Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Kontrowersje wokół „inwazji”

Posted by grypa666 w dniu 26/07/2009

Poprzednie wpisy wywołały kontrowersje wśród czytelników. Nie ma co się dziwić, wszak w polskojęzycznych mediach nie znajdziemy nawet wzmianki o największych w historii ćwiczeniach wojskowych i cywilnych na terenie USA. Jednakże alternatywne media w USA informują o tym dość dokładnie, np:
http://www.infowars.com/fema-to-conduct-massive-nle-09-martial-law-exercise-next-week/
http://nationalgunforum.com/forums/showthread.php?t=16284
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?p=362065761
Należy jednak zauważyc, że dane pochodzą z tylko kilku źródeł – czyżby była to celowa dezinformacja? Jest to oczywiście możliwe, już nieraz zdarzały się takie „akcje” organizowane w celu zdyskredytowania pewnych osób.
Co do powyższych artykułów, nie jesteśmy w stanie przetłumaczyć szybko takiej ilości informacji, tak więc bardzo prosimy osoby znające angielski o pomoc – tłumaczenia nie muszą być w całości, wystarczy skrót. Proszę zamieszczać je jako komentarze – najważniejsze umieścimy jako wpis na stronie.
Więcej można znaleźć na Google szukając po słowach kluczowych „NorthCom” „Excercises” „WHO” „drill” itp.

Komentarzy 30 to “Kontrowersje wokół „inwazji””

 1. Marco Bode said

  Ludzie, nie dajcie się wkręcać!!!

  Ostatnio trochę na ten temat szukałem w necie i stwierdzam ze 100%-pewnością – niejaka Jane Burgermeister jest jedną wielką mistyfikacją, fikcyjną osobą, na której ktoś chcę zbić niezłą kasę. Na jej blogu nie ma żadnych dokładniejszych danych poza mailem z rozszerzeniem gmx.at – czyli powszechnym w Austrii rozszerzeniem oraz….prośbą o finansowe wsparcie przedsięwzięcia.

  Poza tym ta pani nie ma nawet swojej strony internetowej, co też wzbudza podejrzenia (przecież przy takim projekcie o międzynarodowym wydźwięku strona internetowa to podstawa).

  Ale najlepsze jest, że w żadnej szanującej się gazecie na świecie (dzięki znajomości angielskiego, niemieckiego i francuskiego mogłem gruntownie przeszukać internetowe artykuły najważniejszych światowych tytułów – w sumie ok. 30 pozycji) nie znalazłem ani jednej wzmianki o jej działalności. Także oficjalna strona FBI, które rzekomo współpracuje z tą panią, milczy na ten temat.

  A gdzie można poczytać o pani Burgermeister? na wszelkiej maści stronach furiatów tropiących wszelkie możliwe teorie spiskowe, a także na stronach poświęconych naszej zagładzie w 2012 roku. Aha…no i oczywiście na stronach anarchistycznych. Sorry, ale to mnie w ogóle nie przekonuje.

 2. Marco Bode said

  i jeszcze jedna sprawa….. dlaczego ta pani nie umieszcza swoich nagrań np. na youtubie? Wywiady radiowe, gdzie pojawia się tylko jej głos są tak wiarygodne jak zeznania pijaka przed sądem (pamięta coś tam, coś tam)

 3. grypa666 said

  Czysta dezinformacja. Jane Burgermeister opublikowała setki artykułów, pisaliśmy już o tym podając linki. Proszę poczytać jej artykuły w British Medical Journal, Nature, Guardian i wielu innych publikacjach. Jestem w stałym kontakcie z Jane – poprzez mail. Nie ma na razie strony internetowej gdyż nie jest w stanie podjąć się jej redagowania. Przygotowuje pozwy, pisze posty na swoim bardzo popularnym blogu, odpisuje na maile, udziela wywiadów, do kilku z nich podaliśmy już linki.
  Komuś bardzo zależy na zdyskredytowaniu informacji jakie od niej wychodzą. Również w tłumaczeniu na polski. Blog grypa666 jest na razie jednym z niewielu źródeł informacji po polsku na ten temat. Ponad 4 tys wejść dziennie – tego nie można ignorować, stąd te komentarze. Aluzje do motywu materialnego, że niby Jane robi to za pieniądze są charakterystyczne dla agentów dezinformacyjnych.
  Nie dajcie się zwieść dezinformatorom! W przypadku takich komentarzy jak powyżej wypadałoby się przedstawić i podać swoją stronę internetową.

  • Karol said

   Ależ pani Burgermeister w wystarczającym stopniu dyskredytuje swoją wiarygodność, aby trzeba było cokolwiek robić w tym kierunku.

 4. piotrek said

  Ludzie w dzisiejszych czasach już w nic nie wierzą, póki tego nie zobaczą, nie dotkną. Marco Bode wierzysz przynajmniej w Boga?

 5. piotrN said

  witam poszukajcie google tłumacz i tam mozna to szybko przetłómaczyć

 6. Marco Bode said

  -> grypa666

  węszenie wszędzie agentur kojarzy mi się z pewną opcja polityczną i pewnymi osobami (Jerzy Robert Nowak, Antoni Macierewicz), tak więc Twoje podejrzenia w stosunku do mojej osoby brzmią przynajmniej niedorzecznie.

  Nie ukrywam, zainteresowałem się tym tematem jakieś parę dni temu, jednak moje „dochodzenie internetowe” (ponad 20 godzin w internecie) dało takie wnioski (podałem je w pierwszym poście), a nie inne. Jane Burgermeister jest odpowiedzią na rzekomy spisek Iluminatów i grupy Bilderberga – jedna teoria spiskowa kontra druga. Przepraszam bardzo, ale nie potrafię w to uwierzyć.

