Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

„Bankierzy przejmują kontrolę amerykańskiej armii podczas zamachu stanu w Waszyngtonie”

Posted by grypa666 w dniu 02/08/2009

Wpis na blogu Jane Burgermeister z dn. 2 sierpnia jest wyjątkowo niepokojący. (Szybkie tłumaczenie) 
Twierdzi ona, że w Stanach Zjednoczonych odbywa się stopniowy zamach stanu i przejęcie dowodzenia armii USA oraz  rządów przez byłego oficera armii izraelskiej Rahma Emanuela, który z kolei to reprezentuje elity finansowe skupione wokół Rockefellerów i Rotszyldów – finansjerów m.in. WHO (Swiatowej Organizacji Zdrowia), ONZ, firm Baxter, Novartis oraz kontrolerów Wall Street, Goldmann Sachs i tzw. FED
(Federal Reserve – prywatna instytucja kreująca dolary i wypożyczająca je rządowi USA od 1913 roku, przyp. red.). Celem zamachu ma być przejęcie kontroli nad armią, która ma uczestniczyć w masowych przymusowych szczepieniach ludności USA w celu realizacji planu ludobójstwa. Armia ma udzielić pomocy FEMA (agencja rządowa do spraw katastrof i pandemii) w zarządzaniu i obsłudze obozów koncentracyjnych, gdzie będzie dokonywana kwarantanna.  Są też doniesienia o wielkich przegrupowaniach wojska. W oficjalnych, kontrolowanych przez elity mediach nie ma na ten temat żadnych informacji. Tylko w New York Times ukazała się wzmianka, że Biały Dom otrzymał „większą rolę operacyjną w stworzeniu zastępczego rządu w sytuacji gdyby Waszyngton został obezwładniony przez zamach terrorystyczny lub inną katastrofę” – zgodnie z planem zaprobowanym jeszcze przez prezydenta Busha.

Rozwiązaniem tej sytuacji według autorki jest akcja informacyjna wśród wojska – apel o obronę Konstytucji USA i prawa ludności Ameryki do sprzeciwu wobec przymusowych szczepień. Na rozkaz WHO oraz agencji federalnych pozostających w gestii WHO w USA – DHS (Department of Homeland Security) i FEMA ludność zostanie zmuszona do przyjęcia szczepionki, która została zaklasyfikowana jako broń biologiczna, w efekcie czego będą ofiary śmiertlene oraz uszczerbek na zdrowiu. Zawczasu zapewniono firmom farmaceutycznym oraz agencjom immunitet gdyby ofiarom przyszło do głowy w przyszłości się sądzić. Jak dalej pisze Jane, Amerykanie mają takie samo prawo do odmowy przyjęcia szczepionek jak więźniowie obozów koncentracyjnych którzy w podobny sposób, pod lufą karabinu byli szczepieni toksycznymi i niesprawdzonymi substancjami i którzy również nie mieli prawa do rekompensacji.
W dalszej części wpisu autorka informuje, że wspólnie z innymi osobami nawiązała kontakt z armią niemiecką, szwajcarską i austriacką aby zaapelować do nich o sprzeciw wobec planowanych przymusowych szczepień toksynami w tych krajach, planowanych na jesieni pod egidą rozkazów z WHO i ONZ oraz o przestrzeganie prawa i odmowy bezprawnych i niezgodnych z konstytucjami rozkazów .
Nie można dopuścić do sytuacji by historia znów się powtórzyła. Skorumpowanym generałom, którzy służą interesom bankierów nie wolno pozwolić na dowodzenie armiami świata i użycie ich w celu realizacji kryminalnego planu realizacji  ludobójstwa jak to się wydarzyło w niazistowskich Niemczech, gdzie Hitler systematycznie usuwał uczciwych generałow i zastępował ich lojalnymi dla nazistów.  Na koniec autorka zaleca wytoczenie nakazu sądowego w poszczególnych krajach używając modelu opartego na sprawie założonej przez Tima Vawtera.
Znaleźliśmy następujący link:
http://www.godlikeproductions.com/bbs/reply.php?messageid=853172&page=1&quote=13238009
Nasz komentarz:
W takie informacje trudno jest uwierzyć. Żadne inne źródła na razie nie podają interpretacji wydarzeń, które zachodzą w USA w podobnym katastrofalnym tonie. Pamiętajmy jednak, że Jane Burgermaister jako jedyna założyła sprawy kryminalne elitom finansowym świata – osobom i organizacjom dysponujacym bilionami dolarów. Wydawałoby się, że był to ruch nierozważny, wręcz samobójczy. Jednakże okazuje się, że informacja dociera do ludzi – fakty przemawiają, a trudno z faktami dyskutować, jeśli się mówi o produkcji szczepionki, która jest przez ekspertów uznana jako broń biologiczna! Można więc założyć, że  i tym razem dziennikarka może mieć rację, tym bardziej, że zapewne ma dostęp do informacji jakich my nie posiadamy.
link do całego wpisu:
http://birdflu666.wordpress.com/2009/08/02/bankers-take-control-of-us-military-and-government-in-washington-coup-detat/

