Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Czy to jest obóz detencyjny?

Posted by grypa666 w dniu 27/07/2009


Sami zdecydujcie. To nagranie pochodzi sprzed kilkunastu lat. Czy jesteście gotowi na zdjęcia pociągów z ławkami i łańcuchami na ręce i nogi? Bardziej niesamowite zdjęcia już niedługo.

Komentarzy 45 to “Czy to jest obóz detencyjny?”

 1. koniec said

  koniec z nami panowie koniec swiata, ludzkosc umiera….zostanoa illumi.naci…

 2. asdf said

  To nigdy nie przejdzie… ludzie to nie bydlo, w ciezkich chwilach potrafimy sie zjednoczyc. Pytanie tylko jak daleko who moze sie posunac, i ilu ludzi bedzie musialo przez to zginac.

  • agg said

   Oświęcim przeszedł!!! Dla wielu życie ludzkie jest mniej warte niż bydło-bo te przynajmniej służą za pokarm.

 3. nwo said

  witam. Co stało się ze stroną (blogiem) Pani Jane Burgermeister. JEst tylko 1 post z lipca i to koniec, nic więcej. Podejrzane?? Nie wiem sam. Chyba, że to zwykły blad wordpresa albo Jane. hmmmmmmmmm Ciekawe czy Grype666 tez to dopadnie 🙂

 4. thomek said

  i gdzie te zdjęcia?

 5. ARCYWAŻNE, ROZPOWSZECHNIAJ said

  Wydaje się, że piramida z wielkiej pieczęci USA, widniejąca na jednodolarówce, oddaje też ramy czasowe – od 1776 aż do połączenia się oka z resztą budowli… Na piramidzie z wielkiej pieczęci USA można wywnioskować datę działania Illuminati. Ich główny cel zawarty jest w oku Horusa (Lucypera) – ustanowienie rządu Antychrysta. Piramida ma 12 bloków, bez fundamentu i oka. Na podstawie jest 1776. Liczba masońska, bardzo często spotykana – 19,47. Przemnożona przez 12 daje 233,64, czyli 233 lat i 233 dni (1=365 dni, 365×0,64=233). 1776+233,64=2009,64, tj. licząc od 1 stycznia 1776 22 SIERPNIA 2009. Licząc od 1 maja – założenia zakonu – 20 GRUDNIA 2009. Licząc od 4 lipca 1776 – 22 LUTEGO 2010. Mnożąc 19,47 przez 12,12 daje 235,9764, czyli 235 lat i 356 dni, tj. datę 21 GRUDNIA 2012, licząc od 31.12.1776. Te daty kryją też w sobie ważne lunisolarne wydarzenia, głęboko zakorzenione w pogańsko – satanistycznej wierze. Wg mnie to najważniejsza informacja spośród wszystkich symboli iluminatów i masonów. Zawsze wiedziałem, że skoro fundament kryje liczbę 1776, to wierzchołek też zawiera pewną konkretną datę. Nigdy bym tego nie rozszyfrował, dzięki temu materiałowi z linka teraz już wiem. Zatem żyjemy w czasach, w których piramida zostanie połączona – rząd globalny, religia światowa, chipy, wojna, chaos, pandemia, szczepienia, kryzys, upadek państw (USA), koniec papiestwa (przepowiednia Malachiasza i 3. tajemnica fatimska), katastrofy geologiczne (czy to naturalne, czy wywołane sztucznie) itd. Obserwujcie te daty. Elita wywoła w te dni wydarzenia ogólnoświatowe. A jeśli nawet nie w te konkretne dni, to rysuje się pewien zarys tego, co nas czeka w najbliższych latach. Tego jestem pewien. A skoro są to czasy ostateczne, to i będzie to czas 7 – letniego wielkiego ucisku, w tym 3,5 roku rządów Antychrysta. A potem paruzja Chrystusa, tak jak mówi Biblia.

  • Karol said

   Poza tym dobrze się czujesz?

   • arcyważne said

    Zadaj to pytanie temu, kto podzielił się swymi spostrzeżeniami na ten temat w sieci. Nie ja rozszyfrowałem zagadkę piramidy – podziękuj temu, kto to uczynił. Nie będzie to przypadek, tak samo jak nie było przypadku z wypowiedzią George’a Seniora Busha w Kongresie USA z 11.09.1991 o Nowym Porządku Świata i 9/11 10 lat później. Nie ma też przypadku, jeśli chodzi o wydarzenia zapowiadane w Biblii. One muszą się wydarzyć i nic nie powstrzyma boskiego planu. Jedynym pytaniem jest to, kiedy to się wydarzy.

