Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Dr Piotr Bein o szczepionkach, cz. 2 – rozwój sytuacji

Posted by grypa666 w dniu 31/07/2009

Nasz komentarz: YouTube ewidentnie wstrzymuje liczniki naszych materiałów wideo. Widać to po wpisach kontrolnych. Już w czasie emisji pierwszego wywiadu z dr Piotrem Beinem zauważyliśmy, że licznik „staje”. Sprawa jest jeszcze bardziej wyraźna  w przypadku nowego klipu. Licznik „staje” co jakiś czas na kilka godzin, po czym rusza w tempie kilkuset wejść na godzinę, by ponownie stanąć. Kogo i dlaczego boli treść tego materiału?
————————————————————–
Sytuacja z tzw. „świńską grypą” bardzo szybko się rozwija. Na jesieni wszyscy będziemy zaszczepieni niesprawdzoną szczepionką, co do której są podejrzenia, że może wywołać poważne szkody na zdrowiu lub nawet zabić. Jane Burgermeister twierdzi, że szczepienia na skalę ogólnoswiatową są realizacją planu ludobójstwa większości mieszkańców naszej planety aby opróżnić ją dla „elit”. Dr Piotr Bein jest podobnego zdania, a jego opinia poparta jest wieloletnimi badaniami naukowymi.

Komentarzy 5 to “Dr Piotr Bein o szczepionkach, cz. 2 – rozwój sytuacji”

 1. Cieszy że są jednak osoby, ktore nie tylko maja oczy otwarte ale także widzą i na tym nie poprzestają.

 2. Ania said

  Kodeks Żywnościowy, który zamierzaja wprowadzic od 2010 r też raczej nie słuzy zdrowiu społeczeństw: „odstawowe założenia planowanych regulacji są z grubsza takie, że po pierwsze, od 2010 r. cała żywność, jaką spożywamy, miałaby być obowiązkowo napromieniowana i dodatkowo naszpikowana tzw. dodatkami chemicznymi oraz pestycydami, nadal nosząc nazwę “żywności ekologicznej”. Po drugie, od tego momentu nielegalna stałaby się sprzedaż naturalnych witamin, suplementów mineralnych oraz ziół wraz z bazującymi na nich terapiami. Po trzecie, wszystkie zwierzęta – włącznie z hodowanymi ekologicznie – będą musiały obowiązkowo zażywać antybiotyki i hormony wzrostu. Wreszcie po czwarte, z upływem czasu przydomowa uprawa własnych owoców i warzyw ma zostać objęta ścisłymi uregulowaniami i nie będzie możliwa bez zezwolenia.”
  Wiecej na stronach:
  http://www.stopcodex.pl/
  http://www.celzycia.com/%E2%80%9Ereferendum-w-sprawie-medycyny-naturalnej.html

 3. grypa666 said

  To nie jest właściwe okreslenie „nie służy zdrowiu”. Właściwym terminem jest „otruwanie społeczeństwa”. Mam pytanie – czy sklepy koszerne będą miały taką samą żywność jak pozostałe? No bo jeśli nie, to prostym rozwiązaniem jest przemianowanie sklepów ekologicznych na koszerne.

 4. Tomczak said

  Czytam ostatnio dużo odnośnie projektu , który za pośrednictwem Unii Europejskiej ma wejść w życie od 2010 roku.A mianowicie jest to Codex Alimentarius, nie wiem czy ta nazwa coś Wam mówi, w każdym bądź razie łatwo można znaleźć w internecie. Kodeks mówi o tym,iż zakazane będzie kupno naturalnych witamin, suplementów mineralnych oraz ziół . Nie wyobrażam sobie kupować witaminy C na receptę…ustawa mówi również o tymi iż, zwierzętom hodowlanym będą podawane hormony wzrostu, i antybiotyki. A cała żywność siewna będzie napromieniowana z całą masą nawozów sztucznych…
  Zwracam się z prośbą do osób, którym nie jest to obojętne. Tu chodzi o nasze zdrowie, spożywanie sztucznej żywności z samymi pestycydami i innymi środkami spowoduje poważne problemy ze zdrowiem…Musimy temu zapobiec…Żyjemy w XXI wieku, to czy będziemy jeść żywność zdrową, czy same środki chemiczne powinno być wyborem społeczeństwa. Osiągnąć to możemy jedynie poprzez zorganizowany międzynarodowy ruch protestu, którego najbardziej skuteczną formą jest inicjatywa na rzecz przeprowadzenia unijnego referendum dotyczącego naturalnych środków leczniczych.
  Aby doszło ono do skutku, pod petycją w tej sprawie, która jest dostępna na stronie internetowej: http://www.eu-referendum.org/polski/petitions/natural_remedies_info.html musi zostać zebranych milion podpisów.

 5. Jan Klarenbach said

  Moj komentarz bedzie krotki. Osoba udzielajaca wywiadu ma calkowicie bledne informacje. Obrazy pokazywane na wideo nie ujawniaja zadnych nadzwyczajnych obiektow, ani nie pokazuja nadzwyczajnych dzialan. Powyzej zamieszczony wywiad wprowadza w blad sluchaczy. Pisze to gdyz od lat miszkam w USA i widze na co dzien te „sensacyjne ” widoki.
  Ponadto pan ktory udziela wywiadu zupelnie nie ma pojecia o kraju z dobrze rozwinietym system demokracji. Wydaje opinie ktore nie moga stac sie rzezywistoscia poniewaz system demokratyczny ma wielke zabezpieczen ktore automatycznie uniemozliwiaja sugerowane przez tego pana wydarzenia.
  Przykro mi ze ktos moze byc taki naiwny zeby taka opinie wyrazic publicnie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s