Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Czy w USA przygotowywany jest zamach terrorystyczny z użyciem broni biologicznej?

Posted by grypa666 w dniu 03/08/2009

30 lipca w audycji radiowej „Power Hour” słuchaczka Mary z Nowego Jorku podaje dowody na to, że kierowcy ciężarówek transportują duże ilości wirusa ptasiej grypy, są za to sowicie opłacani. W dalszym ciagu rozmowy Mary podaje szczegóły na temat baz, do których przewożone są ładunki z zamrożonym wirusem, a także informacje o składach pociągów o długości 30 mil, które rzekomo mają przewozić ludzi.
Oczywiście mogą to być bujdy. Proszę uważnie śledzić doniesienia. Dziękujemy Waldkowi1984 za link do filmu. Jego kanał na YouTube to Stopcenzurze: http://www.youtube.com/user/stopcenzurze
—————————————————————-
poprawka – audycja z 30 marca 2009 r.

Komentarzy 49 to “Czy w USA przygotowywany jest zamach terrorystyczny z użyciem broni biologicznej?”

 1. Waldek1984 said

  Nagranie jest 30 Marca 2009. Earthlasthope, który zajmował się tą sprawą został zdjęty z youtube, miał ponad 17000 stałych widzów i miliony wyświetleń swoich filmów…

 2. we_wrzesniu_do_szkoly_nieuku said

  „30 lipca w audycji radiowej “Power Hour””… Zrobiłeś chamską przeklejkę (zapewne z prawda2.info) z linkiem z YT nawet nie sprawdzając co wstawiasz. 😦 Zajebiście zdolny jesteś. 30 MARCA a nie lipca. 30 lipca to raczej ktoś zrobił tłumaczenie.

  • Mezo said

   Czytelnicy z pewnoscia chcieliby sie dowiedziec, kto prowadzi ten blog, bo na stronie nic o tym nie ma. W dziele „O nas” jest tylko co chwile -yśmy. Dobrze byłoby przedstawic się z nazwiska, zawodu, wykształcenia.

  • grypa666 said

   Zebym jutro wylądował z dziurą w plecach? Jak najmniej danych prywatnych. Piotr Bein podpisuje się imieniem i nazwiskiem, chyba to wystarczy. Informacje do niego też docierają. Mozna się wpisać na grupę dyskusyjną na Google – tam jest do nas bezpośredni kontakt – posty dostaję na moją skrzynkę mailową

   • allseiingeye said

    Nie dawaj żdnych danych, jestem czytelnikiem, znam te wszystkie info z innych źródeł i weryfikuje to co tu piszesz, do niczego nie jest mi potrzebne twoje nazwisko, a tobie moje, szanujmy się nawzajem i nasze prawo do prywatności.

 3. Mal said

  to co pisałem wczesniej sprawdzaj zródło i przegladnij całego newsa co i jak. Nie idz na ilosć tylko na jakość. Pozdro

 4. Mezo said

  Tak naprawde wszystko co opiera sie na „nie moge zdradzic zródła”, „boje sie wyjawic”, „żadnych nazwisk” jest kompletnie niewiarygodne. Fikcja w dzisiejszych czasach towazyszy nam przeciez na kazdym kroku

  • angie- poland said

   zgadza się, dlatego jest tak wielu sceptyków. ale są fakty, których podważyć się nie da, o ile zasięgnie się fachowych info, a to z kolei rodzi pytania-jaki jest tego cel-i wtedy puzzle wchodzą na swoje miejsce. Co do „żadnych nazwisk”-kurcze, nie dziwię się wcale. Powiem szczerze, że w swojej działalności informacyjnej wielokrotnie zastanawiam się czy używac nazwiska-i nie robię tego ostatecznie…tak, boję się, zwij to paranoją, ale taki jest fakt. Ostatnio przyglądam się działalności chemtrailów-wzmożone opryski, a za chwilę komunikaty o nadchodzących załamaniach pogodowych…i to są fakty

  • grypa666 said

   Dzięki Angie. Poruszone sprawy są dyskusyjne. Przecież nigdzie nie piszę, że to są rzeczy niepodważalne. Ja też mam sporo wątpliwości co do pociągów FEMA, trumien. Pamiętajmy jednak, że są i tacy, którzy do dziś mają wątpliwości na temat komór gazowych. Logiczną rzeczą jest, że można wykorzystać pociągi do przewozu samochodów w makabrycznych celach.

   • allseiingeye said

    Powiem wam tyle,że mój przyjaciel siedział w stanach 8 lat, teraz wrócił, nie omieszkałem go zapytać o to wszystko co się tam dzieje i co można dostrzec gołym okiem, powiedział mi że: chemitraile są na maksa ale nie widział w tym nic dziwnego, że Amerykanie w 80% wiedzą że WTC to robota wewnętrzna, że jest dużo protestów o których u nas 0 w tv, że USA jest rzeczywiście państwem policyjnym i rzeczywiście w lutym miał być stan wyjątkowy, powiedzieli im w tv że to z powodu srogiej zimy, ludzie nie mieli pracy 4 miesiące itd., ludzi wyrzucają z domów bo żyli na krechę a nagle się gospodarka posypała, że żarcie nie da się jeść bo chemia, a w eko shopach 4 -5 x droższe. Poza tym czuć w powietrzu że coś się kroi na maks i uciekł z tamtą bo się syf robi… Co to ma do nas, mianowicie co w USA zawsze przychodzi do Europy, z opóźnieniem ale zawsze, czy to nowości techniczne, czy sposoby zarządzania, czy kryzys, czy wreszcie tak przez nas oczekiwana eksterminacja. 😀 Pozdrawiam

   • grypa666 said

    Ja tam byłem przez 18 lat. W samym centrum – w Nowym Jorku. Myślałem, że to nawet szybciej wybuchnie, już 2 lata temu (wróciłem 3 lata temu). Ale znam Amerykanów, nie mówię o tych otyłych debilach z mózgami zżartymi aspartamem, ale o inteligencji. Polacy im nie dorastają do pięt, to smutne, ale tak jest. Myślę, że elity będą niedługo mieć problem w Stanach. Słuchaliście webcast LaRouche z 1 sierpnia?