  • zbyszko said

   okej.. ale dlaczego akurat 19,47.. dlaczego przez 12 itp… generalnie datami i liczbami można dowolnie manipulować…
   Ale ciekawi mnie jeden rzecz. mianowicie na jakiej podstawie piszesz że wielki ucisk będzie trwał 7 lat, a w tym 3,5 roku rząd antychrysta? masz jakiś werset na to..
   Nie próbuje cie krytykować po prostu zastanawia mnie to

   • arcyważne said

    19,47 to kąt, pod jakim budowane były piramidy. 12, gdyż czas jest liczony bez fundamentu i oka – właściwie równie dobrze mogłoby być 13 i 14. Należy zauważyć, że piramidy (czy to w Ameryce Łacińskiej, Egipcie i innych miejscach) są symbolem religii pogańskiej, na którego ołtarzu składane były częstokroć ofiary z ludzi. Co ciekawe, 19+47=66, a 66:2=33, co odzwiercedla 33 stopnie masońskie. Odnośnie 7 lat ucisku: http://www.gotquestions.org/Polski/ucisk-7-lat.html

   • Oliwka said

    19’47-miałam i ja zapytac dlaczego ta liczba i dlaczego 12
    Dzięki za wyjaśnienie .
    Ale niezapominajcie ,ze 1947 jest data Israela jego ODRODZENIA
    Zmartwychwstania .
    Wiemy ze 1948 rok załopotała flaga Israela ,ale jakby powiedziec w 1947 roku zaistniał drgnał .
    19 jest liczba bardzo wazna i zauwazcie na 1948 rok ile ma w sobie 19 -ek
    i zobaczcie ze ZAWIERA w sobie Czas – 2Czasy – Pół Czasu .

 6. Kamyk_w_lawinie said

  Jeśli naprawdę zaczną …

  To najpierw NSA uderzy w internet zgodnie z wytycznymi „INFORMATION OPERATIONS ROADMAP” – „Fight the net”
  Sieć jest dla nich największym wrogiem wystarczy, że zniszczą „root servery” by zamieszać w sieci
  potem pewnie przekaźniki GSM, UMTS i będzie problem ze zjednoczeniem się w oporze i walce

  Trzeba mieć alternatywne środki łączności (może telepatia?), bo oni już je posiadają

 7. Czekam na zdjecia…

 8. Komediant said

  Chcesz rozbawić Boga? Powiedz Mu o swoich planach.

  Liczbom można kazać mówić to, co chce się usłyszeć.

  Planowanie na tak dużą skalę nie jest możliwe ani w dzisiejszym, ani w przyszłym świecie, bo w przeszłości to też nie wypaliło (Aleksandra Macedońskiego pokonała śmierć). Poza tym plany… Jak wyżej.

  Pewne osoby chciałyby pewnie przejąć kontrolę nad światem, Pinky i Mózg też chcieli, ale czynnik ludzki jest nieprzewidywalny.

  Poza tym – ta wizja szaleńca, wizja Nowego Porządku Świata nie ma szans się ziścić, jeśli to wszystko jest prawda, co można wyczytać na tym blogu (oczywiście przyjmuję, że to może być prawda), bo ludzie się dowiedzą. A w złych czasach ludzie są w stanie się zjednoczyć i pokonać wroga (nie mówię tu ano i Terminatorze Ocalenie, ani o Transformersach, choć…).

  Nic się nigdy nie kończy.

  • Duke said

   Piszesz, że ludzie w złych czasach potrafią się zjednoczyć i pokonać wroga. To dlaczego nie udało sie to Tybetańczykom i samym Chińczykom?

 9. #ARCYWAŻNE, ROZPOWSZECHNIAJ, nie mieszaj w to religii, ta już wystarczająco dała niektórym do nerach.

  • arcyważne said

   Akurat to, że religia dała komuś po nerach, nie ma nic do treści zawartych w Piśmie Św. Trzeba stwierdzić jasno – religia mogła zawinić w trakcie swego istnienia, ale to nie zmienia faktu, że istnieje Bóg. Jeśli nie wierzysz w treść Pisma Św., to nie wierzysz też w Chrystusa. Należy oceniać religie światowe a nie poddawać w wątpliwość istnienie Trójcy Świętej. Nie wierz w kapłanów, wierz w Boga. A propo piramidy na wielkiej pieczęci USA – to nie jest przypadek.

