Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Gwardia narodowa USA w stanie pogotowia na skutek ćwiczeń WHO

Posted by grypa666 w dniu 27/07/2009

(na podstawie www.birdflu666.wordpress.com)
Aktywistka amerykańska, Rebecca Campbell z Seattle w stanie Washington, wysłała wczoraj 350 maili do wojska z informacją, że należy być czujnym na wszelkie działania agencji federalnej Homeland Security (Bezpieczeństwa Narodowego) oraz FEMA (agencja ds katastrof, klęsk żywiołowych i pandemii), które to z kolei podporządkowane są WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) i ONZ w Stanach Zjednoczonych na mocy podpisanego przez prez. G.W. Busha porozumienia międzynarodowego w.s. ptasiej grypy i pandemii. Przewidziane działania mają mieć charakter prewencyjny w celu zapobieżeniu terroryzmowi, a także ćwiczeniowy w przypadku pandemii, jednak w rzeczywistości wyglądają na pierwszy krok w kierunku wprowadzenia na terenie USA stanu wyjątkowego i masowych przymusowych szczepień ludności.
Rebecca skontaktowała się także z najważniejszymi organizacjami weterańskimi w USA jak Veterans for Peace, Iraq Veterans Against the War, Courage to Resist, Goldstar Families for Peace. Poinformowane zostały także dowództwa Gwardii Narodowej we wszystkich stanach oraz trzydziestu zasłużonych weteranów.
W tym samym czasie „oficjalne” media pominęły całkowitym milczeniem ćwiczenia militarne, które w swoim zasięgu i skali nie mają precedensu.
Nieco rozszerzony i dopracowany list, który może wysyłać każdy obywatel USA jest dostępny pod linkiem http://www.bionaid.com/nationalsecurity.pdf
List zawiera informacje o szkodliwości szczepionek wraz z przykładami tragicznych skutków ich stosowania. Ostrzega żołnierzy, policję i członków oddziałów szybkiego reagowania przed możliwością zastosowania szczepionek w celu dokonania ludobójstwa na populacji USA. Według autorów, obecnie nie ma potrzeby stosowania tak drastycznych metod jak przymusowe masowe szczepienia, stąd powyższe obawy.
Istnieją też alternatywne medody walki z pandemią, takie jak wzmacnianie obronnych sił organizu metodami naturalnymi czy nowe odmiany leków opartych na srebrze tzw. Uniform Picoscalar Oligodynamic Silver Hydrosol – UPCOSH.
Zgodnie z prawem konieczności, w przypadku gdy Rząd USA nie działa zgodnie ze swoim zadaniem, a wręcz przeciw interesowi publicznemu, zdrowiu i innym ważnym elementom bezpieczeństwa państwowego, naród podjąć kroki zmierzające do zabezpieczenia swojego istnienia – nawet takie, które będą się sprzeciwiać decyzjom rządowym.

Komentarzy 75 to “Gwardia narodowa USA w stanie pogotowia na skutek ćwiczeń WHO”

 1. michu said

  ostatnich kilka newsów brzmi jak paranoja i nie chce mi się wierzyć, że coś takiego może być prawdziwe, po prostu to jest zbyt chore

  • prometheus said

   polecam wywiad z czlowiekem ktory wyjasnia co to jest wirus i jak powstaje jak sie rozprzestrzenia. Dodatkowo informacja jak powstal AIDS dlaczego w wiekszosci homoseksualisci sa na niego narazeni i jeszcze przyklad efektow szczepienia w afryce po ktorym zmarlo 70 milionow ludzi. http://www.youtube.com/watch?v=SbFxV_C8Yw4

   (w jezyku angielskim)

 2. gog said

  Jeśli to wszystko prawda, to będzie nieciekawie. Jak w Gwiezdnych Wojnach – imperium zła kontra rebelia. Byleby tylko się rebelia zorganizowała na szeroką skalę, jak dojdzie co do czego.

  Myślę, że WLEPKI z adresem tego bloga (zainteresowani podążą dalej) to byłaby świetna sprawa. Do tego hasło przyciągające uwagę, proponuję: „PRAWDA O ŚWIŃSKIEJ GRYPIE!”.

  Szkoda, iż sprawa tych ćwiczeń została w ogóle pominięta w polskich mainstreamowych mediach. Nawet sam fakt – największe w historii USA ćwiczenia, w dodatku z udziałem obcych wojsk – zasługuje na uwagę. Tymczasem w TVN-ie Platini, stadiony i ból nóżki Sarkoziego.

  Cóż, w MOIM przypadku uznam całą tą teorię o przejęciu władzy nad USA i grypie za ostatecznie potwierdzoną, kiedy rzeczywiście dojdzie do strzelanin i rozruchów między ludnością cywilną a przybyłymi do Ameryki na ćwiczenia żołnierzami. Myślę, że jak już do takich zdarzeń na szerszą skalę dojdzie, to mainstreamowe media wspomną o tym (choć pewnie przedstawią wprowadzenie stanu wyjątkowego jako rozsądny i konieczny krok) – mogłoby to być dla wielu ludzi w Polsce dowodem, jeśliby już wcześniej słyszeli o całej sprawie.

  Pozdrawiam wszystkich.

 3. Yasiek said

  Jak tam sie miewa INWAZJA? jakis opis dzialan militarnych, klesk i zwyciestw (dla kogo kleska dla kogo zwyciestwo?)

  Buziaczki, papatki

 4. grypa666 said

  Cisza medialna jest bardzo znacząca. Po pierwsze oznacza to, że organizatorzy ćwiczeń mają kontrolę nad mediami na całym świecie, po drugie, że za tymi ćwiczeniami musi kryć się złowrogi cel – skoro tak skutecznie zablokowano informację. Nieważne czy już są łapanki, aresztowania i masowe przymusowe szczepienia. Bowiem, jeśli są takie plany to tak właśnie powinno wyglądać działanie – rozlokowanie odpowiedniej ilości żołnierzy, przygotowanie ich do interwencji, sprawdzenie reakcji miejscowych patriotów na ich obecność. Im bardziej gwałtowna reakcja miejscowej ludności tym większa szansa, że do przejęcia kontroli nad USA nie dojdzie.
  Tego typu kontrola nad mediami potwierdza najgorsze obawy.

