Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Na początek

Posted by grypa666 w dniu 09/07/2009

Blog ten powstał po lekturze sprawy kryminalnej, którą założyła dziennikarka austriacka Jane Burgermeister m.in. firmom farmaceutycznym i Światowej Organizacji Zdrowia.

Niedawno znana dziennikarka austriacka pisząca na temat zdrowia i medycyny dla popularnych gazet i czasopism w Wlk. Brytanii i Australii założyła sprawy kryminalne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), firmie farmaceutycznej Baxter oraz Rządowi USA z Prezydentem Obamą na czele za rzekome świadome przygotowania do szczepień zainfekowanymi szczepionkami przez sztucznie stworzonego wirusa.

Dokumenty dotyczące sprawy liczą ponad 100 stron, zatem tu tylko zarysujemy istotę problemu. Większość podanych informacji Jane Burgermeister ma rzekomo udokumentowane, nie byliśmy w stanie tego wszystkiego zweryfikować, choć wiele informacji pokrywa się z tym co jest dostępne z serwisów informacyjnych. Polacy jak zwykle trzymani są w niewiedzy lub manipulowanej wiedzy przez media, głównie prywatne.

Po analizie części tych dokumentów oraz artykułów ukazujących się w prasie internetowej na zachodzie doszliśmy do wniosku, że może chodzić o sztuczne rozpętanie pandemii grypy tzw. „świńskiej” lub „ptasiej” przez przymusowe szczepienia na wszystkich kontynentach już za kilka miesięcy. Według analiz przytoczonych przez Jane Burgermeister, szczepionki są wymieszane ze śmiertelnym wirusem, który rzekomo pochodzi z laboratoriów. Jest to ponoć kombinacja kilku wirusów grypy zwierzęcej wymieszanych z wirusem grypy ludzkiej. Człowiek w normalnych warunkach nie może być nosicielem takiej kombinacji. Szczepienia mają zapewnić katastroficzne rozprzestrzenianie sie wirusa od człowieka do człowieka, a kombinację wirusową według Burgermeister sformułowano na maksymalną szkodę.

Dodajmy, że nie jesteśmy specjalistami w mikrobiologii, informacje te powinny zostać zweryfikowane przez odpowiedni personel. Jednak alarmujące treści zmusiły nas do działania – ten artykuł jest pierwszą naszą reakcją. Opieramy się w dużej mierze na reputacji Jane Burgermeister, która pisze dla takich magazynów jak Nature, the British Medical Journal, The Scientist, Reuters Health, the Guardian and the Observer oraz Renewable Energy World. Po założeniu przez nią w.w. spraw karnych Renewable Energy World jednak zrezygnował z jej usług jako europejskiego korespondenta co jak Jane Burgermeister uważa jest wynikiem presji skorumpowanych czynników w mediach.

Uważa ona, że szczepienia rozpoczną prawdziwą pandemię, choć pierwsza bedzie li tylko medialna, jak przekonaliśmy się już kilka miesięcy temu. Śmiertelny wirus co niby „sam” wypłynął w Meksyku, odkryto w partiach szczepionek na zwykłą grypę, przysłanych przez firmę Baxter. Firma posiada nowoczesne zakłady pod Mexico City oraz w Austrii. Baxter wysłał partię zatrutej szczepionki do Niemiec, Austrii, Czech i Słowenii na próbne szczepienia. Można zauważyć, że sest to zwarty blok państw i mogłby być fałszywie przedstawiony jako ognisko wyjściowe śmiertelnego wirusa w Europie. Eksperci, na których powołuje się Burgermeister, stwierdzili, że objętość materiału Baxtera dostarczonego do próbnych szczepień wystarczyłaby na zabicie ludności globu kilka razy!
Tylko przez przypadek pracownik czeskiego laboratorium wstrzyknął materiał zwierzętom, stwierdząjac natychmiastowe ich zgony. Wszczęto alarm, wszyscy pracownicy czeskiego laboratorium trafili na kwarantannę. Pracownicy austriaccy – do szpitala we Wiedniu, po czym japoński Panasonic zapobiegawczo ewakuował swoich pracownikow z Europy.
Następnie byla eksplozja paczki z zatrutą szczepionką w pociągu Intercity w Szwajcarii. Paczkę wieziono z Baxtera w Meksyku do laboratorium szwajcarskiego. Okoliczności wybuchu wskazują na spisek. „Szczepionka” wskutek wybuchu rozeszła się przez system klimatyzacji po całym pociągu w formie aerozolu — najbardziej skuteczny sposob skażenia wszystkich pasażerów. Sprawę wyciszono, ofiar nawet nie poddano obserwacji.