  Skoro ta pani twierdzi, że współpracuje z FBI, to czego FBI nic o tym nie wspomina?

  Swojej strony internetowej nie posiadam, a swoich danych osobowych w internecie nie publikuje.

  -> piotrek

  A co ma Bóg do tego? jedni wierzą, inni nie, do tego są jeszcze agnostycy….i co do ma do rzeczy?

 7. piotrN said

  FEMA do postępowania Massive NLE 09 wojennego Ćwiczenia Następny tydzień

  * Rozmiar tekstu
  * Większe
  * Mniejsze

  Kurt Nimmo
  Infowars
  23 lipca 2009

  Na początku tego tygodnia, Department of Homeland Security’s Federal Emergency Management Agency (FEMA) Fugate Administrator Craig spotkał się z kilku prezesów państwowych w celu omówienia „przygotowania na sytuacje kryzysowe”, zgodnie z komunikatem prasowym zamieszczone na stronie internetowej FEMA. „FEMA jest zaangażowana w ochronę i pomoc naszych państw i obywateli w czasie katastrofy”, powiedział Fugate. „Dzięki współpracy oraz wzmocnienie relacji na szczeblu państwowym, możemy kontynuować budowanie krajowych Emergency Response Team, który obejmuje FEMA, jak również państwowych, lokalnych, plemiennych i federalne partnerów, sektor prywatny i organizacje wyznaniowe. Prace kładzie się do budowania tego zespołu trafi długą drogę w ciągu najbliższych katastrofy. ”
  On Sunday, Fugate addressed governors from around the country at the National Governors Association conference in Biloxi, Mississippi, where he “discussed how FEMA can best support the states and their citizens as we prepare for and respond to emergencies and disasters.”

  FEMA nie specjalnie szczegółowo „obok katastrofy”, chociaż Fugate brała udział w telekonferencji wideo z prezesów i urzędników z kilkunastu państw huraganu podatne na jego pierwszy dzień jako administrator „.

  Ostatnia października śledczych dziennikarz Wayne Madsen dowiedziałem się z dobrze poinformowanych źródeł FEMA, że administracja Busha poddała końcowego dotyka planu, który patrz wojennego zgłoszone w Stanach Zjednoczonych z różnymi scenariuszami przewidywany jako wyzwala. „W wyzwala obejmować kontynuację załamania gospodarczego z masowym niepokojom społecznym, w wyniku zamknięcia banku wobec instytucji finansowych, a oszukańcze wybory prezydenckie, które w wyniku zamieszek w największych miastach i ośrodkach w całym kraju”, wyjaśnia Madsen.

  Dodatkowe powodować już pojawiły – masa pandemia grypy rząd obietnic nastąpi jesienią tego roku.

  Oprócz wojska Inżynier źródeł dziennikarz powiedział, że cesja 3rd Infantry Division’s 1st Brigade Combat Team (BCT) w Północnej Command’s US Army Północnej będzie narastać FEMA i federalne organy ścigania w nałożenie kontroli ruchu drogowego, kontrola nad tłumem, curfews, wzmocnionej kontroli granicznej i ochrony portu i okolicy patrole w przypadku krajowego awaryjne są zadeklarowane. W BCT został przydzielony do zadań w Iraku przed wyznaczeniem ich do Północnej Command.

  W dniu 3 lipca, infowars zgłaszanych na szkolenia żołnierzy Gwardii Narodowej do zaangażowania się w walkę z „milicji” grupy. W ćwiczeniach, które odbyły się w Missouri i Południowa Dakota, ośmiu członków z Jefferson City oparte batalionu działał jako „fikcyjne grupy bojowników” i zaatakowali wojskowe punkty kontrolne i konwojów.

  Dnia 30 września, w Army Times poinformował, że BCT byłyby rozmieszczone w Stanach Zjednoczonych w ramach codziennej kontroli US Army North, Armii usługi element Północnej Command, jako dyżurowania federalne siły reakcji naturalnych lub wywołane przez człowieka katastrof i klęsk żywiołowych, w tym ataków terrorystycznych. W BCT misji „oznacza po raz pierwszy aktywnej jednostki zostały wydane specjalnej przypisanie do NorthCom, wspólną siedzibę komendy w roku 2002 w celu zapewnienia dowodzenia i kontroli dla organizacji obrony ojczyzny i koordynować wysiłki obrony wsparcia władze cywilne” Gina Cavallaro napisał dla razy. Siły zbrojne są zabronione na mocy ustawy Posse Comitatus pracy z lokalnymi organami ścigania.

  Madsen zgłaszane na wysoce poufnych dokumentów dotyczących stanu wojennego scenariusza na 3 kwiecień 2008. „WMR dowiedział się z dobrze poinformowanych źródeł w USA finansowe że alarmującą poufne i ograniczone dystrybucji dokument krąży wśród starszych członków Kongresu i ich starszych pracowników, który jest ostrzeżenie o ponurej przyszłości dla Stanów Zjednoczonych, jeśli nie szybko jej finansowych dom w porządku. House Speaker Nancy Pelosi jest wśród tych, którzy podobno odczytać dokument. ”
  * A d v e r t i s e m e n t
  * Efoods

  Dokument nosi nazwę „C & R”, skrót od „konflikt” i „rewolucji”. To podobno, że gdyby Stany Zjednoczone niespłacenia kredytów i zobowiązań dłużnych z Chin, Japonii i Rosji, z których wszystkie są propping do Zjednoczonego Członkowskich rząd finansowo, a Stany Zjednoczone jednostronnie anulowanie długów, Ameryka może oczekiwać, że wojna będzie mieć katastrofalne wyniki dla Stanów Zjednoczonych i na świecie. „Drugi scenariusz jest to, że rząd federalny będzie zmuszona do drastycznego podniesienia podatków w celu spłacenia długów zagranicznych krajów do tego stopnia, że amerykański ludzie reagują z popularnym rewolucję przeciwko rządowi”.