   • „Nie wierz w kapłanów, wierz w Boga”, heh, ależ to oni Cię reprezentują, wszystkich wierzących. Czy wierzysz też w dosłowność Biblii, w grzech pierworodny (Adam i Ewa) i powstanie Ziemi w 7 dni?

    Wkleję to, co napisałem na swoim blogu w odpowiedzi na komentarz pewnej osoby:
    „Myślę, że jeśli Bóg (w nieokreślonej formie) istnieje to na pewno nie dotyczy żadnej religii na tym świecie, nie ocenia, nie kara, jest bezstronny. Nie tyczy się go żadne pismo na Ziemi. Nie składa się z kilku części, nikt go nigdy nie widział, ani z nim nie rozmawiał i nikt w jego imieniu nie umarł, ani nie zabił.”

    Problemem, są tylko ludzie i ich wymysły. Ich idee, które chcą zrealizować jeszcze za swojego życia, póki mają możliwość. Nie ma tu nic do ukrycia, wystarczy otworzyć szerzej oczy i spojrzeć z większej perspektywy, a nie nastawiać się na jedną częstotliwość przekazu.

   • arcyważne said

    Tym postem jawnie odrzucasz istnienie Boga. Jesteś ateistą czy wierzysz w jakąś energię wszechświatową, która nikomu nie robi krzywdy i mówi „róbta co chceta” (credo satanizmu i new age)? „…nie ocenia, nie kara, jest bezstronny” – w takim razie po co miałby istnieć Bóg? „nikt w jego imieniu nie umarł” – dlatego tak bardzo się różnimy, bo ja jako chrześcijanin umarłbym za wiarę, gdyby mi pewnego dnia przystawili karabin do skroni – po prostu „zbuntowałbym się” tym, którzy nie pozwalają mi robić, co chcę („róbta co chceta, byle bez wyznawania chrześcijaństwa”). Zasadnicze pytanie, które należy sobie zadać, czy Bóg istnieje czy nie, i w jakiej formie czy spośród jakiej religii się wywodzi, jest jedno – czy istniał Jezus Chrystus? Ja znajduję odpowiedź i mi to wystarcza. Żadnego innego Boga nie znajduję – Boga Jedynego w Trójcy Św. Żaden inny Bóg nie istnieje.

   • Odrzucam, sądzę więcej – jest to iluzja. Ale nie mam nic do niej ani do ludzi, którzy ją wyznają, do czasu kiedy nie włazi z butami w moje życie. Gdy tak się dzieję – działam stanowczo.

    Nie jestem w żadnym wypadku za zakazaniem wiary, jednak za pozostawieniem jej dla SAMEGO siebie. Wierz w co chcesz. Ja wolę wierzyć w siebie i piękno życia, którego mam okazje doświadczać. Wybierasz Boga katolickiego, ok, ale pamiętaj, że nie wszyscy wybierają to co Ty i to nie Ty posiadasz najczystszą prawdę i patent na zbawienie ludzkości, jeśli nie przyłączą się do stada. Po prostu wierz i daj nie wierzyć innym w obliczu dowodów, które w żadnym stopniu nie upoważniają do takiego rozumowania jakim Ty się posługujesz.

    Możesz uwielbiać tylko lody czekoladowe, ale nie zrezygnujesz z nich, bo ktoś Ci mówi, że są szkodliwe. Nie rozumiesz też ludzi którzy lubią inne smaki, lub co gorsza mają na nie uczulenie, ale za to próbujesz im je dać spróbować, mówiąc, że to są jedyne lody warte uwagi. To te „prawdziwe” lody, które powinni jeść wszyscy.

    Sądzę, że indoktrynacja dzieci w szkołach, ale także i przede wszystkim od małego w rodzinach wierzących, jest podstawą istnienia religii, bez tego religia by nie istniała, albo istniałaby, ale byłaby w mniejszości.

   • A na koniec, jeden krótki, podsumowujący film:

    (przepraszam administratora za pisanie nie o temacie postu, czyli krótko mówiąc offtop)

   • arcyważne said

    „Odrzucam, sądzę więcej – jest to iluzja. Ale nie mam nic do niej ani do ludzi, którzy ją wyznają, do czasu kiedy nie włazi z butami w moje życie. Gdy tak się dzieję – działam stanowczo.” – Istnienie Boga jest iluzją? Więc świat stworzył się z zarodka kupy albo został stworzony przez Przypadek. „Sądzę, że indoktrynacja dzieci w szkołach, ale także i przede wszystkim od małego w rodzinach wierzących, jest podstawą istnienia religii, bez tego religia by nie istniała, albo istniałaby, ale byłaby w mniejszości.” – Już jest w mniejszości, zaś indoktrynacja dzisiaj już praktycznie nie występuje – możesz się cieszyć.