Natomiast w USA gotowe są:

– plany i ustawy stanu wyjatkowego w przypadku pandemii,
– ustawy uprawniające rząd i wojsko do przymusowych szczepień ludności i likwidacji w przypadku oporu,
– dziesiątki jeśli nie setki miejsc na masowe groby,
– setki tysięcy trumien wokół większych miast (dostępne są zdjęcia i nagrania wideo),
– obozy internowania (otoczone drutem kolczastym, wyposażone w obrotowe metalowe drzwi itp)

Jane Burgermeister zebrała wszystkie dowody i zaskarżyła rzekomych zbrodniarzy, tj firmy farmaceutyczne, Światowa Organizacja Zdrowia i rząd USA z prezydentem na czele. Przygotowała również dokumenty do zastosowania w poszczególnych krajach. Dostępne były na jej blogu, który jednak został zaatakowany przez hackerów i zmieniono linki na niewłaściwe. Jane naprawiła już ten problem, jednak w sieci krąży duzo zmienionych kopii, co jak można się domyślać zostało spreparowane w celu dezinformacji.
Jej blog to: http://birdflu666.wordpress.com

Jak wiadomo z polskij prasy, Polacy byli już ofiarą próbnych szczepionek ostatniego lata, celowo skażonym materiałem z firmy Novartis – były to szczepionki na ptasią grypę, które podano bezdomnym w Grudziądzu jako na zwykłą. Za przyjęcie szczepionki bezdomni dostawali po 5 do 10 zł. Kilkunastu z nich (mówi się o ponad 20) zmarło w niewyjaśnionych okolicznościach. Sprawę bada prokuratura. Firma Novartis nie jest stroną w śledztwie, oskarżono bowiem lekarzy, pielęgniarki i szpital. Po kilku informacjach w prasie sprawa ucichła. Uważamy, że jeśli na skutek przyjecia szczepionek są jakiekolwiek zgony to społeczeństwo powinno być dokładnie informowane.

Kanada właśnie ogłosila plany szczepień, jeszcze nieprzymusowych, ale gdy rozpęta się śmiertelna grypa, być może od pierwszych szczepień, ludzie będą naturalnie się pchać pod igłę, tym bardziej, że będzie temu towarzyszyć kampania medialna.

Według doniesień ze Szwecji, kraj ten zamówił 18 milionów szczepionek czyli po dwie porcje na obywatela. Według informacji ze strony szwedzkiej agencji zajmującej się epidemiami, w przypadku pandemii Szwecja będzie kooperować z Unią Europejską i Światową Organizacją Zdrowia, a specjalny „komitet” zostanie uprawniony do działań normalnie wykonywanych przez organy rządowe. Dokument znajduje się pod następującym linkiem:
http://209.85.129.132/search?q=cache:CoPQVpRS2ygJ:www.fao.org/docs/eims/upload//221496/national_plan_ai_swe_en.pdf+sweden+pandemic+plan&cd=1&hl=en&ct=clnk
Nieoficjalne informacje dochodzące ze Szwecji sugerują, że w przypdku pandemii w ciągu 3 miesięcy może nastąpić także zablokowanie przepływu informacji przez internet.

Jak uważa Jane Burgermeister, rozwiązaniem na tę groźną sutuację powinno być masowe zaskarżanie firm farmaceutycznych i organizacji oraz czynników rządowych promujących przyjmowanie szczepionki. W Polsce także należy pilnie przetłumaczyć te dokumenty na język polski i działać! Na nic troska o pracę i rodzinę, skoro możemy już za kilka miesięcy nie żyć. Jane Burgermeister sugeruje, żeby Polacy zaskarżyli firmę Novartis odpowiedzialną za szczepionkę, która być może spowodowała śmierć bezdomnych wskutek szczepień ostatniego lata. Wszczęla też w Austrii postępowanie prawne przeciw innym sprawcom pandemicznych szczepień.