  W listopadzie 2008 roku, zauważyć tendencje prognosta Gerald Celente przewidywane rewolucja, zamieszki żywności i podatkowych rebelie w Ameryce w roku 2012. „Celente mówi, że do roku 2012 staną się Ameryki nieuprawny naród, że nie będzie rewolucji oznaczone żywności zamieszek, squatach rebelie, rewolty podatkowych i marsze pracy, i że wakacje będą bardziej o uzyskaniu żywności, nie prezenty,” Paul Joseph Watson napisał Prison Planet. Celente dokładnie przewidywane w 1987 r. giełdzie i upadku Związku Radzieckiego.

  More recently, Celente said “The Greatest Depression” will be called “Obamageddon” in America. “The measures taken by successive governments to save the politically corrupt, morally bankrupt, physically decrepit giant from collapse have served to only hasten its demise. While the decline has been decades in the making, the acceleration of ruinous policies under the current Administration is leading the United States – and much of the world – to the point of no return,” Celente wrote on July 1.

  Gerald Celente powtarza swoje ostrzeżenie o upadku gospodarczego i społecznego w sprawie Alex Jones Show, 22 lipca 2009. Zobacz cały wywiad tutaj.

  W dniu 27 lipca, będzie prowadzić FEMA Poziom krajowy Ćwiczenie 2009 (NLE 09), poprzez uruchomienie zaplanowano 31 lipca. „NLE 09 będzie pierwszym ważne przedsięwzięcie prowadzone przez rząd Stanów Zjednoczonych, że skupi się wyłącznie na zapobieganie terroryzmowi i ochrony, w przeciwieństwie do odpowiedzi incydent i odzyskiwanie” a FEMA zestawieniu państw. Jest on wyznaczony jako Tier I National Level Exercise lub TOPOFF, które są corocznie prowadzonych zgodnie z krajowym programem ćwiczeń, który służy jako narodu nadrzędny program ćwiczeń w zakresie planowania, organizowania, prowadzenia i oceny na szczeblu krajowym ćwiczenia „, zgodnie do FEMA.

  Oprócz udziału krajowych „partnerami”, do wykonywania FEMA obejmą obcych wojsk. „W tym roku na Stany Zjednoczone z zadowoleniem przyjmuje udział Australia, Kanada, Meksyk i Wielka Brytania w NLE 09”. FEMA W zestawieniu nie wyjaśnia, dlaczego udział obcych wojsk jest potrzebny.

  W lutym, DH Williams, sprawozdawczości dla Daily Newscaster, ujawniła posiedzeń między FEMA, Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego, a Indiana county miejskich urzędników w pobliżu Chicago. W feds rzekomo powiedział urzędników, że każdy powiat w kraju byłby zobowiązany do przygotowania planu ograniczające zagrożenia, w tym plany szczepienia całej populacji w ciągu 48 godzin i przygotować masowych grobach. Ponadto, zgodnie z Williamsa źródła, powiat został poproszony o złożenie plany „hartowania” policja i straż pożarna stacje, wprowadzanie w hardened bunkrowy rodzaju budynków w mieście, planów i projektów dotyczących możliwości do 400.000 uchodźców z Chicago wprowadzanych do hrabstwa.

  Infowars i Prison Planet zostały na czele celu udokumentowanie istnienia masowych grobów, w szczególności w Phoenix i Houston. W kwietniu tego roku, Jones Sprawozdanie szczegółowe przechowywania tysięcy plastikowych trumien liners w Alabamie.

  Wreszcie, należy zauważyć, że FEMA został zorganizowany specjalnie dla wojennego. W dniu 5 lipca 1987, Miami Herald zgłaszane na istnienie obozów obsługiwanych przez FEMA „powinno wojennego muszą być wdrożone w Stanach Zjednoczonych.” Istnienie obozów i Rex 84 – Gotowość do krótkich ćwiczeń 1984 – wszedł na światło podczas przesłuchań Iran-Contra.

  „I to wszystko”, pisze Allen L Roland „prawdziwym celem FEMA ma nie tylko chronić rząd, ale jest jej główną siłą napędową dla wojennego …. Dlatego FEMA nie może natychmiast reagować na klęski huraganu Katrina – humanitarne wysiłki zostały już część swojej pracy z opisem w ramach Department of Homeland Security. ”

  W FEMA prasowej stwierdza, że feds prowadzą szeroką wykonywania w celu zareagowania na „katastrof i klęsk żywiołowych, gdy w rzeczywistości są one prowadzenia wojennego korzystanie nie tylko państwa, lokalnej i plemiennych” partnerów „, ale obcych wojsk as well.

 8. Emi said

  ehh musimy cos z tym zrobic ale co? kiedy mówie o tym rodzinie czy przyjaciołom to nikt mi nie wierzy, wyśmiewaja mnie i traktują jak psychola ;/ nic nam nie pozostaje jak czekać na rozwoj wydarzen

 9. olo said

  podczas zamachu 11/9 i wybuchu bomb w londyńskim metrze też prowadzone były „ćwiczenia” wojska i policji; podobno w Londynie nawet na tych samych stacjach metra. Dziwny zbieg okoliczności

 10. #Marco, my możemy się mylić, w najgorszym wypadku zostaniemy wyśmiani i nazwani głupimi spiskowcami, gorzej jeśli TY się mylisz…
  „Lepiej ZAPOBIEGAĆ, niż leczyć!”, znajoma maksyma?

