Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Apel do patriotów amerykańskich w armii USA

Posted by grypa666 w dniu 26/07/2009

Oto szkic apelu, który dotarł do nas mailem od Rebecci Campbell z Seattle, który bedzie wysłany do wszystkich rodzajów wojsk USA jak i organizacji weterańskich w związku z ćwiczeniami, w których wezmą udział obce wojska na terenie USA w tzw. Regionie VI (Kalifornia, Teksas, Nowy Meksyk, Arkansas)   w dniach 27 – 31 lipca (szybkie tłumaczenie):

PILNE, DOTYCZY BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO (USA)
Do patriotów amerykańskich w armii USA, w siłach porządkowych i do tych, którzy będą służyć w siłach pierwszego reagowania.

Mamy powody by przypuszczać, że wspólne ćwiczenia antyterrorystyczne NorthComu rozpoczynające się 27 lipca w Regionie VI, w których brać będą udział wojska ONZ, USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Niemiec i Meksyku mogą naruszyć suwerenność i dobro USA jak i waszych rodzin. Te wspólne ćwiczenia militarne stanowią kwestionowalny pokaz siły przeciw zagrożeniu terroryzmem, a praktycznie mogą stać się atakiem militarnym ONZ i podległych mu państw członkowskich przeciwko obywatelom Amerykańskim. Manewry te w dziwny sposób zbiegają się w czasie z ćwiczeniami przeciwko zagrożeniem pandemią, które są organizowane przez FEMA (agencja federalna d.s. zagrożeń katastrofami naturalnymi), Homeland Security (Biuro Bezpieczeństwa Państwowego) i WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), która jest agencją ONZ.
Jesteśmy zaniepokojeni równoczesnością tych ćwiczeń  militarnych, szczególnie w momencie gdy WHO ogłosiła VI poziom zagrożenia pandemią wirusa grypy H1N1.
Mamy powody by przypuszczać, że będzie to przyczynek do masowego ludobójstwa poprzez śmiertelne w skutkach masowe szczepienia Amerykanów i obywateli innych narodów świata, w rezultacie czego kryminalny syndykat kontrolujący obecnie ONZ, WHO i podległe mu rządy włączając w to rząd USA osiągnie nienotowane dotychczas korzyści materialne. Dowodem na istnienie syndykatu był niedawny  tzw. „bailout” (wykup długów prywatnych firm) oraz nieobliczalne korzyści dla korporacji zatwierdzone prze rząd federalny, które zagroziły ogólnemu dobru naszego kraju.

Ponieważ żołnierze armii amerykańskiej, członkowie sił porządkowych i sił pierwszego reagowania są najbardziej narażeni na tego rodzaju szczepienia, oraz sami prawdopodobnie będą je egzekwować, apelujemy do nich żeby byli czujni wobec działań Homeland Security, FEMA, agencji federalnych podległych WHO i ONZ w USA, które działają w ramach porozumienia International Partnership on Avian and Pandemic Influenza podpisanemu przez prezydenta G.W. Busha w listopadzie 2005 roku. To na wpół tajne porozumienie międzynarodowe podporządkowuje rząd USA Organizacji Narodów Zjednoczonych oraż Światowej Organizacji Zdrowia, unieważniając przez to  obowiązujace w USA prawo włącznie z Konstytucją i Kartą Praw (Bill of Rights).
Obie akcje ćwiczeń antyterrorystyczne NorthCom oraz ćwiczenia Homeland Security/FEMA, będą koordynowane właśnie przez ONZ i WHO, co może umożliwić bankierom, którzy kontrolują te organizacje, przejęcie kontroli nad naszym państwem i eliminację większości populacji USA poprzez federalnie wymuszony program śmiercionośnych szczepionek, z równoczesnym federalnie dozorowanym programem internowania osób, które będą egzekwowały swoje konstytucyjne prawo do odmowy ich przyjęcia.

Poniżej znajdują się dokumenty, które potwierdzają nasze obawy:

www.naturalnews.com/026503_pandemic_swine_flu_bioterrorism.html
www.scribd.com/…/Evidence-of-the-Use-of-Pandemic-Flu-to-Depopulate-US
http://www.legitgov.org/pandemic_action.html

Prosimy żebyście cały czas bronili Konstytucji USA i Amerykanów, i jeśli jednostki FEMA i Homeland Security będą wykonywały rozkazy ONZ i WHO w celu rozpoczęcia programu masowych szczepień, żebyście aktywnie interweniowali.

Dziekujemy wam za pracę dla naszego kraju i za wasze zaangażowanie.

List w wersji angielskiej z dodatkowymi komentarzami znajduje się na blogu Jane Burgermeister.
http://birdflu666.wordpress.com/2009/07/25/information-to-be-sent-to-the-us-military-concerned-the-combined-unwho-miiltary-exercise-and-pandemic-drill/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s