Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

dyskusji wokół trumien cd.

Posted by grypa666 w dniu 31/07/2009

Temat plastikowych „trumien” gromadzonych w wielkich ilościach tu i ówdzie w USA nie daje nam spokoju. Sprawę rzekomo wyjaśnia artykuł po polsku „Tysiące plastikowych trumien dla Amerykanów?!”, który znaleźliśmy pod następującym linkiem: http://www.eioba.pl/a89718/tysiace_plastikowych_trumien_dla_amerykanow
Autor Tomasz Gniatczyk, ponoć znany dziennikarz, przeprowadził dogłębne dochodzenie i odkrył, że są to po prostu pojemniki na trumny, które stosuje się po to, żeby ziemia w miejscu pochówku była stabilna. Proste, prawda?
crematorium1Pan Tomek jednak nie poszukał zbyt dokładnie, a to takie proste – wystarczy wstukać odpowiednie hasła w Google i wychodzi. Otóż pierwsza ciekawa rzecz – można znaleźć kotrakty KTO zamówił większe ilości takich samych plastikowych kontenerów. I są tu kontrakty rządowe, jak np. ten:
http://www.fedspending.org/fpds/fpds.php?fiscal_year=&company_name=Polyguard&sortby=r&datype=T&reptype=r&database=fpds&detail=4&submit=GO
Owszem, nie dotyczy to firmy Vantage lecz Polyguard, która równiez przechowuje „trumny”. Zjęcia lotnicze obu miejsc  znajdują się tutaj: http://forums.speedguide.net/showthread.php?t=250642
Według jednego z wpisów na liście dyskusyjnej, rząd amerykański nigdy przedtem nie zamawiał tego typu kontenerów w takiej ilości. Firma Vantage może mieć podobne kontrakty, oba miejsca niewiele się różnią. Zresztą takich miejsc jest więcej.
Kolejną rzeczą, którą należy sprawdzić to czy faktycznie tego typu kontenery służą jako pojemniki na trumny. I tu z pomocą przyszedł nam jeden z czytelników grypa666, który podesłał opis patentu z 1995 roku wielofunkcyjnego …. krematorium:
http://www.google.com/patents?id=R-kkAAAAEBAJ&printsec=abstract&zoom=4&source=gbs_overview_r&cad=0#v=onepage&q=&f=false
Rzecz wygodna, higieniczna, praktyczna i co najważniejsze ekologiczna. Plastik, który się spala bez trujących oparów. I chyba dlatego ci „ekologowie” którym przeszkadza 6 miliardów ludzi się nim zainteresowali! Panie Tomku, proszę o kolejne dochodzenie, telefony i maile po nocach – jak to jest z tymi KREMATORIAMI?
————————————————————————————
dobry komentarz zamieścił czytelnik „Jajo” do poprzedniego wpisu o „trumnach”:
W jednym z komentarzy na temat tych trumien (polski blog, nie pamiętam adresu), czytelnik, który na co dzien pracuje w branży transportowej zwrócił uwage na doskonałe parametry techniczne (budowa) tych trumien, które umożliwiają ich łatwy masowy transport na duże odległości. Między innymi płaskie dno i wieko umożliwiające zsuwanie trumien jeśli sa ułożone jedna na drugiej. Proszę zwrócić uwagę, że gdyby faktycznie trumny te służyly do zamykania w nich właściwych trumien i zabezpieczenia przed naporem ziemi to wieko powinno być lukiem – jak sklepienie w starej piwnicy – aby przenosiło naprężenia na ścianki trumny.

Komentarzy 10 to “dyskusji wokół trumien cd.”

 1. michu said

  podlinkowany artykuł bardzo rzeczowo pisze o tych składach, ale że nie pasuje do teorii spisku FEMA, to wiadomo, ze rzekomo wyjaśnia 🙂
  bijcie tą pianę jeszcze, bo coraz zabawniejsze to jest 🙂

  BTW
  żebe nie było, ze taki antyspiskowy jestem,
  wierzę, że rząd USA nie mówi wszystkiego i pewnie coś tam tworzą (pewnie szykują kolejną wojenkę), ale daleki jestem od twierdzenia, że wybiją 5/6 populacji Ziemi

 2. michalks said

  Rozumiem, ze szczerze wierzycie w cały ten spisek i w zamiar ludobójstwa, ale czy nie wydaje sie wam, ze to co robicie to pewne naciaganie, zeby wszystko dopasować do waszych teorii?
  Nie rozumiem, czemu nie potraficie po prostu zaakceptować faktu, ze sa to „ochraniacze” na prawdziwe trumny. Plus, z tego co wyczytałem w jednym z linków, który podaliscie w artykule, te domniemane „trumny” zostały tam umieszczone juz w 97-98 roku, ale dopiero teraz ktokolwiek sie nimi zainteresował.

 3. grypa666 said

  A co przedstawia patent? Jest tam numer patentu, sposób konstrukcji i działanie. Kto tu bije pianę?