  • Komediant said

   A co jeśli po prostu nic się nie dzieje, a Jane Burgermeister nie miała racji?

  • Karol said

   Jestem tego samego zdania – cisza medialna jest baaardzo znacząca! Równie znacząca jest cisza medialna dotycząca ataku Pigmejów na Frankfurt nad Menem.

   • Yasiek said

    popieram, media milcza takze na temat Tajnego Spisku Krwiozerczych Ogórków Kiszonych z Marsa – na pewno dogadali sie z intruzami w zamian za wieksze sloiki.

   • pyrek said

    Ludzie się już poznali na waszej taktyce ośmieszania – już nikt się nie śmieje!

 5. Kamyk_w_lawinie said

  Jeśli naprawdę zaczną …

  To najpierw NSA uderzy w internet zgodnie z wytycznymi “INFORMATION OPERATIONS ROADMAP” – “Fight the net”
  Sieć jest dla nich największym wrogiem wystarczy, że zniszczą “root servery” by zamieszać w sieci
  potem pewnie przekaźniki GSM, UMTS i będzie problem ze zjednoczeniem się w oporze i walce

  Trzeba mieć alternatywne środki łączności (może telepatia?), bo oni już je posiadają

 6. thot636 said

  sama choroba nie ma co sie przejmowac , moj kumpel byl w Hiszpani w Lorret de Mar, przeszlo mu po 2 dniach po zwyklym fervexie. Mowi ze w zimie mial ciezsza „normalna” grype 😉

 7. Bruno said

  „Po pierwsze oznacza to, że organizatorzy ćwiczeń mają kontrolę nad mediami na całym świecie, po drugie, że za tymi ćwiczeniami musi kryć się złowrogi cel – skoro tak skutecznie zablokowano informację. Nieważne czy już są łapanki, aresztowania i masowe przymusowe szczepienia.”

  ja ci dobrze radze – zmien psychiatre, bo ten twoj juz chyba nie za bardzo jest ci w stanie pomoc.

  A co do samych cwieczen – w Nimeczech THW (czyli cos takiego jak nasza Obrona Cywilna) co chwila przeprowadza cwiczenia o roznym zasiegu, nieraz takze z pomoca wojska i baaardzo rzadko wspominaja o tym media. Po prostu rutynowe cwiecznia i nie ma czym sie jarac. Ale tworcy teorii spiskowych maja taka podniete jakby tam mieli zaraz waglika rozrzucic

 8. pingwin said

  W artykule są błędy w linkach do zewnętrznych stron.

 9. Karol said

  Rozumiem, że przez następny tydzień, zamiast zamieszczać przerażające opisy ciężkich walk ulicznych, bedziecie nas karmili komunikatami oszołomów, dodając im sensacyjne tytuły, nie mające zresztą żadnego związku z treścią wpisu.

 10. pingwin said

  Zazwyczaj ktoś, kto ośmiela się podważać oficjalne wersje tego co podają główne media jest traktowany jak oszołom. Ale to część taktyki. Waldek – nie przejmuj się!

 11. adamcare said

  flu is not

 12. slawomir said

  Prośba do właściciela bloga lub osób zaangażowanych – proponowałbym opracowanie listu apelu z linkami i dokumentami w j.polskich – i podobnie jak dziennikarka austriacka – przesłać do wszystkich polskich urzędów centralnych, posłów, kancelarii premiera prezydenta, wojska itp

 13. Barth said

  HA! ZAMKNIĘTO MOŻLIWOŚĆ UMIESZCZANIA KOMENTARZY! TYM FAKTEM PRZEKONALIŚCIE MNIE, ŻE NIE JESTEŚCIE POWAŻNYMI PARTNERAMI DO MERYTORYCZNEJ DYSKUSJI A WASZA TEORIA SYPIE JUŻ PO KILKU ZALEDWIE ODMIENNYCH KOMENTARZACH! NAWET WIEM PO KTÓRYM KOMENTARZU SIĘ ROZSYPAŁA! CHOLERNIE SIĘ CIESZĘ, ŻE I JA MAM W TYM SWÓJ UDZIAŁ!

  A POZA TYM: POWODZENIA PODCZAS INWAZJI NA USA!

  • sobiejestem said

   Ja z perspektywy obserwatora nie widzę merytorycznej dyskusji lecz chamskie i prymitywne formy szydzenia w zasadzie nawet bez weryfikacji czegokolwiek przez takich jak ty. Druga rzecz, pisz łaskawie tak jak się pisze bez walenia wszędzie dużych liter.
   Dla ciebie merytoryczne to takie, które opiera się na tym, że nic nie wiesz, podważasz, sadzisz zarzuty, a ktoś ma ci tłumaczyć wszystko jak dziecku mimo, że masa podobnych informacji dociera od osób niezależnych. Ale ty nadal będziesz się upierał przy swoim sceptycyźmie niezależnie od tego co by się ewentualnie działo na zasadzie splunięcia w twarz, a będziesz nadal mówił że deszcz pada. Nie mówię, że masz we wszystko wierzyć co przeczytasz ale zamiast biernie krytykować zacznij również szukać i analizować, chyba, że do tej analizy zdolny nie jesteś z powodu własnych uprzedzeń do tematu i narzuconych sobie mentalnych ograniczeń do pojmowania rzeczywistości taką jaka jest czy też taką jaką się staje, a nie taką jaką media sprzedają.
   W historii też było masę wydarzeń, które były negowane czy wyśmiewane jako nierealne, a ten durny człek(mówię tutaj ogólnie o ludziach nie jest to zwrot personalny) nadal z historii nie potrafi wniosków wysnuwać mimo, że obecnie mamy internet, bardzo szybko przepływ informacji, propagandy na skalę niewyobrażalną jak i mechanizmy zniewolenia, narzucenia jednego słusznego postrzegania wykreowanego właśnie przez media, bycia jednym słowem tępą owcą i bezmyślnym konsumentem.

   • grypa666 said

    Dzięki! Nie chce mi się nawet komentować tych „osmieszaczy”. Żaden z nich nie podał ani jednego kontrargumentu. Ja staram się podawać tylko fakty i tłumaczenia. Czy są prawdziwe? Ode mnie to nei zależy – są linki, można sprawdzić.