Oto list, który Jane Burgermeister wysłała do nas:
Mysle, ze w Polsce możnaby oskarżyć Novartis za rolę tej firmy w zgonach bezdomnych od szczepionki przez nią wyprodukowanej. Wytoczono sprawy polskim lekarzom i pielegniarkom, lecz jestem przekonana, ze nie wiedzieli, co było w szczepionce. Wedlug prawa, o ile wiem, są jednak odpowiedzialni.  Niemniej Novartis jest także odpowiedzialny za dostarczenie tej szkodliwej szczepionki, lecz nie wytoczono im sprawy.
W dokumentacji [zamieszczonej przeze mnie na http://birdflu666.wordpress.com oraz jest więcej informacji nt. Novartis, licencji firmy itd.
Myślę, że Polacy mogą oskarżyć o rozmyślne morderstwo i świadome wprowadzenie w błąd lekarzy i pielegniarek. Oczywiscie, chyba że Novartis powiadomił ich o zagrożeniu, w co bardzo wątpię. Takie oskarżenie powinno być łatwe do wykonania. Należy wziąć szablon [z ww. witryn], wstawić nazwę Novartis, wymienić ich zbrodnie wg prawa polskiego (zamiar spowodowania masowego morderstwa, bioterroryzm, przestępczość zorganizowana itd.) i podać dowody. Należałoby wykonać nieco badań w internecie przez google i może zadzwonić do prokuratury po informacje. Należałoby również wytoczyc sprawę w imieniu wszystkich bezdomnych poszkodowanych [w wyniku szczepień], domagając się milionowych odszkodowań od Novartis, zależnie od prawa polskiego (…)
Pozdrawiam, Jane
[tlumaczyl Piotr Bein]

Myślimy, że niezależnie od tego czy Jane Burgermeister ma rację czy nie, należałoby dokładnie zbadać sprawę, a nawet zastosować się do jej wskazówek czyli do założenia sprawy kryminalnej firmie Novartis. Jako polscy obywatele jesteśmy przerażeni tą aferą, w ciągu ostatniego tygodnia obawy nasze się potwierdzały w badanych publikacjach internetowych oraz w korespondencji z innymi osobami zainteresowanymi sprawą, jak np. znany dziennikarz amerykański Wayne Madsen, który przez wiele lat był agentem amerykańskiej agencji wywiadowczej NSA.  Madsen współpracuje teraz z Jane Burgermeister, szczegółów współpracy na razie nie znamy.

Obawiamy się, że agenci siatki rzekomych zbrodniarzy poprzez działania korupcyjne będą się starać przeforsować przymusowe szczepienia także w Polsce. Należy za wszelką cenę temu zapobiec. Są bowiem inne środki prewencyjne jak np. maski czy zabijający wirusa tzw. „coloidal silver”.

Marek P. i Piotr Bein

Komentarzy 16 do “Na początek”

 1. aśka said

  W Polsce już myślą jak to ludziom wszczepić !!!

  http://podatki.onet.pl/2006713,1,0,wiadomosci.html
  Koszt szczepionki przeciw grypie powinien być odliczany od dochodu
  (PAP, pw/11.07.2009)
  Koszt szczepienia i szczepionki przeciwko grypie powinien być odliczany od dochodu. Niedoceniane są ekonomiczne aspekty leczenia powikłań pogrypowych – uważa szefowa Krajowego Ośrodka ds. Grypy prof. Lidia Brydak.

  Komisja Europejska zarekomendowała w środę państwom Unii Europejskiej zaszczepienie przeciwko sezonowej grypie 75 procent populacji w wieku powyżej 65 lat. Zasady te powinny być wprowadzone w danym kraju najpóźniej do zimy na przełomie lat 2014/2015. Do tego czasu osoby w wieku ponad 65 lat stanowić będą jedną czwartą unijnego społeczeństwa. Obecnie w krajach UE jest bardzo zróżnicowany odsetek osób starszych, które są szczepione. W Holandii wynosi on 80 procent, a na Litwie – 2 procent.

  „Zgadzam się z takim stanowiskiem, należy się z niego cieszyć. Jest ono powielane, już do końca 2006 r. szczepieniami miało być objęte 50 proc. populacji powyżej 65. roku życia, a do końca 2010 r. – 75 proc. W Polsce na przełomie 2006 i 2007 roku zaszczepiono 13,44 proc. osób z tej grupy wiekowej. Natomiast w ubiegłym roku zaszczepiono tylko 5,2 proc. całej populacji kraju” – podkreśliła w rozmowie z PAP prof. Brydak.

  „Wszczepialność w naszym kraju jest na bardzo niskim poziomie. Istotne jest to, że niedocenione są koszty, jakie pojawiają się z powodu powikłań i nie chodzi tylko o częściową lub całkowitą utratę zdrowia czy zgon, ale także o wysokie skutki ekonomiczne leczenia” – dodała.