 5. Larix said

  CZY Jane Burgermeister MOZE BYC OSZUSTKA ?!

  WHO Is Jane Burgermeister?
  From Devvy Kidd

  I had Dr. Evangellista on my radio show last Friday night. This is
  what he sent me about Burgermeister; he has the patents to prove she
  has the wrong pharma house…

  Devvy,

  Thought I would share this with you, so you can see some of the
  evidence for yourself, if interested.

  Jane Burgermeister is a fraud, and her WHO/BAXTER lawsuit (no record
  of a lawsuit) is based on false information. (Simply a publicity
  stunt, etc)

  http://www.rense.com/general86/whois.htm

  .

 6. Roger said

  Szukałem informacji o tych pociągach FEMA na YouTube i znalazłem filmy, na których pokazywane są te pociągi oraz ładowane do nich samochody, pokazywane wnętrza, zresztą film znalazłem tutaj http://www.youtube.com/watch?v=vBO24iVVw-4

  Może nie chodzi tutaj o transportowanie ludzi? W najgorszym wypadku to kolejna jedna wielka dezinformacja, dziś mnie już nic nie zdziwi.

  • grypa666 said

   Argumentem są tu otwory wietrzące, które są niepotrzebne w przypadku przewozów samochodów. Poza tym czy pociągi do przewozu samochodów nie mogą być inaczej wykorzystywane? Tak było z wagonami bydlęcymi, teraz mamy XXI wiek… W właściwie po co są wielomilowe składy tych pociągów?
   Szukajcie też materiałów potwierdzających ruchy wosjk, o których ostatnio się mówi.

  • allseiingeye said

   To co jest na tym filmiku to nie są pociągi fema, to rzeczywiście jest automax, jak poszukasz lepiej to znajdziesz pociągi fema tkóre mają otwieranie po bokach, jakoś idelanie pasujące do hermetycznych plastikowych trumien, służących do przewozu zwłok…. One wyglądają inaczej…

  • grypa666 said

   Dziękuję! W filmach, z których wykorzystałem zdjęcia był komentarz, że to są słąwetne pociągi FEMA. Być może tak nie jest, zaznaczyłem jednak na początku filmu, że zdjęcia służą dramatyzacji. O „pociągach” i „obozach” dawno się słyszy, tak więc nie zmienia to wymowy.

 7. no isms said

  w jaki sposób można się skontaktować z autorem tego bloga?
  jakiś e-mail?

 8. Tomczak said

  Czytam Wasze komentarze odnośnie grypy, i wynika z tego jedno ciężko wszystkim wyobrazić sobie to ,że Ameryka, WHO, ONZ jest w stanie zrządzić nam taki los. Nie dziwie się ponieważ są to organizacje światowe, które powinny stać na straży naszego bezpieczeństwa…też w to wszystko nie wierzyłam, aż do czasu kiedy zaczęłam szukać informacji..
  Po pierwsze…Mało kto zdaje sobie sprawę iż co roku odbywają się spotkania grupy Bildenberga – spotkania najbogatszych i najbardziej wpływowych osób tego świata, z politykami na czele.., spotkania są tajne, dziennikarze nie mają prawa wstępu, a jeśli ktoś coś usłyszy nie ma prawa roznosić tego poza mury budynku…grupa ta od lat się spotyka i rozmawia o najważniejszych sprawach światowych…kto stoi na jej czele..? Rockefeller- bankier, multimiliarder…, nieoficjalnie mówi się iż to właśnie oni mówią o wprowadzeniu nowego porządku światowego..
  czyli:
  rządu światowego
  przez to kontroli populacji
  Po drugie…mało kto wie,iż w Ameryce osobą którą rządzi tym krajem nie jest prezydent,a właśnie ta grupa bankieró, finansistów…
  Po trzecie – w Ameryce istnieje Rezerwa Federalna, która jest instytucją nie podległą rządowi, ma ona prawo do emisji pieniądza, i udzielania kredytów, i w taki sposób np ..Ameryka pożyczyła pieniądze Brazylii, wskutek niemożności spłaty, Brazylia musiała oddać we władanie swoich surowców Ameryce..
  Po czwarte…W przeciągu ostatnich kilku dni wyszło na jaw iż prezes największego banku światowego w Ameryce, Ben Bernanke..wyprowadził z Ameryki 500 miliardów dolarów ( nie przesłyszałeś się )…co spowodowało rak dolara na rynku,a co za tym idzie wzrost opodatkowania kredytów o 20%…i stąd cały kryzys…sztucznie wywołany przez Amerykanów..
  Po piąte…Prezydentem Ameryki jest Obama, a w jego rządzie wszystkie osoby są związane z grupą Bildenberga…
  I teraz po tych wszystkich rewelacjach , które napisałam jak można wierzyć w to iż, rządy naszych krajów są tak wspaniałomyślne iż pragną wszystkich zaszczepić przeciw grypie?.. urojonej grypie…bo jeśli jest to grypa, którą przechodzi się tylko trochę ciężej niż zwykłą grypę, to po co te szczepionki, po co wywoływanie strachu o pandemii?
  Pozatym po co te wszystkie ustawy …w razie pandemii kontrolę w USA przejmuje wojsko…, po co obozy koncentracyjne, które są budowane w Ameryce od paru lat…po co te trumny…Każda inteligentna osoba powinna się domyśleć,że coś tu nie gra…

  • grypa666 said

   Brawo!
   Właśnie – po co? „Świńska grypa” nawet nie jest cięższa – to zwykła infekcja wirusowa, nie zachorujesz jeśli dbasz o higienę i się wysypiasz. „Pandemia” jest po to by zacząć szczepić Wtedy będzie można rozpętać prawdziwą PANDEMIĘ. Nawet nie będziesz wiedziała co ci wstrzykują. A może z zawartością szczepioki dostaniemy RFID czip? Może dlatego właśnie chodzi o zaszczepienie całej populacji?