 14. Antysemita said

  Czy coś wiadomo o ciwczeniach w USA poniewasz nie ma żadnych wiadomości być może ktoś z poloni amerykaskiej ma jakiś iformacje

 15. Antysemita said

  Tak poważnie to szkoda że ignoranci nie są skłoni do poważnej rozmowy

 16. Marco Bode said

  chyba Bruno (te 1st original czy cos takiego) swoimi tranfnymi uwagami i konkretnymi pytaniami „wysadzil” tego bloga. Moim zdaniem zamkniecie opcji komentowania jest definitywna porazka autorow tej teorii spiskowej

 17. Marco Bode said

  zanim całkowicie zostanie wyłączona możliwość komentowania, ostatnia prośba do szefa strony:

  proszę podać nazwę sądu, do którego pozew złożyła J.B. – wystarczy tylko skontaktować się z odpowiednią placówką (mogę to nawet sam zrobić znając bardzo dobrze zarówno niemiecki jak i angielski) i wtedy będziemy wiedzieć przynajmniej, czy te wnioski to prawda czy farsa

 18. Barth said

  Ja jeszcze dodam swoją prośbę: Proszę o podanie konkretnego aktu prawnego wskazującego konieczność zrzeczenia się jurysdykcji prawnej RP na rzecz WHO. Te tezy były tu podnoszone, więc bardzo proszę o KONKRETNE i właściwe formalnie pod kątem PRAWNYM ustosunkowanie się do powyższego!

  • grypa666 said

   Tak, na tym powinnismy się skupić. Na konkretach. W grupie na Facebook Michał znalazł pewne dokumenty wskazujace na to, że taka umowa została podpisana. Natomiast proponuję żebyście podzwonili po urzędach w tej sprawie. Jeśli jest taka umowa to należałoby wywrzeć presję na posłach i senatorach żeby została unieważniona. Wtedy szczepionki będa dobrowolne i po sprawie.

 19. Maho said

  Hahaha. ”Brawa” dla autorów bloga… Właśnie widać jak prawdziwa jest ta teoria! Haha.

 20. Barth said

  Państwo się znacie na spiskach-tego nie kwestionuję, ale na zasadach prawa (zwłaszcza międzynarodowego) absolutnie NIE! Niestety, w podanych odnośnikach nie znalazłem zapisu o zrzeczeniu się podmiotowości prawnej państwa na rzecz innego państwa bądź podmiotu. Proszę nauczyć się czytać akty prawne ze zrozumieniem!

 21. Marco Bode said

  na dokładną nazwę oraz adres sądu, w którym leży pozew, również dalej czekam

 22. Barth said

  Ale gwoli ścisłości, abym nie został posądzony o posługiwanie się ogólnikami. Oto jedna z najważniejszych zasad IHR: Zgodnie z Kartą Narodów Zjednoczonych i zasadami prawa międzynarodowego, sygnatariusze mają suwerenne prawo do podejmowania decyzji. Więc może cytat z podanego odnośnika: „Na mocy uprawnień i zasady pomocniczości wyłącznie państwa członkowskie organizują swoją służbę zdrowia zapewniając wysoki poziom ochrony zdrowia swoich obywateli”. Wystarczy? Proponuję lekturę całego dokumentu, choć mam wątpliwości, że się w tym Autor bloga połapie.

 23. bubu said

  Jeśli waszym zdaniem ten spisek to bajka, wypad ze strony, bo nie macie o czym pisać, załóżcie sobie swoja na której bedziecie sie tak mądrzyc, tam sie produkujcie, komentarze zostaly zablokowane tylko i wyłacznie przez takich debili jak wy

  • Kasia said

   To wy wynoście się z normalnych stron i przestańcie wszędzie rozpowszechniać wasze linki! A skąd niby miałabym wiedzieć o tej waszej stronie?! Z komentarzy na Onecie!

 24. Marco Bode said

  a wy nie właźcie na inne strony i nie reklamujcie się jako tropiciele prawd absolutnych, wtedy nikt z „debili” nie będzie tu zaglądał

 25. bubu said

  a co, tak was to przyciagneło na tego bloga? no popatrz. jesli was to smieszy i nie interesuje to jeszcze raz powtarzam, nie macie czego tu szukac, jestescie oslepieni mediami, a raczej kłamstwami ktore w nich wyczytujecie. jesli ta cala sprawa ze szczepionkami jednak okaze sie wymysłem, wtedy wszyscy odetchniemu z ulga, nieprawdaż? a jak narazie staramy sie doszukac prawdy i uważam, ze nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie.

  • Barth said

   Prawdaż! Tylko problem w tym, że na konkretne i jasne pytania, które są fundamentalne w omawianym zagadnieniu nikt nie potrafi udzielić rzeczowych odpowiedzi. Drogi Kolego, tak się składa, że jestem na czwartym (de facto piątym od października) roku prawa i mnie naprawdę nie przekona byle papka! Traktuję (czy raczej traktowałem do czasu usunięcia komentarzy) Was poważnie i tego samego oczekuję/oczekiwałem. Wychodziłem bowiem z założenia, że skoro wypowiadacie się w sposób tak autorytatywny, to dysponujecie solidnymi i racjonalnymi przesłankami na potwierdzenie tegoż. Oto przykłady: trąbicie na prawo i lewo, że p. Burgermeister złożyła pozew, a nawet nie wiedzie gdzie! Przepraszam, ale to jest zarzut racjonalny, a brak odpowiedzi na owe pytanie każe przypuszczać, że nie dysponujecie rzetelną wiedzą na temat w którym wypowiadacie się tak kategorycznie. Rzekome zrzeczenie się podmiotowości prawnej RP pominę, ponieważ nie chcę się powtarzać.

 26. 8ball3r said

  Mam pytanie do panów Barth i Marco Bode.
  Jakie są wasze intencje?Po co tak zaciekle walczycie z tym blogiem.Do czego chcecie przekonać autora .Do własnych racji.Co was tak bardzo boli w tym ,że ktoś sobie pisze co chce.Wolność wypowiedzi chyba istnieje.Zachowujecie sie jak dziecko w piaskownicy,które sypie piachem na każdego kto ma inne zdanie.Jeden z was napisał ,że nawet studia skończył.Szkoda ,że po postach tego ie widać.