 4. Pomyśl z innej perspektywy. Traktujemy to dosyć poważnie, bo w porównaniu z nową wojenką USA to nic. Generalnie lepiej jest zapobiegać niż leczyć i informować na zapas. Ale przeanalizujmy to jako przykład. Masz ogromną władzę i podejmujesz się zadania, które ma na celu zmniejszyć ilość ludzi na Ziemi, i już nie mówię tu o wybiciu 5/6 populacji, ogólnie zmniejszyć jakimś „legalnym sposobem”. Co potrzebujesz? Żeby to wykonać musisz mieć plan, ale nie taki zwykły, nikt nie pozwoli na otwarte ludobójstwo w XXI wieku, po Hitlerze i innych geniuszach idiotyzmu, musi być w nim zawarty każdy szczegół organizacji zadania, oraz wszystkie ewentualne komplikacje, jakie mogą wyniknąć wraz z rozwiązaniami i planami b, c i d. Pisząc taki plan, nie wpisujesz w niego swojej odpowiedzialności, rozkładasz odpowiedzialność na różne osoby i organizację, tak aby dojście do prawdy było nadzwyczaj trudne, a każdy miał w tym swój udział, choć do końca nie był tego świadomy. Cel, jaki widzimy nie jest faktycznym celem, widzimy więc coś dobrego (przez media) i przyłączamy się do tego podążając za autorytetem. Następnie śmiejemy się z tych (bo dają taki przykład w tv, że należy tępić ludzi, którzy kwestionują zdanie ogółu), którzy próbują zdobyć więcej informacji i zadają trudne pytania (na które nie odpowiadają, ale za to obrażają rozmówcę), bo oficjalne informację to bzdury dla mas, którym to wystarczy. Bush nigdy ani razu normalnie nie wypowiedział się o 9/11, nazywał tylko konspiratorów oszołomami lub lepiej – terrorystami (za albo przeciwko nam).
  Najgorsze jest to, że ludzie mają w sobie potencjał, aby czegoś podobnego dokonać. Historia nauczyła, że nie należy tego robić siłą, a dezinformacją. Używanie siły zawsze kończy się odzewem – powstaniem, używanie dezinformacji dla dobra ogółu nie wygląda tak źle. Nikt się nie sprzeciwi nie mając stuprocentowej pewności. Wciąż będzie zadawał sobie pytanie, a jeśli to jednak nieprawda i wyjdę na głupca? Lepiej pozostanę w stadzie, tu jest bezpieczniej…

  • grypa666 said

   Bardzo dobre rozumowanie. Być może cel jest zupełnie inny, może chodzi o wywołanie konfliktu międzynarodowego, którego celem jest z kolei zmuszenie ludzi do przyjęcia „pokoju” na warunkach tych, którzy mogą mieć kontrolę nad społeczeństwem – słyszeliśmy o takiej wersji. Jeszcze jedną jest taka, która sugeruje, że w szczepionkach, które beda imienne, znajdzie się RFID czip do identyfikacji. I mamy to, o czym mówł Aaron Russo w swoim ostatnim wywiadzie – pełną kontrolę nad opozycją. Nie podporządkujesz się, nie damy ci zjeść – umierasz. W czipie mają być wszelkie informacje o kredycie i dane osobowe.

   • Wiesz, jeśli chodzi o populację, to niestety prawda – nie może rosnąć w nieskończoność. Nie mamy nieograniczonego miejsca na Ziemi, ale to nie usprawiedliwienie do masowego ludobójstwa. Poza Ziemią pewnie mamy podobne tereny do tych ziemskich, ale jest to niedostępne, przynajmniej przez najbliższe dziesiątki, a może nawet setki lat. Pomyśl jak będą wyglądać cmentarze za kilkadziesiąt lat (ludzi chowanych w tradycyjny sposób), będzie więcej grobów niż mieszkań, po środku będą centra handlowe, a żeby dojść z jednego krańca na drugi trzeba będzie cmentarze wyposażyć w komunikację.
    Pandemia raczej będzie tylko pretekstem do odbioru praw i zastosowania środków zapobiegawczych w różnej formie. Ludzie zgodzą się ukrócić im wolność pod poważnym z wyglądu pretekstem. 9/11 wykształciło społeczeństwo, które nienawidzi arabów, oskarżających ich o całe zło na świecie, dlatego m.in. zgodziło się na wojnę z Irakiem, pomimo tysięcy trupów swoich bliskich (w dobrej sprawie), a teraz patrząc z perspektywy czasu nie było żadnych argumentów popierających wojnę. Czyli samowolka, atakuj kogo chcesz pod wymyślonym pretekstem i zabijaj dzieci w imię pokoju. Ale to teraz generalnie nie ważne, bo społeczeństwo ma w głowach ciągle tych złych arabów. Zasada stereotypu działa.

    Nie ma wątpliwości, że cała ta sprawa dąży do utworzenia jednego światowego rządu. Oczywiście dla dobra wszystkich obywateli. Same plusy. A światowy rząd to pełna kontrola w praktycznie wszystkich dziedzinach życia, ale też taka dająca złudną wizję wolnego świata. (najpierw bezprawnie coś zabierz i najlepiej zagroź więzieniem korzystając ze swoich przywilejów, później oddaj i obserwuj radość z odzyskania tego – czysta magia)

   • Einstein też wypowiadał się na temat światowego rządu i to dość ciekawie:
    „Jeśli idea Rządu Światowego jest nierealistyczna, to istnieje wyłącznie jedna realistyczna wizja przyszłości: totalne unicestwienie człowieka przez człowieka.”
    i „Jedyna szansa ocalenia cywilizacji i ludzkiej rasy jest powstanie Rządu Światowego i stworzenie systemu bezpieczeństwa opierającego się na prawie.”

    Więc generalnie podstawowa idea sama w sobie jest dobra, tylko w niepowołanych rękach jest przekleństwem.

 5. tomek said

  Bardzo mi się podoba powyższa wypowiedź. Nic dodać, nic ująć. Zgadzam sie w 100%

 6. Raf said

  Pokazcie 200 mln. trumien, a nie 2, to pogadamy.

 7. Nina said

  Krematorium? Super! Ja mogłbym sobie zazyczyc, zeby mnie w czymc zakim spalili, Ale palic miliony? Piec wystarczy i nie jest potrzebny zaden pojemnik!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s