Komentarze 22 to “„Bankierzy przejmują kontrolę amerykańskiej armii podczas zamachu stanu w Waszyngtonie””

 1. Abi said

  Amerykańskie bazy niepokoją Iberoamerykę
  http://wolnemedia.net/?p=16509

 2. Piotr said

  Temat lotniska w DENVER

 3. Piotr said

  „W OWYM CZASIE powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota” (Daniel 12:1).

  Podczas obecności Pana Jezusa na ziemi zapytano się Go, kiedy nastąpi koniec świata, odpowiedział swoim uczniom między innymi tak:

  „WTEDY bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie. A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni” (Ew. Mateusza 24:21-22).

  Zwróćmy uwagę, że niezależnie od naszych protestów, ucisk nastanie. Warto studiować proroctwa Biblijne, aby znać czas nastania ucisku, czas jego trwania i odkryć sposób przetrwania go.

  Napisano również, że „Wielu będzie oczyszczonych, wybielonych i wypławionych, lecz bezbożni będą postępować bezbożnie. Żaden bezbożny nie będzie miał poznania, lecz roztropni będą mieli poznanie” (Daniel 12:10).

  „Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć mieszkańców ziemi” (Apokalipsa 3:10).

  Musimy zatem odpowiedzieć sobie na pytania:

  1. Co to znaczy księga żywota, gdyż tylko ci będą do niej wpisani zostaną wybawieni?
  2. Co to znaczy być wybranym?
  3. Co to znaczy być bezbożnym?
  4. Co to znaczy być oczyszczonym, wybielonym i wypławionym?
  5. W jaki sposób stać się roztropnym, aby mieć właściwe poznanie?
  6. W jaki sposób zostać zachowanym w czasie próby, która przyjdzie na CAŁY świat, aby doświadczyć mieszkańców ziemi?

  Właściwe odpowiedzi na te pytania nie tylko ochronią nas i nasze rodziny od śmierci, ale przyniosą ze sobą nasze pełne wybawienie i życie wieczne!

  „Nadszedł kres, kres dla czterech krańców ziemi” (Ezechiel 7:2)

  „Doprawdy, KONIEC straszną zagładę zgotuje wszystkim mieszkańcom ziemi” (Ks. Sofoniasza 1:16-2:3).

  Zatem nic się nie wydarzy, co już wcześniej nie zostało przepowiedziane i faktycznie czas końca już nastał. Zacznijmy wnikliwie badać te sprawy, a przede wszystkim badać własne serca.