 27. Barth said

  Mogę się wypowiedzieć TYLKO we własnym imieniu. Moje intencje są czyste-jeżeli o to Kolega pyta! Nie walczę z blogiem. Jedyne czego próbuję, to RACJONALNIE podyskutować! Ponadto, nie kwestionowałem i nie kwestionuję wolności wypowiedzi. Korzystam-jak widać-z tego prawa. To raczej właściciel bloga ma inny punkt widzenia na powyższe, skoro eliminuje niewygodne wypowiedzi. Jeszcze raz podkreślę intencje: CHCĘ RZETELNIE DYSKUTOWAĆ! Tyle i aż tyle!

 28. Marco Bode said

  Po pierwsze ->

  jeśli ktoś trąbi na innych forach, że zna absolutną prawdę i zaprasza na bloga, to powinien mieć silne argumenty, a ten pan takowych nie ma

  po drugie ->

  cała historia nie trzyma się kupy i ja oraz inni użytkownicy starają się tego dowieść

  po trzecie ->

  to w usuniętych komentarzach zarzucano wielu przeciwnikom waszej teorii agenturalność i służenie mosadowi oraz CIA, więc o czym my rozmawiamy…

 29. 8ball3r said

  Dla mnie po prostu traciecie czas.W internecie jeszcze nie spotkałem sie ze zjawiskiem „nawrócenia”.Każdy pisze co mu sie podoba i taki tego urok.Co do prawdy to tej najprawdziwszej dowiemy sie i tak na mecie.Wiec nie ma o co kruszyć kopi.Jedyne co można to pisać na swoim blogu swoją prawde;D

  • Barth said

   Kolega mnie nie zrozumiał. Nie mam i nie miałem intencji licytować się, która prawda jest słuszna, chociażby z tego powodu, że ja nie głoszę żadnej! Czy w którejkolwiek mojej wypowiedzi znajdzie Kolega kwestionowanie Waszej teorii jako takiej? Czy twierdzę gdziekolwiek, że szczepienia są moim marzeniem o poranku? Nie! Jedyne co negowałem, to nieprawdziwe informacje o rzekomo obligatoryjnej konieczności zrzeczenia się podmiotowości prawnej na wypadek pandemii (która de facto ZOSTAŁA OGŁOSZONA kilka miesięcy temu!). To Wy w sposób niezwykle sugestywny i autorytatywny głosicie swoje prawdy! Jako osoba rozumna mam chyba prawo oczekiwać jakichś poważnych argumentów.

   • 8ball3r said

    To napisze jeszcze tylko ,ze w żadnym poscie nie napisałem ,że to jest moja teoria a co tak uparcie mi wmawiasz;D Jestem tylko przechodniem który lubi wiedzieć co sie dziej po obu stronach barykady;D

 30. lraczyn said

  Na serwis zaglądają osoby które się interesują tą sprawa, i Ci którzy ślepo wierzą w to co pisze ‚Admin’.Tak jak w życiu 🙂

  • rozczarowany said

   Zagladaly. Sprawa jestem bardzo zainteresowany i dlatego tutaj trafilem. rowniez artykuly p. Jane Burgermeister nie sa mi obce (znacznie wczesniejsze) i dlatego tez polecilem strone wielu znajomym. Wypada tez dodac, sa to osoby jak najbardziej dojrzale i rowniez pracujace w sluzbie zdrowia (tak, w tych kregach rowniez rozmawia na wiele tematow, nie tylko slepo wierzy w wytyczne czy tez sugerowanie postepowania). Niestety, dyskusja ktora tutaj rozgorzala, w pewnym momenie przerodzila sie w fanatyczna rozgrywke co zaowocowalo usunieciem (!) czesci komentarzy oraz ich zablokowaniem (!). Utworzenie grupy dyskusyjnej, na ktora trzeba zalogowac by moc wypowiedziec zaowocowalo jedynie utrata czesci czytelnikow. Podobne praktyki stosowane sa w mediach oficjalnych. Przykro mi, poniewaz dzieki temu zarowno ja, jak i osoby ktorym polecilem blog zmienily zdanie co do wiarygodnosci umieszczanych tu informacji. Nie ma tu znaczenia fakt, iz do tej pory nic nie wydarzylo w zwiazku z odbywajacymi cwiczeniami Fema. Znaczenie jednak ma slepy fanatyzm i brak powaznej dyskusji. Dalszych informacji bede poszukiwal w innych czesciach internetu, pozdrawiam.

 31. Barth said

  Do 8ball3r
  Tak, przyznaję, może niepotrzebnie uogólniłem, co mogło zostać odebrane „ad personam”. Mówiąc „Waszej” miałem na myśli poglądy autora bloga oraz tych wszystkich, którzy twardo stoją na gruncie jego tez.

 32. kamil said

  Właśnie paru z was pokazuje swoje chore ego.
  Definicja chorego ega brzmi: Musze cię zniszczyć zanim narzucisz mi swoje zdanie, które nie bedzie sie godziło z moim a będzie miało jakiś stopien prawdopodobieństwa co bardzo będzie mi przeszkadzać.

  Jeśli wam się coś nie podoba na tej stronie to nie pokazujcie że jesteście nie przystosowani do życia w społeczeństwie i nie piszcie tutaj zbędnych komentarzy.
  Pouczajcie ludzi w tym co już miało miejscie, albo w tym co juz poprostu zostało potwierdzone. A nie w tym co dopiero się stanie bo tak naprawde nikt nie wie do końca czy tak będzie. Tyle że autorzy bloga nie piszą wam „Jesteście głupi bo uważacie że szczepionki są wporządku i nic wam się nie stanie gdy je weźmiecie” Tylko oni was informują, i to tylko wy decydujecie czy informacja jest słuszna czy nie. Jeśli Ci, którzy piszą tu negatywne komentarze, wierzycie w Chrześcijanizm, to wydaje mi się że większość z was ma już kupione C4 i karabiny bo Dalajlama jest w Warszawie, skoro macie tak nie zrownowazone Ego powinniście planować już zamach na jego życie bo on wierzy w co innego niż wy.

