, jak oficjalne stanowisko medycyny, ale to nie znaczy, że zawsze odzwierciedla ono prawdę.

  • 44 said

   Posadzanie wszystkich na okolo o klamstwa, niezetelnosc itd prowadzi do psyhozy…a ta w konsekwencji moze zaprowadzic do zabojstw, gwaltow itd…wiec w sumie do tego od czego „tworcy” tego bazlu chca nas uchronic.

   • kasia said

    ale Ty to właśnie robisz. Prześledziłam wszystkie Twoje komentarze!

   • 44 said

    Bo jakis czas temu zaczalem popadac w taka wlasnnie psyhoze jaka tu teraz obserwuje. Zaczalem nawet rysowac plany murow naookolo domu, w myslach budowalem spichlerze na zywnosc, zbieralem nasiona, robilem zapasy lekow (tych bezpiecznych oczywiscie), gromadzilem w beczkach paliwo, juz mialem nawet wybrany generator pradu, nagranego goscia ktory zalatwi mi Kalacha i wybrane klusze ktore chialem kupic w liczbie 3 sztuk. I MOWIE CALKIEM POWAZNIE!!! Na sczescie wyzbylem sie tej psyhozy sam…innym bedzie niestety potrzebny lekarz. Naprawde radze zaczac szukac odpowiedzi podwazajacych teorie „spiskowcow”.

 9. Barth said

  Nie napisałem, że zdania w środowisku naukowym nie są podzielone.
  Dlatego w swoich wpisach umieściłem tylko takie informacje, z którymi każdy prawdziwy naukowiec się zgodzi.

  Skład szczepionki będzie na pewno znany.
  Nikt wam nie wbije strzykawki w plecy.

 10. Tomczak said

  Zostawiam do siebie e -meila kontaktowego, Adam bardzo ciekawa strona z różnymi artykułami newworldorder.com.pl
  agi846@interia.pl
  Po obejrzeniu filmiku wyżej nikt już nie powinien mieć wątpliwości co do tych szczepionek…przynajmniej ja nie mam.. pojawia się wiele opinii iż rtęć, oraz inne pierwiastki w szczepionkach zawierają się w dopuszczalnych dawkach, zatem skąd tyle..przypadków autyzmu po szczepionkach przeprowadzanych na dzieci, jeśli ktoś ma alergię,albo jest bardzo słaby to nawet taka dawka rtęci czy aldehydu mrówkowego może mieć tragiczne konsekwencje, albo pozostawić uszczerbek na zdrowiu…i to samo tyczy się szczepionek na świńską grypę, tym bardziej iż jak już oficjalnie wiadomo szczepionki na świńską grypę nie zostały przetestowane na większej liczbie osób..

  • sobiejestem said

   Tylko że zapewne normy (które często nie uwzględniają czynników dodatkowych oraz są elastyczne w zależności od zasobów finansowych twórców danych produktów)nie uwzględniają ile do 2 roku życia dzieciak otrzymuje szczepionek. Bo nie chce mi się wierzyć że uwzględnili ten czynnik gdyż wiele osób szczepi swoje dzieci ze strachu nawet na te nieobowiązkowe, więc nie są w stanie przewidzieć ile szczepionek zaserwują młodemu człowiekowi. Widziałem książeczkę szczepień dziecka mojego znajomego i przeżyłem szok że dzieciakowi który nie ma jeszcze 2 lat zaaplikowano tyle szczepionek.

   Tak więc w sytuacji gdy jest tyle szczepień przypadających na jednego człowiek to te śmieszne normy o których kilka osób tak namiętnie pisze są po prostu fikcją.

   Dlatego odnoszę wrażenie, że osoby, które tutaj podpisują się per doktor medycyny, żywcem kpią z inteligencji ludzi usiłując uchodzić za autorytet w dziedzinie szczepionek czy też leków i jednym zdaniem kwitując, że są bezpieczne. Nie uważam by były bezpieczne, tak jak i masa leków. Co z tego, że coś tymczasowo niweluje objawy, skoro nie leczy przyczyny, a jeszcze uszkadza inne organy. Przyjęło się założenie, że jak jest dolegliwość to jest pigułka na ową dolegliwość.
   Nie rozpatruje się czynników, które wywołały tą dolegliwość na przykład tryb życia, nawyki itd. itp. idealnym przykładem są tutaj „leki” przeciwbólowe, które nie leczą lecz uwalają sygnały organizmu, który krzyczy bólem, że coś jest nie tak. Pigułki przeciwbólowe są jak wyłączenie sygnalizatora. To że przestało boleć nie oznacza, że problemu nie ma, po tym jak tabletka przestanie działać problem wraca i zaczyna się błędne koło z destrukcyjnym wpływem na organizm.