   • arcyważne said

    Dobrze, załóżmy, że akceptuję cię jako ateistę, o ile jesteś dobrym człowiekiem, mimo że jesteś nieprzejednany co do wiary w Jezusa Chrystusa. Czy zatem jako człowiek niewierzący w Boga ani inne bóstwa byłbyś w stanie zmienić swoje zdanie nt. jakiejkolwiek formy religii, gdybyś ujrzał jakiś znak czy też jakiegoś rzekomego ducha, który powiedziałby, że wskaże ci drogę? Pozwól, że udzielę za ciebie odpowiedzi – tak, poszedłbyś. I to jest furtka dla fałszywych religii. Ateizm został stworzony jako narzędzie w szerzeniu władzy Szatana. Jeśli nie wierzysz w nic, jesteś na etapie poszukiwania. Przyjmiesz każdą religię, jeśli uznasz ją za objawioną. Jeśli wierzysz w Boga, czy to jesteś „ciepły, letni czy zimny” nie grozi ci przyjęcie fałszywej religii w sensie wyznawanej religii, gdyż wierzysz w istnienie tego konkretnego Boga, który występuje w Biblii. Zatem stoisz na pewnym stałym fundamencie, mimo że nadal grozi ci fałszywa religia – odstępstwo od wiary w łonie Kościoła, czyli grzech. Ateizm jest oparty na kruchych fundamentach, jest „religią bez religii na piachu”. Ateiści są najbardziej zagrożeni opętaniem, bo szukają kreacji świata doskonałego. Taki świat oferuje im Szatan. Ateizm korzeniami sięga właśnie satanizmu. Tacy ludzie jak Marx czy Nietzsche byli satanistami, którzy kryli swój udział w czarnych mszach. Wielu ateistów nie zdaje sobie sprawy, że są samotną wyspą między Bogiem a Szatanem. Chyba w każdym z nas istnieje uniwersalny podział świata na dobro i zło. Dla ateizmu nie ma w nim miejsca. Ateiści są wyrwani między obydwie skrajności. Większość z was jest zapewne ludźmi wrażliwymi i szukającymi, jednak powszechne prawo rozumu i racjonalizmu każe wam odrzucić istnienie Boga.

   • Dobra, skończ już tą naukę misjonarzu. WIERZ I DAJ SPOKOJNIE NIE WIERZYĆ INNYM. Zrozum to w końcu, a nie wpieraj mi jakieś niestworzone rzeczy, o dziełach szatana, może Ty w niego wierzysz, bo tyle o nim piszesz.
    Nie no dzięki, że mnie akceptujesz jako ateistę, ale równie dobrze mnie możesz nie akceptować, a ja będe miał to głęboko, tam gdzie żyję Twój szatan.
    Sam jesteś jakiś opętany przez co to piszesz, myślę, że jeśli Bóg istnieje, to uwielbia właśnie ateistów, bo nie zawracają mu dupy, jak to robią wszystkie religie.

    Gdybym zobaczył rzekomego ducha, który powiedziałby mi w co mam wierzyć – wyśmiałbym go. Być może również przestraszył, bo nie spotyka się na codzień duchów. Znaki? Czyli co? Jak mnie uderzy piorun, to wierz mi czy nie – nie uwierzę w Twojego Boga, ani żadnego innego radykała, który tak samo jak Ty będzie mnie przekonywał o tym, że to właśnie jego religia jest prawdziwa, a resztę najchętniej byś zabił za herezję.

    Ty co byś oddał życie dla swojego Boga, nie wiesz kim jesteś dla tego pięknego świata i dlatego byś najchętniej je zmarnował, aby nakarmić swoje rozżarzone ego. Tak bardzo napatrzyłeś się na krzyż swojego Pana, który umarł na krzyżu, że gdyby wywinął się od śmierci, pewnie byś w niego nie uwierzył, a tak jego śmierć daje Ci iluzję zbawienia.

 10. podpisujcie petycje do Ministerstw Zdrowia w sprawie obowiazkowych szczepień

 11. Podpisujcie List Otwarty do Ministerstwa Zdrowia w sprawie szczepien i szczepionek

 12. czemu petycja nie chce wejsc?