 11. katolik said

  Ponieważ żyjemy w czasach ostatecznych a posoborowy „Kościół” prowadzi ludzi do piekła, ostrzegam zabłąkanych ludzi przed potępieniem. Kto nie boi się prawdy może skorzystać.
  Mt 7:21 „Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.”
  Pozdrawiam. Tadeusz – katolik
  Warto poświęcić trochę czasu dla wieczności.
  http://tradycja-2007.blog.onet.pl/
  Przepraszam, jeśli boisz się Pana Jezusa, który jest Prawdą, Drogą i Życiem.

 12. Marian said

  Witam,
  Dziekuję twórcom tej strony za zwrócenie uwagi na ten problem. Ujawnianie takich faktów jest naszym obywatelskim obowiązkiem. Nawet jeśli rewelacje pani Burgermeister nie potwierdzą się to jej alarm uczynił ze mnie bardziej wrażliwa osobą.
  A co oponenci powiedzą na aspirynę firmy bayer zainfekowaną Hiv, która została wycofana z USA ale ta sam zainfekowana sprzedawana w Hiszpanii, Francji, Japonii?? A co szanowni oponenci powiedzą na temat aspartamu?? Dlaczego dalej jest skladnikiem wielu produktów skoro jest rakotwórczy?? I wiele innych…
  Sa ludzie, którzy nie wyjdą poza poprawność polityczną, a szkoda… bo szperanie w historii jest bardzo intrygujace. Zwłaszcza gdy puzle zaczynają pasować do siebie.
  Dziękuję i pozdrawiam.

 13. sc10n said

  Zamiast się kłócić poczekamy do jutra. To jest być albo nie być dla grypa666 i całej tej spiskowej farsy. 😉

 14. Marco Bode said

  „A co oponenci powiedzą na aspirynę firmy bayer zainfekowaną Hiv, która została wycofana z USA ale ta sam zainfekowana sprzedawana w Hiszpanii, Francji, Japonii?? A co szanowni oponenci powiedzą na temat aspartamu?? Dlaczego dalej jest skladnikiem wielu produktów skoro jest rakotwórczy?? I wiele innych…” do tego brakuje chyba tylko talibów w klewkach…

  A co do aspartamu – firmy go używają, bo jest stosunkowo tanim słodzikiem (w odróżnieniu od droższych naturalnych), ale nikt nie zmusza Cię do picia napojów zawierających ten środek.

  „Lepiej zapobiegać niż leczyć”??? niby czemu…. kolejnej teorii spiskowej?

  Poza tym ten wasz dr. Piotr Bein czy jak mu tam…..

  Zadałem sobie odrobinę trudu i przewertowałem uznane w środowisku bazy danych polskich uczonych. NIGDZIE nie występuje to nazwisko! W bazach zawierających polskich uczonych za granicą także nic nie ma. Jedyne witryny, gdzie ten człowiek istnieje to YouTube, strony miłośników spisków wszelakich i fora internetowe przez owych miłośników nawiedzane. Jaką placówkę ten człowiek ukończył? Uniwersytet OjDyra w Toruniu?

  Aha…żadnych publikacji naukowych tego pana także nie znalazłem, nie mówiąc już o jakiś artykułach dotyczących szczepionek czy biotechnologii…..

  Więc sami zastanówcie się, kto tu was wkręca?

 15. Jeśli ktoś poświęca 20 godzin na temat i uważa, że wie o nim cokolwiek, to jest to doprawdy szczyt ignorancji.. Proszę sobie wyobrazić, że siedząc w temacie od 12+ lat, mam dopiero świadomość jak mało wiem, a są tu też tacy którzy mają dużo więcej „za pasem”.. Trochę pokory, czas wszystko pokaze..

  Nikt nikogo nie chce straszyć, jedynym celem jest poszerzenie świadomości tego co nas otacza i wskazanie tych, którzy przeszkadzają tej niesamowitej planecie w następnym skoku cywilizacyjnym przez (i tu będę banalny, ale to takie proste przecież..) swoją chciwość, żądze władzy, arogancje i ignorancje, przede wszystkim brak zastosowania złotej zasady.. Przypomnę, że złota zasada nie obowiązuje tylko w świętej geometrii (google „sacred geometry”)..

  W temacie NLE09 chciałem tylko dodać:

  http://www.naturalnews.com/026598_vaccination_swine_flu_health.html
  (…) 2009 – Every recent major catastrophic event, including 9/11, the Madrid bombings, and the London bombings, occurred simultaneously with a dress rehearsal drill mocking the actual incidents themselves! This managed to confuse everyone normally involved with preventing or minimizing such an event. Guess what? A major set of FEMA training exercises is scheduled for 27 July, 2009. (…)

  http://www.google.com/search?q=NLE09

  W temacie ludobójstwa poprzez sztucznie stworzonego wirusa i zabójczą szczepionkę (pamiętając że szczepionka ma być podawana w 2-3 zastrzykach, w odstępie czasowym..):

  – Researchers resurrect deadly ‚Spanish’ flu (7 październik 2004)
  http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/story/CTVNews/1097159995270_92569195/?hub=Health
  (…) A tiny genetic change may be all that stands between us and the next deadly flu pandemic.

  A team of scientists at the National Microbiology Research Laboratory in Winnipeg, Manitoba arrived at that chilling conclusion after they managed to create a cousin of the deadly 1918 Spanish flu virus in the lab. (…)

  – Security fears as flu virus that killed 50 million is recreated (6 październik 2005)
  http://www.guardian.co.uk/society/2005/oct/06/health.medicineandhealth3
  (…) Scientists have recreated the 1918 Spanish flu virus, one of the deadliest ever to emerge, to the alarm of many researchers who fear it presents a serious security risk.

