Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Pentagon planuje udział wojska w walce z pandemią

Posted by grypa666 w dniu 01/08/2009

Na podstawie artykułu prof. Michaela  Chossudovsky’ego „H1N1 Pandemic: Pentagon Planning Deployment of Troops in Support of Nationwide Vaccination”.
http://www.infowars.com/h1n1-pandemic-pentagon-planning-deployment-of-troops-in-support-of-nationwide-vaccination/

Jak komentuje autor artykułu, z  doniesienia telewizji CNN wynika, że Pentagon „ustali regionalne zespoły personelu militarnego, które na jesieni udzielą pomocy oddziałom FEMA (agencja federalna d.s. m.in.katastrof i pandemii)  w przypadku większego nasilenia się zakażeń wirusem H1N1”. Propozycja ta czeka jeszcze na zatwierdzenie. Nieoficjalnie podaje się, że oddziały militarne biorące udział w akcji będą rekrutować się z wszystkich rodzajów wojsk. Jak podaje przedstawiciel wojska, operacją dowodzić będą władze cywilne natomiast, podobnie jak w przypadku katastrof żywiołowych czy sytuacji zagrożenia, armia zapewni wykonanie zadań, których cywile nie będą w stanie wykonać, jak transport lotniczy czy testy większych ilości próbek wirusa pobranych od zarażonych pacjentów.
W pierwszym kroku Sekretarz Obrony USA Robert Gates ma podpisać tzw. „executive order” czyli zarządzenie wykonawcze, które będzie uprawomocniać wykonanie planu z udziałem wojska. Co się będzie działo dalej zależy od rozwoju pandemii. Tyle z doniesień CNN.
Dalej prof. Chossudovski komentuje, że implikacje mogą być dalekosiężne. Wygląda to na pierwszy krok w kierunku zatwierdzenia państwa policyjnego. Pentagon już w tym momencie planuje ile oddziałów wojska ma być włączonych w akcję w wypadku pandemii. Program szczepienia na skalę całego kraju jest planowany już na jesieni. Przewiduje się, że na ten czas przemysł farmaceutyczny dostarczy 160 milionów sztuk szczepionek.
„Zespoły regionalne” armii amerykańskiej zostały już ustalone pod tzw. USNORTHCOM, który to przygotowywał się do pandemii od kilku lat (!!!) (patrz  U.S. Northern Command – Avian Flu. na stronie USNORTHCOM). Przejęcie kontroli przez armię oznacza militaryzację usług medycznych.
Zastępca dyrektora wydziału USNORTHCOM d.s. strategii, generał bryg. Robert Felderman oświadczył, że „USNORTHCOM będzie globalnym synchronizatorem i koordynatorem” walki z pandemią. Podobnie jak w przypadku  „Hiszpanki” w 1918 roku, obecna pandemia będzie miała podobny efekt, przewiduje się okoo 2 miliony ofiar, a więc i reakcja armii powinna być podobna – obrona kraju i zapewnienie odpowiedniej pomocy władzom cywilnym. Pandemia ma też spowodować też ujemne skutki ekonomiczne, praktycznie każdy aspekt życia społecznego zostanie naruszony – także obronny. Dlatego USA przygotowuje się na taką potencjalną katastrofę.
Poza wyżej wspomnianą krótką wzmianką w CNN nie ma praktycznie żadnych informacji na ten temat w mediach. USNORTHCOM nie wydał żadnego oficjalnego oświadczenia. Tylko Fox New Report sugeruje, że oddziały armii amerykańskiej będą brać udział w organizowaniu kwarantanny wojskowej.

Komentarze 4 do “Pentagon planuje udział wojska w walce z pandemią”

 1. Ania said

  Ponoć Uniwersytet Stanu Alabama wprowadził niezwykle kontrowersyjne prawo wymagające od studentów obowiazkowego zaszczepienia się aby otrzymać prawo do rozpoczęcia/kontynuowania nauki w nowym roku akademickim:
  http://freedomfighterradio.net/?p=9565

 2. grypa666 said

  Jest o tym na stronie Alexa Jonesa:
  http://www.infowars.com/university-of-alabama-implements-mandatory-vaccination-program/
  Założą im sprawę i nie przejdzie. Amerykanie już nie tak łatwo dają się manipulować jak Polacy. Tutaj jest tragicznie, niewiedza sięga głupoty, zero chęci do zdobycia informacji. Wystarczy ten TVN czy Radio Maryja i wszystko wiedzą. A świat się wali nam na głowę!

  • Riki said

   Nie mam telewizora, nie słucham radia, przegladam Internet (oczywiscie wy ograniczacie sie w y l a c z n i e do stron o charakterze spiskowym. Twierdze, ze zadne racjonalne argumenty do was nie dotra. Wszechwładne korporacje nastawione wyłaczenie na zysk? – o tym wie kazdy, ale depopulacja globu? Gdybym ja był psychopata na szczycie, miał wszystkie pieniadze swiata, a co za tym idzie cała władze, wolałbym miec 6 miliardow niewolnikow, a nie jakies skromne 500 milionow. Przeciez to obciach, zeby władca planety miał tak niewielu poddanych.

   • Tomek said

    A nad iloma jesteś w stanie zapanować?
    Z jak dużej grupy niewolników najdzie się odsetek dających sobie wszczepić RFID?
    Przy jak dużej grupie ludzi jesteś w stanie dłużej korzystać z wyczerpywalnych bogact naturalnych?
    Kiedy jesteś w stanie szybciej zniszczyć konkurencję: na początku gdy jest wszystkich mniej czy później gdy jest wszystkich więcej?

    No i najważniejsze: kiedy łatwiej przeprowadzić rewolucje na skalę globalną – przy większej czy mniejszej populacji?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s