  Według prof. Brydak, szczepieniami powinny być na pewno objęte grupy podwyższonego ryzyka, oprócz osób starszych, do jednej z nich zalicza się dzieci od szóstego miesiąca życia do 18. roku życia. Jak podkreśla profesor, skuteczność szczepionki przeciwko grypie sezonowej wynosi 70 – 90 proc. Jeżeli nawet dojdzie do zakażenia wirusem nie będącym w składzie szczepionki na dany sezon epidemiczny, to i tak grypa przebiega bez powikłań. Szczepionka nie jest natomiast skuteczna w przypadku wirusa A/H1N1. Prowadzone są badania w tym kierunku.

  Zdaniem szefowej Krajowego Ośrodka ds. Grypy, jedną z przyczyn niskiej wszczepialności jest brak wiedzy o skutkach powikłań pogrypowych. „Ludziom wydaje się też, że szczepionka działa przeciwko wszystkim wirusom oddechowym. Istnieje także brak większej akceptacji lekarzy odnośnie konieczności szczepień przeciwko grypie. Niedoceniane są ekonomiczne aspekty leczenia powikłań pogrypowych” – powiedziała.

  „Konieczna jest również większa akceptacja społeczna tej formy przeciwdziałania grypie, większa świadomość na temat zagrożeń. Koszt szczepionki i szczepienia powinien być odliczany od dochodu” – podkreśliła prof. Brydak.

  Grypa to ostra choroba zakaźna wywołana przez różne szczepy wirusa grypy. Przenoszenie zarazka odbywa się drogą kropelkową, w czasie kaszlu, kichania, rozmowy itp. Objawia się przede wszystkim katarem, zapaleniem gardła, bólami głowy i mięśni oraz wysoką gorączką.

  Choroba może prowadzić do poważnych powikłań, a nawet zagrażać życiu, zwłaszcza w przypadku osób z grup ryzyka. Zalicza się do nich osoby starsze po 65. roku życia, przewlekle chorych, np. z chorobami układu oddechowego, krążenia czy cukrzycą, osoby po przeszczepach, zakażone wirusem HIV oraz dzieci poniżej drugiego roku życia i kobiety w ciąży.

  W kwietniu pojawiła się nowa odmiana wirusa wywołującego grypę – A/H1N1. Jest to nowy szczep – mieszanka świńskich, ludzkich i ptasich wirusów. Objawy nowej grypy są podobne do tych towarzyszących sezonowej. Występuje gorączka, osłabienie, brak apetytu, kaszel, a u niektórych osób także katar, ból gardła, nudności, wymioty i biegunka.

  W Unii Europejskiej powikłania po zwykłej grypie powodują śmierć 40-200 tysięcy osób rocznie. Grypa dotyka częściej osoby starsze, które mają większe problemy ze zdrowiem, powodując komplikacje, takie jak na przykład zapalenie płuc.

  Według Komisji Europejskiej szczepienia są optymalnym rozwiązaniem ograniczającym skutki grypy.

 2. aśka said

  A Wielka Brytania przygotowuje się do wszczepienia całemu społeczeństwu!

  http://wiadomosci.onet.pl/2007201,16,item.html
  Telegraph.co.uk, Pog/21:40 12.07.2009
  W. Brytania szykuje szczepienie całego narodu przeciwko A/H1N1

  Szczepionka na tzw. „świńską grypę”
  Brytyjska państwowa służba zdrowia przygotowuje szczepienia całego społeczeństwa przeciwko tak zwanej „świńskiej grypie” – informuje „Daily Telegraph”.
  Taką decyzje wywołała piątkowa śmierć mężczyzny z Essex, który jest pierwszą osobą zmarłą z powodu wirusa A/H1N1 nie mającą żadnych problemów zdrowotnych do tej pory.

  Nowa szczepionka powinna być gotowa w przeciągu pięciu dni, a ministrowie rządu, że do końca roku powinno być zaszczepionych 20 milionów ludzi.

  Zabezpieczono 90 milionów dawek szczepionki, która powinna dotrzeć do Wielkiej Brytanii w przeciągu następnych tygodni. Reszta społeczeństwa będzie zaszczepiona w przyszłym roku. Rząd brytyjski zapewnił wystarczającą ilość szczepionki, tak aby wystarczyła dla całego społeczeństwa. Lekarze interniści mają być przygotowani na przeprowadzenie ogólnonarodowej kampanii dotyczącej szczepienia.