  Undisclosed quantities of the virus are being held in a high-security government laboratory in Atlanta, Georgia, after a nine-year effort to rebuild the agent that swept the globe in record time and claimed the lives of an estimated 50 million people. (…)

  – Eksplozja pojemnika z wirusem świńskiej grypy (28 kwietnia 2009)
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6548880,Pojemnik_z_fiolkami_z_wirusem_swinskiej_grypy_eksplodowal.html
  (…) Pojemnik, w którym znajdowały się fiolki z wirusem świńskiej grypy, eksplodował w pociągu intercity jadącym z Sankt Gallen do Genewy – podają niemieckie portale informacyjne. Fiolki nie zostały rzekomo uszkodzon. (…)

  – Madsen: ‚Swine flu virus began life in lab’

  – Swine Flu: What I Believe
  http://solari.com/blog/?p=3532
  (…) I believe one of the goals of the swine flu vaccine is depopulation. Perhaps it is the goal of a swine flu epidemic as well, whether bio-warfare or hype around a flu season (…)

  Catherine Austin Fitts, a member of the Gold Anti-Trust Action Committee’s Board of Directors, is president of Solari Inc. in Hickory Valley, Tennessee, former managing director of the Wall Street investment bank Dillon, Read & Co., and former assistant U.S. secretary of housing.

  – Canadian Doctor: H1N1 Vaccination a Eugenics Weapon for Mass Extermination
  http://www.healthtruthrevealed.com/articles/17445018207/article
  (…) I am emerging from a long silence on the subject of vaccination, because I feel that, this time, the stakes involved are huge. The consequences may spread much further than anticipated.

  Here are the most important ones:

  – Compulsory inoculation of vaccines containing a deadly virus;
  – Massive and targeted reduction of the world population;
  – Through vaccines, possible introduction of tiny microchips for mind control;
  – Establishment of martial law and police state;
  – Activation of the concentration camps built to accommodate the rebellious;
  – Transfer of power from all nations to a single United Nations government;
  – Fulfilment of the NWO (New World Order).
  (…)

  Canadian doctor Ghislaine Lanctôt, author of the Medical Mafia, writes about the charges filed by Jane Bürgermeister.

  – Debré: „Cette grippe n’est pas dangereuse”
  http://www.lejdd.fr/cmc/societe/200930/debre-cette-grippe-n-est-pas-dangereuse_233431.html

  French medical Professor and Member of Parliament Bernard Debre has criticised WHO for exaggerating fears about the “swine flu”, saying the “swine flu” is a harmless ordinary flu, and much less dangerous even than the typical seasonal flu, in the Saturday edition of the French newspaper «Journal du Dimanche».

  – Health Care Bill Will Fund State Vaccine Teams to Conduct ‘Interventions’ in Private Homes
  http://cnsnews.com/public/Content/Article.aspx?rsrcid=51115

 16. ... said

  Jeśli ktoś poświęca 20 godzin na temat i uważa, że wie o nim cokolwiek,
  to jest to doprawdy szczyt ignorancji.. Proszę sobie wyobrazić, że
  siedząc w temacie od 12+ lat, mam dopiero świadomość jak mało wiem, a są
  tu też tacy którzy mają dużo więcej „za pasem”.. Trochę pokory, czas
  wszystko pokaze..

  Nikt nikogo nie chce straszyć, jedynym celem jest poszerzenie
  świadomości tego co nas otacza i wskazanie tych, którzy przeszkadzają
  tej niesamowitej planecie w następnym skoku cywilizacyjnym przez (i tu
  będę banalny, ale to takie proste przecież..) swoją chciwość, żądze
  władzy, arogancje i ignorancje, przede wszystkim brak zastosowania
  złotej zasady.. Przypomnę, że złota zasada nie obowiązuje tylko w
  świętej geometrii (google „sacred geometry”)..

  W temacie NLE09 chciałem tylko dodać:

  http://www.naturalnews.com/026598_vaccination_swine_flu_health.html
  (…) 2009 – Every recent major catastrophic event, including 9/11, the
  Madrid bombings, and the London bombings, occurred simultaneously with a
  dress rehearsal drill mocking the actual incidents themselves! This
  managed to confuse everyone normally involved with preventing or
  minimizing such an event. Guess what? A major set of FEMA training
  exercises is scheduled for 27 July, 2009. (…)

  http://www.google.com/search?q=NLE09

  W temacie ludobójstwa poprzez sztucznie stworzonego wirusa i zabójczą
  szczepionkę (pamiętając że szczepionka ma być podawana w 2-3
  zastrzykach, w odstępie czasowym..):

  – Researchers resurrect deadly ‚Spanish’ flu (7 październik 2004)

  http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/story/CTVNews/1097159995270_92569195/?hub=Health
  (…) A tiny genetic change may be all that stands between us and the
  next deadly flu pandemic.

  A team of scientists at the National Microbiology Research Laboratory in
  Winnipeg, Manitoba arrived at that chilling conclusion after they
  managed to create a cousin of the deadly 1918 Spanish flu virus in the
  lab. (…)

  – Security fears as flu virus that killed 50 million is recreated (6
  październik 2005)
  http://www.guardian.co.uk/society/2005/oct/06/health.medicineandhealth3
  (…) Scientists have recreated the 1918 Spanish flu virus, one of the
  deadliest ever to emerge, to the alarm of many researchers who fear it
  presents a serious security risk.

