Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Z korespondencji…

Posted by grypa666 w dniu 11/07/2009

Z tym ewakuowaniem to chyba tylko głęboko w Syberię. Niezła ironia, prawda?
Podczas gdy na moim terenie (Chicago) sprawa „pandemii” przycichła w „poprawnych mediach”. Właściwie ani słowa o tym w przeciwienstwie do stanu kilka dni temu, a może więcej, gdy zawsze mieli coś do powiedzenia w tym temacie, natomiast w Vancouver i British Columbia (Kanada) – mam wieści, co jakis czas pokazuja w telewizji jak sie szykuja do akcji. Czyli centra dowodzenia, kwarantanny, szpitale na red alert, etc,. Na słupach ulicznych wzdłuż bardziej znaczących ulic zupełnie nowo zainstalowane znaki „disaster evacuation way(road)”, bardzo widoczne i wiszące ponad znakami dozwolonego parkingu. „Szczepionki nie będą gotowe” – to też mówią,
a także mówią, że nawrót „swine” będzie prawie (cyt) devastating” [powrót świńskiej grypy będzie dewastujący, przyp. red.], itd.”
Ze środkowymi stanami możemy się pocieszać [że budzi się opór, przyp. red.] i wierzyć w budzący się Kongres. Chciałbym w to wierzyć, ale niewiele mam w to wiary.
Te głosy w House [Izba Reprezentantów Kongresu] coś tam znaczą, ale nawet Kongres przestanie w ogóle istnieć pod pretekstem opanowania sytuacji w związku z „pandemią” i „wrzeniami społecznymi”. Też pisałem o tym i to jest w mojej home page, 10 lat temu, z tym że „Pandemii” wtedy nie przewidywałem.
To będzie faktycznie pandemia ale nie w klasycznej definicji pandemii. Coś w tym rodzaju przeżyła już Rosja.
W.W. z Chicago

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s