   • angie- poland said

    To co opisuje koleżanka mam dawno przetrawione i usystematyzowane. Zapraszam na YT-Alex Jones EndGame, Nie rozmawiajmy o pogodzie, New World Order, Wezwanie do przebudzenia i wiele innych pokrewnych video. Jest to zaiste układanka, której celem jest:depopulacja, spędzenie tych, którzy przetrwali w wielkie miejskie aglomeracje, zadziczenie reszty krajobrazu-„ekolodzy”;)zaczipowanie i kontrola absolutna, podczas gdy elity będą uskuteczniać loty na księżyc-brzmi jak s-f, ale..nie jest…
    Co do Bilderberg…Byłam w szoku, gdy w trakcie oglądania dokumentu Alexa Jonesa ze spotkania B-bodaj w 2007-kiedy nagrano spacerek jednego uczestnika z kolegą…zobaczyłam,że to John Elkann-czyli szef FIAT Group(ok 21 spółek grupy w Polsce)…a rok wczesniej odbierałam z jego rąk dyplom(plus kasa) za osiągnięcia w nauce dla dzieci pracowników FIAT…gratulował mi, mówiąc o potrzebie wykształcenia, usmiechając się słodko jak Amor…Gdybym wtedy wiedziała…(mam zdjęcie!)Na marginesie-jest trochę po 30-tce, żonaty z włoską księzniczką z szacownego rodu posiadaczy ziemskich-prywatna wyspa, 2 synów o imionach-Leone(lion) i Oceano(ocean)-no tak, bzik na punkcie ekologii i natury oraz przekonania o wyższości bogaczy nad szarym ludem?…sorry, taka wycieczka osobista, ale tylko potwierdza mi moje hipotezy.

 9. Vizard said

  Powiem tylko jedno, dzięki za pracę którą wkładacie w uświadamianie społeczeństwa. Ten blog to kawał dobrej roboty. Może wreszcie ludzie przebudzą się z tego letargu i zaczną dostrzegać prawdziwy obraz świata.

 10. Tomczak said

  Czytam ostatnio dużo odnośnie projektu , który za pośrednictwem Unii Europejskiej ma wejść w życie od 2010 roku.A mianowicie jest to Codex Alimentarius, nie wiem czy ta nazwa coś Wam mówi, w każdym bądź razie łatwo można znaleźć w internecie. Kodeks mówi o tym,iż zakazane będzie kupno naturalnych witamin, suplementów mineralnych oraz ziół . Nie wyobrażam sobie kupować witaminy C na receptę…ustawa mówi również o tymi iż, zwierzętom hodowlanym będą podawane hormony wzrostu, i antybiotyki. A cała żywność siewna będzie napromieniowana z całą masą nawozów sztucznych…
  Zwracam się z prośbą do osób, którym nie jest to obojętne. Tu chodzi o nasze zdrowie, spożywanie sztucznej żywności z samymi pestycydami i innymi środkami spowoduje poważne problemy ze zdrowiem…Musimy temu zapobiec…Żyjemy w XXI wieku, to czy będziemy jeść żywność zdrową, czy same środki chemiczne powinno być wyborem społeczeństwa. Osiągnąć to możemy jedynie poprzez zorganizowany międzynarodowy ruch protestu, którego najbardziej skuteczną formą jest inicjatywa na rzecz przeprowadzenia unijnego referendum dotyczącego naturalnych środków leczniczych.
  Aby doszło ono do skutku, pod petycją w tej sprawie, która jest dostępna na stronie internetowej: http://www.eu-referendum.org/polski/petitions/natural_remedies_info.html musi

  • allseiingeye said

   Niestety to prawda, zwierzęta już dawno dostają hormony i antybiotyki (prewencyjnie), co do leków hoemopatia znika z aptek do końca roku, co do ziół to nie wiem na 100%. Chodzi o to by być bezsilnym wobec trucia…

  • ktosik-tam said

   Jechałem kilka dni temu samochodem z sadownikiem spod Sandomierza. Twierdził, że zjedzenie niektórych owoców prosto z drzewa grozi nawet paraliżem twarzy. Dopiero przed zbiorami zaprzestają oprysków. Większość zbiorów idzie na rynek detaliczny do Krakowa…

 11. mariokosmos said

  kodeks to kolejna część bardzo zmyślnego planu… – można tak mniemać?

 12. 09.09.2009 H2O said

  Polecam wywiad z Aaronem Russo, który mówi o planach „elit” czyli depopulacji o 50 procent i zachipowaniu reszty rfid. Wywiad jest z polskimi napisami!

 13. Dominik said

  Z kodeksem to jest jeszcze taka sprawa, że następną rzeczą jaka będzie wprowadzana po „wyprowadzeniu” z aptek istotnych suplementów lub leków homeopatycznych, będzie wprowadzenie wymagania na posiadanie zezwolenia na prowadzenie własnego ogródka, a później coraz mniejsze informowanie o szkodliwych substancjach w jedzeniu (włącznie z usunięciem informacji, czy np. dany produkt był napromieniowany czy nie)! Czyli nie możesz kupić zioła i nie możesz go hodować, jeśli państwo ci na to nie pozwoli… Mam nadzieję, iż jednak część suplementów przynajmniej zostanie, inaczej może naprawdę być spory problem, jak już coś z tą świńską grypą do nas dotrze…

  a co do kwestii prywatności, to nie ma sensu podawać danych osobowych, bo i po co? Po to żeby mieć się do kogoś zwrócić, jak się okaże, że wiadomości są np. nieprawdziwe? Po to mamy rozum, żeby nie przyjmować „na pałę” tego co czytamy, tylko żebyśmy weryfikowali i szukali źródeł informacji i innych potwierdzeń. Autorzy Bloga też przecież nie zawsze mają pewność czy dana informacja jest 100% wiarygodna, często przecież chodzi o czas, a dokładna weryfikacja zajmuje sporo czasu, a przecież są osoby, chcące wiedzieć, że coś się w ogóle dzieje, skoro w tv o tym cisza.