 13. Petycja said

  podpiszcie petycje

 14. femafe said

  Dziś 27 Lipca i nic się nie dzieje.Zamieszczony w tym artykule film oglądałem już dawno.

 15. lraczyn said

  bo ten serwis to jedna wielka bajka 🙂

 16. allseiingeye said

  Jeżeli coś się stanie w USA to napewno nie dowiemy się odrazu…

 17. obserwator said

  pierwsze raporty – na razie chyba nic wiekszego sie nie dzieje

 18. Megadeqs said

  Witam…
  Dla wtajemniczonych głęboko w teorie spiskowe polecam lekturę… mnie lekko zszokowały już początkowe słowa, ale do oceny pozostawię każdemu indywidualnie…
  Pozycja to…

  „Protokoły mędrców Syjonu
  czyli
  Wykłady mędrca syjońskiego wtajemniczonego w plany podboju świata przez żydów”
  opracował: Bolesław Rudzki

  A myślicie, że dlaczego trwa taka ogromna kampania na wschodzie podbijania, przez rząd amerykański prowadzony przez najwyższych bankierów świata, m.in. właścicieli FED. Podbijają ziemię kiedyś im odebraną przez islamistów itd…

  • WetMind said

   do Megadeqs: No niestety, muszę cię rozczarować, ale ten dokument: „Protokoły mędrców Syjonu” jest już od dawna zdemaskowany jako falsyfikat, napisany przez tajną policję rosyjską „Ochrana” w celu pretekstu i uzasadnienia semityzmu w początkach XX wieku. Więcej na Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Protoko%C5%82y_M%C4%99drc%C3%B3w_Syjonu

   Nie neguję poglądu, że NIEKTÓRZY Żydzi mają ambicje zawładnięcia światem, zresztą jak wielu ludzi z każdego państwa, Żydów jednak wybija ponad wszystkich przede wszystkim wysokie, rzetelne wykształcenie, które jest od dawna ich znakiem rozpoznawczym w „obcych” im krajach, jak i hermetyczna społeczność, pomagająca każdemu potrzebującemu z ich grupy. To są wg. Mnie to najważniejsze czynniki świadczące o tym, dlaczego to oni zajmują większość ważnych stanowisk na świecie.

 19. szaweł said

  szalom!!! pobralem probki twojego kału z kanalizacji, trwa już proces klonowania, jak tylko klon będzie gotowy zajmie twoje miejsce.

 20. Adam said

  LUDZIE.
  OBOWIĄZKOWO wszystkie części przesłuchać.
  Na youtubie pod hasłem The Swine Flu Vaccination Hoax – Explained (1/5).

  Idę jutro do apteki po witaminy E, D3, A i C. Narazie tylko tyle mogę zrobić. Jeśli zaczną się w Polsce jakies fazy za kilka miesięcy, zamykam się z ojcem w chacie na działce pośród lasu gdzieś w środkowej Polsce. Czy przyjadą tam czołgiem ze sczepionką ?

 21. grypa666 said

  Dyskusje na temat Protokołów mędrców Syjonu proponuję przenieść na inny blog lub też nie poruszać tego tematu. Proponowana legislatura w Europie niedługo zakaże w ogóle krytyki syjonizmu i Izraela, dlatego chyba wszyscy nie chcemy wchodzić na ten teren… Komu chciałoby się odbywać obecnie karę 5 lat więzienia w Niemczech, Austrii lub innych krajach w których działa nowa Inkwizycja i ludzi zamyka się wraz z ich adwokatami na długie lata za „nielegalne opinie”.
  Na koniec tylko dodam, że jeszcze przed wojną w Szwajcarii Sąd Najwyższy uznał, że Protokoły, mimo że mogą być podróbka czy fałszywką, zawierają niebezpieczne dla ludzkości treści.

 22. neg said

  Ludzie zastanówcie się!!! Straszycie i straszycie. Skoro chcą niby wybić ludzi i zostawić 1/4 populacji, to wyjaśnijcie mi jak niby dotrą do wszystkich plemion afrykańskich, buszmenów, Mongołów, Afgańczyków żyjących w jaskiniach, Tybetańczyków itd itd? Czy ktokolwiek się nad tym zastanowił? Jeżeli ludzie w takiej ilości mieliby padać „jak muchy”, to kto to sprzątnie? Czy wyobrażacie sobie co się później by działo? Jaki byłby smród i fetor gnijących ciał? Po co to komu? Czy naprawdę wierzycie w to, że jakieś elity chciałyby rządzić czymś takim? Gdzie byłby zarobek dla korporacji jeżeli musiały by podzielić swoją sprzedaż nie na 6 miliardów a na 1,5 miliarda ludzi. Ooooo! Wtedy była by konkurencja cenowa. Nieprawdaż?

