Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Aresztowanie grupy przestępców zajmujących się handlem organami ludzkimi ma związek ze sprawą założoną przez Jane Burgermeister?

Posted by grypa666 w dniu 02/08/2009

Aresztowanie rabinów, burmistrzów miast, oficjeli i wszelkiego typu „biznesmenów” może mieć związek z założonymi Rabbi-arrestniedawno przez dziennikarkę austriacko-irlandzka Jane Burgermeister. Takiego zdania jest autor wpisu na YouTube ( http://www.youtube.com/watch?v=KtTZOEyC8uY&feature=fvsr ). Uważa on, że jest to dopiero początek wielkiej akcji obronnej Amerykanów przed całkowicie skorumpowanym systemem. Burgermeister właśnie uderzyła w „głowę”, tzn. w międzynarodowych bankierów jak Rotszyld, Rockefeller i Soros (chyba we właściwej kolejności) oraz w polityków, na czele z prezydentem Obamą.Rockefeller Zdjęcia zamieszczone w nagraniu na YouTube faktycznie nie nadają się do pokazywania dzieciom – facjaty tych osób mogą straszyć po nocach. No, ale przecież to nie jest ich wina. Natomiast jeśli zarzuty się potwierdzą to sprawa nie skończy się na pięciu rabinach i skorumpowanych burmistrzach, może pójść dalej – do centrum Nowego Jorku, Paryża, Moskwy, Tel-Awiwu… Gdy mieszkałem w Nowym Jorku sam wiele rzeczy widziałem, wcale się nie zdziwię gdy się okaże, że sprawa handlu organami w Nowym Jorku będzie miała związek z zabijaniem Polaków na narządy w Białymstoku. W komentarzach znalazł się jeden bardzo ciekawy wpis naszej znajomej Susan:  „A UNIVERSAL DECLARATION OF RESISTANCE TO MANDATORY VACCINATIONS”  dotyczy petycji w.s. odmowy i oporu wobec przymusowych szczepień („REFUSE AND RESIST MANDATORY FLU VACCINES PETITION”) . Podany jest też numer na który należy wysyłać petycje faksem (dobry pomysł i dla nas).

Jedna odpowiedź to “Aresztowanie grupy przestępców zajmujących się handlem organami ludzkimi ma związek ze sprawą założoną przez Jane Burgermeister?”

  1. Wdm said

    Oczywiście link został już usunięty z Youtube.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s