  Co za różnica, czy napisze to jozek1234 czy Józef Malinowski, pracownik firmy XYZ… Informacja jest informacją, doceniajcie to, że ktoś za darmo was informuje i organizuje tak pożyteczną bazę wiedzy…Jak ktoś ma takie zboczenie i chce pisać o sobie bloga, wklejać zdjęcia, linki do naszej klasy i zapodawać full informacji o sobie, to niech to robi na własnym blogu, na własnym koncie.

  • mariokosmos said

   Ja w ogóle nie wyobrażam sobie, że te przepisy mogą wejść w życie. To absurd nad absurdy! Powiedzenie nie w „petycji” nic nie dało, bo aby w ogole wniosek przyjąć potrzebny był milion podpisów. Sprawa moim zdaniem nie może od tak przejść bez echa, a my powiemy „no trudno”… Nie dopuszczam możliwości abym po czosnek musiała iść do lekarza, bo będzie na receptę. Absurd tego jest oczywisty i mam nadzieję, iż żyje w kraju w którym ludzi pamiętają jak się mówi NIE, bo pisaniem pisemek nic nie zdziałamy.

   Dużo ludzi kiedy mówię im, że taki przepis ma wejść w życie, uśmiecha się z niedowierzaniem i traktuję sprawę jako mój wymysł. Dlaczego ludzie,żyją w takiej nieświadomości. W mediach cisza na temat przepisów które zmienią życie każdego z Nas! Pomijam fakt blokowania dostępu do ziół i homeopatii, co jest kolejną sprawą. Ziołolecznictwo jest znane od tysięcy lat, ktoś mnie będzie mógł skazać za zrywanie szczawiu z łąki lub uprawę bazylii – nie biorę w ogóle tej możliwości.

   Jedyna opcja jaką pod uwagę biorę w tej kwestii, to akcja uświadamiania ludzi na masową skalę! Nie tylko szczepienią są teraz niebezpieczne, ale misterny plan dotyczy także naszego jedzenia, naszej WOLNOŚCI!

   WOLNOŚĆ – od komuny jakoś mało się o niej mówi, niby wolni, niby wszystko ok… ale drzwi od tyłu zawsze jakimś cudem znajdują Ci którzy na tym naszym „zniewoleniu” zarabiali i zarabiać chcą dalej… Pomijam już koncerny farmaceutyczne, które trują ludzi by zarabiać więcej i więcej… Woda fluorowana, jedzenia napromieniowane, zakazy na każdym kroku… Zniewoliło Nas to co uważaliśmy za upragnioną wolność… – zniewoliło Nas to niepostrzeżenie…

 14. Bruno said

  Wkleiam treśc którą znalazłem w necie z przed roku.
  Bardzo ważne i ta sama tematyka

  Głupota czy kryminalne działanie Rady Miasta Gdynia?

  Ostrzezenie do wszystkich rodzicow przed tzw szczepionka przeciwko HPV!

  Dnia 23.05.2008 napisałem do Prezydenta i Radnych Miasta Gdynia:

  Szanowny Panie Prezydencie,
  Szanowni Radni Miasta Gdynia,
  Szanowni Państwo,

  Zwracam się do Państwa w związku z informacja przedstawiona na stronie
  internetowej Waszego miasta o tym iż:
  *”Gdynia rozpoczyna wielki program profilaktyczny przeciw wirusowi HPV!!!”*
  http://www.gdynia.pl/wydarzenia/70_46595.html

  informacje tutaj podane, są nieprawdziwe (kłamliwe) i bezczelnie
  wprowadzające Polskie społeczeństwo w błąd!

  *Kto jest autorem tej inicjatywy? Zakładam, ze autorem tej inicjatywy
  jest człowiek, który to bezwiednie został wprowadzony w błąd, lub tez
  jest to osoba o wysokim kryminalnym potencjale!

  *_Zaszczepione „szczepionka” HPV kobiety (przyszłe matki) będą rodziły
  genetycznie upośledzone dzieci. Polskie Dzieci!_

  Dlaczego w dzisiejszej Polsce w dalszym ciągu zaszczepia się przymusowo
  (obowiązkowo) ludzi?

  Jest to nowoczesny HOLOKAUST na Polskim narodzie!

  Dlaczego parę kilometrów dalej (RF Niemiec) nie ma takiego przymusu?!
  Wszelkie szczepienia są dobrowolne, tak ja to ma miejcie w innych
  państwach prawa!

  Czym rożni się Polska, dlaczego w dalszym ciągu (63 lata po wojnie) wyniszcza się systematycznie Polski naród, degenerując jego umysłowy potencjał?

  Adjuwanty zawarte w szczepionkach (tlenki rtęci tlenki aluminium,
  aktywne cząstki DNA, nanopartykuly, i inne) są to trucizny centralnego
  układu nerwowego oraz substancje uszkadzające mitochondria. Szkody te są
  z pokolenia na pokolenie sumowane. Mitochondria, dziedziczone są na
  następne pokolenia Polek i Polaków!
  *
  Zaszczepianie dzieci i młodych kobiet ta „szczepionka” jest kryminalnym
  działaniem (kryminalna inicjatywa przedstawicieli gdyńskiej społeczności
  – Rada Miasta?)
  Nie wspominając o bezpodstawnych wydatkach publicznych pieniędzy.