  Moim skromnym zdaniem wszystko jest zagrywane i rozgrywane w mediach w celu wywołania ogólnoświatowej paniki i tym samym aby koncerny farmaceutyczne mogły zarobić DUUUUŻĄĄĄĄĄ KASĘ!

  To tyle. Pozdrawiam!

  • neg said

   Aha i jeszcze jedno. Jeżeli nie dotrą ze swoimi szczepionkami do powyższych „plemion” czy jak by ich tam nie nazwać i oni przeżyją, to chyba jednak najlepiej być tzw. „dzikusem” który wszystko ma głęboko w d… i nic się go nie ima.

   To tak na trzeźwo. Nie panikować! Zająć się swoimi sprawami. Doglądać dzieci!

  • I tak właśnie ludzie którzy nie znają sprawy, pokazują tutaj swoje ignoranctwo. Cholera, ludzie nie padną od razu od tych szczepionek, tak jak od aspartamu, gmo o innych gówien. To długi proces. Szczepionki docierają do Polski, to jakim cudem nie trafią do plemion o których mówisz? Kpisz sobie?

   • neg said

    Człowieku, a Ty znasz sprawę osobiście czy tylko bazujesz na informacjach zasłyszanych? Nie porównuj Polski do plemion żyjących w dorzeczu Amazonki do „których dotarł tylko Cejrowski”. Jak takie szczepionki mają do nich dotrzeć skoro nawet pomoc humanitarna ma problemy żeby tam docierać? Jak sobie wyobrażasz dotarcie do mongolskich koczowników, którzy co trzy dni zmieniają miejsce bytowania? No niby jak? Weź się chłopie w kapeluszu na trzeźwo zastanów i pomyśl, że to nie chodzi o uśmiercenie ludzi. Dlaczego porównujesz aspartam, gmo do tego typu szczepionki i dlaczego piszesz, że śmierć ma nie nadejść szybko? Przecież w zamieszczonych informacjach jest powiedziane, że podobno zaaplikowano tą szczepionkę zwierzętom i one pozdychały. Przecież zaprzeczasz sam sobie. Czy nie uważasz, że te niby elity, które chcą nas zniszczyć nie spożywają produktów do których jest dodawany aspartam, gmo itd itd? Przecież oni sami nawet nie mają tego świadomości.

    Do tego dodam, że:
    1. do dnia 26-07-2009 roku na świńską grypę zmarło na świecie około 700 osób
    2. co roku na zwykłą grypę umiera około 100 000 osób na całym świecie

    O czym my wogóle mówimy? Śmiech na sali i robienie paniki. Niedługo będziemy się szczepić na kurz i robaczywe jabłka ponieważ Novartis lub Baxter będą chciały zarobić. Ehhh ludziska, ludziska …

   • Biedactwo, Twoje argumenty są strasznie nieracjonalne, więc postąpie mądrze i nie odpowiem. Na ignorancję odpowiada się ignorancją. Ty też postąp mądrze i zapomnij o tym wszystkim, nazwij to bzdurami, a nas idiotami – i w ten sposób sobie ulżysz, w końcu jesteś jedynym trzeźwo myślącym człowiekiem i wiesz wszystko lepiej.

   • neg said

    Ja Ci podałem argumenty i nie uważam siebie, że wszystko wiem najlepiej. Przeczytaj swoją pierwszą odpowiedź na mój pierwszy post i spróbuj w niej znaleźć coś z racjonalności. To Ty piszesz bez podania argumentów w stylu „bo tak!”. Ja zadałem proste pytania na które nawet nie raczyłeś odpowiedzieć. Jeżeli podajesz jako argument to, że jeżeli szczepionki są w stanie dotrzeć do Polski, to tym samym dotrą również w najodleglejsze miejsca w buszu, to po stokroć nie wiesz o czym piszesz lub nie jesteś Polakiem i nic nie wiesz o naszym kraju. Poza tym obrażasz mój kraj jak by był na takim samym rozwoju cywilizacyjno-transportowo-komuikacyjnym jak Pigmeje ścigający się na swoich małych łódeczkach (oczywiście nic im nie ujmując).

    Pomyśl o tym proszę. Pozdrawiam!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s