Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Inwazja na USA w poniedziałek?!

Posted by grypa666 w dniu 24/07/2009

Informacja jest tak sensacyjna, że sam nie wiem czy pownienem to zamieszczać.
Jestem w kontakcie z Jane Burgermeister – prawdopodobnie ze swoich żródeł w niemieckiej armii wie, że w poniedziałek 27 lipca ma się rozpocząć ofensywa militarna obcych wojsk w USA. Kilka razy próbowałem ją wybadać, czy nie jest to wynik stresu i czy nie cierpi na nerwowe załamanie – w odpowiedziach upierała się, że mimo iż jest zmęczona to jest przekonana atak nastąpi i potrwa przynajmniej do końca sierpnia. W tym czasie ludność USA będzie zmuszana do przyjmowania śmiercionośnych szczepionek. Jeszcze raz dodaję – to są opinie Jane, nie moje. Zaznaczyła, że jest to krok desperacji, ponieważ całej tej grupie „terrorystów” sprawa zaczyna się wymykać spod kontroli. Szczególnie w armii amerykańskiej jest wielu zwolenników Rona Paula, którzy przygotowują kontrofensywę.

W swoim blogu http://www.birdflu666.wordpress.com Jane pisze, że w poniedziałek rozpoczną się ćwiczenia wprowadzania stanu wyjątkowego (Martial Law), w których wezmą udział obce wojska. Apeluje o rozpowszechnienie informacji wśród wojskowych armii krajów, które wezmą udział w manewrach na temat „prawdziwej” jej zdaniem natury szczepionek. Uważa, że w ten sposób społeczeństwo amerykańskie, które jest przecież uzbrojone, zostanie zaskoczone. Wtedy zaczną się zamieszki, które będą powodem wprowadzenia stanu wyjątkowego, a co za tym idzie masowego ludobójstwa ludności USA, głównie patriotów. Więcej informacji znajdziesz w poście: Update on the WHO Plan
————————————————————————————–
Uwaga: Ponieważ są zarzuty, że „tymi postami” zwiększam popularność bloga zamieszczam fragment artykułu w języku angielskim, który potwierdza obawy, że na terenie USA dojdzie w poniedziałek do inwazji. Proszę zwrócic uwagę na fragment dotyczący udziału obcych wojsk. W świetle Konstytucji USA może oznaczać to INWAZJĘ. Wydaje mi się, że nie ma takiej możliwości, żeby w sposób legalny obce wojska przebywały z bronią na terenie USA. Czy była zgoda Kongresu USA? Poza tym będą to największe manewry w historii USA! Nawet jeśli nie dojdzie do potyczek z Amerykanami to faktem jest, że na teren USA wjadą uzbrojeni żołnierze z innych krajów. To tylko potwierdza obawy Jane Burgermeister, że może dojść do tragedii. Kto to prowokuje?

„On July 27, FEMA will conduct National Level Exercise 2009 (NLE 09), scheduled to run through July 31. “NLE 09 will be the first major exercise conducted by the United States government that will focus exclusively on terrorism prevention and protection, as opposed to incident response and recovery,” a FEMA factsheet states. It is designated as a Tier I National Level Exercise, or TOPOFF, which are exercises conducted annually in accordance with the National Exercise Program, “which serves as the nation’s overarching exercise program for planning, organizing, conducting and evaluating national level exercises,” according to FEMA. In addition to the participation of domestic “partners,” the FEMA exercise will include foreign troops. “This year the United States welcomes the participation of Australia, Canada, Mexico and the United Kingdom in NLE 09.” The FEMA factsheet does not explain why the participation of foreign troops is necessary”
źrodło: http://www.infowars.com dziękujemy jednemu z czytelników za ten link.

Komentarze 34 to “Inwazja na USA w poniedziałek?!”