  *Tzw. wirus HPV jest fantomem, brak naukowej pracy przedstawiającej
  jego istnienie (pseudonaukowe oszustwo). Brak jest także jakichkolwiek
  empiryczno – naukowych dowodów na to, ze tzw wirus HPV jest (może być)
  powodem raka szyjki macicy, wręcz przeciwnie szczepionka ta może być
  powodem takowych zachorowań.*

  Tutaj ostatnie informacje z amerykańskiej agencji dopuszczającej
  medykamenty (*Food and Drug Administration* (*FDA*)która to:
  już od roku 2003 FDA, wiedziała dokładnie ze tzw wirus (fantom) HPV nie
  ma żadnego związku z rakiem szyjki macicy! W związku z tym testery na
  HPV firmy HiFi DNA Tech LLC. nie maja żadnej walidacji!.

  „at least 2003, the FDA has changed its position on the relationship between
  Human Papilloma Virus and cervical cancer, stating that the HPV strain
  is „not associated with cervical cancer”.
  Patrz tutaj: (Załącznik: FDA 07p-0210-ccp0001-01-vol1.pdf) The
  Reclassification Petition, dated March 7, 2007, FDA’s website:
  http://www.fda.gov/ohrms/dockets/dockets/07p0210/07p-0210-ccp0001-01-vol1.pdf
  /The FDA news release of March 31, 2003 acknowledges that „most
  infections (by HPV) are short-lived and *not associated with cervical
  cancer*”, in recognition of the advances in medical science and
  technology since 1988. In other words, since 2003 the scientific staff
  of the FDA *no longer considers HPV infection to be a high-risk disease*
  when writing educational materials for the general public whereas the
  regulatory arm of the agency is still bound by the old classification
  scheme that had placed HPV test as a test to stratify risk for cervical
  cancer in regulating the industry.//
  /
  Dalej FDA stwierdziła ze, przez zaszczepianie szczepionka HPV podwyższa
  się ryzyko zachorowania na raka o 44,6 % !!!
  /”PCR-based HPV detection device with provision for accurate HPV
  genotyping is more urgently needed now because vaccination with Gardasil
  of the women who are already sero-positive and PCR-positive for
  vaccine-relevant genotypes of HPV has been found to *increase the risk
  of developing high-grade precancerous lesions by 44.6%,* according to an
  FDA VRBPAC Background Document : Gardasil HPV Quadrivalent Vaccine. May
  18, 2006 VRBPAC Meeting.
  http://www.fda.gov/ohrms/dockets/ac/06/briefing/2006-4222B3.pdf
  /
  Ponieważ cytowany dokument zniknął ze strony internetowej FDA załączam
  go w załącznikach. – FDA-Gardasil.pdf
  /*”Observed Efficacy
  (minus) – 44.6%*
  I*t appeared that subjects in this subgroup of study 013 who received
  Gardasil™ might have had enhanced risk factors for development of CIN
  2/3 or worse compared to placebo recipients.”*/

  W USA po zaszczepieniu szczepionka HPV zmarło już 11 osób (oficjalnie)!
  W Niemczech zmarły po zaszczepieniu trzy osoby (oficjalnie)!
  W Austri zmarły po zaszczepieniu dwie osoby (oficjalnie)!
  W Australii zmarły po zaszczepieniu trzy osoby (oficjalnie) inne sa w
  szpitalach!
  http://v.mercola.com/blogs/PrintArticle.aspx?PostID=21325&SectionID=37

  GARDASIL Vaccine Turns Girl into a Gimp? (Gardasil robi z dziewczynek
  kaleki?)
  Dr. Kim Mulvihill on 21 May, 2008 09:16:00 | 1821 times read
  http://www.nationalexpositor.com/News/1239.html

  Zwracam uwagę, ze w związku z wprowadzeniem w Polsce do obiegu tzw.
  szczepionki przeciwko tzw. wirusowi HPV toczy się postępowanie
  (podejrzenie o przestępstwo) z *art. 165 § 1 kk*
  w Sadzie Okręgowym w Warszawie. Syg. Akt. V Ds. 35/07.

  *Moje zawiadomienie do Prokuratury Krajowej (wydział do spraw
  przestępczości zorganizowanej) z dnia 19 lutego 2007 roku.
  Patrz ponizej:

  Apeluje do Rady Miast oraz Prezydenta Miasta *o natychmiastowe
  zastopowanie tej diabelskiej inicjatywy* oraz podjecie wszelkich starań
  aby w całej Polsce odbyła się debata na temat zasadności obowiązkowych
  tzw „szczepień ochronnych”!

  Służę dalszymi informacjami.

  ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY KRAJOWEJ

  Hamburg dnia 19 Lutego 2007

  Tylko poprzez telefaks 00 48 22 6272289
  Razem stron 7 (siedem)

  PROKURATURA KRAJOWA
  Biuro do Spraw Przestępczości Zorganizowanej
  Al. Ujazdowskie 11,
  Warszawa 00–950
  faks. 48 (22) 62–72–289

  Dotyczy.: Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez dotychczas nieznanego, z powodu dopuszczenia na Polski rynek genetycznie zmodyfikowanej trucizny pod nazwa Gardasil ® – tzw. szczepionki przeciwko „wirusowi” HPV / Wnoszę o wszczęcie i przeprowadzenie postępowania w niniejszej sprawie.

  Oraz zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez dotychczas nieznanego, z racji masowej aplikacje naukowo nieuzasadnionej trucizny układu nerwowego w postaci Aluminiumhydroxid w tzw. „szczepionkach ochronnych”./ Wnoszę o wszczęcie i przeprowadzenie postępowania w niniejszej sprawie.

  Szanowni Państwo.