  Undisclosed quantities of the virus are being held in a high-security
  government laboratory in Atlanta, Georgia, after a nine-year effort to
  rebuild the agent that swept the globe in record time and claimed the
  lives of an estimated 50 million people. (…)

  – Eksplozja pojemnika z wirusem świńskiej grypy (28 kwietnia 2009)

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6548880,Pojemnik_z_fiolkami_z_wirusem_swinskiej_grypy_eksplodowal.html
  (…) Pojemnik, w którym znajdowały się fiolki z wirusem świńskiej
  grypy, eksplodował w pociągu intercity jadącym z Sankt Gallen do Genewy
  – podają niemieckie portale informacyjne. Fiolki nie zostały rzekomo
  uszkodzon. (…)

  – Madsen: ‚Swine flu virus began life in lab’

  – Swine Flu: What I Believe
  http://solari.com/blog/?p=3532
  (…) I believe one of the goals of the swine flu vaccine is
  depopulation. Perhaps it is the goal of a swine flu epidemic as well,
  whether bio-warfare or hype around a flu season (…)

  Catherine Austin Fitts, a member of the Gold Anti-Trust Action
  Committee’s Board of Directors, is president of Solari Inc. in Hickory
  Valley, Tennessee, former managing director of the Wall Street
  investment bank Dillon, Read & Co., and former assistant U.S. secretary
  of housing.

  – Canadian Doctor: H1N1 Vaccination a Eugenics Weapon for Mass
  Extermination
  http://www.healthtruthrevealed.com/articles/17445018207/article
  (…) I am emerging from a long silence on the subject of vaccination,
  because I feel that, this time, the stakes involved are huge. The
  consequences may spread much further than anticipated.

  Here are the most important ones:

  – Compulsory inoculation of vaccines containing a deadly virus;
  – Massive and targeted reduction of the world population;
  – Through vaccines, possible introduction of tiny microchips for mind
  control;
  – Establishment of martial law and police state;
  – Activation of the concentration camps built to accommodate the
  rebellious;
  – Transfer of power from all nations to a single United Nations
  government;
  – Fulfilment of the NWO (New World Order).
  (…)

  Canadian doctor Ghislaine Lanctôt, author of the Medical Mafia, writes
  about the charges filed by Jane Bürgermeister.

  – Debré: „Cette grippe n’est pas dangereuse”

  http://www.lejdd.fr/cmc/societe/200930/debre-cette-grippe-n-est-pas-dangereuse_233431.html

  French medical Professor and Member of Parliament Bernard Debre has
  criticised WHO for exaggerating fears about the “swine flu”, saying the
  “swine flu” is a harmless ordinary flu, and much less dangerous even
  than the typical seasonal flu, in the Saturday edition of the French
  newspaper «Journal du Dimanche».

  – Health Care Bill Will Fund State Vaccine Teams to Conduct
  ‘Interventions’ in Private Homes
  http://cnsnews.com/public/Content/Article.aspx?rsrcid=51115

 17. h1n1flupl said

  Jeśli ktoś poświęca 20 godzin na temat i uważa, że wie o nim cokolwiek, to jest to doprawdy szczyt ignorancji.. Proszę sobie wyobrazić, że siedząc w temacie od 12+ lat, mam dopiero świadomość jak mało wiem, a są tu też tacy którzy mają dużo więcej „za pasem”.. Trochę pokory, czas wszystko pokaże..

  Nikt nikogo nie chce straszyć, jedynym celem jest poszerzenie świadomości tego co nas otacza i wskazanie tych, którzy przeszkadzają tej niesamowitej planecie w następnym skoku cywilizacyjnym przez (i tu będę banalny, ale to takie proste przecież..) swoją chciwość, żądze władzy, arogancje i ignorancje, przede wszystkim brak zastosowania złotej zasady.. Przypomnę, że złota zasada nie obowiązuje tylko w świętej geometrii (google „sacred geometry”)..

  W temacie NLE09 chciałem tylko dodać:

  http://www.naturalnews.com/026598_vaccination_swine_flu_health.html
  (…) 2009 – Every recent major catastrophic event, including 9/11, the Madrid bombings, and the London bombings, occurred simultaneously with a dress rehearsal drill mocking the actual incidents themselves! This managed to confuse everyone normally involved with preventing or minimizing such an event. Guess what? A major set of FEMA training exercises is scheduled for 27 July, 2009. (…)

  http://www.google.com/search?q=NLE09

  W temacie ludobójstwa poprzez sztucznie stworzonego wirusa i zabójczą szczepionkę (pamiętając że szczepionka ma być podawana w 2-3 zastrzykach, w odstępie czasowym..):

  – Researchers resurrect deadly ‚Spanish’ flu (7 październik 2004)
  http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/story/CTVNews/1097159995270_92569195/?hub=Health
  (…) A tiny genetic change may be all that stands between us and the next deadly flu pandemic.

  A team of scientists at the National Microbiology Research Laboratory in Winnipeg, Manitoba arrived at that chilling conclusion after they managed to create a cousin of the deadly 1918 Spanish flu virus in the lab. (…)

  – Security fears as flu virus that killed 50 million is recreated (6 październik 2005)
  http://www.guardian.co.uk/society/2005/oct/06/health.medicineandhealth3
  (…) Scientists have recreated the 1918 Spanish flu virus, one of the deadliest ever to emerge, to the alarm of many researchers who fear it presents a serious security risk.

  Undisclosed quantities of the virus are being held in a high-security government laboratory in Atlanta, Georgia, after a nine-year effort to rebuild the agent that swept the globe in record time and claimed the lives of an estimated 50 million people. (…)

  – Eksplozja pojemnika z wirusem świńskiej grypy (28 kwietnia 2009)
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6548880,Pojemnik_z_fiolkami_z_wirusem_swinskiej_grypy_eksplodowal.html
  (…) Pojemnik, w którym znajdowały się fiolki z wirusem świńskiej grypy, eksplodował w pociągu intercity jadącym z Sankt Gallen do Genewy – podają niemieckie portale informacyjne. Fiolki nie zostały rzekomo uszkodzon. (…)

  – Madsen: ‚Swine flu virus began life in lab’

  – Swine Flu: What I Believe
  http://solari.com/blog/?p=3532
  (…) I believe one of the goals of the swine flu vaccine is depopulation. Perhaps it is the goal of a swine flu epidemic as well, whether bio-warfare or hype around a flu season (…)

  Catherine Austin Fitts, a member of the Gold Anti-Trust Action Committee’s Board of Directors, is president of Solari Inc. in Hickory Valley, Tennessee, former managing director of the Wall Street investment bank Dillon, Read & Co., and former assistant U.S. secretary of housing.

