Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

London Times wycina komentarze…

Posted by grypa666 w dniu 03/08/2009

Na forumowisko.pl znaleźliśmy taki oto wpis uzupełniający cytat z naszego bloga (https://grypa666.wordpress.com/about/):
London Times w swoim internetowym wydaniu wyciął komentarze przeciwników szczepień. Ponad 40 na 50 pierwszych komentarzy wyrażało sprzeciw przeciwko masowym szczepieniom. Więcej o cenzurze zastosowanej przez London Times: KLIK.    Czytajcie dalej…
cytat: [[ In the U.S., the government is now able to mandate universal mass vaccinations at gunpoint.
According to the Centers for Disease Control, there will be no exemptions. „A certain amount of human wastage” is expected. ]]
Centrum do spraw chorób w USA spodziewa się pewnej liczby ofiar po otrzymaniu szczepionki. Nie wspominając już o niepożądanych odczynach poszczepiennych..
Jeszcze ciekawiej jest na stronie WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Z ich strony możemy sie dowiedziec, ze:
– na nadzwyczajnym zebraniu podjęli decyzje zalecajacą szczepienia we wszystkich krajach praktycznie całej populacji.
– szczepionki beda zawierały żywe osłabione wirusy.
WHO przyznaje jednoczesnie, ze szczepionki beda produkowane w nowej technologii, ktora nie byla szeroko testowana / oceniona pod wzgledem bezpieczenstwa. Z tego powodu zalecaja intensywne obserwacje poszczepienne. TUTAJ link do tematu.
Skoro szczepionki będą produkowane na skalę światową, wszystko będzie odbywać się w tempie przyspieszonym. Czy ktoś może wyliczyć ryzyko pomyłki?
Sądzę że sprawa nie powinna przejść bez echa, tym bardziej że dotyczy każdego z nas. Sytuacja nie napawa optymizmem, zwłaszcza tu w UK gdzie mieszkam. Codziennie dowiaduje się jak dzieciaki sąsiadów przynoszą kartki ze szkoły z informacją o ich koleżankach/kolegach którzy są hospitalizowani z diagnozą świńskiej grypy. Na jesieni mają ruszyć szczepienia…   NIE DAJCIE SIĘ ZASZCZEPIĆ!

Komentarzy 19 to “London Times wycina komentarze…”

 1. Rabus said

  No nieźle… Dobrze że na jesieni, bo ja tu na wakacjach jestem i nie widzi mi się szczepić 🙂

  Tak a propo, w Polsce jakiś czas temu zniesiono obowiązek szczepień. Wcześniej była kara 5000zł, teraz już nic 🙂

  Niemniej jednak ludzi trzeba ostrzec. Spróbuję Wam pomóc w akcji po powrocie do Polski 🙂

 2. angie- poland said

  a co powiecie na to, że jeden z polskich portali absolutnie nie puszcza moich komentarzy? żadnych, w których pojawiają się słowa „nie szczepić się, trucizna itd. ciekawe, prawda?

  • rymy said

   Napisz jaki

   • angie- poland said

    na interii. pisałam już wielokrotnie w tej tematyce i ani jeden komentarz nie wszedł. co więcej-na blogach politycznych kiedy poruszam tę sprawę, żeby się zajęli-kasują komentarze-jeszcze zabawniejsze, prawda..?

 3. Mezo said

  Co do cenzury. Mam pewnego internetowego kolege, dosc radykalnego sceptyka w teoriach spisku, ale kulturalnego w swych wypowiedziach. Wiem od niego, ze portale zajmujace sie ta tematyka w wiekszosci przypadkow blokuja jego posty. Tak wiec cenzura działa w obie strony.

 4. Magda said

  Czy osłabiony wirus świńskiej grypy może wywołać tę chorobę, czy to osłabiony ludzki organizm do niej dopuszcza? Pamiętam, że kiedyś trzeba było mieć dosłownie końskie zdrowie, aby zostać zaszczepionym przeciwko jakiejś chorobie. Co się stało, że WHO zaczęło zalecać szczepienie osobom już zarażonym?

  • 44 said

   Na ospe wietrzną można zaszczepić dziecko do tygodnia po kontakcie tego dziecka z osobą zarażoną. Inaczej mówiać można zaszczepić CHORE już dziecko…

 5. mimoza said

  na gazecie oraz na onecie także usuwane są niektóre moje komentarze 🙂

 6. Abery said

  „nie dajcie zaszczepić” – marzenie ściętej głowy. sam nie chciałbym dać się zaszczepić, ale jeśli nie damy się, to zostaniemy odizolowani lub/i zamordowani. czyli albo zginiemy od razu, albo w wyniku wirusa w szczepionce.

  cieszmy się! zostały nam 1-3 miesięcy życia! 😦

  można się jedynie modlić, że nie wszyscy dostaną zainfekowane szczepionki… swoją drogą jak oni sobie to wyobrażają, że wybiją wszystkich poza elitami, to kto będzie pracował na roli, produkował jedzenie itp.? wynika stąd, że zabiją tylko tych, którzy są im „niepotrzebni”, a nie wszystkich… chociaż nie wiem, chce mi się płakać jak o tym wszystkim myślę…