  Z prasy dowiedziałem się, ze w Polsce została dopuszczona do obrotu szczepionka przeciwko wirusowi HPV (human papilloma virus) firmy Merck & Co USA lub Sanofi pod nazwa Gardasil ®. Nazwa może być inna w zależności od producenta np. GlaxoSmithKline – Ceravix ®

  Jeżeli rzeczywiście w Polsce dojdzie do aplikacji takowej „szczepionki“ będą to czyny karalne (nie ulęgające przedawnieniu) na podstawie Międzynarodowego Trybunału Karnego

  Artykuł 6 Ludobójstwo
  (b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy;
  lub
  Artykuł 7 Zbrodnie przeciwko ludzkości
  (k) inne nieludzkie czyny o podobnym charakterze celowo powodujące ogromne cierpienie lub poważne uszkodzenie ciała albo zdrowia psychicznego lub fizycznego.

  Należy natychmiast wprowadzić monitoring wszystkich pacjentów którym zaaplikowano „szczepionkę” HPV.

  Uzasadnienie

  1. Jak wynika z informacji podanych przez producenta szczepionki firmy (Merck & Co)
  http://www.merck.com/product/usa/pi_circulars/g/gardasil/gardasil_pi.pdf
  do produkcji „szczepionki” zastosowano technikę genetyczna – tzw. nowoczesna szczepionka.

  Proteiny zawarte w Gardasil zostały wytworzone w procesie tzw. Rekombinowanej Technologii DNA –. Zostały one wyprodukowane na drożdżach do których to wprowadzono dodatkowo jeden gen (DNA) poprzez co umożliwiona została produkcja Proteiny (Białka) L1

  Po raz pierwszy w niemieckim czasopiśmie „Deutsches Ärzteblatt z grudnia 1997 (29) strona A-3456 – A-3467 http://www.aerzteblatt.de/v4/archiv/artikel.asp?src=suche&id=8940
  podano do publicznej wiadomości, ze cząstki DNA używane w technice genetycznej, mając kontakt (np. poprzez iniekcje) z innymi komórkami organizmu niekontrolowanie niszczą jądra komórkowe.

  Organizm, próbując w ten sposób wymienić (odnowić) zniszczone komórki produkuje w znacznej ilości globulinę. Tą globulinę, która ma zdolności łączenia się ze wszystkimi białkami, pseudo naukowcy nazywają ad hoc antyciałami.
  Koncentracja substancji kitującej (globulina) komórek i tkanek jest zwiększona, ponieważ próbuje naprawić szkody wyrządzone przez obce cząstki DNA i tą naturalna reakcję „sprzedaje” się jako pozytywną odpowiedz immunologiczną!

  Inne informacje znalazły światło dzienne w czasopiśmie „New Scientist” (nr. 14 z marca 1998 roku, strona 7) http://www.newscientist.com/ar…..roken.html
  opublikowano badania naukowe, które to pokazują, ze poprzez techniką genetyczna także atakowane są komórki jajeczek u kobiet i plemniki u mężczyzn poprzez co będą cierpiały dzieci cyt.: „Suffer the children – The great taboo of gene therapy may have been broken”
  Przy czym trzeba zauważyć, jak podaje producent firma Merck & Co, ta „profilaktyczna szczepionka” przeznaczona jest tylko dla dziewczynek i młodych kobiet w wieku od 10 do 26 lat. A wiec dla przyszłych Polskich matek.

  Zaszczepione kobiety (matki) będą rodziły genetycznie upośledzone dzieci! Polskie Dzieci!

  2. Jak można wyczytać z informacji producenta (Merck & Co)
  http://www.merck.com/product/usa/pi_circulars/g/gardasil/gardasil_pi.pdf
  każda dawka (0,5 ml) szczepionki zawiera około 225 mcg aluminum hydroxyphosphate!
  „Each 0.5-mL dose of the vaccine contains approximately 225 mcg of aluminum (as amorphous
  aluminum hydroxyphosphate sulfate adjuvant), 9.56 mg of sodium chloride, 0.78 mg of L-histidine,
  50 mcg of polysorbate 80, 35 mcg of sodium borate, and water for injection.”

  Ten metal tzw. pomocniczy (adjuwant) w postaci Aluminiumhydroxid ma takie same działanie, niszczy komórki dokładnie tak samo jak gołe cząstki DNS jednak trochę wolniej!
  Trzeba tutaj dodać, ze aluminium połączony lub rozpuszczony w ludzkiej tkance lub płynach fizjologicznych jest największym ionem metalu z jakim człowiek może być skonfrontowany.
  To obce ciało w postaci Aluminiumhydroxid (adjuwant) raz za implantowane w ciele, organizm ludzki i zwierzęcy nie jest w stanie w żaden sposób zneutralizować ani tez usunąć. To obce ciało w postaci Aluminiumhydroxid jest magazynem (depot) trucizny na cale życie!

  Zaszczepione kobiety (matki) będą rodziły genetycznie upośledzone dzieci. Polskie Dzieci!

  Niemieckie naukowe studia (Mainzer Studie) stwierdziły, ze systematyczna toksynacja ludności poprzez tzw. adjuwanty w szczepionkach, które to deklarowane przez przemysł farmaceutyczny bagatelizująco jako środki pomocnicze, odzwierciedlają się podwojeniem urodzeń dzieci z niedorozwojem. Z 2,9% w roku 1992 do 6,9% w roku 2002. Dla informacji podam, ze w Niemczech nie ma przymusowych tzw. szczepień ochronnych tak jak to ma miejsce w Polsce!

  Jeżeli przyjmiemy taki rozwój jako liniowy proces, to za dziesięć lat będzie takich upośledzonych urodzeń 14% w 2012 roku a za 20 lat będzie ich 28%
  Żadne społeczeństwo nie będzie w normalnym stanie skompensować skutków tego działania, jedyna droga wyjścia to eutanazja – rządowa kontrola urodzeń. A jak to jest w Polsce?. Czy są badania GUS?

