Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

odpowiadamy na pytania 2 – spis państw, które podpisały z WHO umowę w.s. pandemii w 2005 roku

Posted by grypa666 w dniu 30/07/2009

Ciekawe,  że  informacja o sygnatariuszach tej umowy jest zamieszczona tylko w języku francuskim i hiszpańskim:
http://www.who.int/csr/ihr/states_parties/fr/index.html
Podpisanie umowy przez te kraje oznacza, że na jesieni będą one zobowiązane do przymusowych szczepień całej populacji bardzo kontrowersyjną szczepionką!
Czy w Polsce jest ona już przebadana i przetestowana? Czy możemy ufać testom innych państw, szczególnie że badania testowe na bezdomnych w Grudziądzu spowodowały prawdopodobnie śmierć wielu zaszczepionych osób. Prowadzone jest w tej sprawie śledztwo. Według informacji z wielu źćródeł, w sytuacji gdy ogłosozno 6 poziom zagrożenia pandemią WHO ma prawo zawiesić konstytucje krajów sygnatariuszy i zmusić wszystkich mieszkańców do szczepień! Czy faktycznie istnieje takie zagrożenie? Wiele osób uważa, że jest to sprawa nadmuchana przez media – symptomy świńskiej grypy są wszak nieodróżnialne od zwykłej, która co roku w USA pochłania 36 tysięcy ofiar! WHO w ten sposób może manipulować danymi, szczególnie gdy niedawno ogłoszono, że przestaje się w ogóle notowania ofiar świńskiej grypy.
Zatem teza Jane Burgermeister, że plan szczepień WHO jest planowanycm ludobójstwem w celu zmniejszenia populacji globu wcale nie jest taka bezsensowna.

Sorry, the comment form is closed at this time.