  – Canadian Doctor: H1N1 Vaccination a Eugenics Weapon for Mass Extermination
  http://www.healthtruthrevealed.com/articles/17445018207/article
  (…) I am emerging from a long silence on the subject of vaccination, because I feel that, this time, the stakes involved are huge. The consequences may spread much further than anticipated.

  Here are the most important ones:

  – Compulsory inoculation of vaccines containing a deadly virus;
  – Massive and targeted reduction of the world population;
  – Through vaccines, possible introduction of tiny microchips for mind control;
  – Establishment of martial law and police state;
  – Activation of the concentration camps built to accommodate the rebellious;
  – Transfer of power from all nations to a single United Nations government;
  – Fulfilment of the NWO (New World Order).
  (…)

  Canadian doctor Ghislaine Lanctôt, author of the Medical Mafia, writes about the charges filed by Jane Bürgermeister.

  – Debré: „Cette grippe n’est pas dangereuse”
  http://www.lejdd.fr/cmc/societe/200930/debre-cette-grippe-n-est-pas-dangereuse_233431.html

  French medical Professor and Member of Parliament Bernard Debre has criticised WHO for exaggerating fears about the “swine flu”, saying the “swine flu” is a harmless ordinary flu, and much less dangerous even than the typical seasonal flu, in the Saturday edition of the French newspaper «Journal du Dimanche».

  – Health Care Bill Will Fund State Vaccine Teams to Conduct ‘Interventions’ in Private Homes
  http://cnsnews.com/public/Content/Article.aspx?rsrcid=51115

 18. smok said

  Witam
  Widzieliście film zeitgeist, money as a debt, the money masters i podobne? Pokazuję mechanizmy wytwarzania pieniędzy i koncentracji bogactwa…mówią też że masonerii zależy na tym by zredukować populację ziemi do 500mln ludzi. Długo zastanawiałem się dlaczego, co im przeszkadza taka liczba ludzi? Czytałem też komentarze ludzi o roku 2012 że nastąpi koniec świata (kataklizm) który przewidzieli Majowie, Nostradamus itp. Co byście zrobili mając całe bogactwo tego świata (bo oni go mają) by sprawdzić te przepowiednie? Ja bym zaprzągł cały sztab naukowców do zbadania tego. Okazuje się że w okresach geologicznych ziemi istniały okresy zlodowaceń i gwałtownych zmian klimatu. (wykopywane mamuty które zamrożone w lodzie były zaskoczone śmiercią) Otóż w 2012 ma nastąpić zmiana biegunów magnetycznych ziemi co za tym idzie gwałtowna zmiana klimatu. Wyobraźcie sobie że gdyby było na ziemi 6 czy 7 mld ludzi zaczęliby uciekać w miejsca ziemi gdzie można przeżyć. Dochodziło by do dantejskich scen (kanibalizm itp). To nie lepiej teraz jest wytruć tylu ludzi by po tej gwałtownej zmianie klimatu tylko ‚rasa panów’ mogłaby żyć ? Szczepionka i wirus to bardzo dobra metoda ….

 19. grypa666 said

  UWAGA: niektóre komentarze są blokowane, ale nie przez moderatora. Oto jeden z nich, który dostałem w końcu mailem:

  Jeśli ktoś poświęca 20 godzin na temat i uważa, że wie o nim
  cokolwiek, to jest to doprawdy szczyt ignorancji.. Proszę sobie wyobrazić, że siedząc w temacie od 12+ lat, mam dopiero świadomość jak mało wiem, a są tu też tacy którzy mają dużo więcej „za pasem”… Trochę pokory, czas wszystko pokaże..

  W temacie NLE09 chciałem tylko dodać:

  http://www.naturalnews.com/026598_vaccination_swine_flu_health.html
  (…) 2009 – Every recent major catastrophic event, including 9/11, the Madrid bombings, and the London bombings, occurred simultaneously with a dress rehearsal drill mocking the actual incidents themselves!
  This managed to confuse everyone normally involved with preventing or minimizing such an event. Guess what? A major set of FEMA training exercises is scheduled for 27 July, 2009. (…)

  http://www.google.com/search?q=NLE09

  W temacie ludobójstwa poprzez sztucznie stworzonego wirusa i zabójczą szczepionkę (pamiętając że szczepionka ma być podawana w 2-3 zastrzykach, w odstępie czasowym..):

  – Researchers resurrect deadly ‚Spanish’ flu (7 październik 2004)
  http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/story/CTVNews/1097159995270_92569195/?hub=Health
  (…) A tiny genetic change may be all that stands between us and the next deadly flu pandemic.

  A team of scientists at the National Microbiology Research Laboratory in Winnipeg, Manitoba arrived at that chilling conclusion after they managed to create a cousin of the deadly 1918 Spanish flu virus in the lab. (…)

  – Security fears as flu virus that killed 50 million is recreated (6 październik 2005)
  http://www.guardian.co.uk/society/2005/oct/06/health.medicineandhealth3
  (…) Scientists have recreated the 1918 Spanish flu virus, one of the deadliest ever to emerge, to the alarm of many researchers who fear it presents a serious security risk.