  • Forgotten said

   Odp. 1) Książe Michał to inaczej Jezus. W dzień swojego przyjścia zgromadzi tych, którzy zachowali wiarę w jego naukę. Nie mylić z dogmatami kościoła. Ci ludzie zostaną przeniesieni na inną planetę.
   Odp. 2) Wybrani to ci, których „Ktoś” wybrał. W nowym testamencie są to właśnie wyznawcy Jezusa.
   Odp. 3) Bezbożny to ten, który nie ma rozeznania co do sytuacji w jakiej się znalazł. Zachowuje się jak „ślepy” i „głuchy”. Brak jest w nim świadomości zmian zachodzących na Ziemi, nie ma też w nim szczerej wiary w Boga.
   Odp. 4) To oznacza transformację.
   Odp. 5) Tu chodzi o zagłębienie się w sobie i odnalezienie Boga w sobie. Jednym z efektów jest uświadomienie sobie jedności ze wszystkimi ludźmi, Ziemią, gwiazdami, ogólnie z całym Wszechświatem.
   Odp. 6) Zwrócić się do swojego wnętrza. Zbilansować swoje energie. Poznasz wtedy kim jesteś i jaka jest Twoja przyszłość.

 4. Mezo said

  Czy naprawde myslicie, ze armia to bezwolne roboty? Tam słuza zwykli ludzie, ktorzy z pewnoscia nie zgodza sie na zadne nazwijmy to „redukcje” swych rodaków, chocby taki szaleniec jak Rotschild obiecał im gwiazdke z nieba. Wojskowi (oczywiscie zdaza sie wyjatki) tez maja sumienie!

  • Dlatego od jakiegoś czasu przyjmują do amerykańskiej armii wszystkich, bez względu na choroby psychiczne itp., aby było więcej bezmózgów i psycholi. A jak wiadomo, większość ma zawsze rację.

 5. Mezo said

  Nie bojcie sie. Jesli to wszystko zacznie sie sprawdzac, wybuchnie wielka rewolucja, ktorej zaden bankier nie zatrzyma. Znajdziemy ich wszystkich, osądzimy i skażemy na zycie za 5 dolarow dziennie (oczywiscie i na ta piatke beda musieli sami zapracowac). Głowy do góry!

 6. Mezo said

  A wojska nie beda szczepic? No bo jak zaszczepia to im armia wymrze i co dalej? Dostana inna szczepionke? Tego chyba nie da sie utrzymac w tajemnicy?

 7. Larix said

  CZY Jane Burgermeister MOZE BYC OSZUSTKA ?!

  WHO Is Jane Burgermeister?
  From Devvy Kidd

  I had Dr. Evangellista on my radio show last Friday night. This is what he sent me about Burgermeister; he has the patents to prove she has the wrong pharma house…

  Devvy,

  Thought I would share this with you, so you can see some of the evidence for yourself, if interested.

  Jane Burgermeister is a fraud, and her WHO/BAXTER lawsuit (no record of a lawsuit) is based on false information. (Simply a publicity stunt, etc)

  http://www.rense.com/general86/whois.htm

  .

  • grypa666 said

   Odsyłam na blog Jane Burgermeister:
   http://birdflu666.wordpress.com/2009/08/03/lawsuit-to-be-filed-against-bill-deagle-true-ott-jeff-rense-arthur-evangelista-for-defamation-and-obstruction-of-justice/
   Chyba nie sądziliście, że pójdzie jej tak łatwo?
   Już od dłuższego czasu grupa dziwnych ludzi chce wyciągnąć
   od niej numery spraw. A potem będzie jak przy Olejnikach, nie?

   • Larix said

    ok,

    rozumiem.

    zawsze istnieje i taka mozliwosc.
    biore to pod uwage.

    to wszystko, niestety, nie jest oczywiste.

    Jeff Rense to nie jest osoba, ktora moznaby latwo
    posadzic o to, ze wspiera Elity Systemu.

    portal rense.com jest na oficjalnej czarnej liscie
    Rzadu USA, jako anty-systemowa wroga propaganda
    holdujaca wszystkim nieprawdziwym teoriom spiskowym!

    .

   • Larix said

    Już od dłuższego czasu grupa dziwnych ludzi chce wyciągnąć od Jane numery spraw?

    Ale co w tym zlego?

