Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Z Gazety Wyborczej: „Wirus świńskiej grypy – ludobójstwo NATO”

Posted by grypa666 w dniu 24/07/2009

Ciekawy komentarz ukazał się na stronie Gazety Wyborczej w Tarnobrzegu:

Wirus świńskiej grypy – ludobójstwo NATO.

Jeśli jest to prawda co napisane poniżej, to powinny zająć się tym polska prokuratura, policja, polski wywiad i kontrwywiad. Wiem, że pracuje tam wielu prawych i uczciwych ludzi. Jeśli jest to kłamstwo, to również powinni się tym zająć. Z tego co ja wiem  jednak, może to być prawda. Powinni się tym zająć, jeśli Polska jest rzeczywiście krajem suwerennym i jeśli rzeczywiście jesteśmy u siebie. Najgorszym z grzechów jest grzech zaniechania czy zaniedbania, kiedy to się mówi, ale ze strachu „co ja mały człowiek mogę zrobić”. Ale ja wtedy mówię takim pseudochrześcijanom ( w odróżnieniu od prawdziwych chrześcijan): chociaż się módl do Jezusa by Ci dał odwagę, chcenie i wykonanie, mądrość i inteligencję, przede wszystkim siłę ducha.
(15) …Obyś był zimny albo gorący! (16) A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust. (Apokalipsa (Objawienie) 3:15-16, Biblia Tysiąclecia) Nawet jeden człowiek może zmienić cały świat na dobre lub na złe, nie tylko Jezus, który był, jest i będzie zawsze Bogiem. Nie możemy poddać się władzy koncernów. To już w przeszłości przerabialiśmy, ponieważ komunizm był jednym wielkim koncernem, który decydował za nas we wszystkich sprawach.
Zobaczcie Państwo proszę:
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/07/23/Journalist-Accuses-WHO-of-Plan-to-Commit-Mass-Murder.aspx
I jeszcze głosy, ale tych prawdziwych chrześcijan, którzy właśnie są „gorący” i przeciwstawiają się tym „zimnym”, którzy szukają i znajdują prawdę.

Moi Drodzy,

Żyjemy w przededniu ogólnoswiatowej próby preprowadzenia ludobójstwa przez  „opiekuńcze” organizacje (NATO,WHO).  Jedynie pełna świadomość tego co nas czeka w razie braku oporu, może nas wszystkich uratować.  Rozpowszechniajcie poniższy tekst wszedzie, gdzie tylko możecie, wysyłajcie do jak największej reszy otaczających was ludzi. Austriacka dziennikarka śledcza, Jane Burgermeister złożyła 10 czerwca  oficjalny pozew sądowy przeciwko ONZ i WHO, oskarżając obydwie organizacje o bioterroryzm i zamiar ludobójstwa przy użyciu sztucznie wyhodowanego wirusa A/H1N1. Według dziennikarki, śmiertelny wirus został wykryty w partiach szczepionek na zwykła grypę, których dystrybucję prowadziła firma Baxter. Firma ma swe nowoczesne zakłady pod Mexico City (!!!) i w Austrii. Burgermeister twierdzi, że firmy farmaceutyczne (wymienia tu głównie Baxter AG i Novartis) i międzynarodowe agencje rządowe są aktywnie zaangażowane w produkcję, rozwój i dystrybucję morderczych wirusów w celu wywołania pandemii i doprowadzenia do depopulacji ludzkości. Celem jest wywołanie pandemii medialnej, dzięki której
możliwe będzie przeprowadzenie masowych, obowiązkowych szczepień, a może raczej wszczepień.
Brzmi to makabrycznie, ale jeśli jest to tylko kolejna teoria spiskowa, to przynajmniej otrzyma ona szansę na uczciwe zweryfikowanie przed Sądem. więcej: Naturalnie z góry wiadomo, że ta Pani nie dożyje procesu. A same dowody zostaną przypadkowo zagubione. Rasa Panów czuwa nad szczęściem swoich owieczek. (reszta komentarza to fragment naszego pierwszego postu, przyp. red.)

Komentarze 4 to “Z Gazety Wyborczej: „Wirus świńskiej grypy – ludobójstwo NATO””

 1. europea said

  http://infokrieg.tv/index.html—bardzo interesujaca strona niemieckojezyczna-

 2. Wojox said

  Sprawa wygląda bardzo poważnie. Jestem obecnie w pracy w UK. Obserwuje ciągłe ćwiczenia lotów helikopterem sił ratowniczych. Trwa to już ze 2 miesiące.. Wiem że się szykują do czegoś niby wielkiego. Zaszczepią i wtedy ludzie będą padać jak muchy. To będzie prawdziwy problem. I będą stękać że padają ci co nie wzięli szczepionki. Do tego chemtrails. ludzie krząkają non stop. POPATRZCIE na znajomych, sąsiadów i ludzi w sklepie, wszyscy krząkają………………Każdemu coś przeszkadza w gardle….
  NIBIRU ?(zasłona nieba), chcą wyjść z twarzą w okoliczności iż kapitalizm to porażka ? Praca sięnie opłaca, kryzys istnienia jakiegokolwiek pieniądza. To jest prawda, Ziemia jest w stanie wyżywić 40 miliardów ludzi, a oni mają problem zorganizować się, nie dają radę z 6 mld….

 3. europea said

  Pläne für Massengräber bestätigt: US-Regierung untersucht die Kapazitäten von Friedhöfen in Vorbereitung auf den Ausbruch einer Seuche–co w tlumaczeniu brzmi tak–plany masowych grobuw potwierdzone.Amerykanski rzad sprawdza ile zwlok moga pomiescic cmentarze,w scenariuszu wybuchu zarazy –cytat z infokrieg.tv–ludzie idziemy jak swinie do rzezni,ale co smutniejsze wiekszosc tego niechce widziec

 4. Mirosław Rynkowski said

  Nie no nie mogę. Jeśli nie jest to następna teoria spiskowa to strach się bać. Do lekarza nie pójdę i szczepionki brać nie będę no chyba że na silę mnie wezmą. Lepiej nie myśleć co takiego nam szykują.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s