  Undisclosed quantities of the virus are being held in a high-security government laboratory in Atlanta, Georgia, after a nine-year effort to rebuild the agent that swept the globe in record time and claimed the lives of an estimated 50 million people. (…)

  – Eksplozja pojemnika z wirusem świńskiej grypy (28 kwietnia 2009)
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6548880,Pojemnik_z_fiolkami_z_wirusem_swinskiej_grypy_eksplodowal.html
  (…) Pojemnik, w którym znajdowały się fiolki z wirusem świńskiej grypy, eksplodował w pociągu intercity jadącym z Sankt Gallen do Genewy – podają niemieckie portale informacyjne. Fiolki nie zostały rzekomo uszkodzone. (…)

  – Madsen: ‚Swine flu virus began life in lab’

  – Swine Flu: What I Believe
  http://solari.com/blog/?p=3532
  (…) I believe one of the goals of the swine flu vaccine is depopulation. Perhaps it is the goal of a swine flu epidemic as well, whether bio-warfare or hype around a flu season (…)

  Catherine Austin Fitts, a member of the Gold Anti-Trust Action Committee’s Board of Directors, is president of Solari Inc. in Hickory Valley, Tennessee, former managing director of the Wall Street investment bank Dillon, Read & Co., and former assistant U.S. secretary of housing.

  – Canadian Doctor: H1N1 Vaccination a Eugenics Weapon for Mass Extermination
  http://www.healthtruthrevealed.com/articles/17445018207/article
  (…) I am emerging from a long silence on the subject of vaccination, because I feel that, this time, the stakes involved are huge. The consequences may spread much further than anticipated.

  Here are the most important ones:
  – Compulsory inoculation of vaccines containing a deadly virus;
  – Massive and targeted reduction of the world population;
  – Through vaccines, possible introduction of tiny microchips for mind control;
  – Establishment of martial law and police state;
  – Activation of the concentration camps built to accommodate the rebellious;
  – Transfer of power from all nations to a single United Nations government;
  – Fulfilment of the NWO (New World Order).
  (…)

  Canadian doctor Ghislaine Lanctôt, author of the Medical Mafia, writes about the charges filed by Jane Bürgermeister.

  – Debré: „Cette grippe n’est pas dangereuse”
  http://www.lejdd.fr/cmc/societe/200930/debre-cette-grippe-n-est-pas-dangereuse_233431.html

  French medical Professor and Member of Parliament Bernard Debre has criticised WHO for exaggerating fears about the „swine flu”, saying the „swine flu” is a harmless ordinary flu, and much less dangerous even than the typical seasonal flu, in the Saturday edition of the French newspaper <>.

  – Health Care Bill Will Fund State Vaccine Teams to Conduct
  ‚Interventions’ in Private Homes
  http://cnsnews.com/public/Content /Article.aspx?rsrcid=51115

 20. WetMind said

  Wg. Mnie fakt, że jutrzejsze, jak piszą niektórzy, „być albo nie być” dla całej afery o grypie, odbędzie się czy się nie odbędzie, nie przesądzi o autentyczności lub nieautentyczności informacji pani Jane Burgermeister. Jak zostało to wspomniane w treści wiadomości, może to być celowa dezinformacja, mająca na celu chociażby ośmieszenie ludzi stojących murem za dziennikarką. Być może wszystkie informacje podawane w mediach mają na celu odwrócenie uwagi od rzeczywistych problemów takich jak szczepionki, a może być wręcz odwrotnie, to dezinformacja w formie takich rewelacji może odciągać uwagę od bardziej realnych zagrożeń czy przekrętów. Jak wiadomo w szarej codzienności i rutynie ludzie szukają odskoczni od normalnego życia, czegoś, co spowoduje, że poczują się lepsi, głosząc, że wiedzą więcej niż pozostali. Ehhh, od wielu lat, w szczególności w dobie internetu, czy to rząd w swoich tajnych celach, czy to szarzy ludzie próbujący wywołać sensację dla własnej uciechy, szerzą MASĘ informacji nawzajem się wykluczających, dlatego dzisiaj człowiek mało lub średnio wykształcony, szukający prawdy w internecie czy mass mediach KOMPLETNIE nie wie CO O TYM WSZYSTKIM MYŚLEĆ?!!! Jestem miłośnikiem wszelkich teorii, ujawniania prawdy o otaczającym nas świecie, technologiach, kontaktach z ET, fenomenach itd. nie potrafię nadal połapać się co jest prawdą a co manipulacją lub żartem. Smutne, ale to nasza SZARA rzeczywistość. Dlatego szanuję ludzi, którzy z czystych pobudek szukają prawdy, nie w rzeczywistości wirtualnej, którą tak łatwo można manipulować (nadal uważasz, że jesteś anonimowy w sieci?) lecz jeżdżąc po kraju i świecie, rozmawiając z ludźmi i samemu dociekając prawdy, chociażby jak autorzy takich stron jak: Project Camelot, Fundacja Nautilus, Infra. Jestem z wami, wojownicy o Prawdę, a jeśli choć część tych sensacji okaże się realna, będziemy walczyć!

 21. Paulina said

  „To nie lepiej teraz jest wytruć tylu ludzi by po tej gwałtownej zmianie klimatu tylko ‘rasa panów’ mogłaby żyć ?”

  Tak, najlepiej będzie jak teraz sam się wytrujesz, pomożesz ludzkości. A może myślisz, że ty zaliczasz się do tej jak to nazwałeś „rasy panów”? Jak można w ogóle myśleć w ten sposób? Jesteś chyba chorą psychicznie osobą, pozbawioną ludzkich uczuć. Przykro tylko, że są na świecie takie osoby, to właśnie przez nie jest tak, a nie inaczej.

 22. tomek said

  @Paulina, chyba go nie zrozumiałaś. To były rozważania z pozycji nabogatszej eleity. Przeczytaj tę wypowiedź ponownie a zobaczysz, że źle to odebrałaś.

 23. Hello, constantly i used to check website posts here early in the morning, since i love to find out more and more.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s