    To raczej nie powinno byc utajnione, aby kazdy
    zainteresowany mogl to zobaczyc na wlasne oczy.
    To wazne. Slepa wiara sprawdza sie tylko w kosciele.

    Devvy Kidd to nie jest dziwna osoba,
    tylko znana dziennikarka.

    .

   • 44 said

    Po pierwsze to OleWnikach nie Olejnikach a po drugie gdyby ta cała Janemiała racje to została by odstrzelona, gdyby zalazła rzeczywiście za skórę…Gdyby miała rację i ktoś dązył by do masowego ludobójstwa, to, zakłądając, że rzeczywiście tak jest, życie ludzkie nie przedstawia dla nich żadnej wartości wiec nad taką Jane by nawet 5 minut się nie zastanawiali…

   • Myślę, że to byłby niepodważalny dowód (jej śmierć z ich rąk) na to, że jest to prawda. Czy to nie byłoby oczywiste?

 8. Tomczak said

  Czytam ostatnio dużo odnośnie projektu , który za pośrednictwem Unii Europejskiej ma wejść w życie od 2010 roku.A mianowicie jest to Codex Alimentarius, nie wiem czy ta nazwa coś Wam mówi, w każdym bądź razie łatwo można znaleźć w internecie. Kodeks mówi o tym,iż zakazane będzie kupno naturalnych witamin, suplementów mineralnych oraz ziół . Nie wyobrażam sobie kupować witaminy C na receptę…ustawa mówi również o tymi iż, zwierzętom hodowlanym będą podawane hormony wzrostu, i antybiotyki. A cała żywność siewna będzie napromieniowana z całą masą nawozów sztucznych…
  Zwracam się z prośbą do osób, którym nie jest to obojętne. Tu chodzi o nasze zdrowie, spożywanie sztucznej żywności z samymi pestycydami i innymi środkami spowoduje poważne problemy ze zdrowiem…Musimy temu zapobiec…Żyjemy w XXI wieku, to czy będziemy jeść żywność zdrową, czy same środki chemiczne powinno być wyborem społeczeństwa. Osiągnąć to możemy jedynie poprzez zorganizowany międzynarodowy ruch protestu, którego najbardziej skuteczną formą jest inicjatywa na rzecz przeprowadzenia unijnego referendum dotyczącego naturalnych środków leczniczych.
  Aby doszło ono do skutku, pod petycją w tej sprawie, która jest dostępna na stronie internetowej: http://www.eu-referendum.org/polski/petitions/natural_remedies_info.html musi

  • Mezo said

   Codex A. niepokoi mnie duzo bardziej niz panika zwiazana AH1N1. wprowadzenie tego bedzie oznaczało, ze faszyzm zatriumfuje.

   • Aga said

    Nie zapominaj, proszę, o Traktacie Lizbońskim (http://www.eu-referendum.org/polski/petitions/lisbon_info.html). Jeśli wszystkie państwa należące do UE go ratyfikują będzie niewesoło. Wydaje mi się, że wszystkie trzy sprawy – szczepienia, Kodeks i TL – są równie ważne, jednak sprawa szczepień jest priorytetowa z tego względu, że jest to kwestia tygodni. Dodatkowo są one bardziej bezpośrednim zagrożeniem niż Kodeks czy TL. Nie zmienia to oczywiście faktu, że każda z tych trzech kwiestii jest bardzo istotna dla naszej przyszłości.
    Pozdrawiam.

  • Dude said

   Chciałbym podpisać tą petycję, ale boję się podawania tylu danych. Przecież jeżeli wszystko miałoby się spełnić, to ludzi, którzy się wpisali wyeliminują pierwszych.

   @44 Gdyby zginęła, to by było zbyt oczywiste.

