Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

jeszcze raz odnośnie trumien

Posted by grypa666 w dniu 20/07/2009

coffins-Indiana2Wpis na temat pół miliona „trumien” w szczerym polu w okolicach Atlanty wywołał spore zamieszanie. Jak wyjaśnił nam jeden z czytelników „…to nie jest trumna, tylko opatentowany “Burial Vault”, pojemnik, do którego dopiero wkłada się normalną trumnę, a którego rolą jest zapewnienie stabilnego gruntu (żeby nagrobek nie osiadał)…” Potwierdziły to materiały znalezione w internecie, a take informacje n.t. firmy Vantage Products, która te pojemniki produkuje. Zachodzą jednak pytania dlaczego tych pojemników jest tak wiele w jednym miejscu? I to nie tylko w okolicach Atlanty ale i w Indianie, jak pokazuje  zdjęcie po lewej pobrane z Google Maps. Co ciekawe w tym przypadku „trumny” znajdują się w okolicach czegoś co wygląda jak obóz koncentracyjny z różnymi dziwnymi urządzeniami (zdjęcia poniżej). Jeden z czytelników podesłał link do opisu  przenośnego krematorium, które do złudzenia przypomina te „pojemniki” (zob. link: www.google.com/patents?id=R-kkAAAAEBAJ&printsec=abstract&zoom=4&source=gbs_overview_r&cad=0 ). Sprawdzilismy firmę Vantage w Georgii. Jej strona w internecie istnieje od conajmniej 1998 roku i od samego początku zajmowała się tego typu urządzeniami. W jednym z >wpisów na MySpace podana jest informacja, że firma Vantage podlega Rowan Technologies, a ta z kolei wykonuje kontrakty rządowe i to o wysokim priorytecie związanym z armią USA! Podano też, że pół miliona „trumien” sprzedano FEMA (agencja federalna zajmująca się m.in. katastrofami i epidemiami).

FEMA camp Indiana-calosc

W całym rozumowaniu logiczne jest założenie, że jeśli ktokolwiek planował zagładę i eliminację jej „nieprzyjemnych” skutków, tzn. gnijących ciał, to zadbałby o to, żeby mieć pod ręką podobne urządzenia.zob. też artykuł „Tysiące trumien dla Amerykanów, pozostałość po Bushu”.
Jeszcze jedna ciekawa rzecz. Jak pisze jeden z czytelników: „… zbiegiem okoliczności może być fakt, że miejscowość Madison znajduje się około 80 mil od The Georgia Guidestones, na których napisano coś o 500 milionach mieszkanców Ziemi”. Otóż Georgia Guidstones to potężne kamienie ułożone w coś co przypomina megalityczne budowle. Wygrawerowano na nich napisy nawiązujące do czterech tematów: (1)  Zarządzania (światem) i ustalenia rządu światowego (2) kontroli populacji i rozmnażania ludności świata (3) relacji człowieka do środowiska i przyrody (duchowości).
Piękne idee, ale w założeniu przyjmujące redukcję ludności świata do … 500 milonów.
Polecamy artykuł po polsku „The Georgia Guidestones: amerykański Stonehenge”.

Komentarze 4 to “jeszcze raz odnośnie trumien”

 1. mojzesz said

  to mi przypomina stanowiska kilku najbardziej znanych „ekologów” czy jak kto woli – mówiąc wprost – ekonazistów.
  Ted Turner wzywa do zmniejszenia liczby mieszkańców globu do 250–300 milionów(o 95 %).
  Paul Taylor: „Totalny, absolutny zanik populacji homo sapiens może spowodować, że wspólnota życia na Ziemi będzie mogła przetrwać. Nasza obecność, w skrócie, jest niepożądana.”
  Podobne zdanie ma z resztą Al Gore, laureat nagrody nobla (sic! największa pomyłka w dziejach ludzkości…), który przyrównuje ludzkość do nowotworu.
  Przytoczę jeszcze słowa Paula Watsona: „Mam wrażenie, że zamiast strzelać do ptaków, powinienem raczej strzelać do dzieci strzelających do ptaków.”

  Dla niewtajemniczonych: są to ludzie, którzy wciskają kit całemu światu, że człowiek jest odpowiedzialny za globalne ocieplenie (mała dygresja: człowiek jest odpowiedzialny za produkcję ok. 0,29% – sic! – gazów cieplarnianych, więc absurdem jest, że zmienia temperaturę na ziemi. Natomiast globalne ocieplenie jest rzeczą, która już wielokrotnie występowała w przeszłości: jest czymś naturalnym i normalnym) działacze polityczni i Greenpeace.

  Ciekawe czy jedno i drugie może mieć ze sobą coś wspólnego, bo poglądy widzę, że są te same…

 2. Sceptyk said

  Zgadzam się, że ludzkość to rak niszczący Ziemię, że jest nas za dużo, myślę, że może jest szansa na obniżenie liczebności populacji w sposób etyczny.
  Domniemani „Iluminaci” teoretycznie mogliby dopuścić się ludobójstwa, w końcu nic nowego w historii, jednak jak sobie poradzą z Chinami, Indiami, Pakistanem, Rosją itd? – niedorzeczność. USA to pępek świata. Zgoda, tyle,że pępek jest narządem, bez którego można żyć.
  Bardziej prawdopodobne, że obce wywiady sprytnie wciągają bogatych notabli do jakichś podejrzanych stowarzyszeń, żeby ich korumpować i wyciągać informację. Znana jest naiwność wysoko postawionych dygnitarzy z bogatego świata, Stalin wodził ich za nos, jak chciał.
  To, że państwo ma magazyny trumien i przygotowane tereny na obozy nie świadczy jeszcze o złych intencjach.
  Ktoś musi myśleć o trzęsieniach ziemi, powodziach czy chociażby wojnach w sąsiednich państewkach, skąd mogą napłynąć uchodźcy. Przecież w razie takich klęsk losowych społeczeństwo zawsze zarzuca władzy, że była źle przygotowana.
  Tak samo społeczeństwo potrzebuje trochę paranoi i czarnowidztwa, bo w totalitaryzm łatwo wpaść a trudno z tego wyjść.

 3. jajo said

  W jednym z komentarzy na temat tych trumien (polski blog, nie pamiętam adresu), czytelnik, który na co dzien pracuje w branży transportowej zwrócił uwage na doskonałe parametry techniczne (budowa) tych trumien, które umożliwiają ich łatwy masowy transport na duże odległości. Między innymi płaskie dno i wieko umożliwiające zsuwanie trumien jeśli sa ułożone jedna na drugiej. Proszę zwrócić uwagę, że gdyby faktycznie trumny te służyly do zamykania w nich właściwych trumien i zabezpieczenia przed naporem ziemi to wieko powinno być lukiem – jak sklepienie w starej piwnicy – aby przenosiło naprężenia na ścianki trumny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s