   Trzeba również być ignorantem by doniesienia o szkodliwości na taką skalę ignorować i dalej negować. Zawsze tam gdzie pojawiają się pieniądze, są nadużycia i obecnie dotyczy to całego przemysłu farmaceutycznego.
   Druga sprawa to alergie. Szprycuje się ludzi tabletkami na alergie, które powszechnie wiadomo nie leczą, oddziałują na układ nerwowy z całą pewnością wpływając negatywnie na organizm.
   Dlaczego nie mówi się o przyczynach alergii, o zanieczyszczeniu organizmu, wątroby, woreczka żółciowego, o temacie pasożytów, które wywołują znaczną część problemów zdrowotnych człowieka.
   Dlaczego nie mówi się że badanie krwi czy kału w przypadku pasożytów to loteria bo trzeba trafić na etap rozmnażania się pasożyta w organizmie by to wyszło w badaniach.

   Ogólnie to co się wyprawia z człowiekiem robiąc z niego dojną krowę (pieniądze) jest niewyobrażalne.

 11. Ono said

  Szkoda czasu na dyskusje z Wami! Jest dużo więcej ważnieszych, niż przekonywanie kogokolwiek do swojego zdania. Myślcie sobie co chcecie tylko nie zaśmiecajcie tymi komentarzami tego bloga – bo prócz WAS są tu także ludzi którzy na prawdę interesują się sprawą i czytają, szukaja i dowiadują się!

  Za nasze pieniądze Państwa zakupi te szczepionki! A ja nie po to płace podatki żeby mnie za te pieniądze uśmiercić! Koniec dyskusji z mojej strony!

  Ignorancja wasza sięga zenitu!!

  • Barth said

   Jasne, bo wasz blog jest święty i nietykalny.

   Nikt nie ignoruje swojego zdrowia i każdy interesuje się dobrem swoich bliskich i siebie.

   • kasia said

    po twoich ignoranckich wypowiedziach raczej tego nie widać… Nie szkoda Ci czasu?

  • Mezo said

   Ono – wyluzuj, bo nie doczekasz czasu, gdy twoje przekonania na ten temat się skompromitują.

 12. Adam said

  dzięki Tomczak. Wszelkie materiały, których udało się dotrzeć, linki do nich wyślę Ci na mail. (być może już je widziałaś). Wrzuce też linki na facebook.

  Pozdrawiam

 13. Tomczak said

  Nie wiem o co Ci chodzi ONO, po to jest to Forum by dyskutować i zamieszczać swoje opinie, tylko w taki sposób można przekazywać sobie informacje i nimi się dzielić..każdy tutaj mówi o swoich obawach i przypuszczeniach dodaje informacje , które znalazł, dzięki temu możemy spojrzeć na różne aspekty tej sprawy, każdy wprowadza inny punkt widzenia i to jest właśnie wolność słowa..

  o jakiej ignorancji mówisz? Dzięki tym szczepionkom, zaczęłam w końcu szukać informacji o tym jak ten świat działa, i myślę , że nie tylko ja, coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać co tu jest grane…

  Dzięki Adam za informacje na e -meila.

  pozdrawiam

  • lo lo said

   No właśnie „Tomczak” o to chodzi! Dzięki tej sprawie sam otworzyłem się na rzeczy które do tej pory były gdzieś poza… Coraz więcej widzę połączeń między różnymi rzeczami!

   „coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać co tu jest grane…” – no a jest co dostrzegać. Bo już za dużo „niewyjaśnionego” się zaczyna widzieć.

   To naturalne i normalne, że człowiek szuka odpowiedzi!!

   A co do wcześniejszych wypowiedzi ONO to wydaje mi się, że chodzi o to iż Barth i 44 wprowadzają dziwną dyskusję, wszystkiemu zaprzeczają – a mam wrażenie, że materiału dowodowego nie mieli w rękach, przeczytać ponad 100 stron w dodatku po agnielsku nie jest widocznie łatwo…

   • Barth said

    Pokaż mi gdzie w tym materiale jest podany skład nowej szczepionki na ŚG.
    Tylko to mnie interesuje.

   • kasia said

    poszukaj sobie jak jesteś taki mondrala a nie zajmuj innym czasu!

   • Barth said

    Ok ,ty go nie znasz.
    Następny proszę.