  Peter Holden, konsultant do spraw „świńskiej grypy” Brytyjskiego Towarzystwa Medycznego, mówi, że interniści są przygotowani na największą kampanię szczepienia od 50 lat. – Jeśli wirus jeszcze bardziej zmutuje, to stanie się jeszcze bardziej niebezpieczny i trudny do zwalczenia. Szczepienia mają zapewnić ludziom zwiększoną odporność. Jednak logistyczne zapewnienie szczepienia 60 milionów ludzi nie może być niedoszacowane – mówi Holden.

  Ofiara wirusa z Essex nie miała żadnych problemów zdrowotnych, ale władze mówią, że to jeszcze nie dowód na to, że wirus zmutował w bardziej niebezpieczny szczep.

 3. Boy in a Hat said

  Wow, podejrzewałem ich o spisek, ale żeby aż taki, nie spodziewałem się tego. Jane robi dobrą robotę, ale i też ciężką bo naraża się na ich atak, zresztą jak każdego, który będzie chciał się im przeciwstawić. Dodaję blog do śledzonych, dzięki za tłumaczenia.

 4. Eugenika said

  „Komisja Europejska zarekomendowała w środę państwom Unii Europejskiej zaszczepienie przeciwko sezonowej grypie 75 procent populacji w wieku powyżej 65 lat. Zasady te powinny być wprowadzone w danym kraju najpóźniej do zimy na przełomie lat 2014/2015” – czytaj przymusowa eutanazja emerytów. No bo juz nie pracują więc są unijnym faszystom zbedni. To zapewne bardziej humanitarny sposób niż swojscie obcinanie emerytur do zera. A może chodzi tylko o szybkość przetrzebienia zbednej populacji.

  Po głowie chodzi mi też 2 myśl. Czy oni tego wirusika nie wzbogacą o mozliwości tego od „gorączki krwiotocznej”. W kontekscie skuteczności „uzdrawiania na śmierć”.

  PS. Na polskich urzędasów nie ma co liczyć. Za obietnice szansy na otrzymanie banderoli jaką byłą spięta paczka euro wypełnią wszystkie, nawet te najbardziej anty-humanitarne, zalecenia UE. Należy ich tylko zdopingopwać by się sami zaszczepili jako pierwsi. Publicznie. Przed kamerami. Na wiecach. Wraz z rodzinami, znajomymi, kolegami. Najlepiej wielokrotnie.

 5. Eugenika said

  Izrael jest na liście odbiorców tych szczepionek. Są tam potwierdzone przypadki zachorowań na ptasią, świńską czy inną grypę. Na wirusa goraczki kwionośnej. Ciekawe by było także wywiedzenie się czy jest już jakaś antyszczepionka i kto się profilaktycznie nią zaszczepił by ją ta prawdziwa, zawirusowana, nie dotknęła.

  Sprawa pachnie podobnie jak ta z polską Polfą gdzie ktoś „omyłkowo” popodmieniał leki na takie leczące na śmierć. Sprawę o ile pamiętam wyciszono.

 6. Bartos said

  No myślę, że sporo racji jest w tym wszystkim, bo wszystko zaczyna się urzeczywistniać niestety.

  http://www.sfora.pl/Wirus-grypy-zabije-na-Wyspach-65-tys-osob-a9133

 7. powiedzcie said

  POWIEDZCIE MI !!!!

  Kto będzie zarabiał na 500 mil. ludziach. Kto będzie zarabial na lekach, samochodach, energii, telewizji itd i itp. Kto będzie rowijał naukę, kto pracował przy wydobywaniu surowców kto kto kto ??? Przecież masowa zagłada się zupełnienie opłaca !!!! Myślę że to wszytko jest bardzo przesadzone.