 9. 44 said

  Bez przesady. Codex A. jest tylko zbiorem wytycznych a nie prawem narzucanym siłą. Każdy kraj ma swoje regulacje a do Kodeksu moze się stosować lub nie. Chyba nie sądzicie, że w Polsce ktokolwiek by się zgodził na takie rozwiązania. Poza tym nowy Codex A póki co nie wszedł w zycie. Poza tym cała ta sprawa NWO to jakiś pic na wode. Podobnie jak przymusowe szczepienia itd. Ludzie to nie jest banda idiotów a przeprowadzenie takiej operacji jak likwidacja kilkudziesieciu % ludności globu już dawno ujżała by światło dzienne bo wśród osób które by miały w tym uczestniczyć na pewno znalazł by się ktoś, kto by się wygadał. Ta dziennikarka o której tu niejednokrotnie już czytałem: gdyby miała racje to już by nie żyła.
  Dotarłem dzisiaj w internecie do zapisków z rozmowy z jednym z Illuminatów czyli „oświeconych”. Tam to się człowiek bajek naczytał. Np. o rzekomych kontaktach Elit z kosmitami, o tym, że mają ICH technologie itd itp. Była tam tez mowa o redukcji liczby ludności ale ten Iluminat powiedział podobno, że będzie ona polegać na redukcjach w krajach III Swiata, a wiec w Afryce i w Azjii…Wiec sami widzicie ile tu jest sprzeczności. Filmy na You Tube też zawieraja wiele ostrzeżeń ale cholernie mało dowodów, faktów popartych konkretnymi badaniami i danymi. To coś na zasadzie tych filmów w których któś chce nam na siłę udowodnić, że Jezus sypiał z Marią Magdaleną, mieli dzieci itd…

 10. […] “Bankierzy przejmują kontrolę amerykańskiej armii podczas zamachu stanu w Waszyngtonie” https://grypa666.wordpress.com/2009/08/02/bankierzy-przejmuja-kontrole-amerykanskiej-armii-podczas-za… Jane Burgermeister potraktowała poniższą informację jako oficjalne potwierdzenie pełzającego […]

 11. Neo said

  Witam!
  Uważam, że trzeba działać!
  Pierwszym krokiem jest sprawienie, żeby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o „morderczych” szczepionkach. Poruszyłem ten temat w opiniach na stronie http://www.nautilus.org.pl, którą odwiedza więcej niż 100 000 ludzi (w wielu miejscach tego serwisu). Napisałem też o tym na mojej stronie (www.thetruthse.webpark.pl).
  Myślę, że znacznie lepszym sposobem na to, żeby o tej sprawie dowiedziało się jak najwięcej ludzi jest zrobienie czegoś, co zwróci uwagę Polski! W sobotę 29 sierpnia 0 13:00 chcę zorganizować głośną demosnstrację na Długim Targu w Gdańsku! Proponuję przynieść takie plakaty jak na przykład: „Illuminati muszą zostać zniszczeni!”, „Nie dajcie się zaszzcepić szczepionkami przeciwko świńskiej grypie!” czy „Precz z Illuminati!”. Taka głośna demonstracja zadziała znacznie lepiej nawet niż gdyby 1000 osób roznosiło ulotki związane ze sprawą szczepień!
  Postaram się zorganizować dużo trąb i piszczałek (jestem w Klubie Kibica Asseco Prokom i znam Marka Gawła, który być może udostępni mi cały sprzęt, który jest najprawdopodobniej w Hali Stulecia w Sopocie, jeśli nie udostępni, to każdy będzie musiał kupić jedną trąbę i jak przydzie więcej niż 100, to zrobimy niezły hałas – taki jak na demonstracji przeciwko UE, którą w Warszawie zorganizował Roman Giertych).
  Podobnie jak pewnie wielu z Was jestem wrogo nastawiony do UE i chcę wystąpienia z tej zamordystycznej organizacji.
  Napiszcie, co sądzicie o pomyśle z demonstracją – chcę jutro zadzwonić do Urzędu Miasta Gdańska i załatwić pozwolenie na nią.
  W JEDNOŚCI WIELU JEST SIŁA
  KTO MIESZKA W TRÓJMIEŚCIE NIECH KONIECZNIE DA ZNAĆ
  Pozdrawiam
  Neo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s