  • grypa666 said

   Ja jestem optymistą. Inaczej nie brałbym się za bloga tylko szukał schronienia na bezludnej wyspie. Mam nadzieję, że sprawa się rozstrzygnie w USA zanim dotrze do nas. No bo jeśli mają zamiar nas wszystkich wybić to muszą zacząć od kraju, w którym jest najwięcej broni. My nawet nie mamy się czym bronić…

   • angie- poland said

    ależ broń nalezy do NICH:). Chodzi o wywołanie pandemii-globalnej, gdzie zadziała WHO-klękną konstytucje i prawa człowieka, a Polska nawet nie drgnie, bo i jak? Po drugie-przynalezność P do ONZ i NATO oznacza-pomoc sił militarnych w razie zagrożenia-czyli ew. buntu społeczeństwa. Jedynym sposobem jest-uwaga!-wprowadzenie stanu wojennego w Polsce, kiedy żadna interwencja z zewnątrz nie ma prawa bytu. do tego-zerwanie umów, którymi jestesmy zobligowani do stosowania się do międzynarodowych strategii. I tu pytanie-czy polaków stać na to, by zakwestionowac działalność rządu? Ja jestem realistką..

  • Koda said

   Abery nie panikuj że za kilka miesięcy możemy nie żyć.
   Moim zadaniem tu chodzi o pieniądze dla koncernów farmaceutycznych które mogą się wzbogacić na masowych szczepieniach.

   • angie- poland said

    uważasz, że te firmy potrzebują więcej kasy? oni mają przesyt..tu chodzi o władzę, to jest ostateczny afrodyzjak;)

 7. 44 said

  A wiecie, że zawartością KAŻDEJ szczepionki jest wirus choroby przed która ma chronić? Wiec zawartość wirusa A/H1N1 w szczepionkach na tą chorobe nie jest niczym dziwnym. To jest istotą szczepionki. Wiec nie róbcie ludziom wody z mózgu..

  • maxiu said

   Art. 36.

   1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

   cytat pochodzi stąd:

   USTAWA
   z dnia 5 grudnia 2008 r.
   o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi

   • 44 said

    No i…? Co to niby jest? Gdybys był chory na cholere czy ebole czy inna chorobą zakaźną to nie wyobrażam sobie, żeby łaził sobie po mieście póki jeszcze może chodzić…Nie napisałeś nic nowego a takie uregulowania wobec osób chorych na ostre choroby zakaźne obowiązują od dziesiatek lat i nie są żadną nowościa…Nie osmieszaj się

   • Tomek said

    Pod pretekstem „choroby zakaźnej wysoce niebezpiecznej dla otoczenia” mogę otrzymać gratis, którego sobie nie życzę – proste?

 8. Dude said

  Jedynym wyjściem jest zlikwidowanie tego w zarodku, bo inaczej zaszczepią nas siłą. Przydałoby się coś politycznego, jakieś referendum ws. ustaw, które głoszą jak ta wyżej. Potrzeba 500 tysięcy ludzi do tego. Czy to możliwe? No cóż, cel jest szczytny, a wagony już stoją.

 9. Neo said

  Witam!
  Uważam, że trzeba działać!
  Pierwszym krokiem jest sprawienie, żeby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o „morderczych” szczepionkach. Poruszyłem ten temat w opiniach na stronie http://www.nautilus.org.pl, którą odwiedza więcej niż 100 000 ludzi (w wielu miejscach tego serwisu). Napisałem też o tym na mojej stronie (www.thetruthse.webpark.pl).
  Myślę, że znacznie lepszym sposobem na to, żeby o tej sprawie dowiedziało się jak najwięcej ludzi jest zrobienie czegoś, co zwróci uwagę Polski! W sobotę 29 sierpnia 0 13:00 chcę zorganizować głośną demosnstrację na Długim Targu w Gdańsku! Proponuję przynieść takie plakaty jak na przykład: „Illuminati muszą zostać zniszczeni!”, „Nie dajcie się zaszzcepić szczepionkami przeciwko świńskiej grypie!” czy „Precz z Illuminati!”. Taka głośna demonstracja zadziała znacznie lepiej nawet niż gdyby 1000 osób roznosiło ulotki związane ze sprawą szczepień!
  Postaram się zorganizować dużo trąb i piszczałek (jestem w Klubie Kibica Asseco Prokom i znam Marka Gawła, który być może udostępni mi cały sprzęt, który jest najprawdopodobniej w Hali Stulecia w Sopocie, jeśli nie udostępni, to każdy będzie musiał kupić jedną trąbę i jak przydzie więcej niż 100, to zrobimy niezły hałas – taki jak na demonstracji przeciwko UE, którą w Warszawie zorganizował Roman Giertych).
  Podobnie jak pewnie wielu z Was jestem wrogo nastawiony do UE i chcę wystąpienia z tej zamordystycznej organizacji.
  Napiszcie, co sądzicie o pomyśle z demonstracją – chcę jutro zadzwonić do Urzędu Miasta Gdańska i załatwić pozwolenie na nią.
  W JEDNOŚCI WIELU JEST SIŁA
  KTO MIESZKA W TRÓJMIEŚCIE NIECH KONIECZNIE DA ZNAĆ
  Pozdrawiam
  Neo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s