 1. y.m said

  przepraszam erlot ale wydaje Ci się,że to są idiotyczne teksty? Jeśli tak daj dowody na ich nieprawdziwość…
  nie dasz rady ich zdobyć niestety, wiadomo, że nie wszystko może się sprawdzić z tego co mówi Jane, ale nie rozumiem powodu dla którego mamy ignorować zdanie poważnej dziennikarki śledczej z ogromnym stażem…
  Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć na jej temat zapraszam np. na wikipedie: http://en.wikipedia.org/wiki/Jane_Burgermeister
  lub jej bloga: http://birdflu666.wordpress.com/

 2. prometheus said

  Potwierdzenie z drugiego zrodla:
  http://www.infowars.com/fema-to-conduct-massive-nle-09-martial-law-exercise-next-week/

 3. prometheus said

  On July 27, FEMA will conduct National Level Exercise 2009 (NLE 09), scheduled to run through July 31. “NLE 09 will be the first major exercise conducted by the United States government that will focus exclusively on terrorism prevention and protection, as opposed to incident response and recovery,” a FEMA factsheet states. It is designated as a Tier I National Level Exercise, or TOPOFF, which are exercises conducted annually in accordance with the National Exercise Program, “which serves as the nation’s overarching exercise program for planning, organizing, conducting and evaluating national level exercises,” according to FEMA.

  In addition to the participation of domestic “partners,” the FEMA exercise will include foreign troops. “This year the United States welcomes the participation of Australia, Canada, Mexico and the United Kingdom in NLE 09.” The FEMA factsheet does not explain why the participation of foreign troops is necessary.

  zrodlo: http://www.infowars.com

 4. h1n1flupl said

  Te informacje są dla tych którzy widzą potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia swojego, najbliższych i innych ludzi.. Jeżeli „erot” czuje zagrożenie to chyba źle kieruje swoje oburzenie — to nie nasza wina bynajmniej że takie rzeczy się dzieją na świecie.. Ale jak najbardziej, proszę zgłosić, może tym szybciej odpowiednie osoby się zainteresują sprawą..

  Poniżej przytaczam kolejne źródła (oczywiście zainteresowani tematem pewnie już do nich dotarli):

  http://www.naturalnews.com/026598_vaccination_swine_flu_health.html
  (…) 2009 – Every recent major catastrophic event, including 9/11, the Madrid bombings, and the London bombings, occurred simultaneously with a dress rehearsal drill mocking the actual incidents themselves! This managed to confuse everyone normally involved with preventing or minimizing such an event. Guess what? A major set of FEMA training exercises is scheduled for 27 July, 2009. (…)

  http://www.google.com/search?q=NLE09

  http://birdflu666.wordpress.com/2009/07/25/information-to-be-sent-to-the-us-military-concerned-the-combined-unwho-miiltary-exercise-and-pandemic-drill/

  http://birdflu666.wordpress.com/2009/07/25/clg-updates-german-military-participating-in-un-military-exercise-in-usa-sent-information-about-potential-genocidal-agenda/

  http://birdflu666.wordpress.com/2009/07/24/contact-to-the-german-army-to-be-involved-in-the-fema-take-over-of-the-usa-from-july-27th/

  Trzeba pamiętać, że jesteśmy w zdecydowanej większości i racja jest po naszej stronie. Nikt komu życie miłe świadomie nie zabije siebie i nie pozwoli zabić swoich bliskich.

 5. Waldek1984 said

  Uwaga na „ćwiczenia antyterrorystyczne”

  27-31 lipca 2009 w USA odbędą się największe do tej pory ćwiczenia antyterrorystyczne z udziałem FEMA i Homeland security.

  http://www.wykop.pl/ramka/215117/uwaga-na-cwiczenia-antyterrorystyczne

 6. sam nie wiem said

  Kissinger Tells President Medvedev… ‘By September We’ll Have CONFISCATED ALL PRIVATELY OWNED GUNS…’

  http://dprogram.net/2009/07/22/kissinger-tells-president-medvedev%E2%80%A6-%E2%80%98by-september-we%E2%80%99ll-have-confiscated-all-privately-owned-guns%E2%80%A6%E2%80%99-updated-may-25-2009/

  • grypa666 said

   Kiss-My-Ass-inger może sobie chcieć. Mogą sobie wprowadzić nawet prawo, że nie można oddychać. Ale kto to wyegzekwuje na uzbrojonych Amerykanach? Dlatego popieram Czumę i Korwina Mikke.