 8. powiedzcie said

  Kto będzie zarabiał na 500 mil. ludziach. Kto będzie zarabial na lekach, samochodach, energii, telewizji itd i itp. Kto będzie rowijał naukę, kto pracował przy wydobywaniu surowców kto kto kto ??? Przecież masowa zagłada się zupełnienie nie opłaca !!!! Myślę że to wszytko jest bardzo przesadzone. nie opłaca

 9. wav said

  oni maja juz tyle pieniedzy ze nie musza zarabiac, bardziej obawiaja sie ze gdy prawda wyjdzie na jaw to beda mieli przeciwko sobie 8 miliardow ludzi chetnych do powstania na calym swiecie. Gdy bedzie ich tylko 500 milionow to chyba duzo latwiej bedzie nad nimi zapanowac, bedzie mniej ludzi by dobrac sie do nich, prawdopodobnie w pierwszej kolejnosci poleca wyksztalceni, intelektualisci i ludzie przedsiebiorczy, zostana tylko ci ktorzy na codzien nie interesuja sie niczym innym jak ogladaniem seriali w TV, jedzeniem i 8h w pracy zeby zaplacic rachunki,

  a co robil Hitler???? dlaczego mordowal ludzi w Auswitz??? przeciez mogli dla nie go za chleb i troche zupy pracowac, zginelo w obozie ponad 2 miliony ludzi, zagazowanych lub po przyjeciu testowanych na nich lekow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. rozsądny said

  Hitler zabijał Żydów z zupełnie innych powodów. Było to częścią jego propagandy. Nie miał w tym żadnego interesu w sensie materialnym. Ta sprawa brzmi naprawde dziwnie, ale trudno dopatrzyc sie w niej przekonujących motywów.

 11. Kora said

  A Mi się wydaje, że to wszystko jest grubo przesadzone.!

  To wszystko co jest na tym blogu i w ogóle cała ta sprawa powstała pewnie z domysłów ludzi którzy nie lubią unii europejskiej, Rosji oraz USA .

  Według mnie całe to zamieszanie jest zbędne i służy ono tylko i wyłącznie straszeniu ludzi przed masowymi zagładami , oraz podburzaniu społeczeństwa przeciwko wspomnianym przeze mnie wyżej organizacjom.!

 12. Kora said

  I jeszcze jedno:

  Mianowicie, gdyby te szkodliwe szczepionki istniałyby to napewno zostałoby to w tajemnicy i nikt by o tym nie wiedział.!

  Z resztą jak cała ta chęć USA itp. do masowego ludobójstwa.!

 13. Boy in a Hat said

  Twój argument jest nielogiczny. Ależ to jest w tajemnicy. Spytaj swoich sąsiadów, znajomych czy cokolwiek o tym wiedzą. NIE WIE NIKT, tylko Ci co zaczęli coś podejrzewać, jak np Jane, która się temu dosłownie oddała, bada każdy szczegół, który jest skrzętnie ukrywany, abyś Ty jako odbiorca brał to za śmieszną teorię spiskową. Dlatego takie „teorie spiskowe” jak ta, wydają się śmieszne i głupie: („dominacja nad światem? daj spokój, przecież jesteśmy wolni, a nasz rząd chce dla nas jak najlepiej”), bo są prezentowane przez ludzi, których masz za autorytet (telewizję; polityków; lekarzy), którzy z kolei są sługusami tego systemu, może nie do końca wiedzą do czego to zmierza, ale wykonują polecenia, bo inaczej wylecą na zbity pysk, zależność od siebie ich w tym utrzymuję. W dzisiejszych czasach, po I i II wojnie światowej, nikt nie może sobie pozwolić na źle dopracowany plan. Plan musi być perfekcyjny, ale jak wiemy, nie da się go stworzyć, zawsze ktoś coś przeoczy.

  „Z domysłów” to się tu nic nie bierze, tu są fakty. 100-kilka stron samych faktów, oskarżeń konkretnych osób i korporacji. Tu nikt nic nie wymyśla. „Gdy istniały szkodliwe szczepionki, nikt by o tym nie wiedział”. Genialny argument ignoranta. NIGDY o tym nie usłyszysz w mainstreamowych mediach, dlatego, że to nie może dostać się do szerszej publiczności, która dziś jest w letargu, która myśli, że świat jest rządzony sprawiedliwą ręką, a kto tak nie myśli jest wariatem, albo głupcem.

 14. […] są… ale to już powinieneś samemu odkryć. Poniżej kilka użytecznych linków: – Grypa666 blog – to zbiór najróżniejszych treści związanych ze świńską grypą – Dlaczego nie […]

 15. […] są… ale to już powinieneś samemu odkryć. Poniżej kilka użytecznych linków: – Grypa666 blog – to zbiór najróżniejszych treści związanych ze świńską grypą – Dlaczego nie […]

 16. […] początku lipca 2021 r. mija 12 lat od założenia bloga Grypa666 przez śp. Marka Podleckiego. Miałem zaszczyt pomagać Mu w redagowaniu bloga na WordPress.com w […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: