Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Światowa Organizacja Zdrowia chce w tajemnicy dopiąć swego – masowych przymusowych szczepień ludności świata

Posted by grypa666 w dniu 16/07/2009

Taki mniej wiecej tytuł nosi najnowszy wpis na blogu dziennikarki austriackiej Jane Burgermeister. Przypomnijmy, że dziennikarka założyła kilka spraw kryminalnych takim organizacjom jak właśnie WHO, Organizacji Narodów Zjednoczonych, firmom farmaceutycznym, Prezydentowi USA itd.  Jak podaje Burgermeister, WHO nie zgodziła się na ujawnienie treści spotkania z grupami doradczymi jakie odbyło się 7 lipca. Te „grupy doradcze” usiane są ekspertami firm farmaceutycznych Baxter, Novartis and Sanofi – właśnie tymi, które dziennikarka podejrzewa o konspirację przeciwko ludzkości.  Właśnie po tym spotkaniu WHO wydało oświadczenie odnośnie konieczności szczepień ludności 194 państw, które są sygnatariuszami porozumień. Zgodnie z międzynarodowymi ustawami odnosnie zdrowia (International Healh Regulations) zarządzenie WHO ma charakter wiążący. Czyli po nowej ostrej fali ataku wirusa grypy H1N1, zresztą skonstruowanego w laboratoriach na bazie wirusa grypy z 1918 roku, na jesieni wszyscy pójdziemy pd igłę!  Co może nam zrobić WHO? Przecież mamy konstytucje, swoje prawa itd. Otóż w świetle porozumień WHO może te prawa i konstytucje zawiesić na okres pandemii i będziemy zmuszani, nawet z użyciem broni do przyjęcia szczepionek! Dla opornych kwarantanna albo, jak w USA w przypadku wprowadzenia stanu wyjątkowego – śmierć na miejscu.  Wg. dziennikarki istnieją niezaprzeczalne dowody, że to właśnie Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) przesłała żywego skonstruowanego sztucznie wirusa grypy do oddziałów firmy Baxter w Austrii, która z niego wyprodukowała 72 kilogramów szczepionki. Firma Baxter z kolei wysłała ją pod fałszywymi etykietami do 16 laboratoriów w 4 krajach, przez co o mało co nie spowodowano epidemii.  Ponieważ firma Baxter jest zobligowana do zachowania odpowiednich środków ostrożności to działanie to wg. Burgermeister miało charakter kryminalny. Chyba możemy się z tym zgodzić? Austriacka policja przeprowadza obecnie dochodzenie w tej sprawie.
W.w. organizacje są jednak tylko organami wykonawczymi dużo większej konspiracji, która w swoim celu zmierza do depopulacji globu. Ale o tym następnym razem.

Komentarze 2 to “Światowa Organizacja Zdrowia chce w tajemnicy dopiąć swego – masowych przymusowych szczepień ludności świata”

  1. h1n1flupl said

    W dniu wczorajszym, 16 lipca, skontaktowałem się z 6 kancelariami prawnymi, wyspecjalizowanymi w sprawach kryminalnych i natury prawa farmaceutycznego. Moją intencją jest wniesienie pozwu zbiorowego (dopuszczonego przez prawo polskie od niedawna) wnoszącego o oskarżenia kryminalne przeciwko światowej organizacji zdrowia i firmom farmaceutycznym w sprawie planowanych przymusowych szczepień przeciwko wirusowi H1N1 / rzekomej świńskiej grypy, przykładem Jane Burgermeister, austriackiej dziennikarki śledczej.

    Prawo przewiduje min. 10 osób (które kierują podobne roszczenia do jednego podmiotu) do takiego pozwu, w związku z czym zwracam się z prośbą do zainteresowanych tematem i skłonnych uczestniczyć w takim pozwie o kontakt pod adresem h1n1flupl@gmail.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s