 7. Filipoza said

  Nie chcę się wymądrzać ale
  Jeżeli to co ona opisuje nie wydarzy się będzie to oznaczało, że
  był to kontrolowany przeciek (dezinformacja) mający na celu
  podważenie wiarygodności i ośmieszenie Pani Burgermeister.
  W internecie co najmniej raz lub dwa w latach ubiegłych
  można było natknąć się na informacje pochodzące od pracowników
  niemieckiego wywiadu, którzy to informowali o operacjach typu
  „False Flag” z użyciem broni masowego rażenia (WMD) na terenie USA a następnie o czymś w rodzaju Martial Law.
  Obstawiam jakieś 70:30 że tak właśnie będzie i tym razem.

  Mam przekonanie, że poprzez takie „nagłaśnianie” SWOICH
  planów próbują zazwyczaj także odwrócić uwagę od czegoś ważnego.

  Przeprowadzając ćwiczenia na taką skalę można „zamaskować” co najwyżej podłożonych kilka bomb do tego jeszcze „porwanych” kilka samolotów ale gra w otwarte karty w STAN WOJENNY przy użyciu obcych oddziałów militarnych zmuszających ludzi do szczepień i przyglądających się ich śmierci… to jest gotowy przepis na KLĘSKĘ, na wymknięcie się sytuacji spod kontroli właśnie.
  Tego akurat myślę, że woleliby uniknąć, jeżeli ich Nowy Wspaniały Świat dla psychopatów ma wypalić – czego im z całego serca nie życzę.

  Pozdrawiam,

  • Komediant said

   Dokładnie tak. Powodzenie ich planu zależy od tego, czy cała akcja będzie utrzymana w ścisłej tajemnicy. Skoro ludzie mogą się dowiedzieć o ich planach – to konsekwencje dla nich, prędzej czy później, nastaną. Poza tym plan jest tak dobry, jak ci, którzy widzą go na wskroś.

   Obstawiam zatem, że wszystko to może być przykrywką dla czegoś jeszcze większego. Czego? Aż strach pomyśleć, co mogło się zrodzić w głowach tych szaleńców.

   The End Is Nigh.

  • grypa666 said

   Jest taka możliwość. Napisałem do niej maila podając te argumenty. Odpisała, że jest pewna tego co pisze. Jeśli się to nie potwierdzi to cała praca, którą wykonała zostanie ośmieszona.

 8. obamabinladen said

  A co napiszecie jeśli jutro nic takiego się nie stanie ??.

  • Filipoza said

   Jak napisałem wyżej – obstawiam 70:30, że nic takiego w najbliższym czasie się nie stanie.

   Moim skromnym zdaniem kluczem do powodzenia takiej akcji jest upadek dolara jako waluty rozliczeniowej świata stąd -> brak możliwości zadłużania się Amerykanów -> niemożność skonstruowania budżetu -> zamieszki w USA -> do tego może jakiś „False Flag” -> stan wyjątkowy (Martial Law)

   Zanim dolar nie upadnie zbyt dużo jeszcze jest pozytywnych scenariuszy dla przeciwników Nowego Światowego Ładu.

   Upadek dolara = chaos.
   Chaos ekonomiczny, który zazwyczaj doprowadza do buntów społecznych.
   Coś jak Rewolucja Październikowa w uwikłanej w wojnę oraz z katastrofalną sytuacją ekonomiczną Rosji roku 1917.
   Pamiętajcie – Lenin jako niemiecki agent z „niemieckimi” pieniędzmi miał rozpętać rewolucję w Rosji. Naiwni ludzie mogli oczywiście myśleć, że przypadkowy ciąg był taki:
   zamach w Sarajewie -> I Wojna Św. -> Lenin prawdziwy przywódca uciemiężonego proletariatu -> Rewolucja.

   Tak samo teraz -> większość musi to potraktować jako przypadek:
   kryzys wziął się nie wiadomo skąd -> upadek dolara -> chaos -> eliminacja USA jako mocarstwa (podobnie było z Rosją) -> itd. -> … -> Nowa Światowa Paranoja

   Pozdrawiam,
   Filipoza

 9. obamabinladen said

  Wielu ludziom wysłałem link do tego artykułu i nikt nie chciał w to uwierzyć.