  Dla podkreślenia ważności tego tematu informuje, ze wszelki tzw. „szczepionki ochronne” czy to przeciw grypie, odrze, polio, wściekliźnie, WZW czy tez innych tzw. chorób zakaźnych zawierają to makabryczna truciznę jakim jest ALUMINIUMHYDROXID. (wcześniej także tlenki rtęci).

  Ostatnia naukowa publikacja z dnia 23 marca 2006 roku na temat adjuwantu w postacie Aluminiumhydroxid przedstawił Prof. Christopher Shaw UBC (University of British Columbia) Vancouver Kanada.
  Wyniki badań Prof. C. Shaw na myszach są zastraszające. 35% komórek nerwowych w mózgu zostało zniszczonych już po 20 tygodniu życia!

  Orginal (w języku angielskim) załączam poniżej.
  http://www.straight.com/article/vaccines-show-sinister-side

  W świecie nauki nigdzie nie ma naukowej publikacji, ze takowy wirus HPV (human papilloma virus) został odkryty i metodami nowoczesnej mikrobiologii bezpośrednio wyizolowany (Gold Standad).
  Wirus ten jest fantomem – hipotezą. Na podstawie hipotezy nie można dopuścić na polski rynek genetycznie zmodyfikowanej „szczepionki” wyprodukowanej na podstawie hipotezy zawierającej udowodnione w medycynie szkolnej, trucizny! – ALUMINIUMHYDROXID

  Minister Zdrowia albo podlegle lub podporządkowane mu jednostki służby zdrowia musi przedstawić niezbite i potwierdzone naukowe dowody (źródło opublikowanej i zweryfikowanej pracy naukowej) na to, ze taki wirus (HPV) został bezpośrednio wyizolowany wraz z chemiczna charakterystyka, wraz ze zdjęciem spod mikroskopu elektronowego, oczyszczonego z wszelkich ciął obcych tegoż to wirusa.
  To jest absolutny standard w dzisiejszej nauce!

  Taka naukowa publikacja nie istnieje!

  Należy natychmiast wprowadzić monitoring wszystkich pacjentów którym zaaplikowano „szczepionkę” HPV.

  Wnoszę o natychmiastowe podjecie wszelkich stosownych działań w sprawie.!

  Przy czym przypominam, ze sprawa aplikacji trucizny (adjuwantu) w postaci aluminiumhydroxid dotyczy także innych tzw. „szczepionek ochronnych”, które to w Polsce wstrzykuje się przymusowo setkom tysięcy polskich dzieci.

  Śmiem twierdzić, ze pod płaszczykiem przymusowych tzw. „szczepień ochronnych” urzędy zdrowia oraz odpowiedzialni urzędnicy świadomie i umyślnie pomimo wiedzy o trującym działaniu, aplikują naukowo absolutnie nieuzasadnione trucizny układu nerwowego. Jest to przestępstwo,
  którego czyny na podstawie Międzynarodowego Trybunału Karnego
  Artykuł 6 Ludobójstwo lub Artykuł 7 Zbrodnie przeciwko ludzkości nie ulęgają przedawnieniu!

  Konstytucja Rzeczpospolitej Polski nie przewiduje tolerowania dyktatury Światowej Organizacji Zdrowia, Europejskiej agencji dopuszczającej medykamenty do obrotu EMEA (European Agency fort he Evaluation of Medicinal Products) ani tez globalnego przemysłu farmaceutycznego.

  Szanowni Państwo w razie potrzeby dalszych informacji służę pomocą.
  Łączę wyrazy szacunku,

  Proszę wszystkich ludzi dobrej woli o rozpowszechnianie tego zawiadomienia.

  Wynik badań Prof. C. Shaw dotyczące aplikacji myszą adjuwantu
  (który to znajduje się w wszystkich „szczepionkach ochronnych”)
  w postaci ALUMINIUHYDROXID.
  Orginal w języku angielskim poniżej.

 15. Informator said

  Witam,

  Proszę sprawdzić koniecznie link …

  Gwardia Narodowa obecnie nawet rekrutuje ludzi jako strażników do FEMA CAMPS
  http://www.nationalguard.com/careers/mos/description.php?mos_code=31E

  Więcej na ten temat tutaj
  Alex Jones Tv 1/2:Army National Guard Advertises for Internment Specialists!!

  Alex Jones Tv 2/2:Army National Guard Advertises for Internment Specialists!!

 16. angie- poland said

  http://wiadomosci.onet.pl/1568894,2679,1,choroba_strach_i_pieniadze,kioskart.html

  proszę, onet dał artykuł, szkoda tylko, ze pod nazwą „teorie spiskowe”

 17. Tomczak said

  Witam!

  Odnośnie Codexu Alimentarius,kolega odpowiedział iż, ankieta,której źródło podałam na stronie nic nie da ponieważ potrzebnych jest milion podpisów..uważam,że tylko w taki sposób możemy coś zdziałać, jeśli każdy kto wejdzie na ta stronę po przeczytaniu wpisze się na stronę ankiety…to już będzie to jakiś krok…bo jak inaczej możemy walczyć..? poza tym czytałam ostatnio na onecie iż ustawa o nie możności kupowania witamin i suplementów..ma wejść w życie od 1 stycznia 2010 roku…,czyli z tego wynika iż Polska już podpisała Codex Alimentarius…cała przygotowana ustawa pewnie jest tak skonstruowana, iż nie mówi o żadnych napromieniowaniach tyko może o jakiś związkach , które będą dodawane do żywności …gdybam tylko tak. Dużo się też mówi o zmodyfikowanej żywności, nad którą obecnie pracuje nasz rząd…kraje w Europie jak np Francja nie dopuszczają nawet takiej myśli by udostępnić tą żywność na rynku, natomiast co robi Polska? …nie bezpośrednio,ale umożliwia siew zmodyfikowanej żywności…ma to niby być w gestii samorządów…ale skoro jest możliwość siewu tej żywności…więc rolnicy mogą się domagać…bo idą za tym duże pieniądze…proszę mi powiedzieć co to za rząd…co to za organizacje, które powinny stać na straży naszego bezpieczeństwa i zdrowia..a tymczasem..wprowadzają absurdalne ustawy, które żerują na naszym zdrowiu… a Polska ślepo za tym podąża…jakby nie miała własnego zdania i rozumu…szczepionki, czy zmodyfikowana żywność pozostawią uszczerbek na zdrowiu każdego człowieka…czy taki prezydent, minister czy inny …zdaje sobie sprawę iz bierze na własne barki zdrowie i życie innych ludzi?….To sie nazywa ….LUDOBOJSTWO….