  Ale mądrym posunięciem jest napisac „Nie zgadzam sie” a głupim posunięciem jest cisnąć po autorze tej strony, po tym że wogóle jest taka strona, ale to jest wlasnie wasze chore ego które nie umie być obiektywne 😉

  • Barth said

   Ale kto mówi o pouczaniu?! Ty nie rozumiesz chyba słowa pisanego! Ja oraz druga osoba, która pisała komentarze odmienne od Waszych-chcieliśmy tylko podyskutować na zasadzie argumentów logicznych. Po Twojej wypowiedzi widać, że tych argumentów brak. Zarzucasz dyskutantom brak szacunku względem odmiennych poglądów! No to już są albo kpiny, albo totalny idiotyzm zasadzający się na braku zrozumienia słowa pisanego! Nie ja twierdziłem, że każdy reprezentujący odmienne zdanie jest na usługach CIA itp., co tu wczoraj (jeszcze przed ocenzurowaniem) było publicznie wskazane. Moje „ego” nie potrafi być obiektywne?! Więc podyskutujmy! Proszę bardzo! Na argumenty! Konkretne i rzetelne argumenty!

 33. pyrek said

  Nie jest chyba dobrym rozwiązaniem forum dyskusyjne na Google. Ja osobiście z Google nie chce mieć nic wspólnego, a już tym bardziej mieć tam pocztę.
  Pozdrawiam

 34. antysemita said

  Szanowni administracjo bloga zróbcie z tą stroną porządek ponieważ tu jest bajzer który narobili dwaj koszerne niedorozwoje umysłowe co niby prowadzili merytoryczne rozmowy (w ich wykonaniu dziecka na pozomie 7 lat -nibystudeckich)przecież wiadomo że ta koszer banda jest na usługach N.W.O ponieważ ktoś kto sie nie zgadza z tematem nie przesiaduje godzinami w temacie który jego zdaniem jest wybujałą wyobraznią bo jest to strata czasu.(CO NAJWYŻEJ ZOSTAWI JEDEN CZY DWA KOMENTARZE) a tu mieliśmy wyszydzanie i bezsesowne zaprzeczanie bez żadnych istotnych kontr argumetów a tego nie lubie ponieważ też szukam prawdy o otaczającym swiecie a temat iluminati i N.W.O badam już 12 lat i okazuje sie że czym wiecej w tym siedze tym mniej wiem w zasadzie to nic nie wiem. Tak więc mieliśmy tu poprostu inwazje na bloga koszerjebów z obrzezanym kutasem ( o mózgu już nie wspomne)własnie o to im chodziły by zrobić zament robiąc z was warjatów przez co stajecie sie niewiarygodni dla forumowiczów. To sprawia że ludzie odwracają sie od was iż staliscie sie niewiarygodni i zaiteresowanie sprawom szczepień przecich grypie zanika.
  Czyli jednym słowem mamy deorganizacje czyli rozproszenie przez co wrogowie narodu polskiego bedą mogli przeprowadzić przymusowe szczepienia gdyż nie bedzie wsród polaków oporu poniewasz został podzielony , a temat grypy został wyśmiany.
  Tak więc prosze o zrobienie porząndku na tym blogu.Lepiej by było gdyby kometarze pisały osoby zarejestrowane a nie ja było wszczsnie czy na osobnym blogu gównianego Google czyli w prowadzić tu rejestracje aby nie było głupich kometarzy ludz typu koszer barthów. Tylko wtedy można prowadzić merytoryczną dyskusje by dojśc do prawdy ponieważ nie ma czasu na jakieś tam pierdoły bo do jesieni nie daleko. A prowokatorów można bamować. Tak więc jeszcze raz bardzo porsze administracje bloga zróbcie natychmiast porządek przebudujcie bloga wprowacie rejestracje osób którzy chcą kometować.

  • Barth said

   Przeczytaj swoją wypowiedź, przeanalizuj błędy stylistyczne, interpunkcyjne oraz ortograficzne, tudzież językowe i odpowiedz sobie na pytanie, kto jest niedorozwojem.

   Poza tym zapraszam do lektury:
   Art. 216 KK §1,
   Art. 256 KK,
   Art. 257 KK.

   W swoich wypowiedziach wyczerpałeś przesłanki wynikające z w/w artykułów. Uważaj, bo jeszcze jakiś wrażliwy przedstawiciel NWO, tudzież iluminatów zechce to wykorzystać.

 35. Barth said

  A szkoda… Pamiętaj, że w sieci nie jest się anonimowym… Swoją drogą, mam nadzieję, że zagląda tu większa ilość ludzi. Niech się przekonają, jakie racjonalne argumenty posiadają niektórzy z dyskutantów. Że o poziomie kultury rodem z chlewika nie wspomnę.

 36. mojo said

  Ja sobie tak cicho obserwuje toczące się tu dyskuję i w końcu się chyba jednak wtrące…

  Z tego co wiem to komentarze zostały zablokowane, ponieważ dyskusje które zaczęły się w nich toczyć nie miały nic wspólnego ani z ogólno pojętą „kulturom” ani z tematem notek…
  Sorry, ale obrażanie innych to nic innego jak cham***o, a w tak ważnej sprawie nie można sobie pozwolić na to aby ktoś komuś potem zarzucił, że dopuścił na swojej stronie komentarze obrażające innych. Szczególnie przy takiej ilości osób odwiedzających…

  Nie rozumiem jednego. Pojawia się tu regularnie parę osób które nie prowadzą żadnej dyskusji w temacie i mam wrażenie że nawet nie chcą się dowiedzieć więcej – a jedyne co robią to bez jakichkolwiek argumentów podważają wszystko co tu jest pisane.

  Totalnie bezproduktywna dyskusja się z tego zrobiła i nie uważam, że źle się stało, że komentów nie ma…bo jeśli usuwane byłby wpisy pojedynczych osób też było by wiele „krzyku” – tak, przynajmniej i jedna i druga strona ma chwile na zastanowienie…

  Jaki macie w tym cel, że cały czas atakujecie autora i osoby komentujące?

  Sprawa ani blog nie został i na pewno nie zostaną „wysadzone”!
  Jeśli na tym Wam zależało…to także może świadczyć o Was.
  Tak się nie stanie, z prostej przyczyny, że sprawa jest już głośna nie tylko w Polsce, czekacie aż w TV Wam o tym powiedzą, ok. Pewnie w końcu będą musieli.

