Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Holenderska policja reaguje szybko na kryminalne zarzuty

Posted by grypa666 w dniu 21/07/2009

Z blogu Jane Burgermeister:
Susan Wolfrey z Holandii założyła sprawę kryminalna dotyczącą tzw. „świńskiej grypy” w lokalnym posterunku policji. Dochodzenie rozpoczęło się niemal natychmiast, co wskazuje, że traktowane jest to poważnie. W swoim mailu Susan pisze m.in.:
„…do twojego dossier (chodzi o Jane Burgeremeister, przyp. red.) dołączyłam mój 3 stronicowy list. Przesłuchiwali mnie przez około pół godziny, zobaczyli że jestem śmiertelnie poważna i wiedziłam o co chodzi w całej sprawie. Potem natychmiast przesłali sprawę do wydziału ogólnopańswowego, coś jakby FBI w Holandii”.
Susan założyła sprawę w Eindhoven w ubiegły piątek.
„Złożyłam na ręce kobiety, z którą rozmawiałam kilka dni wcześniej. Powiedziła mi wtedy żebym przyniosła dossier i złożyła go formalnie (…) Sprawa powędrowała wyżej gdyż była poza jurysdykcją posterunku w Eindhoven. Kobieta oświadczyła, że do sprawy dołącza własne „memo” i że dochodzeniowcy skontaktują się ze mną telefonicznie”

Susan jest matką pięciorga dzieci, które jak dotąd nie były nigdy szczepione.

W swoim 3 stronicowym liście dostarczonym na posterunek pisze wyraźnie o planowanym największym ludobójstwie w historii. Jej doświadczenia ze szczepionkami rozpoczęły sie 17 lat temu gdy odkryła jakie kryja za sobą niebezpieczeństwa. Od tego czasu informuje o niebezpieczeństwie szczepień, czasami biora ją za „szaloną”, ale obecnie w momencie gdy szczepienia mają być powszechne ludzie zaczynają słuchać.

Susan następnie informuje o opiniach ekspertów, którzy twierdzą, że wirus „świńskiej” gryby został skonstruowany w laboratoriach z zamiarem wywołania śmiertelnej pandemii.
Zdesperowana kobieta nie boi się śmierci czy też „zamknięcia w więzieniu” z jakiegokolwiek powodu. Sprawa zablokowania szczepionek jest dla niej ważniejsza od życia.

Komentarze 3 to “Holenderska policja reaguje szybko na kryminalne zarzuty”

 1. xyz said

  W Australii znalezli 240 ochotnikow, ktorzy pozwola sobie wszczepic wirus swinskiej grypy. Skad ich wzieli?

  Moze znalezli bezdobnych, tak jak w Grudziadzu?
  http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article355234/Testowali_szczepionki_na_bezdomnych.html

  Skoro szczpionka ma uratowac swiat, aby zachecic ludzi, proponuje aby rozpoczeto od publicznego szczepienia przedstawiceli firm farmaceutycznych i Swiatowej Organizacji Zdrowia

 2. xyz said

  Przeoczony link dot. Australii
  http://wiadomosci.onet.pl/2012751,441,item.html

 3. waryjat said

  xyz piszesz aby Ci co wymyślili szczepionkę szczepili się pierwszi, ale szczepionka szczepionce nie równa. Jestem przekonany że marionetka Hussein Obama będzie jednym z pierwszych którzy się zaszczepią.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s