 14. kamyk said

  Szanowni państwo „teoretycy”. Wszystkie wasze przemyślenia prowadzą do kilku wniosków których gradacja jest rosnąca:
  1. Ktoś robi szwindel na szczepionkach.
  2. Ktoś celowo chce zabić większość społeczeństwa.
  3. Działa generalny spisek międzynarodowy.
  Proszę was zacznijcie samodzielnie myśleć! Straszycie ludzi wyolbrzymionymi tematami. Chce wam tylko przypomnieć że prowokowanie i pobudzanie paniki jest karalne, nie tylko w Polsce. Wasze „teorie” są niemożliwe do zrealizowania! Praktycznie jest to (przepraszam ale) idiotyzm.
  Zgłębiłem waszą teorie przez kilka ostatnich dni, lecz nie znalazłem niczego spójnego dającego pełen obraz spisku (bo tak to należało by nazwać)
  Niemożna baz karnie zabić kilku milionów czy miliardów ludzi! Oprzytomnijcie!
  Przyznam że jest sporo spraw o zabarwieniu kryminalnym i którymi powinni zająć się prokuratorzy ale to wszystko.

  • Jaka said

   kamyk powiedział/a
   7 sierpień 2009 @ 11:02 pm

   Szanowni państwo “teoretycy”. Wszystkie wasze przemyślenia prowadzą do kilku wniosków których gradacja jest rosnąca:
   1. Ktoś robi szwindel na szczepionkach. – bez wątpienia firmy farmaceutyczne są bardzo potężnymi korporacjami

   2. Ktoś celowo chce zabić większość społeczeństwa. – nie zabić, tylko zamulić, martwi nie bylibyśmy użyteczni, a tak jest kim manipulować 😉

  • sobiejestem said

   Ja na to odpowiem ci tak. Przypomnij sobie takie nazwisko jak Hitler. Historia lubi się powtarzać w tej czy innej formie. Masa tzw. „autorytetów naukowych” zaczyna trąbić o tym, że ludzi na ziemi jest za dużo i jak to fajnie można by rozwiązać ebolą (znane wystąpienie człowieka, który dostał owacje na stojąco).
   Czy ludzie wówczas mieli dowody na to, że z ludzi będą robić mydło, i testować na nich cyklon b?

   Tutaj nie chodzi o strasznie chodzi o pewną czujność, człowiek jest wykorzystywany już na każdym kroku więc zaufanie do korporacji, rządów etc. jest bardzo ale to bardzo naiwne. Pakuje się w nas masę syfu przed którym nie jesteś w stanie się obronić.
   Mówicie o normach, dla mnie normy to jest żart, kwestia zasobów finansowych korporacji, która chce normy mniej rygorystyczne. Wystarczy zagłębić się w sprawę aspartamu i nie chodzi mi tylko o filmiki na youtube materiałów o tym jest znacznie więcej.

   Mówicie o dowodach. Powszechnie wiadomo, że telefony komórkowe są szkodliwe, powie to każdy kto zajmuje się nadajnikami radiowymi wysokiej mocy mając z tego zakresu sporą wiedzę i doświadczenie. Oczywiście badania o ile jakieś są mówią coś wręcz odwrotnego brakuje wręcz zapisków o zdrowotnym wpływie tego typu promieniowania na człowieka, dlaczego nie ma dowodów oficjalnych na szkodliwość telefonów komórkowych? Zgadnijcie dlaczego.

   Przykładowo żywność. Określa się normę w danym produkcje jakiegoś konserwantu, lecz nie uwzględnia się już tego, że ten konserwant występuje w masie innych produktów, które są spożywane. Jak się wówczas ta norma ma do ilości wchłanianego konserwantu przez człowieka. Po latach powstałą już nawet czarna lista konserwantów, barwników szkodliwych. Czy zostały wycofane z użycia? NIE.

   Reasumując, przypomnij sobie kwestię Hitlera, jak ludzie do tego wówczas podchodzili, jak nie było problemu, i jakie są tego konswekwencje. Przypomnijmy sobie wiele wydarzeń historii, które wówczas również były kwitowane określeniem „teorie spiskowe”.
   Obecnie stosuje się bardziej wyrafinowane metody, więc logiczne, że ten sam scenariusz w tej samej formie nie zostanie powielony, ale historia lubi się powtarzać, fanatyków nie brakuje, również na odpowiedzialnych stanowiskach już nie wspominając o organizacjach, które wręcz marzą o zdziesiątkowaniu populacji. Owszem gdy się to czyta czy pisze w pewnym sensie brzmi to dziwnie, wręcz niewiarygodnie, ale nie można negować wszystkiego dla samej zasady tylko dlatego, że coś brzmi niewiarygodnie albo godzi w nasz perfekcyjny scenariusz życia opartego na konsumpcjonizmie, idiotycznych programach w telewizji etc.

   Oczywiście nie można dać się porwać wszystkiemu co się przeczyta czy zobaczy, ale dochodzi jeszcze logika i instynkt plus historia.