  Po za tym uważam że każdy ma oczy po to żeby widzieć, uszy po to żeby słuchać a buzie po to żeby dyskutować. Z tym,że dyskusja to nie „racja oświecona”, nikt z nas tutaj nie jest żadnym guru. Każdy szuka PRAWDY, ale chyba Wam się nie wydaję, że każdy jest na tym samym etapie tych poszukiwań?!

  Wszystkie dokumenty i to już nie jeden raz było pisane są ogolnie dostępne dla każdego.
  Nie rozumiem, dlaczego ich nie czytacie a potem pytacie twierdząc, że nie prawdą są argumenty przytaczane tutaj przez ludzi. Atakujecie ich po prostu głupio.
  Każdy może być sceptyczny, ale miejcie trochę dystansu, do siebie, innych i tematu.

  Dlaczego nikt prócz waszej „paczki” (nicki się powtarzają regularnie) nie może tak jak inny – samodzielnie prześledzić tematu, dogłębnie, ze szczegółami.
  A tak to jedna wielka bezsensowna kłótnia…

  Jeśli nie wierzycie, w samą prawdziwość istnienia dziennikarki która opublikowała tą sprawę i złożyła pisma w sądach, dziennikarki która ma spory staż w swoim zawodzie, na końcie tonę bardzo fachowych artykułów itd – to sorry, ale to też o Was tylko świadczy. Ja jeszcze nie widziałam osoby „widma” z którą prowadzone są wywiady, rozmowy telefoniczne, ba która pisze maile itd itd…
  No ale macie prawo do tego gdybania, a wydaje mi się, że zamiast tracić czas na te dysputy zajelibyście się naprawdę doinformowaniem się. Bo byliście tutaj bardzo aktywni, a ten czas na prawdę można było inaczej wykorzystać.

  Ludzi takich jak my jest bardzo,bardzo dużo na całym świecie, z dnia na dzień. A istnienie Pani Jane jest niepodważalne!

  Nie trzeba być geniuszem żeby umieć korzystać z np. google.com i żeby umieć czytać ze zrozumieniem…
  Trzeba za to mieć otwarty umysł, nie ślepo wierzyć, ale też nie zaprzeczać nachalnie (gdy nie mam się dowodów na to,że to co mówimy jest nie prawdą), dążyć do prawdy, szukać jej!

  Każdy ma WOLNĄ WOLE.
  Każdy decyduje o sobie.

  Chcijmy w końcu coś zrobić jednak z tym Światem, bo wessają nas korporacje, otoczą same markety, będziemy jedli GMO, a niebieskiego nieba nie zobaczymy już nigdy i na prawdę skończymy jak więźniowie swojej wcześniejszej ignorancji i braku reakcji….

  Jeśli chodzi o grupe na google to pomysł z listą mailingową jest w sumie spoko (ale nie wiem czy akurat google to najlepszy pomysł), wiadomo, że komentarze byłyby lepsze ale biorąc pod uwagę te kłótnie, stosy oszczerst itd to nie wiem czy na pewno byłoby dobrze żeby je przywracać puki co…

  Pozdrawiam.

 37. mojo said

  przestańcie się w końcu głupio kłócić!

 38. daga said

  Jedyny, mądry wpis jaki właśnie przeczytałam w tych komentarzach. Jedyna osoba, która racjonalnie myśli.

 39. antysemita said

  masz racje majo ale to nie ja zaczołem te glupie kłutnie (nie pisałem kometarzy tylko aż do dziś tylko sie przyglądałe) a zapowiadało sie ciekawie i to że wchodzą tu ignoraci zaszkodziło poważnie sprawie i jeśli admin nie przebuduje bloga tak by można było pisać pod artykułami komentarze tylko po rejestraci( To by uniemożliwiło niepotrzebnych i głupawych komentaży) to na blogu bedzie mały haos. Sprawa jest bardzo ważna jeśli nie bedziemy zjednoczeni to przegramy z tymi kiluminatami. A Jeśli dorosłe osoby zachowują sie jak 6, 7 latki i to po studjach to naprawde jest przykre i strząsające.
  dobranoc

  • seb said

   kiedy to wlasnie Ty jestes jedna z osob podwazajacych wiarygodnosc bloga antysemito. nie potrafisz sie wyslowic a krzyczycz jak opetany. sprawa jest zbyt powazna, by zachowywac sie jak dziecko, nawet jesli nim jeszcze jestes. nie mam zamiaru nikogo urazac, lecz Twoj (i kilku innych osob) sposob wypowiedzi swiadczy tylko o braku profesjonalizmu i czesc czytajacych komentarze po prostu wychodzi. i co to za zwyczaje usuwanie komentarzy czy tez przymusowa rejestracja? w moim mniemaniu to wlasnie Twoje opinie powinny zostac usuniete i przyznam tu jak najbardziej racje osobie podpisujacej sie barth. poczytaj kodeks karny mlody czlowieku, poczytaj tez o zasadach dobrego wychowania i.. po prostu zacznij czytac, gdyz fatalnie tu wypadasz. twierdzisz, ze badasz sprawe od lat dwunastu a sam zdaje sie nie osiagac takiego wieku! prosze, nie rob wstydu i odejdz lub zamilknij! oszczedz nam swych dzieciecych wypocin poniewaz i tak zdajesz sie nie byc w stanie wniesc cokolwiek pozytywnego w tym miejscu.
   co za koszmar.. przychodza tu tez naprawde zainteresowani powaznie tematem, krzyk dziecka ktoremu nie dano lizaka nie jest tu na miejscu. pozdrawiam tych powazniej traktujacych sprawy szczepien jak i farmakologii.

