Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

a propos „propagandowych” treści

Posted by grypa666 w dniu 02/08/2009

Jak dotąd nie znałem wielu polskich stron alternatywnych jak np. „grupa Waldka” na Wykopie. Nie zdawałem sobie sprawy z ich istnienia, ponieważ mieszkałem w USA przez wiele lat interesowałem się głównie alternatywnymi wydawnictwami i stronami internetowymi, ale w wersji angielskojęzycznej. Po przejrzeniu wielu z nich mam już wyrobione zdanie, które służą dezinformacji, a które nie. Natomiast polskie media alternatywne dopiero się rozwijają i truno zdecydować które z nich są tworzone z dobrymi intencjami. Ale kryteria do oceny sa dość jasne – nie powinno się manipulować informacją.
Grypa666 z definicji ma służyć tylko jednemu tematowi – unikanych przez tzw. „oficjalne” media faktów na temat pandemii, szczepionek i spraw z tym związanych. Bardzo chętnie przyjmemy (piszę w liczbie mnogiej bo działamy już w grupie) komentarze krytyczne, ale jeśli mają podstawy merytoryczne. Krytyka na zasadzie, że promujemy „teorie konspiracji” czy też że „siejemy panikę” czy też „wykonujemy jakieś zadania” jest nie do przyjęcia, gdyż poświęcamy swój prywatny czas, a nawet kariery dla doinformowania społeczeństwa co się naprawdę dzieje. Jeśli macie wątpliwości to poszukajcie w źródłach, które podajemy – jeśli mylimy się to chętnie naprawimy błędy. Jeśli nie mylimy się to proszę nas nie krytykować tylko robić co należy żeby uratować zdrowie Polaków
——————————————————-
Jeszcze raz odnośnie komentarzy – przyjmujemy wyłącznie te, które wnoszą coś do sprawy. Jeśli macie konkretne kontrargumenty to proszę bardzo, jeśli macie zamiar nas obrażać to nie ma mowy o akceptacji.

Komentarze 4 to “a propos „propagandowych” treści”

 1. Rom said

  fanatyczni hipokryci!!!!!!!!!!!! Krytykowac tak, przyjmowac krytyke – nie. Obłuda i ohyda.

 2. Mezo said

  „Mieszkałem w Nowym Jorku” wystarczy. Wiadomo, ze ludzie mieszkajacy w USA sa najbardziej podatni na teorie spiskowe czasem szalencow, wiele czesciej spryciarzy.

 3. Mezo said

  Z tym NJ przesadziłem, jest wzmianka tylko o USA. Sorki. Reszte podtrzymuje

 4. sc10n said

  Ja pamiętam jak miał być atak na terytorium USA, to na blogu pisaliście że informacje są wiarygodne a teorię tą próbują obalić persony odpowiedzialne za dezinformacje.

  Ataku nie było, przymusowych szczepień też nie, gwardia narodowa nie wyciągała ludzi z domów, żadni patrioci też nie wychodzili na ulice celem walki. Gdzie przeprosiny? Nigdzie. Tak traktujecie każdy temat. Pisać żeby pisać a jak sie okazuje że to bzdura to nawet nie zadajcie sobie trudu żeby przeprosić za dezinformację ktorą sami stosujecie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s