   • Jaka said

    sobiejestem powiedział/a
    8 sierpień 2009 @ 11:34 am

    Przykładowo żywność. Określa się normę w danym produkcje jakiegoś konserwantu, lecz nie uwzględnia się już tego, że ten konserwant występuje w masie innych produktów, które są spożywane. Jak się wówczas ta norma ma do ilości wchłanianego konserwantu przez człowieka. Po latach powstałą już nawet czarna lista konserwantów, barwników szkodliwych. Czy zostały wycofane z użycia? NIE.

    to samo tyczy się szczepionek, określa się normę zawartości rtęci w dawce, a nie bierze się pod uwagę, że niemowlę szczepione jest co 6 tygodni przez pierwszy rok życia. I nie są to tylko konserwanty, ale jeszcze wirusy, często 3w1, a nawet 6w1 i dziecko musi stawić im czoła. A co się dzieje z tymi konserwantami, biorąc pod uwagę fakt, że małe dzieci chłoną 10 razy bardziej od dorosłych wszelkie zanieczyszczenia?

    dziwi mnie też fakt, że większość leków dawkuje się do wagi, czy wieku, a szczepionki podaje się w takich samych dawkach 100kg mężczyźnie i 5kg niemowlęciu

   • Tomek said

    A mnie w ogóle dziwi mit zbawiennego wpływu szczepionek i leków (medycyna tradycyjna).

  • grypa666 said

   Bezkarnie, nie „bez karnie”. Rozmawialiśmy z prawnikami n.t. tego co możemy, a co nie publikować. Jeśli masz z tym problem to zapraszamy do sądu. Za komentarze odpowiadają je publikujący.

 15. Tomczak said

  Kamyk o czym Ty mówisz…nie znalazłaś niczego spójnego dającego obraz spisku? więc nie wiem w takim razie jakie artykuły czytasz…po pierwsze po co szczepionki, po co wywoływanie pandemii na świecie odnośnie tej grypy, skoro grypę tą przechodzi się tylko trochę ciężej niż zwykłą…jak na razie to znam starania rządu oraz najwyższych urzędników państwowych jedynie od strony wyłudzania pieniędzy, a nie fundowania tak dużej ilości środków finansowych dla dobra swych obywateli…jest tak dużo kontrowersyjnych opinii odnośnie tych szczepionek,do których dodawana jest rtęć, można obejrzeć wyżej film, co dzieje się z dziećmi po zażywaniu tych szczepionek..autyzm…itp, po wtóre od lat działająca grupa Bildenbegra , która tylko spiskuje, i tak na prawdę świat należy do ludzi w niej rządzących…,coraz częściej pojawiające się opinie iż ma zostać utworzony rząd światowy… po wtóre…dziwnym trafem z USA prezes banku wyprowadził 500 mld dolarów, w wyniku czego zabrakło dolara na rynku, więc oprocentowanie kredytów wzrosło o 20% – zatem mamy światowy kryzys na własne ich życzenie. W chwili obecnej Ameryka jest bankrutem, dziwne zabezpieczanie się firm produkujących szczepionki odnośnie braku jakiejkolwiek odpowiedzialności..kiedy coraz częściej się mówi iż szczepionki nie były testowane na większej liczbie osób, do tego wszystkiego tworzenie od paru lat w USA obozów koncentracyjnych.., trumny na obrzeżach miast…i Ty mówisz ,że to za mały obraz aby zacząć myśleć logicznie i się zastanowić o co tak na prawdę chodzi…zatem gratuluje …nie mam nic więcej do dodania, bo ręce opadają…

  • 44 said

   Tomci a masz na to jakies dowody? Oczywiście poza tym co oglądałes na You Tube czy wyczytałeś w internecie? Nie wiem czy zauwarzłes ale na ŻADEN z twoich argumentów NIKT NIGDY nie przedstawił dowodów!!! Który z prezesów banku wyprowadził 500 mld dolarów?! Konkrety i dowody prosze tylko!!! a nie bzdety i DOMNIEMANIA! Ludzie litości…

   • Tomek said

    A weź żesz człowieku zacznij sam szukać i poświęć trochę czasu i sił na to. Pewne rzeczy bierze się też logicznie myśląc a nie że mają one być podane w TVN o 20:00. Jeżeli masz relację z sali rozpraw odnośnie szfindlu na 500 milardów dolarów i masz wypowiedzi prezesa FED, który… ehhh sam popatrz jak się wypowiada i co mówi:

    Jak USA stworzylo kryzys – Prezes FED nie wie gdzie sie podzialo 500 miliardow

    Nad czym tu się zstanawiać? Proste jak drut…. no ale jeśli wymagasz podania w TV informacji prostu z mostu to się pewnie naczekasz…

   • Tomek said

    poprawka: komisja senacka

   • Mezo said

    Bernanke – zeznanie przed komisją kongresu USA

 16. Robert said

  Po co ta dyskusja? Niech Pan doktor zapozna się z lekturą która jest dostępna na tej stronie. Może spróbuje podważyć dowody autorytetów medycznych tego świata http://www.jut.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s