   • Barth said

    Dziękuję Seb za konkretną wypowiedź. Ja również zgadzam się z Tobą, że sprawa jest zbyt poważna. Właśnie dlatego tu dyskutuję. Mam jednak wrażenie, że niektóre tezy tu stawiane są pomieszaniem prawdy i fikcji. Bowiem jeżeli twierdzi się, że wirus został stworzony sztucznie w celu zwiększenia zysków firm farmaceutycznych, to ja jestem w stanie zgodzić się z tą tezą. A już kategorycznie zgadzam się z poglądem, iż firmom zależy na zysku. Jeżeli ktoś twierdzi, że szczepienia mogą okazać się szkodliwe (czipy itp. pomijam), to również jestem w stanie się z tym zgodzić. Udowodnione bowiem jest, że każdy organizm różnie może zareagować na określony specyfik. Ale jeżeli ktoś pisze (przepraszam, że znowu o tym), że w wyniku ogłoszenia pandemii władza prawna przechodzi de facto w ręce WHO, to staram się za pomocą swej wiedzy prawniczej wykazać absurdalność tych twierdzeń. Bowiem są one z gruntu fałszywe! Moja propozycja dla Administratora blogu jest taka, aby podawał informacje rzetelne, takie, które mają odniesienie do faktów. Nie oznacza to rzecz jasna, że dyskutanci nie powinni wyciągać wniosków z zachodzących zjawisk, nawet jeżeli owe wnioski musiałyby być w przyszłości skorygowane. Ale czyńcie to w oparciu o racjonalne przesłanki. Jak inaczej, jeśli nie humbugiem, nazwać tezę o inwazji na USA? Jak odnieść się do rzekomej sensacji w tej materii, skoro kalendarz ćwiczeń FEMA był znany na długo wcześniej? Właśnie na robieniu burzy w szklance wody i posługiwaniu się wątpliwymi, mało wiarygodnymi przesłankami blog traci dużo na wiarygodności. A szkoda.

 40. mojo said

  antysemito: Rozumiem Cie, ale nie potrzebne było także wiele Twoich słów, to jedynie podsyca to czego tu chcemy jak najbardziej unikać. Kłótnie i obelgi jeszcze nigdy nie pomogły nikomu w niczym.

  Na siłę nikomu nic się nie da przetłumaczyć.
  Nie da się nikomu narzucić swojego zdania.
  Wręcz nie można.

  Każdy musi wziąść odpowiedzialność za siebie i swoje życie teraz i w przyszłości.
  Musi mieć odwagę.
  Ale przed wszystkim musi tego chcieć.

  Bardzo duża część ludzi którą znam, tej odpowiedzialności brać nie chce…
  I nie chodzi o to,że nie zdają sobie sprawy z tego co się dzieje na świecie, że nie wiedzą ile osób ginie przez bezsensowne wojny, sztucznie tworzone konflikty, ile ludzi w Afryce umiera po podaniu nieprzetestowanej szczepionki (bo firma chciała oszczędzić na testach), że we właściwie każdym rządzie politycy i urzędnicy są tak skorumpowani,iż nie zależy im w większości na obywatelach tylko na własnych profitach…

  Oni to wszystko wiedzą…
  Ale nie chcą przyjąć tej rzeczywistości.
  Wolą żyć na płaszczyźnie, która nie do końca jest określeniem świat który nas otacza.

  Kto wygra „You can dance” lub „kogo pokocha Górniak?”.
  Nie ubliżając nikomu, ale każdy sam odpowiada za własne życie, mi byłoby szkoda własnego na tak błahe rzeczy…

  Inna sprawa, że kto ma im tą wiedzę o innych „płaszczyznach” dać, jeśli sami jej nie szukają…?
  A rzeczywistość jak wiadomo wcale nie jest jak z kolorowej gazety „bravo” którą nie jeden lata temu miał w domu…

  To jest ta odpowiedzialność o której pisze.
  Odpowiedzialność która niesie ze sobą duży ciężar, ciężar który tak naprawdę nie wiemy nawet jak bardzo jest ciężki, bo wszystko jest spruchniałe od wewnątrz.

  Ale z drugiej strony co innego będą musieli zrobić Ci którzy teraz nie chcą wiedzieć/wiedzieć kiedy świat zacznie iść tym samym torem co do tej pory?

  Trzeba zdać sobie sprawę ze swojej „choroby” żeby móc ją leczyć, to pierwsze co można zrobić aby się w ogóle wyleczyć… I powiedzmy sobie jasno. Nie wiem jak Wam, ale mi się nie do końca podoba taki świat jaki jest już teraz, a co dopiero ten który może być przed nami… Dlatego puki można to dlaczego nie reagować?

  Mocno wierze w ludzi. Łatwo na pewno nie będzie miał nikt.
  Ani Ci którzy tutaj są za sprawą o której jest blog, ani ci którzy uważają to za bzdury.

  Zawieście już broń. Jaki jest sens w takich kłótniach, tyle ważniejszych spraw czeka…

  Trzeba pielęgnować to co łączy ludzi a nie dzieli…
  Wiecie przecież (chociażby instynktownie) co znaczy wyższe dobro…

  Dobranoc

 41. kamil said

  Poprostu z tymi którzy piszą negatywnie nic nie wiedząć,
  porozmawiamy gdy zapoznają się z obszernym tematem choćby New World Order albo z tematem Bilderbergów.

  Nie zwracajmy na nich uwagi 🙂

 42. Barth said

  To niektórzy z Was zdają się nie wiedzieć o czym mowa. Mogę w tej materii wypowiadać się li tylko w tym jednym konkretnym przykładzie: Twierdzi się bowiem, że w przypadku pandemii następuje przekazanie podmiotowości prawnej państwa w gestię WHO. Na podstawie przywołanych przez administratora bloga zapisów wykazałem, że jest wręcz przeciwnie. Tak nawiasem-prawo międzynarodowe nie przewiduje zrzeczenia się podmiotowości prawnej. Nie przewidują tego także polskie akty prawne. Ale uściślijmy: argumenty wielu z Was zasadzają się na twierdzeniu, że w takim przypadku (pandemia, stan wyjątkowy etc.) przestaje obowiązywać Konstytucja RP i prawo krajowe. A jest wręcz przeciwnie! Przeczytajcie dokładnie Konstytucję oraz orzecznictwo Trybunału Konstytucyjnego i sami wyciągnijcie wnioski. Powiecie, że uczepiłem się tego tematu. Tak! Bowiem to mnie najbardziej interesuje! A i Wy (przynajmniej wielu) eksploatujecie ten argument ponad miarę na wszelkich możliwych forach dyskusyjnych. A nie ma do tego żadnego rzetelnego i prawnego odniesienia.