 10. Jurodiwiec said

  Hm, trzeba by się leczyć, tylko że na głupotę póki co nikt nie wymyślił lekarstwa. Co więcej – wbrew oczywistym danym historycznym – głupoty nie uznaje się za chorobę a jeżeli już to niegroźną. A to nieprawda. Na razie jednak nie ma przymusu leczenia z głupoty i ażdy może ją pielęgnować na łasny rachunek. Ale mam propozycję – rób to w domu, względnie we własnym kole gospodyń wiejskich, bo zaśmiecasz internet a ten internet mógłby być takim fajnym źródłem wymiany informacji naprwdę istotnych. A mówię to bo mam świetny kontakt ze Stachem Kupiuchem, który jak wywali pół literka siarczana to jeszcze rzeczy opowiada i on mówił ostatnio – że Ty nie masz racji. Ja wybieram Stacha, on jest tylko alkoholikiem. Za to niegłupim.

  • Filipoza said

   Ignorancja jest błogosławieństwem…

   Gospodynie wiejskie zostaw w spokoju, zapewniam, że poradzą sobie bez Ciebie doskonale.
   Zdarzenia historyczne to są lub nie – weryfikowalne gorzej z falsywikowalnością.
   Oczywisty to może być co najwyżej fakt wyboru szósty raz z rzędu Kim Dzong Ila na przewodniczącego KPP i to głównie dla mieszkańców Korei Północnej.
   🙂
   Pozdrawiam,
   Filipoza

 11. hehehe said

  Ja bym znajomym nie wysyłał, coby wstydu se nie robić, chociaż podać prawdziwe dane byłby szpan – ale nie zależy mi. Stan wojenny się wprowadza jak miliony wylegną na ulice – władza to forma nacisku odczuwana podczas wojny, stanów wyjątkowych i płacenia podatków:)

 12. No teraz to już nie mam wątpliwości, że autorzy tego blogu za długo przebywali na słońcu. Następnym razem schowajcie się do cienia.

  „Nawet jeśli nie dojdzie do potyczek z Amerykanami to faktem jest, że na teren USA wjadą uzbrojeni żołnierze z innych krajów. To tylko potwierdza obawy Jane Burgermeister, że może dojść do tragedii. Kto to prowokuje?”

  Obcy i uzbrojeniu wjadą!! Jezuu to niespotykane. A wiecie wy dzieciątka, że w Polsce co roku są manewry z obcymi żołnierzami?? Czasami mają nawet własne czołgi i śmigłowce. I jakoś nas nie zabijali, noży kuchennych (najpopularniejsza broń w polskich domach) nie zabierali.

  Cała ta sprawa z grypą, obcą inwazją (kogo?? Meksyku na USA? Tajnych wojsk WHO? hahahaha!!!!), to jedynie owoc wybujałej fantazji grupki osób, które zdecydowanie nie mają najnormalniej w głowach.

  Tedy jako prorok oświadczam. Inwazji nie będzie. Masowych, przymusowych szczepień nie będzie. Nic nie będzie. Będzie tylko pośmiewisko z grupki idiotów, którzy dali się nabrać na jakiś internetowy wirus debiliozy plotkarskiej.

  • wintermute said

   Widać że jesteś ignorantem. 🙂 W całej sprawie nie chodzi tylko o słowa jakiejś tam Jane Burgermeister. Jest cała masa rzeczy które wyglądają podejrzanie. Obozy FEMA na przykład. Ich istnienie to fakt, a nie żadna teoria spiskowa. Poszukaj trochę w necie, np. o ustawie HR 645. Jest ich na terenie USA kilkaset (mówi się nawet o 800) i obecnie stoją zupełnie puste. Dla kogo są te obozy? Pewnie uwierzysz że dla imigrantów z Meksyku, co? 🙂 Zainteresuj się najpierw tematem dokładnie a dopiero później się wymądrzaj. Ze swojej strony zapewniam Cię że dojdzie do masowych szczepień, nie wiem jak ta akcja się skończy ale w chwili obecnej świat zmierza właśnie w tym kierunku.

   • Wintermute, to ty jesteś ignorantem, a w dodatku matołkiem i wielkim naiwniakiem. Wierzysz w jakieś ploty i brednie lekko oparte na prawdzie. Oczywiście, że FEMA ma obozy. I nawet się do tego przyznaje. Krótki cytat z dokumentów sprzed paru lat wygooglanych w minutę: „FEMA established base camps in the aftermath of the 2005 hurricanes. These flexible housing resources have the capacity to reduce and expand to meet demand. The four camps, located in: New Orleans, Plaquemines Parish, St. Bernard Parish, and Cameron Parish place recovery workers and volunteers in close proximity to areas that remain devastated in the wake of Hurricanes Katrina and Rita. The camps provide shelter, hygiene facilities, laundry, food, and basic first aid at a cost of approximately $100 a day per occupant.”

    W zasadzie byłoby fajnie jakby u nas były takie obozy dla powodzian czy pogorzelców, bo przy każdym nieszczęściu zasiedla się nimi różne przypadkowe miejsca, a czasami zostawia samym sobie i muszą sami szukać noclegu.

    Oczywiście nie brak w USA bęcwałów dla których są to „obozy koncentracyjne”. Mówią tak ludzie, których zdaniem rząd federalny i ONZ spiskują przeciwko Amerykanom. Takie bzdury krążą w USA od wielu, wielu lat i są starsze od internetu. Te wasze „niezależne źródła” to właśnie różne strony takich wariatów. Od lat opowiadają o przejęciu pełni władzy przez rząd federalny, rozbrojeniu Amerykanów itp, itd. Dajecie się jak dzieci nabrać na bzdury.

    Teraz pewno znów odpowiecie mi jakimiś superfaktami. Mam to w d… Zobaczymy za pół roku kto miał rację. Ciekaw jestem czy dalej będziecie tacy „mądrzy”, hehehehe.

    „Zainteresuj się najpierw tematem dokładnie a dopiero później się wymądrzaj.” – wbij sobie te swoje własne słowa do głowy i zacznij się do nich stosować.

 13. kamil said

  do Szef WHO na Wólkę Potocką

  Ja osobiście wolę coś przypuszczać i nad czymś się zastanawiać, a nawet jak to sie nie stanie to wzruszyc ramionami niż mieć to gdzieś a jak sie stanie to nie widziec o tym nic i nagle stać sie wielce zainteresowany sprawą.

  Ale to kwestia osobowości.
  Ja jeśli wysyłam tą strone komuś to nie licze sie z tym że mnie wyśmieją bo moją jedną z ulubionych cech jest taka że potrafie do siebie nie dopuscic takiej uwagi wobec mnie lecz czuje że nie miałem racji, ale wtedy wzrusze ramionami i wiem ze nic sie nie stalo 🙂

  Nie mówię że w to wierzę, tylko dopuszczam myśl że może tak się stać bo śledze od jakiegoś czasu wszystktkie teorie spiskwoe rządów USA i wiem że ich na coś takiego stać.
  Mam czas żeby przejąc sie tą sprawą dlatego też opisałem to na moim photoblogu (www.chillbro.fbl.pl) ale to też nie jest tak że dałbym sobie uciąć dłoń za to że tak sie stanie 🙂

 14. wintermute said

  Do SZEFA WHO

  Proszę – nie kompromituj się totalnie. Wyguglowałeś w pięć sekund jakiś artykulik o obozach dla ofiar huraganu Katrina, i myślisz że coś udowodniłeś? 🙂 Zawiodę Cię – to nie o te obozy chodzi. Ten materiał pewnie rozbawi takiego znawcę i eksperta jak Ty, ale zobacz sobie:

  Jeśli taki jesteś cwany to słucham Twoich teorii, do czego ten obóz może służyć? Poza tym, co powiesz o grupie Bilderberg? Istnienie tej grupy to również fakt, a nie żadna teoria spiskowa. Ponad 100 najpotężniejszych, najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na tej planecie spotyka się co roku potajemnie, gazety i telewizja praktycznie o tym milczą. Jak myślisz, o co może chodzić? Pewnie łatwiej Ci uwierzyć w to że grają tam w brydża, niż w to że decydują o losach świata. 🙂 A system Rezerwy Federalnej w USA, wiesz coś o tym, ekspercie? Pewnie nie. Ponadto wyjaśnij mi jedno: dlaczego uważasz że globalny spisek jest niemożliwy? Spiski istniały już w starożytnym Egipcie, Grecji, Rzymie. Taki np. Juliusz Cezar… czyż on nie padł ofiarą SPISKU? Pewnie myślisz że „potknął się i 27 razy nadział się na rylec”, co? 🙂 Spiski istniały 2000 lat temu, 1000 lat temu, 500 lat temu, 200 lat temu, ale dzisiaj już nie istnieją, tak? „Wygineły jak dinozaury”. 🙂 Wracaj spać, owieczko. Pozdrawiam.

  • Jak już napisałem wyżej: „Teraz pewno znów odpowiecie mi jakimiś superfaktami. Mam to w d… Zobaczymy za pół roku kto miał rację. Ciekaw jestem czy dalej będziecie tacy “mądrzy”, hehehehe.”

   Nie wiem dlaczego w ogóle to coś na filmie nazywać obozem. Cały tekst do filmu jest jedną wielką manipulacją. Osoba, która go pisała od razu założyła, że miejsce ma służyć do trzymania ludzi. Myślę, że bez problemu dałoby się znaleźć mnóstwo takich „obozów” w Polsce.

   Bilderberg spotyka się tak „niesamowicie potajemnie” i jest tak „super tajna”, że wiadomo kto jest sekretarzem konferencji, gdzie się spotykają i kto jest na spotkaniach. Rzeczywiście tajni jak cholera. Jakby mieli być tajnym rządem świata, to byś nawet o nich nie wiedział i nie spotykaliby się w jednym miejscu, żeby nie wzbudzić podejrzeń.

   Rezerwa Federalna to po prostu bank centralny. Ma go każdy kraj świata. Nic wyjątkowego.

   Wszystko to, co piszesz, to podstawowe elementy amerykańskich teorii spiskowych ostatnich kilkudziesięciu lat zmyślanych przez ludzi mających jakiś niezrozumiay lęk przed rządem federalnym i jego instytucjami (Fed, Fema, FBI, armia, itd) oraz przed ONZ i „rządem ogólnoświatowym”, którym niby ma być Bilderberg. Żadna sensacja i żadna dla mnie nowość. Powielasz jedynie stek bzdur podsycany od lat przez kolejne pokolenia matołów.

   Ponownie zacytuję ci woje własne słowa: „Zainteresuj się najpierw tematem dokładnie a dopiero później się wymądrzaj.”

 15. Filipoza said

  do Szef WHO na Wólkę Potocką

  Wśród normalnych ludzi każdy może wyrazić swoją opinię.
  I nie jest konieczne obrzucanie adwersarzy wyzwiskami nawet jeżeli nie mają racji.
  My tu proszę kolegi sobie tylko dyskutujemy – zdrowy objaw systemu demokratycznego – ot co!
  W związku z tym zadam szanownemu koledze zagadkę.
  O kim są poniższe słowa?

  „…był zawsze delikatny i miękki, uprzejmy, a równocześnie cechowała go niezmierna ostrość, bezwzględność i brutalizm wobec przeciwników politycznych. Nigdy nie dopuszczał takiej możliwości, że mogą oni mieć bodaj minimalną słuszność, lub że sam może choć trochę nie mieć racji.
  „Sprzedawczyk… lokaj… pachołek… najmita, agent… Judasz kupiony za trzydzieści srebrników” – takimi słowami
  mówił często o swoich oponentach.
  W czasie sporów, nie starał się wcale oponentów przekonać.
  W ogóle się do nich nie zwracał; zwracał się jedynie do
  świadków sporu po to, aby swojego przeciwnika wyśmiać i skompromitować.
  Takimi świadkami mogło być zarówno kilku ludzi, jak i tysięczna masa…”

  Rozwiązanie zagadki:
  Są to słowa Artura Grossmana o Leninie. (Andrzej Łobaczewski – „Ponerologia polityczna” s.73)

