Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Gwardia Narodowa Armii Amerykańskiej przygotowuje się do przymusowych szczepień na jesieni

Posted by grypa666 w dniu 02/08/2009

US National Gaurd gearing up for Fall forced flu (szybkie tłumaczenie)
http://www.facebook.com/group.php?gid=102894871603#/topic.php?uid=102894871603&topic=10722
Według autora wpisu na grupie dskusyjnej Facebook, wśród ogłoszeń w internecie znalazło się jedno o takiej treści: „Jako specjalista d.s. w Gwardii Narodowej Armii Amerykańskiej zapewnisz płynne funkcjonowanie wojskowego aresztu/zakładu poprawczego lub ośrodka internowania/zatrzymania, podobnie jak to się dzieje w przypadku obowiązków wykonywanych przez urzędników cywilnych w instytucjach korekcyjnych (…) Jeśli jesteś zainteresowany to możesz wypełnić aplikację na następującej stronie:
http://www.ihispano.com/job/employer/481986/view/detail/resul (aplikacja do pracy w obozie na Florydzie, przyp. red.)
Wymaganiem jest znajomość odpowiednich procedur i prawa wojskowego, umiejętność szybkiego myślenia w sytuacjach powodujących wysoki stres. Wśród obowiązków może znaleźć się pomoc w operacjach zarządzania i nadzoru, ochrony ośrodków, kontroli, nadzoru, eskorty oraz doradztwa więźniom w programach rehabilitacyjnych”.
30 lipca stacja telewizyjna CNN podała wiadomość, że armia amerykańska przygotowuje się do wzięcia udziału w epidemii wirusa świńskiej grypy H1N1, która ma rozwinąć się pod koniec roku.
„Zgodnie z informacjami z Departamentu Obrony, armia amerykańska ma na celu ustanowienie regionalnych zespołów personelu wojskowego w celu pomocy władzom cywilnym w przypadku większej ekspansji wirusa H1N1”. Propozycja znajduje się obecnie na biurku Sekretarze Obrony Roberta Gatesa. W pierwszym kroku Gates ma podpisać rozporządzenie wykonawcze, tzw. „executive order”, które będzie autoryzowało planowanie dokładnych czynności w celu egzekucji propozycji”.
Wygląda na to,  że Gwardia Narodowa Armii Amerykańskiej przygotowuje strażników więziennych, którzy będą uczestniczyć w przymusowych operacjach szczepienia ludności oraz w obławach i transporcie osób, które odmówią szczepienia „delikatną” bronią eugeniczną. Osoby te zostaną uznane jako wrogowie publiczni, których należy internować w obozach pracy i reedukacji.

Komentarze 2 to “Gwardia Narodowa Armii Amerykańskiej przygotowuje się do przymusowych szczepień na jesieni”

 1. mimoza said

  Tak – każdy kto zaszczepić się nie chce pójdzie do obozu, uznany za terrorystę i wroga publicznego…
  Jezu i to wszystko na naszych oczach!

  Oby amerykanie powiedzieli bardzo głośno swoje NIE, tak głośno by doleciało do uszy wszystkich na całym świecie.
  W XXI w. dopuszczać się takich praktyk to nie tylko niemoralnie, niehumanitarne ale także chore, to są psychopatyczne zachowania. Jak można robić coś takiego? Empatia to u mnie naturalny odruch. To coś nad czym się nie zastanawiasz.
  Prawo do życia ma każdy! Tłumaczenia tych ludzi, dobrem wyższym… – w przypadku grypy która nawet porównywalna nie jest do sezonowej (bo ta zbiera naprawdę ogromne żniwa), są wprost niedorzeczne.
  Nikt zdrowo myślący człowiek, nie powinien nawet myśleć o szczepionce gdy na całym świeci zmarło tak mało osób. Gdzie ta pandemia?! Czy znasz kogokolwiek w Twoim otoczeniu kto jest na nią chory?!
  Po za tym wmawianie ludziom, że szczepionki to jedyne wyjście – to największa bzdura jaką udało mi się słyszeć już od paru lat!

 2. Człowiek z Lasu said

  Czy ktoś może sprawdzić, czy Izrael przewiduje szczepienia swoich obywateli w takim samym zakresie, jak to jest potencjalnie przewidziane w innych krajach europy? Czy ktoś znalazł jakieś oficjalne komunikaty mówiące o tym? Ciekawi mnie czy ta nacja również jest przewidziana do szczepieniowej redukcji?

  pozdrawiam pozostających nieustająco w prawdzie ku wolności

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s