 43. h1n1flupl said

  Barth: guzik prawda. Może za mało czytałeś. Odsyłam do http://www.facebook.com/topic.php?uid=111448091846&topic=9797 – specjalnie przygotowane dla wszystkich, którzy nie potrafią dokładnie sprawdzić, nie mają czasu na przeczytanie udostępnionych dokumentów sprawy (http://www.swinskasprawa.pl/) a ostro się będą pienić..

 44. lo lo said

  Nie mam teraz czasu niestety na dłuższe szukanie,
  ale ukazał się ciekawy link na stronie grupy.

  Barth specjalnie dla Ciebie:
  http://www.insidejustice.com/law/index.php/intl/2009/04/27/swine_flu_who_pheic (International Law Blog)

  oraz w Polsce tak jak w GB, mogą klasyfikować każdy przypadek grypy jak SwineFlu, a wtedy jest podejżenie choroby zakaźnej i wchodzą takie oto przepisy:

  „Rozdział 6
  Postępowanie w przypadku podejrzenia lub rozpoznania zakażenia lub choroby zakaźnej oraz w przypadku stwierdzenia zgonu z powodu choroby zakaźnej

  Art. 36.
  1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków. […]

  5. Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.
  6. Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.
  7. Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.
  8. Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby – bez jej zgody. ”

  Z pełną treścią ustawy można zapoznać się TUTAJ:
  http://orka.sejm.gov.pl/opinie6.nsf/nazwa/324_u/$file/324_u.pdf

  Dziękuje i chyba tyle z moje strony puki co.
  Pozdrawiam

 45. antysemita said

  przeczytajcie sobie artykuł 90 polskiej konstytucji tam jest mowa o rezygnacji sówereności panstwa polskiego na żecz organizacji międzynarodowych.

 46. manix said

  niestety to prawda tak to brzmi w pierwszym punkcie:

  Art. 90

  1. Rzeczpospolita Polska może na podstawie umowy międzynarodowej przekazać organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach.

 47. Marco Bode said

  jak już cytujecie, to proszę poprawnie:

  Art. 90

  1. Rzeczpospolita Polska może na podstawie umowy międzynarodowej przekazać organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach.

  2. Ustawa, wyrażająca zgodę na ratyfikację umowy międzynarodowej, o której mowa w ust. 1, jest uchwalana przez Sejm większością 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów oraz przez Senat większością 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów.

  3. Wyrażenie zgody na ratyfikację takiej umowy może być uchwalone w referendum ogólnokrajowym zgodnie z przepisem art. 125.

  4. Uchwałę w sprawie wyboru trybu wyrażenia zgody na ratyfikację podejmuje Sejm bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów.

 48. Barth said

  Może Autorowi bloga trudno to zrozumieć, ale należę do ludzi, którzy na serio potraktowali słowa Engelsa, że „na gębę wierzą tylko idioci”. Otóż przeczytałem sobie tekst podany w linku (http://www.who.int/csr/ihr/states_parties/fr/index.html) oraz inne ze strony WHO. Z zapisów nie wynika to, co sugeruje autor. Zresztą nic tam nie ma na temat szczepień. Powtarzał się nie będę. Pogadajcie sobie z jakimś prawnikiem, to się dowiecie nieco na temat zasad prawa międzynarodowego, a w szczególności Karty Narodów Zjednoczonych, bowiem m.in. ona te zasady reguluje. Ja-nie uważając się za najmądrzejszego-skonsultowałem to zagadnienie (zrzeczenie podmiotowości prawnej, zawieszenie Konstytucji etc.) z dwoma znajomymi prawnikami. Przepraszam, ale reakcją obu było parsknięcie śmiechem.

 49. lo lo said

  z prawnikeim juz rozmawialismy.
  I nie parsknoł wcale śmiechem.
  Wręcz przeciwnie, doinformował się na własną rękę.

  Na szczęście są i tacy którzy nie wyśmiewają spraw w których chodzi o ludzkie życie.

  Nie ma w ogóle co wchodzić już w jakiekolwiek polemiki, to wszystko JEST PRAWDĄ. Dajemy Wam źrodła i dowody, wy je podobno czytacie a i tak potem mówicie ze to nie prawda i wyśmiewacie. Wiem, że takich ludzi jest jeszcze dużo. Ale to na prawdę kwestia czasu, aby wszystko mam nadzieję w końcu wyszło na jaw. Jeśli czekacie na reakcję mediów to prędzej czy póżniej będa musieli…

  Pierwszy artykuł już jest w Rzeczpospolitej:
  http://www.rp.pl/artykul/2,342253_Prawo_na_czas_zarazy.html

  • Barth said

   My się chyba naprawdę nie rozumiemy. Kochani, czytajcie ze zrozumieniem! Przedstawione regulacje są zapisami prawa POLSKIEGO! Gdzie jest cokolwiek na temat zrzeczenia się podmiotowości prawnej na rzecz WHO?! Tego nie ma nigdzie!

 50. antysemita said

  Masz racje LO LO to wszystko co wychodzi na jaw przestaje być zabawne a jest przerażające. Sam osobiście przyznaje że na począdku traktowałem te informacje jako fantazje dla rozrywki ale wmiare zbierania sie informacji na ten temat w internecie włosy na głowie sie jeżą. Lo lo możesz opisać dokładnie co na to prawnik i jak sie sprawy mają co robicie w tym kierunku aby zapobiec tych szczepien.
  DZIEKI I POZDRAWIAM

 51. ciekawy said

  Też się włączę do dyskusji.. a co.

  Dowiedział się ktoś w jakim sądzie jest ten pozew?

 52. Salival said

  Mam prośbę do niektórych-Barth- nie popisuj się tutaj swoją erudycją powtarzając przy tym do znudzenia jak ważna jest merytoryczna dyskusja,jest to bardzo irytujące! Oprócz kwestionowania wypowiedzi innych, sam tak naprawdę nic do niej nie wnosisz, nie chcemy czytać o Twoich znajomych prawnikach parskających śmiechem,bo może oni też są na czwartym, DE FACTO piątym od października, roku prawa…Celem bloga jest informacja, a nie dziecinne, słowne przepychanki. Daruj już sobie, bo na tę stronę wchodzą też poważni ludzie, już dawno po studiach i dla nich jest ważna INFORMACJA!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s