 16. Ola said

  a co powiecie na to?
  Przez ostatnie 10 lat prof. Igor Panarin próbuje przekazać jego prognozę rozpadu Stanów Zjednoczonych w 2010 roku, lecz znajduje niewielkie zainteresowanie tym tematem na świecie, ale mówi, że rozpad ten nastąpi na sktek kryzysu ekonomicznego i moralnego.
  Profesor (50 lat) jest znaną osobą: w przeszłości analityk KGB, szef akademii Rosyjskiego Min. Spraw Zagr przygotowującej przyszłych dyplomatów, zapraszany na przyjęcia na Kremlu, autor książek oraz gwiazda rosyjskiej telewizji w roli eksperta w stosunkach amerykańsko-rosyjskich.
  Jego przewidywania są muzyką dla uszu Kremla, który za wszystko – od niepokoju na Bliskim Wschodzie do kryzysu globalnego obwinia Stany Zjednoczone. Według jego opinii, masowa imigracja, kryzys gospodarczy i moralny, doprowadzą do wojny domowej oraz całkowitego załamania dolara. Na przełomie czerwca i lipca 2010 Stany Zjedn rozpadną się na sześć części, a Alaska znajdzie się ponownie pod kontrolą Rosji.
  Swoją teorię przedstawił pierwszy raz we wrześniu 1998 (Linz, Austria) na konferencji na temat wojny informacyjnej z udziałem 400 uczestników. Kiedy w pewnym momencie swojego referatu przycisnął guzik na klawiaturze komputera i zebranym ukazała się mapa ST Zjedn rozpadającą się na części, na sali rozległ się okrzyk zdziwienia. Większość uczestników nastawiona była sceptycznie – wspomina profesor Panarin.
  Swoją prognozę oparł na podstawie tajnych informacji dostarczonych mu przez analityków FAPSI. Poważne zamieszki spowodowane będą trendami ekonomicznymi, finansowymi i demograficznymi, co z kolei wpłynie na wystąpienie kryzysu politycznego i społecznego. A wtedy bogatsze stany wyjdą z unii, co spowoduje rozruchy społeczne i wojnę domową, a państwo rozpadnie się według przynależności etnicznej mieszkańców i powstanie sześć republik:

  Kalifornia stanie się częścią Chin lub uzależni się od nich
  Teksas wraz z innymi stanami dostanie się pod wpływy Meksyku lub uzależni się od niego
  Waszyngton i Nowy Jork staną się częścią ‘Ameryki Atlantyckiej’, która prawdopodobnie dołączy do UE
  Hawaje staną się protektoratem Japonii lub Chin
  stany północne połączą się z Kanadą i utworzą ‘Republikę Centralno-Północną Ameryki’
  i Alaska dołączy do Rosji.

  Amerykanie łudzą się nadzieją, że Obama sprawi jakiś cud, ale wiosną okaże się, że jest to niemożliwe.

  Kiedy rzecznikowi Białego Domu zadano pytanie o tę prognozę, pani Pepino zbyła to śmiechem. Dla profesora taka właśnie odpowiedź była ważna, gdyż przekonał się, że interesuje to Amerykanów.

  Jest przekonany, że jego prognoza będzie potraktowana poważnie, ponieważ w przeszłości miały miejsce podobne przewidywania, np. francuski politolog Emanuel Todd w 1976 zapowiedział rozpad Zw Radzieckiego (15 lat wcześniej), kiedy to również potraktowano go z rozbawieniem.

  Wall Street Journal
  29.12.2008

 17. Karol said

  Do Autora.
  Wydaje mi się, że potwierdzanie wiadomości zamieszczanych na blogu jednego oszołoma, przez odsyłanie do wpisów innego oszołoma nie jest najszczęśliwszą metodą weryfikacji tych wiadomości.
  Ale skoro Pan/Pani uważa się za osobę odpowiedzialną za treści zamieszczane na tej stronie, to byłbym wdzięczny za odpowiedź na dwa proste pytania.
  1) gdzie w dokumencie FEMY, mówiącym o ćwiczeniach antyterrorystycznych, znajduje się wzmianka o udziale w tych ćwiczeniach obcych WOJSK?
  2) na podstawie jakich dokumentów (podkreślam – dokumentów, nie plotkarskich blogów) stwierdza Pan/Pani, że w ćwiczeniach tych wezmą udział jakiekolwiek oddziały wojskowe?
  Będę wdzięczny za odpowiedzi na te pytania

 18. gregiolo said

  i gdzie ta inwazja?

 19. szaweł said

  inwazja już się rozpoczęła, robią ją niewidzialne jednostki jaszczurek w przebraniu ludzi, przebranych za staruszki przebrane za żydowsko masońskie murzynki. one wbijają igły i wysysają soki życiowe z niewinnych chrześcijan i ich dzieci. wiem ze swoich źródeł że USA diabeł obserwuje ten blog i dlatego zmienili datę inwazji. ale gotujmy się na walkę kupiłem zapasy kaszy i chleba suszę go na kaloryferach.

