Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Szczepionki bardziej szkodliwe niż sama grypa mówi dr Mae-Wan Ho i prof. Joe Cummins

Posted by grypa666 w dniu 02/08/2009

Szczepionki bardziej szkodliwe niż sama grypa mówi dr Mae-Wan Ho i prof. Joe Cummins
Dr Mae-Wan Ho i prof. Joe Cummins donoszą, że szczepionki są o wiele bardziej zabójcze, niż sam wirus świńskiej grypy, a ich zastosowanie na szeroką skalę może wywołać katastrofę….
W raporcie wysłanym do Sir Liam Donaldson, ministra zdrowia UK oraz do amerykańskiego departamentu FDA (Food and Drugs Administration), dwaj naukowcy, dr Mae-Wan Ho i prof. Joe Cummins donoszą, że szczepionki są o wiele bardziej zabójcze, niż sam wirus świńskiej grypy, a ich zastosowanie na szeroką skalę może wywołać katastrofę.
Nakaz masowych szczepień wyszedł od WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Na początku lipca grupa ekspertów zajmujących się szczepionkami doszła do wniosku, że pandemia jest nieunikniona. Marie-Paul Kieny, szefowa departamentu szczepień WHO ogłosiła, że wszystkie narody potrzebowały będą szczepionek, które mają być gotowe już na początku września.
Krytycy takiego rozwiązania wskazują na fakt, iż „eksperci”, którzy wydali powyższe opinie, nie są bezstronni. Za ich decyzjami kryje się bardzo silne i wpływowe lobby koncernów farmaceutycznych, dla których to masowe szczepienia przyniosły by miliardowe zyski. Jednakże nie to, że opinie, które powinny chronić ludzi i życie są nieprawdziwe, bo skażone korupcją. Najistotniejszy jest fakt, że szczepionki same w sobie nie są zbyt skuteczne, a te produkowane obecnie na świńską grypę, celowo skażone toksycznymi substancjami, mogą okazać się wręcz zabójcze dla człowieka.
Pełny raport [j. ang]: http://www.i-sis.org.uk/fastTrackSwineFluVaccineUnderFire.php
Źródło: Nowy Człowiek

Komentarze 4 to “Szczepionki bardziej szkodliwe niż sama grypa mówi dr Mae-Wan Ho i prof. Joe Cummins”

 1. Abi said

  Dla tych którzy wciąż mają wątpliwości co do szkodliwości szczepionek – tak wygląda śmierć po zaszczepieniu!
  http://iansvoice.org/default.aspx

 2. Tomczak said

  Czytam ostatnio dużo odnośnie projektu , który za pośrednictwem Unii Europejskiej ma wejść w życie od 2010 roku.A mianowicie jest to Codex Alimentarius, nie wiem czy ta nazwa coś Wam mówi, w każdym bądź razie łatwo można znaleźć w internecie. Kodeks mówi o tym,iż zakazane będzie kupno naturalnych witamin, suplementów mineralnych oraz ziół . Nie wyobrażam sobie kupować witaminy C na receptę…ustawa mówi również o tymi iż, zwierzętom hodowlanym będą podawane hormony wzrostu, i antybiotyki. A cała żywność siewna będzie napromieniowana z całą masą nawozów sztucznych…
  Zwracam się z prośbą do osób, którym nie jest to obojętne. Tu chodzi o nasze zdrowie, spożywanie sztucznej żywności z samymi pestycydami i innymi środkami spowoduje poważne problemy ze zdrowiem…Musimy temu zapobiec…Żyjemy w XXI wieku, to czy będziemy jeść żywność zdrową, czy same środki chemiczne powinno być wyborem społeczeństwa. Osiągnąć to możemy jedynie poprzez zorganizowany międzynarodowy ruch protestu, którego najbardziej skuteczną formą jest inicjatywa na rzecz przeprowadzenia unijnego referendum dotyczącego naturalnych środków leczniczych.
  Aby doszło ono do skutku, pod petycją w tej sprawie, która jest dostępna na stronie internetowej: http://www.eu-referendum.org/polski/petitions/natural_remedies_info.html musi zostać zebranych milion podpisów.

 3. MAJKALE said

  Jestem świeżym użytkownikiem powyższych wiadomości i jestem przerażona. Na pewno nie zawaham się przekazać informacji dalej aby ustrzec ludzi przed rzezią.

 4. anulka said

  Dziś na własnej skórze przekonałam się w jakim kraju żyję! Poszłam na szczepienie z córką z zamiarem ustalenia kalendarza szczepień żeby uniknąć wielu w jednym dniu i wybrać tę bezpieczniejsze. Jak się okazało to były tylko moje wyobrażenia. Bo gdy tylko o tym wspomniałam zostałam osaczona przez trzy pielęgniarki i lekarza. Wszyscy zaczęli mnie szczuć dlaczego nie chcę szczepić, a ja tylko chciałam rzetelnej informacji.Patrzyli na mnie jak na nawiedzoną i nawet zadzwoniła jedna z pań do sanepidu gdzie zostałam poinformowana,że szczepienie jest obowiązkowe i w przypadku jego niewykonania sanepid skieruje sprawę do sądu przeciwko mnie! Poczułam się zgwałcona moralnie i etycznie!!! To straszne kiedy człowiek zaczyna pytać i przez to staje się niewygodny dla systemu!Bycie świadomym boli, a zwłaszcza kiedy człowiek budzi się w matriksie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s