  • Dominik said

   No mamy ogólnie dwa wyjścia: albo będzie rewolucja i w końcu jako całe społeczeństwo powie temu stop!, albo przyjmiemy to jako kolejny etap ewolucji i damy się zniewolić, znaczy w tym przypadku, wytruć. Najgorsze jest to, że jest to tak misterne i wielopoziomowe, że jakakolwiek wiadomość tego typu wygląda na spiskową i jest ignorowana albo wyśmiewana przez mainstremowe media, tak, że trudno jest kogoś (niezapoznanego) przekonać o tym co nam wszystkim zagraża.

 18. allseiingeye said

  Zamieszczam link do filmiku, który nagrałem niedawno w tv puls, wywiad z Kwachem. Oceńcie sami jak to wygląda. Ogólnie do tego typu rzeczy bylem nastawiony sceptycznie… Teraz myślę że coś w tym jest… Nasi przywódcy nie są tym za kogo się podają?

 19. Wojwit said

  Czego nie rozumiecie?
  Popatrzcie na jego oczy. Żrenice wydają się być pionowe.

 20. 44 said

  Toż to diabeł wcielony!!! Ludzie bez jaj juz…Nie lubię tego pana ale co to ma niby być z tymi jego oczetami? Może to kosmita:)

  • allseiingeye said

   Posłuchajcie mnie ludzie, natknąłem się jakiś czas temu na filmy reptiliant eyes z Bushem, McCainem, Clinton, wieloma dziennikarzami z USA i ze świata, co mieli takie oczy. Myślałem że to kit i ktoś to przerabia w fotoshopie czy innym programie, ale zacząłem zwracać uwagę w tv kto ma jakie oczy. Jakiś czas temu, chyba 1,5 miesiąca temu zobaczyłem ten wywiad, jego oczy na moim telewizorze, na żywo wyglądały 100% przekonująco, było to jeszcze wyraźniej widać niż jak z nagrania. Jestem 100% pewien co widziałem, nie ma żadnego złudzenia, patrzyłem też w oczy redaktora i miał źrenice normalne, co obala moją pierwszą tezę, że to refleksy świateł stosowanych w studio. Przez pewien czas wahałem się czy w ogóle publikować ten film trochę się obawiałem… Co to jest, nie wiem, ale wiem że to normalne nie jest, tym bardziej jeżeli jest wiele tego typu zjawisk w klasie rządzącej. To jest chyba pierwszy taki film z Polski. Proszę obserwujcie ludzi w tv, może ktoś coś jeszcze złapie 🙂 i zamieści w necie. Powiem że w związku z tym filmem miałem wiele maili, typu – dobrze że to złapałeś brachu, choć były też nieprzyjemne maile, domyślam się że od jakiegoś zatwardziałego zwolennika postkomuny… Nie oceniajcie źle tego że zamieściłem ten filmik. To jest po prostu ciekawostka i tak ją należy potraktować. Pozdrawiam

 21. Neo said

  Witam!
  Uważam, że trzeba działać!
  Pierwszym krokiem jest sprawienie, żeby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o „morderczych” szczepionkach. Poruszyłem ten temat w opiniach na stronie http://www.nautilus.org.pl, którą odwiedza więcej niż 100 000 ludzi (w wielu miejscach tego serwisu). Napisałem też o tym na mojej stronie (www.thetruthse.webpark.pl).
  Myślę, że znacznie lepszym sposobem na to, żeby o tej sprawie dowiedziało się jak najwięcej ludzi jest zrobienie czegoś, co zwróci uwagę Polski! W sobotę 29 sierpnia 0 13:00 chcę zorganizować głośną demosnstrację na Długim Targu w Gdańsku! Proponuję przynieść takie plakaty jak na przykład: „Illuminati muszą zostać zniszczeni!”, „Nie dajcie się zaszzcepić szczepionkami przeciwko świńskiej grypie!” czy „Precz z Illuminati!”. Taka głośna demonstracja zadziała znacznie lepiej nawet niż gdyby 1000 osób roznosiło ulotki związane ze sprawą szczepień!
  Postaram się zorganizować dużo trąb i piszczałek (jestem w Klubie Kibica Asseco Prokom i znam Marka Gawła, który być może udostępni mi cały sprzęt, który jest najprawdopodobniej w Hali Stulecia w Sopocie, jeśli nie udostępni, to każdy będzie musiał kupić jedną trąbę i jak przydzie więcej niż 100, to zrobimy niezły hałas – taki jak na demonstracji przeciwko UE, którą w Warszawie zorganizował Roman Giertych).
  Podobnie jak pewnie wielu z Was jestem wrogo nastawiony do UE i chcę wystąpienia z tej zamordystycznej organizacji.
  Napiszcie, co sądzicie o pomyśle z demonstracją – chcę jutro zadzwonić do Urzędu Miasta Gdańska i załatwić pozwolenie na nią.
  W JEDNOŚCI WIELU JEST SIŁA
  KTO MIESZKA W TRÓJMIEŚCIE NIECH KONIECZNIE DA ZNAĆ
  Pozdrawiam
  Neo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s