 20. blaze said

  A czy ktoś znał date ataku 3 Rzeszy na Polske?Wszyscy wiedzieli,że atak nastąpi,pytanie kiedy..I kogo najbardziej zdradzą sojusznicy.Stawiam ze najbardziej zdradzonym będą najsłabsi..

 21. mml said

  Prosze Panstwa, wg mnie nalezy zachowac dystans do kazdej informacji podawanej w mediach lub na blogach, jednak zadnej z nich nie wolno tez lekcewazyc.

  Dosc niepokojacym faktem jest zrodlo swinskiej grypy. Firma „Baxter” produkujaca szczepionki ma ponoc swoje najwieksze zaklady wlasnie w Meksyku i akurat w Meksyku rozpoczela sie pandemia. Natepnie – wypadek ze szczepionkami w Szwajcarii , no i polskie szczepienie bezdomnych, o ktorym glosno bylo w gazetach. Wg mnie troche za duzo dziwnych zbiegow okolicznosci.

  Co do tego co sie dzieje w USA, mnie osobiscie zaniepokoila sprawa Aarona Russo – wywiad z nim na youtubie. Gosc mowi madrze, nie wymysla bajek o ufo, a konkretnie mowi o ukladach i pieniadzach. Ale przeciez moglby klamac. Zastanawia jednak cos innego – Russo krotko po wywiadzie ginie i choc byl znanym producentem filmowym wzmianki o jego smierci w necie nie ma! zbieg okolicznosci?

  Niepodwazalnym jest fakt, ze na swiecie sa wielkie korporacje, bardzo wplywowi ludzi, ktorym globalizacja jest na reke. Niezaleznie od tego czy to, do czego daza nazwiemy New World Order czy integracja lub szerzeniem tolerancji, demokracji, itd to sam fakt, ze jest im to na reke musi budzic podejrzenia.

  Co do ewentualnego chaosu w USA, to mam wielka nadzieje, ze do niego nie dojdzie, bo wowczas bardzo moga na tym skorzystac imperialne ambicje Rosji

 22. sitarski said

  no i co, weszli?
  a może przesunęli datę z uwagi na obchody rocznicy Powstania?

 23. sitarski said

  cholera, już 3 sierpnia a oni wciąż nie weszli

  chyba trzeba będzie jakoś zachować twarz i ogłosić błąd w obliczeniach i wzorem sekt apokaliptycznyc przesunąć datę końca świata

  no chyba że zarąbali wszystkich uczestników forum i jestem sam na na końcu świata

  niedowiarkom nie dane oswiecenie jeno wieczna tułaczka w ciemności

 24. Jurodiwiec said

  Okej, umówmy się możę, każdy ma prawo ulegac iluzjom. Dzięki temu żądne zło, metafizyczny Zły nie musi się wysilać. Ludzie zaprzeczając swoim władzom rozumowym, w tym w szczególności zdolności do krytycznej i logicznej analizy faktów potrafią się załatwić na cacy.

  Czekam jeszcze na relację o śmierci Janiny B. z Tyłomózgowia Wschodniego, która zmarła ze swoja tajemnicą nie mówiąc nikomu jaka to była tajemnica. Na jej temat powstało już osiem filmów, więc jest niemal pewne że Janina B. z Tyłomózgowia coś wiedziała, ale co – nikt nie wie. Jedno jest pewne – miaowicie to że umarła i że coś wiedziała ale niewiele mówiła. dajcie mi tylko znać ile i kiedy mi zapłacą za przeloty po świecie – mogę takie pierdolety sadzić godzinami a wy możecie o tym stworzyć miliony blogów. Mnie takie narracje wychodzą ot tak, jak Wołoszańskiemu.
  I możecie mi dopisać że jestem dziennikarzem Rzeszowskiego Informatora Działkowicza. Albo, nie dopiszcie mi tylko że jestem dziennikarzem, tak brzmi lepiej:) I lepiej wygląda w podpisie na UTube:)
  Jak dla mnie te wszystkie blogi to spisek Chińczyków starających nas, białych, wolnych ludzi zachodu skutecznie ogłupić i kierować nasze życiowe energie na rzeczy skrajnie bzdurne i debilne abyśmy tylko nie poświęcali ich na to co istotne i ważne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s